Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Elisabeth & Rora - Welcome home




Tárgy: Elisabeth & Rora - Welcome home   Hétf. Szept. 15, 2014 6:13 pm

Halkan csukja be a taxi ajtót, miután fizetett. Még itt sem mer hangoskodni. Hajnalodik, szokásos esetben fáradtnak kéne már lennie, lévén hozzászokott a vámpírok esti életmódjához, most mégsem az. Vére pezseg, annak ellenére, hogy tagjait megviseltnek érzi, lábai ólom súlyúak, nem is bíbelődik a magas sarkakon, piros cipellőit a kezében fogja, lábujjhegyen indul fel, a lakás ajtajához. Ideges, annak ellenére, hogy legszívesebben vigyorogna - és még kicsit tényleg mosolyog is - gyomra görcsösen ugrik össze. Tudja hogy nem kellett volna kimennie este, azt is tudja, hogy Úrnője nem hülye, és minden bizonnyal rá fog jönni a dolgokra. Ennek ellenére képtelen nem meg-meg állni, halkan kuncogva, megpihenve kicsit a lépcsőfordulókban.
Boldog, és elégedett, halkan nyitja a bejárati ajtót, ahogy felér, csendesen csusszan be, némán csukja az ajtót. Szusszan, amennyire csendesen csak tud, fülel, hátha hall valamit, ami jelzi a vesztét, jelzi azt hogy lebukott, de semmi.
Talán mégsem vette észre? Ostoba önző mód szeretné, ha most az egyszer Elisabethnek tényleg annyira el lennének foglalva a gondolatai M.J.-el, hogy nem figyel rá. Szeretné, reméli, akarja.
Elpirul a gondolatra, szégyen fogja el, hogy a saját apró kis boldogságát úrnője elé helyezi, hogy a saját ostoba döntése, az önző éjszaka, amit eltöltött Eli nélkül ennyire fontos neki. Annyira, hogy emiatt rosszat kíván neki. Mégsem akar lebukni. Mert miért is ne? Csak jól érezte magát, csak egy kicsit szórakozott, táncolt, ivott.... Castorral játszott. Az emlékek élénken rohanják meg, az ajkába harap elpirulva, a már belülről csukott bejárati ajtónak támaszkodik, mert megremegnek a lábai, ujjai, azok amik szabadok a nyaka felé siklanak, majd megtorpanva hullanak le. Össze kéne szedje magát, le kell tusoljon, a ruháit is el kell tegye.
A fürdő felé indul, cipőit a helyére téve, táskáját az asztalra ejtve. Nesztelenül, céltudatosan lépked, de a háló előtt megtorpan. Talán mégis be kéne menjen? Be kéne vallania, mert így a bűntudat végig gyötörni fogja, főleg ha nem bukik le. Buta módon nem lenne képes titkolózni, és nem is érezné jobban magát tőle.
- Elisabeth.... - suttogja, hangja bizonytalan, és kissé rekedt az italoktól, amiket ledöntött az este. Nem részeg, még csak spiccesnek sem mondható, de még jó kedve van, bár az betudható Castor társaságának is, vagy annak, hogy kitáncolta magát az este, vagy az alkoholnak még a vérében. Nyel. Idegesen harap az ajkába, ujjai a szoknyáját igazgatják. Nem tudja hogy nézhet ki, az este nem sokat nézett a tükörbe, de haja nyilván kissé kócos, ruhája gyűrött, annak ellenére, hogy alapból kicsit ráncos anyaga van a vérvörös, pántos mininek. Talán nincs itthon? Talán nincs itthon. Nem mer beljebb menni, furcsa módon gyökeret vertek a lábai a hálószobától pár méterre. Pedig tényleg le kéne fürödjön, ha másért nem, rendezhetné a gondolatait. Felfrissülne. Lemoshatná az este illatát/szagát magáról.
