Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Camea && Gavin




Tárgy: Camea && Gavin   Szomb. Jún. 27, 2015 12:20 am

Péntek este, régi cimborám! Egy kellemes éjszaka, a kedvenc báromban, a kedvenc kognac-ommal és a kedvenc szivarommal a békés kis boxban, ami kellőképpen eldugott, de mégis frekventált. Nem is kell ennél több a kikapcsolódáshoz egy hosszú hét után, ami tele volt munkával és problémákkal.
A menedzsereim a marketing osztályon aggódnak, a verses kötet egyáltalán nem illik a kiadó profiljába, a reklám költségek pedig az eget verik. Azt mondják, ha így erőltetem a dolgot, csődbe viszem ezzel az egyetlen kötettel a kiadót, de ívesen lesz*rom. Azt akarom, hogy vegyék mint a cukrot, fivérem verseit olvassa el az egész világ. Értékes gondolatai jelentsenek valós szellemi táplálékot bármely embernek, gyarapítsa az ő életüket is úgy, miként az enyémet. Adjanak szavai vigaszt, táplálékot, boldogságot, és bölcsességet. Nem érdekel, hogy mekkora bukás lesz, azt akarom, hogy a siker ne rajtunk múljon.
Lényeg, hogy az egész heti hajtás után rám fér a szórakozás, dorbézolás. Két jóbarátot hoztam magammal, s az est folyamán sokat beszélgettünk, szivaroztunk és persze ittunk is. Nem nézik ki belőlem, hogy vannak barátaim, pedig ez nem meglepő. A két legjobb szerkesztőm és tanácsadóm, a kiadó tán legértékesebb munkatársai azok. Ők választják ki, hogy mit adunk ki és mit nem, ők azok, akik az ígéretes regényeket gatyába rázzák. Éjfél felé jár az idő, amikor egyikük hazamegy, azt hiszem tán a felesége hívta. Szerencsétlen pára, rövid pórázon tartják. Utána John és én, már sokkal önfeledtebben mulathatunk.
Oda hívom a lányokat, akik a szomszéd asztalnál ültek, és egyfolytában minket néztek. Kis csitrik, de kaphatók bármire. Azt hiszem, egyikük felismert engem. Tovább iszogatunk, miközben a disco zene hangereje egyre inkább emelkedik. Valami más kellene, valami olyan, amit ezek a libák szeretnek, s ami előre vetítené, hogy mire készülök. Beyoncé Haunted című száma az, mely felcsendül egy intésemre, szerencsére a pultos már jól ismer, tudja, hogy mikor mit óhajtok.
A mézszőke lány ártatlan Bambi szemeket mereszt rám. Zabálni való! Éppen a nyakára hajolnék rá, miközben ő ölemben ficánkol ingerlőn, miközben lágyan, csábító szándékkal kuncog. De megdermedek. Mintha nem is léteznék, mintha egy szobor lennék.
Camea.
Hogy a fenébe kerül ide?! Egyedül áll a pultnál, nem értem mit keres itt, nem hittem volna, hogy ilyen helyekre járkál. Ez a nő elhagyott, eldobott mint egy használt zsebkendőt, épp mikor az öcsémet gyászoltam. Sosem tudom ezt megbocsájtani neki. Igen, megcsaltam őt, de ki kellett volna tartania mellettem, ha valaha is érzett volna valamit irántam. Legalább addig, míg a gyilkosokat meg nem találom. Dühtől fűtötten markolok a lány fenekébe, és magammal szemközt igazítom, majd vörösre rúzsozott ajkaira hajolok rá, és keményen megcsókolom. Hajába markolok, majd fejét hátra húzom, hogy nyakán nyalhassak végig, torkán helyezek el apró csókokat. Provokálom a boszorkányt, mostanra biztosan észrevett már. Adok neki pár percet, hogy idejöjjön, ahogy ismerem meg fogja tenni. Addig pedig elszórakozom ezzel a lánykával.
- Gyönyörű nyakacskád van, Sheila! – dörmögöm bársonyos bőrébe, miközben ő fojtottan felnyög. Szeretem az ilyen kis bábokat, mint ez a lány. Nem kell velük küzdeni, harcolni, és tudják jól, hogy többet nem kaphatnak, csak egyetlen éjszakát. Üdítő, hogy vannak még ilyen buta libák a világon.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Szomb. Jún. 27, 2015 9:34 pm




Men may have discovered fire

but women discovered how to play with it.


