Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance




Tárgy: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Szer. Nov. 19, 2014 12:39 am




The Devil's Dance


Adramelech & Natasha
L aza fintort vágva bámul a tükörképére, jeges íriszei lassan emésztik a látványt, a levendula színű, ejtett vállú felsőt, a sötétkék farmer rövid nadrágot, a fekete boka csizmát, fahéj színű tincseit, melyek egyenesen hullanak a hátára. Mérgesen fordul barátnője felé.
-Én így nem mozdulok ki az utcára, és biztos, hogy nem fogok egy olyan lepratelepre elmenni, a züllés Isa, a te reszoltod és nem az enyém, nem mellesleg nekem dolgom…- kezd újból akadékoskodni, az elmúlt fél órán belül immár harmadszorra, de Isa belé fagyassza a szót a vodkás üveg szájával, ahogy megpróbál ledönteni a torkán egy adagot, a fele mellé megy, így szalvétát nyom a kezébe.
-Natasha, tisztázzunk egy két dolgot…. illetve egyet, tudom, hogy elitebb helyekre jársz, de lássuk be, az elmúlt hetekben, inkább hónapokban nem jártál máshová a szórakozóhelyekre csak hogy elkapj valamit, szóval rád fér a szórakozás és züllés, és ma éjszaka ezt is fogjuk tenni, jól érezzük magunkat,- azzal rá kacsint és eltűnik a fürdő szobában. jelenleg éppen egy vámpírt kéne hajszolnia, nem mellesleg, nem pedig segg részegre innia magát. Bár ami igaz, ezt is régen csinálta, talán hosszú hónapok óta, és végre rá fér, barátnőjének teljes mértékben igaza van, ideje végre eleresztenie magát, pont úgy mint régen. Lehet azért nem teljesít olyan jól a munkájában, mert régóta nem lazított. Régebben ahányszor csak tehette, legalább minden második hétvégén partikon vett részt, vagy elment vásárlási körútra, csak, hogy ki eressze a gőzt, de úgy látszik, hogy mostanában kezd túlságosan a munka mániája lenni. Eddig is az volt, hiszen ha nem lenne munkamániás, kizárt, hogy Seattle ügynöke lehetne oly sok éve, sőt amikor szabadideje engedi szülei gyilkosa nyomában kutat, mert ha addig is él, de azt a mocsok vámpírt akkor is elkapja, akinek köszönheti, hogy nem nőhetett fel a szüleivel együtt. természetesen így sem járt olyan rosszul, hiszen Arthur felnevelte, mellette már kislány korában tanította hogyan is legyen valakiből jó vadász, e mellett remek vegyész vált belőle, és nem rest kipróbálni ezeket a különböző vegyszereket a természetfelettieken, sőt mi több élvezettel készíti nekik, ne hogy már megvádolják azzal, hogy nem foglalkozik velük eleget, azt ugye bár egyáltalán nem akarná. Ujjai a nyakában lógó ezüstláncra amin végén a medálban ott csüng édesanyja és édesapja aprócska fényképe. A legutolsó akció során valamit megtanult, ha bosszúszomjas akkor ne induljon vadászatra mert mindent, de mindent az ég adta világon el fog puskázni és úgy fog járni mint legutóbb. Vadászni csakis higgadt és nyugodt fejjel lehet valamint érdemes.
Isa hirtelen vágódik ki a fürdőből egyenesen felrángatva őt, hogy ideje indulniuk. Natasha szem forgatva követi, míg barátnője a fürdőben szedte rendbe magát, azért táskájába bele dobott egy kis felszerelést, arra az esetre ha valami balul ütne ki, mert elő fordulhat néha napján. Nem nagy dolgokat csupán egy kisebb fajta ezüst kést, halott ember vérét, egy kisebb mennyiségű szentelt vizet valamint kilenc milliméteresét biztos mai biztos alapon. De erről azért nem mesélt a barátnőjének, képes lenne kiborítania a táskája tartalmát, de ő nem értheti meg, hogy egy vadásznak mindig minden körülmények között felkészültnek kell lennie, különben igen hamar meglepetés érné és alulról szaglászná az ibolyát. Fél óra múlva már a club előtt is vannak, befizetve a jegy árát már bent is vannak, Natasha először megtorpan, mielőtt meggondolhatná barátnője máris eltűnik a mosdóban.
-Remek,- sóhajt ahogy körbe tekint a tömegen, a nők alkohol és reméli, hogy nem mondjuk vámpírvértől kábultan dörgölőznek a másik nemhez, vesz egy mély levegőt ahogyan az egyik pulthoz sétál.
-Hello, valami kemény, orosz vodkát kérnék, -csap le az asztalra egy kis pénzt,- egy üveggel ha lehet,- mosolyog a pultos fiúra, a márványpultra könyökölve nézelődik a sok színű társaságon, lazulás és züllés Natasha, ne feled,- beszélget magával míg várakozik.


A hozzászólást Natasha Polenkhova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2014 7:25 pm-kor.

