Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

  •• Emma és Harun || Dark Paradise




Tárgy: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szer. Jan. 23, 2013 8:23 pm

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Hotel%20Lobby
 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-4-e1282207732350 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-1-e1282207438265 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-2-e1282207464764 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-6-e1282207578859 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-7-e1282207603620 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Luxury-San-Francisco-Apartment-Interior-By-Zackde-Vito-Architecture-9-e1282207655784


A hozzászólást Emma Rose Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 20, 2014 7:04 pm-kor.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szer. Jan. 23, 2013 8:31 pm

Two steps from Hell



Látásom elhomályosult, ahogy a könnyeim ismét kibuggyantak szememből. Vettem egy mély lélegzetet, miközben végig a démon acélos tekintetbe meredtem. Ha visszautasította volna ajánlatomat, akkor is megtaláltam volna a módját valahogy, hogy a szüleimmel tudassam, hogy épségben vagyok. Ha más nem egy SMS-t pötyögtem volna, vagy fogalmam sincs. Füstjeleket küldök. Na nem mintha értettem volna az ilyesmihez. Amikor elengedte a kezem értetlenül pislogtam fel rá néhány másodperc erejéig, majd mellkasomhoz húztam sajgó végtagomat, éppen abban a pillanatban, mikor ő is felemelte kezét. A gondolat átsuhant az agyamon, hogy talán megüt, amiért tiszteletlen voltam vele szemben, esetleg mert nem bírja, ha valaki sír. Démonként ezt megtudtam volna érteni, azonban ahelyett, hogy kezet emelt volna rám, ujjával letörölte arcomról legördülő kristályos cseppet. Ahogy a tekintete ajkaimra siklott, mellkasom sajgón megdobbant. Mindazok ellenére, amit az előbb tett velem pláne azzal a vámpír nővel, még mindig ugyanazt éreztem, mint amikor először megláttam. Kezdett bennem szöget verni a felismerés, hogy valami nincs rendben velem. Rettegnem kellett volna, ami persze sikerült is, mikor bántott és láttam tekintetében azt a kegyetlenséget, mely azt tükrözte, hogy bármire képes. Egy csettintéssel képes volna megölni engem, úgy ahogyan azzal a nővel is tette bent a klubban. Most viszont egy röpke pillanatig úgy tettem, mintha semmi sem történt volna. Jobb szerettem volna, ha mindig ilyen marad, ám ahogy levél tovaszáll, ha felkapja a szél, úgy a reményem is odalett, tudván hogy mivel állok szemben. Ő nem volt ember, de még csak egyszerű halandó sem. Démonoknak köztudottan nem volt lelkük, így hát kezdtem azt hinni, hogy ez a másodperc, amit felfedeztem a szürkés szempárban, csupán a képzeletem szüleménye volt.
Ahogy a hosszú ujjak ráfonódtak az államra és magához rántott, immáron sokkal közelebbről néztem dühtől szikrákat szóró szemeibe. Most már legalább tudtam hányadán állunk, az iménti téveszmémet, csak a vámpír okozta fejsérülésemnek köszönhettem. Nem volt ott semmi, hiszen nem is volt honnan mit előásni. Lélek híján aligha lehet képes bármiféle érzelemre, mely nem kacsolódik a dühhöz.
Ijedten pislogtam rá, miközben hallgattam, amit mond. Próbáltam volna megrázni a fejem, hogy tiltakozzak, de annyira erősen fogta államat, hogy inkább meg sem kíséreltem semmilyen mozdulatot. Feketébe forduló szemeitől, végigfutott a rettegés a gerincemen. Pontosan úgy nézett ki, mintha egy horrorfilmből lépett volna elő, mint főgonosz. Megremegett alsó ajkam, miközben az agyamban visszhangoztak a démon indulatos szavai.
Hallottam, hogy valaki közelíteni kezd felénk, ami nem sok jót ígért. Tekintve, hogy a Carnivean nevezetű démon az előbb még fejezet tépkedett lefelé, könnyen megeshet, hogy megint erre támad ingere.
- Nem ellenszegültem… - na jó ez megint ellenkezés volt, de nem tudtam megállni, hogy ne szóljak közbe. Valahogy el kellett érnem azt, hogy megnyugodjon, mert nem akartam azt, hogy még többen haljanak meg miattam. Amikor felemelte kezét ugyanúgy, ahogy bent is tette összerándult a gyomrom, a szívem pedig majd kiugrott a helyéről. Arra sem volt időm, hogy valahogy megállítsam őt, máris csettintett egyet ujjaival, mire a férfi feje leszakadt a helyéről. A pupilláim tágra nyíltak és hangos sikoly szakadt fel belőlem, ahogy lelki szemeim előtt láttam a jelentet. Szemeimből patakban folytak a könnyek, miközben a füleimre tapasztottam tenyeremet, hogy ne halljam a nyakából fröccsenő vér fertelmes hangát. Egy újabb ember. Fél óra leforgása alatt a második ember, vagy vámpír halt meg miattam. A gyötrelem összeszorította szívemet és torkomat egy időben, melytől képtelen voltam lélegzetet venni. Egyre sűrűbben kapkodtam a levegőt mégis úgy éreztem, mintha egy kortynyi oxigén sem vándorolna le a tüdőbe.
Jaj ne… Emma csak most ne kapj pánikrohamot!
Gyakorlatilag nem is érzékeltem azt, hogy elengedett és láthatatlanná válva máshol bukkanunk fel. Amint éreztem, hogy elengedte a karom, odamentem a falhoz tőle nem messze, karommal megtámaszkodva a jéghideg tégláknak. Egy mély lélegzet be, és egy hosszú ki. Ezt néhányszor elismételve próbáltam visszanyerni lélekjelenlétemet és ezzel együtt visszafojtani egyre jobban növekvő hányingeremet. Ujjaimat a szám elé emelve, ziháltam miközben könnyeim elborították arcomat.
- Én… én ezt nem akartam… Meghalt… jesszusom meghalt… - éppen egy újabb pánik roham kezdett úrrá lenni rajtam, amikor meghallottam a férfi szavait. Ezernyi érzelem közül nem tudta, hogy melyik volt az erősebb. A félelem és rettegés, amit a közelében éreztem, vagy a bűntudat, hogy miattam ölt még egy ártatlan járókelőt, vagy a reménytelenség tudván, hogy nem fogok elszabadulni tőle vagy pedig a düh, mely arra késztetett, hogy megüssem őt. Természetesen nem mozdultam, máskülönben én is meghaltam volna a másik kettővel együtt. Hibát követtem el azzal, hogy egy másodpercig is elhittem azt, hogy van benne valami, amit képes lennék szeretni.
- A telefonomat bent hagytam… Azt hiszem egy nyilvános fülkéből kell felhívnom őket. A hotel számát kijelezné, és furcsállnák, ha nem a saját telefonomról hívnám fel őket, így a tiédet sem kérhetem kölcsön. –szólaltam meg kis idő után. Hangom olyan síri volt, mintha egy temetésen lettem volna és végigzokogtam volna a szertartást. Felemelve a tekintetem végignéztem a kihalt utcán, amikor a végénél meg is láttam egy fülkét. Rápillantottam a démonra, aki még mindig a falnak dőlve szívta a cigijét, majd a fülke irányába mutattam.
- Felhívhatom onnan őket?
Miután vártam néhány másodpercet, hogy engedélyt adjon, megindultam az említett készülék felé kissé ingatag lábakon. Ujjaimat megfeszítve próbáltam összeszedni magam, hogy ne tűnjek túl gyengének, mindazok ellenére, amit az előbb előadtam neki. Kisebb pánik roham és egy majdnem hányás után, viszonylag határozottabban céloztam meg a kék zárt helyiségű telefonfülkét. A fekete tűsarkú cipőm hangosan visszhangzott a kihalt helyen. Az egyetlen plusz zajforrás a szipogásom hangja volt, mialatt újra és újra elpróbáltam magamban, hogy mit fogok nekik mondani. Nem volt egyszerű dolgom, hogy nyugalmat sugározzak feléjük tekintve mennyire zaklatott voltam. Néhány mély lélegzet után, ráfontam vékony ujjaimat az átlátszó üvegajtó koszos kilincsére, majd magam felé húzva kissé, beléptem a szűz fülkébe. Reszkető ujjakkal vettem elő egy kis aprót, majd bedobva azt a gépbe, felvettem a kagylót és tárcsáztam az otthoni számunkat. Miközben a telefon kicsörgött, az üvegen keresztül a démonra szegeztem barna tekintetem. Tudtam, hogy figyel így hát meg sem próbálkoztam olyasmivel, hogy segítséget kérek. S tekintve, hogy milyen lényről is van szó, a lehető legmesszebb akartam őt tudni a családomtól.
- Halló. –hatalmasat ugrott a szívem, amikor meghallottam anyám vidám hangját a telefonba. Ujjaim ráfeszültek a kagylóra és lehunytam a szemem. – Halló! Van ott valaki?
- Igen. Én vagyok az… Emma. Khm… csak azért hívlak, hogy szóljak ma Cameronnál alszom. –orromon keresztül szívtam be a jeges levegőt, amitől egy kicsit sikerült megnyugodnom.
- Cameronnál? Nem úgy volt, hogy ma azzal a fiúval találkozol? Valami történt? – anyám hangjából tisztán érezhető volt, hogy érzi valami nincs rendjén.
- Dehogy. Nem jött el. Így meghívott Cameron magához, ilyen csajos estére.
- De hát Cameron fiú… - ezen talán még inkább megütközött anyám egy másodperc erejéig, majd ismét visszarendeződtek a gondolatai a lényeghez. – Biztosan minden oké? Furcsa a hangod.
- Tudod, hogy értettem. Minden oké persze, csak kicsit fáradt vagyok. Leszívják az energiámat ezek a helyek. – ekkor ismét a démonra pillantottam üvegen keresztül, majd beharaptam alsó ajkam, mire felsajdult a sebem.
- Rendben. Akkor nem várunk ma haza. Érzed magad jól kicsim és nagyon vigyázz magadra. – kihallottam a mosolyt anyám hangjából. Bár én is képes lettem volna ilyesmire.
- Oké. Jó éjt anyu. Szeretlek... – ezzel letettem a telefont. Az apróval, amit kiadott a gép nem foglalkoztam. Majd egy arra járó örülni fog a plusz jövedelemnek. Mikor kiléptem a levegőre és visszaindultam a démonhoz már sokkal jobban voltam. Nem szorította jeges rémület a szívem és biztos léptekkel haladtam végig a csúszós járdán. Amikor odaértem hozzá, vékony karjaimat magam köré vontam, hogy ezzel is melegítsem magam majd kerülve a tekintetét inkább az aszfaltot kezdtem tanulmányozni.
- Köszönöm… - suttogtam rekedt hangon, majd a hotel egekbe nyúló épületére vezettem a tekintetem sóvárgóan. – Bemehetnénk? Nagyon fázom itt kint. A kabátomat a klubban hagytam. –óvatosan a démon fájdalmasan jóképű vonásaira siklott a tekintetem. Ez a fajta arc több szempontból is képes lett volna mások vesztét okozni, és én is ezt a végzetetet tudhattam magaménak. Ha nem figyeltem volna fel rá, nem sétáltam volna oda hozzá, nem haltak volna meg miattam ketten, nem sérültem volna meg és most nem lennék egy démon foglya.
Megindultam a magas épület felé, de viszonylag csak araszolva, mert nem akartam, hogy a démon elém vesse magát, amiért meggondolta magát és inkább máshova szeretne menni. Így bármelyik percben megállíthatott engem, ha akart és nem hullanak újabb fejek a porba. Egek! Újra és újra felcsendült elmémben az a szörnyű hang, amikor fej leszakadt nyakáról és lezuhant a földre. Volt egy megérzésem, hogy egykönnyen nem fogom tudni elfelejteni, vagyis inkább soha. Miközben haladtunk az utcán a hotel bejárata felé néha-néha felpillantottam a démonra.
- Bántani fogsz? Csak, hogy felkészítsem magam… - mintha szögesdrótot nyeltem volna, úgy próbáltam az oxigént letuszkolni a légcsövemen. Nem tudom honnan vettem azt, hogy ha így is lenne, akkor igazat mondana. Hát persze majd előre megmondja, hogy megöl-e vagy sem. Nyilván ő is inkább a meglepetések híve volt, úgy viccesebb volt számára a finálé.
Mosolyogva biccentett felénk a hotel bejáratában álló férfi, aki a mások csomagjait segít cipelni. Mivel nálunk nem volt semmi ilyesmi, nem ugrott elénk, hogy segítsen, de még csak a kocsinkat sem tudta leparkolni a helyére.
Ahogy beléptünk a fényűző lobbiba majdnem leesett az állam. A berendezés egyszerűen fenséges volt. Súlyos milliónyi kristályból álló lámpa lógott le a terem közepén ezzel bevilágítva a hotel bejáratát. Néhány ember kószált ilyenkor már csak errefelé, a többiek nyilván már aludtak illetve mivel nem óhajtottak vámpírokkal találkozni, így inkább a szobájukban maradtak ahol biztonságban érezhették magukat. Amikor a recepciós férfi megpillantott bennünket, rögtön a démonra siklott a tekintete. Nem tudtam, hogy tudja-e valójában róla, hogy ő micsoda mégis a szemében félelmet láttam visszatükröződni. Ahogy ádámcsutkája kissé megugrott nyakának közepén, tudtam hogy egy nagyot nyelt. Ezek szerint volt már szerencséje vagy éppen szerencsétlensége ehhez a férfihoz. Bizonyára őt is halálosan megfenyegette már párszor, azért is küldte az elénk érkező vendéget a másik pulthoz. Ahogy elhaladtunk a tömeg mellett magunkon éreztem a tekintetüket. A nők Carnivean nevű férfit nézték, a férfiak figyelme pedig inkább rajtam időzött, hisz nyilván feltűnt nekik, hogy valami nincs rendjén. Hogy mennyire igazuk volt!

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szomb. Feb. 23, 2013 3:37 am

+18

Miközben az épület falának dőlve, gondtalanul eregetem a füstöt és a bigécskét figyelem, az elmúlt percek eseményein, valamint azok hatásain töprengek. A nőci épp úgy reagált a fejletépős megmozdulásomra, ahogy az várható volt tőle. Döbbenet, bűntudat, lelkiismeret-furdalás, rémület, düh és ehhez hasonló érzületek hullámzottak át rajta, remegtették meg elméjét, lelkét. Ezen érzületek utórengései még mindig ott rezonálnak benne. Végre azt a félelmet látom rajta, ami elvárható egy halandótól, ha egy démonnal kerül szembe. Úgy veszem észre, kezd leesni a pimasz kis alakváltónak, hogy nem egy taknyos balfasszal van dolga, hanem egy gátlástalan, velejéig romlott pokollénnyel. Helyes. Jobb még az elején tisztázni a szitut. Kibaszott rosszul viselem, ha lekezelnek. Az egész kurva várost a földdel tehetném egyenlővé, ha akarnám. Ezen a lehetőségen elgondolkodom egy pillanatra. Nem is olyan rossz ötlet. Egyelőre nem vetem el. Ha Micus felkúrja az agyamat, majd azzal vezetem le a feszkót, hogy letörlöm a térképről Port Angelest. Már a neve miatt is rászolgált ez a tetves koszfészek a pusztulásra. Ezrek fejei fognak porba hullani, vér áztatja az utcákat. Nem lesz több móka, kacagás, csak halálhörgés, meg kínsikoly. Noha általában cukipofában adom elő magam, simán váltok keményebb üzemmódba, ha a szükség úgy kívánja.
Felemelem fejemet, míg a nőci csöndel és a légcsövemen átkeringetett, kénes aromájú, fekete füstöt a csillagokszúrdalta ég felé fújom. Tudom, hogy zabos rám. Csalódott, fél, harag rágja szívét. Valahol mélyen, füstből szőtt, ármányos lelkem kátrányöntözte talaján szárba szökik az az érzelemkezdemény, ami akkor bontott csírát, amikor megláttam az alakváltó felhasadt ajkát. Bassza meg. Rohadtul nagy gáz lesz itt, ha nekiállok érzelgősködni 3400 éves démon létemre. Asmodeus, a kéjdémonok főmuftija, úgy is mondhatnám, hogy a közvetlen felettesem, minden lesz csak boldog nem. Luról nem is beszélve… És ha ő bepöccen, csúnya dolgok történnek. Pokollények nem kötődhetnek sem élőkhöz, sem mennybéli teremtményekhez. Ez a kicseszett Főördög legfőbb szabálya. Nem is nagyon van másik. Viszont ezt komolyan veszi az a kretén, hogy a ragya cifrázza ki az ótvaros pofáját.
Gondolatmenetemből Cilamila visszafojtott érzelmektől remegő mezoszopránja billent ki. A nőci közli, hogy a vérszívó lebujban hagyta a telefonját, majd rövid eszmefuttatást követően megkérdi, hogy használhatja-e az utca túloldalán ácsorgó nyilvános fülkét. Tekintetemmel gyönyörű, feszült vonásait fixírozva, szótlanul bólintok. Nem rugaszkodom el a faltól, nem követem őt, mikor elindul az érmével működő, üvegkalitkába zárt készülék felé. Csupán komorrá keményedő pillantásom az, mit nyomába engedek. Szemeim elidőznek hosszú, formatervezett lábain, melyeket szívesen szétfeszítenék, hogy közéjük fúrhassam csípőmet, nőiesen ívelő, ritmusosan ringó, markolnivaló csípőjén, kerek, dugnivaló fenekén és hátát verdeső, hosszú, csokoládébarna tincsein, amiket mielőbb szétterülve akarok látni a párnámon. A vágy újult erővel horgad fel bennem és folyékony, eleven tűzként terjed szét a testemben. Érzem, ahogy megkeményedő farkam kinövi nadrágomat és kényelmetlenül nekifeszül a durva szövetnek. Nem úgy kívánom az alakváltót, mint más bigéket. Akarom ezt a nőt. Úgy, miként még soha senkit. Magamnak. Csak magamnak. Testét, lelkét és… a szívét is. Akarom, hogy kötődjön hozzám. Hogy rajongva, szenvedélyizzította pillantással nézzen rám. Hogy elepedjen a csókomért, hogy sikamlóssá nedvesítse ölét a vágy, amit én gerjesztek benne. Egy hang, mely életem hosszú évei alatt egyszer sem adott jelt magáról, most megszólal tudatom mélyén. Meglepetten vonom fel szemöldökeimet, csodálkozástól elnyílt ajkaim közül kiesik a cigi és aláhullva az esőtől nyálkás betonra koppan. Nem nézek a szökevény dohányrúd után, nem bírván levenni szemeimet a távolodó nőci eszményi alakjáról. Ez a megátalkodott kis bestia úgy vonz magához, mint valami mágnes. Bassza meg! A végén tényleg épp olyan agyalágyult fasz leszek, mint a romantikus lányregények elkúrt főhősei, akik nyálcsorogva, ölebbé szánalmasodva lihegnek a rajongott bige nyomában. Ráadásul az a Belső Hang, vagy Ösztön, vagy tököm sem vágja, hogy mi a retek, folyamatosan arra ösztökél, hogy fossak le mindenkit, kezdve Asmodeus-szal, folytatva Luciferrel, és tartsam meg magamnak a bigécskét. Mi a rohadás történik velem? Létezik, hogy megkísértődjön egy démon?! Micsoda kifordult, elcseszett Világ ez?! A végén még a nyomorult angyalok fognak leköltözni a Pokolba, a démonok meg felcuccolnak a Mennybe?! Úgy döntök, nem keresek miérteket, hogyanokat. Önző farok vagyok, ráadásul Az Első Bukott ivadéka, akinek a vérében van a lázadás. Enyém a Csokiszemű. Testestül, lelkestül. Lu meg bassza meg magát. Konkrétan.
Figyelem a bigét, ahogy tűsarkain billegve kecsesen lépked a fülke felé, melyet már csupán néhány méter választ el tőle. Mozgása kecses, akár egy nagymacskáé. Le sem tagadhatná, hogy egy párduc lapul benne. Lenyúlok farmerom elejéhez és megigazítom sajgó szerszámomat, amit egyre sürgetőbben akarok az alakváltó lucskos, forró kis hasítékában tudni. Nyugodtság haver, hamarosan megkapod a jussodat. Széles, kéjenc vigyorra húzódnak ajkaim, miközben folyamatosan szemmel tartom a Csokiszeműt, aki éppen most nyitja ki az üvegajtót és lép a készülékhez. Felveszi a kagylót, érmét dob az erre a célra szolgáló résbe, majd tárcsáz. Hallhatnám, ha akarnám, hogy miről beszél és kivel. De ezúttal eltekintek attól, hogy bemászva fejébe szétnézzek gondolatai közt, kifürkésszem szándékait. Biztos vagyok benne, hogy nem akar átejteni. Úgy hiszem sikerült meggyőznöm arról, hogy nem érdemes átcsellózni a fejemet. Nem fog több hibát véteni, hiszen tudja már, mással fizettetem meg ballépéseinek árát. Amilyen kis érzékeny, empatikus lelke van, nem meri ártatlanok életét kockára tenni csak azért, hogy megszabaduljon tőlem. Tetszik, hogy ilyen jó és tiszta. Talán emiatt vonz annyira… És még valami miatt, leszámítva bombasztikus külsejét… A forrócsokoládé íriszek mélyén lappangó fájdalom az, ami úgy húz, akár mágnes a vasport. Tudni akarom honnan ered az fájdalom. Ki akarom fürkészni a bársonybarna lélektükrökben csillogó kínszikrák titkait. Mert hogy az alakváltó drágakő nemességű lelke titkokat rejt, abban ezer százalékig biztos vagyok. Tudom, hogy csupán a szenvedés az, ami zárványtalan hegyikristályhoz hasonló lelket képes alkotni. Kínkönnyek formálják nemessé az emberi jellemet. Épp úgy, ahogy a kagyló termeli ki az igazgyöngyöt. Gyötrődve formálja meg, szüli Világra saját testének szöveteiből. Fájdalomban ébred életre a Szépség. S mindeközben az élvezetek habzsolása egyre csak sorvasztja a lelket, mohóvá, sóvárrá, bűnre fogékonnyá gyengíti azt. És persze ekkor jön be a képbe az én fajtám. Az emberek elvégzik helyettünk a munka oroszlán részét és nekünk már egyéb dolguk sincs, csak leszüretelni, betakarítani könnyen csábuló lelkeiket.
Hátranyúlok nadrágom farzsebéhez, hogy előkotorjam cigis szelencémet és kimarjak belőle egy újabb szálat, mikor a nőci befejezi a diskurzust és a helyére ejti a kagylót. Kilép a fülkéből és szépen, engedelmesen, épp ahogy szeretem, elindul vissza felém. Ezúttal szemből csekkolhatom le a vonuló bige látványát. Elgyönyörködöm ruganyos járásában, finom rajzolatú combizmainak játékában, és abban, ahogy gömbölyű keblei visszafogottan ugrálnak a csini ruci kivágásban. Nézelődés közben befejezem megkezdett mozdulatomat és előkotrom farzsebemből a cigimet. Fogaim közé harapok egy fekete dohányrudat, miközben egy pillanatra sem fordítom el tekintetemet a közelítő nőci karcsú alakjáról. Nem izzítok parazsat a staub végére, gyújtatlanul forgatom a cuccot az ajkaim között. Ekkor a bigécske végre odaér hozzám és halk, enyhén érdes hangon megköszöni a lehetőséget, hogy telefonálhatott. Van is mit köszönnie, kibaszottul jófej voltam, hogy megengedtem neki egy hívást. Más démon nyilván az arcába röhögött volna hallva kérését. Én is ezt tettem volna, ha nem Róla lenne szó. De mint mondtam, a tudatom mélyéről szóló Belső Hang arra késztet, hogy legyek gyengéd Hozzá. Legalábbis magamhoz képest gyengéd. Mert trubadúrrá biztos, hogy nem fogok lealacsonyodni. Szótlanul bólintok, miközben letörlöm a képemen terjengő széles vigyort és kicsippentve számból a kátrányos cigit, elpöccintem azt ujjaim közül. Tekintetem követi a nőciét, és én magam is felpillantok a szálloda robosztus, exkluzív épületére. Hallom remegő hangon, összekoccanó fogakkal előadott szavait, mire ösztönösen cselekedve lekanyarintom vállaimról fekete kecskeirha-dzsekimet és a hideglelős nőci vállaira terítem a füstös-kátrányos-kénes aromával átitatott bőrkabátot. Most hogy így nézem, valóban fázik a kicsike. Felsebzett ajkai meg-megremegnek, vékony karját libabőr csipkézi. Ezért nem is állítom meg, mikor önhatalmúlag úgy dönt, hogy elindul a hotel bejárata felé. Ahelyett, hogy megragadnám karját és foglyomként hurcolnám végig az utcán, kultúrált lényhez illően az oldalához sorolok és, az ő járásnak üteméhez igazítva lépteimet, ráérősen sétálok mellette. Szemem sarkából végig rajta tartom tekintetemet, miközben a vízköpőkkel és egyéb mészkőfaragványokkal ékített hotel felé haladunk. Szemeim résnyire szűkülnek a nőci kérdését hallva, majd sötéten mosolyogva szóra nyitom ajkaimat.
- A kefélés bántásnak számít? – kérdezem, miközben kéjsóvár tekintetemet végigvezetem az alakváltó testének körvonalain.
– Téged nem foglak bántani. Ellenben, ahogy a nemrégiben mellékelt ábra is mutatta, mást gondolkodás nélkül kinyírok, ha ellenem szegülsz. – közlöm rezzenéstelen pofával, majd folytatom mondandómat.
- Tartjuk magunkat az ütemtervhez. Kaja, fürdő, kikötözős szex.
Mire elhalnak utolsó szavaim, máris a hatalmas, kétszárnyú, rézfogantyús üvegajtóhoz, a szálloda bejáratához érkezünk. Megtorpanok egy pillanatra és gavallérosan kinyitom a nőci előtt az ajtót. Na, ja. Igazi sárkányölő, hercegnőmentő lovag vagyok, ha nem figyelek oda magamra. Előzékenyen intek szabad kezemmel előre tessékelve a bigét, majd mikor Micus kecsesen átlépi a rézveretes küszöböt, a nyomába szegődve én is követem példáját. A tágas, vajszínűre mázolt falakkal határolt, fehérmárvány járólapokkal kirakott aulába érve jobb karomat az alakváltó karcsú dereka köré fonom és közelebb húzom magamhoz őt. Szemem sarkából épp hogy csak egy pillantásra méltatom a recepciós pult mögött ülő fickót. George mindennek látszik, csak nyugodtnak nem. Nem értem, ez a csóka folyamatosan stresszel a közelemben. Pedig fingja sincs róla, hogy ki vagyok igazából. Fedősztorim szerint unatkozó milliárdos vagyok, aki úgy jár és kel a Világban, na és ebben a cseszett szállodában, ahogy csak úri szeszélye tartja. A fényes, hátrazselézett hajú, makulátlan vasalású inget, csokornyakkendőt és sárga-fekete csíkozású selyem mellényt viselő fazon olyan rémülten pislog felém, mintha kísértet látna. George úgy néz ki ebben a szerelésben, mint egy böszmenagy darázs. A gondolat hatására csúfondáros félvigyor kúszik ajkaimra. Miközben a londíner körülöttük sertepertél, amivel egyébként módfelett felkúrja az idegrendszeremet, szemet szúr, hogy az aulában tartózkodók minket sasolnak. Ki loppal, ki pofátlanul nyíltan. Felvont szemöldökkel hordozom végig metszővé komorított pillantásomat a bámészkodókon. Főként Micus holtsápadt, rémült arca, riadtan rebbenő szemei, feszültséget sugárzó aurája vonzza magához a fürkész tekinteteket. Ám én magam is vizsgálódó pillantások kereszttüzébe kerülök olykor-olykor. Gunyoros félvigyoromat a számon hagyom, miközben szúrós tekintetemet az oldalamon lépkedő nőcit fixírozó pasekok íriszeibe döföm. Már azért járna a mocsadékoknak egy könnyed fejletépés, hogy egyáltalán vették a bátorságot, hogy a társaságomat élvező bigét bámulják. Ezúttal eltekintek attól, hogy tömeges búrátlanítást végezzek a jelenlévőkön. Megelégszem azzal, hogy vérszomjassá csiholom a számon veszteglő félmosolyt, valamint hogy agresszívvá sötétítem pillantásomat. Fojtott indulatokat tükröző, démoni arckifejezésem hatni látszik, ugyanis a szemlélődők sorban elkapdossák tekinteteiket bájos társnőmről és vagy saját cipőorrukat, vagy körmeiket kezdik tanulmányozni, esetleg vad telefonpötyögésbe merülnek. Úgy-úgy, pöcsfejek. Ügyesen. Nem akarjátok felcseszni az agyamat. A helységben tartózkodó, nőnemű kémlelőkkel nem foglalkozom. Nézzenek csak, ha akarnak. Ha engem bámulnak, azt tökéletesen megértem, hiszen sötét, démoni sármom úgy vonzza a suncikat, akár dúsan illatozó nektár a méheket, ha pedig az alakváltót méregetik, hát legyen. Megtehetik. Nekik megengedem, hogy végigsvenkeljenek rajta. Még mindig karolva a nőci derekát a fényesre polírozott, ekrű színű márványpulthoz lépek, mely mögött Geroge feszeng, akár kukac a horgon.
- Jó estét, Mr. Zorg. – hebegi a mandró, riadt, savószínű tekintetét rám villantva.
- Jó estét, Miss…? – kérdezi a Csokiszemű neve után puhatolózva, pillantását az alakváltó merev vonások közé zárt, gyönyörű arcára emelve.
- Mrs. Zorg. – válaszolom a nőci helyett, majd elvigyorodom.
- Gratulálhat George. Megnősültem. – mondom, majd morózussá rendezve vonásaimat közelebb hajolok a szélütöttnek rémlő csókához.
- Ugye elkészült a lakosztályom.
Kérdésemet kijelentő módban szűröm át fogaim közt, miközben metsző tekintetemet a savószínben ázó szembogarakba fúrom.
- A szokásosat küldesse fel. És lepjen meg valamivel. Mégiscsak frissen házasult pár vagyunk, ugye, Cila? – kérdezem Micus felé fordulva, tekintetemet a forrócsoki pillantásba merítve. Felemelem balomat, ujjaim közé fogom a nőci állát, majd magam felé fordítom feszülten is szép arcát és közelebb hajolva hozzá végighúzom számat bársonybőrbe burkolt járomcsontján.
- Legyen kreatív, George. – mondom rá sem pillantva a darázsnak öltözött csókára. Elszakítom tekintetemet a nőciről és ellépve a pulttól megindulok a lift felé. Micus tűsarkai hangosan, ütemesen kopognak a márvány kövezeten a cirka két és fél méter szélességű, rézszínű fémajtó mögött rejtező páternoszter felé haladva. Szorosabban húzom magamhoz a nőci karcsú testét, miközben füléhez hajolok és szóra nyitom ajkaimat gondosan vigyázva arra, hogy a számon kiszökő, lávaforró levegő végighorzsolja a bigécske bőrét.
- Mutasd milyen kicseszett boldog vagy, Hitvesem. Mosolyogj. Ezek a nyomoronc halandók azt hiszik, hogy kivégezni viszlek, olyan fancsali képet vágsz. Fáj, hogy ennyire boldogtalan vagy mellettem, Drágám. Pedig frigyünk csak nemrég köttetett. Ilyenkor kötelező még az örömködés, föld felett lebegés, a Világnak rózsaszínben látása. – suttogom kajánul vigyorogva, miközben „asszonykámat” a lifthez kormányzom. Még tíz másodperc sem telik el, máris halk pittyenés hallatszik, és nesztelenül csusszan szét a liftajtó. Már éppen mások is beszállnának velünk az emelkedő-süllyedő, tükörfalú kabinba, de feléjük villantott, sötét pillantásom megtorpanásra készteti őket. Beszállunk a tágas, húsznál is több személy befogadására alkalmas liftbe. Amint becsukódik mögöttünk az ajtó, derekánál fogva magam elé rántom az alakváltót, majd a szembeni falhoz lököm formás testét. Háta még szinte neki sem ütődik a tükörnek, máris utána lépek. Tenyereimet feje két oldalán a falhoz tapasztom, karjaimmal és testemmel zárva be őt.
- Keféltek már meg liftben? – kérdezem élveteg vigyorral képemen, miközben lejjebb hajolok hozzá, vágytól izzó, feketébe forduló tekintetemet érzéki, sebzett ajkaira szegezve. Mélyet szippantok a testét körüllengő vanília-aromából, melyet élvezettel keringetek végig testemen. A nőci édes-fűszeres illatának hatására az ereimben lángoló vér öv alá zúdul, mire farkam fellüktet nadrágom fogságában. Szurokfekete íriszeimet izzani érzem, látnom sem kell őket ahhoz, hogy tudjam, elemi vágy ég bennük. Félúton tartunk a célemelet felé a lifttel, mikor elszakad nálam a cérna. Hezitálás nélkül, éhesen vetem rá magam Micus telt ajkaira. Nyelvemmel erőszakosan hatolok a bársonypuha, nedves hússzirmok közé, miközben csípőmet előre lökve, kemény ágyékomat a nőci öléhez préselve a falhoz szorítom foglyom buja kis testét.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szomb. Márc. 30, 2013 4:57 pm

