Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Can You Be My Kink? (+18)




Tárgy: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Júl. 27, 2014 6:06 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
ma , nem volt semmi dolgom az esti órákra. Az üzleti ügyeimet elintéztem a nap folyamán, Cassie-t mivel hétköznap van és iskolába jár még nem láthattam, csak messziről. Ez pedig nem kicsit frusztrált, ami a szexuális szokásaimon is meglátszódott. Ilyenkor mindig durvább dolgokra vágytam és ehhez megvolt a megfelelő hely is: egy Andrei nevű vámpír épp Port Angeles-ben működtette a Dungeons & Dragons BDSM Social Club nevű klubját. Nos, a cím senkit ne tévesszen meg, az azonos nevű szerepjátékhoz semmi köze. Itt kőkemény szado-mazo műsorszámok mennek, hogy az alá-fölé rendeltségről ne is beszéljek vagy ezek ötvözéséről. Igazából a lehetőségek tárháza a végtelen felé konvergál, ha az ember ilyesféle szórakozásra vágyik.

Nekem meg is volt mára a tervem, már csak a megfelelő, mazochista hajlamú hölgyeményt kell megtalálnom hozzá. Mondanom sem kell, rendszeresen felbukkanó, törzsvendég számba megyek a klubban, sőt igazából sorban álltak a jelentkezők. De mindet túl fásultnak éreztem, nem erre vágytam. Inkább valaki olyanra, aki még friss, élettel és energiával teli. Nem pedig megfakult tekintetű, alázatos. Nem, én arra vágytam ma, hogy az a kis sub, aki elém kerül merjen nekem nemet mondani, ellenkezni, próbáljon kitörni... egyszóval legyen valami móka is a dologban. Olyan unalmas, ha szó nélkül teszik amit kérek. A szexben mindig is a játékosságot kedveltem és most úgy éreztem ez ide kevés lesz. De korán volt még, épp csak 11-et ütött el az óra, az igazi vad bulik pedig jóval éjfél után kezdődnek. Így az egyik fotelben foglaltam helyet, kezemben az italommal és a befelé érkezőket figyeltem. Hátha jön ma valaki, aki érdekesebb a jelenlévő hölgyeményeknél és felkelti a figyelmemet.
utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: Ha valami nem okés, visíts PM-ben!
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM





A hozzászólást Asmodeus összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 21, 2015 7:03 pm-kor.

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Júl. 27, 2014 6:08 pm

Lycoris & Asmodeus


Szinte már előre borsódzik a hátam attól a helytől, ahova most tartok, de nincs más választásom, muszáj megkeresnem Elisát. Tudom, hogy ide szokott járni, csak azt nem értem, hogy miért, amikor egy tökéletes párkapcsolatban él, miért jár hát pont egy ilyen stílusú klubba és szűri össze a levet idegenekkel? Persze nem az én posztom beszélni neki erről, ahogy a férje se tudja azt, hogy mit csinál, de fontos számomra a barátnőm, ezért is óhajtok beszélni vele. Nehéz volt meghoznom a döntést, hogy be merjem tenni oda a lábam, de készen állok rá, végülis, talán túl nagy baj nem érhet… Kicsit körbenézek, megkeresem a barátosnémet, majd el is húzunk a klubból.
De előbb még be kellene mennem oda… Kissé bizonytalanul állok a Dungeons & Dragons előtt, majd lassan végignézek magamon. Nem öltöztem kihívóan, egyáltalán nem, mégse vagyok láthatatlan és mivel idegen falat leszek a bentiek számára, minden esély megvan arra, hogy bepróbálkoznak majd nálam. Csak magabiztosnak kell mutatkoznom, véletlenül se félénknek, akkor nem spécéznek ki maguknak, igen, ez lesz a legjobb megoldás.
Besétálok tehát a számomra oly idegen helyre és zöld szemeim azonnal körbe is kémlelnek. Ha valaki felém fordul, akkor most egy határozott nőt láthat, kék, dús hajzuhataggal és fekete szereléssel, mely jelen pillanatban egy rövidnadrágból áll, szegecselt övvel, V kivágású bőrtopból és egy kényelmes, minimálisan magasított sarkú sarúból. Bár hajam hosszú, mégis látható a hatalmas angyalszárny tetoválás hátam közepén, mely egészen fenekemig húzódik, ahogy ajkamból se vettem még ki a piercinget, nem is tervezem. Az első utam a pultos felé visz, akitől kérek is egy pohár konyakot, majd azzal a kezemben sétálok most már tovább, miközben valami furcsa kíváncsiság csillan szemeimben, ahogy a bent lévőket figyelgetem. Jó sokan vannak itt, az már biztos és senki se rejti el azt, hogy mit szeretne a másiktól, így picit igaz feszélyezve érzem magam, de valahol mégis izgatónak találom a látványt.
~ Nem, még csak ne is gondolj ilyesmire! ~ - korholom is le magam azonnal, miközben tovább sétálok és egy újabb korty konyakot engedek le torkomon. Biztos vagyok benne, hogy nem engedném egy pasinak se most itt, hogy hozzám érjen, így is szégyellem magam azért, hogy Corneliusnak azonnal engedtem, de hát kéjből van, hogy utasíthattam volna vissza? Jericho pedig egészen más lapra tartozik, akárhogy is bánik velem, valamiért vonzódom hozzá és bár sok szenvedés ér neki hála, mégse bánom, ő az, akinek szabad engem bántania, senki másnak.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Júl. 27, 2014 6:13 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
már , kis híján felkelek ültemből, beleunva a várakozásba és reménykedésbe hogy valaki nekem valót is megpillantok; amikor nyílik az ajtó és egy fiatal nő lép be rajta. Szemem megakad rajta és nem pusztán azért, mert piercingeket visel vagy mert zöld szemei áthatóan kémlelik körbe a helyet. Nem, a hölgyeménynek világoskék hajzuhataga vonja figyelmemet magára. Elég extrém színhasználat, végre valami más mint az eddigiek... egyedi. Jobban szemügyre veszem hát, figyelem a mozdulatait és szemérmetlenül sokat időzik rajta a tekintetem. Egy magabiztos nőt látok, aki feketébe burkolta igencsak arányos és kívánatosnak ható testét. A szegecses öv és a bőrtop láttán kaján vigyor terül szét arcomon, ugyanis megtaláltam a ma esti fogásomat akivel a terveim szerint jóllakom. Ahogy körbe forgolódik engedi láttatni a háta közepén lévő angyalszárny tetoválását is, ám én érzem igazi valóját, szívének vágyait. És jelentem, a kis hölgy minden csak nem angyal... már, ha arra kerül a sor és valakit egyáltalán az ágyába enged. Tekintetem továbbra is rajta időz, figyelem amint a pult felé indul és rendel magán valami jó erőset; hogy aztán induljon is tovább felfedezni a helyet.

Szemeit el-elkapom eközben, melyekben a kíváncsiság fénye csillan meg. Ám hamarosan megérzem, hogy a kezdeti pozitív lelkesedése alább hagy. Mintha... mintha feszélyezve érezné magát és túl sok ingert kapott volna egyszerre. Talán a látvány az oka, itt ugyanis senki sem rejti véka alá mit szeretne, akár mások szeme láttára, nem zavartatva magukat nyalják-falják egymást és az még a szolidabb eset. Mások elbújnak, bizarr játékokat játszva a saját kis szobácskáikba, de a többséget még mindig a partnere és nem a nézőközönség érdekel. Bár való igaz, vannak köztük magamutogató élvhajhászok is, akik éppen ezen kíváncsiskodó tekintetek miatt vannak itt és élvezik, vágyukat pedig feltüzelik azzal, hogy közönség előtt mutathatják meg magukat és lepedőakrobata tudományukat. Azonban meglepődve érzem meg a kis hölgy vágyának csíráit, melyek lassan ismét utat találnak maguknak. Mintha az első sokk utána ezt az egész leskelődős dolgot igenis kezdené élvezni. Mit ne mondjak szívesen belemásznék a fejébe, aztán meg a ruhájába, de koránt sem vagyok benne biztos abban, hogy ezzel érnék célt.

Azonban úgy vagyok vele, hogy ma nem igazán vagyok hajlandó nemleges választ elfogadni sem tőle, sem senki mástól. Igazán meg tudom érteni a vámpírokat, akik kiéhezve őrjöngésbe kezdenek és mindenáron vérhez akarnak jutni. Igaz a kettő nem egészen ugyanaz, de nem óhajtottam megvárni amíg elvonási tüneteim lesznek... ennem azért nekem is kell, nem de?! Na ugye! És lássuk be, hogy Cassandra után nem hogy jóllaktam volna - mint az várható lenne - hanem még inkább sóvárogni kezdtem az élvezet után. Cassie olyan volt, mint valami méreg, a saját szám íze szerint kevert ütős drog. De egy függőt ez nem fogja leállítani a cuccról. Oh nem. Inkább még inkább arra sarkallja, hogy újra és újra átélje azt a csodálatos élményt. Nos, valahogy nálam is így működött a dolog. Csakhogy a lány otthon volt én pedig nem állíthattam csak úgy be a családjához. Hülye egy helyzet, a Pokol 7. hercege megretten a szeretett nő családjától. Igazából más állt a háttér mögött, de a konklúzió ugyanaz: nem lehetek vele. És mivel kénytelen voltam beérni mások ölelésével, vágyával és test melegével, jóval többször folyamodtam ezekhez a pótlékokhoz.

Magabiztosan kelek fel a süppedős fekete bőrfotelemből és amikor a lány a közelembe sétál laza mozdulattal kirúgom a lábát, amin támaszkodik. Így egyrészt el tudom kapni - hála természetfelettien gyors reflexeimnek -, másrészt pedig az ölemben fog kikötni; hiszen mindketten a bőrfotelben fogunk landolni.
- Ohó kisasszony, óvatosabban. - Feddem meg mosolyogva, mintha az ő hibája volna az egész összeütközésünk. Persze mondanom sem kell, nem hagyok neki túl sok választási lehetőséget; mivel hozzáértem a vágy lassan a testébe, az elméjébe fogja enni magát. Én pedig örömmel teljesítem majd minden vágyát, miközben jóllakom vele. A kérdés csak az, hogy milyen hamar történik meg hogy az akaraterejét felmorzsolja a testében égő vágy. Van akinél percek alatt célt érek, míg másoknál akár órákon át dolgozik eme "méreg", de minden esetben én nyerek. Oh igen, szép öcsém Belial nem feledtelek el! Álnok büszkeséged most is dolgozik bennem. De miért is ne lennék erre büszke? Hiszen hírnevemet köszönhetem annak a ténynek, hogy nincsen olyan földi teremtmény aki képes lenne ellenállni nekem. Égiekkel meg köztudomású, hogy nem kezdek. Elvégre mégis csak húzzuk valahol meg a határokat, nemde?!
utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: sorry, hogy eddig tartott. :$
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM


A hozzászólást Asmodeus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 04, 2014 1:50 pm-kor.