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Szer. Nov. 19, 2014 1:56 pm



Natasha P. - Adramelech


Kivételesen cél nélkül szálltam be a taxi hátsó ülésére, melybe már régen beleivódott a cigaretta füst, s az emberek izzadságának szúrós szaga. Ajkam undorodó fintorra húzódott, s bár a sofőr legjobb tudása szerint bevetett már mindenféle, kellemesnek nem nevezhető illatosítót, ez pusztán még jobban kiemelte a szövetekben megbúvó szagokat. Telt volna luxus limuzinra is sofőrrel és megfogadtam, hogy többet bizonyosan nem hallgatok a praktikusabb, gyorsabb, kézenfekvőbb megoldásra, inkább választom a kényelmet, s a luxus által nyújtott kellemesebb szagokat.
- Hova lesz a menet öregem? – fordult hátra vezetőüléséből tréfásan érdeklődve szállítom, ám mikor végig pillantott rajtam még a cigaretta is kiesett ajkai közül, akkora meglepetésként érte személyem. – Bassza meg…- szűrte sárgás fogai között, míg kezével, majd lábával próbálta eloltani a cigarettából aláhulló parazsakat. Amikor már bizonyosságot nyert a felől, hogy a kocsi immár nem fog kigyulladni újra rám sandított. Igazán mulatságos lett volna az előbbi kis közjáték, ha jól megfejlett humorérzékkel rendelkezem, azonban így csupán terhesnek véltem. Persze én is értékeltem a helyzet komikusságát egy vékonyka mosollyal, de gyorsan el is tűnt szórakozásom ékes bizonyítéka.
- Elnézést Uram, általában a maga fajták nem taxival járnak és k*rvára nem számítottam rá… Nahszóval érti ugye? – hebegett-habogott, s bár nem teljesen volt kielégítő ez a fajta bocsánatkérés, még is értettem. Értettem, így biccentettem egy aprót, majd legyintettem egyet, csak felejtsük már el és induljunk, mielőtt még rosszabbul leszek. Ha ma étkeztem volna bizonyosan már gyomrom tartalmának savanykás szaga is itt terjengene a kocsiban, hatalmas szerencsékre azonban mivel nem volt szükségem ételre – lelkeken kívül, persze- így ritkán éltem a lehetőséggel, hogy emberi étkeket fogyasszak. A férfi most már kulturáltabban tette fel számomra a kérdést, már amennyire pallérozott elméje, s kiművelt fogalmazási készsége engedte. Már fájlaltam, hogy nem volt a tarsolyomban egyetlen úti cél sem, s céltalanul nem volt kedvem kocsikázni ebben a kocsiban, érthető okokból kifolyólag. Következésképpen a legelső dolgot böktem ki, ami máskor sziporkázó és oly éles elmémbe jutott.
- A legközelebbi szórakozóhelyre, legyen szíves…- aztán visszatartott lélegzettel vártam, hogy elinduljunk és meg is érkezzünk, amilyen gyorsan csak lehet. A sofőr kedvesen elbeszélt magában, hogy persze én vagyok a főnök, de szerinte nem leszek túl elégedett a hely színvonalával és satöbbi és satöbbi. Nem válaszoltam már neki, minél előbb szabadulni akartam ebből a csapdának vélt járműből. Legközelebb inkább gyalog megyek, vagy vállalom a kockázatot és füstformában, de taxival biztosan nem. Erre meg is esküdtem magamnak, amint megérkeztünk. Úgy pattantam ki a járműből, mintha már hosszú ideje gombostűkön ülnék. Kifizettem a sofőrt, majd rögtön szemügyre vettem hova is jöttem. Néztem a befelé özönlő tömeget, s magamban igazat kellett adnom drága szállítómnak, mert a hely kicsit sem felelt meg az elvárásaimnak, ráadásul nem is az én világom volt. Az órámra pillantottam, majd lesimítottam az utazás alatt keletkezett, képzelt gyűrődéseket öltönyömről. Végül is, most már teljességgel mindegy, ha itt vagyok be is mehetek akár, hátha akad odabent pár züllött lélek, akik eladnák nekem azt. Nem mellesleg a munka mellett, megihatnék egy italt, mert bármennyire is nem oltja örök szomjúságomat, most mégis jól esne. Így kifizettem a belépőt, s ruganyos léptekkel haladtam a klubban, már amennyire ezt az alja nép lehetővé tette. Gyorsan meg kellett állapítanom, hogy a szeretett, s megszokott személyes teremnek nem jut elegendő hely. Félreértés ne essék szeretek én halandókkal érintkezni olykor-olykor, de szeretem megválogatni ki is az, aki akkora kegyben részesül, hogy büntetlenül hozzám érhet. Most azonban újfent kénytelen voltam lefaragni megrögzött, notórius maximalizmusomból. A táncolók közül egyesek, csak éppen, hogy nem nyilvánosan közösültek. Asmodeus és kéjsóvár összes alárendeltje jól lakhatna itt. Mikor lettek a nők, ennyire szégyentelenül feslettek? Nem, mintha különösebben zavart volna, hiszen ha elkárhoznak teljesen mindegy, milyen bűn miatt üdvözölhetjük őket a pokolban, de azért jól esett volna, legalább egy kapzsi lélek, aki elfeledteti velem a szűnni nem akaró éhséget. Éreztem, ahogy karok csimpaszkodnak belém, megállítva pultig tartó zarándoklatomat. A három hölgy úgy vigyorgott rám, mint akik legalább a lottón nyertek, ami igazán hízelgő lenne, de jelen pillanatban nem kérek társaságukból. Az egyik fülemhez hajolt, s közölte, ha meghívnám őket, akkor nagyon hálásak lennének és bizonyosan kitalálhatnánk valamit, amivel egy kicsit félre esőbb, s sötétebb helyen kinyilváníthatnák hálájukat. Az egyik meggyőzésképpen meg is nyalta vörösre kent ajkait. Ismertem én már ezt a játékot, csupán csak most nem volt kedvem játszani velük. Egy fél pillanatig bántam, hogy Leraie nincs itt velem, de hát neki különleges érzéke van hozzá, hogy felszívódjon, amikor szükség volna rá. Nagyot sóhajtottam, persze azt elnyomta a dübörgő zene áradata, így kénytelen voltam közel hajolni egyikükhöz. Leheletem végig cirógatta a hölgy nyakát, melybe beleborzongott. Nah, ilyenek az igazán könnyűvérű szajhák, semmi tartás, semmi érték, az ilyeneknek csupán a külseje harapni való alma, belül azonban férges és rothadt.
- Sajnos a barátnőmmel vagyok…- mosolyogtam rájuk sajnálkozóan. Körbe pillantottam, egy olyan hölgyet kerestem, aki elég csinos, de határozott, ahhoz, hogy a kis trió ne merjen vele ujjat húzni, ráadásul legyen egyedül is. Szinte lehetetlen volt, én mégis kiszúrtam egyet a pultnál, levendula színű felsője szabadon hagyta csodás vállait, fahéj színű, egyenes tincseit lágyan hullottak alá. A lelke sem volt romlott, bár akadtak rajta fekete foltok, de jelen pillanatban úgy kellet vélnem ő itt a legártatlanabb hölgy, ami igazán nagy bók. Feléje mutattam, s már indultam is. A kéretlen hölgykoszorú csalódott, szúrós pillantással követték lépteimet, majd azt, ahogy megállok a hölgy mellett. Kezem végigsimít a hátán, inkább finoman, mint birtoklóan, hiszen nem áll szándékomban tönkre tenni a kis színjátékot azzal, hogy a jutalmam egy hatalmas pofon.
- Elnézést hölgyem, de volna kegyes kisegíteni? Nem kertelek, az előbb azt hazudtam pár kéretlen rajongónak, hogy együtt vagyunk, s ígérem, nem leszek tolakodó, csak amíg figyelnek, hadd maradjak a közelében, mert jelenleg nem keresem a könnyűvérű nőcskék terhes társaságát… - billentettem fejemet abba az irányba, ahol a hölgyek még mindig reménykedő pillantásokat küldözgettek felém. Ha nem lennék inkognitóban, biztos megoldanám egymagam is, de jelen pillanatban nem kockáztathatok, hiszen most csupán egy egyszerű embert játszom. - Hálám jeléül csupán meghívni tudom. – tettem hozzá, majd amikor a pultos végre rám tekint, három dupla whiskyt rendelek magamnak, jég nélkül, mert most nagy szükségem van rá, ahogy arra is, hogy nagy legyen az önuralmam.



A hozzászólást Adramelech összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 19, 2015 7:13 pm-kor.

Adramelech
II. Kapzsiságdémon
The devil never sleeps

Adramelech
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Infernal hypocrite
Gif vagy kép : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  108haif
Play-by : Gabriel Aubry
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 107
Kor : Idős
Lakhely : Pokol/Bárhol
Rang : II. Mammon rendjének tagja
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Mindenevő
Foglalkozás : Kisértő
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Szomb. Dec. 06, 2014 7:29 pm