Mit sem változott az ötven évvel ezelőtti önmagához képest, ugyan az a pimasz mosoly, ugyan az az aranyifjú mint akit én ismertem meg annak idején. Látom az arcán, hogy bosszantani akar, hogy azért teszi mindezt, mert látja, tudja, hogy látom őt és tökéletes innen a rálátásom. A lány valóban szép, kecses, vékony, törékeny és gömbölyű ahol csak kell, de a közelembe sem érhetne! Semmi és senki sem hozzám képest és ezt mind a ketten tökéletesen tudjuk. Még a vámpír egy évet, egy napot sem öregedett, az én arcomon megjelent egy két szarkaláb, de hát a boszorkányok se hadakozhatnak örökké az idővel, mi is elmúlunk egyszer, de addig még van néhány kitűnő évem! A kedvenc italát rendelem magamnak és hasonlóan pimasz, kihívó mosolyt villantok rá, majd megemelem felé a poharamat a tömegben és jóízűen a pohárba kortyolok. Noha, nem bírom valami jól az alkoholt, erőset nem is szoktam inni, én inkább a borokra esküszöm és néha a ciderekre, de ezek cseppet sem erős italok. Hát vigyázok ezzel ami a poharamban van, de azt nem kell látnia, az üzenetem átment a számára. Iszom az egészségére. Bosszant, inkább a hiúságomat sérti, hogy így enyeleg azzal a kis fruskával. Ennyi év távlatából kár is lenne érzelmekről beszélnünk, ám bár, tagadhatatlan, hogy nem közömbös a számomra ez a fickó. Néhány éve előkerült a gyűrűm, megtartottam amivel el akart jegyezni, még akkor is, ha a vámpír erő összepréselte és már nem mondaná meg róla egy laikus, hogy valaha egy csodás jegygyűrű volt, akkor leültem és a kezembe vettem. Forgattam az ujjaim között és elgondolkodtatott a kis ékszer és a benne lévő kő, ami valamilyen rejtélyes oknál fogva nem sérült meg, még az arany teljesen használhatatlanná vált. A kérdés az volt, miért is nem működtek sohasem a kapcsolataim? Mindegyiket kikezdtem. Csak egy után sóvárogtam, majd megkaptam és végül elutasítottam. gyengék voltak mind hozzám, csak egy szállt szembe velem és vett semmibe, csak egy gondolta úgy, hogy hiába a hatalmam és a rangom ő akkor is erősebb nálam. Felnevettem akkor, és most is gonoszkás mosoly szökik az ajkaimra, ahogy a vámpír felé fordulok a poharam a pulton hagyva török utat magamnak a tömegben. Öltözékem modern, visszafogott, ugyanakkor sokat sejtető, a nadrág, a 12 centis tűsarok és a felső a nyaklánccal együtt. A hajam rafinált frizurámból mutat is és eltakar is a nyakamból. Nem csak ő fog itt játszadozni ebben a játszmában hanem én is, udvarolnak nekem és egy kellően magas, széles vállú jóképű fickó vállaira teszem a kezeim, hogy táncoljak vele.
- Ha te így… - Súgom a klub állott és nehéz levegőjébe. Nem ezért jöttem ide, igaz ami igaz, egy tanítványom miatt vagyok itt, bajban van, többet ivott mint kellene és engem hívott, ő már megvan, egy másik tanonc gondjaira bíztam, hogy vigye haza, amikor megláttam a vámpírt. Ideje kicsit elszámolnunk, Anderson!
©



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Hétf. Jún. 29, 2015 2:24 am

Semmit, de semmit nem változott ez a boszorkány. Mit sem számít az az ötven év, olyan, mintha tegnap láttam volna legutóbb. Ha ember lennék, a szívem már rég vadul kalapálna a torkomban, és alig látnék az adrenalintól meg a saját kangörcsömtől. Ilyenkor hálás vagyok, hogy nincs keringésem, és ha nem akarom, semmi fizikális tünetet nem produkálok.
Sheila, a lány az ölemben csinos lány, és tudom, hogy bármit megtehetnék vele, amit csak akarok. Túl azon, hogy már én is ittam nem is keveset, az éhségem is kezd egyre magasabbra csapni bennem. Camea felé pillantok, és éppen poharát emeli rám. Hát, így akar játszani. Ravasz nő, de éppen ezért kedvelem, ezért kötődtem hozzá annak idején. Nem omlik a karjaimba mint bárki más, és ez egyszerre bosszant valamint szórakoztat. Kedvelem, egykor még szerettem is. Mára már újra megtanultam, hogy a szerelem mint olyan, hiú ábránd. Talán soha nem is létezett.
Szemem sarkából követem mozdulatait, ahogy a tánctérre sétál, és kikezd egy nulla kis senkivel, egy alamuszi seggfejjel, aki arra sem lenne érdemes, hogy az irodaházam elől összetakarítsa a kutyák ürülékét. Na nem, ez már tényleg túlmegy minden határon! De előbb éhségem kell csillapítanom, így a lány nyakára hajolok rá észrevétlenül, hogy vérét vehessem. Fojtottan nyög fel, és hallom, amint a kollégám halkan felnevet, persze éppen csak a diszkrét hangerő szintjéig. Ő is vámpír, tudja mit teszek. Amint elengedem a lányt, aki kissé kótyagosan mered rám, John már nyúl is érte. Az ő képességétől majd erőre kap, és semmire nem fog emlékezni. Elvégre, mire valók a jóbarátok és az alkalmazottak?!
Lassan indulok el a tánctér felé, a füstgépekből érkező ködnél sűrűbb, nehezebb füst illúzióját keltem úgy, mintha az a fent említett gépből érkezett volna. Senki nem lát tovább az orra hegyénél, csak tejfehér köd, és a zölden-rózsaszínen villódzó lézerfények töltik ki a látóteret. Camea mögé sétálok, és egy rövid ideig csak csodás fenekére gondolok. Igen, lehet, hogy számára nem múlt el nyomtalanul ez az ötven év, és változott egy kicsit, de engem még mindig megvadít. Gyönyörű! Finoman közelítek hozzá, majd megpróbálom tenyerem a csípőjére helyezni. Ha hagyja, akkor közelebb araszolok hozzá, hogy a zene ritmusát követve simulhassak hozzá. Füléhez hajolok, hogy hallhassa is szavaimat.
- Nem hittem, hogy újra látlak. – igyekszem még közelebb hajolni hozzá, ami talán már jócskán átlépi a tűréshatárt, majd a másik fülébe mormolok. – Ahogy azt sem, hogy mennyire hiányoztál, a feszes fenekeddel együtt.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Kedd Jún. 30, 2015 9:55 pm




Men may have discovered fire

but women discovered how to play with it.