Előrébb hajol, ismét fülel, légzése elnyomja a hallását, túlságosan is csend van, képtelen koncentrálni, pedig lehet fontos enne. Nyakörvén a csengő halkan csilingel.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Kedd Szept. 16, 2014 8:16 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Az elmúlt hetek fényében kész csoda, hogy ilyen könnyedén visszataláltam magamhoz. Mikhail azzal, hogy átjött két sőt lassan három napja nem azt a hatást érte el amit valószínűleg akart. Ugyanis úgy erőt merítettem a megjelenéséből. Jó másnap még dühös voltam mert eltűnt, mire felébredtem, de mára már csak a terveket szövögettem az elmémben. Kellett volna a ghoulom, csak, hogy még mielőtt felébredtem volna lelépett, isten tudja hova én meg nem indultam a keresésére, mert akkor még nem éreztem magam a toppon. Viszont az éjszaka folyamán összeszedtem magamat, és most már bosszantott is, hogy nincs Rora sehol nem csak érdekelt.
Körözve ropogtattam meg a nyakamat a kádba. Pont itt volt már az ideje egy jó meleg fürdőnek. Éles hallásomnak köszönhetően, könnyedén rájövök, hogy a kis szőkeség mikor is teszi be a lábát az ajtón. Hallom, ahogyan megindul a szobája felé, és azt is kikövetkeztetem, hogy mikor torpan meg. Kíváncsi vagyok, az a minimum, hogy beköszön. Nohát, a kislány nem is olyan jó, mint amilyennek látszik. Hallom halk erőtlen hangját, talán jobban örülne ha nem szólnék ki, de természetesen ez nem így lesz. Megvárom amíg elkezdi becsukni az ajtót és talán azt hiheti, hogy túl van a nehezen legalábbis estig, és csak akkor szólalok meg.
- A fürdőben vagyok Rora kedves. Gyere be!-Szólok ki, két fürdő van a lakásba. Az egyiket kintről, a nappaliból is el lehet érni, a másik a szobámhoz tartozik, és csak ebben van kád. Amiben jelenleg én feküdtem, felkötött hajjal és több méternyi habbal elfedve. A kád szélén a borospoharam pihent, amiben valóban csak bor figyelt.
Szórakozottan simogatom a kád peremét arra várva, hogy Rora beszambázzon a fürdőbe. S mikor ez megtörténik egy kis hatásszünetet követően ráemelem a tekintetemet. Végigfuttatom kék íriszeimet karcsú alakján, s vörös ruháján. Rezzenéstelen közömbös arccal regisztrálom a látványt.
- Hol voltál?- Kérdem megtévesztően negédes hangon. Meg adom neki az esélyt, hogy őszintén feleljen még akkor is, hogyha nagy valószínűséggel a válasza nem fogja elnyerni a tetszésemet.
Bár még nem haraptam meg, igazság szerint nem tudhatja, hogy miért. Nem tudhatja miért nem iszok emberből, vagy mennyire nem. Még nem bízom benne annyira, hogy ilyen információkat megosszak vele. Viszont ha ilyen kis szabály szegő akkor nem is fog ez változni. Behunyom a szemeimet, s mélyet szippantok a levegőbe.
- Cigaretta, alkohol illatod van és még valami ismerős...- Nem tudom egyenlőre hova tenni. Kinyitom a szemeimet, de még mindig megtévesztően barátságosan nézek nagy őzike szemeibe. Itt volt az ideje, hogy visszataláljak önmagamhoz, hiszen még a ghoulom is úgy döntött, hogy elcsavarog. Pedig ő még nem is egy nehéz eset. Itt lesz ideje, hogy újra a kezembe vegyem a dolgokat. És kezdésnek ez a szépség fogja megtanulni, hogy mi az a hűség és, hogy kinek is a tulajdonába tartozik, mert úgy tűnik az előző gazdája nem tanította meg erre.

