Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Darius and Zephiryne

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Tárgy: Re: Darius and Zephiryne   Kedd Május 19, 2015 9:16 am

Nem túl bíztatóak a válaszai, sem a reakciói. Figyelem olykor, miközben viszem. Nem szükséges csak az utat néznem, hisz már nagyjából megjegyeztem az irányt. Nekem az erdő kész irányjelző ösvény. Nem csupán fa meg bokor ez nekem, hanem kész jelzésrendszer. Másoknak tudom, csak növények, amik annyira hasonlítanak egymásra, hogy mindegy merre néz, nagyjából ugyanazt látja csak.
Aggaszt azonban az, hogy tényleg mindjárt ide alszik. Bár nincs olyan komoly sérülése, de ha elalszik, még jobban lehűl, annak ellenére is hogy rajta a pokróc. Inkább próbálom szóval tartani, hátha sikerül. Azért jól esett az a válasz, hogy nem ő lett volna, aki itt hagy. Nos ennyire azért már tartós az ismertség, ha nem is volt egy nagy emberöltő és nem is csináltunk semmi mást, csak kiélveztük az egymás nyújtotta alkalmakat.
A kutyás válaszán csak felnevetek. Milyen kis vicces kedvében van így kissé lesérülve. De akkor ezek szerint családja az nincs. Ennyire a hivatásának élt volna az utóbbi időben? Hisz egy gyerekorvosnak nem nehéz összehangolni a munkát a magánélettel. Egy vadász már teljesen más eset. Sokkal másabb eset, mint egy olyan szakma, ami teljesen átlagosnak mondható ahhoz képest.
- Miért nem mentél férjhez? Vagy nem akartál családot? - volt annyi ideje rá, azért ötven év bőven sok idő. De lehet csak egyszerűen nem érezte szükségét. Én sem. Vagyis hogy őszinte legyek, én pláne nem. Nem tartom magam annak a személynek, aki alkalmas bármiféle család előtérbe helyezését. Tisztában vagyok a gyengeségeimmel, hogy képtelen vagyok leszokni, ez pedig egy igen hanyag életmódot ad nekem.
A kocsihoz érve beültetem az ülésre. Le is guggolok hozzá, most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem fogja ezt a kocsit úgy vezetni, hogy minden idegszálával a figyelemre fókuszálhasson. Tudom én, hogy egy vadásznak példaértékű a figyelme, de jelen helyzetben az ellenkezőjét igyekszik megcáfolni.
Csak felegyenesedek és arrébb lépek, ahogy jelzi, hogy fel szeretne állni. Tétován figyelem az útját hátra a csomagtartóhoz. Majd azt is végignézem, ahogy átöltözik. Nem mutat semmi újat ezzel nekem, ennek ellenére pimasz mód le sem veszem róla a szemem. Eszembe jut egy igen forró pillanat, régen mennyit játszadoztam azokkal a keblekkel. A gondolataimból csak az ránt vissza, hogy tesz egy olyan megjegyzést, amire nem számítottam. Ennyire hiányoztam volna neki? De hát semmi olyat nem nyújtottam, ami valami komoly nyomot is hagyna benne.
- Megint eltűnni? Az életem úgy alakult, hogy odébb kell állnom. - tisztában van vajon azzal, amit mondott? Nem tudom nem-e lázas már, nem tudom tényleg hova tennie ezt a kijelentést.
- Ezt az előbbit úgy mondtad, mint ha én aljas galád komolyan hitegettelek volna aztán szó nélkül felszívódok. - jegyzem meg kissé szórakozottan, ahogy a nyitott kocsiajtóra támaszkodok.

Darius Menier
Alakváltó
Animal i have become

Darius Menier
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Beast
Gif vagy kép : Darius and Zephiryne - Page 2 Tumblr_inline_mlzlk6R4m61qz4rgp
Play-by : Taylor Kitsch
Vonal1 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Faj : Alakváltó
Posztok : 161
Kor : 118
Lakhely : Port Angeles
User neve : Sky
Vonal2 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Családi állapot : Egyedülálló
Foglalkozás : Kidobó biztonsági
Felöltött alak : Bengáli tigris
Darius and Zephiryne - Page 2 Giphy
Vonal3 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Darius and Zephiryne - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Darius and Zephiryne   Csüt. Május 21, 2015 6:32 pm



