Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Cassandra, Asmodeus and Zariche




Tárgy: Cassandra, Asmodeus and Zariche   Hétf. Feb. 09, 2015 5:30 pm




Cassie, Asmodeus and Zariche

Minden ember jó - csupán a benne élő démon gonosz.

Kezdi megszokni a gondolatát annak, hogy van egy lánya.... na jó ezt a gondolatot már rég megszokta, elvégre mindig is tudott a lányról, csak egyszerűen nem volt kedve foglalkozni vele. Végignézte ahogy a szőkeség felnő, de meg kell hagynia, hogy nem akart belefolyni az életébe már csak azért se, mert kifejezetten erős gyűlöletet érzett a másik irányába, amiért azt tette az anyjával, amit. Lehet, hogy az anyja gondolatával se volt kibékülve, de ha már egyszer Zariche démonként tengeti mindennapjait, akkor csinálja is normálisan nem igaz?
Így ennek örömére sikerült elültetnie a bogarat Cassandra fülébe, hogy az anyja velejéig romlott nő, ezzel szemben ő maga a Földre szállt... tünemény. Angyalnak nem nevezné magát, nem is teheti meg, de a Földre szállt démon nem hangzik túl meggyőzően. Így elég volt Cassienek kivetítenie a dolgokat, azokat a képeket amiket Kate csinált és ezzel már teljes mértékben övé volt a főszerep.
Az elmúlt hetekben megpróbált normális ember módjára viselkedni, ami azt illeti emberi ruhákat ölt, vesz és tesz be a szekrénybe amit aztán saját kezűleg vesz fel. Semmi démoni tréfa, semmi bolondság...se füstként repkedés, és még sorolhatnánk. Csak Cassie jelenlétében csinálja, hogy legyen mi alapján tanulnia.
Sötétszürke kabátjának gallérját felhajtva hagyja el a lakást amit vett magának és bár nincs ellenére a szél, mégis ad az emberi formaságokra és ügyel arra, hogy minél elfogadhatóbb legyen a viselkedése. Van, mikor elfelejti, hogyan is működik ez, így furcsán néznek rá az utcán. Nem mintha érdekelné bárki véleménye is, de fogadalmat tett. És lehet, hogy démon, rá mégis ugyan úgy vonatkoznak a fogadalmak szabályai mint bárki másra. "Szíve" ügyének érzi.
Be kell vallania, hogy nincs ínyére a felsőbbségiekkel találkozni, mivel tudja jól, hogy nem csinál mindent normális démon módjára. Nem járkál fel alá, nem szimatol, hogy lelkeket lopjon vagy azokért könyörögjön. Neki nincs szüksége arra, hogy másnak ígéretet tegyen csak mert ő valakitől elvehet valamit. Ő csak nézőként akar jelen lenni. Vigyorogva nézi ahogy az emberek világszerte hadakoznak egymással, ahogy lassan hadba vonulnak keleten. Kivégzések, vérontások és állandó ereszd el a hajam-ok. Csak azt bánja, hogy a pattogatott kukoricát hanyagolnia kell mint ahogy a hozzá tökéletesen illő kólát is.
A hatalmas kúria előtt ácsorogva elgondolkozik azon, hogy mi tévő legyen. Sarkon forduljon? Vagy... mégis inkább bemenjen?
Nem p*csölve hát sokáig, megtagadja az általa felállított szabályokat pillanatok alatt köddé válik s megjelenik a ház nappalijában.
A kanapé meglehetősen kényelmesnek bizonyul, így ott ölt alakot piszok mosollyal a szája szélén.
- Legközelebb térképet is adsz a házhoz, drága? - intézi a szavait a neki háttal ülő lánya felé.




A hozzászólást Zariche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 10, 2015 7:44 pm-kor.