A poharam a pult lapján pihen meg, miután odakoccant az üveg a fényes felülethez. Nem iszom többet, csak a fejembe szállna és nem akarok bódulni. nem szeretem magamat így kiszolgáltatni és ha nem szükséges nem is iszom erősebbet a boroknál, de most muszáj volt ezt megtennem vele szemben. Hihetetlen, hogy ennyi év után is bosszant, hogy eldobott és megcsalt annak idején annyi nővel. Az okokat ne firtassuk, nőből vagyok és jogom van ehhez, ma meg különösen. Kimenteni innen egy elázott tanítványt és még egy két kellemetlenség a diplomáciában is, hosszú és nehéz nap volt ez, amit otthon egy finom bor társaságában töltöttem volna el és elkezdek taktikákon dolgozni, beszédeken, hogy tovább egyengethessem az éppen folyó ügyeimet.
Sértett dáma vagyok még mndig a vámpírral kapcsolatban, de valahol azt hiszem ki kell adni a stresszt, amit a diplomácia és a többi összehoz nekem. Nem könnyű tárgyalni, semlegesnek próbálni lenni, sajnos nem lehetek mindig tökéletesen az. pedig jó lenne, de hát, vannak helyzetek amikor állást kell foglaljak és közben lavírozzak is, hogy a törékeny béke fenn maradjon és erre a többieket is rávegyem. Néha úgy érzem, hittérítőket és politikusokat megszégyenítően ontom magamból a szót és kb annyi haszna is van az egésznek. Nehéz az élet. tehát nem is csoda, ha az exemen akarom kitölteni a frusztráltságomat. Nesze neked Gavin, nem vagy olyan pótolhatatlan és isteni mint amilyennek hiszed magadat! gyerekesen a nyelvem ölteném rá és felfújnám az arcomat is. De nem teszem, nem lenne valami felnőttes húzás a részemről. Ugyanakkor jól is esne, levedleni a nemzetségfőt és csak nőnek lenni.
Gavin akciójára úgy fordulok, hogy csak a szemem sarkából lássam őt és ne direktbe. Nem szeretem a vámpír harapást, holott a vér a mágia alapja, legalább is némely válfajnak. A vámpírokat is egyfajta mágia tartja életben és ehhez kell a véráldozat, emiatt isznak vért is, de ettől még nem kell rajonganom a dologért. Pláne, hogy milyen emlékeket idéz. Na, azt már nem!?! Táncpartneremre figyelek és megajándékozom egy bájos, csábos mosollyal, hogy érezze a törődést és bosszanthassam a vámpírt is, ha egyáltalán méltóztat rám is figyelni. Micsoda kis csitri van vele, hát ennyit romlott volna az ízlése, hogy ilyen üres libát tart magánál? Ugyan már, Gavin ennél több volt benned!
A füst erősödik, mintha a gépből jönne, de nem volt eddig ilyen sűrű, mi a? Egy pillanatra kiesek a ritmusból, de utána tovább táncolok, gyanakvó lennék, paranoia lenne, vagy tényleg nem több ártatlan füstnél, amit kicsit felturbóztak? Bár ahogyan hallom másokat is zavarni kezdett, hogy az orrukig sem látnak. Csodálatos…
- Vén kujon…- Jön a válaszom, ahogy megérzem a csípőmön a kezeit is, kicsit erősebben dobom ki a jobb oldalra. – Mondtam én… - nevetek fel, majd elhallgatok. – Ugyan már Gavin, ne játszd meg magadat, láttam, hogy milyen kis olcsó, üsresfejű libácskára pazarolod a tehetségedet. Most komolyan az a lány még várbanknak is vérszegény és pipaszál, csoda, hogy a fogad nem ütötte át a nyakát és jött ki a másikoldalon. De lehet én emlékszem rosszul, hogy régebben még azt szeretted, ha nem műanyag a nőd, vagy kihagy az emlékezetem? – Igen, határozottan ráöntöm a frusztráltságomat és azt is haraggá formálom és undoksággá, hogy jól esik az érintése. Mintha csak hiányzott volna, de az szinte totális képtelenség, egy ilyen bugyi pecér nem hiányozhat nekem?! Ki. Van. zárva!! Még egy mozdulat és a végén mérgemben megtaposom a lábát.