Two steps from Hell



Hűvös levegő, mely belemart fedetlenül hagyott bőrömbe, felállította az apró pihéket a karomon és végigszaladt egész gerincemen. Fogaim összekoccantak, miközben vékony karjaimmal átöleltem saját magam. Tudtam, hogy ez nem véd meg a deres időtől, de több volt, mint a semmi. Az adrenalin, ami eddig belülről fűtötte testem, már alább hagyott, és bár a félelem még mindig munkált bennem, arra nem volt elég, hogy melegen tartson. Szabályosan reszkettem, míg a férfi acélszínű íriszeibe merítettem pillantásomat, remélve hogy engedélyezi azt, hogy végre fedett helyre menjek, ahol lehetőleg nem fenyeget a kihűlés. Ebben a pillanatban, míg kint álltunk a hideg időben, s ajkaim közül fehér légpamacsok szálljak ki, sajnáltam, hogy nekünk alakváltóknak nem volt olyan szerencsés testfelépítésünk, mint a vérfarkasoknak. Bár genetikailag sokban nem térünk el egymástól, egy ágról származunk, bennünk mégis több emberi tulajdonság leledzik, mint a likantrópokban. Test hőnk koránt sem volt olyan magas, mint nekik, vagy ha mégis abban az esetben elég súlyos betegséggel küszködünk. Csontjaink nem voltak acélosak, sokkal könnyebben törtek, mint nekik illetve a legtöbb alakváltó kicsit sem rendelkezett olyan robusztus testtel, mint ők. Ha egy alakváltó harcba keveredne egy likantróppal, valószínűleg a fajtám kerülne ki vesztesen, még akkor is, ha Telihold után van, mikor egyébként gyengébbek a szokásosnál. Gondolatmenetemet, melyekben elképzeltem magam egy pillanatig vérfarkasként, megszakította az, ahogy a démon a hátamra kanyarította súlyos bőrkabátját, ami legalább 2 mérettel nagyobb volt az enyémnél. Nagyot nyelve pillantottam ismét a szemeibe, de nem köszöntem meg. Elvégre ő tette ezt velem. Ha nem hurcolt volna el, vagy nem öldösött volna, idejében eszembe jutott volna kabátot venni vagy esetleg már régen otthon lehetnék a fűtött házban, egy nagy bögre gőzölgő teával a kezemben, miközben próbálom kiverni a fejemből azt, hogy majdnem megölt egy vámpír azért, és hogy egyenesen egy démon kezei közé vándoroltam. Csak én lehettem ennyire szerencsés. Jól kifogtam…
Szinte epekedve vártam mikor érünk be a magasan, ég felé meredező impozáns épületbe. Tűsarkúm hangos zajt vert vissza a kihalt sikátorból, miközben Harun mellett lépkedtem. Sötét színű tekintetem riadtan siklott körbe a környéken, s bár tudtam, ha találkoznék is olyannal, akiből kinézem, hogy képes lenne rajtam segíteni, akkor sem kockáztatnám meg, hogy veszélybe sodrom őt. Éppen elegen haltak már meg miattam, s bár gyűlöltem az áldozat szerepébe bújni, össze kellett szorítanom a fogam és tűrni. Egyszerűen nem tehettem mást. Vagy ez, vagy ezrek feje hull porba, hogy a férfi szavaival éljek.
Mikor szavai elértek tudatomig, akaratlanul is megtorpantam egy pillanatra. Földbe gyökerezett lábbal meredtem a démon jóképű arcára –gyűlöltem, hogy még ezek után is ennyire vonz-, miközben ajkaim elváltak egymástól. Félelem, zavartság és valami egészen megmagyarázhatatlan érzés kavargott egyszerre bennem. Fogalmam nem volt róla, hogy ezt a kérdést poénnak szánta-e vagy teljesen komolyan, bár amit láttam belőle inkább az utóbbira tippeltem volna. Jobbnak láttam erre a kérdésre inkább nem felelni, egyrészt mert féltem, hogy olyat mondok, ami a másiknak nem tetszik, így itt mindenki előtt robbantja szét a testem, másrészről pedig bátorítást sem akartam nyújtani neki, hiszen akármennyire is rettegtem tőle, akármennyire voltam rosszul attól, amit eddig művelt, vonzott a sötét aurája. Ez bizonyára a démon létének volt köszönhető, nem csodálkoztam egy másodpercig sem azon, hogy a legtöbb nő figyelme felé irányult. Egyszerűen tökéletes volt kívülről. Olyan, akiért a legtöbb nő kezét lábát törné, csakhogy egy éjszakát vele tölthessen. Ennek ellenére én éppen az ellenkezőjét szerettem volna: Minél messzebb kerülni tőle. Ha újfent kedvet kapna ahhoz, hogy fejeket szaggasson le a helyéről, én nem szerettem volna jelen lenni. Az emlékfoszlány, mely ismét megjelent lelki szemeim előtt, újra és újra visszapörgette a jelenetet, miként reccsennek nyaki csigolyái annak a szerencsétlen járókelőnek, zuhan le a földre miközben a nyakából és fejéből egyaránt spriccel bíborvörös vére. Volt egy olyan halvány megérzésem, hogy ezt a képet sosem fogom tudni kiverni a fejemből.
George a legkevésbé sem olyan volt, ahogyan elképzeltem. A hotel egyértelműen a legfelső kategóriások közé tartozott. Az itt dolgozók tökéletes, a hotelnek megfelelő öltözetben voltak a vendégek pedig mind a felső tízezer tagjai közé tartozhattak. Nők nyakában díszelgő igazgyönysor, tökéletesen beállított konty, finom anyagú ruha jellemezte a legtöbbjüket, míg a férfiak sötét egyszerűbb, de bizonyára annál drágább öltönyt viseltek. Egyedül csak mi lógtunk ki a környezetből, koszos ruhámmal, sérült fejemmel, kusza csokoládébarna fürjeimmel, Démon a laza koránt sem elegáns öltözékében valamint a recepciónál álló George, aki meglehetősen nevetségesen festett ebben a szerelésben. Arcáról leolvasható legtöbb érzelem, mind azt mutatta mennyire nincs ínyére, hogy a férfi közelében kell lennie. Nem csodáltam, hisz lehet, hogy a nőket ez a vonzotta, a férfiak azonban bizonyára kényelmetlenül érezték magukat mellette. Gondjaim azonban jelenleg sokkal súlyosabbak voltak annál, mint hogy a férfi zavartságával törődjek. Némán hallgattam a közöttük zajló párbeszédet, majd mikor a mellettem álló démon kijelentette, hogy megnősült felé kaptam a tekintetem. Agyamat egy pillanat alatt elöntötte a düh, de tudtam, hogy nem cáfolhatom meg őt, különben ismét magamra haragítom. Sebes ajkaimat vonallá préselve, bólintottam kijelentésére. Ahogy George döbbent tekintete rám siklott, minden erőmet összeszedve megeresztettem felé egy vérszegény mosolyt. Ennél többre egyelőre nem voltam képes.
Sűrű pilláimat lehunytam, mikor Harun közelebb hajolt arcomhoz és ajkaival végigsimított járomcsontomon. Sötéten fűszeres illata orrjárataimba áramlott, melytől egy pillanatig mindenről elfeledkeztem. Körülöttünk lévő emberek eltűntek, ahogyan a pult mögött álló recepciós is, mintha csak ketten maradtunk volna a hatalmas előtérben. Bőrömet libabőr futotta el ismét, de ezúttal már nem azért, mert fáztam, sokkal inkább valami új érzület bontakozott ki bennem.
Miután Harun megkapta a lakosztályhoz tartozó kártyát, együtt indultunk meg egyenesen a lift felé. Testtartásom még mindig olyan merev volt, mintha karóra húztak volna, pupilláim bár nemigen látszottak sötét íriszeimtől, tágra nyílva meredtek előre. Sebes ajkamba harapva pillantottam fel ismét a Démonra, akinek volt képe azt kérni legyek vidámabb. Mintha az annyira egyszerű lenne.
- Talán boldogabb lennék, ha a „férjem” nem épp az előbb tépte volna le valaki fejét, nem rángatna el erőszakkal egy hotelbe miután halálosan megfenyegetett mások életével. Tudom, hogy nem vagy képes érzelmekre, de egy pillanatig gondolj bele azok helyzetébe, akikben van még némi jóérzés… az imént halt meg valaki miattam… - még mindig nem voltam képes ezen túljutni. Könnyeim mardosták retinámat, de ezúttal nem engedtem nekik. Nem akartam többet sírni és siránkozni, hisz teljesen felesleges lett volna. Úgyis minden úgy lesz, ahogyan Ő akarja. Könnyeimmel nem hatom meg, ahogyan eddig sem…
Meg sem lepődve azon, hogy kihátráltak előlünk a liftből, akik előbb ott voltak, beléptem a liftnek meglehetősen nagy helyiségbe. Ahogy bezárult előttünk az ajtó és kettesben maradtunk a most már határozottan szűk helyen, úgy éreztem minden levegő egy csapásra szorul ki belőlem. Kikerekedett szemekkel pillantottam fel rá, mikor a falhoz lökött és rögtön utána elém is állt, ezzel csapdába zárva. Szívem a torkomban dobogott, gyomrom diónyivá zsugorodott, mikor tudatomba égtek szavai. Légzésem alig észrevehetően szaporább lett, miközben tenyereimet a mögöttem lévő tükörfalnak simítottam.
- T… tessék? –bukott ki belőlem az ostoba kérdés. Nagyon is felfogtam szavainak jelentését, de valamiért mégis ez volt az egyetlen olyan dolog, melyet ki tudtam nyögni. Íriszeim lesiklottak tökéletes, csókra termett ajkaira. Nem akartam elismerni mennyire tetszett. Legszívesebben belevágtam volna tarkómat a falba, hogy eltereljem gondolataimat és ne arra gondoljak mennyire kívántam. Mintha csak meghallotta volna másik a szavaimat, ajkai leküzdötték a köztünk lévő távolságot, míg le nem csaptak az enyémre. Nyelve erőszakosan tört utat, melyet ha akartam sem tudtam volna megakadályozni, hogy sajátomra leljen. Mikor nyelve végigsimított az enyémen, rekedt nyögés szakad fel belőlem. Szemeimet erősen lehunyva próbáltam visszafogni azt, hogy elgyengüljek… Nem, ez egyszerűen nem velem történik meg. Mindjárt felébredek, és saját ágyamban találom magam. Teltek a másodpercek, de semmi nem történt azon kívül, hogy szívem olyan hevesen vert, hogy kiszakadással fenyegetett. Ujjaimat begörbítve szint végigkarmolva küzdöttem vágyam ellen, míg végül át nem szakadt a gát. Elhúztam karjaimat mögülem és a démon hajába túrva szenvedélyesen csókoltam vissza neki. Gyémántkemény ágyéka olyan folyamatokat indított el bennem, melyet sosem tapasztaltam mindeddig. Bőröm szinte lángolt, melleim a melltartónak feszülve próbáltak kiszabadulni börtönükből, miközben belsőmből dorombolás szakad fel. A démon nyelvének érzéki tánca minden ép gondolatot kisöpört fejemből és nem maradt más csak az ösztön. Zihálva simultam hozzá bűnre csábító testének, miközben jobbomat lehúztam nyakán egészen a mellkasáig. Pillanatok választottak csak el attól, hogy itt helyben le ne szaggassam magamról az összes ruhámat, ezzel felkínálva magam neki, mint egy utolsó lotyó. Nem számított semmi. Nem érdekelt, hogy mit tett nemrég, a hidegen hagyott, hogy mennyire pofátlan, arrogáns, agresszív szemétláda… akartam őt, úgy ahogyan eddig még soha senkit. Égtem a vágytól, lábam köze pedig fájdalmasan lüktetett már egyetlen csókjától is. Bele sem mertem gondolni mi történne ha….
Ekkor csilingelve kinyílt a kabin ajtaja és egy idősebb házaspárral találtuk szemben magunkat. Ez mintha meghozta volna ép eszem, gyorsan elhúzódtam a démontól és zavartan megköszörültem torkomat. Az idős nő úgy nézett bennünket, mintha úgy talált volna ránk, hogy éppen Harun legnemesebb testrésze lenne ajkaim között, én pedig meztelenül nyúlnék magamhoz. Nos.. az idősebb öltönyös úr is legalább olyan szemekkel figyelt bennünket, de ő egészen más szemszögből. Talán nem vallotta volna soha be a feleségének, de tetszett neki az, amit látott.
Még szerencse, hogy azon a szinten találtak ilyen állapotban ránk, melyre éppen siettünk. Ha jól hallottam George a 22-es szintet említette, s mikor tekintetem rásiklott a kijelzőre örömmel vettem tudomásul, hogy ott vagyunk. Talpig elvörösödve léptem el az idős házaspár mellett, hogy kijussak a levegőtlenné vált helyiségből. Ahogy bezáródott mögöttük az ajtó Harun-ra emelve tekintetem, megráztam a fejem.
- Gyűlölöm a démonokat… - ennyit jegyeztem meg, majd vártam, hogy elnavigáljon a lakosztálya felé, ugyanis sejtelmem nem volt, hogy ebben a labirintusszerű épületben mi merre van.


Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Vas. Ápr. 07, 2013 8:34 pm

+18

Mondhat bármit a bige, lehordhat a legszemetebb, legaljasabb faszfejnek is, tudom, hogy milyen érzéseket korbácsolok fel benne. Tudom, mert elárulja a teste. Heves szívdobogás, arcpír, szenvedély párájától fátyolos íriszek, sztratoszférába szárnyaló pulzus, kapkodó légvételek és még valami. A vágy egyedi, édesen fűszeres, farokkeményítő illata, mely nedvesedő öléből árad felém. Egyszóval hazudhat magának, megkísérelhet kamuzni nekem, de én vágom, hogy merről fúj a szél. A képlet kikúrt egyszerű. Vagyok én, Asmodeus legprímább katonája, aki a legfrigidebb sunciból is kéjsóvár rüfkét csinál a puszta jelenlétével. Nem tehetnek róla a védtelen kis galambok, hiszen erre vagyok kódolva. Olyan fegyvert kaptam a kezembe, ami ellen egyetlen bige sincs felvértezve. Kibaszottul jóképű fejszerkezetet, bugyiszaggatóan arrogáns stílust és olyan sötét, delejező kisugárzást, ami még a legszárazabb, sivataggá tikkadt női ölet is kéjnedves medencévé lucskosít. Hiába állítják a nőcik azt, hogy a romantikus, gyurmafaszú, gyengéd csókákat szeretik. A magamfajták tökéletesen tisztában vannak azzal, hogy mire vágynak igazából a tüzelő kis szukák. Titkon mindegyik arra vágyik, hogy keményen megkúrja őket egy rosszfiú, aki kefélés közben trágár szavakat morog a fülükbe. Nem kell gyertyafény, rózsaszirommal hintett ágy. Nem kellenek szellőkönnyű érintések, lágy csókok. Egy valamire van szükségük. Egy ősemberre, aki a hajuknál fogva hátrahúzza a fejüket, durván szétfeszíti az ajkaikat és mélyen a torkukba dugja a nyelvét, majd letépve kéjre szomjazó testükről a ruhát addig keféli őket, míg kegyelemért nem könyörögnek. Vágyaik nagybetűs férfija nem kultúrember, aki szépen kér. Lófaszt. A bulattinók fülledt fantáziájában élő csóka igazi Férfiállat, aki kérdezés nélkül elveszi, amit akar. Keményen, erőszakosan. A hím leigázza a nőstényt. Mert jogában áll. És ő él a jogával. A párosodás jogával. A legősibb, legelemibb ösztön vezérli, és ő teret enged neki. Nem korlátozzák a társadalom elvárásai, nem béklyózzák szabályok, konvenciók. Ez vagyok én. Egy arrogáns, ösztönök vezérelte, lelketlen teremtmény, aki azért született, hogy megadja a tüzelő kis szukáknak amire vágynak, hogy aztán Pokolra, örök kárhozatra, szüntelen szenvedésbe taszítsa a lelküket. Persze nem azonnal kerülnek a kénköves lángok közé. Ám lelkükbe billog ég, sorsuk megpecsételődik. Amint leég életük gyertyája és a gyilkos láng utolsót lobbanva belefullad a forró viaszba, eljövök az általam megjelölt lélekért és magammal viszem őket a Pokolba. És az Alakváltóval is ezt kellene tennem. Ezt várnák el a kikúrt főnökeim. Asmo és Lu, az a két kénköves seggű pokoltöltelék. Szar ügy. Mivel nem fogom leszállítani a Csokiszemű lelkét. Ő az enyém. Testestül, lelkestül. Minden egyes porcikájára igényt tartok. A főördögök meg bekaphatják. Egy dolgom van. Titkolnom kell a létezését. Persze ez korántsem lesz olyan egyszerű. Tekintve, hogy az emberek síkja hemzseg Lucika rohadt őrszemeitől. Lefosom. Nem füstöt tartok a koponyámban agy helyett. Röhögve átbaszom a fejüket. Majd kiötlöm a stratégiát. Ám most van ennél fontosabb dolgom is. Konkrétan „Mrs. Zorg” puha, érzéki ajkai, melyek közé erőszakosan, birtoklón hatolok be nyelvemmel. És amik rövid hezitálás úgy nyílnak fel követelőző, mohó csókom előtt, akár a Pokol izzó vasból kovácsolt kapuszárnyai. Elégedetten felmorranok, mikor a nőci karcsú karjai a nyakam köré fonódnak, majd vékony ujjai elmerülnek a hajamban. Egész testével hozzám simul, puha, vérbőn lüktető, részegítő illatot árasztó öle kegyetlenül feszülő, égő farkamhoz préselődik. Érzem mellkasomon az Alakváltó duzzadt kebleit, beszívom a tüdejéből távozó, vanília illatú, vágytól fűszerezett, meleg levegőt. Átszívom testembe felhevült testének páráját. Hiába küzd ellenem. Hiába próbál ellenállni az ostromnak. Elbukott. A várát már akkor bevettem, mikor legelőször fonódott össze a tekintetünk abban a fülledt vámpírlebujban. Akkor ő még csak nem is sejtette azt, amit én már biztosra vettem. Hogy a megszerzem magamnak. És most teste figyelmen kívül hagyva esze parancsát enged a követelőző vágynak, amint én támasztok benne. Ó, a megadás fennkölt, gyönyörséges pillanata. Mikor a testben lángra kapó szenvedély felperzsel minden gátat, elemészt minden akadályt. Mikor a tomboló érzékvihar elsöpri az utolsó védővonalakat is. Kedvem lenne diadalittasan felröhögni és leszaggatni a bige karcsú testét, ingerlő bájait fedő ruhát. Kedvem lenne áramvonalas combjait a derekam köré fonni és tövig belevágni a farkamat a remegő, csuszamlós kis lyukába. Itt és most. Egyszerűen csak üzemzavart kellene okoznom a felvonó szerkezetében, és mi itt ragadnánk. Ameddig csak akarom. Egyik orgazmustól hajszolnám a másikig. Ő pedig bárhova is nézne a tükrös helységben csak saját, mámortól pirult arcát, gyönyörsikolyokra formálódó, érzéki ajkait, ütemesen ugráló kebleit meg persze engem, amint erőteljes lökésekkel pumpálom őt. A gondolat hatására fájdalom hasít az ágyékomba. Nadrágom eleje már szétrepedéssel fenyeget. Azon csodálkozom, hogy nem repülnek le a gombok a farmerom sliccéről, mikor kutakodó nyelvemhez simul a nőci puha, nedves kis ízlelőszerve. Elveszem kezeimet a bige feje mellől, jobbomat hosszú, bársonyos tincsei közé merítem, miközben bal tenyeremet húzni kezdem lefelé gerince mentén egészen kúrnivaló kis fenekéig. Belemarkolok hajába, hátrahúzom fejét, másik kezemmel rámarkolok feszes hátsójának tenyérbeillő gömbizmába és annál fogva még közelebb húzom magamhoz. Nyelvem bebarangolja szájüregének minden szegletét, végigsimít fogainak élén, nyelvének bársonyos húsán. Fülemben hallom a nőci vágytól hajszolt szívének sebes dübörgését, a benne lapuló párduc hangos dorombolását.
- Ha felérünk végre abba a francos szobába, a kenderszakállú öregisten sem fog tudni megakadályozni abban, hogy duzzadtra keféljem a szaftos kis puncidat, Micus. – morgom eltorzult hangon a vérbővé csókolt, telt ajkak közé, majd felemelem fejemet az Alakváltó szájáról és ráérősen végignyalom hátrafeszülő torkának ívét. Felmorranok a nyelvem alatt bársonyló bőr vanília ízét érezve és már éppen rámarkolok a nőci fenekén feszülő ruhára, hogy feljebb húzva azt szabaddá tegyem a harapnivaló popsit, mikor a lift megáll. Halk, surrogó hang kíséretében csusszan oldalra a krómozott ajtó. Kissé bosszúsan emelem fel fejemet a selymes bőrről, majd felpillantok a szembeni tükörre és az abban látszódó idős házaspárra. Tekintetem a páros nőnemű tagjára villan. Valaha szép arca lehetett, már a már az idő és a gravitáció megtették a maguk kártékony hatását. Az előbbi ráncokat vésett a fakóvá szürkült bőrre, az utóbbi megereszkedetté tette azt. Az öreglány lilás fényű, ritkás haja kontyba fésülve gubbaszt valószínűleg tarkótájt, erre nincs rálátásom. És ha már itt tartunk. Sosem értettem, hogy a halálba állítják elő az idős luvnyák ezt a lehetetlen lila hajszínt, bazmeg. Mintha vattacukor lenne a fejükön háré helyett. Faszom se érti. Szám szegletében vigyor vibrál, ahogy pillantásom végigsvenkel az éltes nőci felháborodást tükröző vonásain. Hát bizony, töpörödött ráncos buksza, jó ideje nem lehetett már részed hasonlóban. Bármibe lefogadom, hogy már elég pókhálós a muff odalent. Nem mondom ki hangosan a fejemben megfogalmazódó gondolatokat, bár lenne hozzá kedvem. Inkább szabadjára engedem a számra kívánkozó kéjes vigyort. Elengedem az iménti csók hevétől pihegő, kipirult arcú Alakváltót, hátrébb lépek tőle, közben ujjaimat felkarja köré zárom. Tekintetemet ezúttal a hetven év körüli mandró arcára szegezem. Barázdált, akár az asszonykája. Csak neki még annyi haja sincs, mint a nejének. Konkrétan több feje van, mint hajszála. Tar, kugligolyószerű koponyájának sima felszínén akadálytalanul siklanak végig a lift mennyezetébe süllyesztett spot lámpákból áradó, jégfehér fénysugarak. A csóka arcán inkább csipetnyi irigység látható, semmint megbotránkozás. Szerencsétlen flótás. Ridegtartásban van. A vén, dugatlan spinkó bizonyára már hosszú évtizedek óta éhkoppon tartja. Nos, aki van olyan hülye, hogy hagyja a bigéje a fejére nőjön, az meg is érdemli, hogy koplaltassák. A nagyszájú, engedetlen bulákat ki kell kötözni, pecsenyepirosra kell verni a seggüket, aztán addig kell tömni őket, míg le nem nyugszanak. Ki kell KÚRálni belőlük a feszkót. A keféletlen sunák elhárpiásodnak. És ha ez bekövetkezik, már semmi sem oldja meg a problémát, maximum egy kiélezett balta a kisagyba állítva. Gondolatmenetem végére érve, széles vigyorral képemen, fesztelenül lépkedve elindulok kifelé a liftből, magam után húzva „Hitvesemet”.
- Kézcsók, Mrs. Lilahaj. Üdvözlet, Mr. Tarkoponya. – köszönök barátságosan a kivénhedt gerlepárnak, miközben egymáshoz szorított mutató-, és középsőujjamat homlokomhoz emelve tisztelgést celebrálok feléjük.
- Egy jótanács, bár lehet már elkésett vele. – szólok oda az idős mandrónak, miközben elhaladok mellette. – Tudom, hogy nehezen viszi rá a gusztus, de lefetyelje ki az elsárkányosodott spinkó aszott barackját. Hátha képes még egy kis életet nyalni őnagyságába. – rákacsintok a hüledező, döbbenettől lefagyott fószerre és az öreglányra pillantást sem vetve kilépek a kabinból. Becsukódik mögöttünk a liftajtó, én pedig hosszú, céltudatos léptekkel elindulok a magas bolyhozású, mélybordó szőnyeggel borított folyosón a lakosztályom felé.
- Tehát ahogy ígértem. Kapsz vacsorát, forró, illatos fürdőt, bilincset, nyakörvet, szájpecket. Aztán belecsapunk a lecsóba. Ne aggódj, Micus. Élvezni fogod. – mondom a mellettem haladó nőcinek, miközben rávillantom legpofátlanabb vigyoromat.
- Megérkeztünk. – közlöm megelőzve dühös kifakadását. Megtorpanok szokásos szobám vöröses színű, rózsafa ajtaja előtt, melyen két darab ezüstből öntött 2-es fénylik. Beillesztem a megfelelő résbe a kártyát, berögzült mozdulattal végighúzom a nyílásban, mire kattan a zár nyelve. Belököm az ajtót és markomban kis foglyommal átlépem a csillogóra polírozott ezüstveretes küszöböt. Körbevezetem pillantásomat az ismerős szoba pazar berendezésén. Fehér, vörös és fekete árnyalatokban pompázik a lakosztály. A vérpiros falakra aggatott, rokokó stílusú, ezüst keretbe foglalt tükrök kacéran játszanak a fénnyel, megsokszorozzák, felerősítik, egymáshoz sugározzák azt. Színtelen, tarajos szegélyű kristálykavicsokkal töltött, óriási, üveg állóvázák posztolnak a sarkokban, belőlük plafonig érő, kanyargós szárú, üdezöld bambuszágak meredeznek. Hófehér bőr kanapé és fotelek uralják a tágas nappalit, általuk közrezártan vékony oroszlánlábakon egyensúlyozó dohányzóasztal ácsorog, melynek makulátlanul tiszta üveglapján két darab ezüst, elegáns formatervezésű, egyágú gyertyatartók nyújtóznak. Bennük egy-egy fekete gyertya, köztük kocka alakú, szintén ezüst hamutartó áll. Szurokszínű selyempárnák sötétlenek a kanapék sarkaiban, fekete szőnyeg simul a fehér kőpadlóra. Az egyik falat szinte teljesen elfoglalja a hatalmas, lapvékony plazmatévé és az alatta lévő, fekete szekrény, melynek polcain több tucat dvd sorakozik.
- Máris megmutatom a fürdőt, Mrs. Zorg. – mondom, miközben a Csokiszeműre pillantok, és rá villantom ezer Wattos vigyoromat. Lábbal rúgom be az ajtót, miközben lazítok ujjaim szorításán a nőci felkarja körül.
- A szőke vámpírbula feltörölte veled a klub retkes padlóját. Végig fogom nyalni az egész testedet és kurvára nem vágyom rá, hogy homokszemek és más szutykok recsegjenek a fogaim között.
Tekintetemet végigjáratom a bige testének vonalain, majd mélybarna, csaknem koromsötét íriszeire pillantok. Újra szóra nyitom ajkaimat, de ekkor diszkrét, ám határozott kopogás hangzik fel az ajtó túloldalán.
- Remélem George kreatív volt.
Rákacsintok az Alakváltóra és ajtóhoz lépek. Ujjaimat az ezüst kilincs köré fonom, és lenyomva azt kitárom a nehéz falapot. A küszöbön túl Manuela, kedvenc szobalányom toporog, karcsú, napsütötte bőrrel fedett ujjai közt elegáns, bársonnyal borított papírtáskát tartva. Széles, sötét mosolyra húzom ajkaimat, miközben a fiatal, egzotikus szépségű nő vonásait szemlélem, akinek bájaihoz már nem egyszer volt szerencsém. És akinek lelke az én pecsétemet viseli.
- Szép estét, Mr. Zorg. George küldött. – mondja hajlékony szopránján, meggypiros, fényes ajkaival, makulátlan, hófehér fogait láttató, nyílt mosollyal.
Nézem őt, majd vállam felett a nappaliban álló Alakváltóra pillantok. Ördögi gondolatmagok peregnek alá elmém talajára és erednek meg ott. Visszafordulok a kubai származású, meggyszájú bigéhez, majd tekintetemet humuszbarba pillantásába vájom. Kieresztem telepatikus erőcsápjaimat és behatolva velük a lány agyába engedelmessé hipnotizálom őt.
- Gyere be, Manuela. – búgom bársonyosan sötét hangtónusúvá színezve baritonomat, majd szélesebbre tárom az ajtót. Miközben ellép mellettem, kiveszem ujjai közül George csomagját, majd a szobalányszerkóban illegő nőci után lépve az egyik fotelbe ejtem a táskát. Aztán a Csokiszemű felé fordulok és a szobalány felé intek.
- Ő Manuela. A szolgálólányod. Mostantól bármit kérsz, ő teljesíti. De azt nem ajánlom, hogy arra kérd, hogy segítsen megszökni. Akkor ugyanis leszakítom azt a szép kis fejét a nyakáról.
Közelebb lépek a kubai bigéhez, felemelem karomat és a nyomaték kedvéért végigsimítok lapockáját verdeső, hollófekete hajzuhatagán.
- Most pedig szépen levetkőztet téged és én nézni fogom. – mondom kéjes vigyorra húzva ajkaimat. – Ellenkezni nem ér, mert akkor elgurul Manuelita buksija.
Tekintetemet jelentőségteljesen a meggyszájú nőcire villantom.
- Hallottad. Vetkőztesd le. Lassan.
Ujjaim külső felével végigsimítok Manuela arcán, majd a bigékkel szemközt álló fotelhez lépek és leülök rá. Előveszem farzsebemből arany cigarettatárcámat, felpattintom a fedelét, kicsippentek belőle egy koromfekete szálat és a fogaim közé harapom. Gondolataim erejével izzítok parazsat a cigi végére, kinyújtom hosszú lábaimat és keresztezem őket bokánál. Mélyen leszívom a szúrós, kátrányos füstöt, miközben vigyorogva várom, hogy felgördüljön végre a függöny és kezdetét vegye ez előadás.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szer. Május 15, 2013 9:50 pm

Two steps from Hell



Démon szavait követően legszívesebben láthatatlanná váltam volna. Az a stílus, amit megengedett az idős házaspár előtt, vérvörös pírt varázsolt arcomra, melytől már inkább hasonlítottam egy hatalmas paradicsomra, mintsem egy emberi lényre. Szinte imádkoztam már azért, hogy végre elmenjenek és véget vessünk ennek a témának. Még ő osztogat tanácsokat a férfinak, hogyan is tegye boldogabbá a nőt. Ennek komolyan semmi bőr nem volt a képén. Hihetetlen.
Fülemben visszhangot vertek a démon szavai, mintha minden pillanatban emlékeztetni akarnának arra, hogy mi is történt a liftben. Ajkaim még mindig duzzadtan égtek csókja utóhatásaként, szívem továbbra is a torkomban dobogott, térdeim pedig meg-meg billentek, miként mellette lépkedtem a méregdrága vörös szőnyeggel borított folyosón. Ujjaim akaratlanul is a szoknyám oldalára fonódtak, minek hatására némiképp csökkent bennem az inger, hogy odalépjek a pofátlan férfi elé és ismét karjai közé csússzak. Magamra sem ismertem, hiszen ezek a reakciók egyáltalán nem vallottak rám. Valamiért sosem érdekelt különösebben a szex. Ha csak rágondoltam, torkom összeszorult és csak az erős akaratomnak és mély, terhes légzéseimnek volt köszönhető az, hogy nem jött ki belőlem az aznapi étel és ital bevitelem. Tudtam, hogy ez nem normális, de senkinek nem beszéltem róla. Úgy tartottam, ha én nem beszélek róla, akkor más sem fog. Sajnos hamar rá kellett döbbennem, hogy a dolgok nem éppen így működnek, pláne, ha erről a témáról volt szó. A legtöbb nő – legfőképpen az én korosztályom -, állandó tárgykörébe tartozott a szex. Ki, hogyan, mikor és kivel csinálta. Engem pedig már csak a puszta gondolat is taszított, hogy valaki hozzámérjen. Legtöbbször ilyen témáknál csak felöltöttem legragyogóbb mosolyomat és nagyokat bólogatva próbáltam úgy tenni, mintha a világon minden rendben lenne, miközben a gyomrom minden alkalommal bukfencet hányt. Ez a módszer sokkal jobb volt, mintha azt mondtam volna, hogy most azonnal fejezzük be a témát. Így is éppen elegen néztek rám különösen, mintha nem is emberi lény volnék. És mennyire igazuk is volt.
Most azonban más volt a helyzet. Nem csakhogy nem fogott el rosszullét, de egyenesen vágytam arra, hogy ismét megérintsen. Azt akartam, hogy újra magához húzzon, vagy toljon a falnak és ajkai lecsapjanak az enyémre. Hogy simítson végig karomon, markoljon újfent a fürtjeimbe. Akartam, hogy akarjon engem. Hogy úgy nézzen rám, mint még soha senkire. Soha életemben nem éltem át ennél erotikusabb dolgot és tudtam, hogy nem is fogok. Talán a démonlétének volt köszönhető az, hogy ennyire… tűzbe hozott egyetlen érintéssel, ám lehet, hogy ő maga alapból ennyire… ellenállhatatlan... Piszkosul jóképű arca, pofátlan, tenyérbe mászó stílusa és nyelvének érzéki tánca bűnös érzéseket indított el bennem, melyeket nem is lett volna szabad éreznem, hiszen ezzel csak az ő malmára hajtottam a vizet. Mégis kiderült, hogy ugyanolyan gyenge vagyok, mint a legtöbb nő, aki a démon közelébe kerülhetett. Elég volt csupán néhány elsuttogott szó, érzéki érintés és máris elfelejtettem mindent, amit az éjszaka folyamán művelt. Ez az. Ebbe kellett csak kapaszkodnom. Újra és újra elő kellett hívnom az emléket, miként szakítja le annak a férfinak a fejét úgy, mintha mindennap ezt csinálná. Vajon sok halandót ölt már léte során? Volt egy olyan érzésem jobb, ha erre inkább rá sem kérdezem, hiszen a válasz egyértelmű volt. Arca még csak meg sem vonaglott akkor, amikor meggyilkolta azt az ártatlan járókelőt.
Pengevékonyságúvá szorítottam össze ajkaimat, miközben elhúztam ujjaimat a szűkre szabott ruhámról, mely egy kicsit feljebb is csúszott combjaimon a démon hevességétől.
Mereven az előttem lévő folyosóra szegeztem figyelmem, ám ennek ellenére eljutottak elmémbe a démon szavai, mire azonnal felé kaptam riadt tekintetem. Szájpecek és nyakörv? Valami háziállatnak tart, akivel azt teheti, amit úri kedve éppen tart? Hát hatalmasat tévedett. Talán mindkettőnek volt némi alapja, hogy ezt gondolta, azonban hamarosan rá fog döbbenni, hogy mégha nem is vagyok ember, velem nem teheti meg azokat, amiket mással. Félelemmel töltött el a gondolat, hogy talán valóra váltja szavait és kikötözve végzem az ágyán. Egy dolog volt, hogy vágytam az érintésére, azonban az egészen más, hogy odaadjam neki magam. Nem voltam még soha férfival éppen ezért, az első alkalmat nem úgy képzeltem, hogy egy pokollény béklyóba köt, hogy mozdulni se tudjak aztán belém vágja a…
Gondolataimat szerencsére félbeszakították a Harun szavai, mikor megállt és az előttünk lévő súlyos ajtóra mutatott, mellyen aranyozott betűkkel a 22-es szám állt. Gyomrom egy pillanat töredéke alatt diónyivá szűkült, végül pedig egy mély levegőt követően előre léptem, hogy bemenjek a szobába. Szoba… inkább lakosztálynak nevezném. Akkora helyiségek voltak, hogy egy egész futballpálya is helyett kapott volna benne. Enteriőrt többnyire vörös és fekete árnyalat uralta, ami természetesen egy cseppet sem lepett meg. Teljes mértékben illet a démonhoz. Olyan helyszín, ahol könnyen eltudtam képzelni, hogy orgiákat szervez csak azért, hogy szórakoztassa magát valamivel a nagy öröklétben. Szinte magam előtt láttam a képet, ahogyan három gyönyörű, tökéletes testű nő elé térdel és ezernyi módon kényeztetik a férfit, melyről eddig még sosem hallottam. Ajkaimat elhúztam kicsit, mire apró fájdalom nyílalt a még a klubban szerzett sérülésemnek köszönhetően.
Íriszeim Harunra siklottak, miután kinézelődtem magam. Összeszűkült szemekkel néztem rá, majd emlékeztetnem kellett magam arra, hogy mire is képes, így inkább kisimítottam vonásaimat mielőtt még nem lesz elégedett azzal, ahogyan rá pillantok és leszakítja az én kobakomat is.
- Ne hívj így… - motyogtam alig hallhatóan, majd mikor feltűnt, hogy egyik lábamról a másikra állok, abba hagytam. Borzasztóan zavarban éreztem magam, de ami még ennél is szörnyűbb volt, hogy lábamköze még mindig fájóan lüktetett, pláne mikor szóbahozta azt, hogy nyelve a testemen fog vándorolni. Abban a pillanatban, mikor kopogás hallatszott az ajtó felől én is felé kaptam a tekintetem. Én kevésbé reméltem azt, hogy George kreatív volt, ugyanis tartottam attól, hogy mit is takar pontosan ez a szó. Szinte biztosra vettem, hogy zavarba ejtő fehérneműket és különféle szexuális segédeszközöket.
Mikor egy kellemes hang köszön a férfinak, majd beljebb invitálják a zavar valószínűleg az arcomra is kiütközött. Abban a hitben voltam, hogy elveszi tőle a kis tasakot, melyben George „kreatív” ajándéka pihent, majd sarkon fordul a nő és ellibben. Természetesen a démon minden tervemet keresztbe húzza, amikor kijelentette, hogy a latin szépség márpedig itt marad.
- Mi? Na nem… - azonnal hátrálni kezdtem, mikor felhangzott a férfi utasítása. Arcomból egy csapásra minden szín kifutott, így a paradicsomot felváltotta a vámpírsápadtság. Kinyújtva a karomat próbáltam Manuelát távol tartani magamtól, miközben ő szelíd mosollyal arcán megállíthatatlanul közeledett felém. Nyilvánvalóan igézés alatt állt, vagy Harun teljesen elvette az eszét. Más magyarázatot nem találtam arra, hogy ilyen engedelmesen követi ezeket az utasításokat.
- Nem esik bántódása. Engedje, hogy azt tegyem, mire Mr. Zorg kér, különben dühös lesz. – ezzel hosszú, kecses ujjait a csuklóm köré fonta és finoman magához húzott. Végtagjaim megmerevedtek miközben közelebb léptem hozzá riadt szemekkel. Nem akartam, hogy a halandó nőnek baja essen, a démon pedig tanúbizonyságot tett már érzéketlenségéről. Egy csettintés elég neki, hogy a nő feje porba hulljon. Több mint sok volt, azaz egy halott férfi, akit ma megöltek előttem. Nem akartam még több gyilkosságot átélni az én hibámból.
Sűrű pilláimat szorosan lehunytam, mialatt a nő hátamra simította ujjait és megtalálva vállaimmal egy vonalban kezdődő cipzárt araszolva lejjebb kezdte húzni azt. Éreztem, amint a ruha lassan kienged szorításán és enged börtönéből. Ekkor eszembe jutott a hátamon lévő sebhely, melyet a legkevésbé sem lehetett izgatónak titulálni. Egészen különös okból kifolyólag nem akartam, hogy a démon meglássa azt, pedig ez lett volna a legszerencsésebb. Talán fintorogva elhátrálna előlem és hazaengedne mondván, hogy nem akar olyan nővel hálni, aki nem tökéletes. Aki nem üti meg az Ő szintjét. Szavai bizonyára fájnának, hogy még egy pokollénynek sem felelek meg, azonban azt elérném, hogy elszabaduljak ebből a rémálomból, melybe akaratlanul csöppentem.
Ahogy meleg ujjakat éreztem a vállamnál mellyek becsúsznak a szövet alá és lehúzzák rólam az anyagot, akaratlanul is melleim elé húztam karjaimat, hogy legalább valamivel képes legyek takarni magam, ha már egy szál fehérneműben álltam a férfi előtt. Gombóccal a torkomban próbáltam nyelni, miközben hűvös levegő megcsapta fedetlenné vált bőrfelületet.
- Szerintem ennyi éppen elég is lesz. Így is kevesebb ruha van rajtam, mint kéne. – éppen elléptem volna a nő mellől, mikor az elkapta a karom és egy ragyogó mosolyt villantva felém visszahúzott maga mellé. Ismét csuklómra fonta ujjait, de csak annyira, hogy elhúzza karjaimat a melleim elől, melyeket bár fekete csipke melltartó takart a nyilvánosság elől, mégis úgy éreztem magam, mintha már most meztelenül álltam volna a férfi előtt. Amikor a melltartó is lassan lekerült rólam minden vér felszökött a fejembe. Arcbőröm bizsergett a mélységes zavartól, mintha ezernyi apró talpú hangya trappolt volna végig rajta. Még soha senki előtt nem voltam ennyire meztelen, így hát olyan megkövülten álltam ott, mintha az ítéletemet vártam volna.
- Minden kerüljön le, Mr. Zorg? – kérdezte lágy, csilingelő hangján a nő, mialatt én ismét visszahúztam karjaimat a melleim elé. Felemeltem pilláimat és egyenesen a démon íriszeibe vájtam az enyémet. Rettegtem a válaszától, ugyanis tudtam, ha egyszer az is lekerül, akkor tényleg megtörténik. Nem voltam benne biztos, hogy készen állok még erre. Nem voltam már túl fiatal, a legtöbb korombeli nő volt már férfival… sőt, az esetek nagy százalékában már többel is. Mégis úgy éreztem, hogy ez nem helyes így. Pláne nem úgy, hogy egy harmadik szempár is végignézi. Talán be is száll… aztán végül rájön a férfi, hogy neki sokkal jobban tetszik az, ha egy tapasztalt kéz érinti őt. És végül én kerülök ki szemlélőnek, végignézve hogyan teszi magáévá Harun Manuelát. A gondolattól a jól ismert hányinger érzése kapott el. Lélegzetemet visszatartva próbáltam megállni, hogy itt helyben ki ne dobjam azt, amit az este megettem. Retináim égni kezdtek, látásom pedig elhomályosult a könnyektől, melyek szemeibe gyűltek. Csodálatos… már csak az hiányzott, hogy sírni kezdjek.