Zariche
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Zariche
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : " Zakkant "
Gif vagy kép : Z
Play-by : Charlie Hunnam
Vonal1 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 100
Kor : 371
Lakhely : Ahol a madár se jár
Rang : Asmodeus rendje
User neve : Van olyan igen.
Vonal2 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Családi állapot : Az milyen betegség?
Különleges képesség : Démoni erők hada
Foglalkozás : Élők "vérszívása", lélek zsarnok
Felöltött alak : Cassandra, Asmodeus and Zariche 2ur1ibq
Vonal3 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Cassandra, Asmodeus and Zariche   Kedd Feb. 17, 2015 8:35 pm


Apuci && Asmodeus


Talán minden tizennyolc éves lány olyan pasiról álmodik, mint amilyen neki van, feltéve, hogy az ő hapsija egy bukott angyal, tele sok zsével és birtokló mániával, olyan szinten.... Ami már elég durva. Oké, lehet hogy meg van az oka annak, hogy a fickó kísérettel engedi suliba, vicces mi? Pedig ez az igazság úgy viselkedik, mintha az apja lenne, jó nem azt mondja hogy nem Cassie a hibás, mert egy alkalommal elszökött Seattlebe, ahol aztán egy jó barátjával felöntött a garatra, és a démona elszabadult és az lett a vége, hogy megtapasztalta milyen is a szex egy vérfarkassal, nem olyan volt mint Asmival, kemény, vad, kissé agresszív, ami... Tetszett neki, vagy csak a démonának? A fene sem tudja, viszont most itt kell laknia vele, és szó szerint házi őrületben van, Alecet hetek óta nem látta, ami nagyon nem jön ám be neki, mert Alec hiányzik, mint a levegő, mint a víz, egyszerűen szüksége van rá, ez az igazság. Reggel mielőtt elvitték volna suliba, Asmi megállította az ajtóban, hogy este hivatalos vacsit adnak vagy mi a fenét, mert hogy megtalálta a démon apját. Nos, ez lett volna az a pillanat amikor is Cassnek azt kellett volna mondania, hogy jééé képzeld amúgy már ismerem ám, mit szólsz? De amikor szét nyíltak ajkai, nem jöttek ki hangok rajta, így csak csöndesen bámult rá, és kijelentette hogy felejtse el, mert nem ér rá, egy csomó okot kitalált amiért nem érne rá, de egyik sem jött be, így aztán, kénytelen volt beleegezni. Egész délután edzésen volt, csak egy piros rövid sport nadrág van rajta, egy fehér zoknival, sportcipővel, egy szintén piros trikóval, méz színű fürtjei csapzottan, hullámosan tapadnak a tarkójára és a hátához.
A táskát amiben a cuccait tartotta, csak ledobta maga mellé ahogy beért a nappaliba, le is vetette magát rá, kényelmesen terült el a plüss anyagú butórdarabon, de érezte a démon jelenlétét.
-Haver, megérkeztünk, szükségem van némi magánszférára, szóval menj innen vagy keresek egy kis szentelt vizet és lenyomom a torkodon,- sziszegi mérgesen. Ash, mintha rossz hatással lenen rá,- gondolja homlok ráncolva. Az, hogy nem ért rá, nem volt teljes mértékben hazugság, mert olykor el tud szabadulni és olyankor Seattleben van, Ashnek segít a kislányánál, ja volt olyan hülye picsa a világon aki hagyta magát totál készen felcsinálni magát, a lényeg a lány megsajnálta, így ma is megígérte, de nyilván nem fog oda eljutni, ezért gyorsan elő kapva a mobilját ír egy smst, hogy csak holnap tud beugrani, épp időben, mert ekkor megérzi, hogy valaki háttal telepszik mellé, megfordul, és ragyogó szemekkel bámul bele apja szemeibe, azonnal a nyakába ugrik, szorosan öleli.
-Apuuu, sziaa,- majd kibontakozik ölelő karjaiból és arrébb húzódik,- igen, csak hogy ezt Asmodeus tervezte ezt a vacsi izét,- feleli ajak rágcsálva pislant rá,- valamit azt hiszem el kéne mondanom, míg ő haza nem ér, izé... Elfelejtettem mondani neki, hogy mi már ismerjük egymást, azt hiszi, hogy nem tudok rólad,- böki ki.




• xxx word •xxx megjegyzés •


A hozzászólást Cassandra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 14, 2015 6:16 pm-kor.

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Cassandra, Asmodeus and Zariche Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Cassandra, Asmodeus and Zariche   Pént. Ápr. 10, 2015 8:12 pm




Cassie, Asmodeus and Zariche

Minden ember jó - csupán a benne élő démon gonosz.