©



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Kedd Júl. 14, 2015 12:13 am

Nem érdekel, a legkevésbé sem érdekel engem ez a nő itt az ölemben. Mászkáló vértasak, ha kinyitja a száját más nem jön ki rajta csak butaság. De enni kell, és azt meg kell hagyni, hogy a vére kifejezetten finom, emberhez mérten valódi csemege. Egészséges étrend, sok mozgás, fiatalság… az ilyesmitől a vérüknek is jobb az íze.
Nem kerülte el a figyelmem, hogy Camea megpróbál féltékennyé tenni, de kit ámít? Engem vagy magát? Nem kell neki az az izomagyú ficsúr, soha nem is kellett. Butaság, hogy így akar ingerelni, tudhatná, hogy ezzel nálam nem ér célt. Vagy mégis? Mintha mozgolódna bennem valami, mely a féltékenység lángjába csap át. Hogy meri az a takonygombóc megérinteni?! Hogy meri csontos ujjait az én nőm dereka köré fonni?! Sürgősen intézkednem kell, és meg is teszem. Majd adok én ennek a takonynak, csak kerüljön a kezeim közé! Kezdetben füst árasztja el a parkettet, majd egyesek (naná, hogy a fickó is belekerült az „egyesek” fogalomba) émelyítő illatot éreztek, így azonnal menekülőre is fogták.
Még mindig tetszik nekem ez a boszorkány, még mindig képes arra, hogy ingereljen. Nem kímélték az évek, nem mondom, hogy nyomtalanul szállt el öt évtized. Az arcán halovány ráncok vannak, bőre talán már nem annyira feszes, mint hajdanán, de még mindig fejedelmi teremtés. Olthatatlan vágyat érzek, hogy az enyém legyen. Szavaiból kicseng, hogy csakugyan nem felejtett el, és talán féltékeny is.
-Oh, gyönyörűm! – ujjaim ingerlőn simítanak végig az oldalán, egész a melle vonaláig, majd vissza. – Én sem féltékenykedem a vacsoraként elfogyasztott salátádra, te se tegyél ilyen butaságot. – ismer jól, tudja, hogy a tánc az egyik, ha nem az egyetlen gyenge pontom. Sosem voltam benne valami jó, de a kedvéért teszek egy sokadik próbálkozást. Hátához igyekszem simulni, amennyire csak hagyja, hogy felvegyem a ritmusát, és kerekded feneke hozzám dörzsölődjön minden mozdulatára. Hiányzott ez nekem, a közelsége, az érintése.
- Gyere, és törd össze a szívem újra, ahogy csak te vagy rá képes. – nyaka mellett mormolom a szavakat. Nem azért, mert el akarom csábítani, hanem mert igyekszem hiteles lenni. Valóban összetört, úgy és annyi módon ahogy még senki más se előtte se utána. Mit nekem a kis MacKayla, mit nekem az a kis csitri, akiért úgy odavoltam (csak mert elutasított, természetesen)?! Nekem egy nő kell, igazi, olyan, mint Camea. Csak mellette ízleltem meg, hogy mi az a fájdalom, és ő az egyetlen, aki valóban ismer is engem. Ötven év nagy idő, mégis úgy érzem percekre lépett csak ki az életemből. Hiányzott, persze, hogy hiányzott nekem, de még nem nőtt be a fejem lágya akkortájt. Most azonban, már mögöttem van megannyi tapasztalással eltöltött év, és nem áll szándékomban elszalasztani őt. Az már más kérdés, hogy miként reagálna a sötét titkaimra. A kevésbé sötétekre meg aztán tényleg nem tudom mit mondana.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Csüt. Júl. 16, 2015 8:44 pm




Men may have discovered fire

but women discovered how to play with it.


A fickó nyakai mögött voltak a kezeim és a zene fülledt ütemére táncoltam vele, miközben látványosan nem pillantottam a vámpír irányába. Még nem felejtettem el, hogy annak idején hány nővel is csalt meg és ki tudja, hogy tudtam-e mindről? Vagy csak az utóbbi pár neve került elő? Hát egye is a féltékenység, azt akarom, hogy féltékeny legyen, hogy ott lobogjon benne. Mardossa csak, epekedjen csak! Őrület, hogy itt mit teszek és mit teszek amikor a népem előtt állok és vezetem őket, mikor diplomáciai ügyben járok el. Akkor hűvös, kiegyensúlyozott és igazságos vagyok, de ilyenkor, mint ez a helyzet előbújik belőlem a nő és a szél is, hiszen köztudott a szélboszorkák elég szeszélyesek tudnak lenni és hol máshol is ereszthetném ezt szabadon, ha nem a magánéletem eme kis szegletében. Kell, hogy az a szél is tomboljon, hogy utána az a higgadt és következetes vezető lehessek, ami vagyok. De most, csak egy nő vagyok.
Az az öt évtized, adott néhány ráncot, de közel sem annyit amit egy átlagos halandó adott volna, ettől csak vonzóbb és érettebb lettem, most is ugyanannyian fordulnak utánam mint annak idején. A vámpír is figyel és élvezem, hogy közelít, hogy dühös kezd lenni, hogy az erejét használja, és amikor a lovagom lelép belül már kacagok. Féltékeny! Ám én is az vagyok. Nyelvem éles, szavaim se tompábbak ahogy megszólítom, hogy ezzel palástoljam még mindig megmozgat bennem valamit.
- Oh! Drágám, az én salátám nem egy szilikon csoda, ami ostobaságokkal tömi a fejemet… - Szúrom oda neki. – Csak nem?! – Tudom, hogy rossz táncos, hajdanában igen csak vonzó volt ez benne, tetszett, hogy alkalmanként ügyetlen és nincs a helyzet magaslatán, igazán szívmelengető volt. Most pedig? Szívom a vérét ezzel képletesen, egy kicsit hagyom a hátam mögött, kicsit hagyom, hogy érintsen, de mielőtt megbánnám a tettem elfordulok és szembekerülök vele, hogy úgy táncoljunk tovább.
- Vigyázz mit kívánsz, Anderson… - Csillannak fel a szemeim. Ennyi idő elteltével tudom jól, hogy nem mennek nekem a szokványos kapcsolatok, képtelen vagyok megmaradni egy olyan férfi mellett, aki nem áll a sarkára, akivel nem veszekedhetek egy jót. A szélnek kell a szabadság, hogy mehessen és tehesse amit akar, hiszen amikor vezető vagyok korlátok között létezem és csak a magánéletemben lehetek igazán önmagam. De ezt nem bánom, élvezem e kettősséget, de ehhez a megfelelő partner is kell.
©