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Júl. 27, 2014 6:13 pm

Lycoris & Asmodeus


Furcsa kettősség az, amit most érzek. Egyrészt félek a helytől, amelybe most teszem be először a lábam, másrészt pedig kíváncsian kutatom a bent tartózkodókat, szinte izgatottan figyelve, hogy mi mindent tesznek egymással. Még soha se jártam hasonló helyen és bár Jericho klubjában is láttam dolgokat, azért ez… ez merőben más. Na de nem magam miatt vagyok itt, eszem ágába se lenne ilyen helyen keresni az élvezetet, amikor Cornelius mindent meg tud adni nekem és hála annak, hogy az első benyomás jóra sikeredett, nem vonja meg magát tőlem, főleg azok után, hogy rájöttem, elméletileg csakis vele lehet orgazmusban részem. Kellemetlen egy tény, de legalább a fellegekbe repít, ez több a semminél.
Na de Elisára kellene gondolnom, nem pedig a szexre és arra a bukottra, így beljebb merészkedem, majd egy erős ital megrendelése után kezdek nézelődésbe. Kíváncsian kutatom a bent lévőket, miközben formás ajkamhoz emelem a poharat és néhány korty után nézek csak újból tovább, hátha megpillantom valahol a barátnőmet. Lehet, hogy egy szobában van, ahova nem juthatok csak úgy be, de hosszú még az este és reggelig csak előmerészkedik, már ha ma is itt van, nem pedig valahol máshol.
Az utam tovább tart, miközben zöld szemeim olykor másokéval találkoznak. Ez a kék haj átka, feltűnő és a ruházatom is talán mégse olyan átlagos, mint gondoltam. Mutat magából, de mégse mindent… Oké, kelleni fog az egész pohár rövid, és talán majd még egy következő is, így lehúzom a maradék konyakot, a poharat pedig egy asztalra csúsztatom. Jobb is, hogy így döntök, mivel nemsokára egy férfi lábát érzem meg a sajátomnál, így felszisszenek cseppet az ütközésre és a bokámat ért enyhe fájdalomra, a következő pillanatban pedig már azon kapom magam, hogy egy tök idegen ember ölében ücsörgök. Meglepetten kapom felé a fejem, amelynek hála néhány szőke tincs bizonyára a férfi arcában fog kikötni, aki nemsokára meglepett tekintetemmel találhatja szemben magát.
- Óvatosabban? Mintha ezt nem direkt csinálta volna! – fáj ám a lábam, szóval érzékeltem, hogy nem csak úgy megtörtént a dolog… vagy talán tévedek és bunkó módon gyanúsítom őt meg? Nem tudom, de az biztos, hogy ki akarok mászni az öléből, én… én nem ezért vagyok itt, de ahogy ismét szemeibe nézek, elkap valami furcsa, belső késztetés, amely vonz hozzá, amely azt akarja, hogy ismerkedjek meg formás ajkaival, hogy maradjak az ölében és engedjek neki. Ez a vágy… hirtelen alakult ki, oly gyorsan, hogy szinte fel se fogtam, és… már volt ilyesmiben részem. Önkéntelenül is Cornelius ugrik be ismételten, ő is így csinálta eleinte, szinte feltűnésmentesen… Vagy már megint csak én gondolom túl a dolgokat? Végülis egy helyes férfi ölében csücsülök, magamtól is felléphet bennem a vágy, nem foghatok mindent a természetfelettire.
- Elnézést én… én nem úgy gondoltam. Nem akartam letámadni. – kérek is inkább elnézést tőle, mert nem akarok senkit se magamra haragítani. Nehezemre esik, de elfordítom tőle a fejem és meg is próbálkozom a felkeléssel. Mégse kéne itt maradnom, akármennyire is jól esne, akármennyire is kívánom a férfi közelségét, így szinte fájdalmas, de csak sikerül felkelnem az öléből, már ha ő is hagyja természetesen. Idegen ez a hely nekem, és annyi kérdésem lenne, de nem akarok hülyét csinálni magamtól, inkább az egyik pultos csajtól kéne érdeklődnöm. Finoman ajkamba harapok, így a piercingem is egy pillanatra számba kerül, majd gyorsan megigazítom kék hajtincseimet, miközben valamiért egy pillanatra visszanézek erre a furcsa idegenre.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Hétf. Aug. 04, 2014 2:24 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
mulattat , a kis hölgy reakciója. Enyhén meglepődik ugyanis mindazon mesterkedésemen, amit ellene elkövettem. Tengerkék lélektükreimet az ő zöldellő mezőket idéző szemeibe fúrom és egyre csak somolygok a felháborodásán. S talán valóban a kelleténél erőteljesebben sikerült a bemutatkozásom, de a célt elértem: a lány az ölemben ül és csak ez számít. Jöhet a következő felvonás.
- Talán bánod, hogy így az ölemben kötöttél ki? - Kérdezem tőle csibészes mosolyt villantva, miközben tegezésre váltottam egyből és kezem lágyan cirógatja az alkarját. Kifejezetten kellemes érzéseket küldök felé érintéseimmel, nem akarom elriasztani. Nem, inkább magamhoz próbálom édesgetni amíg a vágy fellobban benne annyira, hogy ne legyen szükség további keringőkre és rátérhessünk a lényegre.

- Én egyáltalán nem bánom a dolgot, kifejezetten szórakoztató társaság vagy úgy érzem. - Bókolok a nőnek, miközben továbbra is lassan cirógatom és simogatom a karját. - És tartozik egy név is ezekhez a formás idomokhoz? - Érdeklődöm, mintegy mellékesen; mintha csak azt kérdezném meg tőle hány óra van. Azonban a kis hölgy úgy dönt neki ennyi elég volt elsőre és fejét elfordítva rólam megpróbál kimászni az ölemből. Na nem, abból nem eszik. Nekem komoly terveim vannak ma éjszakára és ő szerves alkotóeleme eme tervnek akarja vagy sem. Bár, ha rajtam múlik igenis akarni fogja a dolgot. - Én Asmodeus vagyok. - Árulom el végül a nevemet, amit remélhetőleg már hallott. Meglepő, hogy mennyire tájékozottak manapság az emberek, még ha nem teljesen jól is értesültek mégis van némi fogalmuk róla ki is lehetek. A hölgyike ficereg, mocorog ám nekem eszem ágában sincsen elereszteni a nőt, finoman de visszatartom. Nem vagyok erőszakos, de kezeim nem mozdulnak a derekáról és karjáról, nem eresztik és érezheti olyan erősen tartom, hogy ne szabadulhasson ki csak úgy.

- Nos, én azt mondom beszélgessünk... rendben? Pontosan tudom, hogy miért van itt... - Mosolyodom el sejtelmesen. Arra vágyott, hogy megtaláljon valakit... egy nőt keresett. Meglepő fordulat lesz, ha kiderül másik csapatban játszik, de ezt addig úgysem tudhatom bizonyosan, míg próbát nem teszek vele. - ... keresel valakit, igazam van? - Kérdezem mindentudó ábrázattal. - Ha szeretnéd, segíthetek megkeresni. Könnyű eltévedni errefelé, a végén még valami olyan helyen kötsz ki, ami koránt sem neked való. - Folytatom a társalgást, mintha valóban jó tanácsokkal látnám el vagy aggódnék a biztonságáért. Pedig a fenét, csak a bugyijából akarom kidumálni. Később - ha már túl vagyok a vacsorázáson - segíthetek megkeresni a barátnőjét, már ha valóban itt van egyáltalán. Igaz ez az egyetlen ilyen hely hivatalosan a városban, de koránt sem biztos hogy itt múlatja az idejét az általa keresett nőszemély. Van, aki csak hetente egyszer jön ide, fix napokon míg mások random módon, össze-vissza mikor kedvük támad az ilyesmire.
utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: asszem ez csapnivaló lett, de azért igyekeztem. :$
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Szer. Aug. 06, 2014 1:28 pm

Lycoris & Asmodeus


Nem szokásom csak úgy bárki ölébe belecsüccsenni, tehát most is tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy ez a férfi ügyködésének hála történt meg. Nem fogok jópofit vágni ehhez, de hamar érzem, hogy le kéne szállnom a magas lóról, ugyanis nem éppen olyan helyen vagyok, ahol egy magányos csaj sokáig az marad, így hát némileg visszafogom magam, mert tényleg kissé túlzás az, amit művelek. Nem vagyok én hisztis, se gyáva, így lassan zöld íriszeimet a másik helyes arca felé irányítom.
- Nem tudom, hogy bánnom kellene-e, de nem szoktam csak úgy bárki ölébe belecsüccsenni. – persze nem vagyok jó kislány és elég sokszor kerülök bajba is, mindenesetre most nem érzek fenyegetettséget, a férfi kedvesen kezd el cirógatni és valahogy… mintha némi bizalmat is éreznék iránta. Talán nem olyan rossz az, ha ismerkedem egy kicsikét, még segíthet is nekem.
- Miből gondolod, hogy szórakoztató társaság vagyok? Hiszen nem is ismersz. – vonom fel picit szemöldököm, de végül beadva derekamat felelek kérdésére. Tényleg nem árt, ha bemutatkozunk egymásnak, aztán majd jöhetnek szépen lassan a kérdéseim. – Lycoris Cooper vagyok. – némileg azért megingok, hogy talán távoznom kellene, de az erős kezek nem engednek és nemsokára a helyes, sármos archoz egy név is párosul, így testem hirtelen dermed meg, miközben nem kicsit meglepetten nézek Asmodeusra.
- Te… tessék? Az nem lehet… - nem, én tényleg nem lehetek ilyen szerencsétlen. Már Conreliusnak se tudtam ellenállni, neki hogy sikerülhetne? És azok után, hogy egy lordot már megismertem, nagyon is félek egy másiktól, aki úgy tűnik, hogy ma estére pont engem szemlélt ki magának. Kezdem feladni az ellenkezést, mivel most már tudatosul bennem az, hogy nincs esélyem vele szemben, mert amit egy kéjdémon akar, azt meg is kapja, így hiába mondanék vagy tennék bármit, igazán semmi értelme se lenne.
- Igen, a barátnőmet keresem, aki sűrűn jár ide, de nem tudom, hogy vajon ma is itt van-e. – meg se kérdezem, hogy ő ezt honnan tudja. A fejembe lát, ez oly nagyon egyértelmű, bizonyára most is kutat benne, én pedig nem hazudok egy szóval se. Elisát szeretném megtalálni, hogy beszéljek a fejével, de tényleg nem tudom, hogy vajon ma is ide jött-e vagy esetleg máshová.
- És milyen hely lenne az, ami nem nekem való? Voltam már kéjdémon karjai között, szóval elég sok mindent tapasztaltam. – buknak ki belőlem ösztönösen a szavak, és ezzel is jelezni óhajtom Asmodeus felé, hogy én nem feltétlen kellenék neki, hiszen más már megkapott, éreztem a csodálatos gyönyört, amit nem egyszerű felülmúlni, hiszen Cornelius is mindent kihozott belőlem, úgy hiszem.
- Mit akarsz tőlem? Szerintem más nő szívesebben lenne most az öledben vagy az ágyadban, én… én nem azért vagyok itt, hogy szórakozzak, te is tudod. – bár nincs párkapcsolatom, mégse érzem úgy, hogy jól járnék, hogyha ismét játékszerré válnék, akkor se, hogyha a másik nagyon is könnyedén képes felkelteni bennem a vágyat maga iránt. Én nem akarom azt, hogy ismét egy bukott angyal kezei közé kerüljek, elég az, hogy eggyel többször kerülök szexuális kapcsolatba, mit gondolhatnak rólam? Olyan vagyok, mint valami szajha, ez pedig igen csak bánt.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Pént. Aug. 08, 2014 10:25 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
meglepő , de a kis hölgyike úgy dönt, nem óhajt partner lenni a mi kis közös játszadozásunkban; és bár mulattat az ellenkezése, ha bárki is egy másodpercig is azt hitte itt nem úgy lesz, ahogy én akarom... nos mondjuk úgy, igen rossz lóra tett volna. Eleve nem is igazán értem a reakcióját, én még a figyelmesebb fajtába tartozom. Az ittlévő férfiak többsége ugyanis fele ennyit sem törődne azzal, hogy egy kis hadakozó szubot körüludvaroljon, egyből a lényegre térnének azt pedig valószínűleg még jobban nem tolerálná mint az én műsorszámomat. No de, én ráérek. Nekem a lassabb mederben folyó dolgok is megfelelnek, elvégre halhatatlanként időm mint a tenger.