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Csüt. Május 23, 2013 8:49 pm

+18


A Csokiszemű éppen úgy reagál, ahogy azt sejteni lehetett. Méteres, koromfekete pillákkal szegélyezett szemei elkerekednek, bennük felháborodással vegyes rémület csillog. A gyönyörű arcból kiszalad a vér, a sápatagon is izgató, érzéki vonalú száj megremeg a döbbenettől. Kedvem lenne most azonnal a reszkető ajkak közé tolni fájdalmasan lüktető, szexéhes farkamat. Izmaim megfeszülnek felforrósodó bőröm alatt. Érzem az ereimben áradó perzselő hőt. Mintha lángolna a kibaszott vérem. Belülről rág, emészt a kínzó vágy. Noha testem olyan, akár egy begyújtott, robbanni kész dinamit, türelemre intem magam. Összepréselem fogaimat, ínyem sajog, állkapcsomon ütemesen rángani kezd egy ín. Mit szépítsem? Kurvára nem könnyű megállni, hogy ne térdeltessem magam elé a hüledező Alakváltót. Különösen, hogy elmémben megjelenik egy kép, melyen a nőci éppen a farkamat szopja. Nyáltól csillogó, gyűrűvé formált ajkai szilaj ütemet diktálva csúszkálnak le és fel duzzadó szerszámom teljes hosszán. Szinte érzem magamon szájüregének párás melegét, szájának selymes, megfelelően erős szorítását. Kiűzöm fejemből a képet, mielőtt eldurrannának lüktető golyóim. Visszairányítom figyelmemet lakosztályban játszódó jelenethez. A szobalány épp most kulcsolja ujjait Micus vékony csuklója köré, hogy gyengéd erőszakkal visszahúzza magához a vonakodó nőt. Felhangzik a latin szépség bársonyos hangja. Nyugtató szavakat formál meggyszínű ajkaival. Nem mellesleg igaza van. Mr. Zorg kikúrt dühös lesz, ha a Csokiszemű az akarata ellen feszül. És ha Mr. Zorg zabos, bizony fejek hullanak a porba. Ezt pedig senki sem akarja, hiszen akkor könnyekbe és nem kéjnyögésekbe fullad ez a szépreményű este. Ez esetben pedig, végső stádiumként, Mr. Zorg még bosszúsabbá mérged, idegrendszere felmondja a szolgálatot és a végén kedélyes tömeggyilkolásba kezd a hotelben. Halálhörgés, kínsikolyok, temérdek kiontott vér, leszaggatott végtagok és fejek keresztezik majd útját… Kicseszett láncreakció. Baj bajt, gyilkosság gyilkosságot követ, s végül olyan pokoli káosz keveredik, mely mellett az Apokalipszis hippi béketüntetéssé törpül.
Ekkor Manuela az Alakváltó mögé lép, szöszmötöl egy sort, majd nekiáll lehúzni a nőci ruhájának cipzárját. Ügyködését az elváló fémfogacskák jellegzetes hangja kíséri. Zene füleimnek. Elégedetten látom, hogy a kis szolgám élvezi Micus vetkőztetésének rituáléját, annak ellenére, hogy parancsra, mentális béklyók alatt cselekszik. Réveteg, kacér mosoly vöröslik szopásra termett, érzéki ajkain, mélybarna, csaknem éjfekete szemei opálosan fénylenek, latinos vérvonalról árulkodó, bronzbőrbe burkolt arcán buja kifejezés ül. Orromba szivárog, sejtjeimbe ivódik a senorita vágyának édes vanília illata. Érzem, ahogy démoni erőmet egyre csak duzzasztja, táplálja a dél-amerikai szépségből sugárzó, szexuális energia. Az előadás élvezetesnek ígérkezik. Örülök, hogy jegyet váltottam rá. Látnom sem kell magam ahhoz, hogy tudjam, szurokfeketévé sötétülő íriszeim mélyén éhség izzik, szám sarkaiban gunyoros, kéjes vigyor vibrál.
Amint elfogy a cipzár, a szobalány becsúsztatja kezeit az Alakváltó ruhája alá a vállánál, majd gyakorlott mozdulattal lesimítja a karcsú testről a feleslegessé vált anyagot. A szövet ernyedten hullik alá. Halk puffanás kíséretében fog padlót. Tekintetemet ráérősen, aprólékos alapossággal járatom végig a leruhátlanított nőci testének vonalain. Úgy mustrálom a Csokiszeműt, akár újdonsült tulajdonos a birtokába került értéktárgyat. Mint lógazda a most vásárolt arab telivért. Mint műgyűjtő a nehezen beszerzett ékkőritkaságot. Úgy ám. Az Alakváltó immár az én tulajdonomat képezi. Faszomat se érdekli, hogy a magamfajta posványlelkű pokolfajzat vetemedhet-e arra, hogy érzelmeket tápláljon valaki iránt. Teszek a szabályokra, a megkötésekre. Asmodeus és Lucifer is kinyalhatja a pazar seggemet. Nem beszélve Orsha-ról, arról az izzó lyukú lotyóról, arról a feslett cédáról, akit a rohadt Pokol minden retkes démona felpróbált már, és aki valami őrült tévedés folytán a feleségemmé lett már csaknem kétezer éve. Minden lélekrabló pokollény tarthat maga mellett alattvalókat, akiknek a lelkét ő bélyegezte meg és ragadta el. Ha kell, billogot sütök Micus lelkére, hozzám hasonlóvá, démonná teszem. Engem szolgál majd, én leszek az Ura és Parancsolója. És akkor örökre magam mellett tudhatom. Mert sem élő, sem holt nem mentheti meg tőlem. Nem szökhet el előlem. Bőrére rajzolom, lelkébe égetem a jelemet. A jelet, melyet követve megtalálom Őt bárhol, bármikor. Nincs olyan eldugott szeglete a Világnak, ahol biztonságban lehetne tőlem. Az enyém. A tulajdonom. Még a retkes mennybe is felkapaszkodom, ha oda merészel rejtőzni előlem. Puszta kézzel kopasztom meg a fél angyalhadat, ha az utamat merészelik állni. Akarom Őt. És ha valamit akarok, megszerzem. Azon kapom magam, hogy olyan érzületek örvényébe kerültem, melyek eddig messzire kerülték romlott, penészrágta lelkemet. A birtoklási vágy lángja olyan hévvel csap fel bennem, hogy félő menten elhamvasztja józan ítélőképességem utolsó morzsáit is. Pedig észnél kell lennem. Ha elbaszom a dolgokat, Micus fizeti meg az árát. Asmodeus és Lu rajta verné le törvényszegésem következményeit. Általa, az Ő szenvedései által mérnének rám büntetést. Eszközzé válna a kezükben. Fenyítésem eszközévé. Ezt pedig kurvára el akarom kerülni. Mennyivel egyszerűbb volna, ha nem kaparászna bennem az a különös akarat, nem emésztene az a szokatlan vágy, ami arra ösztökél, hogy szerezzem-, és tartsam meg Őt. Nem lenne katyvasz, ha úgy tudnék tekinteni rá, mint a többi nőre. Érzéketlenül, közömbösen. Ha csupán egyszer használatos, megkefélendő, eldobható tárgynak nézném. De rohadtul nem vagyok képes rá. Többnek érzem. Bassza meg! Mekkora szopás. Keményen cumizom a pélót. Fogadok a többi aljadék démonnak nincs ilyen problémája. Háromezer-ötszáz évig én is prímán működtem. Olajozottan mentek a dolgok. Dugtam a ribiket, megbélyegeztem és Pokolra taszítottam a lelküket, ártatlanokat rontottam meg, tisztákat mocskoltam be, egyeseket életben hagytam, másokat nem. De egy valami közös volt bennük. Nem érdekeltek. Nem számítottak. Egyik iránt sem éreztem semmit. Nem akartam magam mellett tudni, birtokolni őket. Kár lenne most azon görcsölni, hogy hol siklottam ki. Leszarom az okokat, a miérteket. Nem vagyok önmarcangoló típus. Ez van és kész. Kell ez a nő. Akkor is kéne, ha maga Lucifer formálna rá igényt.
Ebben a szellemben újfent végigsvenkelek Tulajdonom eszményi, farokkeményítő domborulatokkal érzékivé alkotott testén. Karjaival takarja kebleit, ennek ellenére van mit néznem rajta. Ezúttal alulról felfelé veszem leltárba bájait. Magas sarkúba bújtatott, hosszú, formás lábakon, azokon belül is, törékeny bokákon, karcsú lábszárakon, ideálisan izmolt combokon, fekete csipkébe burkolt vénuszdombon, lapos hason, darázsderékon, kecses hattyúnyakon, botránkozó-zavart maszkká dermedt, gyönyörű vonásokon vonul végig fürkésző pillantásom. Szomjasan iszom be a nő látványát. Farkamba újabb löket forró vér lökődik, még keményebbé téve azt. Holott farmeromhoz feszülő szerszámom már így is éppen eléggé vérbő. Sziklakeményen duzzad sliccem mögött, fájdalmasan lüktetve, az Alakváltó sikamlós, szűk kis résébe vágyva. Összeszorított fogaim megcsikordulnak, bal kezem ujjai a fotel karfájára markolnak, miközben jobbomban tartott cigim csonkig ég. Az sem érdekel, hogy az elhamvadó dohány a drága, magas bolyhozású szőnyegre pereg elperzselve a kárpitszálak végeit. Magamba szívom a Csokiszemű kéttermészetű lelkéből áradó, érzéki testén, bársonyos bőrén átszüremkedő illat-, és energia-kavalkádot. A jóízű koktélban borsos harag, pézsmás zavar és vanília aromába öntött vágy keveredik össze, simul egymásba. Manuela hasznosnak bizonyul. Gyengéd erőszakkal lefejti Micus karjait eltökélten rejtegetett keblei elől, majd kikapcsolva a melltartót, kiszabadítja a tenyérbeillő, telt halmokat a fekete csipke börtönéből. A látványtól nem hogy összefut a számban a nyál, de gránitkeményen feszülő hímtagom megrándul a nadrágomban. Sötétrózsaszín, pimaszul csúcsos bimbók meredeznek felém, arra csábítva, hogy ajkaim közé véve még hegyesebbé, vérbő vörössé szopogassam őket. Balom olyan erővel fog rá a karfára, hogy félő menten forgáccsá morzsolódik a fa a markomban. Közben másik kezem ujjai porrá őrlik a köztük feketéllő, kialudt cigicsonkot. Bőrömet eleven tűznyelvek nyalogatják, retináim égni kezdenek, majd pupilláim feketéje olvadt, lávaforró szurokként önti el szemeimet. Akképpen kebelezi be íriszeimet és szemem fehérjét, akár az tűzhányóból feltörő, képlékennyé hevült kőzet a vulkán lábánál elterülő falvakat. Pillantásom elidőz a kerek, hetyke kebleken, éhesen falja a bársonybőrrel takart domborulatokat. Ekkor Manuela simogató hangja kúszik a fülembe és a szobalány kérdését hallva elkövetem azt a hibát, hogy felpillantok az egy szál bugyiban ácsorgó Alakváltó zavartól pirosló, gyönyörű arcára. Ám nem állok meg a feldúltságtól árnyas vonásoknál. Tekintetem az Alakváltó bársonybarna íriszeinek mélyére merül. És ott ragad. Mintha azok a parányi, forrócsokoládéval töltött szembogarak magukba nyelnének, körbefolynának. Érzelmek ringatóznak az olvadt csokihullámok hátán. Nem csak zavar, rémület és harag. Kristálycseppek gyülekeznek a sűrű szempillák mögött. A nő kiszolgáltatottnak és megalázottnak érzi magát. Tudom. Látom könnypárás lélektükreiben. Megtehetném, hogy telepatikus erőmet mozgósítva behatolok az agyába és miként Manuela-t, őt is rábírom, hogy szolgálja ki igényeimet, tegyen eleget óhajaimnak. De az nem lenne az igazi. Az Ő esetében azt akarom, hogy önszántából, külső befolyásolás nélkül, saját vágyait követve szándékozzon velem lenni. Azt akarom, hogy sóvárogjon a csókomért, hogy elepedjen az érintéseimért. Érezni akarom, hogy úgy kíván, akár szomjazó a hűs vízkortyot. Megfontoltan emelkedem fel a vendégmarasztalóan kényelmes fotelből, miközben tartom a szemkontaktust az Alakváltóval. A bájos párocskához lépek, felemelem kezemet és Micus arca mellett elnyúlva ujjaim hátával végigsimítok a latin szépség arcán. Nem nézek a szobalányra, egyetlen szemvillanásnyi időre sem vonom el tekintetemet az Alakváltó könnycsillámos pillantásától.
- Átveszem, Manuela. Tedd le a dugnivaló seggedet a kanapéra és nézz valami bugyuta, dél-amerikai sorozatot. – utasítom a szobalányt komoly ábrázattal, mire a bige széles mosollyal, engedelmesen bólint, majd a díványhoz lejt, kecsesen lehajol az üvegasztalon feketéllő távirányítóhoz, bekapcsolja a tévét, helyet foglal és fénytelen tekintetét a villódzó képernyőre szegezi.
- Nem tudtam nem észrevenni, hogy feszélyez Manuelita jelenléte. – mondom az Alakváltóhoz intézve szavaimat, miközben ajkaimra sötét, élveteg vigyort engedek.
- Ezért én foglak megfürdetni, Cicus. Aztán, mielőtt beléd tolnám a farkamat, hogy reggelig keféljelek vele, véresre nyalom a csipke alatt rejtező, vanílianedvben ázó pinádat. – közlöm rezzenéstelen arccal, számon széles, pofátlan vigyorral.
- Ja és a szabály ugyanaz. Manuela csinos kis feje elgurul, ha nem leszel kedves velem. Tudod, hogy érzékeny a lelkivilágom. Nem szeretem, ha széplányok csúnyán viselkednek. Mindig a szívemre veszem.
Mély sóhaj kíséretében széttárom a kezeimet, majd hirtelen a nőci mögé lépek és karba kapom pillekönnyű, csaknem meztelen testét. Hosszú, feszes léptekkel a fürdőszobához vonulok, berúgom az ajtót és a jókora sarokkádhoz viszem vanília-, és pézsma aromától illatozó foglyomat. Telekinetikus képességemet aktiválva, gondolataim erejével nyitom meg a csapokat, miközben leteszem az Alakváltót. Leplezetlenül nyíltan mustrálom végig az előttem álló nő bájait. Nyelvemet végighúzom alsó ajkam belső oldalán, miközben tekintetem lustán cirógatja körbe a tökéletes formájú keblek feszes dombjait.
- Kibaszott gyönyörű vagy, Micus. Szétdurran a farkam a látványodtól. És kiszárad a szám, ha csak elképzelem, milyen édes lehetsz alul. – morgom karcos hangon tekintetemet a barnálló íriszekbe fúrva. Számra minden eddiginél sötétebb vigyor feszül, miközben egy kósza, ám igen tetszetős ötlet ver gyökeret a fejemben. Miért is ne valósítanám meg? Ebben a szellemben még közelebb lépek a karcsú alakhoz, balommal belemarkolok a nőci hosszú, lágyan aláomló hajába és foglyul ejtett tincseinél fogva hátrahúzom a fejét. Közben jobb kezemmel lenyúlva öléhez két ujjammal végigsimítok a rózsaszín húst rejtő csipkén. Felmorranok megérezve ujjbegyeimen a selymes nedvességet.
- Kóstoltad már magad ezelőtt? – kérdezem rezzenéstelen tekintetemet a csokoládéíriszekben tartva, majd félrerántom az útban lévő csipkét és ujjaimat besimítom a sikamlós szeméremajkak közé. Aztán számhoz emelem kéjnedvtől fénylő, édesen illatozó ujjaimat és lustán végignyalok rajtuk. A nyelvemen kivirágzó íztől felszikrázik az agyam és újabb adag vér zúdul sajgó, feszülő farkamba. Nem csodálkoznék rajta, ha sliccem gombjai egymás után lepattannának farmeromról, hogy utat engedjenek gyémántkeménnyé duzzadt, börtönéből kitörő szerszámomnak. Még egyszer végignyalok ujjaimon, majd számban a nő vaníliaízű nedvével a puha ajkakra hajolok. Ujjaim erősebben markolnak rá a bársonyos fürtökre, miközben másik kezemet a gömbölyű fenékre simítva még közelebb rántom magamhoz a nőt. Nyelvem tulajdonosi határozottsággal siklik a lágy hússzirmok közé, ahogy erőszakos, mohó csókba vonom izgató kis foglyomat.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Pént. Júl. 26, 2013 10:26 pm


Kristályos könnyek buggyantak elő szemeim rejteke alól, miközben a démont figyeltem. Jóképű vonásai feszültségről árulkodtak valamint hosszú ujjainak görcsössége is, miként a fotel karfájára feszültek. Tetovált bőre alól kirajzolódó erek kidudorodtak attól, ahogyan belemarkolt az ülőalkalmatosságba. Tekintetét egy pillanatig sem vette le rólam, sőt újra és újra végigszántottak rajtam, mitől csak még meztelenebbnek éreztem magam. Való igaz, hogy nem volt rajtam sok ruha, valójában már csupán egy fekete csipke fehérnemű volt rajtam, ami eltakarta testem legintimebb pontját izzó pillantása elől. Azonban tudtam, ha tíz réteg ruha is fedne, ettől a tekintettől ugyanígy érezném magam. Kiszolgáltatottnak, akárcsak egy használati tárgy. Egy játékszer. Így éreztem most magam, hiszen vetkőztetésem az ő szórakozását biztosította. Láttam rajta azt, hogy elnyerte tetszését a látvány, ami csökkentette bennem némiképp a feszültséget. Fogalmam sem volt, hogy reagáltam volna, ha jóképű arcán undor tükröződött volna vissza, s végül elküld. Így jártam volna a legjobban – feltéve, ha élve távozhatok -, mégis összetört volna valami bennem. Egy nő számára mindig is a legnagyobb rémálom az volt, ha nem tetszik annak a férfinak, aki neki viszont igen. Hiába a jégburok, flegma vállrándítás, laza viselkedés, mivel azt sugallja, hogy nem érdekli, mit gondol róla a másik, belül mélységesen megbántódna. Nekem pedig, még ha próbáltam is ellene feszülni minden idegszálammal, tisztában voltam a ténnyel, hogy a testem és lelkem valamiért nagyon is vonzódik hozzá. Annak ellenére, hogy a körülményeink nem voltak a legjobbak és egy harmadik személy is tartózkodott a helyiségben, valamiért jól esett, hogy így nézett rám.
Pislogtam néhányat, hogy könnyeimet kiűzzem pilláim alól. Íriszeimmel végigkövettem minden apró mozdulatát. Ahogyan felállt a helyéről, közelebb lépett hozzám és felemelte azt a karját, mely az imént még a fotel karján pihent. Azt hittem engem érint meg, ám ehelyett elnyúlt arcom mellett és a mögöttem lévő szobalány arcán simított végig. Egy pillanat tört részéig visszafojtott lélegzettel néztem egészen közelről íriszeibe, miközben ő kiadta az utasítást a mögöttem álló nőnek. Közöttük olyan voltam, mint egy apró szalámi a szendvicsükben és nem csak kívülről, de belülről is úgy éreztem magam. A nő hosszú combjai, makulátlan kreol bőre, meggyvörös ajkai az enyémnek közelébe sem értek. Eltörpültem egzotikus szépsége mellett, hiszen én jelenleg inkább csak egy megrémült kislányra hasonlítottam, aki alvadt vértől díszített homlokkal, felsebzett ajkakkal áll két díszpéldány előtt. A férfi maga volt a tökély. Tekintete, arcának vonásai, testalkata és kisugárzása bárkit képes lett volna levenni a lábáról, aki mellett Manuela sokkal szebben mutatott volna, míg jómagam.
Megkíséreltem lenyelni a gombócot, mely torkomban hízott a gondolatfoszlány hatására. Ahogy a nő ellépett mögülem és a kanapéhoz lejtett, egy lépést hátráltam én is, de csak annyira, hogy levegőt kapjak. A démon közelében kissé nehezen ment a légvétel, s talán ez volt az oxigénhiányos állapot tehetett arról, hogy ilyen butaságok jártak a fejemben. Féltékeny voltam egy szobalányra, akit a démon megérintett? Arra már nem akartam inkább gondolni a továbbiakban, hogy mi mindent műveltek ők még együtt.
Mikor ismét szólásra nyitja ajkait már sejtettem, hogy valami arcpirító fog következni. Nem is tévedtem. Az eddig színtelené vált arcom, most vérvörössé vált, ajkaim pedig elváltak egymástól miként vettem egy újabb mély lélegzetet. Testemen lávaforró vágy ömlött végig minden porcikámat megbizseregtetve. Testem libabőré csipkéződött, tarkómon lévő apró pihék pedig égnek meredtek az elmémbe úszó képektől. Mielőtt még bármit is válaszolhattam volna az iménti megjegyzésére, mögém lépve átvette Manuela helyét és karba kapva feszes léptekkel megindultunk a fürdőszoba felé. Legszívesebben felsikoltottam volna, hogy tegyen le és én ezt nem akarom, ám tudtam, hogy az akcióm könnyen egy újabb életbe kerülhet. Nem blöffölt, mikor azt mondta bárkit megöl azért, hogy engedelmeskedjek neki, így hát inkább vonallá préseltem ajkaimat hagytam, hogy a fürdőszobába vigyen. Talpam rövidesen ismét szilárd talajt ért, majd felemelve vékony karjaimat átöleltem felsőtestem, hogy legalább a melleimet takarjam egy kicsit előle. Elvégre azt még nem tiltotta meg.
Dicséretét hallva újabb adag vér szökött arcomba, pillantásomat pedig lesütöttem a homokszín márványpadlóra. Legszívesebben elsüllyedtem volna zavaromban, vagy kívántam, hogy egészen apróra zsugorodjak, ahogy már nem láthat. De persze semmi nem történt. Lassan közelebb lépett hozzám ezzel egy időben ismét kiszorítva tüdőmből minden levegőt, s mintha csak utasítást kaptam volna úgy emeltem fel a fejem. Íriszeim az övébe fúródtak miközben nekidöntöttem a derekamat a mosdó pultjának. Hátranyúlva ujjaimat már majdnem a kemény, hideg felületre fontam, miképp ő is nemrégiben tette a fotel karfájával, de még idejében sikerült emlékeztetnem magam, hogy ha megteszem nem lesz mi takarja kebleimet. Nocsak, mégis szorult némi értelem az agyamba a jelenlétében is.
Ami ezután következett életem legizgatóbb, legerotikusabb élménye volt. Ahogy gyakorlott ujjai becsúsztak a csipke alá, testem legintimebb és jelenleg legérzékenyebb pontjához, térdeim megremegtek, gerincemen újabb kéjhullám söpört végig, mely minden eddiginél erősebb volt. Tekintetemmel követtem, miként nedvtől csillogó ujjait ajkaihoz emeli és oly élvezettel nyalja le róla vágyam bizonyítékát, mint a kisgyermek a kedvenc fagylaltját. Csontjaim, mintha abban a pillanatban zselévé változtak volna. Nem törődve azzal, hogy takarjam magam, immáron megtettem azt, amit az imént elterveztem. Megkapaszkodtam a mögöttem álló mosdókagyló szélébe, miközben ő ajkait az enyémre tapasztotta. Nyelve vissza megállathatatlanul tört előre, melynek ha akartam volna sem tudtam volna gátat szabni. Szívem a torkomban dübörgött, gyomrom pedig diónyivá szűkülve bukfencezett belsőmben. Csókja marta ajkaimat, érintése perzselte bőrömet. Éreztem saját ízemet nyelvén, de nem törődtem vele, csakis őt akartam ízlelni. Az ő ízét akartam a számban és azt, hogy közelebb húzzon magához. Most először éreztem úgy, hogy bármit odaadnék azért, hogy ismét megérintsen. Ott, ahol az imént. Illetlen mozdulatok voltak, de olyan intenzív érzéseket szakított lelkem mélyéről, melyek létezéséről eddig fogalmam sem volt. Mintha szél süvített volna végig a helyiségben úgy lúdbőrözött ki karom, és söpörte ki a gondolatokat a fejemből. Teljesen elfelejtettem azt, hogy nem vagyunk egyedül. Hogy valójában egy gyilkost csókoltam, hogy miféle szörnyűségeket tett az éjszaka folyamán. Most csak az számított, hogy ne hagyja abba, amit csinált.
Bátortalanul ráfontam ujjaimat a felsőjének szegélyére és lehúztam róla a drága anyagot, mely eddig testét fedte. Most először érintettem meg meztelen felsőtestét, így kiélveztem minden másodpercét. Ujjbegyeim gyengéden szántottak végig izmos hasfalán és mellkasán melynek fedetlen melleim feszültek.
- Hogy vagy képes ezt kiváltani belőlem? – suttogtam idegennek tűnő hangon feszes ajkai közé. Ujjaimat melyek eddig mellkasán időztek feljebb siklottak nyakára, majd tarkójára ahol beletúrtam rövid fürtjeibe. Alhasamban vágy cikázott végig, mi minden alkalommal megbizsergette lábam közét. Szokatlan volt számomra ez az érzés, hiszen sosem tapasztaltam még efféle vágyat ezelőtt. Sosem kívántam senkit, nem akartam, hogy birtokoljanak. Most viszont akartam, hogy akarjon engem. Hogy csókoljon és simogasson. És… hogy valóra váltsa azt, amit mondott. Tudtam, ha megtesszük olcsónak és könnyen eldobhatónak fogom érezni magam akkor, ha elmegy és márpedig elfog. Démonként nehezen képzeltem volna el róla, képes valaki mellett megmaradni, hiszen így is örülhettem, ha nem öl meg miután… végzett velem. Nem kívánhattam azt, hogy maradjon velem, hogy csak velem legyen hiszen miféle jövőnk is lett volna? Én szerettem volna később gyermeket, ő nyilván nem, férjet akartam, ő vélhetően nem akart házasodni. A faji különbségekről pedig ne is beszéljünk. Mégis úgy éreztem, ha most nem kapom meg, a testem apró darabokra szakad a bennem feszülő vágytól.
- Szeretném, ha te is velem fürödnél… Nagyon… szeretném…. – ismételtem meg az imént elhangzottakat, majd lassan felnyitottam pilláimat és íriszeimet az övébe fúrtam. Fogalmam sem volt honnan vehettem a bátorságot, de ujjaimat nadrágja elejére fontam és finoman kiszabadítottam farmerjának gombját az őt tartó réséből, végül pedig lefelé kezdtem húzni fémcipzárját ügyelve arra, hogy legyen ideje megállítani akkor, ha ő mégsem akarná ezt. Semmiképpen sem szerettem volna Manuela halálát ezért még akkor sem, ha nem kedveltem őt Harunnal lévő múltja miatt.