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Vas. Aug. 09, 2015 4:22 pm

Mély, szívből jövő nevetés tör fel torkomból, ahogy hallom a féltékenységet kicsengeni szavaiból. Átkozott kis boszorkány ez a nő, pontosan tudja mivel keltheti fel a figyelmem, mivel érje el, hogy tényleg érdekeljen. Mert a szokványos nők unalmas hisztériái és féltékenységi rohamai egyáltalán nem izgatnak, ha nem tudják elviselni, hogy nincsenek egyedül az ágyamban és a szívemben hát magukra vessenek. De Camea más, ő nem tombol, csak éles nyelvével jelzi, ha valami nem tetszik neki. Kedvem volna egy csókkal elhallgattatni, mégis inkább a hátához simulva táncolok (már amennyire tudok).
- Biztosíthatlak arról, hogy a lányban egy szikrányi szilikon sem volt, annak ugyanis nincs jó íze. Neki viszont az volt. A vére édes, tápláló, különleges… - hergelem, nehogy már azt gondolja, hogy az ő vére számomra valami méregdrága kaviár. Van más is bőven, aki meglehetősen ízletes, és ezzel jobb, ha tisztában van, hiszen nem fogok koplalni még az ő kedvéért sem. Annyira azért nem jó nő, hogy éheztessem magam, egy asszony sem ér ennyit. Ráadásként nem fogok valami undorító, hideg tasakos vért magamhoz venni, csak hogy ne legyen féltékeny, azt már nem. Én ínyenc vagyok, a szó minden értelmében. Ja, és sznob is.
Mindazonáltal kimondom amit gondolok, törje csak össze a szívem újra meg újra, hiszen ennek az a feltétele, hogy előtte az enyém legyen. Birtokolni akarom, a szerelmét akarom magamnak, nem csak a testét. Különleges számomra a boszorkány, mindig is az volt. Ráadásul az öcsém egyik utolsó kívánsága volt, hogy vegyem feleségül, és nem azt mondom, hogy minden áron teljesítem, de ha valaha is igába hajtanám a fejem, hát senki mással.
- Téged kívánlak, Camea. – mormolom formás fülébe, majd pillekönnyű csókot nyomok a nyakára, a füle alatti kis gödör mellé. Ezt nincs aki ne szeretné, de azért azt sejtem, hogy nem fog a lába rogyadozni tőle, mint más kis libáknak. Tánc közben perdítem magammal szemközt, és mielőtt még elszökhetne, vámpír képességeim használva ragadom meg gyorsan derekát balommal, míg jobbom a lapockáján kalandozik. Két lába közé lépek, és úgy táncolok tovább, csípőm az övéhez szorítva, hogy érezhesse mennyire örülök a viszontlátásnak. Kívánom, itt és most, és képes lennék akkora füstöt kreálni, hogy a parketten tegyem magamévá anélkül, hogy bárkinek is feltűnne. De nem teszem, inkább csókját választom. Ha nem hajol el előlem, akkor éhesen csapok le ajkaira, hogy hosszan és szenvedélyesen csókolhassam egykori szeretőmet. Hiányzik, és feltett szándékom, hogy a házamba csábítsam őt ma, de telefonom rezgése megzavar. Ha hagyta, hogy megcsókoljam, akkor sietve húzódok el tőle, hogy zsebembe nyúlva a kijelzőre pillanthassak.
A francba!
Beatrice nem szokott felhívni az éjszaka közepén, sőt soha nem volt még erre precedens. Camea láthatja arcomon, hogy valami nincs rendben, hogy ez most fontos hívás lenne, és fel kellene vennem, fel is akarom, de valami visszatart. Nem akarom, hogy tudjon Madisonról, nem akarom, hogy bárki is tudjon róla. Csak gyengének tűnnék, ha kiderülne, hogy van egy olyan ártatlan lény ezen a világon, akiért képes lennék bármit megtenni, akiért gondolkodás nélkül meghalnék, hogy megóvjam a veszélytől. Fájdalmas grimasszal csúsztatom a telefont vissza a zsebembe. Pedig tudom, hogy fel kellett volna vennem, a francba is! De Cameanak nem tudok ellenállni, nem akarom idejekorán elveszíteni.
- Hol is tartottunk? – mosolyodom el halványan, miközben igyekszem közel hajolni hozzá, hogy homlokom az övének támaszthassam. Nem akarok most vele harcolni, egyszerűen csak a közelségét akarom érezni újra.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Vas. Aug. 09, 2015 10:32 pm




Men may have discovered fire

but women discovered how to play with it.