The Devil's Dance


Adramelech & Natasha
Natasha is szokott partykra jár, szórakozni, szereti kiereszteni a gőzt általában. De ezért megválogatja, hogy mégis hova is teszi be a lábát. Ez a hely egyáltalán nem ilyen hely, pláne, ha bele gondol, hogy mégis milyen szörnyek mulathatják itt az időt. Abban is száz százalékos biztos, hogy a halandók fele akár be is lehet drogozva a V-től. Vannak olyan vadászok akik előszeretettel használják, hogy erősebbek legyenek, s így könnyebben szembe tudjanak szállni a természetfelettivel, de Natasha egyáltalán nem tartozik közéjük. ő elítél minden ehhez hasonló dolgokat. Ahogy körbe tekint, fintor fut végig arcán miközben látja a sok lengén öltözött nőket, vagy rámenős férfiakat. Sosem bízott bennük, vagyis egész életében egyetlen egy hímnemű egyed volt akit tisztelt és bízott benne, és ő nem más, mint Arthur. A főnöke, az apja, és a legjobb barátja egy az egyben, habár nem köti össze a vér, mégis apjaként tekint fel. Egyedül neki köszönheti, hogy még él, egyedül neki köszönheti, hogy ilyen jó vadász lett belőle, nélküle nem történhetett volna meg. Viszont a földkerekség többi férfijával szemben csöppet sem érez így, természetesen ha kell bármiféle gond nélkül flörtöl velük, vagy elcsábítja őket, ha el akar érni, valamit vagy megakar tudni valamit. Nem beképzelt, de tudta magáról mindig hogy jó nő, ez nem beképzeltség, sokkal inkább a sok évnyi edzésnek köszönheti remek alakját. Mostanában nem volt sehol… vagyis ha nem számítjuk az olyan alkalmakat amikor vadászat során mennie egy egy ilyen helyre, az nem igazán számít önfeledt bulizásnak. Mármint mások számára biztosan nem az, viszont… Natasha élvezettel gyilkol minden olyat ami nem természetes, ami abnormális, nem érdekli, hogy milyennek, hiszen nem is szabadna létezniük, mind undorító, és ki kell őket irtani. De mind közül leginkább a vámpírokat rühelli a legjobban, ha teheti és a szabadideje engedi -Mindig keres rá időt- ha tehetné egy csettintésre tüntetné el őket a föld színéről. Kár, hogy ez nem lehetséges… de addig is annyi agyarast pusztít el, amennyit csak képes. Ha már eggyel kevesebb is él a földön akkor már sokkal boldogabb lesz. De arról sem tett le, hogy egy nap szembe találkozzon a szülei gyilkosaival, mert hogy meg fog történni, ez olyan biztos, mint hogy most itt van. Pár hete volt már egy ilyen szórakozóhelyen, bár tény, hogy az nem bulizási céllal közelítette meg, sokkal inkább munka miatt. csak hogy a munka nem éppen úgy történt ahogyan ő annyira szerette volna, akkor két leckét is tanult egy az egyben karöltve. Ha az nap van a szülei halálának évfordulója, akkor ne kezdjünk vadászni, mert képtelen vagyunk racionálisan gondolkodni, éppen ezért került végül egy vámpírcsomagtartójába. De ez most más, most nem azért jött, hogy dolgozzon, hogy természetfelettieket vadászon, most csak és kizárólag a szórakozás a cél, és hogy jól érezze magát, nagyon jól. Igaz hogy van nála néhány fegyver ami ha a szükség úgy hozná akkor megtudná védeni magát, hiszen sosem baj, ha időben felkészülünk a bajra. A mondás is úgy tartja, hogy az oroszlán sosem alszik, ezt nála senki sem tudhatja jobban. Viszont ma ahogy lehet megpróbálja elkerülni a balhét és csak erre koncentrálni…. már a barátnője kedvéért is. Ujjaival a pult márvány borításán dobol, míg várakozik a vodkájára, azon agyalva, hogy vajon az emberek hogyan nevezhetik zenének azt a valamit amit a dj próbál produkálni muzsika alatt. Ahhoz, hogy ez hallgatható legyen, a minimum, hogy seggrészegnek kell lennie valakinek. Vagy pedig éppen most szabadul a diliházból, de legalább olyan elmebajjal küzd amivel még csak tisztában sincs, ez a ricsaj ami jelenleg szól…. nem más, mint a szó legszorosabb értelmébe véve is ricsajnak lehet nevezni. Épp a pultos eléje gurítja a vodkáját, felkapva azonnal le is dönti magába, majd újabb papírpénzt csúsztatva a fiú felé kér még egy kört. Úgy dönt ha buliról van szó, akkor bulizik barátnőjével… vagy egyedül, édes mindegy.
Hirtelen érintést érez a hátán végig szaladni, nem birtoklón vagy tolakodón inkább finoman, aminek következtében elnyomja a kényszert, hogy azonnal egy jobb egyenest húzzon be az illetőnek, e helyett inkább érdeklődve fordul hátra fele. Szavaira kíváncsian vonja fel szemöldökét, miközben jeges íriszeit a férfi sötét szivárványhártyái közé fúrja.
-Hmm, egy férfi aki nem keresi a könnyűvérű nők társaságát, -vizslatón fürkészi markáns arcát oldalra billentett fejjel,- micsoda probléma lehet Ön számára, Mr. Szerencse, hogy ma jó kedvem van,- halvány mosolyt villant rá, miközben pillantásával a szemét fürkészi, nem fekete sötétség, majd mintegy úgy tesz hogy csupán véletlenül érne a kézfejéhez…. nem nem hideg, márványos bőr, akkor nem vámpír, semmi akadályát nem látja, hogy miért ne segíthetne neki.
-Szívesen segítek, hogy a rajongói ne legyenek azok, ha kell még szét is rúgom a hátsóikat,- kacsint rá, majd hűvösen méri végig a nőket akik szinte szétolvadnak a látványtól, lustán szemeit forgatja, esek nők tényleg nagyon tudnak függni a férfiaktól.
-Köszönöm, de nem szükséges, én is meg tudom venni magamnak azt ami nekem kell,- szólal meg, majd ledönti magába a második vodkát is,- és… most mit csináljak?- vonja fel kíváncsian a szemöldökét.



A hozzászólást Natasha Polenkhova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 21, 2015 3:59 am-kor.

