Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Hiányzások

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Tárgy: Hiányzások   Szomb. Júl. 26, 2014 4:33 pm



Hiányzások
Friss hírek!







Hiányozni fogsz? Nem, itt nem kell orvosi igazolás a távolléted miatt! Elég, ha csak itt jelzed a Játékostársaid és a Staff felé, hogy egy ideig nem leszel. :3 


 



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szomb. Júl. 26, 2014 4:36 pm

Közben, meg kezdem a sort, mivel elutazom, és várhatóan egy hétig oda leszek. Telefonról elképzelhető, hogy felnézek, elvégre nem maradhattok a kedvenc farkasotok nélkül!  :suspect: :3 :66: 

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Júl. 31, 2014 9:29 am


Hát, ja.
Akik figyeltek a rinyálásaimra folyamatos jelentéseimre, meddig leszek, azok tudhatják, hogy ja, ma járt le az egy hetes "nyaralásom". Bár kissé korábban megyek haza, mint terveztem, de mégis ma jár le, így ezennel ismét kiírom magam X időre, mert tényleg lövésem sincs, mikor lesz megint netünk.>___< Igyekszem dolgozni az ügyön - ja, rá m hárult a dolog, miért nem lepődök meg -, minél hamarabb lenni, hogy ne kelljen szerény, eléggé idegesítő személyemet hiányolni chatről, bár nem garantálom a teljes sikert.://
Bocsánatot kérek azoktól, akikkel van játékom (főleg Emperiától, mert az ő játékába nem pötyögtem választ; ötlethiány, ne haragudj... :( ), ígérem, amint lesz alkalmam, folytatjuk, mert DYSON, eszméletlen, milyen doki vagy! *_____*
És Kartik, te VA-CA-DÉK angyal, ha visszatérek, hülyére verlek! :P
Vonatkozik a hiányzásom rájuk:
• Spencer G. O'Riley
• Shaun A. Hemington
• Cain A. Lockwood
• Amadeus
• Ginevra D. Hall
és az összes jövőbeni gyermekemre!
Legyetek jók, verjétek meg helyettem is Kartikot! *___* xD Doki, téged meg örökké üldözni fog a hálám, amiért megmentetted az életem! <3 :3
Sziasztok!  :asdf 

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Hiányzások Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Aug. 07, 2014 12:39 am

Elnézést kérek minden játékostárstól, akivel folyó játékom van. Sajnos eléggé megbetegedtem, így erőm és figyelmem nem igazán van jelenleg reagot gyártani. (vesemedence gyulladás és egy jó kis nanovírus-fertőzés) Szóval néha fellesek, talán még chatre is bekukkantok (amíg nem vagyok lázas) de aztán újra kiütődök a gyógyszerektől (igyekszik kerülni a kórházat, mint Jonah-ordibálva..:D )  Szóval igyekszem vissza, de nem tudok biztosat mondani semmire...ne haragudjatok. :( Pusz mindenkinek!  :252: 

Dr. Dyson Martin Dreyfus
IV. Nemzetségfõ
Magic is in my blood

Dr. Dyson Martin Dreyfus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Doki
Gif vagy kép : Hiányzások GIF%2BJohnWasNotTheOnlyOne%2Blilybop
Play-by : Adam Lambert
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Mágus -Tűzmágus - Fény
Posztok : 71
Kor : 30
Lakhely : Seattle
Rang : Nemzetségfő
User neve : L
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : Victoria, szívem kírálynője...
Különleges képesség : Tűzlabdák, tűzostor alkotása, irányítása - Tűzzé válás - illanás(tűzoszloppá válva eltűnni valahonnan) - Tűzelementálok idézése (12 fő) - Nagy kiterjedésű tüzek (pl. erdőtűz) támasztása-elsorvasztása - Égető érintés (parázsló érintéstől, végtagok lángra lobbantásán keresztül, egészen valaki elégetéséig) - Szerelmi mágia: bájital, kötés, szétválasztás - Víziókeltés - Lelket sorvaszt (letargiába, mély depresszióba taszít, mely akár öngyilkosságig is fajulhat) - Gyógyító fény: (súlyos, életveszélyes sebek, betegségek, csonttörések kezelése gyógyító fénnyel) - Mentális pajzs kiterjesztése 2-5 főig - Tenyérjóslás: illető egész életére kiterjed (sorsfordító mozzanatok, halál pillanatának látása) - Múltba tekintés: látja valaki múltját születésének pillanatától az adott pillanatig - Állati beszéd: megérti az állatok nyelvét, gondolati úton kommunikál velük - Telekinézis: tárgyak mozgatása gondolatátvitellel - Telepátia: kommunikáció gondolatátvitellel - Idéző mágia: jó vagy rossz szellemek idézése - Ráolvasás: akaratátvitel, mentális parancsok sugárzása - Illúziókeltés: saját külső megváltoztatása