Neki az a nő érdekes, aki sosem lesz igazán az övé, aki felesel vele és nem adja be csak úgy a derekát. Nekem az a férfi érdekes aki zabolázatlan és sosem lehet igazán betörni, ha nem így lenne nem érdekelne, és ha nem ilyen lennék nem érdekelném őt. Volt erre időm rájönni. Különben most sem érdekelne, hogy itt van és azzal a kis fruskával hetyegett. Vannak ilyen típusok és be kell valljam, élvezem is ezt az egészet, se veled és se nélküled. Nem bírnék ki senkit sem magam mellett hosszú távon, elüldözném vagy megfojtanám. Mindenkinek megvannak a maga kis defektjei, különösen ha vezető pozícióban vagy, akkor aztán kellenek is, hogy kiadd magadból a frusztrációdat és a feszültséget. Amúgy is, kell mindenkinek egy hobbi, ami segít lecsillapodni a mindennapokra és tökéletesen vinni az életedet. Ő pedig élvezi a felvágott nyelvem és velem táncol, én pedig húzódozom, játszunk egymással, mint macska az egérrel.
- Valóban? Mi van a botoxal? Tán azt is megérzed? De ámítsd csak magadat, kicsi szívem, arról a lányról süt, hogy olyan műanyag, mint a plasztik bevásárlószatyor…. – Hergelem vissza, ezzel is az ízlését és a választását cikizem ki. Bántom, szurkálom, mert megérdemli és mert ettől lesz az egész olyan érdekes. A lányt amúgy is műnőnek tartom, ha nem is szilikon, de akkor is ki van tömve és fogadnék rá, hogy azok a kebel méretek nem valósak, minimum durva push-up. – Az én vérem közelébe sem érhet… - még egy szúrás, mert tudom, hogy szereti. nehogy már azt higgye, hogy ő a jobb vagy a kis fruska, ezerszer csinosabb és szexisebb vagyok nála! Ráadásul Gavin is kapja csak az ívet, nehogy nyeregben érezze magát!
Közelebb húzódom hozzá, mintha csak véletlen lenne, testem az övéhez súrlódik, hogy utána eltávolodjak tőle és szembe fordulhassak újra csak vele, egy falatnyi kenyér, de azonnal jöjjön is rá a megvonás!
A kis csók a fülem mögött megborzongat, de nem alélok el, nem ennél én már tapasztaltabb vagyok, csak a borzongás fut végig rajtam ami oly kellemes. Nem viszonzom, megtenném, fülcimpájába harapnék, de nem teszem meg, még akkor sem, ha ezen múlna az életem. Nehogy már!?
Közelebb von, megpörget, kényszerít tetteivel és egy kis időre elengedem magam, hogy a győzelem mámorában úszhasson, hogy abból taszíthassam ki. Elfordítom az arcom, nem adom neki az ajkaim, még mit nem!? Majd akkor csókolhat meg, amikor én úgy akarom.
- Hová is gondolsz? – Látványosan nem veszem figyelembe, hogy mennyire is örül nekem, imponál, hát hogy a fészkes fenébe ne imponálna ez nekem? Látom az arcát, ahogy a telefon kijelzőjét nézi, egy érzelem egy fájdalmas pillantás, ami egy kis ideig megengedi, hogy az álarca alá pillantsak és lássam azt a férfit akit tudtam volna annak idején szeretni, akinek boldogan mondtam volna igent. De ez már régen nem a jelenünk része, változtunk mind a ketten és ma már senkinek sem adnám a kezem. Még neki sem. Tehetne akármit is, független nőként fognak felravatalozni.
- Ott, hogy időnként rémesen vacak a pókerarcod és minden ott van rajta… - kap egy kis mosolyt és egy kis ideig nem harcolok most vele, csak hagyom, hogy közelebb jöjjön és mutasson magából valami olyat, amit azt hiszem eddig kevesen láthattak belőle. Némi valós érzelmet.
©