Darius and Zephiryne
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Szemöldöke gyakorlatilag a homlokába költözik a kérdése hallatán.
- Képzeld el, a kutya sokkal hűségesebb. És mindig szeretettel vár haza... ezzel szemben egy férj? - próbálja elviccelni a dolgot, még kelletlenül el is neveti magát, végül komolyabbra fordítja a szót.
- Amúgy meg... vannak olyan esetek az életünkben, ami nem engednek elszakadni a múlttól. Vagy olyan személyektől akikhez annak idején ragaszkodtunk ... Nekem is volt ilyen valaki, és mindig hozzá mérem azokat, akik újonnan lépnek be az életembe és fixa ideálnak lehet őket emlegetni. És bármennyire is megütik azt a bizonyos mércét amit amúgy nem szabadna felállítanom, mindig oda jutok, hogy talán pont jó úgy, ha magányosan, szingliként éldegélek. Független és temperamentumos nő vagyok, egy férjjel lehet csak kinyírnánk egymást. Emellett nagyon kevesen is tudnak elviselni maguk mellett... félek egy újabb csalódástól - vallja be végül egy jó alapos, hosszú ideig tartó szájtépés után.
- Ami meg a családot illeti. Hidd el, nagyon sokszor megfordult már a fejemben, szívesen nevelnék babát, gyereket. De mindig eszembe jut, hogy mi volt régen. És valószínűleg még én se bírnék ki még egy olyat, ami akkor volt noha a mai világ azért már modernebb.. - nem akar kitérni semmi részletre, fáj kimondania emellett nem is akarja sajnáltatni magát. Viszont elrejt a mondataiban olyan kis jelzéseket, amik utalhatnak arra, hogy mi történhetett akkoriban ami miatt most tartózkodik.
- De ha már itt tartunk, szivi?! Te miért nem csavartál még egy dögös szőkét az ujjaid köré? - vonja fel pimasz tekintettel és mosollyal a szemöldökét. Fogalma sincs, hogy mi az ideálja a férfinek, ettől függetlenül rögtön egy hosszú combú, bögyös maca jut eszébe ha ránéz. Na nem azért mert a pasi ilyen lenne, egyszerűen csak tökéletes kontrasztja lenne mellette.
Miután beülteti Darius a kocsiba, már mászik is kifelé, hogy elszoríthassa a mellkasát. Ehhez viszont kénytelen megválni melltartójától is nem csak a felsőjétől.
- Segítenél egy kicsit? - inti magához, s csak akkor kezdi el a fásli felhelyezését, ha a csípőjéhez illesztett fásli fehér anyagát Darius is fogja.
- Ilyet nem mondtam, csak... - nyög fel mikor szorosabbra húzza az anyagot - azért tudod örültem volna ha párszor még találkozunk ebben a közel öt vagy nem is tudom hány évtizedben még. De ha gondolod lehetsz olyan hiú, hogy ezt gondold - pillant rá,majd a melléig felvezetett fáslit lefuttatja a köldökéig ahol a kis csatot beakasztja a különálló rétegekbe ezzel összetűzve, ne essen le róla.
Hosszú ujjaival végigzongorázik testén amit mintha fűzőbe bújtatott volna, majd kivesz egy tiszta szürke, feszülős toppot amibe belebújik.
- Átugrassz? Van sör....

©

Zephiryne Angel Holloway
III. Mentor
You don't have to be afraid

Zephiryne Angel Holloway
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Darius and Zephiryne - Page 2 13yl6kx
Play-by : Gemma Arterton
Vonal1 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 37
Kor : 105
Lakhely : Seattle
Rang : Mentor
Vonal2 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Családi állapot : Bonyolult. Hajadon, özvegy, ki tudja már?
Különleges képesség : Szuper reflexeim vannak. (Jobb, mint bármelyik fajé)
Foglalkozás : Gyerekorvos
Felöltött alak : Az ég megáldott dús ajkakkal és keblekkel, minek bármit is magamra ölteni ami más?
Vonal3 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Darius and Zephiryne - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Darius and Zephiryne   Pént. Május 22, 2015 11:13 am