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Szomb. Szept. 27, 2014 7:35 pm

Az éjszaka izgalmát kezdi átvenni a hazatérért idegessége. Nem akar balhét, mégis pontosan jól tudja, hogy az lesz. Hiába győzködi magát, hogy nem az ő hibája, hogy ki kényszerült lógni, hiányba magyarázza meg magának, hogy ez szükségszerű volt, jól tudja, hogy ha ma este büntetést kap, az nagyon is jogos lesz. Ennek ellenére el akarja kerülni? Nagyon is. A büntetést sosem szerette, azt ami jogosan jön, azt ami nem az élvezet kedvéért van, és ami nem is amiatt, hogy a saját határait feszegesse, hogy még mennyit visel el. Ez nem a játék része.
Szíve hevesen zakatol, ahogy hallgatja a lakás néma csendjét, ahogy próbálja kivenni, vajon Úrnője hol tartózkodhat. Nem felel. Lelke gyanakodva kongatja a vészharangokat, de halandó pici szíve megkönnyebbülten vesz vissza a heves verdesésből. Hisz ha nincs fent, minek pumpálja azt az értékes vért olyan nagyon? Minek verje fel ez a zaj a vámpírját?
Ijedten rezzen meg az általában szédítően kellemes hangra. Ami most is az lenne, ha a negédességén ne érződne az a méreg, amit a legjobban fél. Az a - még - visszafojtott indulat, ami ha kitör, nem biztos, hogy megússza ép csontokkal. A hideg futkos a bőrén, ha gyáva lenne, elfutna, holott jól tudja, hamar le lenne vadászva. Vagy pont azért, mert elfutna Eli gyáva kis senkinek tartaná, és lehet annyira sem méltatná, hogy utána küldjön valakit. Ez a gondolat, az, hogy annyira sem lehet fontos, hogy megkerestesse, és megbüntesse késként hasít a szívébe. Nem fog elfutni. Így hát halk léptekkel óvakodik be a fürdőbe, ahol Úrnőjét sejti. Nesztelenül próbál mozogni, óvatosan, ahogy egy oroszlán előtt mozog a gondozó, tudva, egy rossz hangos, vagy gyors mozdulat, és vége.
Nem mer ránézni, lesütött fejjel áll meg a fürdő közepén, érthető okokból távol a kádtól. A csempét fixírozza a szemeivel a lábai előtt, mintha az lenne a legérdekesebb amit valaha látott.
- E...elmen... - kezdi, de hangja mintha szabadságra ment volna, erőtlenül, szinte némán jön a torkáról, így köhint, és megkockáztat egy óvatos - és őszintén bűnbánó - pillantást Úrnője irányába. - Elmentem egy bárba. Ki akartam szellőztetni a fejem, iszogattam egy kicsit. - ered meg a nyelve, habár halkan beszél, fél, a hangos beszéd épp úgy haragot vált ki az úrnőjéből, mint maga a vallomás. Negédes hangja épp olyan megtévesztő, mint ahogy a habbal fedett csodás teste. Elisabeth még sosem bántotta, legalábbis szánt szándékkal, fizikailag nem, de ismeri a vámpírokat. épp olyan szeszélyesek, mint az időjárás, és épp olyan megtévesztő a kedvességük, mint amilyen halálosak tudnak lenni. Ahogy a gazdája is épp olyan gyorsan tudná széttépni, ha akarná, mint egy több ezer éves vámpír. Nem a kor teszi a halálosságot, habár az is nagyban rásegít, de egy halandónak mint ő, épp annyira mindegy, egy sok ezer éves tépi ki a gerincét, vagy egy Elisabeth féle szépség. Halál a vége, ő pedig nem akar meghalni, egy botlása miatt.