Úgy teszek, mintha észre se vettem volna azt a kis nüanszot, amit a lányka előadott itt nekem. Tekintheti ezt figyelmetlenségnek, de inkább jóindulatom jele. Se neki, se nekem nem hiányzik egy kisebbfajta jelenet; hogy helyre rakjam mindenki előtt és tudja meddig nyújtózkodhat ezután. Ki tudja, talán később is visszajön nekem pedig mivel eddig nem tett keresztbe, nem érdekem megbüntetni vagy ellehetetleníteni őt.
- Én pedig nem szoktam bárkit kigáncsolni, hogy végül az ölemben kössön ki. - Pattintom vissza a labdát beismerve korábban igenis én voltam a ludas. Remélhetőleg most már leesik lassan neki is, hogy kivételezett helyzetben van. Vannak nála csinosabb nők is a teremben, mégis Ő keltette fel a figyelmemet.

Nem vagyok fenyegető, inkább próbálom ellazítani a lányt végre, mert kicsit olyan érzésem van, hogyha elereszteném mérgezett egérként kezdene futkározni a teremben annyira nem bír a fenekén megmaradni. Túl görcsös, bár jelenleg félelmet nem érzek irányából. A szórakoztató társaságnál felnevetek, jóízűen, enyhén mély torokhangon; ami kifejezetten férfiasan és őszintén cseng. És még csodálkozik a lány, hogy miért épp rá figyeltem fel. Pedig nagyon is jó orrom van az ilyesmire, nem hiába mulattatnak annyira a reakciói és a viselkedése. A kék hajónak nem semmi kisugárzása van.
- Akkor ideje megismerkednünk, nem gondolod kedves Lycoris? - Kérdezem, miután elárulja végre a becses nevét. Megjegyzem. Gondolatban már felírtam az ezernyi teendőm közé, hogy alaposan utána nézzek ennek a kék hajúnak.

De a mai nap a szórakozásról szó. Azonban a bemutatkozásom visszájára sül el, valamiért nem felcsillan a lány szeme inkább megijed tőlem. Igen, tisztán érzem ahogy megdermed a kezeim között, mozdulatlanságba fagyva. Azt erősen kétlem, hogy vallásos lenne és azért. ~De akkor meg mi a csudáért?~ Mit nem adnék azért, hogy halljam a gondolatait most és tudjam mi áll a dolog hátterében.
- Oh, nagyon is lehet... - Vigyorodom el szemtelenül, majd a lány bőréhez érve egy adag kóstolót küldök neki abból az erős vágyeszenciából, amit többek között a mai napra tartogatok neki. Érezheti, ahogy hirtelen önti el a forróság az ölét és kezdi mindennél jobban kívánni az érintésemet. - Most már elhiszed vagy szeretnél valami komolyabb bizonyítékot? - Érdeklődöm felvont szemöldökkel, de a vigyor letörölhetetlenül odaragadt az ábrázatomra.

- Mi a neve? Lehet ismerem, tudod én is gyakran megfordulok errefelé. Komolyan mondtam, hogy utána segítek megtalálni őt ha szeretnéd. - Mondom megkomolyodva. Sosem adok semmit ingyen, mindennek ára van. És ma a kis kék hajú nem fog addig távozni, míg meg nem kaptam tőle amit akarok. Viszont szava tartó embernek ismernek, ha valamit megígértem ahhoz mindig minden körülmények között tartom magam. - Nos, megsúgok egy titkos kedves Lycoris: minden kéjdémon tőlem származik és hidd el, mint a Vágy Ura... hozzám képest kezdő valamennyi. A nyomomba sem érnek, bár némelyek egész tehetségesek meg kell hagyni. De mégiscsak démonok, egy angyallal nem vetekedhetnek nem igaz? - Kérdezem és ebben a pillanatban teszem láthatóvá eddig gondosan rejtegetett ébenfekete tollú szárnyaimat.

Egy pillanatra ki is tárom őket - már amennyire ültemben ez lehetséges - felborzolva a tollaimat, majd ismét hátam mögé igazítom őket. Talán nem mutatom ki arcvonásaimban, de igenis sérti az egómat a korábbi kijelentése.
- Tudod általában nem szokásom reklámozni őket, - utalok szárnyaimra - de ha már úgyis tudod angyal vagyok nincs értelme tovább rejtegetnem előled őket. Amúgy is csak felesleges energiát emészt fel belőlem. - Vonom meg vállaimat, mintha tök természetes lenne az, hogy mindenki bazi nagy szárnyakkal a hátán rohangál fel s alá a világban. - Ha óhajtod szíves örömest megmutatom neked a legvadabb álmaidat is felülmúló élvezetet miközben a tested határait feszegetem, aztán eldöntöd valóban láttál-e már mindent rendben? - Kérdezek vissza.

- Szerintem te is pontosan tudod a választ erre a kérdésre. De, ha már ennyire nyílt lapokkal játsszunk, én is őszinte leszek és elárulom az egyik legnagyobb titkomat: Lycoris, én vággyal táplálkozom és azt akarom, hogy ma este te légy a főfogás az étlapomon. - Tetszik, hogy ennyire őszinte és nem kertel; hogy nem akar kibújni csupán magyarázatot vár. Megelőlegezem a bizalmat neki, csak aztán vissza ne éljen vele, mert büntetni is legalább annyira könyörtelenül szoktam mint ahogyan a nőket ostromolni. - Vagy van valakid és ez tart vissza tán? - Érdeklődöm, na nem mintha ez megakadályozna abban, hogy elvegyem amit kiszemeltem magamnak. Azt hiszem ezt a tulajdonságomat vették át leginkább a kéjdémonok a promiszkuitáson kívül. Nos igen, számos hibáim közé sorolható, hogy irigy és gőgös is vagyok amellett, hogy elsősorban a libidóm az, ami kiapadhatatlan. És ezt már az ölemben ülő lány is érezheti, hiszen közelségére testem óhatatlanul is reagál; én pedig vissza sem igyekszem fogni magam.

utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: lássuk mit lépsz erre kislány! huncut 
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Kedd Aug. 12, 2014 7:49 pm

Lycoris & Asmodeus


Mindenkinek más az ízlése, mindenki mást tart csinosnak, neki tetszőnek, így lehet, hogy Asmodeus számára nem én vagyok a legszebb, mégis valamiért úgy látszik, hogy én fogtam meg. Bárcsak ne így lenne, bárcsak inkább egy számára csinibabának tűnő csajt gáncsolt volna ki, de ez nem kívánságműsor, én már az ölében vagyok és nagyon úgy tűnik, hogy nincs igazán menekvésre lehetőségem.
- Szóval te így szoktál udvarolni? Kirúgod a csajok alól a lábukat, hogy az öledbe essenek? Csak mert tudod, ez nem túl kedves dolog… eddig bevált? – őszintén érdeklődöm, nincs gúny a szavaimban, de az bizonyára kiérződik mondandómból, hogy nem értékelem azt, amit tett, hogy ennél normálisabb módon is megszólíthatott volna. Akkor talán én se lennék ilyen elutasító, talán sokkal kedvesebben mosolyognék rá és ki tudja, még az éjszakát is átgondolnám, de így még nem nagyon tudom hova tenni ezt a férfit.
- Ha bocsánatot kérsz a gáncsolásért, akkor esetleg, de addig nem, nem gondolom így. – elég makacs egy teremtés vagyok és úgy érzem, hogy kijár nekem az a bizonyos bocsánatkérés, amit ha megkapok, akkor talán én is valamennyire felengedek. Gondolom most, de pillanatok múlva változik az álláspontom, amikor kiderül, hogy kinek az ölében is csücsülök és hirtelen ér el a felismerés, a félelem is, hogy egy lord kezei közé kerültem. Máris botor dolognak tartom eddigi viselkedésemet, vele nem beszélhetek akárhogy, tudnom kéne, hogy ő jóval több nálam, és szerintem nem türelmes a végtelenségig… Bár nem tudhatom, eddig csak Mammont sikerült megismernem, akivel van egy olyan érzésem, hogy még találkozni fogunk. Nemsokára be is bizonyítja nekem azt, hogy ki is ő és én nem hiszem, hogy hazudna. Melyik kéjdémon merné azt mondani, hogy ő Asmodeus, ha ez nem lenne igaz? Szerintem nem járnának jól… Lábaimat összeszorítom a férfi erejének hála, mikor megérzem, hogy odalent bizony némileg bizseregni kezd és kissé ajkamba is harapok, miközben lassan, picit szégyenlősen nézek fel a másik szemeibe. Oh igen, hirtelen mindennél jobban kezdem vágyni a törődését, azt, hogy engem érintsen, hogy… hogy simogasson, odalent is hozzám érjen, hogy a magáévá tegyen, pedig tudom, hogy erről mind ő tehet, mégis, olyan nehéz magamnál lennem, szinte szám is kiszáradt.
- Elhiszem! – vágom rá szinte azonnal, mivel ennél több bizonyíték nekem nem kell, de igazán kellemetlen látnom a vigyort az arcán, ahogy élvezi, hogy bizony mindezt ő váltotta ki belőlem, én pedig győzöm visszafogni magam, hogy rá ne másszak itt azonnal, mindenki előtt, pedig jelenleg ez tűnik a világ legjobb ötletének. Hirtelen ébredek fel, amikor a barátnőm nevére kérdez rá, így rázom meg ösztönösen fejem, majd nézek bele ismét szemeibe.
- A neve Elisa White. – kezdek bele, de ez után ismét meglep szavaival. – Utána? Mégis mi után? – persze, hogy tudom, hogy mire gondol, mégis, szinte félek belegondolni abba, hogy egy ilyen férfi tarthat a karjai között, hogy pont az a démon lord, aki oly nagyon ért a bujasághoz, ami ő maga. Corneliust is igaz, hogy szóba hozom, de rögtön meg is bánom, amikor hallom a másikat, bizonyára megsértettem őt, mivel úgy magyaráz, mint azok a férfiak, akiknek muszáj bebizonyítaniuk, hogy igazuk van. A szárnyaira viszont nem számítok egy pillanatra se, így amikor kitárja őket, hirtelen kapom fel a fejem és száll el minden félelmem.
- Azta! Ez… gyönyörű! – tényleg annak tartom. Corneliusnak már nincsenek meg a szárnyai, nem láthattam őket, csak a hegeket a hátán, de azt is futólag, viszont ezek… - Megérinthetem? És neked hogy-hogy megvannak még a szárnyaid, ha a többi bukottnak nincsenek? – kérdezek rá bátortalanul és lassan felé is nyúlok, így kérem hát meg az engedélyt, hátha nem utasít el. Mondhatnám egyébként azt, hogy akivel én voltam, ő is egy bukott angyal, akár csak a lord, de már nem látom értelmét másról beszélni, nem akarom kihúzni a gyufát, mert valamiért sejtem, hogy nem lesz akármeddig türelmes velem szemben. Inkább, ha megengedi, akkor lassan végigsimítok a puha szárnyakon, miközben próbálok nem elolvadni a gyönyörtől, hogy ilyesmiben részem lehet, már az, hogy láthatom nagyon sokat jelent nekem. Asmodeus ismét rátér arra, hogy engem akar, én pedig most már kezdek beletörődni a dologba, de akkor, ha már ő annyira akar engem ma éjszakára, akkor nekem is lehet egy kérésem felé.
- Kapok cserébe egy tollat tőled? Egyetlen egy darabot… és akkor… akkor úgy lesz, ahogy te szeretnéd. – nekem remek alkunak tűnik, bármennyire is durva belegondolni abba, hogy mire kellek neki. Hogy csak egy fogás vagyok az ő étlapján, nem több annál, mint valami kis prosti, de talán annál valamivel több. Elmenekülni nem lenne sok esélyem, egy lord egyébként is megtalál, ha szeretne, így inkább próbálom a legtöbb jót kihozni ebből a találkozásból. És hogy van-e valakim? Ugyan… szép álom lenne.
- Nincs. Mindenkinek csak szórakozásból kellek, komolyan senkinek se. – igen, ez eléggé bánt, de hát mit várok, ha bukottakkal és vámpírokkal kezdek? A normális embereket unalmasnak tartom, a többiekkel pedig szintén más a viszonyom. Nincs mit tenni, nem vagyok éppen szerencsés a szerelemben, de ez már az én bajom és nem is fogok tovább panaszkodni róla. Egyébként is, nem is vártam azt, hogy a szerelmet majd pont egy ilyen helyen fogom megkapni valakitől. Picit mocorgok az ölében, mivel nem tagadom, furcsa érzés belegondolni abba, amiről beszélünk, de a mozgásomnak hála érzem meg azt is, hogy ő mintha elkezdene készen állni az estére, én pedig nem tudok mit tenni, némi pír ölti el csinos pofimat, miközben óvatosan félrenézek, nem akarom, hogy észrevegye zavaromat.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Hétf. Aug. 18, 2014 5:54 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
úgy , tűnik a lány kíváncsi, ezzel még kezdhetek valamit.
- Te vagy az első, aki nem értékeli a gesztust. - Felelem, próbálva átbillenteni pozitívba a mércét és a rólam kialakult megítélését. Nem sokszor utasítanak vissza, de a lány nem tudhatja, hogy bizony épp az ellenkezése sarkall még inkább arra, hogy megszerezzem magamnak. Talán mert kihívás és unom már a túl könnyű meneteket, talán mert érzem ő különleges. A figyelmemet mindig is az átlagon felüli dolgok szokták megragadni és az ölembe pottyant hölgyemény minden csak nem átlagos: kezdve a kék hajától egészen addig, hogy érzem a kiválasztottak fajába tartozik. Elég hozzá hasonlóval találkoztam már, hogy pusztán kisugárzás és szag alapján tudjam ki melyik fajhoz tartozik. Néha kifejezetten előnyös, ha az ember 4000 éve létezik és lát ezt-azt ennyi idő alatt.

