Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Standing in the way of control




Tárgy: Standing in the way of control   Hétf. Ápr. 13, 2015 2:17 am

18+
Nagyot sóhajtva könyökölök fel az asztalra, ami az én esetemben egyenlő a pofátlan tehénkedéssel, de hát megesik az ilyesmi. Velem legalábbis meglehetősen gyakran. Az már mondjuk megint egy szép történet, hogy mégis mi végett kerültem ide, és persze a hogyan se mellékes. Nos, megmondom őszintén, hogy habár részegen előfordult már hasonló, miszerint véletlenül betévedtem mindenféle furcsa bárba, ahol a hölgyek igencsak hiányos öltözékben vonaglanak – rúdon vagy egy hímszerű képződmény ölében, tetszés szerint –, ám ez esetben kivételesen nem azért vagyok ezen az idilli helyen, mert abban a bizonyos illuminált állapotban már úgyis teljesen mindegy, hogy hova téved be ilyenkor az ember fia. Nem mintha ez egy sztriptízbár lenne, és nem mintha én józanul olyan helyekre járnék, ugyebár.
Ugyan kérem, hát odajárok minden pénteken, ne viccelj! Törzsvendég vagyok, tudniillik.
Csakhogy ezúttal konkrét okom van arra, hogy idejöttem. Abszolút. Mégpedig. Van egy kölyköm. Asszem.
Na jó, ami azt illeti, nagy valószínűséggel rengeteg kölyköm van szerte a világban (bizonyára egy részük már alulról szagolja az ibolyát), elvégre régóta vagyok már a szakmában, if you know what i mean. Lényeg a lényeg; erről a kölyökről konkrétan tudok. Természetesen az anyja nem kért a segítségemből, már ami a gyereknevelés részét illeti. Természetesen nem is segítettem volna neki – így köztünk szólva. Lássuk be, nem vagyok egy kimondottan apatípus. Viszont az említett nőszemély, mert bizony emlékszem rá alaposan, sőt még arra is emlékszem hogyan fogant az a gyerek. Haha. Tehát az a némber nem volt szívbajos nekem minden évben egy képet küldeni a kiscsávóról, csak úgy, a miheztartás végett. Gondolom én. Egyébként meg valószínűleg csak emlékeztetni akart rá, mármint a baklövésemre, hogy véletlenül se felejtsem el: van egy fiam. Halleluja. Most már teljes az életem…
És most ez az idegesítő hülyegyerek nagyon úgy néz ki, hogy már egy ideje a városban rontja a levegőt, az én városomban, és hát mindenféle balhékba belekeveredik… szóval, ja. Le sem tagadhatná, hogy az én vérem, bassza meg. Ellenben majd a vadászok rendesen kilyuggatják a seggét, ha nem vigyáz, de grátisz gyanánt még a falkámat is veszélybe sodorja, mert ha egy farkas szart kavar, akkor automatikusan a többire is ráterelődik a gyanú, az enyémeim pedig igencsak balhésak alapból. Emennek meg kijárna már néhány atyai saller, amondó vagyok.
Nem mondanám, hogy ideges vagyok. Nem, én nem vagyok egy ideges típus, sosem voltam. De. (Ha nem tudnám, hogy lehetetlen, még a végén azt hinném, hogy izgulok.) De fogalmam sincs, hogy hogyan szólítsam meg…
Nagyot kortyolok a jéghideg sörömbe, miközben az egyik táncoslány beletolja a formás kis hátsóját a képembe. Ami szomorú, mert így aligha tudok koncentrálni a fiamra, aki… aki úgy tűnik, hogy máris megoldotta az én problémámat; két másodperc töredéke alatt, amíg a nőstény seggét bámultam, amíg nem figyeltem, összeszólalkozott valakikkel. Ide érzem a tesztoszteron és a leendő bunyó szagát. Fasza.
Elégedetlenül csóválom meg a fejemet – a hülyegyerek, hogy már megint nem tud viselkedni! –, miközben hanyag eleganciával ellököm magamat a pulttól, majd a verekedni vágyó sokaság felé veszem az irányt. Nem túl sietősen, de azért gondosan ügyelve arra, hogy az idiótának ne verjék be a fejét – annyira. Persze mielőtt még beszállnék a buliba, megvárom, hogy kiosszanak neki párat, szeretettel, mert megérdemli. Aztán, nagylelkűen méltóztatok én magam is kiosztani párat fogalmam sincs, hogy kiknek. Nem is kell nekik sok. Ide-oda repkednek, majd felkenődnek. Egy a falra, a másik a pultra, a harmadik a társa fejére.
Kihasználva a döbbenet pillanatnyi erejét, hogy mégis honnan került ide ez a fasz (mármint én), és reptetett el mindenkit a jól megérdemelt helyére, grabancon ragadom a kölykömet, majd kitessékelem, avagy jobban mondva kirángatom a kocsmából, hogy odakint aztán meghitten elbeszélgethessek vele.
- Meguntad az életedet, haver? – szegezem neki a kérdést felvont szemöldökkel, karcos hangon. – Ne itt akarj már megmurdelni, túl sok a szemtanú… Ha gondolod, elviszlek egy nyugalmasabb helyre, ahol meghalhatsz. Egyedül. Békésen. Magányosan. Jó lesz? – igazítom meg a pólóját nyakrészénél, hangom mézes-mázas. Enyhe célzás? Ugyan kérlek, hova gondolsz?
És aki azt gondolta, hogy majd egy Csillagok Háborújához hasonlatos monológot fogok itt lenyomatni, miszerint Luke, én vagyok az apád, hát az kurvára tévedett.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Standing in the way of control Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Standing in the way of control   Csüt. Ápr. 23, 2015 1:14 am