Foglalkozás : sebész szakorvos / brókercég tulajdonos
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szomb. Aug. 09, 2014 10:55 am

Sziasztok Bogárkáim! *.*  I love you 

Nem leszek elérhető 08.10-tól 08.15-ig, szóóóval személyes ügyekkel legyetek kedvesek megvárni, hivatalosakkal pedig méltóztassatok a Kollégáimhoz fordulni. *.*

Addig is jó játékot és kellemes időtöltést kívánok Mindenkinek! *.*

Csóközön,

Kala  :free: 

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szomb. Aug. 09, 2014 4:40 pm

Sajnos nekem is írnom kell ugyan is a lapim úgy néz ki már be sem kapcsol, így sajnos nem tudok lenni ha esetleg mégis valami oknál fogva működni fog jelentkezek...... csóók Cassie és többi gyermekem

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Hiányzások Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Hétf. Aug. 11, 2014 9:23 am

Kedves Játékosok,

Mától, azaz hétfőtől csütörtökig szabadságolom magam, mert barátom végre jön hozzánk néhány napra! A tartozásaimat igyekszem törleszteni mielőbb, ha ismét magam vagyok ott folytatom ahol abbahagytam. Addig türelmeteket és megértéseteket kérem!

Ariel & Asmodeus

Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Hiányzások 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Aug. 14, 2014 1:46 pm

Kedves Játékostársaim!

Az elkövetkezendő napokban, mintegy augusztus 25.-ig meglehetősen bizonytalan a létem az oldalon. Jelenleg napi átlag 12 órában dolgozok egy láncingen szoros határidővel, a maradék 12 órája a napnak a létszükségleteimre megy el... hétvégén két napos fellépés, tehát most négy napig 100% hogy senkinek nem fogok tudni írni. 18-tól nyaralni leszek egy hétig, ezen a héten nem tudom hogy lesz lehetőségem, de megpróbálok majd reagolni, 23.-34. pedig szintén kétnapos fellépés lesz, amikor kiesek.

Megértéseteket köszöni Carl és Cornelius mosoly

Carl Gustav Brändström

Carl Gustav Brändström
animae scrinium est servitus

Play-by : Andrew Cooper
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : mágus
Posztok : 2163
Kor : 334 év
Lakhely : Bellevue
Rang : boszorkánymester-tanács tag
User neve : G
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Különleges képesség : mágus vagyok....
Foglalkozás : jelenleg történelem-latin szakos tanár
Felöltött alak : ember
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Aug. 14, 2014 3:09 pm

Közérdekű közlemény, játékostársaimnak!

Jövő héten 20-24-éig nem leszek, utolsó fesztivál a suliig, ki nem hagyhatom. Előre is elnézést kérek, értelem szerűen abban az időszakban nem mennek reagok, de amint hazaérek, vetem bele magam a válaszokba (már ha lesz kinek XD).
Akinek hiányzom, Zorall sörfeszten elér egy korsó sör erejéig :D

Colene & Aurora

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Aug. 14, 2014 11:20 pm

Sajna már újoncként is be kell ide írnom, de itt szólnék mindenkinek, akivel játszok vagy tervben van, hogy jövőhét péntekig (aug.21.) nem leszek itthon, így nem tudok írni, viszont amint haza érkeztem, hipersebesen reaglok vissza:D PÜben persze le lehet érni:D

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Vas. Aug. 17, 2014 10:05 pm

Sziasztok mosoly

Keddtől jövő hét végéig nem leszek, szóval akinek lógok hsz-el, azoknak türelmét kérem. Holnap még igyekszem írni néhány reagot, de nem ígérek semmit, és annyi kérésem van, hogyha vki ír nekem a héten, amíg nem vagyok, akkor légyszi dobjon róla egy PM-et, hogy tuti észrevegyem. mosoly Viszek mobilnetet, szóval ha működni is fog rendesen, akkor esténként felkukkantok, de reagot majd csak itthonról fogok tudni írni.

