Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi




Tárgy: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Szer. Okt. 16, 2013 4:17 am

A takarót a fejemre húzom, de az eszeveszett csörgés csak nem hallgat el, kezem a puha paplanon keresztül rá szorítom a fülemre, hogy így csökkentsem a vezetékes telefon berregését. És igen, isten meghallgatja néma imámat, mert megszűnik a kegyetlen hang.... történetesen két perc erejéig. Kibújok a takaró alól, barna tincseim kisöpröm az arcomból, mérgesen dörzsölöm ki a csipákat szemeimből. Ekkor újból félbeszakítva a csöndet kegyetlen mód és megunhatatlanul csörög, azt várva, hogy végre felvegyem. Feladom. Ő győzött és habár azt terveztem ma legalább délig alszom, vagy a minimum, hogy ki se dugom a fejem a párnák közül, lassan a köd homályába vész.
-Igen...- szólok bele álmos hangon a kagylóba, megpróbálom feltornászni magam az ágyon, ahogy előre sejtve Rick hangját hallom a vonal ellenkező végén. Rick a jobb kezem, vagyis azt közelíti meg. Pár hónapja csatlakozott hozzánk, és egyből be akart ugrani a mély vízbe. Viszont én nem hagytam és inkább a szárnyaim alá vettem. Még egy pisztolyt sem tudna anélkül a kezébe venni, hogy el ne süsse véletlenül. Majd én kiképzem... csak előbb szeretném, ha felkészülne és az asztal mögül segítene nekem. Addig mindenesetre biztonságban van ott, és jól jön a segítség... sokszor azt sem tudom, hogy hol áll a fejem. Ma meg pláne nem, ma senkire nem vagyok kíváncsi, ha nem vodkának, vagy esetleg Jacknek, illetve Johnnie-nak hívnak.
-Miss Polenkhova, elnézést, hogy még ma is zavarom, nem állt szándékomban, de... beszélni szerettem volna Önnel valamiről. - ez rosszul kezdődik, már csak ez hiányzik. Ki hallom a hangjából áradó félelmet, nem is sokkal inkább ijedséget, mint félelmet.
-Öhm, Rick... miről lenne szó?- nyögöm ki végül feladva a reményt, hogy ma nem randevúzom mással csak és kizárólag a magánnyal, az elkeseredettséggel, és a depresszióval amibe temetkezni óhajtottam.
-Ha nem haragszik inkább személyesen említeném meg, tudnánk valahol találkozni?- mivel nem óhajtottam ki tenni a lábam a lakásomból, tudom, ha nem bírnám türtőztetni magam valakit még megölnék, ma biztosan. Gyorsan lezavarom a beszélgetés végét azzal, hogy jöjjön ide egy óra múlva... addigra sikerül rendbe szednem magam valamelyest. Első utam a konyhába vezet, ahol felteszem a kávét. A testem hiányolja, igényli a koffeint, várja, hogy alvó végtagjaim, szunnyadó agyam felébressze végre. Úgy döntök, míg a kávéfőző teszi a maga dolgát, addig én rendbe szedem magam. A hideg víz, melyet arcomba fröcskölök felüdülést jelent a számára, így elmosva a kómás állapotot. Miután végeztem, a fésű után nyúlok, hogy rendbe szedjem rakoncátlan, kócos tincseim. Végül egy laza mozdulattal csokoládé színű hajzuhatagom lófarokba fogom a tarkómon. A kávéfőző jelez, hogy elvégezte dolgát, így vissza sietek a konyhába. Bekeverem a kávémat, egy perc erejéig elgondolkodom azon, hogy a tv előtt kellene elfogyasztanom a reggeli frissítőm. De le teszek erről, mert a gyomrom rándul a méregtől, ha eszembe jut, hogy mik mennek mostanság ott is.
Szóval inkább le ülök az étkező asztalhoz és azt a pár percet, míg Rick ide ér arra használom fel, hogy feketévé vált gondolataimba temetkezem az önsanyargatás tengerén. Nem is tudom minek ilyen nagy lakás nekem, amikor egyedül vagyok, mint a kisujjam. Vagyis ez nem teljesen igaz, hiszen ott van Arthur, aki apám helyett is apám volt, nos rá úgy tekintek mint valakire aki rendet tart az életemben. Apám, Főnököm és jó barátom egy az egyben, habár igaz semmi rokoni szál nem fűz össze minket, még csak táv fogalomban sem. Ő mentett meg hat éves koromban egy kegyetlen és szadista vámpír fogaitól. Sajnos későn ért és a szüleim nem erre a sorsra jutottak...
De szerencsére cserébe első kézből tanította meg hogyan is váljon belőlem jó vadász, már hat éves korom óta. Sok évnyi tapasztalatnak és Arthurnak köszönhetően az egyik legjobb vadász vagyok neki köszönhetően. Sőt Seattle ügynöke is lettem, habár sok férfi vadász nem ismer el főnökének, és képtelennek el hinni, hogy jól tudom vezetni őket. Annak megmutatom, hogy hol is helye...
Gondolataimból a csengő berregése riaszt fel, a kávémhoz hozzá se értem...
Ahogy ajtót nyitok a titkárom meggyötört és szomorúan szikrázó íriszeibe ütközöm. Azt hiszem valóban fontos dologról lehet szó. Beljebb tessékelem a konyhába, majd hellyel kínálom, várakozón pillantok rá.
-Kérsz... valamit?-  az illem az fontos, mindegy, hogy miről van szó, és amúgy is kedvelem ezt  a fiút, nem akarom, hogy baja essen. Kemény világba csöppent, csak sajnos még ő maga sem tud róla.
-Igen, Miss Polenkhova, a segítségét szeretném kérni....- leülök vele szemben, egyszerre húzom le az immár kihűlt feketét.
-Nyugodj meg Rick, csak szép sorjában, meséld el, hogy miben és hogy mi történt...
Csöndben figyelve hallgatom ahogy ecseteli, hogy pár hete eltűnt a húga, de megpróbált nem foglalkozni vele, mert máskor is tűnt el napokra. Ilyenkor általában bulizgatni szokott, a mának élni, kihasználni fiatalságát. De ez most más volt, fura érzése támadt, de azt is elnyomta magában. Míg tegnap nem kapott egy fura sms-t egy idegen számon. A húga volt, segítségre van szüksége, egy pszihopata vámpír a külvárosi sztriptízbárban dolgoztatja. Nem is kell többet mondania, igaz nem akartam kimoccanni sem. De egy vérszívó elkapása mindig felvillanyozz, így azonnal kijelentettem, hogy este felfedező kiruccanást teszek abban a bárban. Nincs is jobb módja annak, hogy elfelejtsem a mai napot, mintsem egy vámpír levadászása.... esetleg megkínzása, és az est fénypontja a halála lenne. Senkinek sem hiányozna... legfőképpen nekem nem. Rick húga is hálás lenne... sőt az egész emberiség, hogy eggyel kevesebb lesz belőlük. Miután Rick távozik elindulok a délutáni maratonra, hogy felkészüljek az éjszakára. Magamhoz veszem a telefonom, amin benyomom kedvenc számaim, majd a fülem bedugom. Körül belül négy óra hosszát is futhattam.. Seattle egész belvárosát körbe rohanva. Otthon benyomom a tv-n a zene csatornát, azonnal ledobálom izzadságtól nedves ruhadarabjaim a szennyesbe, testem kényeztető zuhanyzásban részesítem. Fél óra után vagyok csak hajlandó kimászni, alaposan megtörölközöm, barna tincseim megszárítom... ennél jobban nem foglalkozom velük, úgy is parókát húzok. A szekrényből kiveszem kedvenc, szerencsehozó fehérneműm, ami vöröslő csipke franci bugyiból és a párjából áll. Felülre egy lila színben pompázó miniruhát húzok, ami elég kicsi, de ahol kell eltakar, szoknya része flipperből készült. Végezetül ki keresek a fiókból egyik kedvenc neccharisnya párosomat... ami igazából combfix. Azért szeretem, mert el tudom rejteni benne legalább kettő késemet. Lábfejemre magassarkú, ébenfekete bőrcsizmát húzok, szárában is fegyvert rejtek el. Ki keresek egy méz szőke parókát, rá igazítom a fejemre. Kis sminket helyezek magamra, a táskámba a halott ember vérét.... ha gyors leszek, pikk pakk megitatom vele és jöhetek is haza önsanyargatásba burkolózni. Felkapom a kabátom és indulok is. A külváros kocsival fél órára lehet a lakásomtól, hamar rá akadok. A bejutás sem jelent nagy veszélyt. Nem foglalkozom a vad zenével, és a rúdon, illetve a pulton vonagló nőkkel sem. Hamar rá akadok a kiszemel szörnyetegre, bele túrok szőke tincseimbe, megigazítom a ruhám és mielőtt lecsapnának rá megelőzöm és elé állok egy sötét sarokba bűbájos mosoly kíséretében.
-Hello... édes...- szólalok meg édes hangon,- nagyon izgató vagy, már fél órája bámullak.. esetleg meghívhatlak egy italra...?- szorongatom a táskám mélyén lapuló adagot ami biztos halálához vezet, harapok az ajkamba ahogy ujjammal futólag érintem, próbálok nem rá hányni az undortól...

