Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Zárás




Tárgy: Zárás   Szer. Márc. 23, 2016 9:10 pm



Zárás
Friss hírek!




Kedves Tagjaink!

Mint, ahogyan többen is észrevettétek már biztosan, az oldal élete kissé hanyatlóban van egy ideje. Az aktivitás és az érdeklődés is megcsappant, amiben persze nem csak a tagok, hanem én is hibás vagyok, hiszen én sem az aktivitásomról voltam híres. Az életben mindig történhetnek olyan dolgok, melyek hatással vannak a hobbinkra is, és most velem is ez történt, bár azt hiszem minden staff tag nevében beszélhetek. Hosszan kifejteni nem szeretném az okokat, a lényeg legyen annyi, hogy egyedül nem tudom vinni már az oldalt, ugyanis egy ekkora fórum fenntartása rengeteg energiát vesz el, és azt hiszem, ami talán egyben a legrosszabb is, nem érzem úgy, hogy szeretném is tovább csinálni. Nagyon szépen köszönöm minden usernek, aki valaha megfordult az oldalon, azoknak pedig pláne, akik több mint egy éve, vagy ne adj Isten még alapítás óta itt vannak és mellettünk álltak töretlenül. Több ilyen usert ki tudnék emelni, de szerintem úgyis tudják az illetők, hogy kikről van szó mosoly

Nem szeretném túl sokáig húzni a dolgot, így megkérek mindenkit, hogy aki szeretne játékot vagy előtörténetet lementeni, két hetet kap rá, végül pedig lezárom az oldalt végleg.

Még egyszer köszönöm az eddigieket, moderátorainknak pedig külön csók a sok-sok munkáért, amivel segítettek minket!I love you I love you

Remélem találkozunk még a jövőben I love you

Megértéseteket köszönöm!
Nadi

Nadiya Mikhailov
Admin | Kiválasztott
Bite me, Honey!

Nadiya Mikhailov
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : daughter of fire
Gif vagy kép : Zárás Tumblr_mtfnkyA8A51sretbqo1_500
Play-by : Sara Sampaio
Vonal1 : Zárás 3rZvgf4
Faj : Kiválasztott
Posztok : 868
Kor : 25 éves
Lakhely : Port Angeles
Rang : Nincs rangom
User neve : ©️ Nadiya
Vonal2 : Zárás 3rZvgf4
Családi állapot : Kapcsolatban Vittor S. Cobain-nel
Különleges képesség : Pirokinézis, meglehetősen magas szinten
Foglalkozás : Vadászoknak dolgozom
Vonal3 : Zárás 3rZvgf4
Zárás Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Zárás   Szer. Márc. 23, 2016 10:29 pm

Először is köszönöm az eddigi munkát, azt, hogy ezt a remek helyet létrehoztátok nekünk. Viszont ami ilyen érték, azt szerintem nem érdemes csak így elsüllyeszteni, egy egyedi világ ez, amibe a posztban említett pár kitartó user is komoly energiákat és időt ölt. Tiszteljük és szeretjük amit nekünk adtatok, azt hiszem ezt a többiek nevében is leírhatom.

Épp ezért szeretnék csatlakozni ahhoz a face csoportos felvetéshez Lyco user részéről, miszerint a korábbi oldal zárást lenne érdemes visszahozni, ami elég kényelmes volt. A felület megmarad, aki regisztrált, az játszhat, újak meg nem jönnek.... Szerintem ez élhető és ehhez nem kell semmilyen munka, az oldal létezik és kész, zártan, magának. Arra kérlek hát, sőt, kérünk, hogy fontold ezt meg és amennyire szeretjük és tiszteljük mindazt, amit az oldal nyitása óta értünk tettél mint admin, úgy tiszteld meg te is a maroknyi, de elszánt játékos kívánságát, amit az oldalba fordított energia és élet védelmében vetett fel Kitti s amihez most csatlakozom. És hogy miért a többes? Beszéltem másokkal is és velem egy véleményen van és támogatja a felvetést Maya/Lilith és Mario userei is.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Zárás 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Zárás 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Zárás 3rZvgf4
Zárás Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Zárás   Szer. Márc. 23, 2016 10:55 pm

Én is köszönöm ezt a felejthetetlen közel 4 évet, amit együtt tölthettem veletek az oldalon! Mindazonáltal teljes mellszélességgel támogatom Cornelius és Lyco ötletét. *minden multijával nyom egy szavazatot, de azért folytatja a 3 évnyi kari/játéktermés mentését.*

Asmodeus
III. Démonlord
The devil never sleeps

Asmodeus
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Lord of the Lust
Gif vagy kép : Zárás Tumblr_nbyd0ur9Zu1r2a24bo1_500
Play-by : David Férfiistenállat Gandy
Vonal1 : Zárás 3rZvgf4
Faj : Bukott Angyal
Posztok : 162
Kor : 4000+
Lakhely : Pokol, egyébként Port Angelesi (Kéjbarlang) rezidencia
Rang : III. Démon Lord
User neve : Kriszti
Vonal2 : Zárás 3rZvgf4
Családi állapot : CASSANDRA 4000 éve az én TULAJDONOM! Szóval ha meglátom, hogy bármilyen módon inzultálod, akárcsak hozzászólsz... azt fogod kívánni, hogy bár meg se születtél volna! Ha szeretnél még élni, akkor még csak rá se nézel! Legfeljebb csókolgathatod a lába nyomát! Azt megengedem!
Különleges képesség : Minden angyali képesség birtokában vagyok, de mégsem ettől vagyok különleges. Vággyal táplálkozom. Megérzem, hogy mire vagy épp kire vágysz. Vágyat tudok ébreszteni másokban vagy épp elcsitítani bennük. Bár abban nem tudom mi poén volna?!
Foglalkozás : Csábítom a népet a rosszra.
Felöltött alak : Zárás Tumblr_n0p5ykOzmv1sjrexlo2_500
Vonal3 : Zárás 3rZvgf4
Zárás Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Zárás   Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm

Hello!
Tudom, hogy az elmúlt hónapokban nem voltam éppen a legaktívabb és valószínűleg nem is leszek az még egy kis ideig, de az oldalt még mindig imádom és remélem, hogy tényleg csak egy újabb lezárásra fog sor kerülni és nem lesz törölve az egész. Tudom, vannak userek, akik jöttek, pár hónapot voltak, majd el is mentek, de jó néhányan évek óta tagok vagyunk, játszunk, barátkozunk és számunkra fizikai képtelenség lementeni mindent, amit az oldallal kapcsolatban meg akarunk tartani. Köszönöm a munkát, amit beleöltetek és remélem, a közösségnek ezt az utolsó kívánságát még teljesítitek mosoly

Lucretia Mantova
II. Büszkeség démon
The devil never sleeps

Lucretia Mantova
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Pokol hercegnője
Gif vagy kép : Zárás Tumblr_monr24NJl21qib0lto1_250
Play-by : Holliday Grainger
Vonal1 : Zárás 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 242
Kor : 560 felett
Lakhely : A pokol trónjának lábánál
Rang : Őkirályi főkíváncsisága
User neve : Hana
Vonal2 : Zárás 3rZvgf4
Családi állapot : Volt már minden
Különleges képesség : Előhozom belőled a legrosszabb énedet
Foglalkozás : Lucifer árnyéka
Felöltött alak : Angyalarcú porcelánbaba

Vonal3 : Zárás 3rZvgf4
Zárás Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Zárás   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Zárás Empty
Vissza az elejére Go down
 
Zárás
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Important Things
Világunk legfontosabb leírásai
 :: Legfrissebb hírek
-