- Ne haragudj, tudom hogy hibáztam. Nem kellett volna elmennem a tudtod és engedélyed nélkül! Nagyon sajnálom, és nem tudom hogy mivel tudnám jóvá tenni, de bármivel is, megteszem. - hadarja ijedten, megelőzni akarván az egész vitát, holott jól tudja, hogy ez nem lehetséges. Lábai megremegnek Úrnője tekintetének súlya alatt, nem bírja állni a pillantását, ismét lesüti a szemeit, fejét is lehajtja. Tudja hogy bűnös, tudja hogy büntetést érdeme, de nem meri mondani. Túl dölyfösen hangzana ez ebben a szituációban, túl pökhendin, mintha nem érdekelné hogy szabályt szegett, megbüntetik, és majd utána minden megy a régiben. Nem. Tudja hogy büntetést fog kapni, azt viszont nem, hogy mifélét, azt sem tudja hogy mennyit, azt sem hogy mennyi ideig, és azt sem, hogy ezután igényt tart-e rá Elisabeth. Az a gondolat, hogy újra kidobják összeszorítja a szívét, halkan, panaszosan, kétségbeesetten nyüsszen egyet.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Vas. Okt. 05, 2014 10:07 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Rora egyébként a legtöbb esetben zabálnivalóan édes. És nincs vele gond, habár bevallom mostanában nem tudtam vele annyit foglalkozni, mind amennyit kéne. Nem ismerjük egymást régóta és ilyen szempontból nem jött jól, hogy Mikhail elrabolt, majd pedig őt is elragadta. Nem nagyon kérdeztem Rorát, hogy milyen volt ott és mit látott és tapasztalt ezt is ma akartam megejteni. De úgy tűnik, hogy most majd más dolgokról is beszélnünk kell. Vannak szabályaim, tán mások, mint az előző úrnőjéé. Engem nagyon sok minden nem zavar, viszont ami igaz azon rohadtul ki tudok akadni. Általában kulturált embernek...vámpírnak mondhatom magamat, de ha elmennek otthonról akkor elmennek...
Figyelem, ahogyan belép és jól láthatóan szégyenli magát. De hát mit érek én azzal? Ha mindig megtesz valamit és utána sajnálja én meg mindig megbocsájtok majd? Ugyan... lehet, hogy így megy ez a szülőknél, de Rora nem a gyerekem, hanem ghoulom és vannak elvárásaim...
Végignézek gyönyörű, formás alakján. Annyira kívánatos, s zabálni való, már ha az ember iszik embervért.
Én nyugodt vagyok, ellentétben vele, legalábbis a felszín alatt. Véleményem szerint a nyugodt terror sokkal rosszabb, mintha az ember lánya ideges, kiabál és csapkod. Valamint sokkal nyomatékosabb amit az ember higgadtan mond.
- Ki akartad szellőztetni a fejed?- Visszhangzom cinikus éllel a hangomban. Majd egyszerűen felállok, meztelen testemre itt-ott még rátapad a hab. A törülközőmért nyúlok, s magamra tekerem kicsit sem foglalkozva azzal, hogy még csöpög rólam a víz. Miközben a melleim között "megkötöm", folytatom a beszédet.
- Szükségem lett volna rád.- Sóhajtom lehangoltan, majd ismét ráemelem a pillantásomat a szóáradatot hallva. Közelebb lépek hozzá s hosszú ujjaim az álla alá csúsztatom és így emelem meg, hogy a szemeimbe nézzen. hamis gyengédséggel simítva meg piros orcáját a hüvelykujjammal.
- Melyik klubban voltál Rora... mondd csak.- Suttogom, s sejtheti, hogy pontosan tudom, hogy néhány klub a városon belül, vámpírokhoz tartozik. Ami annyit jelent, hogyha megkérdezett volna előtte, amit ugye nem tett, akkor nyilván egy-két helyre nem engedtem volna el. A fenének sem kell, hogy egy nálam idősebb vámpír szemet vessen rá. Ugyanis nem mindenkitől tudnám megvédeni, ha pedig meg akarnám tartani, akkor nyilván üzletet kéne kötnöm. És nos... vannak olyan vámpírok a városba akiknek nem szeretnék tartozni, főleg nem egy szívességgel mondjuk.
Elveszem az ujjaimat az álla alól, s egy negédes mosollyal az ajkaimon simítom meg csodálatosan szép babapofiját.