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Hétf. Nov. 04, 2013 5:06 pm

+18

Ismét a füstös, rosszhírű lebuj, ahol immár két hónapja szinte minden estéjét töltenie kénytelen. Nyolc hete épült be a célpont bandájába, hogy testőrként minél közelebb kerülve hozzá, kivárja a megfelelő alkalmat és lecsaphasson rá. Persze jóval könnyebb dolga lenne, ha „főnökét” holtan akarná a megbízó, azonban élve kell neki a mandró. Nem meglepő, tekintve, hogy baromi sok dellával húzta le a célpont, evégre a nagy hajtóvadászat.
Tekintete unottan siklik végig a fekete és bordó színek uralta, félhomályos, mennyezetbe süllyesztett, vörös és sárga fényű spotlámpákkal megvilágított sztriptíz bár vendégseregletén. A kerek, üveglapú asztalok körül helyet foglaló, hímivarú pénzeszsákokhoz készséges, V-től ajzott, csaknem meztelen bigék dörgölőznek. A színpad melletti állványokon felállított, krómszínű rudak körül buja mozgású cicababák kígyóznak. Némelyikük nem visel egyebet néhány színes, csillogó kőnél nyak-, csukló-, és bokatájon. Akadnak alabástrom bőrűek és napbarnítottak, nyúlánk alkatúak és nőiesen teltek, szőkék, feketék és vörösek. Változatos a felhozatal, azonban egy valami közös a klubban dolgozó madárkákban; kivétel nélkül mindegyik gyönyörű és maximálisan szolgálatkész. Pillantása ekkor a pódiumon műsorozó, mutatós hölgyikékre szegeződik. A telt keblű, rézhajú, hóbőrű boszorkány és az őt simogató, borostyánszőke, szervál-alkatú vámpírbige az érzéki lüktetésű zene ritmusára vonaglik a vérvörös neonfénnyel alulról megvilágított üvegcsempével lerakott színpadon. Határozottan nem rossz látvány, ám most nem kevés szabad estéinek egyikét tölti az erotikától fülledt hangulatú szórakozóhelyen. Most kőkeményen meló van és szerepe szerint a célpont biztonságáért és zavartalan szórakozásáért felél. Ezt konstatálva bosszúsan elirányítja jégkék íriszeit az ígéretesen egymásba feledkező, egymást nyalogató nőkről és pengeéles tekintetével „főnökét” kezdi keresni. Hamar rá is lel a tüzelő kancák karéjában ácsorgó, fölényes vigyorú, arisztokratikus tartású fickóra. Mi tagadás, a bigék karmolják ezt a fajta férfiúi szépséget. Az enyveskezű, lírai küllemű mandró minden éjjel maga alá gyűr legalább fél tucat megcsapolásra vágyó, szexéhes luvnyát. És az étvágya kielégíthetetlen. Ezért kell neki is minden átkozott éjszakáját ilyesféle helyeken tengetnie. Ami nem is volna eget rengető probléma, csakhogy mindezt éhkoppon teszi. Ő ugyanis csak távolról figyeli, ahogy „főnöke” sorban vadássza le harapnivaló nőcskéket. Nem mintha éltének hosszú évszázadai alatt nem sajátította volna el, hogy miként tartsa kordában testi szükségleteit, de önuralmát rohadtul próbára teszi a mindennapos igénybevétel. Mi tagadás, kurvára kezd elege lenni abból, hogy csak vitrin mögül szemléli az ínycsiklandozó árut. Mintha egy éhező kiskrapek egész nap a cukrászda kirakatát bámulná tudva, hogy nincs egy buznyák sem a lyukas zsebében. Az üveg mögött meg, naná, hogy színes cukormázzal nyakon öntött muffin-ok és fánkok, habos-gyümölcsös tortacsodák, csokoládéval szórt kekszek, szivárványos nyalókák kelletik magukat. Ő pedig éppannyira gusztusosnak találja a formás, lengén öltözött, telt ajkú, baba-arcú bigéket, akár a példában említett csóringer srác a kirakatban bájolgó nyalánkságokat.
Mivel vért nem vehet magához „szolgálatban”, úgy dönt, hogy a pulthoz járul, így a célpontot is a közelebb tudhatja magához, és megöntözi éhség mardosta, tikkadozó torkát egy nyelet jóféle whisky-vel. Noha inkább oltaná szomját az egyik nőcske ereiben futó, nemi hormonoktól édes, forró nedűvel, semmint jeges alkohollal, kénytelen lejjebb adnia az igényeiből. Arccal a gázsi felé túrni. Csak ez számít. Nem szerény összeg fogja ütni a markát, ha végre leszállítja a célpontot és utána annyi kecses hattyúnyakat és bársonyos combot fog felharapni, amennyire csak gusztusa támad. Egy biztos; tisztességesen megünnepli majd a meló végét és alapos kárpótlásban részesíti magát a háta mögött álló, viszontagságokkal teli két hónapért. Elméjében fülledt hangulatú, vérgőzös képsorok peregnek jövőbeni terveit illetően, miközben a fekete márványpult felé veszi az irányt. Ruganyos ragadozóléptekkel vonul keresztül az alvadt-vérszínben bíborló bársonyszőnyeggel burkolt helységen, mikor pehelysúlyú test csapódik hozzá oldalról. Olyannyira lefoglalta gondolatait a megbízatás letudtát követő, féktelen tivornyázás tervezgetése, hogy már csak akkor fogja fel a minden bizonnyal nőnemű illető becsapódását, mikor az felkenődik a vállára. Megtorpan, miközben kobragyors mozdulattal megragadja a jövevény karját. Hosszú ujjai karcsú, emberi hőmérsékletű végtag köré záródnak, orrába hervatag, verítékszaggal vegyült jázminillat szivárog. Résnyire szűkült szemekkel pillant le a foglyul ejtett bigére, aki drogtól fátyolos, nefelejcskék íriszekkel pislog vissza rá.
- Bo…bocsánat… Uram… - motyogja a nő rekedtes szopránján, miközben szabad kezével megkapaszkodik Dominic karjában. Aztán bágyadtan lehunyja szemeit, méteres alsó-, és felső pillái összesimulnak, a szemhéján zöldellő csillámpor felszikrázik, ahogy rávetül egy kósza fénysugár. Míg a tűsarkain imbolyogó hölgyemény csukott szemmel a drága ingét markolássza, van ideje alaposan kielemezni a rá akadt teremtés karamellszínű loknik keretezte arcát. Magas, ránctalan homlokon, világosbarna, sarlós ívű szemöldökön, fitos orron, kellemesen húsos, enyhén csücsöri, meggypiros ajkakon siklik keresztül fürkésző pillantása. Megjegyzi magának a főbb külső jegyek mellett eltörpülő részleteket is, a járomcsonton feszülő bársonybőrön ücsörgő szeplőket és a telt száj jobb szegletében húzódó, hajszálvékony, két centi hosszúságú heget. Aztán felemeli balját, miközben jobbjával még mindig erősen tartja a markában szorongatott, vékony kart.
- Ébresztő, cicuska. – mondja mélyen morajló baritonján, majd a nyomaték kedvéért megpaskolja a szendergő bige arcát. Ténykedését siker koronázza; megrezdülnek, majd szétválnak a sűrű pillák. Ismét alkalma nyílik a kéklő, opálos lélektükrök mélyére nézni.
- Harapj…meg… - sóhajtja a karamellhajú, miközben dús, fedetlen kebleit a mellkasához dörzsöli. Hazudna, ha azt állítaná, hogy nem játszik el egy pillanatra a gondolattal, hogy itt helyben ízmintát vesz az odaadó kicskéből, azonban kötelességtudata erősebbnek bizonyul a torkát égető szomjnál. Ahelyett, hogy hajánál fogva hátrahúzná a bige fejét, hogy aztán a nyakához hajolva felharapja napcsókolta bőrét, inkább ujjai közé csippenti annak kicsi állát és átható, merev tekintetét a fénytelen íriszekbe döfi. Mozgósítja hipnotikus képességét és behatol a nő fejébe.
- Látod azt a fekete hajú, marcona tekintetű, széles vállú fazont a harmadik bokszban? – kérdezi, majd oldalra fordítja a karamellhajú fejét, az említett mandró irányába. Vár néhány másodpercet, hogy a delej alá vont madárka agyába beleivódhasson az információ, végül újfent maga felé fordítja a csinos arcot.
- Menj és ajánld fel neki a szolgálataidat. – parancsolja kemény, határozott hangon, majd miután mélyen elültette a nő béklyóba zárt elméjébe az utasítást, kivonul az idegen agyból és fizikálisan is elereszti a madárkát. Ellép a nefelejcsszeműtől és folytatja útját a pult felé. Nem pillant az agymosott bige után, tudja, hogy az perceken belül a célul megadott vámpírhoz fog simulni akképpen, ahogy tette azt az előbb ővele. Nem kételkedik elmebefolyásoló képességének hatékonyságában, hiszen nap, mint nap használja, több, mint hétszáz esztendeje. Kellő gyakorlatot szerzett már benne.
Ekkor szeme sarkában mozgást érzékel. Karcsú alak siet el mellette. Gyanúsan céltudatos és feszes léptekkel halad. Nem jár olyan bizonytalanul, mint a klub benarkózott alkalmazottai, ellenben csaknem olyan kihívóan van öltözve. Dominic szemei résnyire szűkülnek, gyanú ver gyökeret elméjében. Eleget élt már ahhoz, hogy ismerje a vadászok minden átkozott trükkjét. A szűk ruhát viselő halandó után ereszti éles tekintetét. Nőiesen izmos, csizmába bújtatott lábak, feszes, tenyérbeillő fenék, hosszú, pezsgőszőke fürtök. De nem is a cicuska bájai azok, amik elsősorban megragadják a figyelmét. Inkább a belőle sütő feszültség, mely egyáltalán nem illik bele a hely enteriőrjébe. És ekkor a nő, mintha csak alátámasztani akarná gondolatai közé ékelődött gyanút, jobbját a táskájába csúsztatva éppen az ő „főnöke” mellé lép. Rögvest bizonyossággá markánsodik a sejtelem; a bige vadász. Ráadásul nagyon úgy fest, hogy egy nyúlra kívánnak lőni. Na, azt már nem. Nem azért szopott két kemény hónapot a muksó mellett, hogy végül elhappolja előle a trófeáját egy jött-ment amazon. Cifra káromkodást morzsol el fogai között, majd vámpírsebességre kapcsolva a pultnál terem. Minden magyarázat nélkül, durván karon ragadja a lilaruhás bigét, miközben „főnöke” döbbent arcára vezeti jeges pillantását.
- A csaj nem tiszta. – morran közelebb rántva magához a nőt. Szabad kezével villámgyors mozdulatot téve kitépi a táskát foglya karcsú ujjai közül, majd annak tartalmát a márványpultra szórja. Kutató tekintete azonnal megleli a piperék között megbújó fiolát, amiben gyanúsan fekete vér sötétlik. A célpont is kiszúrja a halott vért, mire tekintete elfelhősödik és jóképű arca dühmaszkká torzul. A következő pillanatban ellendül a jobbja. Kézháttal mos be a leleplezett bigének, aztán torkon ragadja őt.
- Meg akartál ölni, szuka?! – fröcsögi vicsorogva, gyilkos indulatoktól izzó tekintettel. Dominic elkacérkodik a gondolattal; talán hagyhatná, hogy „főnöke” kinyírja a vadászcsajt. Aztán tudata mélyén megszólal egy fojtott hang, ami arra buzdítja, hogy mentse meg a lilaruhást. Rövid hezitálás után felemeli szabad kezét és ujjait a nőt fojtogató mandró csuklója köré fonja.
- Elintézem én. Ez a dolgom. – mondja higgadt határozottsággal, miközben jelentőségteljes pillantását a fenevaddá bőszült vámpír haragosan villogó íriszeibe vési. Dérkék, fagyos nyugalmat tükröző és vérvörössé lobbant, dühizzította tekintet feszül egymásnak. Végül, rövid, western-filmbe illő szempárbaj után a célpont elengedi a szőkeséget és felindultságtól remegve hátrébb lép tőle. Ekkorra odaérnek a biztonságiak is, szép szál legények, kétajtós szekrény méretűek, törött orrúak, kicsit sem bizalom gerjesztőek. Ráadásul vérfarkasok. Azaz hamar eljár a lapáttenyerük, ha felcseszik az agyukat.
- Megoldom. – szögezi le Dominic, majd mielőtt még inkább elmérgesedne a helyzet, feltartóztathatatlan elszántsággal elindul a hátsó kijárat felé, maga után vonszolva a csizmás cicamicát.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Vas. Júl. 27, 2014 8:48 pm