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szer. Júl. 31, 2013 10:16 pm

+18


E/3-ra váltottam, ha nem gáz. Ha gáz, akkor is.

Nyelve határozottan tör utat a puha, nedves ajkak között, hogy aztán bebarangolja és birtokba vegye a nő szájának minden apró, rejtett zugát. Egyre erőszakosabban akarja az alakváltót. Vad, mindent háttérbe szorító birtoklási vágy ébred benne, melynek tárgya a káprázatos szépségű, finom lelkű párducnő. Minél többször kóstol bele édes vanília ízébe, annál inkább a tulajdonának kívánja. Meg fogja pecsételni a kicsike lelkét, hogy örökre magához láncolja. Halála után egyenesen a Pokolba kerül az ő védőszárnyai alá. És az biztos, hogy egy kibaszott démon sem mehet a nő közelébe. Ha kell, rohadt tömegmészárlást rendez odalent, de senki sem érhet a Prédájához. Sőt. Kifiléz a faszba minden bárgyúagyú kretént, aki csak rá meri emelni a retkes tekintetét a nő gyönyörű arcára, akinek a látványa egyedül őt illeti.
Rátalálva a bige kicsiny, bársonyos nyelvére, végigsimít rajta, hogy érzéki táncba hívja, miközben a tenyerébe illő, farkalnivaló kis seggét markolja. Sejtjeiben érzi az alakváltó testében lobogó szenvedélyt, szaglóhámjain szikrázik a Csokiszemű bársonybőréből áradó, vaníliaaromával keveredő, égetett cukorhoz hasonlatos vágyillat. Elégedett vigyorra húzza száját, miközben szinte erőszakosa falja a nő buja ajkait. Na, ezt már szereti. Mikor az ellene feszülő, lázadó kis vadmacskák végre feladják a küzdelmet és megadják magukat neki. Ez a példány pedig különösen elnyeri a tetszését. Igen csekély azon bulák létszáma, akiket többre tart egy kósza numeránál. Micus határozottan eleme ennek a halmaznak. És itt vége is a sornak. Volt idő, mikor feleségét, azt a viszkető lyukú, álnok szukát is kivételesnek tartotta. Tulajdonképpen most is annak véli. Kivételesen fojtogatnivalónak. Orsha csak kolonc a nyakán immár ezerkétszáz éve. Lu meg, amekkora barom, nem hajlandó elválasztani őket egymástól. Pedig már kurvára itt lenne az ideje. Látni sem bírja azt a koszlott ribancot. Nincs olyan démon a Pokolban, akit ne szopott volna már le a drága neje. Nem mintha ő maga lenne a megtestesült hűség. De az más. Neki szabad. Egyrészt hímnemű, másrészt Asmodeus rendjének tagjaként kutya kötelessége megkefélni minden dögös bigét. Benne van a munkaköri leírásában. Erre szerződött, erre teremtetett. Ez igazán nem az ő hibája. Az meg aztán pláne nem, hogy meg van minden adottsága ehhez a melóhoz. Rosszfiús sárm, pofátlan vigyor, térdremegtetően jóképű vonások, szénné tetovált test. Konkrétan csak azt nem kap meg, akit nem akar. Nincs olyan spiné, aki ne lucskosodna be tőle, ráadásul még a kisujját sem kell mozdítania érte. Elég, ha a tüzelő kis rüfkékre vet egy élveteg pillantást, vagy kéjt ígérő mosolyra húzza a száját és máris szüretelheti le a bujaság bűnétől szennyezett lelkecskéket.
Gondolatait a karjai közt tartott nő akciója készteti megtorpanásra. Arra eszmél, hogy karcsú ujjak markolnak a felsőtestét takaró póló alsó szegélyébe, hogy aztán felfelé húzva azt, megszabadítsák tőle. A Csokiszemű kérdése ezer wattos, magabiztos vigyort pattint fel képes felére. Noha válaszok tolulnak nyelvére, ahelyett, hogy szóra nyitná ajkait, inkább megragadja pólóját és áthúzza fején a feleslegessé vált ruhadarabot, amit aztán lezser mozdulattal oldalra hajít. A vetkőzési procedúra idejére kénytelen elszakítani száját a vérbővé csókolt, duzzadt női ajkaktól. Izmai megfeszülnek tetovációkkal gazdagon kivarrt bőre alatt, mikor mellkasán végigsiklanak az alakváltó ujjai, hogy aztán felsimulnak tarkójára és elmerüljenek tincsei között. Minden eddiginél tisztábban érzékeli a nőben duzzadó szexuális éhséget, mely egyre intenzívebb hullámokban önti el tökélybe öntött, borzongó testét és lobbantja még vörösebbé arcát. Megtehetné, hogy belemászik a kicsike elméjébe, hogy gondolatai közé pillantva kilesse, pontosan mi is jár abban a csinos kis fejében. De nem vetemedik efféle gaztettre. Legalábbis egyelőre. Az alakváltó következő szavai, szenvedélytől remegő hangja és az olvadt csokoládészínben barnálló íriszek mélyén hunyorgó vágyszikrák látványa még tovább szélesítik már-már perverzbe forduló vigyorát. Tehát a kiscica azt szeretné, hogy fürödjön vele. Mi több, nem elégszik meg azzal, hogy verbális úton közli óhaját, azonnal a tettek mezejére is lép a nyomaték kedvéért. Ügyes, vékony ujjaival kigombolja, majd kicipzárazza farmerét. A nő odaadását látva még keményebbé válik amúgy is pattanásig feszült, lüktető farka. Nem állítja meg a sliccén ügyködő kacsót, ehelyett bal tenyerét lassan felfelé kezdi húzni a bige gerince mentén, miközben jobb kezét elvonja a feszes hátsóról, majd előre csúsztatva azt végigsimít az alakváltó buja vonalú csípőjén és lapos hasán.
- Minden buksza benedvesedik tőlem, Micus. Ez a munkám. – mondja, miközben szénfeketévé sötétedő íriszeit levezeti Foglyának csinos vonásairól, hogy ezúttal napbarnított bőrbe vont nyakának kecses ívét, finom rajzolatú kulcscsontját és hegyes bimbókban végződő, kerek kebleit vegye szemügyre. Határozottan elnyeri tetszését a látvány. Nézelődés közben nyelvét lassan végighúzza alsó ajkának belső felén, éles tekintete sóváran barangol a húsmezőn.
- Veled fürdöm, Cica. Legyen meg a kívánságod. Megmoshatod a farkamat, hogy tiszta legyen, mikor beléd vágom. – morogja vigyorogva, aztán a következő pillanatban meghervad a száján feszülő, pofátlan mosoly, miközben keze megtorpan a Csokiszemű hátán. Tenyere és ujjbegyei alá, az eddigi bársonybőr helyett, érdes felület simul. Összevonja szemöldökeit, csipetnyi értetlenség villan éjfekete szembogarai mélyén. Heget érez. Egy retek nagy, egyenetlen felszínű sebhelyet. Rossz előérzet ébred benne, komorrá váló tekintetét a nő pillantásába fúrja.
- Mi a faszom ez?! – kérdezi mélyen morajló, feszültségről vibráló hangon, majd meg sem várva az alakváltó válaszát, ujjait vékony felkarjára kulcsolva, szinte durván pördíti meg őt tengelye körül, hogy szemügyre vehesse a kérdéses területet. Félresöpri az útból a bársonyos, sötéten fénylő fürtöket, majd agressziótól izzó tekintetét a bronzbőrön fehérlő, nagy kiterjedésű, szokatlan alakú forradásra szegezi. A borzalmas sebhely látványa lángoló dühöt lobbant fel szurkos, romlott lelkében. Ujjai ökölbe szorulnak, megfeszülő állkapcsán ütemesen rángani kezd egy ideg.
- Ki a retkes farkam csinálta ezt veled?! – dörren ismét a nőre, és egészen biztos benne, hogy kibaszott csúnya halála lesz annak a pöcsfejnek, aki ezt merészelte művelni a Csokiszeművel. Mert semmi kétsége sincs afelől, hogy erőszakos úton került a bige hátára az a rémes heg. Ahogy pillantása újra és újra végigvonul a bársonybőrt elcsúfító forradáson, úgy nyújtóznak egyre magasabbra benne a tudatát rágó haraglángok.
- Az a minimum, hogy lenyúzom a rohadt bőrét annak a buzerátornak, aztán lenyomom az egész kúrva cuccot a kikúrt torkán. – szűri fogai között feszültségtől vibráló hangon, miközben immár szeme fehérjét is elfutja az íriszeiben örvénylő feketeség. Gyilkos indulatoktól hajtottan, ismét maga felé pördíti a megszeppent Csokiszeműt, megragadja másik karját is, majd hirtelen ötlettől vezérelve kiereszt egy erőcsápot az elméjéből és behatol vele az alakváltó fejébe. Az előbb nem akart merő szórakozásból beletúrni a nő agyába. De most komoly indok készteti erre a lépésre. Nem mintha mentséget keresne. Baromira nem tartozik magyarázattal senkinek.
- Bocs, Micus. – morogja, bár egyáltalán nem bánja, amit tesz. Információt kell szereznie és ezt leghatékonyabban a bige emlékeit átvizsgálva teheti meg. Feketén parázsló tekintetét a csokibarna lélektükrök mélyére döfi, miközben mélyre ás az alakváltó rabláncra vert tudatában. Dühmaszkká merevedett arcán árnyék suhan keresztül a látottak hatására. Szurokban ázó szemei fekete szikrákat hányak, izmai élesen kirajzolódnak bőre alól, ahogy megfeszíti őket a benne tomboló harag.
- Bazd. Meg. – szűri fogai között az indulatos szavakat, ahogy peregni kezd agyában a nő emlékfilmje. Baritonjának sötét tónusa és az íriszeiben izzó indulatok nem sok jót ígérnek. Ha más bigével történt volna mindez, még élvezné is a műsort. Ő maga is tett már csúnya dolgokat. Erőszakolt szüzeket merő szórakozásból, hogy aztán kivégezze őket és kárhozatra taszítsa lelküket. Szeme sem rebbent hallva könyörgésüket, fájdalomsikolyaikat. Kár lenne tagadnia, hogy élvezetét leli a nők szexuális kínzásában. Szívesen kötözi ki őket, hogy aztán érzékennyé ingerelt mellbimbójukon nyomja el izzó cigijét, miközben sebesre keféli vérző résüket. Igazi gátlástalan, aberrált szemétláda, aki nem látja másnak a bigéket, mint eldobható, értéktelen használati tárgyaknak. De Micus más. Ő képes megérinteni posványos lelkét, olyan érzületeket támaszt benne, melyeknek létezéséről sem tudott mindeddig. Birtokolni, óvni akarja Őt. És megbosszulni azt, amit vele tettek azok a faszagyú kretének. Tisztában van vele, hogy Lucifer úgy rúgná ki a kibaszott Pokolból, hogy lába sem érné a földet, ha a fülébe jutna mi lett belőle. Egy felbőszült, bosszúszomjas dúvad, akit jelenleg semmi sem érdekel, csak hogy elevenen fejtse ki bőrükből azokat, akik csaknem halálra kínozták és meggyalázták a Nőjét.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Vas. Okt. 06, 2013 5:43 pm


Sokszor játszotta színpadon azt, hogy szerelmes, hogy vágyakozik sóváran érintés után, csókolni ölelni akarta párját, azonban most, hogy valóban megtapasztalta azt milyen ez a mindent elsöprő elemi erő, rájött, hogy valójában fogalma sem volt arról mit kellett volna éreznie. Pusztítóan hatott rá minden apró simítás és csók, mely porrá hamvasztotta saját ajkait. Valójában már abban a pillanatban érezte ezt, mikor először pillantotta őt meg. Hazudott neki a férfi csak azért, hogy jól kiszórakozza magát. Szörnyűséges dolgokat követett el, most mégis egy másodperc alatt mindenről megfeledkezett. Gyenge volt, hiszen ellen kellett volna állnia a démonnak, aki végül úgyis csak a lelkét akarja. Hisz mi másért hozta volna magával? Ők nem voltak szerelmesek, nem voltak képesek tiszta érzelemre, habár valójában nem is ezt akarta. Egyszerűen csak megakarta tapasztalni milyen kötődni valakihez, noha tudta jól, hogy a legrosszabb személyt választotta erre a feladatra. Érzései ellen azonban nem küzdhetett. Vagy csak most érezte ezt míg mellette volt? Kíváncsi lett volna, akkor is ezek az érzületek kavarognának benne, ha távol lenne tőle. Ugyanis most egyszerűen képtelen volt tiszta fejjel gondolkodni. Megrészegítette őt a démon közelsége, sötéten fűszeres aromája, jóképű vonásai, érintései és búja szavai. Igazi pokollény volt, aki arra hivatott, hogy másokat ujjai köré csavarjon, befolyása alá vonja és végül megszerezze lelkét. Valószínűleg a legeltökéltebb angyalt is képes lett volna megszerezni magának, kétség sem férhet hozzá.
Testét libabőr futotta el újra és újra miközben nyelvük érzéki táncot lejtett a másik szájában. Emma ajkai közül rekedt nyögés szakadt fel a felszínre tépő érzékvihartól. Harun szavai átfúrták magukat elméjére ereszkedő bíbor vágyfellegen és eljutottak tudatáig. Egy pillanatra kiesett a csók ritmusából, de volt képes arra, hogy túl messzire távolodjon el tőle. Felpillantott éjfeketévé változott csupapupilla íriszeibe és összeráncolta homlokát. Vajon ő is csak munkájának részét képezte? Mint mondta az a dolga, hogy a nők olvadjanak érte, és ezt sikeresen elérte már nála is. Valósággal folyékony halmazállapotúvá vált idegen jelekkel kitetovált karjai között. Mélybarna íriszei zavarral vegyes élvezettel siklott végig fedetlen felsőtestén. Kíváncsi lett volna arra, hogy milyen jelentéssel bírnak bőrére rajzolt jelek, azonban kijelentése nyomban ki is szakította gondolatmenetéből.
Ereiben csörgedező összes vér egy pillanat alatt arcába vándorolt arcátlan szavait hallva. Felháborítónak tartotta, hogy képes volt így beszélni egy nővel, azonban mindezek ellenére mélyen legbelül különös érzést keltett benne. Alhasába, lába közébe vágy lángja lobbant fel a képtől, mi lelkének vetítővásznán jelent meg. Egymást követték fülledt jelenetek melyek főszereplői ők maguk voltak. Ajkai elváltak egymástól, hogy képes legyen egy kis oxigénhez jutni azonban, ami be is jutott végül bent is rekedt tüdejében. Felhevült vére, szívverése megállt működni abban a pillanatban, amikor hosszú ujjai lapockái közé értek egyenesen sebhelyéhez. Pontosan ettől tartott, holott tisztában volt vele, hogy nem kerülheti el az elkerülhetetlent. Sejtette, hogy nem csak a szája volt nagy a démonnak, hanem gyors tempóban a tettek mezejére is fog lépni, éppen úgy, ahogy eddig is. Bár az lett volna a normális reakció Emmától, ha kap az alkalmon és visszakozik, ehelyett különös módon szégyenérzet öntötte el. Valójában nem tudta, miképpen került rá, egy azonban biztos volt számára: Nem véletlen baleset volt, annak ellenére, hogy családja ezt állította. Mégis, hogyan is lehetett volna ez baleset?
Mikor a férfi megrántotta karját, hogy megpördítse őt kénytelen volt megkapaszkodni a mosdókagyló peremébe, hogy el ne veszítse egyensúlyát. Ellenkezni sem tudott volna azellen, hogy a démon közelebbről is megvizsgálja bőrét torzzá tevő forradásokat. Nem akart szemeibe nézni, nem akarta látni arcára kiülő undorodást, melyet valószínűleg a legtöbb személyből kiváltott volna, mégis mikor szembe fordította magával kénytelen volt szembesülni arckifejezésével.
Bocsánatkérését hallva összeráncolta homlokát, hisz nem értette, hogy miért teszi ezt. Szénfekete íriszei övébe fúródtak, arca pedig lassacskán torzulni kezdett az iszonyattól. Emma szíve egy pillanat alatt felugrott torkába, térdei pedig megremegtek félelmében. Noha nem sokat tudott a démonoktól, arról azonban már hallott pletykákat miszerint képesek valaki emlékei között kutatni, a gond azonban az volt, hogy neki sebhelyével kapcsolatban nem volt egyetlen sem. Akárhogy erőltette agyát, újra és újra átvette elmúlt hónapjai eseményeit, nem talált közöttük olyat, mely ezt a balesetet elevenítette volna fel. Harun elsötétülő vonásai, testéből sugárzó vad agresszió azonban egészen másra utalt, ami egyenesen a frászt hozta Emmára. Míg íriszei szinte szikrákat szórtak, az övé jéggé dermedt, szívét pedig rémület szorította össze is tartotta béklyóban. Bele sem mert gondolni mit láthatot, ha egyáltalán azt tette, amit sejtett.
Néhányszor szólásra nyitotta vértelenné vált ajkait, azonban kiszáradt torkából csupán rekedt nyögés szakad fel semmint érthető szavak. Nyelt egy nagyot, végül ismét megkísérelte a lehetetlent, mire végre sikerrel is járt.
- B… belenéztél a fejembe? – kérdezte elcsukló hangon, miközben maga elé húzta karjait, hogy eltakarja magát a férfi tekintete elől. Ha egy démon néz a fejébe és még ő is megrökönyödik azon, amit lát mit tenne ő, ha tudomást szerezne arról mi történt vele? Ezek szerint mégiscsak igaza volt. A szülei átverték őt, eltitkoltak előle egy olyan dolgot, melyet joga volt tudni! Vajon elvették az emlékeit? Ki? Hogyan? Miért? Millió kérdés cikázott az agyában, melyeket egyedül most már csak a férfi tudott csak megválaszolni. Amennyiben kiderül, hogy családja mindvégig hazudott neki, nem lett volna képes elhinni egyetlen szavukat is eztán. Harunnak azonban nem volt oka arra, hogy szépítsen. Démonként kifejezetten élvezhette az olyan helyzeteket, mikor valakit szenvedni lát. Hát most megkaphatja. Ha valóban történt vele valami, ami még őt is megdöbbenti, akkor erről is tudni akar. Tudnia kell!
Reszkető végtagokkal lépett hozzá közelebb, majd jobbját felemelve megérintette a férfi fájdalmasan jóképű arcát.
- Mit láttál? Kérlek… el kell mondanod az igazat. Bármit megteszek, de ezt tudnom kell!
Hangjába próbált határozottságot csempészni, de aligha ment. Sokkal könnyebb lett volna számára egy konkrét dologtól szenvedni, mint egy olyantól, ami bármi lehet. Ezt a démonnak is meg kellett értenie, bár nem volt benne egészen biztos, hogy kérlelése megfogja hatni. Viszont, ha ennyire iszonytató és súlyos dologról volt szó, bármit megtett volna azért, hogy ismét emlékei birtokába jusson, ha valóban volt ilyen. Akár még lelkét is adta volna érte. Talán erről beszéltek szülei, mikor néha elkapott pár mondatfoszlányt. Édesanyja pedig olykor ok nélkül fakadt sírva. Jobban mondva mindeddig azt hitte ok nélkül. Mostanra azonban már ebben sem volt biztos.



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szomb. Okt. 19, 2013 11:30 pm

+18

Szigorúan korhatáros. Elolvasását semmilyen korosztálynak nem ajánlom.