Meglep, amikor arra kér én kérjek tőle bocsánatot az előbbiekért. Mindezt azonban a tudatlansága számlájára írom, hiszen jelenleg még gőze se lehet arról, hogy kinek az ölébe is pottyant. De, ha ez kell ahhoz hogy megnyugodjon a lelkivilága és ne legyen ennyire elutasító, ezen ne múljék a dolog.
- Kedves hölgyem, kérem bocsássa meg a korábbi modortalanságomat! Ígérem többet nem fordul elő! - Mondom mélyen a lány szemébe nézve, majd a szabad kezét elkapva a kézfejére lehelek egy csókot. Persze, vele nem fog előfordulni többet; azért ne legyünk telhetetlenek. Még számos nő vár arra, hogy az ölemben kössön ki egyszer aztán pedig az ágyamban... akárcsak Lycoris. Somolyogva és elégedetten figyelem a lány testében végbemenő változást, ahogy az általam keltett vággyal ellenkezve szorítja össze a lábait, ahogy ajkába harap és szinte már elpirul annyira szégyenlőssé válik. Sehol az a nagyszájú, magabiztos lány, aki korábban még az ölemben kikérte magának a szemtelenséget, amit vele tettem.

Látom, amint íriszei kitágulnak, az éhség pedig szinte ordít a tekintetéből, mellyel az enyémet kutatja. Pimaszul kíváncsi és szűziesen szégyenlős egyszerre, szinte látom ahogy kétfelé szakadva hadakozik önmagával és hol az egyik fele, hol pedig a másik nyer teret felszínre törve. Mikor megszólal, szinte olyan gyors, mintha megégette volna magát és menekülhetnéke van. Kisegítem a számára láthatóan kellemetlen szituációból, amibe én löktem bele és a barátnőjét hozom szóba, így elterelem a figyelmét egy időre a benne egyre jobban tomboló vágyról. Oh nem, nem vonom vissza a dolgot, eméssze csak továbbra is.
- Elisa... White? Nem ismerős, sajnálom. - Ízlelgetem a nevet ajkaimon, miközben azon gondolkozom találkoztam-e itt vele, de sajna nem rémlik a dolog. Pedig az lényegesen megkönnyítené mindkettőnk dolgát. A kérdésére sunyin elvigyorodok. - Szerintem te is pontosan tudod Lyco mire gondolok, okos lánynak tűnsz. - Ráhagyom, hisz pontosan tudom hogy ő is tudja mit várok el tőle cserébe.

Nem igazán számítottam rá, hogy ennyire lenyűgözöm azzal, hogy teljes valómban megmutatkozom előtte; mégis sikerül minden félelmét elsöpörnie szárnyaim látványának a lányból. Ráadásul sikerül igencsak kényes terepre tévednie, mikor arról kezd faggatni miért vannak még meg. Igazából megszokhattam volna már a sok kérdést, aki kicsit is képben van bukott ügyben az mindig meglepődik ezen.
- Tudom, a fekete szexi. - Vigyorgok, majd beleegyezően bólintok amikor engedélyt kér a tollaim megsimogatására. Szemeimet behunyva élvezem, ahogy lassan végigsimít szárnyaimon a puha, női kéz. Ám illenék válaszolnom is, hiszen kettőt kérdezett ám csak egyre adtam feleltet. - Mert megszöktem az ítélet elől és elrejtőztem a Földön. Nem találtak rám, így kitaszítottak ugyan, de a szárnyaimat nem tudták elvenni. Viszont feketévé változtatták, bár csöppet sem bánom a dolgot. Szerintem ez a szín jól áll nekem, nem gondolod? - Érdeklődöm.

Szokatlan kérés egy szokatlan lánytól.
- És az minek neked? - Kérdezek vissza. Nem igazán értem a nők toll fétisét, legutóbb Lucretia kért tőlem egyet mondván gyűjti őket. Igazából nem tűnik nagy árnak cserébe azért, amit akarok... csak éppenséggel nem díjazom, ha feltételeket szabnak, az ugyanis az én reszortom. - Egyetlen feltételért adok cserébe, mert túl sokat kérsz kiválasztott. - Mélyül el hangom, érezze csak hogy távolságtartóbb, ridegebb lettem e szemtelen ajánlat után. - Tudni akarom, hogy kivel voltál és mennyit tudsz rólunk. Ha szépen csicseregsz, nem csak hogy kapsz egy tollat tőlem; hanem még igencsak élvezetessé is varázsolom az estédet. - Irányzom elő, hogy mi minden, számára is jó dolog várhat még rá. Nem mondhatja senki rólam, hogy nem adok meg mindent a partnereimnek, amire szükségük van; igazi maximalistaként csak akkor vagyok elégedett, ha a partnereimből is kihoztam a maximumot, elvégre a vágyuk táplál és éltet engem immáron 4000 éve.

Akkor enyhülök csak meg látványosan, amikor azt mondja nem kell senkinek. Óvatosan az álla alá nyúlok és finoman kényszerítem, hogy rám nézzen azokkal a zöldellő, smaragdokat idéző szemeivel.
- Nézz rám Lycoris. Mindenkinek megvan az eleve elrendelt társa. Valaki, akivel összeköti őt a végzete. Az, hogy még nem találtátok meg egymást, nem jelenti azt, hogy neked ne lenne. Csak valószínű nem a megfelelő helyen keresgéltél eddig. Ha elég türelmes vagy és kitartó, megleled a társad. De a mondás sajnos igaz: sok békát kell megcsókolni ahhoz, hogy megtaláld a királyfit. - Fejezem be a kissé talán hosszúra nyúlt és talán túlságosan hősszerelmesre sikeredett gondolatmenetemet. Még a végén meg fog vádolni azzal, hogy túlságosan is érzelgős vagyok. Az pedig ártana az imidzsemnek.

utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: lássuk mit lépsz erre kislány! huncut 
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Csüt. Aug. 28, 2014 11:41 am