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Hétf. Dec. 08, 2014 1:31 pm



Natasha P. - Adramelech


M ár átkoztam magamat hibás döntésemért, mikor bent voltam a szórakozóhelyen. A hely nem felelt meg kifinomult ízlésemnek. A zene hangos, s jó magam egyetlen követhető ritmust nem talált benne, ám ez szemmel láthatólag nem zavarta a többieket, ők köszönik szépen, nagyon jól eltudnak erre is vonaglani. Vonaglani igen, mert, hogy még a legjobb szándékkal sem lehetne táncnak nevezni, amit itt művelnek az bizonyos. Egyetlen reményem maradt csupán, még pediglen, hogy legalább jó fajta whiskyt tartanak az italpultban. A probléma az, hogy eme aprócska reményem igazán ingatag lábakon állt, tekintve, hogy a bizonyosság megszerzéshez át kell magam verekedni a hatalmas tömegen, mely elválaszt a pulttól. Egy ideig haboztam, mielőtt bevetettem volna magamat a hatalmas, egyetlen húshalmazzá olvadt „emberek” sűrűjébe. Férfiak és nők vonagló, izzadó alakja, mellyel szinte hozzám tapadtak, igazán sok feszültséget felszabadítva bennem ezzel. Hatalmas erőfeszítéseket kellett tennem, hogy ne törjön rám újra a taxiban átélt undor, amikor ismeretlen eredetű testnedvektől csatakos, nyirkos testrészek érnek engedély nélkül hozzám, kéretlenül, tolakodva akadnak újra és újra belém. Találtam volna rá módot, hogy kettéválasszam a tömeget, sőt el is játszottam a gondolattal, bizonyosan jobban esne, ha lerobbant vértől nyirkos testrészek repkednének a levegőben, de ugye ne keltsünk fölöslegesen pánikot, nem mellesleg nem szívesen lepleztem volna le magamat ilyen csekélységért, annál azért több kell némi kéretlen fogdosásnál és a személyes terem határainak megsértésénél, hogy nyilvános vérfürdőt rendezzek. Természetesen elméletben azt tehetek, amit csak akarok, éppen ezért nem voltam rest fantáziálni a tiltott lehetőségről, melyet elképzeltem, s máris valamennyivel jobb kedvre derültem, miközben folytattam magam átpasszírozását a számomra jelentéktelen, levágandó állatoknak tekintett, ostoba népségen. Pedig volt itt mindenfélefajta náció, de jelen pillanatban még a vétkekre éhes démonok sem voltak többek szememben, mint férgek. Nem törődtem velük, s ők sem velem, ami bizonyosan annak köszönhető, hogy nem szeretem, ha a dolgaimba ártják magukat, s régen volt időm megtanítani nekik, hogy nem érdemes pont nekem keresztbe tenni, mert kotnyelességük jutalma nem kellemes mulatozás, ezért hát inkább úgy tettek, mintha itt sem lennék. Csupán néha-néha vettek felém egy-egy kósza, félő pillantást, mellyel, figyelemmel kísérték zarándoklatomat, mint jól idomított ebek. Már láttam a pultot, s éreztem, ahogy szétárad bennem a csöppnyi nyugalom, mellyel igazán kiérdemelt whiskym elfogyasztása kecsegtettet. Ám túl korai volt eme önámítás, hiszen karok tartottak újfent vissza, de most nem csupán véletlenül, hanem szándékosan. A hangos zene jó ürügyet szolgáltatott a három hölgynek, hogy közelebb furakodjon hozzám, s megtegyék a szerintük visszautasíthatatlan ajánlatot. Félre értés ne essék, szeretem én a testiség örömeit, s ha nem lennék ennyire negatív, elutasító hangulatomban még el is játszanék a hölgyekkel, bár még mindig jobb szeretem, ha én magam választhatok valakit, akit méltónak ítélek figyelmemre. Kevés férfi mondana nemet, egy ilyen sokat ígérő ajánlatra, a hölgyek sajnos rosszul jártak, hogy engem szemeltek ki a rengetegből, mert én bizony könnyedén képes vagyok elutasítani őket. A kapzsiság nálam kéz a kézben jár a bujasággal, hiszen általában először kapzsin áhítom megszerezni kiszemeltemet, s minél nehezebb azt megszerezni, annál fájóbban akarom és van rá szükségem, az ölembe hullott dolgok unalmasak, értéktelenek szememben, így a hölgyek is azok voltak. Ha legalább a bujaság helyett némi kapzsiságot éreztem volna lelkükben, de nem. Az egész teremben egy árva kapzsi lélek nem volt, akinek bűnei enyhítették volna örök nélkülözésemet. Elutasítottam hát őket, bocsánatkérően, hazugsággal tarkítva, míg tekintetem megtalálta, amit keresett. Nem haboztam hát, utamat folytattam, de már nem csak az ital volt a cél, hanem az ott –magában- üldögélő hölgy is. Míg felé tartottam volt időm szemre vételezni, igazán gyönyörű volt, még az én sokakat kritizáló szemem is el kellett ismerje eme tényt. Hogy miért nem volt még sem társasága? Mert minden porcikájából sütött a hideg elutasítás, s ez még, mintha nem lett volna elég szinte vörös felirat hirdette a feje fölött, hatalmas betűkkel, hogy veszélyes. Úgy tűnik nem csak én éreztem így, hanem minden férfi és nő egyaránt, pedig voltak férfiak, kik áhítatos pillantást vetettek felé, s egymást biztatva győzködték, bátorították tegyenek próbát nála, ám hatalmas balszerencséjükre már oda is értem a hölgyhöz. Finoman érintem, mint ahogy lepke érinti a törékeny virágot, nem tolakodóan, inkább kérlelően, nehogy valóban pofon legyen a jutalmam, bár a hölgy nem tűnt a pofozkodós típusnak. Inkább olyannak tetszett, mint aki ökölbe szorítja finom kezecskéjét és orron vág, hogy a véred is záporozzon az arcátlanságodért. Azonban csalódnom kellett, persze kellemesen, hiszen az ökle nem találkozott az arcommal, amiért igazán hálás voltam. Érdeklődő pillantására elő is adom gondomat, bánatomat, melyre finoman ívelt szemöldöke a magasba szalad, míg szeme az enyémbe fúródik. Állom a jegesen kék szemek pillantását, s el is veszem egy pillanatra szépségükben, ha a szem a lélek tükre, akkor a velem szemben ülő hölgy lelke, olyan tiszta és hideg, mint a jég. Kedvem lett volna lelkébe olvasni, mint egy érdekes könyvbe, azonban úgy véltem udvariatlanság lenne részemről eme gaz tett, ha már a hölgy, oly kegyes, hogy végig hallgatja a mondandómat, kérésemet. Figyelem szavait, a halvány mosolyt, mely ajkain játszik, s teszik lággyá, az amúgy határozott vonásokat, közben úgy tanulmányoz, mintha egy igazán érdekes rovar lennék. Keze hozzám ér, szinte véletlenül súrolja bőre az enyémet, de valahogy olyan hihetetlennek tűnt, hiszen nem úgy tűnt, hogy ez a hölgy bármit ok nélkül, véletlenül tesz, ám elsiklottam a dolog felett hamar, hiszen pont kapóra jött a kis érintés, hiszen a kéretlen rajongóim még mindig úgy meresztgetik rám szemeiket, mint ahogy a keselyűk szokták méregetni a nem sokára elhulló állatot.
- Nos, jelen pillanatban egyszerre vagyok szerencsétlen és szerencsés, hiszen a hölgyek túlságosan kitartónak bizonyulnak, s jelen pillanatban ezért az Ön segítségét kell kérnem, de valóban szerencsés vagyok, hogy nem vágott orrba, mert be kell vallanom, arra számítottam a leginkább. S, ha már ennyire függök magától illő, hogy megkérjem, szólítson csak Adriannek.- mutatkoztam be az egyik általam használt álnéven. A nő cinkosan kacsint, amiért egy igen hálás mosoly a jutalma.
- Igazán hálás vagyok, bár nem kérném, hogy tettlegességig merészkedjen értem, nem szívesen keverném nagy bajba...- figyeli, ahogy az új „partnere” abba az irányba tekint, ahol könnyű erkölcsű nők álldogálnak. Hűvös pillantása pont kapóra jön, hiszen ez akár tekinthető a tulajdonát védelmező, határokat meghúzó tekintetnek. Én pedig elnéztem a rengeteg csalódott férfi arcot, valahogy féltékeny tekintetük legyezgette a kapzsiságomat. Tekintetem visszavándorolt, a hölgyre, aki lehúzta italát. Az én három poharam ott várakozott, így csatlakoztam, s én is megittam az egyiket. A meghívást elutasította, amit egy mosollyal nyugtáztam, hiszen számítottam valami ilyesmire.
- Nem szeretnék az adósa maradni, ha már megment legalább némileg szeretném kompenzálni a rám pazarolt időért. Bizonyára voltak tervei az estére, s most megfosztom a férfiak társaságától, akik bizonyára nem azért szeretnének Önhöz csatlakozni, hogy megvédelmezze őket, így nyugodtan szóljon, ha társaságom terhes, máris eltűnők…- tettem meg javaslatomat mosolyogva, mikor megkérdezte mit csináljon mosolyom, pillantásom bensőségesebb lett, a játék része volt. Figyeltem, ahogy az egyik puha hajtincse eltakarja szemem elől arcának tökéletes, pazar látványát, így finoman füle mögé simítottam azt, majd végig simítottam állkapcacsontjának puha bőrrel fedett ívén, hogy a csúcsán ujjaim megpihenjenek. Intimitást hordozott magában eme mozdulat, s mocskos ígéretektől volt terhes, egyszerre volt gyengéd kedveskedés és a birtoklás kifejezése, de nem volt több egyelőre, mint színjáték a külvilágnak, bár be kellett vallanom, a hölgy ínyemre lett volna, de persze nem harapunk abba a kézbe, mely enni ad. Közelebb hajoltam hozzá, ajkaim csupán centikre voltak az övétől, s bevallom nagyon is hívogatóak voltak azok az ajkak, talán pont azért, mert a hölgyből árad a veszélyesség, talán másért, ám ígéretet tettem, hogy nem leszek tolakodó, így pár pillanat múlva el is húzódtam.
- Elnézését kérem, remélem, megérti, de úgy vélem ez a kis játék bizonyára elég lesz egy időre…- azzal a második pohárért nyúltam. – Később felképelhet érte, ha szándékában áll.- kacsintottam most én rá.


Adramelech
II. Kapzsiságdémon
The devil never sleeps

Adramelech
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Infernal hypocrite
Gif vagy kép : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  108haif
Play-by : Gabriel Aubry
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 107
Kor : Idős
Lakhely : Pokol/Bárhol
Rang : II. Mammon rendjének tagja
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Mindenevő
Foglalkozás : Kisértő
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Szer. Jan. 21, 2015 4:12 am