- Hmm talán nem is azért tette ki a szűröd az előző úrnőd, mert megunt vagy mert a másik lány szebb volt, ahogyan azt mesélted. Hanem azért mert engedetlen vagy? Túl gyakran húzod ki a gyufát?- Kérdem szórakozott hangon, elgondolkozva véve szemügyre a babapofit. Aztán elindulok és lassan, akár egy farkas elkezdem körüljárni, ujjaim éppen, hogy csak érintik finoman a bőrét. Hol a karját, hol pedig a derekán simítanak ujjbegyeim. Selymes, puha és meleg bőre van, igazi vérbő halandó, mindenféle hátsótervek nélkül. Édes.

kád ;Music

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Hétf. Feb. 23, 2015 7:24 pm

Nem meri felemelni túl sokszor a tekintetét a padlóról, viszont épp a csempe fixírozása miatt pattanásig feszülnek az idegei. Túl akar lenni rajta, minél hamarabb, és már az sem fogja érdekelni, ha ténylegesen fájni fog neki. Utálja a bűntudatot, azt ha megharagszik rá a Gazdája. Mégis elkövette azt, amit nem szabadott volna, oda ment ahová valószínű, hogy nem szabadott volna. Csupa olyan amiért ha a józan eszét venné előtérbe, megértené, hogy Elisabeth kirúgja. De ennek már a gondolatától is az ájulás, és a rosszullét környékezi, képtelen kontrollálni a légzését, és szédülni kezd. A vízből kiemelkedő test hangja töri csak meg a rajta egyre elhatalmasodó pánikot, felkapja a fejét, mintha csak arra számítana, Úrnője most bizony meg fogja torolni az engedetlenségét. Ám csak kérdez, hűvös, kimért hangján, ami Rorának rosszabb, mintha üvöltenének vele. A visszafojtott harag számára sokkal ijesztőbb, mintha testileg összetörnék, vagy a képébe üvöltenének. Mély, nyugtató lélegzetet vesz, mielőtt felelne.
-I-igen. - hebegi, szavain nyomokban sem látszik az előbbi nyugtató levegővétel, remeg a hangja, és olyan halk, hogy ha Úrnője nem vámpír lenne, kiváló hallással, fél, meg kéne ismételje amit mondott. Pillantása felrebben rá, tekintete magához vonzza a teste, ahogy hibátlan bőrét itt-ott még fehér hab takarja. Pupillái a félelem ellenére maguktól tágulnak ki, jelezve, botor mód, még ebben a helyzetben is tetszik neki a látvány, és ezt képtelen is leplezni, habár legszívesebben ujjai is megindulnának Úrnője - most már - törölközővel takart teste felé, anya van annyira vésztartalékon, hogy el sem indítja a folyamatot.
"Szükségem lett volna rád" - négy szó, mégis megrándul, az előbbi gondolatok, és vágyak szerte foszlanak, mint Eli bőrén a hab, csak sokkal gyorsabban, mintha csak egy buborékot pukkasztanának ki. Pofonként éri a tény, hogy az önző vágyai, a szüksége, és a pillanatnyi boldogtalansága miatt nem volt amellett a vámpír mellett, aki volt hajlandó felkarolni, és a gondját viselni. És ezt ő hogy hálálta meg? Önzőséggel, és cserbenhagyással. Lesüti a szemét, leszegi a fejét, ezek után képtelen ránézni a szégyentől, ég az arca, és nyilvánvalóan megroggyan a válla. Összeszorul az állkapcsa amint megérzi Gazdája langyos ujjait, amik nyilvánvalóan a fürdőtől ilyenek, vagy talán pont a vér miatt lett volna rá szüksége? És netán másból ivott? Megtörte azt, amit a találkozásuk óta, vagy már nyilvánvalóan előtte is tartott, hogy nem iszik senkiből? Na nem! Nem lehet, hogy ha ez megtörtént, ne ő legyen az, aki enyhíti a vérszomját! Ahogy az állát felfelé kényszeríti, egy pillanatra ránéz, kitágult, döbbent, és ijedt szemmel, aminek a mélyén haloványan fellobban az irigység, a maga