Lycoris & Asmodeus


Hát az tuti, hogy én nem értékelem ezt a fajta kezdést Asmodeus részéről, mivel nehezen tudom felfogni, hogy miért volt jó így az ölébe ültetnie. Erre sokkal több lehetősége is lett volna, de úgy tűnik, hogy nem élt vele. Csak vállaimat vonogatom meg arra, amit mond, hogy eddig én vagyok az első, aki ezt nem értékelte, de nem hiszek neki. Azért ne mondja már, hogy a többi nő mind elolvadt ettől az udvarias gesztustól. Igenis kijár nekem a bocsánatkérés, melyhez egyelőre még ragaszkodom, de az már meglepő, hogy meg is kapom. Nem gondoltam volna, hogy megteszi, így láthatja is tekintetemen a meglepettséget, majd pedig az elégedett mosolyt is.
- Rendben van, ez esetben megbocsátok! – bólintok is rá, tehát fátylat a kezdésre, még talán lehet ez jobb is, bár én nem ezért vagyok itt. A kézcsók mindenesetre újabb piros pont, mely után hirtelen változás következik be. Én azt hittem, hogy egy átlagos pasas ölébe kerültem, de e helyett tudatosul bennem, hogy pontosan ki is van alattam, ki van oly közel hozzám, hogy már csak a gondolatba is összeroppanok. Tudom, hogy ki Asmodeus, és egy lordhoz se mernék túl közel kerülni, se úgy szólni hozzá, ahogy eddig. Tettének hála a kéj hullámai végigsöpörnek testemen, miközben lassan nézek fel szemeibe és ismerem be azt, hogy elhiszem, ki ő valójában. Elisa… igen, róla kéne most beszélnünk, így próbálok arra koncentrálni, de a vágy csak nem múlik el, így jobb kezem szinte észrevétlenül szorítom ökölbe, valami másra kell gondolnom, bármi másra… Körmeimmel tenyerembe vájok, de vér nem fakad,viszont rettenetesen nehéz normálisan koncentrálnom.
- Kár, hogy nem ismered. – nyögöm ki halkan, majd ez után találkozik ismét tekintetünk. A becézése oly kellemesen cseng, ahogy az is, amit az éjszaka ígér, mégis, elmenekülnék előle legszívesebben, félek attól, hogy mit művelne velem. Mit félek? Rettegek, hogy olyan hatást érne el, mint még soha, senki, és ez persze vonz is, iszonyatosan. Jól sejti Asmodeus, elég kettősek az érzéseim.
- Hagyd abba! – próbálom határozottan mondani, de inkább csak valamiféle kérésként hangzik el számból ez a rövidke mondat. Nem akarom azt, hogy tovább szórakozzon így a testemmel, így elég nehéz rá figyelnem, legalábbis addig, amíg szárnyait meg nem mutatja nekem. Hű, nem gondoltam volna, hogy neki még megvannak, de hogy-hogy?
- Igen, az… és még soha se láttam szárnyakat. – meg akarom érinteni, tudni akarom, hogy valóban igazi-e, egyszerűen vágyom erre a dolog, ő pedig nem is utasítja vissza kérésemet. Nem gondoltam volna, hogy meg fogja engedni, de még mielőtt meggondolná magát, már közelebb is hajolok hozzá, hogy végigsimíthassak szárnyán, először még kívül, majd pedig a belső részén is. Annyira puha… annyira gyönyörű… annyira tökéletes. De még mielőtt elolvadnék, Asmodeus ismét beszélni kezd, így visszahúzom mancsom és újból az ölembe ejtem.
- Ezt a történetet eddig még nem ismertem. – reagálom le válaszát, és örülök, hogy őszintén felelt nekem, a kérdésre pedig csak elmosolyodom. – Te is tudod a választ, hogy nagyon is jól áll. Tisztában vagy a külső adottságaiddal, nem véletlen vagy az, aki. – nem fogok én neki feleslegesen hízelegni, nála egoistább férfi bizonyára nem létezhet, de valószínűleg van is neki mire. Én viszont nehezen menekülhetek karmai közül, ezért is kérek cserébe egy tollat, melyért megkaphat, ahogy csak szeretne, legalábbis egyelőre ezt mondom, aztán majd kiderül, hogy milyen partner leszek, már ha eljutunk oda, de eddig nagyon úgy tűnik, hogy el fogunk.
- Semmire, csak érdekelnek a különlegességek, és te eléggé annak számítasz a szárnyaddal együtt. – szóval csak saját magamnak kellene ez a toll, amit talán nem tagad meg tőlem. De érzem, hogy nem örül a kérésnek, hangja is másabb lesz, és információkat akar, olyanokat, amiket nem feltétlen akarok megtagadni tőle.
- Ne haragudj, amiért nagy kérés, de számomra sokat jelentene… - kezdek bele, majd ez után kapja meg a választ, amit szeretne. – A kéjdémon egy bukott angyal és Corneliusnak hívják, de találkoztam már mással is… Mammonnal. Nem mondanám azt, hogy túl sokat tudok rólatok, de már évek óta azon vagyok, hogy megismerjem a világban létező teremtményeket és nem tagadom, hogy különösen érdekelnek a bukottak. – harapok ajkamba ismét zavartan, így sejtheti, hogy akadnak információim, amiket megszereztem már, de még messze nem mindent. Vajon kielégítő volt számára a válaszom? Mert nagyon sok mindent nem tudnék mondani neki arról a férfiról, akivel voltam, mert bár beszélgettünk, ő se árult el nekem mindent azonnal, majd idővel, talán… És hogy akad-e valakim? Jó is lenne, ha kellenék bárkinek, de ez nincs így, normálisan legalábbis nincs. A lord tette viszont meglep, így amikor államat érinti, szemeim felcsillannak, majd az ő szemeibe nézek. Jól esik az érintése, mely most gyengéd és szinte kedves, akár csak szavai, amelyeket elhinni is nehéz, hogy pont az ő szájából hangzanak el.
- Meglehet, hogy így van, de… ne is beszéljünk erről. Még fiatal vagyok, kiválasztottként pedig van időm. – nem akarok érzelmi dolgokról beszélni, így végül ismét szárnyai felé pillantok, hogy témát váltsak, úgy lenne nekem a legjobb.
- Akkor áll az alku? Kapok egy tollat az éjszakáért cserébe? Akkor nem fogok hisztizni és az lesz, amit te akarsz. – különben nem lesz olyan szép az este további folytatása, mint ahogy ő szeretné, mert az első alkalommal, ahogy eltávolodik tőlem, már el is tűnök innen, és nem hiszem, hogy akármeddig keresgélni fog, amíg én a féreglyukakon át menekülök előle, annyira nem vagyok érdekes. Na meg, ez nekem csak némi játék, tudom, hogy ma este meg fog kapni engem, de az a toll… ahhoz ragaszkodom.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Szer. Szept. 03, 2014 12:10 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
láss , csodát, egy egyszerű gesztus és néhány udvarias szó a lányt pedig mintha kicserélték volna. A kézcsók, amit bónuszba kapott szintén hatott.
- Igen, valóban. De ettől még állom a szavam és segítek felkutatni. - Felelem, hiszen egy valamit biztosan el lehet mondani rólam: nem szegem meg az adott szavam legyen szó bármilyen egyességről vagy ígéretről. Mosolyogtató, ahogy érzem küzd magával, a benne tomboló vággyal; ám mikor ismét megszólal inkább egy halovány hangon elmormolt kérést hallani mintsem határozott utasítást. - Mit is? - Kérdezek vissza félmosollyal arcomon és ismét megcirógatom az alkarját ám ezúttal visszavettem tőle a vágyat. Pontosabban csak annyit, amennyit az előbb adtam neki. Már nincs rá szükség, hogy tomboljon benne; hisz önnön vágya is életre kelt tőle. - Most már jobb? - Érdeklődtem, s a lány érezhette valamelyest csillapodott az a kínzó, sajgó érzés ami minduntalan irányomba vonzza; ám nem múlt el nyomtalanul, teljesen a dolog.

Élvezettel tűröm, hogy közelebb hajolva végigsimíthasson szárnyaimon, először még kívül, majd pedig a belső részén is. Puha, lágy simogatása kifejezetten jól esik. Utoljára Cassandrámnak hagytam, hogy ugyanezt tegye és Lyco tekintetében is ugyanazt az ájtatosságot látom, mint ami az övében volt.
- Démon Lord vagyok, nem reklámozom lépten-nyomon, hogy megmaradtak a szárnyaim. Csak néhány kiválasztott láthatta eddig. - Mondom, jelezve igencsak nagy kegyben volt része az imént tartsa hát ehhez magát. A lány persze szerencsére nem vak, s ennek hangot is ad; ám érdekes módon kerüli a hízelgést. Oké, talán kissé egoistának tűnök és valóban ha nem a bujaság lenne a legfőbb bűnöm, biztosan a gőgösség lenne úrrá rajtam köszönhetően Belial öcsémnek. Azonban valóban van is okom a büszkeségre, hiszen kevés olyan vonzó hímet hordott hátán eme koszos sárgolyó, aki méltó párom lehetne.

Igazat kell adnom neki, valóban különlegesnek számítok, akárcsak a többi bukott. Angyalokat nem igen lehet megtalálni egykönnyen, még akkor sem ha elbuktak korábban. Inkább az a jellemző, hogy ő magunk hajtjuk a fejünket önként igába és hagyjuk, hogy észrevegyenek bennünket. A dolog szándékos, mert azt akarjuk hogy észrevegyenek és megmutatkozunk. A tollas dolognak nem igazán örülök, bár a repülésben nem fog gátolni a dolog; viszont mágiával elég sok mindent lehetne csinálni vele és nem örülnék, ha mágus kézbe kerülne.
- Rendben, ha megígéred hogy nem fogod átadni másnak... - Elhallgatok, nem fejezve be a mondatot, inkább kíváncsian hallgatom kivel is sikerült összeszűrnie a levet az enyéim közül. Amikor fivéremet, Corneliust említi, majd Mammont hangos füttyentésre ragadtatom el magam. - Ez igen kisasszony, sikerült két bukott testvéremmel is megismerkednie. Ha nem magam kerestem volna társaságát azt hinném, hogy egyenesen vadászik a bukottakra. - Ugratom nevetve.

Látszólag nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek az információnak és elviccelem a dolgot; azonban az biztos hogy utána fogok nézni a lánynak alaposabban. Igaz, hogy nem tudnak ártani nekünk bukottaknak, de ha a vadászok keze van a dologban, a démonjaimnak tudniuk kell arról van-e valós veszély rájuk nézve. Sajnálatos módon ők halandóbbak és könnyebb végezni velük. A fivéreimnek és nekem sem tervem az, hogy a létszámuk ne növekedjék. A hatalmunk megerősítéséhez és növeléséhez elengedetlen az, hogy egyre több és több démon teremtődjék a kezünk alatt a Pokolban. Természetesen nem célom átmenni érzelgős lovagba, nem holmi hősszerelmes vagyok... nem, azt egy valakinek tartogatom... Cassandrámnak. Ma éjjel különben is sokkal mocskosabb dolgokban töröm a fejemet, így figyelmen kívül hagyom a lány válaszát végül.

- Áll az alku, te magad választhatsz egy tollat és megkapod. De nem akarom, hogy ne önmagad légy ma éjjel. Ha alázatos, engedelmes szolgára vágynék már rég választottam volna valakit a jelenlévők közül. Fogalmad sincsen mennyi szub lesi minden vágyamat vagy szeretne eltölteni velem egy éjszakát az ittlévők közül. De ma éjjel valami másra vágyok, valami különlegesre, igazira... olyanra, ami nem adja könnyen magát és meg kell hódítani. Olyanra, amit többre becsülök egy könnyű esténél, mert küzdeni kellett míg teljesen betörtem és nekem adta magát. Szeretem a játékok és kihívásokat, de hiábavaló dolgok után nem szokásom futni. Bár tény, hogy nem sodort utamba a sors még olyan nőt, akit előbb-utóbb ne tudtam volna becserkészni. És ezt nem a büszkeségem mondatja velem, hanem ez tény és való. Nos, melyik tollat parancsolod? - Érdeklődöm és a bal szárnyamat enyhén kiterjesztem, hogy választhasson magának egyet. - Aztán csak óvatosan húzd ki. -

utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: szerintem béna lett, :oops: de igyekeztem azért.
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Szept. 14, 2014 10:16 pm