Piszkosul imádja a gondolatot, hogy sikeresen elérte a lányánál, hogy megutáltassa vele az anyját. Mondjuk azok után, hogy el akarja érni azt amit előre eltervezett, valamiért nem meglepő ez a lépés. Maga köré akarja gyűjteni ivadékait, így Cassie az elsők között szerepel a listáját, akit aztán majd a saját útján indítja el. Ennek örömére jobb lesz, ha a fiát is mihamarabb összekaparja. Oké, hogy vele is legalább olyan, ha nem nehezebb dolga lesz mint Cassievel, de egy próbát megér. A férfiben sokkal nagyobb adag gyűlölet és undor halmozódott be mint a lányban, és egy lány szívéhez sokkal hamarabb közelebb tud férkőzni az apja, mint egy érett férfiéhoz. De aztán soha nem lehet tudni, majd igyekszik érzéssel közeledni felé.
Ha démon nem is érezhet fejfájást, ő mégis úgy érzi, hogy az agya lassan Föld körüli pályára áll és elszáll valahol az éterben. Sokszor nézegeti az embereket és finoman szólva is jól mulat azok hülyeségein és esztelenségein. Most viszont még nála is betelt a pohár.
Legszívesebben egy világra való ember életét keserítené meg mert miért ne alapon? Sokszor gondolkodott már rajta, hogy minden embernek kellemetlenséget okoz egyetlen napon, hogy lássák milyen igazán szenvedni. Ne azért sírjanak már, hogy letört a körmük vagy a cipőjük sarka. Tudják meg milyen az igazi szenvedés, milyen az, ha egy napon át csak a saját halálát kívánja.
Most viszont bele kell törődnie abba, hogy nem az emberekkel fogja eltölteni az elkövetkezendő néhány óráját, sokkal inkább a lányával és annak... párjával. Még mindig nehéz megemésztenie, hogy a lánya párja az ő "felettese". Általában ez fordítva szokott lenni nem? A kedves papa beosztottja a lánya párja. De rend a lelke mindennek, nem szívja mellre, inkább csak füstként gomolyogja be az épületet mígnem megjelenik a kanapén lánya mellett, ki pillanatok alatt a nyakában köt ki.
- Ohh... - nyög fel, s egy ideig csak tartja a lány vékonyka teste mellett a levegőben a két kezét, mígnem egy rövid időre a hátára simítja ezzel imitálva a viszontlátás örömét.
A furcsa kijelentés hallatán egy pillanatra elgondolkodik.
- Kíváncsi vagyok, hogy ennek ki fogja meginni első körben a levét. Te, vagy én. Minden esetre remélhetőleg semmi para nem lesz. Az viszont sért, hogy említésre se méltattál - gyanakvó, némiképp gyilkos tekintettel figyeli a lány arcát, de aztán elmosolyodik, s a sunyisága nyilvánvalóvá válik.
- Csak vicceltem. Tudom, hogy nem sokan mutatkoznának démon apjukkal, szóval megszoktam már - tekintettel arra, hogy több ivadékától hallotta már, hogy soha a büdös életben nem akarják látni az öregüket aki nyilván egy rút, aljas, és szemét kéjdémon, aki minden nőnek becsábul a bugyijába, vagy inkább azon szerencsétlenek csábulnak be az ő ágyába. Még ha csak ágyban történnének a legnagyobb izgalmak! Jó is lenne.



Zariche
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Zariche
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : " Zakkant "
Gif vagy kép : Z
Play-by : Charlie Hunnam
Vonal1 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 100
Kor : 371
Lakhely : Ahol a madár se jár
Rang : Asmodeus rendje
User neve : Van olyan igen.
Vonal2 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Családi állapot : Az milyen betegség?
Különleges képesség : Démoni erők hada
Foglalkozás : Élők "vérszívása", lélek zsarnok
Felöltött alak : Cassandra, Asmodeus and Zariche 2ur1ibq
Vonal3 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Cassandra, Asmodeus and Zariche   Kedd Ápr. 28, 2015 2:14 pm