The Devil's Dance


Adramelech & Natasha
N atasha agyában ismét felvetődik a gondolat, hogy mégis mit keres itt, miért hagyta erre rábeszélni magát, mikor volt akkorra állat, hogy hagyja barátnőjét rábeszélni erre az egészre. Azt a kevés szabadidő amivel rendelkezik, nem pazarolhatja el, nem is szokta, általában még munkaidején kívül is vámpírokra vadászik. De Isabella ragaszkodott hozzá, hogy ma este mozduljon ki, esküdött, hogy nincs szüksége másra, mint két liter vodkára, vagy bármire amitől bódult állapotába kerül, majd ha elérte a kívánt hatást, akkor keressen valakit, akin levezetheti a fölösleges energiáit. Nos ezzel nem az a probléma, hogy talán nem akarná, vagy a férfiak felé nem érezne vonzalmat, de nincs kedve olyanokra pazarolni az idejét akik nem érdemlik meg, nem mellesleg, gyakran előfordul, hogy a férfiak nem mernek közeledni hozzá, hiszen köztudott tény, hogy alapjáraton félnek a nőktől, hát az olyan típustól, mint Natasha, sikeres, tudja, hogy mit akar, tudja hogyan érje el és ha kell képes bevetni a bájait is céljai elérésében, ami nem is jön rosszul olykor. Bárkinek képes előadni bármit, ha esetleg azon múlik hogy elkapjon egy szörnyeteget, megteszi. Bár az emberei is nehezen emésztik meg a tényt, hogy női mivolta ellenére igen fontos pozíciót tölt be az ügynökségen, mégis tudják, hogy mennyire jól végzi a munkáját, fiatal kora ellenére is. Bár miért ne végezné? A világ legjobb vadászától tanulta a szakmát, mellesleg már gyerekkora óta, évek óta, pontosabban attól a perctől kezdve, hogy Arthur megmentette a grabancát a vámpírok elől még Oroszországban, ugyan is igen… a saját szeme láttára mészárolták le azok az agyarasok, csoda hát hogy rühelli az összes olyan lényt ezen a sárgolyón akiben egy csöppnyi természetellenes is van…. a kiválasztottak egy leheletnyit másabb, de azokat is csak azért viseli el mert hasznosak a vámpírok elő csalogatása és elkapása érdekében. Viszont a rideg külső mögött egy igazi bulizós nő bújik el, már ha van akivel kiereszteni a gőzt olykor, ezzel Isabella is tisztában van, ő a legjobb barátnője évek óta, így be téve tudja minden gondolatát, csak rá kell néznie Natyra máris tudja mi a problémája, szavak nélkül is megértik egymást, talán éppen ezért hagyta, hogy rábeszélje magát erre a lebújra, amit már akkor megbánt mikor még csak kiszálltak a taxiból. De valahogy volt egy olyan érzése, hogy az este nem fog úgy alakulni ahogyan ő azt tervezte, bár ezt már abból levághatta volna, hogy Isabellával indul bárhová is, a csaj nagyon jó barát, a vállán kisírhatod magad, ha kell leitat a sárga földig, és képes bárkinek neki menni hacsak rossz szemmel bámulnak rád. Viszont, ha az erkölcseiről van szó, nos az nem áll valami biztos lábakon, elég egy sármos mosoly, egy kacsintás, és máris lecsúszik a bugyija… már ha éppen kedve szottyan éppen felvenni aznap. Tehát evidens volt, hogy nagyon hamar magára marad a vadásznő, ami nem is mindig probléma…. de egy ilyen helyen, ahogy átlépték a küszöbét orrát máris megcsapta az alkohol bűze, mely fojtott erotikától volt terhes. Körbe pillantva alig hinné, hogy lenne bárki aki itt józan lenne, rajtuk kívül, szóval ezen sürgősen változtatni kell, de… természetesen csakis alkohollal, hiszen azzal is teljesen tisztában van, hogy sokak V által részegültek meg ennyire, a táncparketten amit művelnek… nos az inkább meríti ki az előjáték fogalmát, mintsem a táncét. Mikor barátnője a mosdó felé vette az irányt, addig Natasha a bárpult felé, nem sokára már a harmadik feles vodkát dönti le a torkán, mikor volt valaki oly szemtelen, hogy megzavarják magányos alkoholizálásába, igaz egy kissé meg is lepődik, hiszen ha akarnak is tőle valamit, nem mindig mernek próbálkozni, ahhoz hogy valaki ezt megtegye kell legyen benne kurázsi, és láss csodát van is valaki. Csak annyi szerencséje volt, hogy nem tolakodón, vagy birtoklón érinti a gerincét, különben találkozhatott volna az öklével, de emiatt a finom gesztus miatt, inkább csak kíváncsian vonja fel a szemöldökét. Natasha jeges szivárványhártyái végig siklanak a férfin, felfedezi hamvas barna színű, fél hosszú fürtjeit, tejfehér bőrét, sötét színű íriszeit, melyek feketén csillognak, akár az éjszaka, finom vonási, kézzel varrott öltönyén, orrába kúszik méreg drága parfümjének kellemes esszenciája, olyan fajta, amit a nők egész nap szagolgatnának, sőt mi több valószínűleg még az izzadságában is szívesen fürödnének, jól láthatóan kiütközik a club többi vendége közül, nem nézné ki belőle, hogy ilyen helyekre járjon. Mikor felvázolja problémáját, halk kuncogás morran a torkából, nos… ez nem szokott probléma lenni, főleg nem a férfiaknak, pláne nem azoknak akik ide beteszik a lábukat, mert leginkább ilyen célból teszik ezt.
Egy percig megengedi magának azt a luxust, hogy elvesszen a férfi lélektükreiben, majd zavartan kapja el onnan szemeit, ujjai közé veszi az egyik üres poharat, szórakozottan pörgeti ujjai között, miközben még mindig nem tudja mitévő egyen. Ilyen indokkal még senki sem lepte meg ez biztos, bár az a két hölgy másfél méterre akik árgus szemekkel figyelik őket, bizonyítja, hogy nem hazugság amit előadott.
-A férfiak örülni szokott ennek..- jegyzi meg elgondolkodva ahogy újra rá emeli a pillantását, majd játékosan csillannak szemei, mikor felgyullad a lámpa a fejében, ennek a dacos ellenállásnak csakis az lehet az oka, hogy máshoz vonzódik, közelebb hajol, annyira, hogy csak ő hallhassa amit a fülébe súg.[color=#ffffff]- Esetleg csak nem a másik nemhez vonzódik[/color]?- teszi fel a kérdést pimasz hangon, jókedvűen, majd jobb kezét felé nyújtaná, de aztán meggondolja magát, és inkább ujjával végig simít a kézfején, hiszen ő elvileg pillanatnyilag ő a férfi barátnője. - Natasha… Esetleg olyannak tűnök aki szívesen vág orrba férfiakat? – kacéran szalad fel a szemöldöke a homloka közepébe ahogy mulat a férfin. – Ne aggódjon nem kell ahhoz segítség, hogy bajba kerüljek, magamtól is sikerül össze hoznom,- jegyzi meg elkapva róla a pillantását. Miután alaposan felmérte a hölgyeket, többet nem volt hajlandó pazarolni rájuk, bár ha arról lenne szó, bármiféle gond nélkül szívesen megtépkedné őket… amiből úgy is több lenne, nincs is ennél jobb fölösleges energialevezetés, egy jó kis boksz bármivel felér…. vagyis majdnem mindennel, attól függ a partner mennyire jó benne, legyen szó bármelyikről is.
-Ugyan, nem kell tartania ilyesmitől, ugyanis a barátnőm eltévedt a mosdóban, valószínűleg a férfibe ment be véletlenül,- vigyorodik el,- Férfiak? Komolyan? Maga tán lát itt férfit?- jelentőségteljesen körbetekint, majd akaratán kívül kirobban belőle a nevetés, jó ízűen, csilingelve kacag fel, alig bírja abba hagyni, annyira jó érzés volt a számára,- ajánlom inkább tegeződjünk a színjáték hitelessége érdekében,- ajánlja fel ártatlan mosollyal a szája szegletében, majd megkapva még egy pohár vodkát, mintegy egyszerre dönti le a torkán, ahogy az alkohol felégeti a torkát alig hallható nyögés hallatszik, olyan régen tudott csak lazítani, heteken keresztül csak az ügynökségen volt, ideje végre tényleg szórakoznia kicsit. Szavak helyett a férfi inkább a tetteket választotta, mai tán sokkal hitelesebbé tette a kettőjük játékát, mikor szórakozottan hajtja le a fejét kissé, egyik csokoládé színű fürtje az arcába hullik, de mielőtt bármit reagálhatott volna, máris megérezte Adrian ujját ahogyan a füle mögé simítja azt, de a mozdulat nem ér véget ilyen hamar, arcélén futnak végig az ujjai, egyszerre volt intim, birtokló, ugyan akkor gyengéd, romantikus, mégis mocskos ígéretekkel fűszerezve, Natasha azúrkék íriszei elvesznek Adrian sötét szemeiben, most nem kapja el róla, sokkal inkább bele merülnek, ajkai szét nyílnak ahogy apró sóhaj szökken ki onnan, forró lehelete végig cirógatja a férfi kézfejét. Mikor közelebb hajol nyelvével végig nyal kiszáradt, alsó ajkán, egyik ujját felemelve, lágyan cirógatja végig ujjbegyével a másik szoborszerű, puha szájának felületén, hogy ne csak úgy tűnjön a férfi dolgozik meg a játékukért…. különben nem biztos, hogy elég hihető lenne. Ha valakinek az ajkaiba esetleg bele kóstolna akkor az előtte álló férfi lenne, de nem lenne illendő, és nem ivott hozzá eleget, hogy megtegye, ezért vissza vonulót fújva húzódik hátrébb.- Nem hinném, hogy szükség lenne pofozkodásra, úriembereket nem szokásom,- jegyzi meg mosolyogva miközben biztos volt abban, hogy kedves barátnője lelépett valami palival akit felszedett a mosdóban. Sosem értette hogy képes rá, természetesen ha kell elcsábít bárkit, de az csak színjáték, azt komolyan meggondolja ki is az,a kit beenged az ágyába és ki az akit nem, nem mintha olyan tengernyi ideje lenne ilyen elfoglaltságokra, mert a laborban töltött, illetve a vadászkodás mellett nem sok akad.
- És mivel foglalkozol?- billenti oldalra kíváncsian a fejét, ahogy rápillant, elvégre a látszatot fent kell tartani, néma csöndben csak nem ülhetnek egymás mellett…. az eléggé gyanús volna.



Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Szer. Feb. 04, 2015 5:51 pm



Natasha P. - Adramelech


Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha az egész szórakozóhelyet egyenlővé tettem volna a föld színével a benne lévő emberekkel együtt, igazán eljátszadoztam a gondolattal, s bár megtehetném, nem kellenek fölösleges problémák, főleg olyanok nem, ami egy kisebb tömeg lemészárlása után felmerül. Nehéz lenne eltusolni az ügyet, s bár bizonyosan léteznek, eszközök melyekkel ez mégis megoldható lenne elvetettem az ötletet. Persze tudnék elég korrupt embert szerezni arra, hogy semmisé tegye kihágásomat, de nincs kedvem ezzel foglalatoskodni, ahogy nem szeretném a pokolba száműztetni magamat arra az időre, míg biztosan feledésbe merül ez a kis incidens. Gondoskodnék róla, hogy ne legyenek túlélők és közülük így is elég sokan a pokolban végezné, ám kár lenne az ártatlan lelkekért, akik áldozatként, lelkük eladása nélkül a mennyekbe kerülnének. A haszontalan vérengzés nem kifizetődő, bármennyire is élvezetes elfoglaltság a darabokra robbanó halandók húscafatoktól mocskos pánik sikolyait hallgatni, s bár gondolatom vissza-visszatért a lehetőségre mégis tisztában voltam vele, hogy ebből nem lesz semmi, hiszen nincsen rá komolyabb, nyomós okom. Persze amikor feltűnik a három nőszemély az ajánlatukkal még mindig csábító az a lehetőség, hogy hagyjam elmémben elveszni a kontrollt, s tébolyom hadd tegye azt, amire annyira vágyom, ha ezekről a szánalmas férgekről van szó. Mégis inkább az egyszerűbb, s kézen foghatóbb megoldást választom, azt hazudom, hogy a barátnőm itt vár rám, így nem esik senkinek sem bántódása, s nekem sem kell majd magyarázkodnom senkinek arról, hogyan is eshet meg, hogy a hatalmas és türelmes Adramelech, mikor is lett oly gyönge, hogy egy tömött szórakozóhelyen veszítse el józan eszét. Az alantas démonok, akik itt nyüzsögtek véleménye nem igazán érdekel, láttam, ahogy kárörvendő pillantásokat lövellnek felém, ám amikor tekintetem átpásztázta a termet, - mintha csak a barátnőmet keresném – elfordultak riadtan rettegve, s nem állták pillantásom nehéz súlyát. Helyes, hiszen semmi kedvem nem volt még őket is fegyelmezni a mai este folyamán, majd a pokolban elrendezzük ezt a kis apróságot. Végül ott volt az a nő, az a nő, akit úgy ítéltem tökéletes a barátnő szerepére. Volt a kiszemelt hölgyben valami, valami meg fogalmazhatatlan, ami óvatosságra intette ösztöneimet, érzékeim azt suttogták szüntelen, hogy veszélyes. Ám nekem pontosan erre, a félelmet keltő, elutasító kisugárzására volt szükségem, így nem haboztam felé indulni. A többi férfi azonban elkerülte, talán magabiztossága volt elrettentő, talán a büszke szépsége, mely azt üzeni nem áll akárkivel szóba, de lehet a puszta elutasító, ámbár csábos porcikái miatt hagyták magában ücsörögni a kéretlen rajongók. Nekem azonban szükségem volt rá, ki akartam használni, hogy megszabaduljak az olcsó, feslett nőktől. A lágy cirógatás, esdeklő, csupán figyelmét szándékozom vele felkelteni, nem pedig ellenszenvét, ezért nem tolakodó az érintés, nem mellesleg, ha női bájakat szeretnék tapogatni, akkor el is fogadhattam volna a másik ajánlatot, mely sokkalta több testiséget ígért. Ám nekem soha sem kell az, mi ilyen könnyedén megszerezhető, az kell, mit kapzsiságom megkíván, s ez általában olyasmi, melyet csak nagy erőfeszítések árán tudhatok magaménak, de nincs is annál kielégítőbb, mintha ilyen ritkaságokat kaparintunk meg. Éltem én is nemi életet, hiszen voltak efféle szükségleteim is, nem vagyok szent, de nem kéjből nyerem az erőm, így sokkalta ritkábban van szükségem a nemiség varázsára. Persze, ha valakinek a testét kívánom megkaparintani, akkor a helyzet megváltozik, mert nincs annál jobb, ha azt a tested érinthetem, mely kielégíti mohó kapzsiságomat is. Figyelem, ahogy a nő végigmér szavaim hatására, halk kuncogása nem sért, hiszen valóban nevetséges, hogy egy hölgy segítségére szorulok, hogy lerázzak másokat. Szemeink összeakadnak egy pillanatra, s én állom a mélységesen kék szemek kutakodó, kíváncsi pillantását, így a hölgy fordul el előbb kissé zavartan. Magában talán azt latolgatja, hogy ez nem kimondottan a szokványos ismerkedő szöveg, s annak valóban borzalmas is lenne, ámbár én nem hazudok, s erről meg is győződhet, melyet meg is tesz. Megjegyzésére kecsesen vonom meg a vállaimat, hogy más férfi örül ennek, az bizonyos, ám én nem kívántam élni a lehetőséggel. Nézem, ahogy a hölgy közelebb hajol hozzám, hogy fülembe suttoghassa pimasz kérdését, melyen igazán csak mulattatja. Felsóhajtok, hiszen lehelete csiklandozva simogatja fülemet, s talán pont emiatt a kellemes bizsergés miatt nem leszek dühös, hanem én is kuncogok egy jóízűt, nem mellesleg a látszat játéknak sem tenne jót, ha mérges lennék a barátnőmre nem igaz?
- Ha valaki elutasít egy ilyen lehetőséget rögtön meleg? Nos, sajnálatosan nem vagyok az, bár ez megfelelő kifogás lett volna, de egy férfit bizonyára nehezebben találtam volna a barátnőm szerepére. Annyira nem vagyok jóképű, hogy bárki elviselje a látszólagos közeledésemet… Már az is meglepő, hogy Önt sikerül megnyernem magamnak, s nem is tudom szavakba önteni a hálát, amit érzek. – hangzik a válasz, mely talán megfelel a hölgy kíváncsiságnak. Nézem, ahogy a hölgy keze az enyémhez indul, egyszerű emberi gesztus lenne, de mégis változtat, s inkább ujjával végigsimít rajta, ami elég kacér mozdulat lenne, ha nem lenne csupán színjáték, ám ennek ellenére reagálok a mozdulatra, kezem megfordul, hogy viszonozza a mozdulatot, bár én a tenyerébe írok egy aprócska kört. – Natasha…- ízlelgetem a nevét, s elnyeri tetszésemet, nem mellesleg eme orosz név pontosan illik a kemény, elutasítóan hideg külsőhöz, ami pontosan olyan szép, akár az ablakra fagyott jégvirágok. A kérdésre nem tudom megállni, felnevetek, s viszonozom a kacér pillantást. – Ohh, ez van a tüneményes homlokára írva, talán tévedek és alaptalan ez a feltételezés, miszerint szeret férfiakat orrba vágni? – kérdezek hát vissza. Hiszen kisugárzása erről árulkodik, de persze lehet, hogy tévedek, bár az ritkán fordul elő velem. – Magától kerül bajba? Nos, felajánlanám, hogy bármikor szívesen megmentésére sietek, de valahogy úgy érzem, erre nem lenne szüksége, főleg így, hogy én szorulok megmentésre. Nem beszélve arról, hogy azok a hölgyek nem ütik meg az Ön mércéjét…- jelentettem ki, majd a poharaim egyikéhez nyúltam, hogy végre ezt a fölösleges igényt kielégítsem, bár nem volt szükségem italra, s nem is érhetem el vele az önkívületet, de elég feltűnő volna, ha nem fogyasztanék semmit az egész este folyamán. Néha azon gondolkodom, túlságosan is sokat kell feláldoznom magamból, hogy embernek tűnjek, de ez kivételesen élvezetes áldozat, hiszen szerettem a whisky ízét, azt, ahogy végig marja a torkomat az alkohol. A megjegyzésre, miszerint a barátnője a rossz mosdóba ment csak elmosolyodom, majd hangot add annak, hogy a többi hímnemű egyedet méltatlannak ítéli a férfi megszólításra. A nevetés kirobban belőle, csilingelve kacag, s jókedve engem is magával ragad, mint akit megbűvöltek. – Hát csak akadnak, talán nem volt lehetőségük bebizonyítani, hogy ők is az erősebb nem képviselői, bár ennyi erővel én sem lehetek férfi, hiszen az Ön szoknyája mögé bújtam lányos zavaromban… - az ajánlatra, hogy tegeződjenek, csak bólint, bár kétli, hogy a zajtól bárki is meghallaná, hogy miről, vagy hogyan is beszélgetnek egymással. Natasha a poharáért nyúl, hogy ledöntse a vodkát, s hogy ne italozzon magában, ő is a második poharáért nyúl, hogy így csatlakozzon a hölgyhöz. Megmutattam neki, hogy mit csináljon, s követte a játékot, úgy ahogy azt vezettem. Finoman simítottam el arcából a puha tincset, mely akadályozott a látványban, majd tovább vándorol arcélén az érintése, gyengéden cirógatva, de jelentőség teljesen, birtoklóan és vágyakozva, szomjazva a másik érintését. Csodás azúrkék lélektükrei újra fogva tartja pillantásomat, elragad az a hívogató hűs mélység, elveszek benne, s szinte belefulladok, mert lélegzetemet visszafojtva figyelem, mintha egyetlen lehelet is megtörhetné ezt a varázst. Pillantásom azonban tovább kell, vándoroljon a kinyíló ajkak csábító ígéreteire, az apró sóhaj, mely kiszakad közülük, finoman cirógatják kézfejemet, mely lágyan halad arcélén, egyre többet és többet felfedezve. Sóhaja arra ösztönöz, hogy elérjem azt, hogy még több sóhajt halhassak ajkai közül előtörni. Még közelebb hajolok, érdeklődve figyelem, ahogy Natasha végig nyal kiszáradt ajkain, és belesajdul a nyelvem saját rabságába, mert izgatottan bizsereg, hogy kövesse az előbb látott példát, ám annak ellenére mennyire jól is esni ajkaimat a hölgy puha szájára tapasztani, vagy legalább nyelvemmel végig nyalintani rajta, de nem tehetem. Natasha ujjai kutakodva érintik a számat, s puha csókot lehelek az érintő ujjbegyekre. Ez csak játék, figyelmeztetem magam, s tehetetlenül húzódom el, mielőtt valami meggondolatlanságot követek el. Hiszen köt a fogadalmam, melyet ezek szerint túl elhamarkodottan ígértem meg neki. A vágyakozóan kiszakadó sóhaj, már nem a játék része, de megfelelően próbálom eltitkolni, mintha ilyesmi nem is hagyta volna el a számat, s összeszedni magam, amennyire a helyzet engedte. Szavaira szemöldököm a magasba szökik.
- Nem hinném, hogy eléggé úriember lennék, mert be kell vallanom, hogy a kis játékunk… nos, hatással volt rám…- vallom meg, majd a hölgy eldönti így már megérdemlem-e azt a pofont. A hölgy kíváncsi kérdésére felkacag.
- Hát jelenleg munkanélküli vagyok, de általában üzletkötéssel foglalkozom, ami nem éppen a legérdekesebb munkakör, de szeretek új emberekkel megismerkedni. – gazán elégedett voltam a válaszommal, hiszen csak félig volt hazugság. – És te? – dobom vissza a kérdést, kíváncsi vagyok, vajon ő is hazudni fog?