Natasha Polenkhova élete sohasem volt fenékig tejfel, habos-babos rózsaszín bárányfelhős sütemény. Sokkal jobban hasonlított inkább valami elszáradt, megcsócsált múlt heti teasüteményre, amit még igazából a házban tanyázó egerek sem mozdulnának rá. Habár orosz származású, több, mint húsz éve Amerikában él, orosz mivolta, temperamentuma megmaradt, képes fejjel a falnak menni, bátor, gyűlöl minden természetfeletti lényt. Annyira buzgó mocsin vadász, hogy nem csak munka ideje alatt vadászik, sokszor hétvégente is kiruccan, hogy egy-egy vérszívó, esetleg kutyát keressen és elszórakoztassa őket kedvenc késeivel, fegyvereivel, illetve személyre szabott vegyszereivel. Natasha sok mindenhez ért, annak ellenére, hogy talán ő az egyik legjobb vadásza a megyében, Arthur tanítattásának köszönhetően nem csak, hogy kitűnő vadász lett belőle, hanem remek tehetségű vegyész. Imád a laborjában parfümöt, illetve mindenféle ínyencségeket keverni a nem emberi lényeknek.
Hat éves korában a családjára vámpírok támadtak, az asztal alá bújva volt kénytelen nézni, ahogy az apját apró darabokra cincálják, az anyját megerőszakolják, majd szárazra szívják. A gyermek hiába tapasztotta apró kezeit a fülére, anyja haláltusájának hörgése így is kegyetlenül süvített végig a levegőn. A vadász központ feje pont a megfelelő időben érkezett, hogy a védelmet nyújtó asztal alól megmentse a vámpír foga alól. A férfi minden zokszó, gondolkodás nélkül vette magához az apró teremtést, saját lányaként nevelte fel. Nem csak arra fordított elég gondot, hogy remekül kiiskolázza, hanem hogy remek vadászt faragjon belőle. Natasha kitartásának, ügyességének, és a sok éves gyakorlatnak remek vadász vált belőle. Ennek köszönhetően magának tudhatja Seattle vadászait, habár nő mivolta miatt férfi alkalmazottjának a többsége elfogadja őt mint főnököt, úgy gondolják, hogy nem nőnek kéne ezt a pozíciót betöltenie. Bár az is igaz, hogy sokat bizonyított, ha egy lény után iparkodik az eddig még nem úszta meg...
Nem bízik a földet benépesítő hímekben, ebben csupán a nevelőapja képez kivételt, rá apjaként, mentoraként, főnökeként, legjobb barátjaként tekint. A másik barátja a kései és kedvenc fegyverei, késeivel kedvesebben bánik, mint egy férfival, gyengéden tisztogatja őket, hiszen sokszor megvédte már őt. Inkább szeret velük harcolni mint mással, remek vívó, jól bánik kiszemelt késsel. De ugyan akkor ízig vérig nő, tudja, hogy mivel áldotta meg ő a jó isten, nem rest kihasználni csodás előnyeit, ha ezzel célt ér. Kaméleonként tudja elhitetni bárkivel amit akar, ha arról van szó, azonnal elkezd flörtölni egy vámpírral, legyűrve undorát, gyűlöletét, ha ez azt jelenti, hogy közelebb jut, ahhoz, hogy később a feje a tálcáján díszelegjen. Ha éppen nem dolgozik keményen, akkor szabad idejét sem rest azzal tölteni, hogy magánakcióba kezdjen, célja, minden abnormális dolgot eltüntetni a föld színéről. De ha éppen van egy kevés ideje akkor viszont szívesen jár vásárolni, vagy legjobb barátnőjével vacsorázni törzshelyére, arról nem is beszélve, hogy kicsípve szívesen jár el szórakozni, partyzni, kiereszteni a gőzt, táncolni.
Szüleire mindig gondol, habár csak a nyakában lógó ezüstlánc végén csüngő medalionba szorított fényképről emlékezhet rájuk, mindig erőt ad neki, soha nem veszi le. Legnagyobb vágya azt a vámpírt megtalálni aki ilyen horrorrá varázsolta az életét, aki miatt nem voltak szülei, aki miatt nem láthatta többet Moszkvát. Határozott, éles eszű nő, akinek egyik gyengéje a csokoládé, szereti ezzel a bűnös dologgal kényeztetni magát. Ha egy hímet nem Johnnie-nak hívnak, akkor jobb ha nem kekeckedik vele, mert heves vérmérséklete miatt hamar eljár a keze. Nem is lenne vérbeli orosz nő, ha nem szeretné a vodkát, akár mikor, akármilyen indokkal képes kortyolgatni belőle. Szekrényében megtalálható a mackónadrágtól kezdve egészen a legerotikusabb ruhadarabokig, mint például leheletnyi csipke francia bugyik, a legszexibb combfixek, magassarkúk, bőrruhák, minden finomság. Valamint a legkülönbözőbb formájú és színű parókák is, előfordul, hogy álruhás akciókat rendez, ezekhez ez pedig elengedhetetlen kellék. Igazán szeret nőiesen öltözni, csupán akkor választ kényelmes ruhát ha olyan akcióban kell részt vennie amiben első helyet élvezz a kényelem, illetve ha edz. Mivel a vadászat mellett remek vegyész is, elég hamar szer tett a belváros legjobb részében egy hatalmas házra, ami csak és kizárólag az ő tulajdonát képezi. Apránként sikerült berendeznie, ahol barátjai körében néha előfordul hogy partykat rendez, hogy levezesse feszültségét, a házban van egy saját laboratórium , valamint egy olyan szoba ami edzésre szolgál, illetve fel van szerelve a legkülönállóbb fegyverekkel. Emellett néha rá tör a vágy, hogy egy könyv társaságában töltse az estéket, ezért egy saját könyvtárat is kialakított magának, ami egybe kötött dolgozószobaként is funkcionál.
Így hangzana Natasha Polenkhova naplójának első bekezdése, mármint ha nem tartaná nevetségesnek a dolgot. Ezen gondolatok körül-belül cirka tíz percen keresztül villant át agyán elterelésként, ahogy megpróbál végig igyekezni a rossz hírben álló lebújon. Nem azért rossz hírű a szórakozóhely mert fél pucér nők kielégítetlenül, vad szexre éhesen vonaglanak az asztalok körül, valamint a színpadon és a pulton. Nem... ez a hely átlagos és teljesen unalmas lenne, ha emberi sztriptízbár lenne. Viszont, igaz halandók üzemeltetik, tele van a hely vámpírokkal, boszorkányokkal, és a többi ehhez hasonló nem emberekkel. Úgy gondolja, hogy a lakberendező erősen elmebefolyásoltság alatt lehetett egy vámpír által amikor a clubot megtervezte, ugyan is a helyen uralkodó színek a bordó és a fekete. Látszik, hogy a finomabb „hímek” veszik igénybe ezt a fajta szórakozást. Legszívesebben az összes félkegyelmüt átküldené ebben a pillanatban a másvilágban, de a realitás talaján kell maradnia: először is fontos dolga van, baráti szívességet teljesít, meg kell találnia Rick húgát, végezni a vámpírral aki elkapta. Másodszor legyen akármiylne jó vadász.... egyedül nulla esélye van. Így kénytelen egy feladatra koncentrálni, amúgy is azt az elvet vallja, hogy csak akkor lehet megfelelően teljesíteni, ah egyszerre csak egy dologra összpontosítjunk... de arra teljes erőnkből. Így hát most is azt teszi, amit a hatodik érzése súg. Ahogy igyekszik a táncoló gerlepárok között, akaratlanul si előfordul, hogy neki ütközik valakinek, a libabőr villámként fut végig a bőrén a tudattól, hogy az akihez véletlenül hozzá simul.... nem evilági lény. A helyből sugárzik az erotika, mintha valami tizennyolc karikás filmbe csöppent volna ami nem szól másról, mint hogy a halandók hogyan nyögdécselnek kéjesen egy vámpír fogaitól, vagy a vérüktől mennyire boduljanak el. Hányni támad kedve, de erőt vesz magán. Mi ő hercegnő vagy vadász?! De most neki csak egy valaki kell, lehet hogy később vissza jön még ide rendezni egy két dolgot, jelenleg fő, hogy jobb kezének segítsen.
Vörösre festett félig szét nyílt ajkait halk sóhaj hagyja el, jobb tenyerével lesimítja a rajta lévő lila színben pompázó falatnyi ruhát, tudja legalább olyna kihívóan fest, mint a bár hölgydolgozói. Szőke parókájába túr éppen befordulna az illemhely felé, amikor meglátja azt akinek a szívét ki kell tépnie, így határozottan elindul irányába. Nem foglalkozik senkivel és semmivel, kemény, határozott léptekkel próbál eljutni az áldozata felé, tudja, hogy fel kell kínálnia magát neki, hiszen itt csak olyan nők vannak akik arra vágynak, hogy feltépjék a torkukat... vagy valami egészen másukat. Ezért mindenre kaphatónak, és függőnek kell lennie. Ami Natashát illeti sosem érezte ennek az új drognak az ízét a nyelvén, vagy azt.... milyen érzés, ha egy vámpír felkaristolva a bőrét, fogait beleméllyessze. De ami azt illeti.... nem is nagyon akarja megtudni, inkább halna meg, minthogy ez előforduljon. Azt hitte könnyű menet lesz, oda lejt a vérszívó elé, pár szempilla rebegtetés, egy pindurka ajakharapdálás, néhány kósza, véletlennek tűnő érintés, és a pacák máris a toalett felé tartana vele, ahol azt végre megmutatná neki, hogy aki halott az nem vért iszik, nem erőszakol nőket, hanem akoporsóban fekszik immár hamuvá porladva. Igen ám.... csak hogy valamivel nem számolt, egy olyan momentummal amire kellett volna, nem csitri kezdő tanuló.... gondolatai elvonták a figyelmét.
Majd mielőtt célt érne valaki durván, nem emberimódon karon ragadja a vadász bigét, hallja amint amaz kellemes, sőt csábító, britnek tűnő baritonján megszólal. Majd mielőtt elkerülhetné a katasztrófát az események felgyorsulnak. Megpróbál kiszabadulni a bilincsként zárodó vámpírujjak fogságából, de lehetetlenség, amikor a férfi durván magához rántja, megérzi kemény izomzatát.... biztos benne, hogy vámpír.
A nő mire észbe kaphatna áldozata keze már csattan is a vadász az arcán, feje oldalra billen a pofon erősségétől, méz tincsei az arcába hullnak. A csicskája nem tartaná satuként fogva vékony karját, biztos benne, hogy a pultot sikeresen felmosta volna. Halkan felszisszent ahogy annak keze nyoma után csípős érzés terjedt el jobb felén, de van annyira kemény, hogy ne nyöszörögjön itt. A következő pillanatban a gyilkos ujjai már a nő karcsú nyaka köré záródik, érzi ahogy a levegő lassan szándékozni távozni ajkai közül.
-Nem csak akartalak....- feleli gyűlölettől csillogó szemekkel, ahogy bátran pislog bele a hóhérjának a tekintetébe. Azt hiszi itt a vég, de nem fog rimánkodni az életéért.... bátran ahl meg csatában, nem megadja magát, mint valami gyáva nyúl. Meglepődve veszi észre, hogy a csicska Jancsi bejelenti, hogy ez a dolga, hogy elintézze az ilyen bajos dolgokat. Mintha nem felhőtlen lenne a viszony a két férfi között, úgy tűnik neki.... végül pár pillanyatni szempárbaj után a fiatalabbnak kinéző nyer. Naty nem tudja, hogy melyikkel jár jobban, de egy dologban teljesen biztos volt: harc nélkül nem fogja feladni, legyen akármilyen kilátástalan is a helyzet.
Mielőtt bármit tehetne is, a megmentő szerepében tetszelegni vágyó vámpír elindul maga után vonszolva a vadászt, béklyóként szorongatva a kezét. Útközben nem egyszer megy neki valakinek, azoknak fel sme tűnik a dolog, az agyukat ellopte a vérrel teli, szexre éhes köd. Igaz, hogy a táskáját elhappolták előle, viszont van valamit amit a vérszívó nem tett meg: nem motozta meg szerencsére. Így míg az azzal volt elfoglalva, hogy elérje a kijáratot, addig Natasha lazán a combjához ér, addig matat míg ujjai be nem csusszanak a ruha alja alá, majd kihalássza az egyik kését ami a combfixéhez volt erősítve. Élvezettel markolja körbe a hideg markolatát, az ezüst vágóeszközt az oldalához szorítja. Nme volt hülye, hagyja, hogy a vámípr elérje az ajtót, majd hogy ki is jussanak. De amint megérzi a szabad levegő ízét cselekedni kezd. Az épület mellet rácsos kerítés fut végig, amit már ellepett a rozsda. A kést lazán a férfi hátához nyomja, majd hűvösen szólal meg:
-Azonnal állj meg vagy beléd döfve felkarcolom tökéletesnek tűnő bőröd és addig nyomom beléd, amíg elől ki nem jön.- hangjából süt a vadászokra jellemző önbizalom. A nyomatékosítás kedvéért egy leheletnyit jobban oda nyomja a kését hegyét, teste majdhogynem össze ér a vámpíréval, orrát megcsapja annak különleges, fűszeres parfümje.