Lycoris & Asmodeus


Valamiért biztos vagyok benne, hogy állni fogja a szavát, hogy segíteni fog nekem felkeresni Elisát, így csak egy aprót bólintok a dologra, miközben próbálok rá figyelni, de ez a vágy, ami bennem tombol neki hála kezd kikészíteni. Atya ég, mindjárt rámászom! Nehéz ám visszafognom magam, így kérem meg arra, hogy hagyja abba, amit csinál, de csak egy visszakérdezés lesz ebből, majd pedig egy lágy cirógatás.
- Tudod nagyon jól, hogy mit. – hogy mondhatnám ezt így ki? Bár érzem, hogy valamelyest csitul a dolog, mégis, ahogy kezemet érinti erős, férfias kezével, úgy kezdek el még többre vágyni, hogy ne csak az alkaromat érintse, érintsen meg máshol is. A következő kérdése ébreszt fel álmodozásomból, így hirtelen kapom felé a fejem.
- Picit jobb… - ismerem be kiszáradt ajakkal, és a figyelmem csak akkor terelődik el tökéletes külsejéről, amikor még tökéletesebbnek mutatja magát, méghozzá szárnyai felfedésével, amelyeken végig is simíthatok. Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz ilyesmire lehetőségem, így természetesen élvezem a helyzetet és finoman meg is érintem őt, miközben hallom, hogy azért ezt bárkinek nem engedi meg, nem mutatja meg.
- Engem miért tartasz kiválasztottnak? Nem is értem, hogy miért pont engem akarsz, amikor annyi nő van itt. – nézek körbe egy pillanatra, mégis, imponál nekem a helyzet és egyre kevésbé akarom azt, hogy másra koncentráljon. Egy másik alku is megköttetik közöttünk, melyet nem is tudom, hogy van képem kérni tőle, ő mégse ellenkezik, belemegy abba, hogy ad nekem egy tollat, egyetlen feltétellel.
- Nem adom át másnak! – hangzik az ígéret és szemeim őszintén csillannak, miközben smaragd íriszeim a másikéba fúrom. Nem próbálom meg kerülni pillantását, tényleg csakis magam miatt szeretném azt a fekete tollat, nem azért, hogy ártsak neki. Miért akarnék neki ártani? Ő egy tökéletes lény.
- Én nem gondoltam volna, hogy pont ott lesznek, ahol én… szóval csak így alakult. – némi pír fut végig arcomon Asmodeus megjegyzésének hallatán, és picit kezdem is szégyelni magam ezért, pedig nem kéne. Inkább visszaterelem a beszélgetésünket az alkura és a ma estére, de amikor meghallom a férfi válaszát, kissé meglepődöm ezen, de végülis értem azt, amit mond. Sok nő itt bármit megtenne érte, valami érdekességre vágyik, amit személyemben talán megtalál… csak ne okozzak csalódást neki.
- Rendben van! Akkor remélhetőleg izgalmas estének nézünk elébe. – most már érezheti rajtam Asmodeus is azt, hogy én is akarom ezt. Ha nem akarnám is megtörténne, csak akkor több ráhatással, akkor meg végülis miért ne élvezhetném? A bujaság lordjával ágybabújni a világon a legjobb lehet, nem akarom kihagyni ezt a lehetőséget, így miután hosszú monológját meghallgattam, már kíváncsian nézek a kifeszített szárnyra és végül egy külsőt húzok ki, de csak finoman.
- Azt hittem, hogy a bukottak bírják a fájdalmat. – csipkelődöm huncut mosollyal ajkamon, majd az eltulajdonított tollat kezeim közé veszem és finoman végigsimítok rajta, majd végül táskámba rejtem, hogy véletlenül se legyen baja.
- Itt akarod folytatni az estét vagy inkább elvonulunk valamerre? – ez nem jelenti azt, hogy azonnal az övé leszek, egyszerűen csak belemegyek a játékba, így ha most engedi, felkelek öléből, de a helyett, hogy elmenekülnék, csak jobb kezem nyújtom az izmos férfi felé, jelezve felé, hogy vonuljunk el kettesben valami érdekes szobába, egy olyan helyre, ahol akad bőven játékszer, amit felhasználhatunk erre az estére.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Hétf. Szept. 22, 2014 8:07 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
adom , az ártatlan báránykát, mintha fogalmam sem volna mindarról amiről beszél. Ám amikor ő próbál sumákolni, azt azért szóvá teszem.
- Ne tégy úgy, mintha nem tudnád miről beszélek Lyco. Kilométerekről kiszagolom a hazugságot is és azt is, hogy ki milyen fajba tartozik. És te minden vagy drágám, csak átlagos halandó nem. - Lehelek kézcsókot a kézfejére újfent. Megtanultam 4000 év alatt, hogy milyen az emberi természet; szereti a hízelgést, ha ő lehet a középpontban vagy fontosnak érzi magát, ne adj Isten különlegesnek. A szép szavakat pedig igen nagy tehetséggel tudom előadni másoknak, és hitelesen, ami valljuk be a mi "szakmánkban" elengedhetetlenül fontos dolog a mai életben. Arról már nem is beszélve, hogy valóban akár szag alapján is különbséget tudok tenni a különböző fajok között annyit mászkáltam már közöttük. Ez pedig nem egyszer igen hasznosnak bizonyult már, hisz nem tudtak átverni mint most.

- Rendben, legyen hát! - Válaszolom az ígéretét meghallva, de arra bizton számíthat Lyco hogy ha megszegi az adott szavát nem leszek ilyen kegyes és szívélyes irányába mint most. - Bizonyosan. - Felelem és egyelőre nincs okom kételkedni a lány szavában. Majd, ha már utána néztem és többet tudok róla ki fog derülni úgyis, hogy hazudott-e. - Oh hölgyem, abban egészen biztos lehet - mormolom a fülébe suttogva, majd miután kihúzta az általa választott tollat szárnyaimat hátracsapva lassan felállok. Persze nem eresztem el, kezem továbbra is a derekán pihen és így indulok el vele először a pulthoz - hogy némi italt magamhoz vegyek - aztán pedig a hátsó, privát helyiségek egyike felé. Elég gyakori vendég vagyok, hogy tudjam hol és merre kell keresnem azt a szobát, amelyikben mindenféle játékszer várja a használatba vételét.



- Erre gyere Lycoris. – Vezetem magam után, immáron csak a kezét fogva. Amint az ajtó elé érünk, úgy lavírozok hogy a lány mögé kerüljek és ekkor egy fekete, selyem kendőt veszek elő amivel bekötöm a szemét. Kár lenne a játszadozásunkat nem egy ilyen, minden érzéket megborzongató nyitánnyal kezdeni. - Engedd, hogy vezesselek. - Búgom érzékien a fülébe, meleg leheletem a nyakánál lévő érzékeny bőrt cirógatja. Egyik kezét ismételten megfogva és az ajtón benyitva vezetem, óvatos és lassú léptekkel. Ráérünk, miénk az egész éjszaka; mert ma hajnalig haza sem eresztem az biztos. Hamarosan egy puha ágyra ültetve találja magát Lycoris, én pedig bezárom az ajtót, kettőt fordítva a záron mielőtt visszatérnék az ágyon várakozó lányhoz. A kezében lévő poharat elveszem és az enyémmel egyetemben az ágy melletti polcra teszem; nem kell most csak zavarna minket e táncban. Kezdetét veszi ugyanis valami érzékeket borzongató utazás, ami végére felfedi magát nekem a lány igazi valója.

Kezem épp csak hozzá-hozzá érve simogatni kezdi a kezeit, a nyakát és arcának mindkét oldalát. Pilleszárnyként repked végig testén, hogy aztán ajkam kövesse ujjaim helyét és próbáljam meg ellazítani amennyire csak lehet. Szüksége is lesz rá ma éjjel, ez kétségtelen. Lassan fektetem az ágyra, ruhástul úgy ahogy van, hogy aztán bilincsek kattanásának hangja jelezze bizony ma éjjel alárendelt szerepet kap. Esetleges elégedetlenkedésével nem törődök sokat, inkább kezem a lábain simít végig és kezdik el kiszabadítani a csizmájából, majd szakavatott kézzel hámozom le róla előbb a felsőjét, aztán a nadrágját is, s folytatom egészen addig ezt, amíg a rajta lévő fehérneműt meg nem csodálhatom teljes valójában.
- Mond el, hogy mit szeretnél? Mit tegyek veled? Mond el nekem a legtitkosabb vágyaidat és én valóra váltom őket! - Mormolom a bőrébe, majd a köldöke felett a meztelen hasába csókolok és úgy haladok felfelé, egészen az szájáig, hogy aztán válasza után csókkal illessem ajkait.

utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: szerintem rövid és béna lett, :oops: de igyekeztem azért.
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Csüt. Szept. 25, 2014 12:10 pm

Lycoris & Asmodeus


Véleményem szerint Asmodeus némileg félreértett engem. A kiválasztott szót én nem a fajomra értetettem, hanem arra, mint egy nőre, aki más, mint a többiek és nem csak azért, mert van egy bizonyos képessége. Nem igazán merném őt félrevezetni, mivel tudom, hogy ki ő, ahogy azt is, hogy csak a puszta akaratával összeroppanthatna engem és inkább maradjon ilyen kedves velem, sem mint erőszakos.
- Tudod jól, hogy nem így értettem. Nem akarok hazudni neked, úgyis rájönnél az igazságra, csak magamnak ártanék vele. – ismerem be szemeibe nézve, miközben puha kézfejemre egy aprócska csók kerül. Meglep a gesztus, de kétségkívül jól esik. Ideje viszont lassan tovább lépni a beszélgetéseken, így nemsokára a toll a kezembe kerül a gyönyörű, fekete szárnyról, majd pedig be a táskámba. Hosszú lesz ez az éjszaka, ezt már előre sejtem, így némileg megremegek a férfi ölében, amikor a fülembe suttog. Ezt a zsúfolt helyet viszont elhagyjuk, de az feltűnik, hogy nem ereszti el testemet. Talán attól tart, hogy bevetve erőmet elmenekülök a közeléből? Áh… nem hiszem, ennyire nem nézhet botornak, bármikor, bárhol megtalálhatna és inkább a kéjt választom, sem mint a kínt. Lassan követem a lordot, egészen addig a szobáig, amelyikhez szeretne vinni, miközben egy rövid pillanatra kezeinkre pillantok le. Izgatott vagyok, de egyben valahogy félek is, hiszen olyan erős, olyan tökéletes, én pedig csak egy egyszerű halandó vagyok, mégis, bennem szeretné kedvét lelni. Végül lassan nézek végig rajta, tökéletes testén és helyes arcán, amikor már meg is érkezünk egy bizonyos ajtó elé, a férfi pedig mögém kerül. Nyelek egy picit, amikor a kendő arcomra kerül, hiszen így elveszítem az egyik legfontosabb érzékszervemet. Persze tudom, ettől lesz csak igazán izgalmas a játék, de mégis… ilyesmiben még nem sűrűn volt részem.
- Pedig azt hittem, hogy láthatlak. – hiszen olyan helyes, de talán nem lesz egész éjszaka rajtam a kendő. Ahogy nyakamat ismét érinti lehelete, úgy ráz ki az édes borzongás, miközben már biccentek is, nem ellenkezve. A szobába beérve hamar leejtem táskámat valahol az ajtó közelében, arra most úgyse lesz szükségem, majd nemsokára már az ágyon is ücsörgöm, egyelőre teljesen egyedül. A zár viszont kattan, így picit megmarkolom a takarót, de nem akarok nyuszi lenni, hiszen nem fog bántani, nem megölni vagy megkínozni akar. Mégis miért izgulok ilyen nagyon?
- Én nem vagyok annyira tapasztalt, nem akarom, hogy unalmasnak tarts majd. – lehet, hogy azonnal csalódást okozok majd neki, pedig nem szeretnék. Hallom közeledő lépteit, hiszen a füleimre még tudok hagyatkozni és kezeim is eleresztik az ágyneműt, minden porcikám pedig kíváncsiságtól ég. Vajon hogyan fog hozzám érni? Milyen lehet, amikor tényleg akar egy nőt? Végül megtörténnek az első simítások, így ösztönösen szakad ki ajkaim közül egy édes sóhaj, mivel nem tudok mit tenni, én is akarom ezt, már le se tagadhatnám. Engedelmesen dőlök hátra, mindenféle hiszti nélkül, majd ahogy kezeimet feljebb emeli és végül megbilincseli, kissé ajkamba is harapok. Nem zavar tette, sőt, inkább izgalmasnak tartom, hogy ilyesmi játékszert is bevet, így amikor csizmáimhoz ér, feljebb emelem lábamat, próbálok segíteni neki. Mégis, a vetkőztetésnél némileg már pirossá válik csinos arcom. Nem hiszem, hogy Asmodeus elégedetlen lenne, mert bár nem vagyok átlagos, testem ettől függetlenül még tökéletes. Vékony és formás, kebleim teltek és bár nem láthatja, de az én hátamon is vannak ám szárnyak, méghozzá angyalszárnyak, csak nem éppen igaziak, hanem csak egy tetoválás. De valamiért úgy érzem, hogy az éjszaka folyamán még látni fogja. A vetkőztetés tehát megtörténik, így egy fekete, csipkés fehérnemű marad már csak rajtam, szép melltartó és picinyke, átlátszó tanga, amelynek hála lábaimat is finoman összezárom, szinte félve attól, hogy ott érintsen, de ez is a játék része. Tudok én félénk is lenni, főleg egy ilyen tapasztalt férfi esetében.
- Amit csak akarsz… - persze vannak dolgok, amiktől én is tartok, de most hirtelen nem jut eszembe ilyen választ adni, majd ha olyat tesz, úgyis említem. – Szeretném, ha te irányítanál… - végül ismét picit megharapom ajkamat, szinte félve kimondani azt, amire vágynék. Ő talán megadhatná ezt nekem, csak nehogy túlzásba essen. – Ha picit bántanál is közben. – nem tudom, hogy mi van velem, hogy miért akarom hirtelen ennyire azt, hogy ő legyen az út, én pedig alázatos kis szolgája, aki a kedvét lesi, de annyira szeretném. Ahogy csókjaival halad, úgy emelkedik meg mellkasom, még többet és többet akarok belőle, végül pedig nem áll le, ajka az enyémre kerül, melynek hála mintha villám cikázna bennem. Ajkaim szétnyílnak, testem ösztönösen reagál az övére, így viszonzom az édes csókot hosszan, vadul, szinte követelőzően. Nem is ezért jöttem én ide, most miért csinálom ezt? Miért vágyom így rá? Lábaim is picit feljebb emelem, széjjelebb nyitom és ha elég közel van hozzám a bukott, akkor nemsokára azt veheti észre, hogy szépen rákulcsolódom, majd lábaimmal erősen szorítom meg, így húzva őt magamhoz, téve róla, hogy odalent megérezhessem férfasságát, csak így, ruhán keresztül. Némileg már ettől a csóktól, ettől a tettétől és az éjszaka ígéretétől kezdek felizgulni, így bár nem nagyon, de minimálisan máris nedvesedni kezd a bugyim. Szégyen és gyalázat, de olyan jó őt csókolni, így egy ideig nem is engedem el, amíg ő ki nem bújik lábaim öleléséből. Sajnos kezeimet lebilincselte, azokkal nem tudok sokat kezdeni, de azért teljesen nem vagyok mozgásképtelen, én pedig ezt ki is használom.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Szer. Okt. 22, 2014 7:45 pm