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Csüt. Aug. 20, 2015 5:52 am

- Csak nem arra kérsz, hogy kóstoljalak meg, hátha megérezném azt a mérget, amit a ráncaid eltűntetéséért fecskendeztettél be a bőröd alá? – ha ő incselkedik, akkor én is. Nekem nem változik a testem, nincs gondom ilyesmire. Ma is ugyanaz a jóképű, huszonhét éves arc néz rám a tükörbe pillantva, mint aznap mikor vámpírrá tettek. Camea azonban előbb vagy utóbb, de ahogy elnézem inkább előbb öregedni fog. Ami nem baj, hiszen én láttam fénykorában, az én szememben mindig sugárzó, bájos arca lesz. Ujjaim alatt a bőre bársonyos és rugalmas, feszes és sima lesz mindig is. Számomra nem változik, mert nem akarom, hogy változzon.
- Tény, hogy ízletes a véred, drága Camea. Talán az egyik legjobb, amit valaha kóstoltam. Nem számítva persze a kiválasztottakat, azért az ő vérük finomabb. – tánc közben húzom közelebb magamhoz, igyekszem puha ajkait kóstolni, de elhúzódik előlem. Hát még mindig neheztel azért a régi kis botlásért? Azt hittem ennél felnőttebb és nagystílűbb, mintsem évtizedes hibák miatt szívózzon velem. De hát én is tévedhetek, és olykor ő is lehet kicsinyes.
A telefon rezgése megzavar, Beatrice az, a Kiválasztott kit már egy évtizede ismerek és támogatok. Véréért cserébe vérem adom, így ő egészséges és nem öregszik. Nem mondom, néha összeszűrjük a levet, ennek következménye is lett egyszer. Beatrice számomra mint nő nem jelentene semmit, de ő Madison anyja, így tisztelem őt és támogatom, testőröket fogadtam fel mellé, hogy biztonságban tudhassam. Mindezt a legnagyobb titokban, éppen ezért nem igazán értem, hogy most miért hívott fel telefonon? Valami komoly dolog lehet, csak nem belázasodott megint a kislány?
Mégis inkább a zsebembe csúsztatom vissza a készüléket, ráér, majd visszahívom valamikor. Homlokom a boszorkány homlokának támasztva hunyom be szemeim, és másodperceken át csak élvezem, hogy velem van és nem akar valamit a fejemhez vágni.
- Pókerarc… minek az nekem? Előtted alig van néhány titkom. – kezéért nyúlok, ebből a tömegből és mesterséges füstből úgy jutunk ki leggyorsabban, ha fogom a kezét és kivezetem innen. Aztán eszembe jut valami, amit bár eddig még csak egyszer próbáltam, azért még működhet. Illúziót fonok Camea köré, lassan, észrevétlenül. Előbb halványan, alig észrevehetően érzékeit tompítom. Aztán fokozatosan formálom a teret körülötte, mintha mozogna, forogna a világa, a részegség tüneteit produkálom rajta. Ha nem tűnik fel neki, akkor mélyítem az illúziót, egész addig míg ki nem tudom csalni a kocsiig. Remélem, hogy nem bukok bele a mesterkedésbe, különben valószínűleg örökre elveszítem ezt a nőt.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Szomb. Aug. 22, 2015 10:44 pm




Men may have discovered fire

but women discovered how to play with it.



- A nő olyan mint a jó bor, ezt igazán tudhatnád… - szúrom oda és a többit elengedem a fülem mellett, sem a hely, sem az idő nem alkalmas arra, hogy ezt a sértést itt és most tettekkel toroljam meg, helyette kap szavakat. – Drágám, rajtam legalább látszik, hogy egyre érettebb vagyok, de te…? – Ez az én elegáns visszaszúrásom és hallgatásba süppedek. Igen, ez igaz, kettőnk közül ő örökké fiatal marad, de nekem már nincs sok hátra, még pár jó évem van és utána elmúlik a varázs, talán még ötven év? Vagy valamivel több? de a bőröm nem marad sokáig ilyen amilyen most is, bár legalább magammal legyek őszinte, a szarkalábak már ott vannak a szemeim sarkában és hamarosan nem vehetem fel a versenyt a fiatal lányokkal. De az élet és az idő már csak ilyen kegyetlen, sokáig nem csaphatom be. Boszorkánynak születtem, de nem hallhatatlannak és az az igazság nem si akarok az lenni, félek, hogy beleőrülnék ha ezer évig elélnék. Ő viszont mindig fiatal, csibészesen vonzó marad. valahol bánt, valahol megmelengeti ez a szívemet. Egy kiválasztott kellett volna neki, egy igazi, tüzes, erős nő, aki megtudja tartani és hozzá való. A mi románcunk akkor is rövidnek ígérkezett és talán… nos, ha elgyengülök, talán most is lesz egy rövid, de annál intenzívebb viszonyunk… talán… de erről nem kell tudnia, így inkább dacolok vele, mint egy fruska!
- Csak szeretnéd…. Ez viszont egy tény, így nem is értem miért fanyalodsz fruskák emberi vérére, vagy egy boszorkáéra aki felett kezd eljárni az idő, vagy még is valahol mélyen élne benned, a bor és a nő közötti párhuzam? Csak nem!? – Elhúzódom, nem akarom a csókját, nem akarom, hogy elbizonytalanítson. Bőven elég, hogy nem szoktam inni, nem veszek magamhoz töményet és most még is dacból legurítottam hármat is, ami nem szokásom. A fejembe kezd szállni és félek, ostobaságot fogok tenni. De régen nem vagyok én már egy fiatal kislány, egy naiv boszorka, akit az orránál fogva lehet vezetni. Ó, drága Gavin, ez sosem működött volna és nem is fog! de csss…..
- Ne ámíts, Gavin! Tudom jól, hogy tele vagy titkokkal és valljuk be, mind a ketten látjuk, hogy már nem vagyok az a naiv kislány, aki hajdanában minden szavadat elhitte… - Talán ismerem, talán tényleg ismerem, de valljuk csak be, hogy ez nem igaz. Sosem ismertem őt igazán, sosem mutatta meg magát, hiszen vámpír, hiszen az orromnál fogva vezetett. Fivére halálakor valóban őszinte volt, akkor láttam őt csupaszon és tisztán, azt a férfit aki valójában ő, vagyis inkább aki lehetett volna, ha hagyja. vagy hogyan is fogalmazzam ezt meg? Au! Őrülök, hogy szilárdan tart, hiszen a talaj egyre ingoványosabb, nem szoktam meg az italt, nem szoktam hozzá a töményhez én csak borozgatok, de azt is csak mértékkel. Nem is tudom mit hittem, mikor mérgemben legurítottam mind a hármat, olyan ostoba voltam, mint egy fruska?!
az autónak dőlök és mélyeket lélegzek, felkavarodott a gyomrom. – Soha többé….- mormolom az orrom alatt, ahogy átölelem magam és lassan veszem a levegőt, a hideg segít kitisztítani a fejemet, bár a bódultságomon keveset változtat és a tompultságom sem múlik még.
- Inkább, te bódítottál volna, arról legalább tudom, hogy ha megtaposom a lábad elmúlik… - húzom fel az orromat és sóhajtok egy hatalmasat, ahogy a hideg kaszninak támasztom a hátamat.

