Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills




Tárgy: The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills   Kedd Okt. 06, 2015 5:11 pm




- Uram. - épp hogy hazaérkezem a vadászatomból, már állít le az egyik hím. Ilyenkor persze a lelkem mélyén valahol sajnálom a rossz hírek hozóját, aki látszólag ártatlanul lakol meg egy felsőbb akarat hajthatatlansága végett, ámbár eddig nem tűnik úgy, hogy teher számára a falkánk ügyei iránt való elköteleződés.
- Mi van? - néztem rá szúrósan, amire az ő energiái teljesen megadóak voltak, végül válaszolt. - Olympia Alfája a területünkön, a területén van. És...- nyújt felém egy nyomtatott papírt. "Üzleti dolog Alfa!" - Milyen kegyetlen! - sóhajtottam, majd rámorrantam a hímre, aki odébb is vitte a kilóját másfelé.
A szobámban előkaptam valami tűrhető ruhát, egy farmert meg egy fekete pólót, majd bétám támaszkodik neki az ajtómnak, cinikus megjegyzését előkapva. - Ne parázz.
Halvány mosollyal engedtem el a megjegyzést, miszerint kár aggódnom. A legcsekélyebb mértékben sem éreztem rá hajlandóságot, mi több, igen kevés dolog létezett e földön, ami engem aggodalommal volt képes eltölteni, azok iránt pedig őszinte csodálattal adóztam grandiózus teljesítményük okán.
- Ugyan kölyök, megkapja a Kills- féle vendégszeretetemet.
- Pont ezért aggódom...- majd azzal elvonult, tudja jól, hogy nem értékelem azt, hogy velem tart ilyenkor, szóval itthon tartja a frontot.
Igazság szerint egy pillanatra sem gondoltam, hogy esetleg tévednék a borús jövőt latolgató eszmefuttatásom kapcsán.
Lassan éjfél, ugyan még 20 perc hátra van, de szeretek előbb kiindulni, ráadásul a helyet jómagam választom ki és ő csak követi a hangom. Na igen, ez olyan farkas dolog. A már 20 éve bezárt romos vidámparkszerűséget választottam. Itt aztán a kutya se zavarna minket. Max pár vámpír. De az nem tészta. Lényegtelenek. Csak egy pillanat műve és mély egy Alfához illő vonyítást adtam le. Amolyan Alfa a másik alfának.
Hátam egy hideg betonoszlopnak támasztom a művelet közben, aztán pedig egyenletes légzésre kényszerítem magam, miközben hallgatom a bogarak énekét. Talán 10 perc is eltelhet, mire lépteket hallok közeledni.
- Jó estét, Mr... Romanov. - köszöntöm a másik férfit kissé gúnyosan. Udvarias formula, semmi több, láthatatlan maszkomon sehol egy repedés. A hangom, várakozó arckifejezésem, kényelmes testtartásom pedig a kimerítő, részletes feleletadásra való várakozást. Váltakozva dübörög bennem a fenyegetést el nem tűrő, felsőbbrendű dac.
Tekintetemmel követtem mozdulatait, ahogy közeledik, energiái pedig alkalmatlankodva adták tudtam a nyilvánvalóan nagy korkülönbséget. Szemöldököm épphogy rándult, némán kérdve, hogy ezzel mégis mit szándékozik kezdeni, azon túl, hogy hatalmát fitogtatja. Szemmel láthatóan nem voltam... vevő rá, hogy a közeghez illően fogalmazzak. - Mi ez a nagy horderejű dolog, ami ennyire fontos volt...- na tessék, ennyit az illemről.




Kegan Gaspard Kills
III. Vancouver Alfa
Brother of the Moon

Kegan Gaspard Kills
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : BIG BAD WOLF
Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : Joseph Morgan
Vonal1 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 43
Kor : 1301
Lakhely : Vancouver
Rang : Alfa
Vonal2 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
Foglalkozás : Maffia Vezér
Vonal3 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills   Kedd Okt. 06, 2015 9:39 pm