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Szer. Aug. 06, 2014 8:12 pm

+18

Ujjai erővel feszülnek a markába szorított vékony izmokkal átszőtt, napbarnított bőrrel takart felkar köré, miközben katonás, feszes léptekkel halad keresztül a klubba sereglett gyülekezeten. Az alkohol-, és drogmámortól részegült, szexre és vérre éhező humanoid húsmasszán korántsem egyszerű átkelni. Mintha felfújható mentőcsónakkal próbálnának keresztülevickélni a vihar sújtotta tenger bőszen örvénylő tajtékai között. Egyszer jobbról csapódik neki egy felhevült, verítéktől fénylő bőrű, zilált nő, másszor bal vállát súrolja le egy átizzadt ingű, tompa tekintetű, begerjedt pasas. Szája felett minden egyes alkalommal megvonaglik egy ideg, amikor hozzádörzsölődik egy viszkető ölű spiné, vagy felkenődik rá egy szétcsapott mandró. Noha szívesen odébb taszítaná az agyatlanná kábult szervezeteket, nem vesz revansot az őt ért sérelmekért, sürgősebb dolga lévén. Most mielőbb ki kell jutnia a vadászcsajjal a klubból, mielőtt ennél is nagyobb szart kavar a hülye tyúk. Rohadtul nem fogja átengedni a célpontot senkinek, pláne nem egy dilettáns szüfrazsettnek. Nem azért szívott hónapokig a mandró csicskájaként, hogy aztán belibbenjen egy neccharisnyás, kétfilléres ribancnak öltözött luvnya és kinyírja az ő Nagy Halát. Súlyos összeg üti a markát, ha élve szállítja le a muksót, a holtteste lyukas fabatkát sem ér. Ha kell, feltépi a csirke torkát és kivérezteti, így két legyen is ütne egy csapásra; eltakarít az útból egy kicseszett vadászt, miközben jól lakhat annak forrón gyöngyöző vérével. Az elméjében csírát bontó ötlet egyre szimpatikusabbá válik, ahogy feltartóztathatatlanul haladnak a hátsó kijárat felé. Semmi érvet nem tud felhozni, ami a nő életben tartása mellett szólna, elvégre biztos benne: a csizmás cicamica gondolkodás nélkül végezne vele, ha lehetőséget kapna rá. Ilyen a vadászat. Kockázatos. A préda olykor visszaharap, és ha az üldöző nem elég ügyes, akkor bizony hamar az üldözött gyomrában végezheti. A nőnek ma nem volt szerencséje. Rossz vadra indult, ráadásul ügyetlenül fogott a dologhoz. Csak egy vak, félkegyelmű, tejfogú vámpírt lett volna képes megtéveszteni az átlátszó műsorával.
Mire gondolatmenete végére ér, a halványan pislákoló EXIT felirattal ellátott, hangszigetelt ajtó elé lép. Végigfuttatja pillantását a vérvörös, szegecselt bőrrel kárpitozott nyílászáró előtt posztoló felfújt izomzatú, tar koponyájú, rosszarcú őr széltében is jelentékeny, hosszában is tekintélyes idomain. Az úszómatraccá gyúrt izmokon szénfekete öltönyszövet feszül, azt sugallván az őt szemlélőnek, hogy menten felfoszlik és cafatokká hasad a duzzadó deltáktól gyötörten.
Miután alaposan kinézelődte magát, Lucas feljebb tekint, konkrétan az ajtónálló durva verekedések nyomait őrző, sebhelyes képére. Elsőként a fickó több helyütt eltört, kanyargós orra vonja magára a figyelmét. A speciális formavilágú szaglószerv megcsodálását követően a kolosszus ferde heggel átszabott, pengevékony ajkaira, majd előreugró, gödrös állára irányítja analizáló pillantását. A kicsit sem esztétikus vonások vizslatását elunva a hajtalan koponyát veszi sorra. A tükörfényes, tekegolyó simaságú felületre harsányzöld fénypászmákat izzad az ajtó felé erősített lámpa.
- Kimennék. – közli visszafojtott indulatoktól vibráló hangon, a szemle befejeztével, jelentőségteljes tekintetét a gólem mögött vöröslő ajtóra villantva. Mély fekvésű, dörgő baritonja, határozott kiállása és a gyér megvilágításban szénfeketének rémlő íriszeiben izzó, sötét dühparázs meggyőzőnek bizonyul. Rosszarc, egyetlen szó nélkül, futó pillantást vetve a háta mögött vonszolt nőre, oldalra lép, medvemancsába ragadja a rézkilincset, lenyomja azt és előzékenyen kitárja előttük az ajtót.
Lucas kurtán bólint, majd eltépi pillantását a humanoid hegyről, hogy aztán zsákmányával együtt kirobbanhasson végre a szabad ég alá. Eközben pontosan tudja, hogy a vadászcsaj készül valamire. Nem motozta meg a nőt és bár a karcsú testén feszülő lila ruhaköltemény alatt egy bélyeg sem férne el, biztos benne, hogy a spiné rejteget valahol egy fegyvert… Lehet, hogy éppen a csinos kis combjai között.
Nem éri hát meglepetésként, mikor az épület mögött megbújó, sötét sikátorba érve kés hegyét érzi az oldalához nyomódni. A műszőke parókát viselő bajkeverő parancsoló hangját közvetlen közelről van szerencséje hallani, tekintve, hogy a kicsike úgy simul a hátához, mintha a második bőre lenne. Még a felsőtestét takaró ingen keresztül is tisztán érzi az izmaihoz préselődő keblek gömbölyű halmait. Talán még élvezné is a helyzetet, ha történetesen nem lenne alaposan felcseszve az agya.
Állkapcsa megfeszül, amikor a fegyver hegye befúródik kissé a bordái közé. A testében tomboló indulatok kiütköznek vonásaira is; arcélei markánsan rajzolódnak elő fagyos, sápadtfehér bőre alatt.
- Óriási hibát követsz el, cicuska. – szűri összeszorított fogai között, humuszbarna, dühlángok fűtötte íriszeit az éjsötét lepellel takart sikátort határoló, rozsdamarta kerítésre szegezve. Noha jó ideje nincs már szüksége oxigénre, mélyet szippant a szemetes konténerekből áradó gyomorforgató bűztől, valamint vizelet-, és egyéb testnedvek szagától terhes, nyúlósnak rémlő levegőből, aztán lassan kiereszti azt légcsövéből, ekképpen kísérelve meg kiadni magából a benne tomboló feszültség oroszlánrészét.
- Amatőrként viselkedtél odabent. Mint egy taknyos kezdő. – morran, majd a következő pillanatban - vámpírsebességét felhasználva - félfordulatot tesz, miközben karjánál fogva kirántja háta mögül a késsel bökdöső nőcskét és nekivágja a dróthálónak. Visszafogja némileg az erejét, elvégre nem akarja idő előtt pozdorjává törni a vadászcsaj gerincét, azonban finomkodni sem áll szándékában. Egyetlen jól irányzott csapással üti ki a kést a vékony ujjak közül, majd prédája elé illanva durván torkon ragadja őt. Tenyerét a törékeny gégeporcra feszíti, hogy beszűkítse a levegő útját a légcsőben.
- Olcsó lotyónak öltözve nem fogsz célt érni a nagykutyáknál. Tejfölösszájú vérszívókat talán begerjeszthetsz ezzel a lepattant maskarával, de a luxushoz szokott, elegáns konzumkurvákat használó vámpírgórék rád sem fognak nézni. Ez oda kevés lesz, cicám. – mondja immár higgadt hanghordozással, fagyosan villanó tekintetét zsákmánya tengerkék íriszeibe vésve, majd felemeli szabad kezét, megragadja a szőke parókát és letépi azt a vadász fejéről.
- Mi több, gyanúsnak tartják majd, ha ennyire görcsösen kínálod az árut. Én is rögtön levágtam, hogy mi a célod. – teszi hozzá a mocskos, nedvesen fénylő foltokkal tarkított aszfaltra ejtve a műhajat, miközben tekintete végigsiklik foglya szabaddá tett, mogyoróbarna fürtjein, melyekbe kacéran túr bele a sikátoron átvágtató, éjszakai szél.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Pént. Okt. 03, 2014 6:38 pm