Lyco, Victoria, Thyra, Castor és Lorcan anyucija  :plsss: 

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szer. Aug. 27, 2014 8:35 am

Prüntyőkék,

Mától egészen jövő hét elejéig/közepéig nem igen leszek internet közelében. Elképzelhető, hogy a mai nap folyamán, este felé írok, de nagyon kicsi esélyt látok rá, ahogyan a jövő heti, hamarabbi írásra is. Legyetek rosszak ez idő alatt, féljétek a csillámbolhákat! ;)

Kegan, Caleb

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Pént. Szept. 05, 2014 8:31 pm

sajna ismét iide kényszerülök írni, de behatárolhatatlan ideig nem leszek, mert a gépem elszállt , mint a győzelmi zászló, és mí újra nem rakják sajna nem tudok írni:/ de amint elkészült válaszolok mindenkinekˆˆ
köszönöm a megértést még ha olyan sok embert nem is érint:˜D

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szer. Okt. 01, 2014 7:57 pm

Halihó!

Kicsit sűrű napjaim vannak, rám vetette magát az Élet nevű holmi és okt. 25-ig egyébként is csak elvétve tűnök majd fel itt-ott! :D
Amint időm engedi, írok reagokat oda, ahová tartozom, cserkész becsszó! :"D

Addig is varázscsóközön, vattacukimókihadsereg, miegymás! :D :love2:

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szer. Okt. 01, 2014 8:10 pm

Jelentem, most péntektől hétfőig szabadságolom magam! Pénteken nagyimnak szülinapja lesz, du. pedig utazok fel Pestre hogy találkozzam barátommal és részt vegyek a MondoCon-on ami egész vasárnap estig fog tartani. Úgyhogy addig hiányolnotok kell felemelő társaságomat ugyanis max. facen leszek ha találok szabad wifit! :P

Asmo (valamint Ariel & Mac) júzere

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Hiányzások Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Hiányzások Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Pént. Okt. 10, 2014 10:01 pm

Kedves Játékostársaim!

Egy-két napra eltűnnék, mindenki, akinek tartozok, ha minden jól megy, hétfőtől kap reagot. Szíves türelmetek és megértésetek kérem mosoly

Carl Gustav Brändström

Carl Gustav Brändström
animae scrinium est servitus

Play-by : Andrew Cooper
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : mágus
Posztok : 2163
Kor : 334 év
Lakhely : Bellevue
Rang : boszorkánymester-tanács tag
User neve : G
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Különleges képesség : mágus vagyok....
Foglalkozás : jelenleg történelem-latin szakos tanár
Felöltött alak : ember
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szer. Okt. 15, 2014 7:19 am

Sziasztok!

Sajnálatos módon egészségügyi okok miatt egy ideig hiányozni fogok, nem tudom meddig. Addig is jó játékot mindenkinek. mosoly

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szomb. Okt. 18, 2014 12:24 pm

Hiányzások _wave____dxd_by_dxd

Tudom, hogy nem vagyok aktív - szinte egyáltalán - aminek megvannak az okai.. suli, munka és egyéb dolgok azok, amik szinte teljesen és régóta lekötnek, már nagyon le és ki vagyok merülve. Most pedig végre kaptam szabit, ami azt jelenti, hogy külföldön leszek október 22-étől. Amint visszatérek, igyekezni fogok, vagy legalábbis mindenképpen aktívabb lenni.
Ne haragudj a késésért, Kriszti, nem felejtettelek ám el :love2:

Jó játékot addig is mindenkinek és tessék sokat mosolyogni *-*

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Kedd Okt. 21, 2014 7:20 pm

A hosszú hétvége jön én meg megyek, na nem világgá :D
Egy a lényeg, elhúzom a csíkot, mint a vadlibák pár napra. Netem nem lesz, így reagot ne várjatok tőlem. mosoly
Jók legyetek, vigyázzatok magatokra :43:
:free: :85:

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szomb. Okt. 25, 2014 11:38 am

Ma délutántól Hétfőig szabadságolom magam, legyetek rosszak addig is. huncut

Asmo (& Ariel & Erik & Mac)

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Hiányzások Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Hiányzások Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Hétf. Okt. 27, 2014 10:55 am

Jövő hétig eltűnök, ne haragudjanak mindazok akinek tartozom, igyekszem majd bepótolni!
A bálos játékból pedig kiszállnék, nem akarom feltartani a tagokat, de erről úgy is küldök az illetőknek PM-et mosoly
Szóval Hétfőtől megint rettegjenek a népek :3