A hozzászólást Adramelech összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 13, 2015 10:38 am-kor.

Adramelech
II. Kapzsiságdémon
The devil never sleeps

Adramelech
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Infernal hypocrite
Gif vagy kép : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  108haif
Play-by : Gabriel Aubry
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 107
Kor : Idős
Lakhely : Pokol/Bárhol
Rang : II. Mammon rendjének tagja
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Mindenevő
Foglalkozás : Kisértő
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    Pént. Ápr. 24, 2015 1:47 am

Hmm, lehet, hogy inkább otthon kellett volna maradnia egy üveg vodka társaságában, valahogy jobban érezte volna magát, mint egy ilyen lepukkant helyen. De… ő nem ilyen, ez nem felfogás, régebben a bulik királynője volt, alig aludt valamit, mert munka utána azonnal bulizott. Kell a kikapcsolódás, kellenek a férfiak is, és ha már barátnője képes volt elrángatni őt egy ilyen helyre, aztán pedig ugye eltűnik egy jóképű hímmel. Lehet neki is ezt kellene tennie? Keresni valaki olyan akivel egy kicsit elfelejtkezhet a mindennapok gondjairól? Hmm, lehet, kéne tartania egy szeretőt, akiről senki sem tud. Minden bizonnyal sokkal könnyebben venné a gondokat, és nem lenne olyan feszült. Köztudott, hogy egy nőnek a feszültségét két dolog oldja fel: ha jól szét vered valakinek a fejét, ezáltal olyan energiákat szabadítasz fel amitől aztán fellélegezhetsz. De van egy sokkalta élvezetesebb módja annak, hogy levezesd a fölösleges és idegbeteg energiákat. Még hozzá a szex, viszont neki nincs ideje arra, hogy pasizgasson, hogy komoly kapcsolatot építsen fel, és az ezzel járó bonyodalmakkal foglalkozzon. Azt a kevés időt ami a munkájából marad a szabadidejében, azt is a vadászatokra szokta fordítani, öncélúan leginkább vámpírokra, és azok közül is arra vagy azokra akik a szüleit kivégezte, és ő is ott hagyta a fogát, még hat éves korában. Ha Arthur nem menti meg épp időben és nem veszi magához, hogy saját lányaként felnevelje, iskoláztassa, majd remek vadásszá képezze ki, nos… már nem élne. Arthur az egyetlen férfi akit apjaként néz fel rá, akit jó barátjaként tisztel, akit sosem használna fel vagy ki a céljai érdekében, ő az egyetlen férfi ezen a földön akit tisztel, akiben bízik, sokkal jobban, mint saját magában. Elvégre a legjobbtól tanulta ki a szakmát, mindent, de mindent tőle tanult a legapróbb dolgoktól elkezdve egészen odáig hogy hogyan is kell vadász módjára leszerelni egy vámpírt, vagy egy olyan dögöt aki állatok bőrébe bújhat. Amikor kedves barátnője már legalább, több mint negyedórája nem hajlandó visszatérni hozzá, vagyis sokkal inkább eltűnt az éterben, már világossá vált a számára, hogy vagy elkullog haza egyedül, vagy pedig itt keress valami szórakoztató társaságot és valóban azt teszi amiért eleve el lett rángatva ide: bulizik egy jót, és élvezi az élet habos oldalát. Tehát csak annyi a dolga, hogy találjon egy úriembert, viszont azzal ráér, először magával akar foglalkozni, hogy megfelelő mennyiségű alkoholt sikerüljön magába döntenie, és a közül is leginkább a vodkát részesíti előnyben… lévén attól, hogy itt nőtt fel, vérbeli olasz, bár más alkoholt sem vett meg, ha megfelelő a társaság.
Nem sokára viszont megakadályozták ebben a tervében, és nem is akárki, pontosabban egy boxer alsó reklámba illő fickó bátorkodott csatlakozni kéretlenül. Nem is ez volt ami igazából felkeltette a kíváncsiságát, mármint a külsején kívül, hiszen arra sem lehetett panasza. Olyan részegítő illata volt, amiben legszívesebben minden nő megfürdött volna, olyan őrjítően nefelejcskék szivárványhártyákkal rendelkezik amitől még a frigid nők is azonnal levennék a bugyijukat, és a vélhetően méregdrága, kézzel varrt öltönye alatt minden bizonnyal szépen kidolgozott izmokat rejthet. Hát melyik nő az amelyik nem szeretné kipróbálni legalább egy alkalommal? Melyik az a nő aki nem adná el a lelkét az ördögnek egy ilyen alkalomért? Nem mintha létezne, vagy démonok, ó nem, azért ennyire idióta ő sem, akik valóságosak azok az agyarasok és a vérszívók, démonnal még nem találkozott, és addig nem hisz benne amíg nem terem előtte, megtanulta, hogy csak a saját szemének higgyen, semmi másnak.
A férfi egyetlen szerencséje, hogy finoman érintve vonja magára a figyelmét, nem pedig tolakodón, ezért tette meg, azt, hogy kíváncsisággal íriszeiben hallgatta meg a roppant érdekes mondandóját. Meg kell hagyni férfi még ilyen dumával nem közelítette meg. Először azt hitte, hogy csupán szórakozik, apró hazugság amivel meg akarta környékezni, de a mögöttük mérgesen ácsorgó hölgyek bebizonyították, hogy az úriember igazat mond. A keveset viselő nőkről elkapva a pillantását a férfiébe fúrja, hátha kiolvass belőlük valamit, de csak elveszik az azúrként csillogó gyémántokban, farkasszemet néznek és ő kerül ki vesztesként. Arcára finom barackvirág színű pír költözik, szerencse, hogy oly sötét van itt, nem szereti ha észreveszik a gyengeségeit és ez valójában annak számít.
Muszáj megkérdeznie, hogy vajon azért nem kér női társaságot, mert a másik nemhez vonzódik talán, s ennek tükrében hajol közel hozzá, figyelmét nem kerüli el, hogy a férfi egy azon időben sóhajtás hagyja el, amit nem tud mire vélni, de inkább úgy tesz, mintha nem venné észre, pedig igazából nagyon is feltűnt neki.