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
lycoris , határozottan nem ostoba, ami mindkettőnk számára jó hír. Mint ahogy az is az, hogy nem akar vagy mer hazudni nekem; ugyanis azt ki nem állhatom és meg is torlom, ha valaki át akarna verni. Kijelentését válasz nélkül hagyom és figyelem ahogy elrejti táskájának mélyébe a tollamat. Csakhamar a szobához érkezünk, melyre ma éjjel igényt formáltam és Lyco szemére kendő kerül.
- Annak is eljön még az ideje. - Suttogom fölébe és szándékosan érek hozzá ajkaimmal beszéd közben a fülcimpájához és a fültöve mellett a nyakához. Fontos erogén zónák ezek, érzékeny területek, mely a váratlan ingerre duplán reagálnak, ha izgatja őket az ember. Óvatosan vezetem hát be a lányt a szobámba és kötözöm végül az ágyhoz ám csak félig... így talán kevésbé érzi majd kellemetlennek a helyzetet.

Látom, hogy feszeng az elején pedig tényleg nincs mitől tartani ma éjjel.
- Akkor ideje, hogy segítsek tapasztalatokat szerezni... bárkit szívesen elkalauzolok, ha a testiségről van szó. - Suttogom vidoran. Szándékosan nem normál hangerővel beszélek. Egyrészt el akarom érni, hogy csak rám figyeljen, másrészt pedig igenis van valami szexi abban, ha valaki suttogva beszél szex közben. Akkor meg miért ne?! Elégedetten mosolyodom el, amikor az első sóhaj kiszakad a tüdejéből... zene füleimnek. Ma éjjel még nagyon sok ehhez hasonlót fogok kicsikarni belőle érzem. Ahogy ígérte szófogadóan tűri, hogy megbilincseljem és még segítőkészen is felemeli lábait, amikor megérzi épp vetkőztetem. Minden egyes ruhadarab levétele után végigsimítok az épp aktuális testrészén, hisz gyönyörű és miért ne akarnám megérinteni akkor meg?! Egy darabig még csodálom a fekete csipkecsodában, majd amint megkapom tőle a végső engedélyt ismét megcsókolom.


A kéréseit figyelmesen hallgatom és mosoly cikázik át arcomon, amikor arra kér kicsit bántsam is majd közben. Ismét megcsókolom ezúttal állát két ujjam közé véve sokkal erőteljesebben és szenvedélyesebben mint korábban tettem, miközben szabad kezem a mellére siklik és simogatni kezdem egyre erőteljesebb mozdulatokkal. Ajkaim otthagyják a száját és a nyakán végighaladva indulnak ismét lejjebb, hogy végül a dekoltázsán pihenjenek meg; miközben most már két kézzel gyúrom a melleit masszírozva. Nem okozok fájdalmat neki, még nem. Közben érzem, ahogy egyre szenvedélyesebbé válik és csakhamar már körém is kulcsolja a lábát és úgy szorít magához. Érezheti én már réges régen harcra készen állok, a rajtam lévő fekete bőrnadrág nem kicsit feszül már. Örömmel konstatálom a vágyát, a belőle áradó forróságot, hogy ő is akarja ezt az egészet. Nekem nem célom, hogy erőszakkal tegyek bárkit is a magamévá, de némi játékos durvaságnak nem vagyok ellenére sosem. Csak a móka kedvéért, hogy ne legyen unalmas és egyhangú az egész.

Egy ideig még csókolózunk, hevesen és vadul esnek ajkaink egymásnak, ám hamarosan kibontakozom a csókból és ajkaim ismét testén indulnak el. Csakhamar a melltartóját is megoldom és azt is leveszem róla, bár ehhez egy kis időre eloldozom kezeit. Ám aztán ismét visszakerülnek a bilincsek és a két keze a feje fölött pihen kényelmesen. Én pedig végre a melleire koncentrálhatok, míg a kezemmel gyúrom az egyiket; addig a másikat ajkaimmal becézgetem. Néha rá is harapok a mellbimbójára, persze nem túl erősen hogy aztán virgonc nyelvemmel kényeztessem tovább és nyalogatva, szopogatva szeretgessem a melleit időnként felcserélve kezeim és szám helyét. Az őrületbe akarom vinni, hogy könyörögjön már a végén haladjak lejjebb - bár zöld utat adott kb. mindenre, mégis - el akarom érni hogy ő árulja el mit szeretne. Van abban valami őrülten izgató, ahogy a másik utasít hogy ezt vagy azt tegyél meg vele... hogy ki meri mondani, minden félelem nélkül mire vágyik és elismeri az igényeit.

Amikor már látom, hogy sikerrel járok lassan az egyik kezemmel simítok végig testén egészen addig, míg el nem érek a bugyijáig. Nem veszem le róla, oh nem. A falatnyi, csipkés anyagon keresztül kezdem simogatni és ingerelni, miközben továbbra is ajkaimmal a melleit kényeztetem. Addig simogatom a szeméremdombját, míg meg nem érzem az anyagot teljesen átnedvesedni ujjaim alatt. Akkor kegyesen a vékony anyag alá furakodik be kezem és végre hozzáérek és megérintem rendesen. Ujjaim többször végigsimítanak a szeméremajkain és a saját nedvességétől síkos kezemmel nyúlok a legérzékenyebb pontjához, hogy lassú, körkörös mozdulatokkal kezdjem ingerelni az apró rózsaszirmot; miközben másik ujjam utat talál a hüvelyébe. Először csak egy ujjamat dugom belé, de csak hamar egy másik is követi és miközben a hüvelykujjammal a csiklóját kényeztetem, a másik kettő kínzóan lassú mozdulatokkal kezd ki-be járni benne.
- Gyerünk Lyco, engedd ki a hangod! Nem kell, hogy visszafogd magad itt úgysem hall minket senki! - Biztatom, hogy eressze el magát végre teljesen és adja át magát az élvezetnek.

utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: remélem tetszik, ha valami nem okés sikíts!
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Vas. Nov. 09, 2014 12:42 pm

Lycoris & Asmodeus


Ahogy az sejthető volt Asmodeusról – amikor még nem láttam személyesen -, ő egy tökéletes férfi, remek külső adottságokkal, így panaszra nem lehet ok őt illetően. Én mégse láthatom őt egyelőre, a kendő tesz róla, hogy ez ne így legyen, de válaszát hallva érzem az éjszaka ígéretét, még lesz rá alkalmam, jó. Némileg megremegek, amikor ajkával azokat a bizonyos erogén zónákat érinti és máris érzem, hogy ez az este tényleg csodálatos lesz, olyan, mint Corneliussal volt. Ő is kéjdémon, de vajon a főnöke mennyivel tud többet nyújtani? Lehet annál többet? Hiszen vele is egy álom volt…
Az ágyra kerülésem után először jönnek a bilincsek, majd pedig a vetkőztetés, így egy picit bár izgulok, de hagyom, sőt, segítek is neki a vetkőztetésben, bár talán erre nem lenne szükség és amikor végigsimít testem bizonyos pontjain, szívem is fokozatosan kezd hevesebben verni. Igen, én is akarom ezt, akár csak a csókot, amelyet kapok. Viszonzom is hosszan, szenvedélyesen, némileg fejemet is megemelve, ha kell, mintha máris attól félnék, hogy abbahagyja, pedig még igazán el se kezdtük. Nemsokára államat érinti, a csókot viszont nem tagadja meg tőlem, így édesen meg is harapom alsó ajkát, ismerkedve a határokkal, de a múltkori esetből tanulva most tudatos vagyok, odafigyelek arra, hogy vér még csak véletlenül se serkenjen ki, múltkor is teljesen kikészített a kéjdémon vére, Asmodeusé pedig… nem, azt nem bírnám.
A másik határozottsága, tapasztaltsága egyértelmű, mivel pillanatok alatt érinti meg mellemet, majd halad tovább a csókokkal, miközben én már lábaimmal átölelem őt, rákulcsolódva, érezve odalent is. Oh az a nadrág… de nincs útban, jó ez a felvezetés, még tényleg ráérünk, ettől függetlenül jó érzés érezni, hogy ő is igen csak vágyik rám, ahogy odalent kőkeményen nyomódik hozzám. A csókok csodálatosak, hosszan tartóak, de egy idő után ideje tovább haladni, így nem mocorgok, amikor kiereszti kis időre kezeimet és leveszi rólam a melltartómat, hagyom, had tegye, majd had bilincseljen ez után vissza. Némileg még meg is feszítem testem, hogy melleim még jobban kiemelkedjenek és most kissé hangosan nyögök fel, amikor ajkai közé veszi egyik bimbómat, míg másik keze másik mellemmel játszadozik. Finom… annyira finom és bár néha felszisszenek a meglepő harapástól, ez mind játékos, nem fáj, sőt, jól esik, iszonyatosan. Fenekem is megemelem játéka közben, így odalent édesen dörgölőzök hozzá, jelezve, hogy még-még, abba ne hagyja, bár… talán nem bánnám, ha tovább is haladna, ha lefelé is folytatná útját. Nem kell ezt kimondanom, ő is hasonlóan vélekedik, így ahogy lassan lefelé halad, úgy forrósodik fel testem egyre jobban, szuszogok intenzívebben, vágyom arra, hogy végre megérintsen és bár ezt csak a bugyin át teszi eleinte, mégis, hamar eléri a hatást, a nedvesség már megkezdődött, így igazából szinte egy-két perc alatt átnedvesedik az a nagyon vékonyka anyag és amikor végre arrébb tolja azt és megérint odalent most már anyag zavarása nélkül, szinte csillagokat kezdek látni. Abba ne hagyja, csak most ne eresszen el…
Egyre intenzívebben veszem a levegőt és szuszogok, miközben némileg rámarkolok a bilincsekre is, amelyek fogva tartják kezeimet, ahogy pedig belém dugja ujjait, majd közben játszogat, most már meg is remegek párszor. Ez kínzás, de… a legédesebb. A bíztató szavak viszont meglepnek, én… én nem szeretek hangos lenni szex közben, de ez a játék, ahogy simogat, ahogy folyamatosan testemet hergeli mégis neki kedvez, nem fogom vissza magam, nem is tudom már egyszerűen, így néha egy-egy aprócska, halk nyögés szakad ki ajkaimból.
- Én is kényeztetni akarlak. – nyögöm ki halkan, mert bár iszonyatosan jó ez a játék, én… én szeretek a másik féllel is foglalkozni, számomra így teljes ez az egész. Bár jó az, hogy fogva tart, nem is bánom, de én is akarom őt érinteni, ajkammal kényeztetni, bármit, csak valamit tenni.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Hétf. Jan. 12, 2015 12:02 am