Mikor Natasha belement, hogy segít a titkára húgát kiszabadítani a vámpír markából, minden eshetőség lepergett elméje előtt… csak tulajdonképpen ez nem. Hát most ismét megtanult egy leckét, vagyis inkább még mindig tanulja. Úgy ne indulj el vadászni vámpírra, ráadásul öreg vámpírra, hogy aznap van a szüleid halálának az évfordulója. Akiket vámpírok mészároltak le. Nos, Natasha azt hitte, hogy a düh és a bosszú ami belülről marcangolta ezen a napon, elég lesz, hogy levezényelje az akciót és a helyszínről a szóban forgó vérszívó fejével a kezében távozhasson. Nem lebegett semmi más lelki szemei előtt, minthogy minden áron megkaparinthassa magának. De a bosszú rossz tanácsadó, pláne ha ilyen komoly ügyről van szó. Natasha nem készült elő eléggé, fejében folyton a szülei kivéreztetett testüket látta, fülében még mai napig felcsendül fülsértő halálhörgésük. Csakis így fordulhatott elő, hogy ideje korán lebukott, úgy kellett volna belépnie a club területére, hogy kiüríti az agyát, hogy semmire se gondoljon, csak a vámpírra koncentráljon. Akkor mindenesetre a fiatalabb csicskája nem szorítaná el a vérkeringését éppen a kezéében ahogy húzza maga után, minek köszönhetően szeretne minél előbb az ajtón kívül lenni. A vadásznő számára feltűnik, hogy mintha nem lenne teljesen nagy összhang főnök és alkalmazott között. Mindenesetre amikor az idősebb, kiskirály vaskos ujjai a nyaka köré fonódtak lepergett előtte az élete, még csak meg sem kellett erőltetnie magát és kitörhette volna a nyakát. Szóval elvileg talán hálával és némi köszönettel tartozna az irányába, és ha halandó lenne az illető bármi gond nélkül tette volna meg. Viszont így képtelen rá, csak egy cél lebeg a szeme előtt, még pedig az, hogy a lovagja aki megmentette a csúnya gonosztevő markában… nos ő is ugyan olyan csúnya gonosz tevő. Nem is érti miért nem hagyta, hogy a pali megfojtsa, vagy netalán annyira szeret megmenteni embereket, vagyis nőket, még akkor is ha tudja, hogy vadász az illető? Ha most itt lenne Arthur biztos, hogy a föld alá süllyedne szégyenében… hacsak nem sokkal alább, ilyen gyatra munkát még a kezdők sem produkálnának. Elkövette a lehető legnagyobb és egyben legegyszerűbb hibát, amit csak vadász elkövethet. hagyta, hogy érzelmei irányítsák, hagyta, hogy emlékei, és a kínzó bosszú, ami évek óta marcangolja gy9keret verjen a fejében, így elvonva figyelmét bizonyos dolgokról. Jobban meg kellett volna szerveznie, meg talán nem is ártott volna nem egyedül jönnie. De egy… egyáltalán nem tudta, hogy ekkorra halról lenne szó, kettő máskor is simán puccolt el útjából vámpírt, farkast hétvégi kiruccanásai alkalmával. Igen ám, de az nem szülei halálának évfordulóján történt, valamint… némivel gondolatai összeszedettebbek, mint jelen pillanatban.
Ahogy tolakodnak előre megállíthatatlanul ütődik neki a nőnek egy vajmi kevés ruhát viselő könnyű nőcske kiből izzadságszag áramlik, vagy egy egy jobban kidolgozott férfitest, Natashának még csak arra sincs ideje, hogy dühös pillantásokat vessen azokra a balfékekre akik már azt sem tudják hol vannak… vagy mit csinálnak. Bár ebben a pillanatban irigyli őket, mert nem hurcolják kifelé a tömegből, hogy kettesben legyenek hegyes szemfogú vámpírokkal. Bár azok sokkal odaadóbbak is az ilyen teremtményekkel szemben, meg ha egy ilyen jól szituált úriember menti meg őket, bizonyára elalélnak. De ők nem Natsaha, és őt ismerve aligha fogja ezt az éjszakát szerencsésen megúszni. De inkább haljon meg harcban, küzdve az utolsó idegszálig is, mintsem nyalja egy vámpír seggét, vagy esetleg még ennél is szörnyűbb dolgot műveljen. Vannak vadászok akik szívesen cimborálnak velük, sőt egyik kedvenc italuk a vámpírvér, és még a tetejében… engedik, hogy harapdálják őket, és ezt ők élvezik. Igen, Natasha tisztában van vele, hogy vannak ilyen vadászok az szervezetben… de ő nem tartozik ezek közé. Harcol amivel tud, a fegyvereivel, a puszta kezével, a bájaival, na meg a vegyszerekkel, amiket oly szívesen alkot szabad idejében.
Hirtelen megtorpannak, mert megérkeznek a kijárat előtt tornyosuló izom kolosszus elé. Jegeskék íriszei a vámpír válla fölött pislog fel a biztonsági őrnek öltözött férfire. Igaz, hogy százhatvan centijével nem valami égi meszelőnek számító nő, de fekete magassarkú csizmája dob pár centit a magasságán, és még így is talán megmentője válláig ér fel. Szóval amit a vállat felett lát az a nem túl bizalomgerjesztő arca, amin mutatkoznak a jelek, hogy már nem egyszer került verekedés középpontjába, habár jól látható a forradások, a vadásznő szinte biztos benne, hogy majdnem mindig ő kerül ki győztesként. Bár ki az aki kekeckedni merne egy ekkorra felfújt pacsirtával? Mikor meghallja a vámpír fojtott hangját, kissé 9sszerezzen, ha nem okosan játszik akkor lehet, hogy hamar megüti a bokáját, és könnyen alulról szagolná az ibolyát. Bár könnyű a tervezés, ha a dolgok nem úgy alakulnak ahogy kellene, hiszen tudja nagyon jól, ha arról van szó könnyűszerrel visszavág… vagyis megpróbál visszavágni, de eddig nem jutalmazta próbálkozásait koronázatlan siker, sőt a szónak még csak a közelébe se került amit itt leművelt vadászat néven.
Valamilyen oknál fogva nem ellenkezik, nem szól közbe, csak némán k9veti a férfit a friss levegőre, na… nem mintha túl sok választása lenne, mert akkor hazudna, kénytelen vele tartani. De inkább vele tart mint a börtöntöltelék kinézetű ipse közelében akarjon maradni. Natasha Polenkhova vadász létére nem könnyen ijed meg, de nem biztos,hogy szeretne, vele négyszemközt maradni,nem hogy pofont kapni… azon nyomban ott maradna, az fix.
A vadász tudva kötelességét, és ha már a másik vámpírt nem sikerült lefejeznie, akkor megpróbálkozik ezzel. Még végig sem vezeti gondolatmenetét, amikor ezüst késének a hegye máris izmos hátának nyomódik. Most nem bírja féken tartania a nyelvét, nem bírja elviselni, hogy csak úgy rángassa magával ki tudja hova. Bár az erőviszonyok igazán eltérőek, benne sosem volt félsz irányukba, inkább fekete, forró gyűlölet, ami az idő elteltével egyre csak sötétedett lelke mélyén.
-Igazán?- és ugyan mégis miért?- válaszolja ridegen, miközben bánja, hogy nem azonnal találta el a vámpír szívét, bár most nem igazán arra ment, hogy célba találjon, inkább csak az volt a terve, hogy megállítsa egy kis időre, hogy nyerjen valamennyi időt. De ezután hirtelen nem tudja mitévő legyen. Nos a férfi eldönti helyette, mire feleszmélt volna arra lesz figyelmes, hogy a következő pillanatban már nem a vámpír háta mögött áll, hanem a másodperc tört része alatt kerül ki onnan, egyenesen neki a drótkerítésnek. Torkából hangos szisszenés apró sikollyal vegyül ahogy a rozsdás drót darabok némileg felsértik arca tejfehér bőrét jobb oldalán, a hideg szél azonnal csípni kezdi a karcolásból lassan szivárgó vért. Talán meztelen válla is kapott egy két fincsi karcolást. De nem tud ezzel foglalkozni, mivel elvonja a sajgó fájdalom ami arcát bizsergeti, majd az egyetlen fegyver amitől biztonságban érezte magát, hangos koppanással ér földet a betonon, mikor az kiüti törékeny ujjai közül, az ujjaiba mászó fájdalom eltörpül az arcához képest.
Mielőtt azt hihetné, hogy végre a horror, hát nagyon tévedett, ugyan is még csak most következik, amaz torkon ragadja, ezzel egy időben az a kevés levegő ami tüdejébe jutott hirtelen nagyon kevésnek tűnik. A vámpír csak annyira engedi levegőhöz jutni ami éppen elég, hogy ne fulladjon meg itt r9gt9n béklyóként használt ujjaitól. Jég kék íriszei gyűlölettől szikrázva fúródik annak éjfekete lélektükreibe.
-Igazán köszönöm a kioktatást, de nem hinném, hogy egy vámpír tanácsaira lenne szükségem a munkámhoz.- szűri fogai közül fojtott hangon. Nagyon jól tudja, hogy igaza van neki, de esze ágában sem volt bevallani ezt, majd jó hülye lesz hozzá. De attól még fáj neki a puszta gondolat, hogy tényleg igaza van, elvonták a figyelmét, és ettől rosszul kezdett bele az akcióba, nem hogy a közepe elrontódott, de még az elejét is elcseszte. De nem fogja megadni azt az örömöt, hogy ezt be is vallja neki, hát azt lesheti, hogy ez mikor fog megtörténni, majd ha befagy a Pokol.
-Nem is tudtam, hogy a vámpíroknak vannak elveik, talán még erkölcseik is, ki gondolta volna. Igazán nagyra értékelem a gesztust és divattanácsokat, valamint a rögtönzött vámpírcsali lecke legelső pár pillanatét, nem is tudom hogyan kellene meghálálnom,- hangjából csöpög a gúny és a cinizmus,- de mint már említettem nincs szükségem rá. Ahogy látom te sokkal jobban kened a témát mint én…- ez az a pillanat amikor csomót kellene kötnie szabad járású, orosz nyelvére. De nem tudja megtenni, ha mással nem legalább a nyelvével harcoljon…. egészen addig a pillanatig, míg ki nem vágják azt. De ha most elesik is ebben a csatában, legalább büszkén teszi mindezt, nem úgy mint egy sánta kutya, csúszva-mászva.
Íriszei össze szűkülnek, mikor az letépi fejéről a hirtelen szőke parókát, azzal együtt néhány hajszál is távozik a fejéről, de fel sem tűnik neki az arca és a mellett, hogy csupán kiszámolt friss oxigén juthat szervezetébe, ami nem is annyira az a kukából áradó bűztől. De hát ilyen helyzetben meg kell elégedni azzal ami van, ugyebár?
-Nem kínáltam görcsösen egyáltalán,- ellenkezik dacosan ahogy a hirtelen támadt szél bele kap csokoládé barna tincseibe, összekócolva, szabadjára engedve a derekáig érő hajzuhatagot. Eredeti haja egészen más külsőt kölcsönöz arcának, érzékibbet, különlegesebbet, világos szembogarai áthatóbbak, mint amikor a paróka alá rejtette valódi haját.
-És most?- vonja fel a szemöldökét bátran, mik9zben jól meggondolja mit is mondjon mielőtt kiröppenek dús ajkai közül a szavak, elvégre ha nem vigyázz egyszer elfogy,- meg fogsz ölni? Csak rajta nyugodtan tekerd ki a nyakam, nem félek a magadfajtától és pláne nem a haláltól,- igazából megváltás lenne a számára. Inkább az, minthogy még egy perccel továbbra is egy levegőt szívjon fel, majd lassan lehunyja pilláit várva, hogy ujjai még szorosabban tekeredjenek vékony nyaka k9ré, esetleg hogy a feje hirtelen elválik a nyakától. Mert biztos benne, hogy megfogja tenni.