Csalódott talán? Ez az első gondolat, ami az eszembe jut, mikor a kutyás témát kezdi el magyarázni. Hát istenem, a vénlányoknak macskáik vannak, neki kutyája. Mindenki másképp éli az életét, ahogy csak szeretné. De lassan magyarázni kezdi, miért is tesz így. Egyfelől baromira meg tudom érteni, pár ilyen nő már volt az életemben. Másfelől viszont nem, mert ezzel nem ad arra sem esélyt magának, hogy valaha is igazán boldog lehessen, ha a véletlen folytán belefut a nagy ő-be. Azért tudom csak részben megérteni pont, mert én ezeken a nőkön átléptem. Egy ideig baromira szenvedtem, megpusztultam majdnem úgy fájt, aztán csak belőttem magam és minden sokkal jobb lett. Aztán csak emberek jöttek-mentek, én meg őrült módon vetettem magam bele az életbe.
Gondolataimból újabb szavak zökkentenek ki. Amit most mond, az ellen semmi ellenvetésem nincs. Nem rajongok a kölykökért és volt már olyan alkalom, hogy egy nő mellől akkor dobbantottam, amikor kitalálta, hogy gyereket akar. Ki tudja mivel mesterkedett volna, hogy sikerüljön. Ez az egyetlen olyan dolog nálam, amivel ki lehet a világból kergetni.
- A kölykökkel csak a baj van. Talán oka volt, hogy így alakult. - nem tudok ennél kedvesebben reagálni, azzal nem tudnám nem burkoltan kifejezni, hogy én miképpen vagyok a dologgal. Nekem eleve nem való még a kezembe sem gyerek, nem hogy saját. Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy ön és közveszélyes vagyok ezzel az életmódommal, amit élek. De ezek szerint őt érték negatív tapasztalatok is a múltban, ami alapján érthető, hogy miért vélekedik így a témával. De nem firtatom tovább, valószínűleg szánt szándékkal nem beszél többet a kelleténél róla, mint amennyit hallottam is.
Széles vigyor ül ki az arcomra a "szivi" megszólításra. Már nem emlékszek, anno annak idején mit használt, de mindig is szeretett becézgetni. Még akkor is, ha tudtuk ez a dolog sosem lesz tartós.
- Én és a dögös szőkék... az a helyzet, hogy nekem túl nagy az étvágyam ahhoz, hogy beérjem a világ akár összes nőjével is. Az egy ehhez képest hatványozottan kevesebb. Meg energia befektetés egy nőt megtartani. Az udvarlás és a kitartás nem az erősségem még mindig. - pedig tudnék én, azt hiszem nagyon is tudnék. Nem véletlenül sikerült annyi csajt már az ágyamba vadászni. Vagy ott ahol épp ért minket egy pár kellemes perc.
Elég csak feltennie a kérdést, én máris odasétálok hozz, hogy megtarthassam azt a fáslit. Így sokkal közelebbről sokkal igézőbb látványt nyújt az alakja. Ameddig el nem takarja nem csak formás melleit veszem szemügyre, de néhány hegen is elsiklik a tekintetem. A vadászi hivatás nem jár nyomtalanul. Még egy tapasztalt személynél sem. Márpedig elég talpraesett volt, amikor el akart kapni, én pedig ellenszegültem. Egy valamit gyűlölök nagyon, ha korlátozzák a szabadságomat. De most a szavaira csak mosoly ül ki az arcomra. Pimasz mosoly.
- Ha mondtad volna, hogy eddig fiatalodsz, akkor talán megkereslek. Tudod a vénlányok nem az eseteim. - jegyzem is meg pofátlanul pimasz módon, de végül csak komolyabbra fordítom a szót.
- Jó látni téged ennyi idő után. Ugyanilyen bomba formában. Egyre jobban azt veszem észre, hogy megváltoztál, nagyon megváltoztál, de valahol mégsem. - míg mondom mindezt, addig az egyik hozzám igen közel eső hegre simítom az ujjam.
- Az idő téged is megedzett, ahogy látom. - nem nézem meg a többi heget, eleget láttam. Hogy őszinte legyek kicsit meg is csapott a kísértés, hogy akár csak egy picit is megpróbáljam elcsábítani. Valahogy az itt és most szavak nálam teljesen más jelentőséggel bírnak. Nem vagyok egy szégyenlős figura.
Hagyom, hogy felöltözzön, picit arrébb is állok. Vetek egy sanda pillantást a kocsi felé,akkor most hova is? De meghallom az ajánlatát, ezt nem lehet visszautasítani.
- Ez esetben én vezetek, te majd navigálsz. - kapok is az alkalmon, hogy lecsaphassak a kormányra. Csak aztán jut eszembe egy fontos kérdés. Mielőtt elindulnánk.
- Hol is laksz?

Darius Menier
Alakváltó
Animal i have become

Darius Menier
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Beast
Gif vagy kép : Darius and Zephiryne - Page 2 Tumblr_inline_mlzlk6R4m61qz4rgp
Play-by : Taylor Kitsch
Vonal1 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Faj : Alakváltó
Posztok : 161
Kor : 118
Lakhely : Port Angeles
User neve : Sky
Vonal2 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Családi állapot : Egyedülálló
Foglalkozás : Kidobó biztonsági
Felöltött alak : Bengáli tigris
Darius and Zephiryne - Page 2 Giphy
Vonal3 : Darius and Zephiryne - Page 2 3rZvgf4
Darius and Zephiryne - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Darius and Zephiryne   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Darius and Zephiryne - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Darius and Zephiryne
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Amistr @ Darius - Álom vagy valóság?
» Darius & Darleena - Légy üdvözölve a zord világban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Privát játékok
-