LIGHT MY FIRE

néha gyerekes. gőgös. manipulatív. akaratos. szenvedélyes. ravasz. féltékeny. domináns. nőcsábász. szarkasztikus humorú. energetikus. vad. robbanékony. jóképű. beszédes. nyugtalan. briliáns. bukott angyal. bosszúéhes. morbid. nyílt. megszállott. ellenállhatatlan.
Asmo és Lyco vágytól fülledt találkozása, no meg némi BDSM a soft-os fajtából.
lycoris, pontosan úgy reagál, ahogyan váram és akartam. Néha meg-megremeg érintéseimtől, miközben érzem vágyik erre az egészre ő is. Sikerült annyira feltüzelni korábban, hogy önként menjen bele a játékba. Könnyedén rávehettem volna más módon is, hogy velem töltse el ezt az éjszakát... de jobban kedvelem, ha valaki önként hajtja igába a fejét. Ha mindent egy csettintésre megkapnék - és ne legyen senki ostoba, könnyedén megkaphatnék bárkit ily módon, ha nem válogatnék az eszközökben - akkor sokkal unalmasabb lenne az öröklét. Ami meg valljuk be, igencsak hosszútávú dolog, úgyhogy valamivel fel kell dobnom néha, nehogy belefásuljak ebbe az örök körforgásba ami a vér, a szex és a lelkek megszerzése körül forog.


Azonban az is igaz, hogy van bennem egy fajta állandó vágy arra, hogy minél több nőtt hódítsak meg. Egyszerűen szeretem látni, hogy pozitív reakciókat váltok ki belőlük és képes vagyok meghódítani őket. Nem tudom, hogy ez az átok miatt van-e vagy alapból is ilyen vagyok. Néha már összemosódik túlságosan is számomra a kettő a 4000 év alatt, mióta létezem.

Minden esetre az elmondható, hogy az ágyban fekvő kiválasztott egész kivirul ettől a kis játszadozástól. Amennyire bilincsei engedik próbál aktív részese lenni a mi kis játékunknak ami kedvemre való. Szeretem, ha sikerül kellően feltüzelni az áldozatot. Hallom, ahogy egyre hevesebben ver a szíve; érzem a belőle áradó forróságot, amikor bőrét érintem. A vágy beeszi magát a csontjaiba lassan és feloldozást csakis tőlem kaphat rá majd. Elmosolyodom, amikor az alsó ajkamba harap. Kis harcias vadmacska lehet, ha ilyesféle játékot is kedvel. Nem tudom, hogy Corneliusszal mit művelhettek ám azt érzem és látom visszafogja magát, óvatosabb mint lehetne. Mintha nem merné teljesen elengedni magát velem.

Ahogy a lábaival átöleli ágyékomat, lassú mozgással imitálom az együttlétet. A rajtam lévő bőrnadrág súrlódása mindkettőnket ingerel. Figyelem, ahogy már csak a falatnyi bugyiban fekszik alattam és kissé meg is feszíti testét így a felsőteste, különösen azok a szép, természetes mellei még jobban kiemelkednek. Szeretem a természetességet, ha Atyánk kezének nyomán és nem a műtőasztalokon születik remekmű a szikék nyomán; bár a kettő igencsak hasonló, ha úgy vesszük. Testének látványától megrészegülve veszem hát kezeimbe majd számba a melleit, hogy megadjam azon jogos kényeztetést nekik, ami jár.


Persze ő sem rest, hozzám dörgöli magát újfent én pedig figyelve testének minden rezdülésére vezetem egyre beljebb és beljebb a vágy dzsungelébe a lányt. A felerősödött és felgyorsult szuszogásából tudom, hogy jó úton haladok; de nem kegyelmezek: édes kínzásnak vetem alá gondosan ügyelve arra, hogy ne kapjon túl sok élvezetet egyszerre. Vigyorogva figyelem, amint teste meg-megremeg aztán pedig némi pihenő után folytatódik elölről az egész.

Az ő vágya éltető energiával áraszt el, érzem ahogy lassan csordogál belém a vágyának mámora. Bár nem ugyanolyan, mintha magam élném át mindezt; de nincs okom panaszra azt hiszem. Járhattam volna sokkal rosszabban is, mint amilyen büntetést annak idején kimértek rám. Kérésemnek eleget tesz, s meglep a kijelentésével. De remek ötletem támad, így engedek neki.
- Legyen, de a szemkötő rajtad marad. - Mormolom bőrébe, majd apró csókokkal indulok ismét felfelé testén; hogy aztán fél kézzel - hiszen a másik kezemet épp lefoglalja a kényeztetése és azt a világ minden kincséért sem hagynám abba - oldom meg a bilincseit. Kíváncsi vagyok, hogy mihez akar így kezdeni: feltalálja-e magát vagy inkább szende marad.


utószó , Kitől: Asmodeus || Kinek: Lycoris || Szószám: sok :P || Megjegyzés: remélem tetszik, ha valami nem okés sikíts!
credit, template by ASMO for IMMORTALIS OSCULUM

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Can You Be My Kink? (+18) Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   Szer. Márc. 04, 2015 8:18 pm

Lycoris & Asmodeus


18+

Nem vagyok naív, tisztában vagyok vele, hogyha nem jövök önként, akkor úgyis előbb vagy utóbb itt végzem, csak talán kevésbé kellemesen, hiszen egy lordot nem lehet visszautasítani, én se tehetem meg. Ki vagyok én mégis hozzá képest? Egy egyszerű halandó, mert bár kiválasztott vér csordogál ereimben, ez nem jelent sokat, nem vagyok több ezer éves… soha nem is leszek.
Mindenesetre ahogy a szobába megyünk, rám kerül a szemfedő, majd pedig a bilincsek, elönt az izgalom, hiszen tudom, hogy ki van most itt velem, Asmodeus személyesen, a kéjlord, aki olyan örömöket adhat, amelyet még soha se éltem át, még Corneliussal se. Izgulok és valahol félek is ettől az estétől, ahogy magabiztosan kezd el vetkőztetni, mégis, ahogy engem érint, szinte felgyullad a testem, úgy érzem a vágyat, mely egyre nagyobb méretet ölt bennem és a csókját se jut eszembe nem viszonozni, szinte csüngök ajkán, harapom, csókolom, csak közel tudjam őt magamhoz, mégis, azért részben vigyázok arra, hogy vérét ne serkentsem ki. Na nem mintha aggódnék miatta, nincs ilyesmire szükség, egyszerűen már tudom, hogy mit tenne velem, ha a vére a szervezetembe kerülne és azt most inkább kihagynám, talán ő se fogja ezt várni tőlem, csak egy estét akar, pont velem, hát megkapja, és valahogy kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy maximum csak játékos ellenkezés lesz részemről, igazinak nincs értelme, ő is kedvesen bánik velem.
Lábaimmal átölelem, hozzá simulok, amennyire csak lehet és még melleim is kidugom felé, hogy lásson csak mindent belőlem és csak remélni merem, hogy tetszik neki az, amit nyújtani tudok. De ahogy odalent hozzám dörgölőzik ez a csodálatos test, érzem férfiasságát nadrágja rejtekében és némileg pirossá is válik arcom, mégse állok le, akarom őt, nagyon akarom. Felnyögök, ahogy ismét melleimmel kezd édes játékba, majd nemsokára már a bugyihoz is leér, amikor pedig azt arrébb tolva játszik odalent velem, egyre közelebb kerülök egy bizonyos ponthoz, ahhoz, amelyhez máris oly nagyon vágyok, de nem hagyja, gonoszul áll le, majd folytatja kis pihenő után, így egyre inkább szuszogok alatta, remeg testem, szinte kívánva a kéj minden egyes hullámát, de van más is, amit még kívánok. Kényeztetni akarom én is őt, hiszen engem az is lázba hoz, ha adhatok, nem csak az, ha kaphatok, ő pedig nemsokára engedélyt is ad erre, miközben további csókjaival áraszt el, odalent pedig nem áll le.
- Ahogy kívánod. – maradhat, számomra még izgalmasabbá teszi az együttlétünket ez a szemfedő, így amikor elereszt, akkor lassan felülök és megpróbálok picit eltávolodni tőle, hogy ne játszadozzon velem tovább, miközben kezeim lassan siklanak fel az erős felkaron át a vállaira, majd pedig a mellkasára, ajkam pedig nyakát támadja be. Apró csókokat, majd harapásokat viszek be az erős nyakra, miközben kezeim a bőrnadrághoz érnek és azon vagyok, hogy minél előbb kibújtathassam belőle a másik férfiasságát, sőt, ha tudom, le is vegyem, de közben csókomat is megérezheti ajkán, majd ismét nyakán és végül mellkasán is, miközben ha lent elereszt, akkor vele szembe térdelek. Lassan haladok lefelé a csókokkal, majd ha sikerül elérnem a nadrágjáig, akkor puha nyelvemmel kezdek el odalent játszadozni vele, fenekem pedig az ég felé néz, így pucsítok, miközben előre hajolok, hogy vele játszadozhassam és nemsokára már ajkaim közé is veszem. Olyan lehetek, mint valami kiscica, de remélem, hogy tetszik majd neki ez a pózom, ez a játszadozás, hiszen igyekszem jót okozni neki, nagyon is.

Lycoris Cooper
Kiválasztott
Bite me, honey!

Lycoris Cooper
animae scrinium est servitus

Play-by : Alissa White Gluz
Vonal1 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 154
Kor : 25
Lakhely : Seattle
User neve : Kira
Vonal2 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Családi állapot : Cornelius cicája
Különleges képesség : Féreglyuk teremtés és azon át való utazás.
Foglalkozás : Kutató
Vonal3 : Can You Be My Kink? (+18) 3rZvgf4
Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Can You Be My Kink? (+18)   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Can You Be My Kink? (+18) Empty
Vissza az elejére Go down
 
Can You Be My Kink? (+18)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Port Angeles :: Bárok & Klubok :: Dungeons & Dragons Bdsm Social Club
-