A hozzászólást Natasha Polenkhova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 07, 2014 4:23 am-kor.

Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Szer. Okt. 15, 2014 11:44 am

Komoran villanó tekintete a műszőke tincsek alól kibomló fahéjbarna, hosszú fürtökre szegeződik, szájára örömtelen, zord vigyor feszül. Arcának bőrét csupán a csoda kíméli meg attól, hogy hamuvá égjen a halálosztó madárka gyilkos pillantása alatt.
- Így mindjárt más. – jegyzi meg feszültségtől vibráló baritonján, ügyet sem vetve a rá tapadó, mélyen gyökerező utálattól - már-már undortól -, féken tartott, parázs indulatoktól égő íriszekre. Hasonlóan szúrós pillantása a vadásznő epés replikára nyíló, élénk rúzstól lüktető, érzéki vonalú ajkaira siklik. Nem éri meglepetésként a rá zúdított, gunyoros szóáradat, nem számított másra egy önnön fontosságától eltelt, fegyverrel hadonászó, erőteljesen maszkulin kisugárzású alfanősténytől.
Ráérősen süllyeszti cigi után kotorászó balját farmerének zsebébe, míg a kígyónyelvű Makrancos Hölgy gúnytól csöpögő megjegyzéseit, cinikus kommentárjait hallgatja. Egyelőre nem szól, hagyja, hogy a madárka kicsicseregje magából mindazt, ami az érzékeny kis lelkét nyomja. Na igen, az igazság mindig fájdalmas, pláne, ha azt kendőzetlenül, nyers stílusban vágják az ember képébe. Ő éppen ezt tette az imént a cicuskával, aki szemmel láthatóan rosszul viseli a kritikát.
Megszívja orrát, miközben tartva a szemkontaktust a nővel, kihalássza nadrágjának rejtekéből a cigis dobozt. Hüvelyk-, és mutatóujja közé csippent egy dohányrudat és fogai közé harapja azt. Átvillan agyán a kósza gondolat: végtelenül udvarias fickó lévén megkínálhatná a pattogó cicamicát egy blázzal. Hamar elveti az ötletkezdeményt. Minek is pocsékolna el egy szálat, ha a bigének úgysem lesz módja végigszívni a füstrudat?? Nem bizony, mivel cirka öt perc múlva kellemesen némává fog ájulni egy megfelelő területre elhelyezett, precízen kivitelezett ütés jóvoltából.
A nő eszméletlenné tételének megnyugtató gondolata lassan elcsitítja a tudatát rágó haraglángokat és elsöpri az elméjére ereszkedett dühfellegeket. Hirtelen támadt jókedve csaknem kiütközik a képére is, erőszakkal kell visszafognia a szájára kívánkozó, álnokul derűs vigyort.
Nyomott mintás, aranyozott vihargyújtóra cseréli a markában szorongatott, Marlboro-val tárazott dobozt. Hátrahúzza a parányi és igen hasznos fémtárgy tetejét és a feltörő, kobaltkék fénnyel égő gázcsóvába mártja az ajkai közé préselt cigi végét. Rubinvörös parázs izzik fel a szál végén, kacéran hajladozó, aszfaltszürke füstkígyó ébred az égő papír hamvaiból. Visszacsúsztatja farmere zsebébe a jó szolgálatot tett gyújtót, mélyen leszívja tüdejébe a légcsövébe hörpölt, karcos füstöt. Az elparázsló dohányzúzalék csípős aromájú égésterméke beárad tüdejébe, végigfut annak felületén, átitatja szöveteit, beszivárog sejtjeibe. Orrán keresztül fújja ki a szervezetén átkeringetett füstöt, majd megismétli a műveletet. Ezúttal ajkainak résén ereszti a külvilágba a kátrányos, szürkén kavargó felleget, annak függönyén keresztül szemlélve a zsémbelő nő tetszetőssé rajzolt vonásait. A klub hátsó kijárata fölé erősített lámpabura viaszos, nyúlós fénypászmát izzad magából; a sápatag, sárgás sugarak megvilágítják a lotyós szerkóban feszítő G.I. Jane arcának egyik felét, míg rejtelmes árnyékban hagyják a másikat. A finom csontozatú vállak köré terülő fürtök tompán lüktetni látszanak az őket bevonó, halovány fénymáz alatt.
Abban a pillanatban ejti ki ujjai közül a félig égett szálat, amikor a nő végre elhallgat és dacos, vékony vonallá préseli azokat a furulyázásra termett, pimasz ajkait.
- Pont ez a baj veled, darling. Hogy nincs meg benned az egészséges félelem csírája sem. Pedig az elengedhetetlen a túléléshez. Pláne a te szakmádban. – szólal meg, miközben rutinos mozdulatokkal passzírozza szét bakancsának orrával a kiszenvedő blázmaradványt a flaszteron.
- Az olyan csinibabákhoz, mint te, nőiesebb munka illik. Olyan, ahol nem klopfolják bucira a képedet. Lehetnél tanárnő. Bár tény, hogy szarul venné ki magát, ha stukkert fognál a beszólogató kiskrapekokra. Mert azt látom, hogy nem bírod a kritikát. – mondja csúfondáros félvigyorra húzva ajkait. – Ha mindenképpen ki akarod élni dominai ösztöneidet, akkor javaslom az kickbox-edzői munkakört. Ott kedvre gyötörheted mind verbálisan, mind tettlegesen a bárgyúagyú izomkolosszusokkal, ők még örülni is fognak neki, ha a fejük felett pattogsz. Ha szerencséd van, nem unják meg és nem csapnak le, hogy utána derekasan megfarkaljanak. Persze szigorúan felebaráti gondoskodástól hajtottan. Elvégre tudod, mit mondanak a pikírt nőkről… A kúratlanság sárkányosítja hétfejűvé őket. – magyarázza galád vigyorral száján, mely gonosz ráncokat vés ajkainak szegleteibe és komisz szikrákat gyújt íriszei mélyére. Tudja, hogy egy igazi rohadékként viselkedik, de jelenleg magasról tesz rá, hogy mennyire gázol bele a spinkó lelkébe. Az sem érdekli, ha a csaj semmit sem fog fel a mondandójából. Még mindig zabos kissé, bár haragjának jó része már elpárolgott belőle. Azonban még mindig előtte áll az végrehajtandó feladat, melynek elvégzetlensége módfelett frusztrálja. Ma éjjelre tervezte a Célpont begyűjtését, de a vadász magánakciója rondán bekavart. Azonban még nincs veszve minden. Sőt, két legyet üthet egy csapásra, ha ügyesen sáfárkodik. Leüti a nőt, bezsuppolja a csomagtartóba, aztán visszamegy a Célpontért és őt is bepattintja a cicuska mellé. Elég széles a Mustang csomagtere, kényelmesen elfér egymás mellett a két jómadár. A vámpírért garantáltan busás összeg üti a markát. Az égkék szemű halálosztót pedig váltságdíj fejében visszaszolgáltatja a vadászoknak. A végén kisül, hogy a madárka, szemben azzal, ahogy először vélekedett róla, inkább adomány, semmint átok. Ő a kis jólábú bónusza, a nem várt nyeremény, amivel kiegészítheti a fizetését.
- Mondanám, hogy sajnálom, Miss Jackpot… De hazudnék. – közli kiszélesítve a képén terjengő, sötét, semmi jót nem ígérő vigyort, majd vámpírsebességgel hirtelen a nő mögött terem és villámgyors, szakavatott mozdulattal, kezének élével lesújt a cicuska tarkójára, az első csigolya és a koponya traumára érzékeny találkozási pontjánál. A nem végzetesen erős, de hatásos ütés – annak rendje és módja szerint - kioltja a vadász tudatát. Karjánál fogva ragadja meg az eldőlni készülő, karcsú testet, majd lazán feldobja azt a vállára. Nincs ideje tökörészni, így terhével egyenesen a kocsijához illan, majd a Mustang farához felsorakozva farmerének zsebébe kotor, a távirányító után kutatva. Diadalittas vigyort villant, amikor ujjai a kis tárgy köré záródnak. Inaktiválja a riasztót, feloldja a zárat. Fél kézzel felnyitja a csomagtartó fedelét, lerázza válláról a kómázó nőt. Nem hatja meg különösebben, hogy zsákmánya hangosan puffanva zuttyan be az „élő” áru szállítására szolgáló rekeszbe. Felrántja hosszú ujjaira fekete, vastag kecskebőrből varrt, „munkavédelmi” kesztyűjét. Ragasztószalagot, ezüstszállal sodort kötelet ragad. Leszakít egy optimális nagyságú csíkot az ezüstszürke szigetelőanyagból és kéjes kárörömmel applikálja fel azt a Makrancos Hölgy némaságra ítélt szájára. Ezzel végezve hátrafeszíti a vadász karjait és egymáshoz rögzíti csuklóit a nagy szakítószilárdságú, vámpírbiztossá ezüstözött kötelékkel. Ekképpen jár el a finom csontozatú bokák esetében is. Azokat is megkötözi, majd – mint aki jól végezte dolgát – leporolja kezeit és békésen szuszogó foglyára csukja a csomagtartófedelet.
Nem vedlik ki az ezüstkötél ellen óvó kesztyűből, hamarost úgyis szüksége lesz rá megint. A biztonság kedvéért beriasztja a vérvörös, batárnagy Mustangot és visszaillan a Célpontot rejtő szórakozóhely vészkijáratához.
A zsúfolt klubba lépve máris kiszúrja „főnökét”, aki még mindig a pultot támasztja egy szerváltestű, erősen illuminált vöröskét fűzögetve. Testőrei marconán, néhány lépésnyi távolságból figyelik kenyéradó gazdájuk széptevését.
Feszes, magabiztos léptekkel vonul a Célponthoz, hogy aztán fontoskodva érintse meg annak méregdrága zakóba burkolt vállát. A vámpírt őrző gólemek nem lépnek közbe, elvégre közülük valónak vélik. Azonban alig láthatóan közelebb húzódnak, hogy a teremben lüktető zenén keresztül is hallják, hogy mit súg „főnöke” fülébe.
- Ki kellene jönnie, Mester. – szól a fickó által megkövetelt titulust használva, bizalmas, de alázatos hangot megütve. – Megdolgoztam a madárkát, de azt rebegi, hogy csak személyesen magának hajlandó csicseregni.
Hagy némi időt, hogy a Célpont felfogja szavainak értelmét, majd mielőtt az magához füttyentené a vérebeit, hozzáteszi:
- Nem kell oda tömeg. Feltűnő lenne. Kikísérem. A többiek maradhatnának idebent. Úgyis csak egy perc az egész. A csibe már elég ramaty állapotban van. Dalolni fog, mint a csalogány. – mormogja, és közben azon agyal, hogy mégis honnan a fészkes francból jut az eszébe ennyi madaras hasonlat?! Lehet, hogy dugott már ornitológus bigét, de hogy nem folytatott vele tudományos értekezést a szárnyasokról, az hétszentség.
Őszinte megkönnyebbülésére a Célpont végül, rövid hezitálást követően, bólint.
- Zavarjuk le gyorsan. – morran a pasas, jelentőségteljes pillantást vetve a testőrökre, majd a pultot támasztó, bíborhajú, hosszú combú lányra. Tekintetéből egyértelműen kiolvasható a parancs: tartsátok itt a vértasakot, míg vissza nem jövök.
Miután a szolgálatkészen előreengedett vámpír nyomában kilép a klubból, felgyorsulnak az események. Innen már minden terv szerint, a megszokott forgatókönyv alapján zajlik. Fellendített könyökével, viharsebes mozdulattal csapja orron a pasast, hogy fekete fátylat libbentsen annak agyára. Vállára dobja a vadászénál jóvalta nehezebb, ernyedt korpuszt, aztán a Mustanghoz illan vele. Érzi a fickó súlyát, de edzettségének, kidolgozott izmainak és vámpírerejének hála meg sem kottyan neki a mázsás teher. A procedúra hajszálra ugyanaz, mint az, amit az imént már egyszer lezongorázott. Távirányítót ragad, hatástalanítja a riasztót, kioldja a zárat. Felpattintja a csomagtér fedelét. Elégedetten konstatálja, hogy a megkötözött nő az igazak álmát alussza. Mellé zúdítja a Célpontot, a fickót végtagjait is cselekvésképtelenné béklyózza. A vámpír krétafehér bőrén diszkréten serceg az ezüsthuzallal tuningolt kötél, körülötte felhólyagosodik és kisebesedik a parázsló-vérző felhám. Exfőnöke is kap ragasztószalagot a szájára, ezüstözöttet. Arca - csuklóihoz és bokáihoz hasonlóan - sülni, füstölögni, málladozni kezd ott, ahol a hangszigetelő csík a bőréhez tapad. A mandró egyelőre nem eszmél fel a testszerte jelentkező fájdalomra, lámpaoltott elméjét jótékony, szuroksűrű ködfelleg takarja.
Magukra hagyja, bezárja a bájosan szendergő foglyokat, aztán lezser eleganciával bedobja magát vezetőoldali, tevebarna bőrülésbe. Nem szabadul meg kesztyűitől, fekete kecskebőrbe burkolt ujjaival markolja meg a kormányt. Felhörrinti a bivalyerős motort, a pedálra feszíti a lábát. Fedélzetén az értékes rakománnyal parkett-gázzal lő ki a járda mellől.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    Pént. Nov. 07, 2014 11:19 am




