Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 ... I don't want your money, your crown




Tárgy: ... I don't want your money, your crown   Pént. Júl. 31, 2015 2:37 am

Erik...
Avatar ›› Richard Armitage
Szabad
Faj ›› alakváltó (sárkány)
Kor ›› 36-40
Rang ›› nincs rangja
Foglalkozás ›› ügyvéd vagy?
Születési hely ›› Talán Bostonban
Képesség ›› alakot vált
Képesség szint ›› magától értetődik
Viszony ›› ha én azt besorolhatnám...

Jellem és történet
Legfontosabb információk, amire szükséged lehet
Pontosan úgy nézel ki, mint az alig pár perccel fiatalabb öcsém, akit én magam mészároltam le, emberöltőkkel ezelőtt. Nem volt nagy kunszt; a szokásos sablon szerint angyallá lett, én pedig... nos, szintén angyal, de elbuktam, mint ahogy azt koszlott, foszladozó szárnyaim mutatják. Puszta kézzel szakítottam le a glóriáját, a porba tapostam, és addig nyiszatoltam őt a tulajdon fegyverével, amíg még mozogni láttam.
És most itt vagy te. Te, aki szakasztott úgy nézel ki, mint ő, akinek a nevét sem vagyok hajlandó kiejteni, és a legnagyobb hibát követted el azzal, amikor engedted magad látni.
Érdeklődni kezdtem irántad; tudni akartam rólad mindent; és végül a szobádban kötöttem ki. Ne, ne gondolj rosszra!... annyira rosszra. Amikor a feleséged mellett alszol, neki háttal, kezedet a párnád alá rejtve, az arcodat a puha dunyhának hajtva, én téged bámullak. Közvetlenül föléd hajolva vagy az ágy végében álló széken ülve, az már oly mindegy; minden vonásodat megjegyeztem, amikor elsőként megpillantottalak az utcákon, és különös vágy sarjadt bennem irántad.
A lelkedet akartam, akarom, és fogom is, amíg meg nem kaparintom, és mivel törtetek a hónap dolgozója címért, hát meg is fogom kaparintani. Az, hogy életed végéig hogyan kezeled ezt a tényt - no meg azt, hogy akarlak, mint a rohadt élet -, igazából már rád bízom. Erősnek gondollak, az erősebbnél is erősebbnek, de ezt hogy dolgozod fel?
Hogy mondod el a fiadnak, amikor az megkérdezi, hogy hová kerülsz, ha már nem leszel?
Hazudni bűn, drága uram, hazudni bűn, így jól gondold meg a szavaidat, mielőtt kiejted őket a szádon.
A szádon, amelyet a hüvelykemmel érintek, és elképzelem, hogyan peckelem fel egy két ujjnyi vastag acéllánccal.

Megjegyzés

Bármire nyitott usert várok - remélem, megérkezel -, mert mocskos dolgokat tervezek vele elkövetni. ;D


Kapcsolódó karakterek
Karakter viszonyhálója


Crowley
"jóakaród"
Karakernév 2
Barát





Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

... I don't want your money, your crown Empty
Vissza az elejére Go down
 
... I don't want your money, your crown
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bro, you should see me in a crown | Jonah & Fenrir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Administration
Alkoss meg a saját karaktered!
 :: Körözés alatt állók :: Inaktív karakterek hirdetései
-