Bosszankodva szívja meg a fogát látva a prédájában végbemenő változásokat. Az imént még vágytól párás íriszekbe jeges kétségbeesés kúszik, kiszorítva onnan a szenvedély parazsát. A gyönyörű, odaadást tükröző vonások félelemmaszkká merevednek, az elernyedő, behódoló testtartást mutató izmok keménnyé feszülnek a buján illatozó bronzbőr alatt. Az alakváltóban izzó, jó adagnyi zavarral és csipetnyi rosszallással fűszerezett, forró vágy ingatag kártyavárként söprődik el a szorongás romboló passzátszele alatt. A nőcin végigzuhogó rémület egy csapásra lenullázza eddigi eredményeit. Pedig már a markában volt a kicsike. Védelmi vonalai megtörtek, kezdeti ellenállása megadássá lágyult. Persze ezért is csak magát okolhatja. Elvégre ő volt akkora pöcs, hogy hagyta kiülni pofázmányára fellobbanó indulatainak árulkodó árnyait. Tükörbe sem kell néznie, hogy tudja, elfeketedett szemeiben gyilokvágy lángol, arcát haragos kifejezés uralja. Állkapcsa megfeszül, nyakán ütemesen pulzálni kezd élesen kirajzolódó ütőere. Ezt szépen elcseszte, bassza meg! Agyában szélsebes tempót diktálva kavarognak a gondolatok. Gyors, de alapos töprengést követően arra a következtetésre jut, hogy két választása van.
Vagy kitálal a bigének, és feloldja az emlékeit elzáró pecsétet, de akkor búcsút inthet az estét illető terveinek, azaz a vad kefélésnek, vagy ismét belenyúl a kicsike fejébe és kiradírozza onnan az iménti jelenetet és ott folytathatják a laza kis pettinget, ahol abbahagyták. Határozottan a második verzió áll nyerésre. És nem csupán azért, mert önző módon nem akarja elszalasztani a nőci megdöntésének lehetőségét. Bár tény, hogy ez is nyomós érvnek számít, mivel kibaszottul vágyik a Csokiszemű kéjnedvtől sikamlós ölébe tolni sajgó farkát. De leginkább azért nincs indíttatása arra, hogy rémképek tucatjaival árassza el az alakváltó fejét, mert túl sok bonyodalommal járna, ha most szembesítené őt a múltjával. Sokkolóbb volna, mint amit jelenleg a nő elviselni képes. Nem hiába zárták el előle az iszonyatos emlékképeket. Újra eszét venné a lelkét szaggató fájdalom. Teljesen összeomlana, és mivel képtelen lenne megbirkózni a múlt terhével, rövid úton felvágná az ereit. Az öngyilkosság is halálos bűn, így a nő egyenesen a Pokolban kötne ki utolsó vércseppjének hulltával, ám nem Harun tulajdonaként. Előbb meg kell pecsételnie a lelkét és csak azután térhetnek rá a halál dologra. Nincs az az erő, ami rávehetné arra, hogy lemondjon dugnivaló kis zsákmányáról, tehát tartaniuk kell magukat a menettervhez. Kibaszott mérges lenne, ha valamilyen úton-módon kicsúszna a karmai közül az alakváltó. Sosem tudna belenyugodni a nő elvesztésébe és öröklétének következő évezredei semmi másról nem szólnának, csak arról, hogy miként próbálja megszerezni őt magának. Mondjuk, ha így belegondol, meg kell állapítania, hogy jó nagy telibevert papucs lett valahol félúton, hogy ilyeneken kattog. Ha nem a Csokiszeműről lenne szó, szemrebbenés nélkül megkúrná, aztán a hecc kedvéért szabadjára engedné az emlékeit, had temessék maguk alá az elméjébe áradó rémképek. Talán még azt is végignézné röhögve, ahogy kinyiffantja magát. De Micus más lapra tartozik. Bár legszívesebben erőteljesen pofán kúrná magát miatta, képtelen kegyetlen lenni a nővel. Mindig is azt hitte, nincs olyasmi, amitől félne. Tévedett. Saját magától tart. Azoktól az ismeretlen érzésektől, amiket az alakváltó ébresztett benne. Ha ebben a szellemben folytatja tovább és még nagyobb teret enged a posványos lelkében burjánzásnak indult érzületeknek, úgymint erőteljes birtoklási vágy és heves védelmező ösztön, könnyen lehet, hogy éppen olyan szánalmas papírpöcssé alacsonyodik, mint azok a szerelemnek csúfolt kangörcstől elborult balfaszok, akiket jelenleg még a bélférgeken élősködő egysejtűeknél is kevesebbre tart. A jó hír viszont az, hogy a lassan beteges mértékűvé duzzadó birtoklási vágyon kívül más is helyet kap sötét kis lelkében. És ez nem más, mint a harag. Perzselő bosszúvágyba oltott düh, melynek emésztő lángjai savként mardossák belülről. Határozottan örül az elméjét kitöltő ölésvágynak, így legalább tudja, hogy nem vált máris szánalmas nyálgéppé. Nem kis erőfeszítésébe kerül, hogy megőrizze józan ítélőképességét, hogy legyűrje az elméjét zabáló, gyilkos indulatokat. Ujjai ökölbe szorulnak, alkarján élesen kirajzolódnak a bőre alatt futó erek. Muszáj lehiggadnia, muszáj önmérsékletet tanúsítania, noha rohadtul nincs gyakorlata benne. Sosem tagadott meg magától semmilyen élvezetet ezelőtt. Gondolkodás nélkül letépte bárki fejét, aki felcseszte az agyát, hezitálás nélkül megdöntötte azt, akit megkívánt. Habzsolta az életet, nem érdekelték a következmények, ugyanis nem voltak olyanok. Mindent megtehetett, amihez csak kedvet érzett. Ez most sem változott, viszont állt be némi változás a fontossági sorrendben. Az alakváltó felbukkanása megkavarta a dolgokat. Nagyon úgy fest, hogy valami hirtelen bekövetkezett csoda folytán, a nő került érdeklődésének középpontjába. Úgy akarja Őt, mint még soha senkit és semmit azelőtt. Erőszakos birtoklási vágy fűti és perzseli fel józan eszét. Az alakváltó csakis az övé, az ő tulajdona! És egyetlen kibaszott halandófasz sem veheti magának a bátorságot, hogy akárcsak megérintse a Nőjét! Azok a genetikai hulladékok még keservesen meg fogják bánni, amit a Csokiszeművel tettek. Teli torokból fognak sikoltozni az zsigerszaggató fájdalomtól és a pokoli kíntól, amit saját kezűleg oszt rájuk. És kurvára nem finomkodik majd, mikor végre a karmai közé kaparintja őket. Olyan gyötrelemben füröszti őket, melyhez még hasonlót sem éltek át soha. Ám az nem most lesz… Kicsivel később, mikor az ájulttá kefélt és megbélyegzett nőci megválik a tudatától. Mély levegőt vesz, hogy lenyugtassa magát, mielőtt álmot bocsátva az előtte álló, rémülten pislogó nőre, azon melegében felkutatja, kiheréli és elevenen nyúzza meg a mocskos férgeket. Újabb párás légkortyot ereszt légcsövébe, közben akaratát megfeszítve, erőszakkal hűti le a tudatában tomboló bosszúlángokat. Törekvéseit siker koronázza. Érzi miként enyhül az elméjét savazó harag izzása. Túlzás volna azt állítani, hogy totálisan elsimulnak az idegei, de mérsékli annyira az agyát szaggató indulatokat, hogy képes legyen tiszta fejjel gondolkodni a továbbiakban.
Visszakékülő íriszeit komótosan végigjáratja a félmeztelen alakváltón. A testében erőre kapó vágy folyékony tűzként árad végig erein, égeti fel idegpályáit. Elidőzik a karcsú felsőtestet átfogó, vékony karon, mely bosszantó módon eltakarja előle a formás kebleket és a rózsálló bimbókat, majd lejjebb vezeti égő pillantását a bronzárnyalatú bőrbe vont, lapos hason, az érzéki vonalú csípőn feketéllő bugyi csipkeszegélyén. Dühtől félárbocra petyhüdt szerszámába lávaforró vér robban, izmai kőkeménnyé feszülnek bőre alatt. Engedve a gránitkeménnyé duzzadó farkában összpontosuló vágy sürgetésének, felemeli jobbját, megragadja a nőci kicsi állát, közben balját keresztcsontjára simítja és határozott mozdulattal magához húzza őt.
- El fogom mondani, hogy mit láttam. De most kurvára nincs itt az ideje. – morogja, miközben telepatikus erejét mozgósítva behatol a Csokiszemű elméjébe, majd felkutatja és megsemmisíti az iménti percek eseményeinek emlékeit. Kitörli elmeolvasásának mozzanatait és azok hatásait, így a nő csak az előjátékozásukra fog emlékezni a fürdőszobai történésekből. Tény, hogy nem tanácsos sűrűn belemászni a halandók agyába, ugyanis a sok buzerálástól simán be tud kattanni az alany. Ám mivel csak a rövidtávú memóriát piszkálta meg, aligha okozott vele károkat.
- Hol is tartottunk? – kérdezi, fürkésző tekintetét a bársonybarna íriszeken tartva, miközben kivonul az alakváltó fejéből. Elégedetten figyeli a nőci visszaváltozását. Szemeiből kiolvad a szorongás, vonásairól lehullik a rájuk kövült rémületmaszk, szertefoszlik a lelkét szaggató feszültség. Harun élveteg vigyort enged ajkaira, majd elengedi az ujjai közt fogva tartott, finom csontú állat és megragadja a feszes húsú kebleket takaró végtagot. Ellentmondást nem tűrő mozdulattal távolítja el a nő karját a buja domborulatok elől, amikre éhes sólyomként csap le sóvár tekintete.
- Rémlik már. A bikavadító melleidnél. – szűri fogai között, miközben pillantása mohón falja a bársonyos halmokat. Farka a megfelelően telt, se nem kicsi, se nem nagy, éppen tökéletes méretű és formájú domborulatok közé vágyva lüktet nadrágjának szorításában, összeszorított állkapcsán ütemesen ráng egy izom.
- Kibaszottul nehéz lesz megállnom, hogy ne dugjam véresre a lyukadat már az első alkalommal. – közli vágytól torzult, karcos baritonján, majd nem bírva tovább ellenállni a hívogató halmoknak, lehajol, és lassan végighúzza nyelvét az egyik gusztusosan csúcsosodó bimbón. Eközben bal tenyere lesiklik a gömbölyű fenékre és durván belemarkol a ruganyos húsba. Fogai közé csippenti a keménnyé nyalogatott bimbót és kíméletlenül morzsolgatni kezdi azt, miközben jobbját levezeti selymes bőrű hason, egészen a nő utolsó védővonalát képező alsóneműhöz. Megtorpan egy pillanatra, majd hirtelen becsúsztatja kezét a fekete csipke mögé. Gyakorlott ujjai hamar rátalálnak a keresett területre, a női test legérzékenyebb, idegekkel gazdagon hálózott pontjára. Felmorran érezve az alakváltó vágyának egyértelmű jelét, a puha szeméremajkakat csúszóssá tevő, sikamlós kéjnedvet.
- Elkényeztetsz, Micus. Szaftos kis pinával vársz. Látom, a kedvemre akarsz tenni. Nagyon helyes. – röhög fel kieresztve fogai közül a csaknem véresre harapott bimbót, miközben alig érintve simogatni kezdi az ujjbegyei alatt gömbölyödő csiklót.
- Mondd csak, Cicám. Milyen pózban akarod az első menetet? Kutya? Misszionárius? Vagy akarsz felül lenni? Felőlem pattoghatsz a farkamon. Szívesen elnézegetem az ugráló dudáidat, miközben meglovagolsz. – mondja, majd telekinetikus erejét mozgósítva letépi a feleslegessé vált, átnedvesedett bugyit a nő csípőjéről. Felemeli fejét, kéjsóvár tekintetét a csokoládészínű íriszekbe döfi, miközben újra szóra nyitja ajkait.
- Persze előbb vörösre nyallak. Tudom, hogy érezni akarod a nyelvemet a csiklódon. – közli szenvtelen hangon, száján pofátlan vigyorral, mintha csak az időjárásról, vagy a tőzsdei árfolyamok változásáról folytatna könnyed eszmecserét.
- Ülj le a kád szélére és tedd szépen szét a formás virgácsaidat. Látni akarom, ahogy beterpesztesz előttem. – utasítja az alakváltót elkomolyodva, parancsolóvá erélyesített, sötét fűszerezésű, karcos hangon. Tartva a szemkontaktust a nővel, elveszi kezét az étvágygerjesztően síkos csiklótól, saját szájához emeli ujjait és lenyalja róluk a vaníliaízű kéjnedvet. Közben elméjéből erőcsápokat hív elő, melyeket kis prédája karjai köré fon. Telekinetikus képességével hátrálásra kényszeríti, és a kádhoz tolja őt.
- Ja, és majd’ elfelejtettem. Simogasd magad a nagyobb hatás kedvéért. De átéléssel ám. – teszi hozzá rezzenéstelen pofával, továbbra is szigorú hangon, miközben laza terpeszbe helyezkedve felemeli karjait és összefonja őket fedetlen, kitetovált mellkasa előtt.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Hétf. Júl. 28, 2014 12:01 pm

Még csak sejtelme sem volt arról, hogy a pokollény mégis miféléket láthatott elméjében. Akármennyire erőlködött képtelen volt bármiféle olyan emléket vagy éppenséggel emlékfoszlányt felidézni, ami talán utalhatna múltjában történő szörnyűségekre. Noha tény, hogy nem kapott valós magyarázatot arra miképpen is égett a hátára a rémséges sebhely azonban olyan helyzetet sem igen volt képes elképzelni, amitől ez rákerülhetett volna. Talán más tette rá? Mikor és miért? Nem voltak ellenségei, ahogyan a családja többi tagjának sem. Igaz, hogy apjával sokan nem értettek egyet, hiszen nemzője nézetei szerint senki nem érdemelt olyan büntetést, amely a természetfelettiek társadalmát sújtotta pláne nem akkor, ha történetesen a bűnhődők mind tisztességes életet éltek. Ugyanis minden mendemonda ellenére mégis akadtak olyanok, akik olykor még az embereknél is különbek voltak. Emiatt persze sokan támadták családját. Valaki nyíltan, valaki csupán rosszindulatú pletykákat indított el, de olyannyira senki nem lehetett volna rájuk dühös, hogy efféle büntetésben részesítsék, melyet Harun is láthatott.
Páni félelem szorította össze légcsövét, szíve pedig olyan hevesen zakatolt mellkasában, hogy valószínűleg még a szomszédos helyiségben ülő kábult nőszemély is tisztán hallhatott halandósága ellenére. Ha elő is kívánta volna venni színészi képességeit, akkor sem lett volna képes arra, hogy leplezze rémületét. Már most túl soknak tartotta a mai estét, hiszen nem csak egy, de rögtön két személy halálát is végignézte szemtől szemben, elrabolták még akkor is, ha két lábán érkezett ide és ráadásul most még ki is derül, hogy valami nagyon szörnyű dolog történt az életében, amitől szülei ennyire kikészültek. Ugyanis aligha voltak a legjobb állapotban. Két éve gyökeresen megváltozott a hozzáállásuk, még a széltől is óvták, holott eddig viszonylag hosszúra engedték a gyeplőjét, mert tisztában voltak azzal, hogy nagy bajba úgysem kerülne.
Forró tenyere szinte égette bőrét, mikor a démon közelebb húzta őt magához. Könnyfátyolos tekintetét néhány pislogással próbálta kitisztítani, hogy ne csupán halványan lássa a markáns vonások közé zárt arcát, amitől minden nő képes lenne elveszteni az eszét. Valamiért nyugtatóan hatott rá a férfi közelsége, szívének heves zakatolása némileg csitult attól, ahogy meztelen felsőtestük egymáshoz ért. Legszívesebben hozzábújt volna még szorosabban, azonban amikor beszélni kezdett és tudatta vele, hogy nem most fogja elmondani neki, ami történt megdermedt egy pillanatra. Semmiképpen sem akarta még tovább húzni-halasztani a dolgot, elkerülni az elkerülhetetlent, mivel egyszer úgyis mindent megtud. Éppen szólásra nyitotta volna ajkait, hogy tiltakozzon és meggyőzze őt arról, hogy minden rendben lesz, mondja el amit látott, amikor tompa fejfájás hasított agyába, elméje egy szívdobbanásnyi időre elködösült.
Férfi érdessé vált hangja szakította ki másodpercnyi révületéből. Jóképű arcán kaján mosoly jelent meg, testéből sugárzó hő pedig nemhogy felmelegítette volna, de csontjait szinte ezerfokosra hevítette. Pillantása még démoni formájában is delejezően hatott rá, amitől eltűnődött azon, mikor fordult ki ennyire magából. Nem volt képes felfogni, hogy ő, aki mindeddig a kegyetlenség mindenfajta megnyilvánulását teljes mértékben elítélte, most mégis úgy vonzódott egy pokollényhez, mint még soha senkihez. Ereiben csörgedező vére forráspontig hevült egyetlen érintésétől, gerince mentén finom bizsergés szaladgált végig újra és újra, lábaköze pedig ismeretlen módon sajgott érte. Az érintéséért. Egyre többet is többet akart belőle, ami önmagát is megrémítette. Vajon gonosszá vált az este folyamán? Ha ahhoz vonzódik, aki velejéig romlott, gátlástalan és mindenfajta megbánás nélkül gyilkol meg bárkit, akkor ezáltal ő is pokolra kerül? Erre talán csak apja tudná megadni a választ azonban tudta, hogy ezt a témát soha nem hozhatja szóba előtte. Nem tudhatja meg mit érez egy démon iránt. Bizonyára beleőrülne, ha tudná mivé lett a legidősebbik lánya.
Hosszú ujjak fonódtak csuklója köré majd a férfi durván elhúzta karjait keblei elől, melyeket eddig bőszen próbált takargatni. Eleinte megfordult a fejében, hogy tiltakozik és megkísérli a menekülést, azonban mikor lávaforró nyelv érintette először a halmainak csúcsát, minden efféle gondolatot kisöpört elméjéből a mozdulat. Karja megrándult, vérbővé csókolt ajkai pedig nedvesen váltak el egymástól a kíngyönyörtől melyet nyalás és harapás váltakozó mechanizmusa keltett életre benne. Rekedt nyögés szakad fel torkából, lélegzetvételei pihegővé váltak. Gyűlölte magát, amiért ennyire gyenge volt, és mert nem képes nemet mondani neki. Valószínűleg minden normális ember sikítva menekült volna előle már csak azért is, ha tudja miféle lény is a vele szemben álló. Ő mégis úgy reagált közeledése, mint egy buja, kiéhezett fehérnép. Holott nem volt sem buja sem pedig kiéhezett. Karján lévő apró pihék égnek meredtek, érzékennyé vált bimbóin pedig hűvös légáramlat csapta meg, mely a nyitott fürdőszoba ajtón keresztül beszökött.
Pofátlan szavai egy pillanat alatt kijózanították. Arcát pipacsvörössé színezte a zavar, mikor gyakorlott ujjak merültek el mélyen fehérneműjében rátalálva testének legintimebb pontjára. Légzése kapkodóvá vált azonban már nem csak a vágytól, de valami furcsa érzéstől, melyet a szégyenérzetként azonosított. Néhány pillanatig csak hápogni volt képes, egyetlen hang sem jött ki a torkán miközben a démon folyamatosan egyre szörnyűbb és pofátlanabb kérdésekkel valamint megjegyzéseivel kábította. Harag éledt lelkében, mely egy szempillantás alatt eloltotta vágylángjának tüzét. Nem tetszett neki az, hogy így beszélt vele, akárcsak ha valami prostituált volna. Nem volt prűd, nem vallotta azt a régimódi nézetet miszerint a férfi és nő csakis ágyban párnák között szeretkezhetett és ezt is házasságkötés után. Ez azonban számára is túl sok volt. Még, hogy üljön fel a kád szélére és simogassa magát! Hogy terpesszen be?! Mégis milyen nőnek nézte őt a démon? Így is tovább ment már vele, mint amire mással hajlandó volt, és tény, hogy kívánta őt… nagyon is, de nem fog idáig lesüllyedni. A legrosszabb azonban az volt, hogy valami láthatatlan erő ragadta meg és taszította le a kád szélére. Tekintetében rémület lángjai lobbantak fel, lélegzete bent rekedt egy pillanatra. Riadtan kapkodta tekintetét körbe, azonban semmi látható dolgot nem érzékelt maga körül, ami teste köré tekeredett volna.
- Ezt mégis hogy képzeled? Én nem vagyok olyan, mint az a nő ott kint. Vele nyilván mindent megtudtál tenni, hiszen látszik is rajta. Valószínűleg tapasztalt… az a fajta, aki bármit megtenne azért, hogy egy férfi még, ha rövid ideig is, de foglalkozzon vele. – kezdett bele emelkedett hangon, azonban józan esze rendre utasította és emlékeztette őt arra, hogy ha felhúzza a pokoljárót, ismét talán valaki halálával torolja meg sérelmeit. Ezt pedig nem akarta. Éppen elég volt mára a lelki terrorból, nem kívánt még több halált végignézni, így hát némileg nyugodtabb hangnemben folytatta.
– Én… én még sosem voltam ezelőtt férfival. Még csak nem is tetszett senki eddig… rajtad kívül. Én is szeretném, jobban mondva szeretnélek megérinteni, simogatni és… talán tovább is menni, de nem így. Nem akarom, hogy az első úgy legyen, hogy utasítgatsz és erőszakoskodsz. Persze nem várom el, hogy gyengéd légy, hiszen nem tudom, hogy te erre képes lennél-e egyáltalán.
Egek, legszívesebben elmenekült volna a helyiségből, ha a kijárat történetesen nem a démon mögött lett volna és ez a fojtó érzés nem kínozná őt, akárcsak ha láthatatlan karok tartanák egy helyben. Nem tudta mit mondjon a továbbiakban vagy, hogy mennyire lesz dühös rá a férfi, amiért újfent ellenkezik vele, abban azonban biztos volt, hogy nem lesz képes magától most ezeket megtennie. Ahhoz végtagjai túl görcsösek voltak, zavartsága pedig teljesen megbénították. Eddig egyetlen férfi sem látta őt teljesen meztelenül így nem tudta mit kezdjen ezzel a helyzettel, vagy hogyan érjen hozzá ahhoz, hogy neki is jó legyen.
- Ha… lefekszem veled a pokolra kerülök? – kérdezte bizonytalanul, lángvörös arcát egyenesen a démonra emelve. Ezt tudnia kellett mielőtt bármit is cselekszik, hiszen számára egyetlen aktus sem érhetett annyit, hogy ezért meghaljon és végül pokolra kerüljön, ahol örökké égő, gyötrelmet okozó lángok falják eleven bőrét.



Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Hétf. Júl. 28, 2014 12:09 pm

+18
Szigorúan korhatáros, elolvasását semmilyen korosztálynak nem ajánlom. ;)

Nos, nagyon úgy fest, hogy a dolgok korántsem alakulnak a tervei szerint. Ami kibaszott nagy szívás. Pedig már szinte érezte nyelvén az Alakváltó kisajkainak puha lágyságát, kéjgombjának kemény göbét, valamint feszes, sikamlós résének nedves szorítását a farka körül. Azonban minden jel szerint a bigében parázzsá hamvadt a vágy tüze, ami az imént még maximum lángon égett. Nem először szembesül a ténnyel, hogy nem minden nő vevő az obszcén szövegére és arrogáns habitusára. Sokaknál kivágja a biztosítékot trágár viselkedésével és cenzúrázatlan szavaival. Való igaz, nem szokása megszűrni gondolatait, úgy mondja ki őket, ahogy vannak; nyersen, kendőzetlenül. És az sem arat osztatlan sikert a finomabb lelkületű bigék körében, hogy egy pározni vágyó, begerjedt bika céltudatosságával, azaz nyílt erőszakosságával juttatja érvényre akaratát. A maga részéről vastagon leszarja, hogy a rinyáló luvnyáknak nem jön be a stílusa. Nem egy bigét gyűrt már maga alá, a delikvens ellenkezésére fittyet hányva. Elmemanipulált, dúvaddá ajzott mandrókkal keféltetett halálra vált, zokogó szüzeket. Neki ez a drasztikus vonulat fekszik. Persze lézengenek olyan kéjdémonok is Asmodeus rendjében, akik a nyáladzó, romantikus gavallér-figurát dobják be a cél érdekében. Ők cifra szavakkal, lovagias gesztusokkal próbálnak a gyengébbik nem bizalmába férkőzni. Ez is egy lehetőség. Ízlés dolga. Ő a maga részéről marad a jól bevált „ajtóstul a házba” elvnél, mely eddig is vezérelte cselekedeteit. Problémát egyedül az jelent, hogy a kádon kuporgó, riadtan pislogó nő egészen más lapra tartozik, mint azok az arctalan, tárgyként kezelt macák, akikkel eddig dolga volt. Egyetlen bige sem citált fel belőle olyan heves birtoklási vágyat és bősz védelmező ösztönt, mint amit Micus iránt érez. Még az az akasztani való Orsha ribanc sem, akit egy gyenge pillanatában a feleségévé tett. Apropó, védelmező ösztön. Emlékszik még a perzselő, savszerű haragra, ami nem olyan rég még az agyát marta, mikor az Alakváltó emlékei közé nézett. Olyan pusztító düh kerítette hatalmába, ami még csak meg se környékezte sosem. Nem kell Einstein-nek lennie ahhoz, hogy leszűrje az árulkodó tünetekből kikövetkeztethető, kézenfekvő diagnózist. A Csokiszemű fontos a számára. Valahol a bár és a hotel között félúton a nő a korhadó, fekélyes lelkébe ette magát. Talált az üszök rágta posványban egy talpalatnyi, ép területet, ahol megvethette a lábát. A babaarcú, gyámoltalan szépség elérte, hogy mindennél jobban akarja Őt. Elérte, hogy bosszúszomjas dúvaddá tüzelje a harag. És ha most akarata ellenére magáévá teszi, akkor nem ugyanolyan, mint azok a szarfaszú seggarcok, akik megtiporták ártatlanságát és csaknem halálra kínozták?! Ráadásul a nő abban a hitben él, hogy még szűz. Nem csoda hát, ha félti a (nem létező) erényét. Nem beszélve arról, hogy a jelek szerint nagyon nem akaródzik neki Pokolra jutni.
- Kibaszott élet. – morran elkomorodva, miközben rosszallóan megcsóválja fejét. Belső eszmefuttatásának tanulságát leszűrve, arra kell ráébrednie, hogy bizony épp ebben a percben nyert felvételt az általa bőszen megvetett, agyrohadt papírpöcsök díszes társaságába. Úgy kell visszafognia magát, hogy ne zúzza szét öklével a mosdótál fölé szerelt, ovális formájúvá nyújtott, kerettelen tükröt.
Az Alakváltó ingerülten felcsattanó, majd félszeggé szelídülő szavait hallva bosszúsan felhorkan. Újabb cifra káromkodást morzsol el fogai között, miközben leereszti mellkasa elől karjait. Elfelhősödött tekintete újra és újra végigjárja a nő karcsú testének vonalait, szemei éhesen falják a napcsókolta bőre vont, ruganyosnak tetsző húsmezőt. Farkába újabb adag vér zúdul a látottak hatására, és csak újonnan éledt önuralmának köszönhető, hogy nem ront begőzölt bivalyként a riadt lányra. Tisztán érzi a Csokiszeműben duzzadó érzelmeket, elvégre úgy olvas lelkében és testében, akár egy nyitott könyvben. Érzi a nő szívét szorongató, pézsma illatú félelmet, a csípős ízű, büszkeségből fogant felháborodást, az ebből sarjadt, borsos aromájú dühöt. Vágyat azonban alig észlel Kis Foglyában. Ez pedig felszítja parázsló haragját. Ujjai ökölbe szorulnak, szemei résnyire szűkülnek. Megfeszülő állkapcsán ütemesen ráng egy ideg, miközben lassú, de céltudatos léptekkel, élesen kirajzolódó izmokkal megindul a kád és a rajta kuporgó szépség felé. Dühtől izzó tekintetét egyenesen az olvadt csokoládé színű, rémülettől csillogó íriszeken tartja. Ám, minden látszat ellenére, nem a nőre mérges. Egyedül saját magára. Legszívesebben szétkúrná a saját hülye fejét a falon, amiért képes volt beállni a puhafaszú baromarcok sorába. Ugyanis már tudja, hogy mit fog tenni a következő percekben.
Némán, penge ajkakkal, zord arccal vonul a kádhoz, majd odaérve előrehajol és kinyújtja karját. Azonban nem ragadja meg a nőt. Sőt, még égő pillantását is elvonja róla, miközben mellette elnyúlva elzárja a csapot. Megszűnik a háttérzajként szolgáló vízcsobogás, a vese alakú, hattyúfehér márványmedencében párolgó forró víz gomolygó ködpamacsokat ereget a fürdőszoba nedvességtől súlyos légtérébe.
Egy pillanat erejéig elkacérkodik a gondolattal, hogy leül a nő mellé a kád peremére, de hamar elveti az ötletet. Szerszáma már így is fájdalmasan feszít nadrágjában, kurvára nem hiányzik, hogy még ennél is közelebb kerüljön vágyainak ingerlő formába öntött tárgyához. Újkeletű önuralma törékeny, aligha volna képes visszafogni magát és most csak rontana a helyzeten azzal, ha a padlóra teperve durván a magáévá tenné rettegő Prédáját. Így hát hátrébb lépdel az Alakváltótól, és tekintetét visszavezetve a gyönyörű vonásokra, vállával a márványcsempével burkolt falnak dől.
- Nem. Valóban nem vagy olyan, mint Manuela. – bólint morózus ábrázattal újfent összefonva karjait mellkasa előtt.
- Valóban mindent megtettem vele, amit nővel megtehet egy férfi. – ismeri el, miközben az elméjéből előszivárgó, kellemes emlékek hatására sötét, élveteg vigyor kúszik fel ajkaira.
- Ezért legszívesebben pofán köpném magam, de igazat kell adnom neked. Egy magamfajta faszfej nem a legideálisabb arra, hogy bevezesse a szelíd szűzikéket a szexualitás világába. Önző, alpári, arrogáns tuskó vagyok, aki ráadásul még démon is. Az a dolgom, hogy bigéket keféljek, vagy keféltessek, majd megbélyegezzem és Pokolra taszítsam a lelküket. A romantikázás nem szerepel a munkaköri leírásomban. – szűri fogai között újfent elkomorodva, miközben tövises, erőszakos vágyaktól lángoló pillantását még mélyebbre döfi a nő íriszeibe.
- A kérdésedre válaszolva; igen. Pokolra kerülsz, ha dugsz velem. Ugyanis akkor már semmiféle körülmények között nem leszek hajlandó lemondani rólad. Megbillogozlak, a tulajdonommá teszlek, és soha többé nem szabadulhatsz tőlem. – morogja érces hangon, majd telekinetikus erejét mozgósítva elindít egy erőcsápot elméjéből, mellyel farmerének zsebébe kotor. Megragad egy szénfekete papírba sodort, kénes-kátrányos dohányrudat, kihúzza azt nadrágja rejtekéből és szájához emelve ráharap. Gondolatai erejével izzít ciánzöld parazsat a bláz végére. A rágyújtási ceremónia alatt végig tartja a szemkontaktust a nővel, aztán folytatja eszmefuttatását.
- Nos, Cica, hosszú pályafutásom során még sosem tettem hasonlót. De úgy tűnik, hogy te rohadtul átírod a szabályokat. Kibaszott szentté avatást érdemelnék a nagylelkűségemért. – sóhajtja, miközben jókora, csípős-karcos füstkortyot szív le és keringtet át légző rendszerén.
- Most, hogy nemes cselekedetemet kellőképpen beharangoztam, rátérek a lényegre. Elmehetsz. Csak most, csak te. Becsüld meg, mert rohadtul nehezemre esik kiengedni téged a karmaim közül. Életem több, mint háromezer-ötszáz éve alatt még senki után sem sajgott ennyire a farkam. Napokon át tudnálak kúrni egyhuzamban. – közli rezzenéstelen arccal, majd szájához emeli jobbját, mutató-, és hüvelykujja közé csippenti az ajkai között lifegő cigit és kiveszi azt a szájából.
- Ünnepélyesen leteszem a nagy esküt, hogy nem megyek utánad, ha úgy döntesz, élsz a lehetőséggel és lelépsz. – morogja nagyvonalúan, szabad kezét szegycsontjára szorítva, miközben magában hozzáteszi; legalábbis ma nem… viszont tudom, hogy hol laksz, szivi.
- De ha úgy határozol, hogy maradsz… Azzal felhatalmazol arra, hogy azt tegyek veled, amihez csak kedvet érzek. Átadod magad nekem és én birtokba veszem a testedet és a lelkedet. – teszi hozzá koránt sem bizalomgerjesztő, kéjsóvár félmosolyra húzva száját. Íriszei mélyén a mohó vágy sötét tüze lobban fel, ahogy elképzeli, adott esetben hány féle pózban tömné meg a Csokiszemű szoros, szaftos kis lyukát.
Hogy időt adjon az Alakváltónak az elhangzottak alapos átrágására, orrán át lassan kifújja a szervezetén átkeringetett, keserű, koromfekete füstöt, majd ismét ajkai közé tolja a félig leégett dohányrudat. Aztán cirka félpercnyi hallgatás és némi pöfékelés után, újfent megszólal.
- Lejárt a gondolkodási időd, Micus. Tehát? Hogy döntöttél? Mész, avagy maradsz? – szegezi a kérdést a lánynak, aztán kiejti ujjai közül a leparázslott staub csonkját. Sóváran lángoló pillantását a nő sok féle érzelmet tükröző, lágy vonások keretezte arcán tartja, miközben bakancsos lábával rálép a kiszenvedő cigimaradványra és gyakorlott mozdulattal eltapossa azt a márványkövezeten.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Szer. Aug. 20, 2014 7:00 pm

A vágy lehet jó, ugyanakkor veszélyes is.
• • Harun és Emma • •

Megannyi különös érzelem kavargott testében és elméjében egyaránt. Nem tudta mitévő legyen, hogyan kéne reagálnia a démon szavaira úgy, hogy ne hazudtolja meg önmagát, azonban őt se bőszítse fel. Az este folyamán nagyon sok mindenen mentek keresztül, sok szörnyűséget látott, melyet a férfi idézett elő, éppen ezért botorság lett volna figyelmen kívül hagyni erejét. Szemei előtt a „Démon” szócskának kellett lebegnie mindvégig, hatalmas, vörös, világító betűkkel, hogy egy pillanatig se feledhesse el. Úgy hitte őt a Gonosz sosem környékezheti meg, hiszen mindig tisztességes életét élt és olyan fantasztikus családot tudhatott maga mellett, akik védelmezték és szerették. Nem kellett sötét eszközökhöz nyúlnia, hogy mindene meglegyen a világon, hiszen az Úr bőkezűen bánt vele. Éppen ezért önmagát is olyannak vélte, akinek sziklaszilárd elvei vannak és rendületlenül a jó oldalán áll, miként lelkész édesapja is. Olyan kívánt lenni, mint ő, hiszen bármi is történt a családdal, hite egy pillanatra sem rendült meg és bármennyi szörnyűséget is tapasztalt az életben, nem akadt volna olyan lény, akinek ne segített volna, ha rászorul. Most mégis lelkének egy egészen kicsiny szegletében, úgy érezte, hogy szüksége van a démonra. Hogy minden vágya, hogy férfi is legalább annyira akarja őt, miként ő is az előtte állót. Minden hibája ellenére, minden mocskos, véres játékát leszámítva, eltéphetetlenül és megmásíthatatlanul vonzódott hozzá, akitől menekülnie kellett volna. Kettejüknek semmi jövőjük nem lehetett, hiszen mégha most nem is, de később mindenképpen családot szeretett volna alapítani. Szerelem, házasság és gyermek pedig szóba sem jöhetett egy olyan lény esetében, akinek lelke örök kárhozatra volt ítélve. Ellentétes oldalon álltak, és ha egyes dolgok felett képes lenne szemet hunyni, a fájdalom elkerülhetetlen lenne neki. Megcsalás szilánkosra zúzta volna lelkét, nemkülönben, ha ártatlanok szenvedését kell néznie. Ő nem volt képes effélére, és valójában nem is akart. Egészen más értékrendek szerint éltek. Ezt tudatosítania kellett magában. Akkor mégis, miért sajgott a szíve, ha csak arra gondolt, hogy nem láthatja többé a férfit? Gondolt arra, hogy talán valamely praktikáját vette be rajta, delej alá vonta elméjét és szívét. Nem ismerte a hozzá hasonlókat, így nem tudta miféle képességek birtokában lehettek. Ha momentán mégis bebizonyosodik feltételezése, a kínzó érzés azonban nem fog változni, mindazok ellenére, hogy tudata elkeseredett harcot vívott jelenleg is bordái között lüktető szervével.
Ereiben csörgedező vére forráspontig hevült, ahogy közelebb lépett hozzá Harun, azonban ahelyett, hogy ismét megérintette volna, csupán a csapot zárta el mellette. Mélybarna íriszei egy lélegzetvételnyi időre sem szakadtak el róla, ugyanis emlékezetébe kívánt vésni minden porcikáját. Homokbarna fürtjeit, acélkék átható íriszeit, feszes, nők kényeztetésére teremtett ajkait, magas szálkás termetét és az azon lévő megannyi gyönyörű tetoválást. Elképesztő látványt nyújtott a fényűző berendezés között. Egy olyan férfiét, akiért minden nő bármit odaadott volna, ha csak egy órácskára is, de megkaphatja őt. Most mégis kétes érzések között tengődött.
Amikor szóra nyitotta a férfi az ajkait, lassan lehunyta pilláit és úgy hallgatta reszelős baritonját, melytől minduntalan libabőr futott végig karján és egész testét. Mivel ruhát jelenleg nem igen viselt, fizikai megnyilvánulása is volt szánalomra méltó érzéseinek. A szavak sorra hagyták el ajkait, melyek legtöbbje tőrként fúródott szívébe, maradék pedig bársonyosan simogatta lelkét belülről. Az, hogy a démon is legalább annyira ragaszkodott hozzá, mint ő, sokkal inkább megnehezíti a dolgot kettőjük között, mintsem segítene, ugyanis tudta, hogy így sokkal nehezebb lesz tőle elszakadnia, ha megteheti.
Harun mintha csak a gondolataiban olvasott volna, ajánlatot tett számára. Elmehet, ha szeretne vagy maradhat, ebben az esetben teljesen ki lesz szolgáltatva a démon igényeinek. Pillái felrebbentek, tekintetét pedig a pokollényre kapta, akárha rosszul hallott volna. Elengedné? Csak így? Azok után, hogy elhurcolta őt és még képes volt gyilkolni is ezért? Homloka mély ráncba szaladt értetlenségének jelenként. Ajkait szólásra nyitotta, azonban mivel képtelen volt hangot adni megdöbbenésének, végül ismét összezárta őket. Olyannyira meglepte a pokollény nagylelkű ajánlata – melyet eleddig senkinek nem tett állítása szerint -, hogy lelke még inkább ellágyult.
Gyerünk kell fel és menj már! – unszolta őt hamvaiból feltámadt józan ítélőképessége. Ő azonban egyelőre nem mozdult. Figyelte, ahogy rágyújt egy újabb dohányrúdra, miközben a démon rabláncra verte acélos íriszeivel.
- Én… nem is tudom mit mondjak. – lassan felegyenesedett a hatalmas, kagylóformájú kád széléről, vékony karjaival pedig átölelte magát, hogy ismét eltakarhassa fedetlenné vált kebleit a férfi elől. Nem azért, mert szégyellte volna magát – még ha így is volt -, de illetlennek tartotta, csak úgy egy szál fehérneműben, kitárulkozva ácsorogjon egy idegennek mondható férfi előtt.
- Honnan tudjam, hogy ez nem csak egy csapda? Hogy miután hazamegyek nem jössz utánam és sodrod veszélybe a családomat? Nekik sosem lenne szabad démonok közelébe kerülniük, és nem én kívánok Hóhérukká avanzsálni, még ha közvetve is lennék az. Vagy rosszabb esetben, ha olyan döntést hozok, ami neked nem tetszik, talán bántod Manuelát vagy valakit, aki éppen az utadba kerül. – tette fel a kérdéseket melyek gondolaiban kavarogtak. Nem bízott a férfiban és nem azért, mert pokollény volt, hanem mert látta az este folyamán mennyire könnyen gyilkol. Hogy mennyire kevés elég neki ahhoz, hogy egy ártatlan lelket kitépjen a porhüvelyéből. Nem akarta, hogy még több ember halála száradjon a lelkén. Túl sok vér folyt, a tudat pedig, hogy húga vagy szülei esnek áldozatul rossz döntése miatt, elviselhetetlen kínokat okozott volna számára. Bármilyen áldozatot vállalt azért, hogy tőlük távol tartsa a férfit. Ígérete ide vagy oda.
Vérvörös arccal lépett Harun-hoz közelebb, egészen addig míg bőrük csaknem összeért. Szaglóhámjának receptorait kellemesen bizsergette a bőre alól kipárolgó sötéten fűszeres illatelegy, mely dohányrúdjának kesernyés illatával keveredett. Bal karját elvonta halmaitól, ujjbegyeivel pedig szinte alig érintve bársonyos ugyanakkor márványkemény bőrét, gyengéd érintéssel vezette fel egészen tarkójáig.
- Másrészt pedig nem hiszem, hogy képes lennék elmenni innen. Tudom, hogy szörnyű… nagyon szörnyű hibát követek ezzel el. Kárhozatra és romlába taszítom magam pusztán önzésből, mert többet akarok belőled. Mindazok ellenére, hogy rettenetesen félek. Félek a fájdalomtól és mindattól, ami rám várhat. Viszont, ha már így alakult, nem lehet véletlen. Nem lehet véletlen az, hogy találkoztam veled, hiszen apám szerint minden okkal történik, ha valami nem az Úr elrendelése szerint menne mégis, akkor Ő közbelép és megkísérli visszaterelni eltévelyedett nyáját a kitaposott ösvényre. – egy pillanatra elhallgatott, majd lehunyta pilláit. – Bármi is történjen, kérlek, ígérd meg, hogy sosem bántod őket. A családom a legfontosabb számomra és képtelen lennék elviselni a tudatot, hogy miattam esett bajuk. Mert rosszkor voltam rossz helyen, és mert túlságosan esendő vagyok. – suttogta maga elé a szavakat, azonban tudta, hogy a férfi minden szavát tökéletesen megértette. Azt pedig csak remélhette, hogy ekkora alkuba belemegy és nem neveti ki naivsága miatt. Pedig az volt, méghozzá nem is akármennyire. Egyetlen épelméjű sem bízott volna meg egy démonban, ő most mégis családját bízta rá, ennél nagyobb áldozatot pedig senki nem hozhatott volna meg érte.


   ©

   

   

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Vas. Okt. 05, 2014 6:48 pm

+18


Miközben módszeresen passzírozza a cigimaradványt a márványpadlóba, felemeli karjait és összefonja őket mallkasa előtt. Komollyá rendezett vonásokkal, mélyreható pillantással fürkészi az alakváltó vívódó kifejezést tükröző arcát, tanácstalanságot sugárzó, étcsokoládé színben sötétlő íriszeit.
Hogy belenéz-e a nőcske fejébe azalatt? Még jó. Hülye lenne nem kihasználni képességeit, különösen az ilyen helyzetekben. Rohadtul tudni akarja, hogy mi zajlik a cicuska agyában, így kiereszti erőcsápjait és elmelátó képességét aktiválva belekotor a párducnő fejébe. Mindent kiolvas onnan, a leghalványabb gondolatoktól kezdve a leggyötrőbb kérdésekig. Mire a Csokiszemű szóra nyitja furulyázásra termett, érzéki vonalú ajkait már pontosan tudja, hogy mit fog hallani a szájából.
Kájsóváran villanó, vágytól izzó tekintete követi a nő minden mozdulatát. Úgy kell visszafognia magát, hogy ne eresszen meg egy elégedett vigyort, amikor az alakváltó felegyenesedik a kád pereméről, hogy meginduljon felé. Szótlanul, látszólagos komorsággal hallgatja a dugnivaló ajkak közül felcsendülő kérdéseket, sötét lángoktól égő pillantással figyeli a formás, napbarnított bőrbe vont, hegyes bimbójú kebleket, majd az azokat eltakaró, vékony karokat. Miután az ingerlő mellek kikerülnek látóteréből, a nő eszményi testének egyéb, látható régiói kerülnek érdeklődésének fókuszába. Marad még bőven látnivaló a cicamicán, így sóvár pillantása a lapos, broncbőrrel fedett hasra, a közepébe vájt, izgató mélyedésre, azaz a köldök parányi hasítékára, a hosszú, nőiesen izmolt, áramvonalas combok találkozásánál feketéllő csipkeháromszögre, majd a karcsú virgácsokra téved. Precíz alapossággal méri fel az alakváltó bájait, egyetlen kihívó domborulatot, egyetlen lágy hajlatot sem hagy ki a terepszemle során. Szemlélődés közben elméjében egymást követik a korhatárosabbnál fülledtebb képsorok. Gondolatban tucatnál is többször teszi magáévá a hol kikötözött, hol leszíjazott Csokiszeműt, dugja hosszú, kemény lökésekkel misszionáriusban, keféli hátulról, kíméletlen tempót diktálva, begőzölt bika módjára, hosszú, vörös fényű, sötét fürjeit markolva, lovagoltatja és kúrja falhoz nyomva, nem csupán sikamlós hüvelyét, de hátsó, szoros bejáratát is használva. A fejében pergő, erősen +18-as felnőttfilm és a nőcske pazar bájainak látványa újabb adag vért áraszt kegyetlenül feszítő ágyékába. Farka türelmetlenül megrándul slicce mögött, golyói felsajognak. Magában cifrát káromkodik, azonban nem engedi arcára kivetülni a benne játszódó folyamatok jeleit. Tekintete mereven szegeződik az elé lépő alakváltó szorongással vegyes vágyat tükröző pillantásába, majd tovasiklik a cicuska zavarrózsáktól vöröslő járomcsonjára. Szemei résnyire szűkülnek, amikor a lány keze felé lendül a levegőben, aztán ajkai szegleteibe féloldalas, pofátlan vigyor telepszik kis prédájának megadó viselkedését tapasztalva. Elégedett morranással válaszol a fülébe kúszó, selymes szopránba burkolt szavakra, azonban egyelőre a néma megfigyelő szerepébe helyezkedve szemléli az eseményeket. Vérbőn duzzadó szerszáma újfent nadrágjának nyomul, amikor a Csokiszemű végigsimít a vállán és a nyakán, finom ujjait egészen a tarkójáig vezetve. Eközben természetesen nem csupán a nőcske kimonodtt szavait, de gondolatait is tisztán hallja. Átsugárzik belé minden, dugnivaló foglyának minden lelki rezdülése, érzelme, hangulata. A kétségei nem érdeklik, hamarosan úgyis meg fog feledkezni róluk. Kikúrja belőle az ellenállás leghalványabb szikráját is. Kéjdémon nyelven mondva: odaadóvá keféli a kicsikét. Nem Micus lesz az első nő, aki engedelmes rabszolgává tesz egy aktus alatt, azonban ő az egyetlen, akivel kapcsolatban hosszútávú terveket szövöget. Nem áll szándékában elengedni őt, nem csupán alkalmi szeretőnek akarja, akit eldobható tárgyként, feszültségoldásra használ, akit csupán könnyed numerákra tart. Először levakarja magáról azt a kullancsként ragaszkodó, mindenkivel farkaló, irritáló Orshát (ha kell kinyíratja a faszba), aztán a feleségévé teszi a gyönyörű párducnőt. Az sem érdekli, ha ehhez lekvárt kell nyalnia Lucifer seggéből. Ez egyszer felveszi a pléhpofát és – tőle szokatlan módon – alázatos lesz a feljebbvalóival. Megvárja, hogy Micus utolsó, suttogó szavát is magába kebelezze a fürdőszobára ereszkedő csend, majd kinyújtja a karját, a tarkóját cirógató alakváltó karcsú dereka köré fonja azt és durván magához rántja a karcsú, tökéletesre alkotott női testet.
- Nem kárhoztatlak azért, mert többet akarsz belőlem. – szólal meg hosszúra nyúlt másodpercek múltán, kiszélesítve a száján terjengő, öntelt vigyort, miközben szabad kezét felvezeti a nő finom csontozatú hátán gerince mentén haladva egyre feljebb, hogy aztán ujjaival a hosszan aláomló, bársonyos fürtök közé markolhasson.
- Ellenállhatatlan vagyok, nem tehetek róla. – folytatja lassan hátrahúzva a nő fejét, hogy feltárja annak kecses, bársonybőrbe vont nyakát. Tekintete éhes ragadozóként csap le a feltáruló torok lágyan elősejlő gégecsövére, majd előrehajol és nyelvével tulajdonosi határozottsággal szánt végig a törékeny porcgyűrűkön.
- Nem bántom a családodat. – morogja a selyemes bőrbe, majd hozzáteszi:
- Ha jó leszel és nem feszülsz ellenem. Nem vagyok én akkora seggarc, mint amilyennek első pillantásra tűnök. – jegyzi meg a nő nyakának oldalára simítva ajkait. Amint megérzi szája alatt a Csokiszemű hevesen pulzáló ütőerét, ismét kiölti nyelvét, ráérősen végignyal a forrón lüktető carotis vonalán, aztán ajkait a puha bőrre tapasztva – tudván, hogy ezzel napokig tartó, lilálló véraláfutás-foltot hagy prédája nyakán - erősen megszívja a jóízű húst. Eközben lassan megindul maga előtt tolva gyönyörű foglyát. Mivel jelenleg minden mellső végtagja foglalt, elindít egy erőcsápot elméjéből, megragadja vele a párducnő – gusztusos melleit takaró - karját csuklónál, majd elhúzza azt a tenyerére kívánkozó húshalmok elől.
- Van néhány szabály, amit be kell tartanod ahhoz, hogy anyunak és apunak ne essen baja. Első szabály: ne takargasd magad előlem. Az enyém vagy. A fejed búbjától a lábujjad körméig. És jogom van nézni, érinteni, ízlelni a tulajdonom bájait. – dörmögi az ajkai alatt bársonyló húsmezőbe, aztán felfelé indul szájával az alakváltó csinos kis fülkagylója felé.
- Második szabály: azt teszed, amit parancsolok neked. Hogy lássam mennyire értetted meg mindazt, amit eddig mondtam neked, megkérlek... – itt tart egy légvételnyi szünetet a nyomaték kedvéért, majd ismét felveszi a fonalat -... ismétlem, megkérlek, látod udvarias démon vagyok, még kérni is tudok, hogy, miután megfosztottalak a bugyidtól, térdelj fel szépen a kád szélére. Nekem háttal, kutyapózban. Kis terpeszben. – suttogja vágytól rekedt, mélyen morajló, füstös baritonján, miközben erőcsápját a Csokiszemű alsóneműjének oldalpántja köré fonja és ráérősen lehúzza a hőn áhított szeméremajkakat fedő csipkét. Míg ezzel foglalatoskodik, elvonja karját a nő derekáról, az egyik almamellhez emeli kezét és ujjai közé csippentve a keményen meredező bimbót, csavargatni kezdi azt. Először ajkaival, majd nyelvével simít végig a cicamica fülének porcívein, végül fogai közé harapja a fülkagyló puha húspárnáját.
- Látni akarom a kerek, markolnivaló seggedet, a nedvben ázó, csillogó szeméremajkaidat és a farkamra éhező nyílásodat. – hörgi kásás hangon, a padlóra ejtve prédája alsóneműjét, majd kiereszti markából az étcsokoládé színű hajfürtöket, elengedi a vörössé tekert, hegyes bimbót és kéjsóvár vigyorral ajkain, égő pillantással kissé hátrébb lép a nőtől, hogy helyet adjon neki az általa parancsolt póz felvételéhez.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Kedd Feb. 03, 2015 7:01 pm