+18


Pimasz vigyor mászik a képére amikor a szőke cicababa a sötét sarokban elkezdi rázni a seggét, konkrétan azokat a hatalmas szilikon lufikat bele nyomja a képébe. Milo csillogó szemekkel vezeti végig pillantását rajta, egyik keze vékony csuklója köré fonódik ahogy még közelebb rántja magához. Jobb keze a formás, alma formájú hátsóba akarna mélyedni, mikor a kislány finoman mellkasára helyezi a kezét.
-Nincs pénzem,- von vállat Milo még mindig azzal a bugyiszaggató vigyorral a képén mélyeszti ujjait a lány csuklójába, szinte érzi a csontok roppanását, de ilyen állapotban, bevézve nem tud ilyen dolgokra gondolni. Annyira közel rántja magához, hogy a bige kénytelen bele ülni az ölébe különben a közeli díszfaragásos oszlopnál kötne ki.- Viszont,- szabad keze az ében színű fürtök közé mélyednek, miközben kényszeríti, hogy közel húzódjon hozzá. Nyami. - Viszont… van valamim amiért cserébe biztos kaphatnék dolgokat, tőled, vagyis egyet, és… hidd el jobb, mint a pénz. Neked is tetszeni fog,- a végét már a fülébe súgja, bele mélyesztve fogát a bársonyos fülcimpába. Majd mikor a lány kérdő pillantása találkozik az ő fölöttébb beképzelt vigyorával, nos farmerzsebéből előhúz egy aprócska fiólát, amelyben karmazsinvörös, sűrű lé lötyög.
-Ez… ez az amire…- súgja a lány vágytól fűtött hangon, ó igen, a legtöbb itt dolgozó nőnek elég ennyi, és máris ingyen tolja a seggét az öledbe, sőt, ha nem vagy idióta nem csak seggriszát kaphatsz hanem valami egészen mást is. Hogy pontosan mit is csinál itt, haverokkal lóg, ünnepli… a mit is ünnepel? Mindennap ünnepel, de ma valahogy ez elmarad, holnapután megy meglátogatni a húgát, de addig is ki kell tisztulnia, tiszta fejjel akar menni hozzá, viszont, addig is élvezzük az életet, carpe diem, ugyebár. A nővére, az aki általában minden buliját elrontja,, nos ismételten hónapok óta fel van szívódva, és mint ilyen, nos az a legjobb amit tehet, hogy az ő örömére, még ha ebben a pillanatban nem láthatja milyen profesziális módon kerül bajba, és nem keverhet le ő is egy hatalmas maflást… nos ez lényegtelen, attól is az ő boldogságára fog bajba keveredni. És imád verekedni, és egy ideje nem volt része ilyenben, tehát egyértelműen szüksége van egy kis verekedésre. És a legjobb ha generáljuk a bajt. Tisztába volt vele, hogy ha elkezdi ingyen taperolni az egyik cicababát akkor bármiféle gond nélkül támad ide a főnök. Szóval csak annyi dolga volt, hogy a stricijüket ide csalja valahogy és amint itt lesz kezdődhet az igazi buli, hmm addig pedig szanaszét fogja fogdosni.