Mr. Cross & Miss Polenkhova

Nem félek a sírtól, félig már benne vagyok!

Natasha tűri a vámpír morcos, sötét pillantását, ahogy végig siklik csokoládé színű, laza hullámos fürtjein, melyekkel a szél dalolva játszik, nem rest elefántcsontszínű arcába fújni azokat. Enyhén, kíváncsian vonja fel vékony, szépen ívelt szemöldökét mikor meghallja a férfi szavait, de másképpen nem hajlandó kommentálni vagy reagálni szavaira. Ugyan mégis mit mondhatna, talán meg kellene köszönnie, vagy bóknak vennie, hogy jobban értékeli eredeti kakaóvajra emlékeztető, kócos tincseit, mint azt a hamu szőke, egyenes hajzuhatagot amivel elfedte valódi színét? Inkább kihagyja ezt a lehetőséget határozottan, amúgy sem biztos, hogy izgatná a férfit, emellett teljesen feleslegesnek tartaná, nem igazán tudja meghatni egy férfi ajkaiból kiröppenő bókféleség sem. Halvány, piros pozsgás pír bont tanyát járomcsontja vonalán, ahogy megérzi éj fekete pillantását ajkaira tévedni, ugyan olyan szúrósan, mint ahogy egy pillanattal ezelőtt a vadász tekintete siklott végig a vámpír arcvonalain. Még egész jóképűnek is mondaná, ha nem tudná róla azt az elkeserítő tényt, hogy bizony van két szemfoga, amiket nem rest használni. De ha… eltekintenénk ettől a nem éppen elhanyagolható ténytől akkor akár az előtte ácsorgó hímnemű egyed bizony megfelelne egy reklám arcának is a tejfehér bőrével, egyenes vonalú szemöldökével, éjsötét, étcsokoládé íriszeivel, jellegzetes arccsontjával. Biztos benne, hogy nők milliói cserélnének a vadászlánnyal helyett, csak, hogy megkaparinthassák a figyelmét, akár csak pár pillanatig is. És ő mit nem adna, ha velük cserélhetne helyett, ugyan is egyáltalán nem tetszik már a felállás, ahogy a dolgok kezdenek el alakulni. Ugyan is erősen kezd az a gondolat gyökeret verni a fejében, hogy bizony üldözőből percek leforgása alatt ő vált az üldözötté, vadászból igen hamar prédává avanzsált. Egyáltalán nem bejövős a helyzet alakulása, amikor bele egyezett, hogy segít elő keríteni a titkára kishúgát nem így képzelte el az este befejezését, igazából az elejét sem így tervezte. Bár mentségére szolgáljon a fiatal férfi arról nem számolt be, hogy mekkora is a nagyágyú akit el kell távolítani a föld színéről. De igazából a hibát ő maga követte el, először nem ártott volna némileg utána nézni, nem pedig bosszúvágytól hajtottan kergetni a vérszívót, hogy egy másik karmában kössön ki… szó legszorosabb értelmében, mi ez, ha nem balszerencse, vagy csak a mai nap ennyire hatással van az életére még mindig, több, mint húsz év távlatában is, nem mintha valaha úgy gondolná, hogy elfelejthetné… mert nem.
Tágra nyílt, tengerszínű íriszei követik a vámpír kezét ahogyan eltűnik a zsebében,majd nem sokkal később elő kap egy doboz cigarettát, ezután mint aki éppen egy délutáni sziesztán beszélget egy régi baráttal, legalább olyan ráérősen kap elő egy szálat és csippenti csókolni való ajkai közé. Jeges lélektükrei végül ismételten felvándorolnak a pali mogyoróbarna íriszeihez lassan fúrja sajátjait átható pillantással a másikéba. Nem kapja el róla, sokkal inkább hagyja magát pár pillanatig elveszni bennük, elképzelve, hogy milyen lenne megfürdeni bennük… Majd erősen rázza meg fejét, minek köszönhetően sötét fürtjei szállingóznak arca körül, lilára festett szemhéját szorosan szorítja össze, hogy elűzze az imént átélt… mit is? Talán vonzalmat, nem, nem de nagyon közel volt hozzá, ő egy vámpír, akinek el kell kapnia a grabancát, fogni egy karót szívbe szúrni vele, leváltani a fejét a helyéről, hogy többet ne szívogasson senkit sem, ne árthasson senkinek, ne fertőzze vérével az ártatlan halandókat. Vagyis… el kell pusztítania ebből az életből, kár, hogy az esélyek állása jócskán változtak az elmúlt percek alatt. Bámulja ahogy a vámpír nyugodt szívvel tüdőzi le a szivar nikotinját, de miért is ne tenné ezt halál nyugodtan, elvégre már eleve halott, szóval nem patkolhat el megint, jobban mondva nem halálozhat el egy kis nikotintól, de egészen mástól igen. Tehát valakinek végre az orruk alá kéne dörgölni az igazságot, hogy bizony ők sem halhatatlanok… mivel akit meg lehet ölni, az evidens, hogy nem halhatatlan, csupán sokallta tovább tengeti életét ezen az öreg sárgolyón, mint az másoknak megadatik.
Telt ajkába harapva nyomja el a vágyat, és a kényszert, hogy kunyeráljon tőle, ha nem is egy szálat, de legalább egy slukkot, már eleve két okból: az egyik, hogy annyira mélyre még nem süllyedt, hogy egy agyarastól kérjen bármit is legyen az egy pohár víz, vagy egy slukk mérgező cigaretta, akármennyire is függő. Valamint a másik ok, ami legalább annyira tényszerű és valószínű, hogy teljes bizonysággal állíthatja ő sem kínálná meg, de ha valami véletlen csoda folytán-ami ki van csukva- megtenné, Polenkhova sértettsége és önérzete nem engedné, hogy ezt megtegye…
Mikor a férfi félig szétnyílt száján keresztül kiáramlik a dohánytól, nikotintól bűzlő füst, a lány alig észrevehetően szippant bele a levegőbe, ezzel is kissé enyhítve sípoló mellkasát, ami óhajtozik, sóhajtozik egy kis méregért. Szerencséjére a férfi alig pár centire ácsorog előtte, így könnyűszerrel érezheti a cigaretta bűzének kellemes füstjét, de ez kevés. Igazából olaj a tűzre, nem, hogy csillapítaná éhségét, sokkal inkább még jobban meghozza. Mind amikor egyáltalán nem kívánsz egy különleges ételt, viszont amint elkezded elfogyasztani, akkor támad meg a farkaséhség, majd mire befejezted arra eszmélsz fel, hogy már nem az elsőt, de talán a harmadikat pusztítod el, sőt nem tudsz vele betelni. Natasha ebben a pillanatban teljesen így járt…
Az ajtó fölé helyezett karmazsinvörösen világító lámpa pulzáló színe körbe vonja a férfi sziulettjét, különös és igen csak szexi külsőt kölcsönözve neki. Ébenfekete, divatosra nyírt, rakoncátlan tincsei közé egy egy hajszál rubintvörösen csillog, sejtelmes porcelán, már-már sápatag bőrén kacéran simít végig, férfias járomcsontját még jobban kihangsúlyozva.
-Meg van bennem ne aggódj, csak egy vadász sosem adja meg magát, pláne nem olyan valakinek, mint te magad vagy,- válaszol neki csöndesen, most nem csendül hangjában gúny, cinizmus vagy bármi ehhez hasonló érzelem. Csak közli vele halkan, ugyanakkor semleges hangon, tényként közli. Lehet, hogy bele nevelik a mentorok a vadászokba ezt a fajta mentalitást, ezt a fajta hozzáállást az élethez, valamint ahhoz, hogy ne alázkodjanak meg egy természetfeletti előtt soha és semmilyen körülmények között. Az nem méltó vadászhoz, de még csak emberhez sem. Hallani pletykákat a Szervezetnél, nem túl szépeket, akadnak vadászok, akik bármit megtennének, hogy csökkentsék azt az erőfölényt amivel a szemfogas teremtmények rendelkeznek. Vagyis próbálják egy kissé tompítani a fennálló ellenérveket, a vámpírok egyik legerősebb fegyverük az erejük. Ez a matróna alak is egy szempillantás alatt törhetné ki a nyakát, téphetné ki mellkasából a dobogó szívét és még ki tudja hányféleképpen okozhatná a halálát és a vadászlány semmit sem tehetne. Viszont akadnak olyan társai akik inkább a vámpírvér mellett teszik le a voksukat a cél szentesíti az eszközt elvvel élve, szereznek V-t, napi szinten fogyasztják, hogy ők is olyan erősen…. vagy legalábbis közel olyan erősek legyenek, mint az ellenfeleik. Natasha ezt nem így gondolja, ő embernek született és nem hajlandó semmiféle dolgot a szájába venni ami vámpírtól származik, legyen szó bármiről is. Abba meg bele se merne gondolni, hogy esetleg adja oda a testét egy hideg testű, halott teremtménynek, nem szenved ő semmilyen betegségben, hogy hallottakkal akarjon szexuális kapcsolatot részesíteni. Természetesen nőnek tartja magát, életvidám, vonzó, izgató nőnek, aki szeret szórakozni, élvezni az életet és ha a helyzet úgy hozná… akkor természetesen nem utasítaná viszont egy férfi társaságát, ő is ember érez, vágyakozik, nem frigid nő. De vannak olyan szabályok amiket nem szabad át hidalni, szabályok amiket be kell tartani különben olyanná fog fajulni a világ, amilyenben még véletlenül sem akarna élni. Mert ha ezek a moráltalan, szadista lények nem léteznének akkor viszont ő még mindig Moszkvában élne a szüleivel együtt, akik felnevelhették volna, nem tanulta volna meg soha hogyan kell verekedni, boxolni, karót hegyezni, hogyan kell egy gonosz lényt becsalogatni a málnásba, hogy rákapjon a mézes madzagra és ezáltal sikerüljön elkapni őt, majd megszabadítani fejét a testétől. Nem, akkor normális, emberi életet élhetne, akkor gondolkodhatna azon, hogy megállapodik, megtervezhetné a kertvárosi házát, rendezhetné virágos ágyásait, gyereket nevelhetne és polgári, emberi szakmája lehetne…