Cole/Rora

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Szer. Nov. 05, 2014 8:59 pm

*Szívszaggatón sír, zokogás rázza széles vállait, könnyei megállíthatatlan ezüst érzelemáradatként folynak le tengerszín szemeinek sarkából* Kicsit elszállt a routerem, vagy mi a feném, ami a netet adja jól nekem...megint. Szóval előfordulhat, hogy néhány napig nem leszek, míg megszerelik, vagy cserélik, vagy elássák, vagy belocsolják benzinnel és felgyújtják, vagy csak úgy odaadják Jonah B.Swansonnak, hogy tépkedje apró darabkákra a hűtlen műanyagot. Mindenkitől, aki felé tartozásom van sűrűn kérem az elnézést, és negyon bocsánat, igyekszem odacsapni az asztalra. Imádás meg szeretés ezerrel, csók meg pacsi, és el a kezekkel a nőmtől, nem szabad préda, még dolgozom rajta, hogy oldalbordámmá tegyem. :D *.* <3

Dr. Dyson Martin Dreyfus
IV. Nemzetségfõ
Magic is in my blood

Dr. Dyson Martin Dreyfus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Doki
Gif vagy kép : Hiányzások GIF%2BJohnWasNotTheOnlyOne%2Blilybop
Play-by : Adam Lambert
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Mágus -Tűzmágus - Fény
Posztok : 71
Kor : 30
Lakhely : Seattle
Rang : Nemzetségfő
User neve : L
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : Victoria, szívem kírálynője...
Különleges képesség : Tűzlabdák, tűzostor alkotása, irányítása - Tűzzé válás - illanás(tűzoszloppá válva eltűnni valahonnan) - Tűzelementálok idézése (12 fő) - Nagy kiterjedésű tüzek (pl. erdőtűz) támasztása-elsorvasztása - Égető érintés (parázsló érintéstől, végtagok lángra lobbantásán keresztül, egészen valaki elégetéséig) - Szerelmi mágia: bájital, kötés, szétválasztás - Víziókeltés - Lelket sorvaszt (letargiába, mély depresszióba taszít, mely akár öngyilkosságig is fajulhat) - Gyógyító fény: (súlyos, életveszélyes sebek, betegségek, csonttörések kezelése gyógyító fénnyel) - Mentális pajzs kiterjesztése 2-5 főig - Tenyérjóslás: illető egész életére kiterjed (sorsfordító mozzanatok, halál pillanatának látása) - Múltba tekintés: látja valaki múltját születésének pillanatától az adott pillanatig - Állati beszéd: megérti az állatok nyelvét, gondolati úton kommunikál velük - Telekinézis: tárgyak mozgatása gondolatátvitellel - Telepátia: kommunikáció gondolatátvitellel - Idéző mágia: jó vagy rossz szellemek idézése - Ráolvasás: akaratátvitel, mentális parancsok sugárzása - Illúziókeltés: saját külső megváltoztatása

Foglalkozás : sebész szakorvos / brókercég tulajdonos
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Csüt. Nov. 20, 2014 10:54 am

Holnap de. utazom Siófokra barátomhoz, várhatólag vasárnap este érek haza ha csak nem alakulnak másként a dolgok. Netem ugyan lesz, de kérdéses hogy viszek-e laptopot... telefonról meg a fórumot hanyagolom max. facen leszek zargatható.

Asmo & his screw (Ariel & Erik & Fay & Mac & Robin)

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Hiányzások Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Hiányzások Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Hétf. Dec. 01, 2014 9:11 am

Sziasztok!

Utálok ilyen helyre írni, nem is szoktam sűrűn, de most muszáj... Nagyon összegyűltek a ZH-k, beadandók, vizsgák, így a köv. 3 hétben ritkán leszek, bár ezt mostanság észrevehettétek. Rossz szokásomhoz híven megint későre hagytam a tanulást, így most megszívtam... :/
Játékostársaimtól türelmet kérek, azért ha tudok, írok 1-2 reagot, de 3 hét múlva térek vissza normálisan és akkor ahogy tudom a karácsonyi dolgok mellett, majd rendezem a tartozásaimat. mosoly

Köszönöm a megértéseteket!

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Hiányzások 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Hiányzások 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Hiányzások 3rZvgf4
Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   Kedd Dec. 02, 2014 1:16 pm

Mifelenk sincsen; se aram, se net. Emiatt en sem tudom ellatni a feladataim :/

Jo jatekot mindenkinek!

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hiányzások   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Hiányzások Empty
Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Important Things
Világunk legfontosabb leírásai
 :: Karakterek részlege
-