-Nem… nem feltétlen csak a férfiak, kik ilyen helyre tévednek általában azt szokták tenni. Ugyan ne légy magaddal olyan negatív, szerintem ha elég elbűvölő vagy lehet náluk is sikerre találsz. Hmm, lehet a vodka hatására lettem ilyen kedves, ennyire nem kell hálálkodni, nem egy golyót szedtem ki belőled,- halkan felkuncog. Ujja elindul a férfi keze fejéhez, lágy mozdulattal simít végig a bársonyos felületén Mikor elhúzná, hirtelen elkapja és a tenyerébe rajzol. Natasha egy pillanatra beszívja a levegőt, szívébe a vért eszeveszetten kezdi pumpálni, testén bizsergés, libabőr fut végig, melyet talán a másik is észrevehetett, habár nem mutatja. A lány is úgy tesz, mintha nem történne semmi, igazából nem is tudja hova tenni ezt a dolgot, ezért elzárja magában… jó mélyen.
Mikor kiejti a nevét azt úgy teszi, mintha valami bűnös, mocskos dolgot mondana, így még talán senki sem ejtette, ki, hogy leplezze zavarát, bele túr az ében fekete fürtökbe, ami ennek a mozdulatnak köszönhetően az arcába hullanak így is eltakarva zavarát.
-Nem, nem, imádok férfiakat orrba vágni, bár igazából bárkit orrba vágok aki megérdemli… vagy nem. De ahogy látom ez nem rettent el téged, sőt mi több, mintha izgalmasnak tartanád.- billenti oldalra a fejét, így hajkoronája jobb oldaláról a balra hullik, szabaddá téve tejfehér bőrbe vont nyakszirtjét, ahol egy ér kékesen dobol ahogy a vér áramlik benne.
-Honnan tudod, hogy milyen mércét ütök meg? És előfordul, hogy egyszer te mented meg az én hátsómat, ráadásul én szeretek bajba keveredni,- bájos mosollyal a szája szegletében fejezi be végül a mondatot. Ő is követi a példáját és az utolsó kortyokat is legurítja a torkán, miközben élvezi hogyan is teszi bódulttá, az alkohol jótékony hatása a mellett, hogy meglazítja a gátlásokat, sokkal könnyedebbé is teszi. Bár Natasha jelen pillanatban csak lazulni óhajt, a munkájában felgyülemlett stresszt oldja, és azt hiszi jó úton jár afelé, hogy ez megtörténjen. Mikor előadja neki a férfiakról alkotott véleményét Adrianból kirobban a nevetés, jól áll neki a mosoly és az az apró gödröcske- gondolja elmerengve érzékien húsos ajkait bámulva. Atya ég, az alkohol kezd hatással lenni, ha ilyen gondolatok jutnak eszébe.
-Talán egyszer bebizonyíthatod, hogy méltó vagy-e ennek a megszólítására, vagy pedig nem. De ha ilyen ijesztő vagyok, te mégis ide mertél hozzám jönni ők meg nem,- vállat von. Nem mintha hagyta volna, hogy megkörnyékezzék, azért akárki nem… talán a jópofa dumája miatt nem zavarta még nem Adriant, vagy az erotikus illata… nem tudja, de nem is akarja inkább tudni a választ, kezd kiábrándulni önmagából, sürgősen gyilkolásba kell kezdenie valami vámpírral, vagy döggel mielőtt még nagyobb bajok lesznek ebből.
A férfi vezeti, ő pedig követi a mozdulatait, általában határozott kemény nő, aki nem szereti ha dirigálni próbálnak neki, nehéz egy csomó hím soviniszta férfinak parancsolni, akik nem ismerik el őt csak mert nő, azért nem gondolják, hogy képes irányítani egy csapat férfit. Viszont az ágyban és minden ehhez hasonló dolgokban szereti ha a másik partner domináns, határozott, férfias, és… perverz,
Halkan kezd el pihegni mikor egyszerre birtoklón ugyanakkor puhán érinti az arcélén, tej fehér fogai az alsó ajkába mélyednek, hogy ne nyögjön fel hangosan. Hagyja, hogy az akvamarin íriszekbe vesszen, most nem kapja el róla a pillantását, sokkal inkább bele fúrja azokat, élvezettel merül el bennük, szomjasan issza a látványt, mint a sivatagban tévelygő vándor, aki egy ideje nem jutott vízhez.
A köztük lévő távolság centiről centire csökken ami nem tudja, hogy jó-e vagy pedig veszélyes, érzi a tűzzel játszik, de ő szeretett mindig a közelében lenni, így gondolkodás nélkül játszadozik vele most is. Arcára pír költözik ahogyan Adrian szembogarai követik nyelve mozgását alsó ajkán, és ez a pillantás olyan érzékien hat rá, mintha legalább valami mást tett volna, mondjuk szájára tapasztotta volna az ajkát. Szája fájdalmasan sajdul meg ennek a mozdulatnak a hiányával, nem tudja mii a fene baja van ma. Nem bírja leplezni vágyait, szétszórt, arcára kiül minden érzelem ami átfut a fején. Mikor egyik ujja végig szalad Adrian tökéletes, puha ajkán, ő egy csókot lehel rá, a lány egy pillanatig vágyakozva hunyja le pilláit, majd amikor a fickó arrébb húzódik, azonnal kipattannak szemhéjai.
- Hmm egy munkanélkülinek egy remek szabású öltöny jut? Akkor lehet nekem is azzá kéne válnom,- vonja fel pimaszul a szemöldökét ahogyan tenyerébe támasztva az állát hordozza végig a pillantását.
-Nos, hogy én? Vegyész vagyok,- mosolyog vidáman, ami igazság volt, nem hazugság, azt, hogy főállásban vadász és természetfelettit gyilkolja, nem túl impozáns munkahely.
- Hatással? Hogy érted?- finoman ráncolja össze a szemöldökét érdeklődve, mintha rá nem lett volna hatással, pedig hazudná ha azt állítaná,- szeretsz táncolni?- meggondolatlanul bukkan ki a kérdés ajkai közül.

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  3rZvgf4
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance    



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance  Empty
Vissza az elejére Go down
 
Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi
» Natasha Polenkhova
» Adramelech Vs Graham
» Leraie & Adramelech - Just Business
» It's not so wise, if you try to run || Adramelech vs. Jonah Swanson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Triple Door Club
-