Kills vs Romanov



Bejelentkeztem Kills-nél, küldtem neki üzenetet az egyik emberével. Korábban már volt róla szó, hogy kellene egy találkozót nyélbeütnünk, de az eddig a pillanatig váratott magára. Most azonban több ok is a városába szólított, így ideje megejtenünk ezt a kis találkozót. Vivicat a Hotelben hagytam és engedtem neki némi mozgásteret is. Taxival elmehet mozizni, de maradjon a tömegben és legyen szem előtt. Hoznom kellett volna néhány testőrt is magammal vagy minimum Alexet. A bétámnak meglett volna a haszna a lányom gardedámja ként, de valakinek otthon is kell tartania a frontot. A helyet Kills választotta meg és az ízlését nem vitatom, a bezárt, romos vidámparknak megvan a maga hangulata, különösen egy ilyen találkozóhoz, ebben az órában. Itt nem fognak csak úgy zavarni bennünket, maximum néhány ember kölyök, vagy halálvágyó vámpír.
A vonyítást viszonzom, Alfa az Alfának, egyfajta köszöntés ez a közeledő és a várakozó között. Feketébe öltöztem, nem vittem túlzásba, hiszen ez nem egy divatbemutató vagy egy tárgyalótermi egyeztetés. Ez két, tesztoszteronnal fűtött, kegyetlen, diktatórikus beállítottságú alfa találkozója, ami tisztán az üzletről és a szövetségről fog szólni. Nem azért vagyunk itt, hogy tiszteletköröket fussunk majd le és az időjárásról cseverésszünk el. Ahogy én ismerem az ő nevét, úgy ő is tisztában van az én nevemmel és a híremmel is, vagy a csúfnevemmel, miszerint vámpír hóhér vagyok.
Mozgásomban benne van a halál és az agresszió ígérete, ott van benne, hogy magam is egy vadállat vagyok aki bármikor robbanhat és kész a vérben fürdeni, amit mellesleg élvez is. Arckifejezésem semleges, nem harcolni jöttem, nem ellenségért, vagy viszályt szítani. Ám, mind a ketten olyanok vagyunk amilyenek, megszoktuk már, hogy mi vagyunk az erősebbek és a ranglétrán más nem áll felettünk. Mindig is érdekes helyzet volt összefutni egy másik alfával.
Az energiáim meg hát, olyan amilyenek én is vagyok, zabolázatlan, minden percben kitörni készülő, ketrecbe zárt vad. Ott van benne a korom, hogy a ma élő legidősebb alfák egyike vagyok, hogy több vagyok nála, ezt valahol még is az orra alá dörgölöm, de valahol, ez ilyen alaptartozék nálam, de mint említettem nem a viszály a célom.
Üdvözletem, Kills… - Néhány méterre állok meg tőle, hagyva teret az energiáinknak, az egónknak és a belőlünk áradó tesztoszteronnak is. Fogvillantós, enyhe vicsoros mosolyt kap és némi jókedvű csillanást a szemeimben. Nem fenyegetés, csupán tetszik, hogy rátér a lényegre és nem tökölünk feleslegesen. –Bele a közepébe, nem kell bemutatnom neked a külső helyzetet, a vámpírok háborúznak és a vadászok sincsenek nyugton… megbolydult az egész természetfeletti és a háború a küszöbön dühöng, ez az egyik fő okom, a másik pedig, hogy lenne némi V készletem, amit eladnék a megfelelő vevőnek… - Térek a lényegre, de azért nem a végletekig lecsupaszítottan, elvégre valahol ez egy játék lesz kettőnk között, lesz itt még némi erőfitogtatás, hiszen ez az alaptermészetünk része. Mielőtt innánk egy kupa sört, előbb még egy kicsit eljátszunk, csak amolyan alfákra és hímekre jellemzően.




Caius Romanov
III. Olympia Alfa
Brother of the Moon

Caius Romanov
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Alfa
Gif vagy kép : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills Hykbfmahjmgspcvlwuq
Play-by : Michael Fassbender
Vonal1 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 183
Kor : 1852
Lakhely : Olympia
Rang : Alfa
Vonal2 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
Családi állapot : -
Foglalkozás : Falkavezér / Lemezkiadó cég tulajdonos/ Vámpír-Hóhér
Vonal3 : The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills 3rZvgf4
The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills Empty
Vissza az elejére Go down
 
The famous big meeting...Romanov "Vs" Kills
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abram Frederic Kills
» Kegan Gaspard Kills
» Caius Romanov
» Aláírások
» Zariche & Zach ~ The first meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Vancouver városa :: Egyéb helyszínek :: Bezárt vidámpark
-