Zariche & Cassie & Asmo


E lérkezettnek láttam az időt, hogy Cassandrámat összeismertessem az apjával. Akinek nem mellesleg fogalma sincsen arról, hogy a lányával járok. Na nem, mintha lenne beleszólása a dologba hogy kivel vagyok együtt, elvégre még mindig a feljebbvalója volnék vagy mi fene. Azonban úgy véltem, hogy jobb ha Csillagom jó viszonyt ápol az apjával és kötődni kezd hozzá is. Hiszen így még inkább a Pokol felé lavírozhatok vele. Eszem ágában nem volt egyelőre az anyját felhozni mint téma, Kate nem komplett és tartok tőle előbb lőné szitává a tulajdon lányát, mintsem meghallgassa egyáltalán; holott Cassandra jogosan fog felháborodni, ha megtudja a nő eldobta magától csak azért, ami. Én viszont majd mellette leszek és biztosítom majd afelől, hogy pontosan úgy szeretem, ahogy van. Démoni képességekkel, félvéren; hisz tudom, hogy erre vágyik titkon.

Mint ahogy azzal is tisztában vagyok, hogy szerető családra is szüksége van. És jelenleg épp a stabil családi háttere borult fel fenekestől az elmúlt hónapokban részben miattam is, hisz én ismertettem meg a szomorú valósággal: hogy az egész élete egy merő hazugság volt eddig. Akik nevelték sosem szerették őt annyira, mint a vér szerinti gyerekeiket. Talán Cassandra tiltakozna ez ellen, de biztos vagyok benne, hogy ha vissza próbálna emlékezni rájönne igazam van és ezért érezte kirekesztettnek magát korábban még ha nem is tudta a háttérben húzódó, valódi okokat. Ugyanakkor azt se mondhatom, hogy ne lennék hálás a Sonenclar családnak amiért felnevelték őt és épségben tartották míg rábukkantam. Persze az se volt könnyű menet, hogy ezt a kis családi találkozót leszervezzem. Zariche-nak csak annyit mondtam, hogy fontos ügyben kéretem a birtokomra amit egy kellemes vacsora keretében fogok a tudomására hozni. Csak, hogy megadjuk a módját a dolgoknak ugyebár. Mert élni azért tudok, ezt bárki megmondhatja rólam.

Azonban nem is az alám tartozó démonnal gyűlt meg a bajom, ő tudomásul vette a dolgot sőt úgy láttam kíváncsiság és remény is megcsillant a tekintetében egy röpke pillanat erejéig. Nyilván abban reménykedik, hogy valami jelentőségteljes feladatot bízok majd rá vagy egyenesen előléptetem ezidáig végzett kitűnő munkájáért. S noha lassanként az is érik neki, most másról volt szó. A probléma azzal akadt, hogy jelenleg Cassandrának elég érzékeny téma a család kérdése. Egyik vér szerinti szülőjéről se akart eddig hallani, miután megtudta mi történt pedig azt se tudja valójában mit tett Kate. Épp csak kibékültünk azután, hogy rútul elbánt velem és megcsalt Sashával; de a hangulata olyanná vált egyre inkább mint a tavaszi időjárás: szeszélyes, kiszámíthatatlan. Gyanítom, hogy ébredező démoni énje az oka a dolognak, minthogy igazából ezen okból bocsátottam meg neki végül. Mert hiszek benne hogy tényleg nem tehetett róla, mert még nem tudja kezelni a benne szunnyadó Bujaságot. De azon vagyok, hogy mielőbb képes legyen a hasznára fordítani eme képességet, ne pedig az használja őt fel a kielégülésére.


Szóval rábeszéltem nagy nehezen, hogy adjon egy esélyt az apjának is és hallgassa meg az ő verzióját is erről az egészről. Nyilván sokkoló lesz mindkettőjüknek a dolog, de nem is számítok másra első körben. Remélhetőleg nem fogják egymás fejéhez vágni az étkészletet, hanem képesek lesznek kulturáltan, érett felnőtt módjára megbeszélni mindazt amit meg kell beszéljenek. Sajnálatos módon nem tudtam fogadni Zarichet személyesen, mert muszáj volt a klubbomba bemennem tárgyalni valakivel még vacsora előtt. Éppen ezért mire a birtokra füstölögtem, a két jómadár már egy közös helységben volt és láthatóan kedélyesen csevegett el mikor besétáltam a hatalmas, megterített étkezőbe.