A fióla felét a lány ajkai közé csöpögteti, a maradékot a sajátjába, majd eldobja valamerre, az sem izgatja, ha valaki poharában kötne ki, így járt csóró haver. Majd egy erőszakos mozdulattal közelebb húzza a bige fejét, nyelve tolakodva fúródik a másik szájába, hangosan felmorran ahogy a vér keveredik nyelvükkel, majd felrobban és azonnal bódult állapotba kergeti őket. Akkor kapják le az öléből a nőt, három fickó, izomagyak, farkasok, érzi a szagukat. Az egyik egy hatalmas pofonnal akarta megfizetni a lánynak, amiért hagyta, hogy ingyen taperolják munkaidőben. Milo pont időben kapja el a másik férfi kezét és a nő elé áll.
-Mégis mi a faszt képzelsz? Anyád nem tanította meg, hogy egy nőt nem verünk? Ja… bocsánat, épp el volt foglalva, amikor szétkúrtam a…- a farkas feje elkezd vörös ködben gőzölni ahogy az ökle találkozik Milo arcával, a fiatal farkas hátra tántorodik, egyik kezéből farkas karmok nőnek ahogy elkapja a torkát, már éppen gondoskodna a férfiasságáról mikor is két alak hátulról elkapja, majd a legelső elkezdi hasba rugdosni, miközben Milo élénken ecsetélei az anyja orális tudását. Már éppen készülne kitépni a szívét a tagnak, mármint előbb ki akarna szabadulni a fogva tartott karok közül mikor valami negyedik tag… farkas megjelenik és lerendezi őket, de ezzel nincs ám rendezve, őt is elkapja és kirángatja a levegőre.
A v-től nehéz a felfogása, élesen szippantja levegőt a tüdejéből, majd össze vonja szemöldökét miközben furán pislog ködös íriszeivel.
-Mégis ki a fene vagy? Nos, kurvára mindegy, érdekes találka volt… de… nekem van egy kis dolgom, ha megbocsájtasz,- ezzel tudomást sem véve róla begőzölve, öblös léptekkel haladna el mellette, hogy lerendezze a számlát ezeknek a buziknak, már ha az illető hagyja.

Milo L. Barticescu
II. Seattle-i Falka
Brother of the Moon

Milo L. Barticescu
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Standing in the way of control Tumblr_neqncv1AQK1t01l5po1_500
Play-by : Mr. Xavier Samuel
Vonal1 : Standing in the way of control 3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 21
Kor : 20
Lakhely : Mindig máshol
Rang : Civil
User neve : K.
Vonal2 : Standing in the way of control 3rZvgf4
Családi állapot : Az ágyadban.
Különleges képesség : Standing in the way of control 2vjbi94
Standing in the way of control Tumblr_mri22onWXG1rftd23o1_500
Foglalkozás : Kergetem a nőket.
Felöltött alak : Standing in the way of control Large+(11)
Vonal3 : Standing in the way of control 3rZvgf4
Standing in the way of control Empty
Vissza az elejére Go down
 
Standing in the way of control
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Two feet standing on a principle || Elysium & Jonah Swanson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Coyote Ugly
-