©



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   Csüt. Okt. 29, 2015 2:45 am

Engem tényleg szemernyit sem érdekel, hogy mennyit változott a teste, a bőre fiatalsága. Soha nem hinné el nekem, ha azt mondanám, hogy őrjítően izgató, hogy mennyivel érettebb lett, hogy élvezem, a bőre már nem oly ruganyos, hanem puhább, lágyabb tapintású. Hogy szeretem a frissen megjelent szarkalábakat a szeme sarkában, és egyenesen elveszi az eszem az, ahogyan kezein is ott hagyta nyomát az idő. Egykor szerelmes voltam belé, de már akkor sem az érdekelt, hogy mi van kívül, hanem ő maga, a csodálatos személyisége, meleg szíve, gyors észjárása és kivételesen éles nyelve.
Nem azt mondom, hogy lenne nálam esélye, ha ronda lenne, mint Quasimodo kishúga, de… kezdjük az elején. Én ugyebár nem szoktam komolyan venni se magamat se a táplálékaimat. Van egy olyan kényszerképzetem, hogy a szép nők vére ízletesebb, így köszönöm szépen, nem fogok valami trampliból inni. Ugyanakkor Camea nem csak szép, de okos is. Képes olyan elmeéllel válaszolni nekem bárhol és bármikor, hogy gyakran inkább csendben maradok, mert tudom, hogy alul maradnék. Soha nem fogom elmondani neki, de okosabbnak tartom magamnál. Mármint, az egyértelmű, hogy jóval érettebb nálam, elvégre helyettem ötven évvel ezelőttig az öcsém intézte a dolgaimat. Nem tartom magam ostobának, de ez a nő… felettébb intelligens. Amit legjobban imádok benne az az, hogy nem az enyém. Kezdetektől fogva dacolt velem, ahogy most is teszi, és ez tetszik, kihívást jelent, olyan kihívást aminek nem tudok ellenállni.
- Te nem vagy jó bor, Camea, a hasonlatod sántít, de sajnos nem tudok jobbat én sem. Nem nemesedsz az idő múlásával, minden egyes perc nyomot hagy rajtad, kedvesem. Egykor azt akartam, hogy ezek itt – óvatosan húzom el arcának bársonyos bőre fölött a kezem, ügyelek rá, hogy ne érintsem. Szemeinél állnak meg ujjaim – ezek a gyönyörű barázdák azt jelentsék, mennyit nevettünk együtt. Vagy a szád sarkában, az a kérlelhetetlen kis vonal, amit már nem csak a kíváncsi szem láthat… jobb lett volna, ha együtt öregszünk meg. – megcsóválom a fejem, ez a kis boszorkány még mindig nem tudja, hogy mennyire sokat jelent nekem. Valószínűleg ha elmondanám neki, akkor sem hinné el. Inkább megpróbálom rávenni, hogy jöjjön el hozzám. A telefon ráér később is, most van jobb dolgom annál, mint nyomozásba kezdeni.
Az illúzióm tökéletes, és magam is meglepődök, hogy a boszorkányt ennyire könnyedén csőbe tudom húzni. Érzem, hogy erősebben kapaszkodik a karomba, kifelé vezetem, miközben aljasul mélyítem az illúziót. A padló mozog, a fények tompák, a füst áthatolhatatlan, és minden olyan homályos. Nem is nehéz részegségi tüneteket fonni valaki köré, ahogy elnézem a nőt, tudom, hogy már a gyomra is forog. Helyes, helyes! Csak nézem őt, ahogy a kocsinak dől. Elé lépek, megdörzsölöm a karjait, hűvös ez az este.
- Minden másképp lesz, és nem lesznek titkok. Csak most az egyszer bízz bennem! – igyekszem őszintének tűnni, miközben a hazugság legrosszabb formáját alkalmazom rajta, saját érzékeit fordítom ellene. Hirtelen fonom szorosabbra az illúziót, el akarom érni, hogy tényleg rosszul legyen, és hazavihessem. Nem, egyáltalán nem azért, hogy míg eszméletlen azt csináljak vele amit csak akarok, hanem mert ismerem annyira, hogy ébredés után képes hideg fejjel gondolkodni, mégis az érzéseire is hallgat. Amolyan reggeli-emocionális nő, így jobban járok, ha elviszem magamhoz, hogy nálam heverje ki állítólagos részegségét. Várok, csendesen tartom derekánál fogva míg meg nem érzem, hogy valamely irányba dől. Mert dőlni fog, ebben immár biztos vagyok. És amint bekövetkezik majd, ismerem annyira, hogy nem fog tiltakozni, ha haza akarom vinni a házamba, hogy végre nyugodtan, kettesben beszélgessünk.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Camea && Gavin 3rZvgf4
Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Camea && Gavin   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Camea && Gavin Empty
Vissza az elejére Go down
 
Camea && Gavin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camea & Amutha
» Camea Lavigne
» Gavin & Destiny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Sun Liquor
-