Egy pillanatig szótlanul nézem a párost, Zariche le se tagadhatja hogy a vére a lány és ettől mosolyognom kell. Mondjanak bármi rosszat rám, a család mindig is fontos volt számomra és ez elbukásommal sem változott jottányit sem. Néha úgy érzem újabban, hogy csupán én vagyok még így ezzel és Lucifer. Mintha a többiek elfelejtették volna, hogy a Fényhozó megmutatta az igazságot, lerántva a leplet, a tudatlanság okozta vakságunktól megszabadított bennünket végleg. S nekünk egyetlen feladatunk van csupán széles-e világon: a Mennyben rabigába fogott testvéreinket fel kell szabadítanunk az átkos elnyomás alól. ~Hogy újra együtt lehessünk Gabriellel.~ Nos igen, mindenkinek van fájó pontja a múltjában ami a családhoz köthető. Lucifer Mihaelt vesztette el elbukásakor, aki Apuci leghűségesebb katonája maradt és Atyánkat választotta a tulajdon, igazat szóló öccse helyett; jómagam pedig Gabriellel jutottam hasonló sorsra, mikor Cassandrámat elveszítettem őt is azzal egyidejűleg, ami miatt duplán fájlalom a történteket: egyiküktől sem búcsúzhattam el. De nem adtam fel a reményt, hogy elérem a megingathatatlannak tartott arkangyalokat is körünkben köszönthessük egyszer, különösen azt az egyet, aki szívemnek oly kedves. Ezért mindegy hány lelket szerzek meg és ezáltal mennyi hatalomra teszek szert, mert minden egyes megkaparintott lélekkel nő a győzelmünk esélye.


Némi torokköszörülés után köszöntöm a párost, ha végre rám figyelnek.
- Jó estét! Bocsássátok meg késői érkezésem, de sajnálatos módon feltartottak. - Zariche-nak csak biccentek, majd Csillagomhoz sétálok és előbb kézcsókot lehelek elkapva jobb kézfejét; utána pedig magamhoz ölelve szenvedélyes ám rövid csókkal illetem vérvörös, hívogató ajkait. Nem törődöm azzal, hogy esetleg az apja ezt miként veszi: Cassandra elsősorban az enyém, s csak aztán tarthat rá igényt a nemzője vagy bárki más bármiféle minőségben. Erről nem nyitok vitát, így is 4000 évet kellett várnom rá. - Azt hittem, hogy ennél azért kicsit jobban kiöltözöl Csillagom. - Duruzsolom a lány fülébe, hogy csak ő hallja. Egy gyönyörű szép piros koktélruhát vettem neki direkt erre az alkalomra; erre ő mit csinál?! Egyszerű, otthonra való sportos ruházatában maradt, ami a legkevésbé sem hangsúlyozza ki csodás alakját vagy illik ilyen alkalmakhoz. Na szépen vagyunk!


Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Cassandra, Asmodeus and Zariche Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Cassandra, Asmodeus and Zariche Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Cassandra, Asmodeus and Zariche   Csüt. Május 14, 2015 6:23 pm