+18

Hogyan képzelheti, hogy ez működhet? Hogyan bízhatna meg benne? A suttogó kérdések visszhangot vernek elméjének falai közt. Ám a válasz egyértelmű; nincs más választása. Bíznia kell benne és remélnie, hogy nem veri át. Testének minden porcikája sóvárgón könyörög a férfi után. Vágyik érintésére, ajkainak simítására, parázsló tekintetére. És bármennyire is próbálná leplezni önnön vágyait, tisztában van azzal, hogy szíve és elméje éppen annyira kívánja őt, miként teste.
Engedd el magad és add neki... - csap fel a suttogón karcos szoprán, erősítve magabiztosságán.
Szíve heves ritmusban lüktet bordái közt, gerince mentén kéjes hullám csordogál végig, ahogyan tekintetük találkozik. Nem tetszik neki különösebben, hogy teste ennyire hevesen reagál a démon közelségére, ám tenni képtelen ellene. Egyszerűen csak sodródik az árral, és őszintén reméli, hogy nem keveredik még nagyobb bajba, rosszabb esetben nem sodorja családját veszélybe. Míg ők biztonságban vannak és több személynek nem esik bántódása saját ostoba hibájából, vajmi kevés dolog érdekli.
Torka sivatagossá szárad, ajkait cserepesnek érzi, a pokollény csókjára szomjazva. Ám egyelőre nem mozdul. Nem mer, hiszen nem tudja miként kéne hozzá érnie, hogy neki jó legyen. Tapasztalanságának szégyene a járomcsontjára feszülő bőrt vörösebbre festi, ám ügyel arra, hogy ezen aggodalma jobban ne ütközzék ki vonásaira. Csontos hátívén végigsimító forró tenyere bűnös érzületétől lehunyja sötét pilláit, majd ahogy hosszú loknikban aláhulló tincsei közé túr és feszülnek rá ujjai, hogy ekképp húzza hátra fejét, mély doromboló hang szökik felszínre ajkai közül. Testébe zárt párduc azonnal rezonál az érintésre, miként humán alakja is. Önkéntelenül simul bele az érintésbe, akár egy házi macska, akit az imádott Gazdája kényeztet simogatással. Légzése szívdobbanásonként sóhajtóbbakká válik, melyeken még a nagyképű szavai sem változtatnak. Igaza van, valóban képtelen ellenállni neki. Nem több egy ostoba, gyenge halandónál, aki nyomban behódol és elcsábul, amint szembe találkozik vele. Nem számít neki, hogy miféle lény, hogy milyen szörnyűségeket követett el nem csupán este, de vélhetően egész léte folyamán. Kell neki. Szüksége van egyszerűen rá. Sóvárog érte.
Démon késztetésére tolatni kezd egészen addig, míg csípője a hűvös márványkagylónak nem ütődik. Megfeszülő nyakát ért támadástól égnek merednek testén a pihék, miként a libabőr végigszalad fejtetőtől egészen a lába ujjáig. Annyira gyűlöli őt... már most!
Mialatt e gondolat megfogan elméjében, ajkai közül egy újabb sóhaj szökik felszínre, mellyel akárha máris áthúzná egyetlen tollvonással iménti ki nem mondott állítását. Pokollény karcos baritonba burkolt szavaitól felnyitja pilláit, ám nem áll módjában a férfire nézni, hiszen béklyóban tartott fejét, nem képes mozdítani. Tulajdona volna? Valójában ennek nem kéne örülnie, sőt mi több, rémülten kéne kihátrálnia az egyre veszélyesebb helyzetből, ám tudja mindez csupán önámítás lenne. Lelkének legmélyén valami megmozdul tudván, hogy a démon magának akarja, hogy jogot formál rá. Eleddig sosem vonzódott senkihez úgy, ahogyan hozzá és ha ez az érzés fogja pokolra juttatni, talán megéri vállalni ezt a szörnyű sorsot...
Elméjében kavargó gondolatfoszlányok lassulni kezdenek. Minél közelebb kalandozik Harun bűnre csábító ajkaival a fülkagylói felé, annál inkább úgy érzi, hogy elveszíti az irányítást maga felett. Annyira... jó. Túl jó...
Egy másod perc erejéig tüdejében reked a forró légkorty. Pupillái kitágulnak, arcának bőrét pedig már-már olyan lágforrónak érzékeli, hogy nem érti, hogyan nem olvadt le az még járomcsontjáról.
Hogy, mit kéne tennie?
Nagyot nyelve próbálja elképzelni a zavarbaejtő pozíciót, melyet a démon kér tőle. Amint fürtjei ismét szabaddá válnak és fejét képes az említett hely irányába fordítani, meg is teszi azt azonnal. Bármennyire is tiltakozik belső hangja, tudja hogy önként nyújtotta át magát a férfinak, és vállalta, hogy azt tesz vele, amit csak szeretne. Az első kérésnél meg is hátrálna? Sosem volt ennyire gyáva és bármennyire is zavarban érzi magát, valahol mélyen szeretne a férfi kedvére tenni. Gyerünk Emma...
Rekedt nyögés kíséretében feszül meg ismét gerince, miként újabb támadás zökkenti ki egyébként nehezen forgó gondolatmenetéből. Alsó ajkát beharapja, mialatt újabb izgató érzület sarjad testében, mi indaként csavarodik dereka, combja és végtagjai köré. Lábaközét takaró csipke takarásában lüktetni kezd legintimebb pontja. Mintha a férfi gondolatai közé látna (Ó Istenem add, hogy nem!), láthatatlan erő csúsztatja le lassan fehérneműjét a combjain, hogy végül immár teljes megtelenségében mutatkozzék a démon előtt.
Reszketőn vesz egy mély lélegzetet, majd lassan a démonra vezeti gesztenyeszínű íriszeit. Tekintetéből kiolvasható a mélységes zavar, amit az utasítása és lemeztelenített teste kelt, de nem hátrál meg. Garatreflexei mozgásba lendülnek, miként nyel egy nagyot, végül pedig lassan bólint. Bizonytalan, hisz ki ne volna az, ám mégis próbál erősnek mutatkozni, aki nem hátrál végül meg. Ha ő nem tartja be, amit ígért, hogyan várhatná el a férfitól ugyanezt?
Térdei szinte már-már összekoccannak, ahogyan elengedi a hűvös, homokszín kagylót hogy a hasonló árnyalatban pompázó impozáns kád felé vegye az irányt. Szörnyen zavarban érzi magát, hiszen eleddig egyeten férfi sem látta őt ilyen pucéron, ráadásul nem olyan, akihez nyíltan vonzódik. Mi van, ha nem fog neki tetszeni végül?
Inkább bele sem kíván menni efféle gondolatmenetbe most. Gátat szab sarjadó kételyeinek, s mikor végül eléri a kádat, jobbjával a hátát simogató hosszú fürtökhöz nyúl, hogy azokat előre húzza jobb vállára. Összeszedi minden bátorságát, és bár tisztán látszik, hogy aligha kitanult kacér, mégis megkísérel bárminő esetlen sutaságot mellőzni mozdulataiból, ahogyan feltérdel a kádra és élete legilletlenebb pozíciójába helyezkedik. Vékony ujjai olyan erősen fonódnak a kád peremére, akárha az élete függne rajta, pilláit pedig szorosan lehunyja. Gyomrában hízó görcs lassacskán egész testét bekebelezi, ugyanis most már tudja, hogy nem lesz megállás. Megtörténik hát, méghozzá egy démonnal.
Próbálna megszólalni, ám ajkait nem képes mozgásra bírni, így hát szavai kimondatlanul ott lebegnek tovább a levegőben. Pedig mennyi mindent kérne tőle, még ha tudja, hogy mindez talán süket fülekre találnak. Megkérné, hogy ne legyen túl gyors, hogy próbáljon minél óvatosabb lenni és ne okozzon túl nagy fájdalmat. Nem tudja mire számítson, hiszen furcsa szex-fóbiája okán - amiből úgy tűnik lassacskán kigyógyul -, pornó filmet sem nézett. Most már nagyon bánja...
Lassan lehunyja pilláit, az utasításnak eleget téve pedig fenekét némileg kitolja, hogy szabad belátást adjon annak a férfinak, aki először fogja igazán érteni őt.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   Csüt. Ápr. 23, 2015 8:06 pm

Erőteljesen korhatáros. Elolvasását semmilyen korosztálynak nem ajánlom.


Évezredeken átívelő – nem mellesleg roppant gyümölcsöző, azaz orbitális nagy dugásokkal, lélek-zsákmánylással hangulatosabbá tett - léte alatt sokan ejtettek már szót sajátos humoráról, melyet egyesek szurokfeketének, míg mások arcpirítóan obszcénnak tituláltak. Valószínűleg mindkét tábor véleménye helytálló, épp ez adja pokolian vicces beszólásainak – amiket előszeretettel szúr be a legváratlanabb pillanatokban általános megbotránkozást bocsátva ezzel környezetére - sava-borsát. Itt megjegyezendő, hogy elenyészően kevés azon alkalmak száma, amikor is torkán akad egy-egy ütősnek induló poén. Ritka ugyan, de bizony előfordul. Ahogy most is. Őszinte megrökönyödésére azon kapja magát a csupamárvány, csupaluxus fürdőhelyiség falai között, hogy imént még magas lángon égő tréfálkozó kedve nem csak hogy tartalékra kapcsolt, de effektív hamvaiba halt.
Agyában rövidzárlat áll be egy szívdobbanásnyi időre, amint a Csokiszemű fogja magát és várakozásaival ellentétben - minden különösebb lázongás, de nem minden zavar nélkül - eleget tesz előbbi utasításainak. Kéjsóvár, s egyben elégedett vigyorral, árgus szemekkel figyeli, ahogy az alakváltó bájos pironkodás, zaklatottságra utaló, sűrű pislogás kíséretében és némi hezitálást követően hátat fordít neki, feltérdel a vese-alakú, hattyúszín márványkád peremére, végül négykézlábra ereszkedve felveszi a megkövetelt pozitúrát, ezzel tökéletes belátást engedve Harun számára az általa behatóbban megszemlélni kívánt, azonban mindeddig takarásban lévő, intim részeire. Tehát igézően illatozó, selymes, víztiszta nedvtől csillogó, rózsaszín szeméremajkaira, ínycsiklandozóan síkosnak és szűknek tetsző bejáratára, feszes, bronzbőrbe vont farpofáira, valamint a rugalmas félgömbizmok között megbújó, csinos kis ánuszrózsájára.
Az elé táruló, veszettül izgató panorámától ihletetten átlapozza emlékeit, de nem rémlik neki, hogy a mögötte álló, hosszú évezredek alatt valaha is látott volna kívánatosabb nőt a fürdőtál szélén pucsító párduclánynál.
Soha nem látott még Nála gyönyörűbb teremtményt.
Hosszóra nyúlt, óráknak tűnő másodpercek peregnek tova, mire végre képes lerázni elméjéről a rá telepedett, különös kábulatot. Visszatalálva önmagához megköszörüli torkát, aztán újfent felölti a totálisan gátlástalan, trágár élvhajhász szerepét – mely úgy rágyógyult már, akár egy nyolcadik réteg bőr – és szóra nyitja sóvár vigyorra görbült ajkait.
- Bassza meg. – morran vágytól rekedt hangon, pozitív benyomásait összegezve, miközben lenyúl sliccéhez, hogy illetlen mozdulattal megigazítsa farmerének túlságosan szorossá vált elejét. – Szétdurran tőled a farkam, Cica. Úgy feszül a lécem, mintha túlnyomás uralkodna benne. Mondjuk nem csoda, tekintve, hogy az összes vérem a kibaszott cerkámban lüktet. Ráadásul a golyóim is rohadtul sajognak. Megbolondulok, ha nem üríthetek beléd vagy fél tucat patront. – recsegi olyan hangon, akárha üvegkavicsokat őrölne a fogai között.
- Persze előtte duzzadtra nyalom a szaftos kis pinádat. – folytatja gondolatmenetét kajánul, még mindig zsibogó szerszámát dörzsölgetve a durva vásznon keresztül.
- Muszáj megízlelnem a nedvedet. A nyelvem alatt akarom érezni gyönyörtől remegő, lágy húsodat, miközben a nevemet sikoltva élvezel el. – üti tovább a vasat, noha tisztában van vele: istennőket megszégyenítő szépségű, ártatlan lelkületű foglya már így is jelentősen frusztrált.
Persze a szervál alkatú asszonyállat ettől csak még ellenállhatatlanabb a szemében.
Megrontani való, törékeny virágszál.
Igazi ínyencfalat a magafajta, telhetetlen kéjdémonnak.
Itt az ideje, hogy használatba vegye végre a Nőt. A Nőt, aki valamilyen bűvös mágia folytán képes megérinteni gennyedző fekélyek borította, bűntől bűzölgő, torzzá formált lelkét, melyet a Pokol ragacsos, szurkos iszapjából, csontolvasztó lángjaiból, mérgező gázaiból gyúrtak, majd ültettek belé. S amit érzéketlenné tervezett a teremtője.
Közönyösnek kellene lennie.
Úgy kéne néznie erre a Nőre, ahogy a többi arctalan, egyszerhasználatos tárgynak tekintett szukára. A gyötrő kérdések, amik már jó ideje nem hagyják nyugodni, újult erővel sorjáznak elő tudata leghátsó traktusából, hogy aztán makacsul a gondolatai közé ékelődjenek.
Mintha egyenesen az agyállományába fúródnának.
Bőre alá, szövetei mélyére, zsigereibe másznak.
Mint a kibaszott orsóférgek.
Miféle igézet szállta meg?! Miért érzi a magának a dugnivaló kis alakváltót?! Mi a titka a Csokiszeműnek?! Mivel láncolta magához ez a szelíd bestia?!
Ha ő fogságba esett, hát rabbá teszi bájos börtönőrét is.
Mintha nem ezt tervezte volna már ismeretségük legelején. Már akkor magának akarta az ébenhajú, babaarcú tüneményt.
Tedd magadévá; kösd magadhoz a testét, bélyegezd meg a lelkét! Nyakörvet, pórázt a cicamicára!
Meglesz. – biztosítja Belső Hangját, a tudatalattija mélyéről ki-kiszóló, olykor követelőző, máskor dühödt, de mindig álnokul manipulatív, orvul lappangó, avagy nyíltan felvállalt ösztöneinek, szándékainak és vágyainak önkéntelen gondolatokba gyúrt megmutatkozását.
Az elméjében folytatott, önmagával bonyolított diskurzus természetesen egyetlen szemvillanásnyi időre sem vonja el kedvenc tevékenységétől, azaz a számára felkínált – erőteljesen dekoratív - hátsó fertály részletekbe menő feltérképezésétől. Sötét tüzektől izzó pillantása ráérősen, a teljesség igényével méri fel az elé táruló húsmezőt, annak minden tökéletesre alkotott hajlatával, finom ívű árkával, igéző domborulatával és titokzatos zugával. Újra és újra végigjárja mohó tekintetével a tébolyult vággyal gyúrni, markolni, nyalni, harapni és falni kívánt női bájakat, eközben pedig arra is szakít időt, hogy hosszabban elidőzzön egyes lebilincselő részleteknél; a napcsókolta, bársonyosnak tetsző bőrrel takart, keskeny ösvénnyel kettészelt tompor hívogató halmain, a nőiesen izmos, formás, karcsú combok találkozásánál megbújó, lédús, hamvas húsú sárgabarackot idéző szeméremtest húspárnáin és a köztük rózsaszínlő kisajkak lágy fodrain. Na igen, a vizuális örömök oltárán is kell olykor adózni, még akkor is, ha történetesen úgy lüktet vérbővé duzzadt farka a lázas várakozástól, hogy félő: szégyenszemre mindjárt a nadrágjába ejakulál, mint egy kibaszott kezdő.
És ismét egy soha. Soha nem tökölt még ennyit egyszerű nézelődéssel, jobbára azonnal a lényegre tér és learatja a termést, esetében a magas C-be ívelő gyönyörsikolyokat, a párás kéjzihálást, az elhaló mámorsóhajokat.
Azonban most a teljesség igényével óhajtja kiélvezni a jutalmát, nem akar ajtóstul rontani a házba.
Most nem.
Vele nem.
Most nem dolgozik, nem egy arctalan, névtelen ribanccal hetyeg, Vele nem azért fog kefélni, hogy kikúrja belőle a lelket, noha szándékában áll megbillogozni azt.
Muszáj magáénak tudnia a Nőt, muszáj birtokba vennie, rásütnie jelét, muszáj magához láncolnia.
Örökre.
Tisztában van vele, hogy helytelen mindaz, amit érez, nem volna szabad kötődnie, nem fűthetné ilyen heves birtoklási vágy, nem engedhetne a benne tomboló, pusztító őrületnek, mely mindkettejüket komoly bajba sodorhatja.
Aggódik Érte.
Bassza meg!
Ebből még orbitális nagy gebasz is lehet és lesz is, pláne ha ez a drágalátos kis feleségén múlik.
Ha ez Orsha fülébe jut…
El kell takarítania az útból azt a szakadt, válni nem akaró, kullancs-módra ragaszkodó kurvát. Mielőtt még árthatna a Csokiszeműnek.
Ujjait ökölbe szorítják az elméjét befoglaló, dühödt-aggódó gondolatok – melyek miatt nem győzi bőszen ostorozni magát-, ajkairól leolvad a kéjenc vigyor, izmaiban gyilkos tettrekészség feszül.
És bár haragvó szorongás ver tanyát korhadó lelkében, fekete indulatainak szurkos fellegén átszüremlik az ereiben izzó, követelőző vágy.
Szerszáma sürgetőn megrándul slicce mögött, mire elsötétülő íriszeiben újult erővel izzik fel a zsarnok szenvedély skarlátvörös parazsa. Gondbarázdálta homloka elsimul, ajkai szegletében máris iménti, sóvár vigyorának édestestvére vibrál.
Úgy határoz, nem rugózik tovább a felmerült problémán, hiszen itt térdepel előtte a veszettül akart Nő, hogy felkínálja neki vágytól nedves, gusztusosan csillogó, buja hasítékát. Az esetleges komplikációkon ráér később is agyalni, most magáévá kell tennie a Tulajdonát.
Eleget várt. Sőt, többet a kelleténél. Érzi a felhámja alatt oda-vissza cikázó türelmetlenség csípős villámait, érzi a farkát duzzasztó, lángforró várakozást, a sejtjeiben pulzáló szexuális feszültséget.
Vedd el, ami a tiéd!
E szellemben, egyetlen határozott lépéssel közelíti meg Prédáját, majd felemeli karjait, hogy két kézzel ragadhassa meg annak ruganyos tomporát. Tenyerei jellegzetes, csattanó hang kíséretében csapódnak az Alakváltó bőréhez, ujjai szinte durván marnak bele Zsákmánya hamvas húsába.
Vadállatias mozdulatában benne rejlik mindama féktelen mohóság és vad ösztön, mely jelenleg porhüvelyét fűti. Tekintetét mágnesként húzza magához az ízlelni vágyott terület; a víztiszta, sikamlós nektárral bevont, rózsás hússzirmok határolta kehely és a csikló parányi, idegekkel gazdagon hálózott, hiperérzékeny gombja. A fejében megfogalmazódó gondolatot hangosan kimondva ereszkedik féltérdre, miközben minden gyengédséget nélkülözve, már-már durván húzza szét a nő szemmagasságba került farpofáit, hogy ily módon tegye még hozzáférhetőbbé nyelve számára a kényeztetni áhított zónát.
- Olyan étvágygerjesztő a pinád, mint a napérlelte kajszibarack. Kíváncsi vagyok, hogy vajon az íze is olyan-e. – recsegi régen használtnak ható, vágytól érces, normál beszédhangjánál jóval mélyebb orgánumon, majd közelebb hajol a célterülethez, hogy egy mély légvétel segítségével illatmintát vegyen annak kipárolgásából. A szaglóhámján szirmot bontó, hársmézhez hajazó aromától sivatagossá szárad a torka, kegyetlenül sajgó vesszejébe pedig újabb dózisnyi izzó vér árad.
- Kibaszod az agyamban a biztosítékot, Micus. – hörgi eltorzult hangon, miközben pupillái túlfolyva medrükön elöntik íriszeit, bekebelezik azok haragos kékjét, aztán tovább hömpölyögve felfalják szemének fehérjét is.
És mikor már azt hiszi, hogy a légútjain végigillanó, édes arománál és az eddig tapasztalt vizuális ingereknél már semmi sem korbácsolhatja magasabbra a vágyát, egy szökevény, kristályosan csillámló nedvcsepp úgy dönt, hogy ezt a lélektanilag erőteljesen meghatározó pillanatot választja arra, hogy végiggördüljön az Alakváltó belső combján. Démonivá feketedett, sötét ösztönöktől égő pillantása mohón követi a bronzos bőrön araszoló nektárgyöngy útját, miközben mellkasán vad, állatias morgás formájában morajlik végig a kéjéhség újabb hulláma.
A következő pillanatban elpattan benne a cérna; ímmel-ámmal féken tartott ösztönei végleg letarolják az őket visszafogó, omladékony gátat.
Keményen rámarkol a tenyere alatt feszülő félgömbizmokra, majd, teljesen zárva a Csokiszemű mézes-barack illatot árasztó öle és az ő sóváran epedő ajkai közé ékelődött távolságot, lassan végighúzza nyelvét a kóstolni vágyott hússzirmokon, egyelőre kínzóan lágyan érintve a női test legérzékenyebb, legízletesebb tájékát.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: •• Emma és Harun || Dark Paradise   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

 ••  Emma és Harun || Dark Paradise Empty
Vissza az elejére Go down
 
•• Emma és Harun || Dark Paradise
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dark Paradise|Miss McCoy & Mr. Navarre
» Myst & Harun
» Emma & Cody
» Don't be scared! || Becky & Emma
» Dark Dreams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Port Angeles :: Hotelek & Szállások :: Pan Pacific Hotel
-