-Nézzenek oda, nem csak, hogy divatdiktátornak, de emellett még szakmai tanácsadónak is felcsaptál. Ki gondolta volna? Akár mennyire is értékelem, hogy ennyire segítőkészen próbálsz útba igazítani, meg kell mondjam, hogy tökéletesen elégedett vagyok a jelenlegi munkámmal, kellően kielégít. Plusz nincs bajom a veszéllyel, hogy is fogalmazzak, igazán élvezetem a nehéz helyzeteket, amikor a torkomban dobog a szívem, mert az adrenalin felszökik a szervezetemben alkalomadtán, tehát, nem hiszem, hogy lecserélném,- kacsint rá bájosan, nem foglalkozva azzal a gonoszkás, csúfondáros mosollyal ami feltűnik jóképű arcán megfűszerezve szavai értelmét. Nefelejcskék íriszei bele fúródnak a férfi pimaszul csillogó csokoládé szemeibe, ahogy folytatva mondanivalóját egyáltalán nem foglalkozva, hogy nyers szavaival megbántja esetleg a nőci lelkecskéjét. Arthur mellett természetesen megtanulta, hogy nem való az vadásznak aki piperelélekkel áldotta meg az ég, a picsogás törékeny cicababáknak való, olyanoknak akik hegyes műkörmökkel rendelkeznek, minden percüket plázában, szoláriumban töltik és naphosszat csak a nyafogáshoz illetve ahhoz értenek, hogy a férfiak alatt kéjesen nyögdécseljenek. Natasha egyáltalán nem volt ilyen gyermeklélek, viszont hiába dolgozta meg a mentora kellőképpen, még is enyhén szíven ütötte a vámpír szavai, de megtanulta pókerarc mögé rejteni gondolatait, esetleg érzéseit, így az semmit sem vehet észre abból, hogy talán célt találtak a szavai.
-És mégis honnan veszed azt, hogy én nem szoktam… élvezni a férfiak tárasaságát, miből gondolod, hogy ebbe a kategóriába tartozom?- csupán ennyi szalad ki ajkain, ahogy apró levegővel fújja arrébb egy rakoncátlan fürtöt amit a szél véletlenül ismételten arcába fújt, amolyan unatkozás gyanánt. Akár milyen lelkesen is beszélgetnek és akár mennyire is tetszik a férfi különleges baritonja, az, hogy olykor olykor oda szurkálva tipor bele abba a kevés lelkivilágába rejlő érzékenységébe, mégis leginkább az érdekli, hogy mi lehet a terve ővámpírságának. Mégis mihez akar most kezdeni vele… A lány elméjén át fut egy kósza gondolat, hogy talán most kellene, elszelelnie, míg a férfi a cigarettájával van elfoglalva, de hamar elveti az ötletfoszlányt. A vámpírnak nem volt igaza, vajmi kevés, de ott pislákol azért benne a túlélési ösztön, és habár szokott baromságokat csinálni, de azért olykor felüti fejét a józanság csirája. Elég nagy baromnak kellene lennie ahhoz, hogy ezt a valamit meg is valósítja, pláne, hogy még csak a valósítás elméleti síkjára sem tudná át tornázni. Mire megpróbálná biztos, hogy kiszagolna, emellett mielőtt kettőt léphetne, amaz már el is intézte volna, már lerendezte volna. Ezért inkább vár, türelmesen vár arra, hogy kiderüljön, mire is készül amaz. Mert abban biztos volt, hogy csak úgy szívjóságból és kedvességből nem fogja elereszteni. Két variáció lehetséges ebben a szituáció, az egyik egy kissé gyors, de annál megnyugtatóbb: a halál. Viszont ahogy végig pillant a vérszomjas agyarasa gonoszkás arcvonásain, biztos benne, hogy nem lesz ilyen egyszerű, nem a gyors halál híve.
A nőnek még annyi ideje sem marad, hogy egyáltalán feltegye a kérdést ami az agyában kezdett megfogalmazódni, a vámpír egyre elsötétülő vigyorából sejthette volna, hogy mi fog történni, semmi jót nem ígért. Az események kezdtek gyorsan felpörögni, nem tudta követni őket, leginkább azért mert az egyik pillanatban még értetlenkedve forgatta a fejét, a következőben tarkóján nyomást, nem is nyomást sokkal inkább ütést érezz a csigolyája és koponyája között, de ennél többre nem telik, a kínzó fájdalom ami gyorsan kezd el terjedni fejében és szervezetében hirtelen sötétségbe borítja, néma, magába szippantó, negédes sötétségbe, ahonnan semmi kedve kimászni onnan…
***Egy kis idő elteltével***
Lassan nyílnak fel szemhéjai, pillái nehézkesen válnak ketté, édes mindegy, hogy nyitva vannak lélektükrei, vagy nincsenek, mert ahol tartózkodik szintén sötétségbe van vonva. A fájdalom lüktet egész testében, de leginkább a tarkója környékén, kómás, elméjére szállt vörös köd nem hajlandó feloszlani. Megpróbálja kifújni a bent tartott levegőt, amikor is ráébred, hogy képtelen rá, a következő ami tudatosul benne, hogy csak az orrán képes levegőt beszívni, vagy kifújni… ugyan is be van ragasztva a szája. A helyzet kezd nagyon nem rózsásan alakulni, abban a pillanatban, hogy erre rájön, szinte egyszerre kezdi érezni a szorítást a bokáinál illetve a csuklóinál. Fogoly, vagy rab… csöndesen hallgatózik, mikor megérzi a motor berregést maga alatt, viszik… járműben van, kocsiban… Ahogy megpróbál mozdulni, rá kell eszmélnie, hogy nem tartózkodik egyedül, egy hideg… kézfejbe ütközik az ő meleg bőre. Vámpírtársasága van, egyre jobban elhatalmasodik rajta a pánik, szíve három ütemet kihagyva a torkában dobog, miközben próbálja felmérni a helyzetet. De megnehezíti a tompa, lüktető fájdalom ami agyára nehezedik. Viszont arra könnyűszerrel rájön: semmit nem tehet, mert le van kötözve, csak abban reménykedhet, hogy utazótársa is kellőképpen rögzítve van, ezután nem marad más hátra, mint, hogy várakozzon… arra, hogy elérkezzen a sorsa, hogy a vámpír azt tegye amit akar, mert józan paraszti ésszel is végig gondolva, akár mennyire is sértő még sem tehet mást, egy vámpír jó kedvére van bízva az élete. Szarkasztikusan fut végig a fején a gondolat, hogy talán… péntek tizenharmadika lehet….




©



Natasha Polenkhova
IV. Ügynök
You don't have to be afraid

Natasha Polenkhova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : harcias
Gif vagy kép : The monsters among us
Play-by : Rachel McAdams
Vonal1 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Faj : Vadász
Posztok : 22
Kor : 25
Lakhely : Seattle
Rang : Ügynök
User neve : K.
Vonal2 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Családi állapot : Remek kapcsolatban vagyok saját magammal, amúgy meg az őshonos vodka & késeim.
Különleges képesség : Elkaplak mindenképpen.
Foglalkozás : Vegyész
Felöltött alak : Szexi és határozott nő.
Vonal3 : Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  3rZvgf4
Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi    



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi  Empty
Vissza az elejére Go down
 
Lucas & Natasha avagy a vadászlány és a vérszívó bácsi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adramelech & Natasha avagy The Devil's Dance
» Natasha Polenkhova
» Norina & Lucas
» All I Want For Christmas Is You || Lucas & Hailey
» Sweet dreams - Lucas&Mia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Sztriptízbár
-