Apuci && Asmodeus


TTudtam, hogy Asmodeus estére rendelte ide apát, és annak kellett volna az a pontnak lennie amikor azt mondom, hogy amúgy figyu, én már ismerem ám… nos igen, én valamilyen okból kifolyólag még sem voltam képes megtenni, és hogy miért? Valószínűleg azért mert a gondolataim nem ott jártak, hogy hol azt, nos nem ott ahol kellene. Igazából úgy terveztem, hogy a suli után felugrom Seattlebe Ash-hez megnézni, hogy kinyírta-e már szerencsétlen és újdonsült kislányát. És valamilyen oknál fogva engem kért meg hogy segítsek neki néha, igazából nem is tudom mi vezérelt amikor rábólintottam, mivel, ja én is köbö annyit értek a gyerekekhez, mint ő, de Lily lassan kezdett a szívemhez nőni, legalább három hónapja már hogy felmászkálok Seattlebe, és erről senki sem tud, remélhetőleg. Eddig szívesen is segítettem neki, annak ellenére, hogy sokszor a földbe döngöltem volna, de nem bírtam megtenni, megsajnáltam Asht is, olyan más volt a lányával, mintha… lenne szíve, talán. Nem kellet volna, erre múlt hétvégén döbbentem, rá amikor is éppen menekülnünk kellett, mondtam, hogy nem tudok menni, de azt mondta szüksége van rám, majd haza hoz, és a kislánya is hiányol, így hát szépen el látogattam hozzá. Amivel nem is lett volna baj egészen addig a pontig míg haza felé nem kényszerültünk menekülőre, mert hát őméltóságát üldözik a vadászok, meg a hatóság, meg a tudja ki a fene. A részletekbe nagyon nem is merülnék bele, mert itt az sokkal fontosabb, hogy nagy menekülés közben letértünk a főútról és egészen véletlenül egy tó közepén landoltunk. És nem, ezzel nem ért véget a balszerencsénk, ugyan is én nem is tudok úszni, de ő volt olyan gavallér hogy kimentsen. Én meg olyan hisztérika, hogy azonnal a torkának essek, és lehordjam a sárga földig, de úgy érzem teljesen jogos volt a részemről, hiszen, nem.. ő meg vezetni nem tud, szóval ki a pancserebb? Én mondtam, hogy ő! A nagy veszekedés hevében, végül valami elromlott ugyan is lefektetett ott helyszínen egy roncs motorháztetején, és őszintén szólva a démonom megint betett, ugyan is el felejtettem tiltakozni, de azóta kerülöm is rendesen. Elvégre hogy jön ő ehhez, és most tényleg nem akartam semmi rosszat tenni. Pár napig kerültem is Asmit, több okból sem szeretném ha tudomást szerezne róla, először igazából nem volt jelentősége asszem, másodszor pedig nem tudom mit mondhatnék vagy hogyan, Sashan s etette túl magát igazából és az a gyanús tény, hogy a fickó eltűnt hát aggodalomra ad okot, tudom, hogy kegyetlen de jobb a békesség, úgy sem fog többet megtörténni az egyszer biztos, ha addig élek se. És mivel ma még becsúszott ez az edzés is így semmire se maradt időm, éppen hogy csak sikerült haza jönnöm, vagyis ide, nem mintha nem itt laknék már, na mindegy…
Felkuncogok mikor apa először nem ölel át, csak utána, olyan gyámoltalannak tűnik, pedig nem az, egyszerűen csak démon, ijesztő milyen könnyen veszem mostanában az ilyen dolgokat, kezdek valami olyanná formálódni amivé egyáltalán nem akarok, még sem tudom hogyan kellene meg akadályoznom, lehet nem is lennék képes rá, talán hibrid mivoltomnak köszönhetően.
-Se… senki sem fogja meginni, ne aggódj nem lesz semmi probléma,- de aztán belém fagy a szó gyilkos pillantását látva, végül én is elmosolyodom, miközben felállok és segítek neki is, hogy átballagjunk az étkezőbe, ahol már valaki puccosan megterített.
-Nem, nem erről van szó, egyáltalán, csak eddig nem volt alkalmas időpont mindig is kerestem, hogy kibökjem neki,- vonok vállat de mielőtt jobban bele merülhetnénk jelenik meg Asmodeus torokköszörüléssel, már épp köszönteném mikor elkapva csókot nyom az ajkaimra, amilyen hamar olyan hirtelen húzódok arrébb.
-Asmodeus ne itt,- nyögöm fel zavartan, fülig elpirulva, - nem… volt időm, edzésről jövök, - felelem neki mosolyogva, majd apára pillantok ajak harapdálva most mit mondjak, vagy tegyek? Nem akarom, hogy azt higgye Asmodeus, hogy hiába fáradozott, de ha viszont hallott minket akkor hazugságon kap.
-Talán üljünk le,- mondom inkább zavartan.




• xxx word •xxx megjegyzés •

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Cassandra, Asmodeus and Zariche Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Cassandra, Asmodeus and Zariche 3rZvgf4
Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Cassandra, Asmodeus and Zariche   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Cassandra, Asmodeus and Zariche Empty
Vissza az elejére Go down
 
Cassandra, Asmodeus and Zariche
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassie and Zariche
» Zariche & Eleanore
» Asmodeus
» Zariche & Zach ~ The first meeting
» A little piece of Hell in White Russia || Zariche & Rhona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Privát játékok
-