kreálta elmélet folytán. Majd épp olyan gyorsan, hogy rá emelte kékjeit, olyan gyorsan kapja is el, bárhova nézve, csak a vámpírnő szemébe nem. Fél, hogy már ennyiből kiolvasta azt, amire gondol, elvégre mindig is egy nyitott könyv volt, mindenki számára, miért gondolja, hogy éppen Úrnője az, aki nem tud olvasni benne? Még feszültebb lesz, vállai görcsösen megfeszülnek, ujjai idegesen babrálnak a ruhája ráncaival. Már rég nem érzi magát felszabadultnak. - A Bloodlines klubban. - ejti ki a szavakat őszintén, habár jogos félelemmel. Tudja kié a klub, és azt is, hogy Elisabeth nem lesz elragadtatva attól, hogy Castorral beszélgetett, és hogy a vámpír nyilvánvalóan cicázott vele, amire - akkor sajnálatosan, utólag szerencsésen - hamar ráunt. És ami az után történt... Nyel, ahogy Elisabeth körülötte kezd sétálni, a simítás az arcán, az apró érintések, csak még tovább növelik benne azt a tényt, hogy nagyon túl akar már esni ezen, de egyúttal a kínos kérdéseket is el akarja kerülni. - Nem tudom, nem adott okot, csak kidobott. - védekezik, de a gondolatra, és a feltörő emlékekre megremeg a gyomra, és bukfencet vet, már nem csak a szédülés és az ájulás veszélye kerülgeti, de az is, hogy lehet kidobja a taccsot. Az pedig nem lenne illendő, ebben a szép fürdőszobában. Remeg a teste, amivel a sírást próbálja visszatartani, próbál elég erős lenni, tartani magát, így csak egy-két könnycsepp gyűlik össze a szeme sarkában. Nem tud mást felelni, de mondani akar valamit, bármit, ami meggyőzi Gazdáját arról, hogy nem engedetlen, hogy nem hűtlen, hogy csak egy félreértés volt. - Nem csináltam semmi rosszat, nem árultalak el... - meg van győződve ennek az igazságáról, még akkor is ha a belső hangja a homloklebenye mögött üvöltözi hogy: Hazug. Mert igen is történt valami, az a vámpír nő, akivel táncolt Castor után újra megkörnyékezte.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Szer. Feb. 25, 2015 5:02 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Mikhail itt töltötte az egész nappalt, és mire én felébredtem már sehol sem volt. Megtaláltam a zakóját, amit egészen véletlenül itt hagyott, és vele együtt a hitelkártyáját is. Úgyhogy maradt egy fél éjszakám költekezni. Sokkal később keltem, mint szoktam ami nyilván annak köszönhető, hogy az ezüst sokáig keringett a szervezetemben, roncsolva a szöveteket, és kellett neki egy kis idő a regenerációra. Nagy szerencse, hogy az emberek a vámpírokra is gondolnak, így már az üzletek nagy része, a nagyobb bevétel reményében éjjel-nappali üzemmódra állt át. És szerintem ez nagyon helyes, ugyanis így tudtam magamnak venni egy új ruhát a bálra, na és persze néhány bútort amit még a lycan tett tönkre. Szóval kitettem magamét költekezés terén, mindig is jobban szerettem más pénzét költeni, mint a sajátomat. És nem is értem, hogy miért ütött belém ez a költekezési mánia hirtelen, de rajtam volt. És hiába érek haza még hajnal előtt, ahogyan felébredek a ghoulomat nem találom. Remek, mi?
Mellőlem vajon direkt tűnnek el nappal az emberek?
Eldöntöm, hogy megvárom a kis szöszkét, s hallgatom, ahogyan a hajnal közeledtével lassan elkezdenek a sötétítők leereszkedni az ablakokra, hogy megóvjanak a káros napsugaraktól.
Lazán ülök a kádba, míg nem hallom, halk lépteinek zaját, s szinte csak elsuttogott szavait az ajtó előtt. Ha már aludnék, nyilván nem reagálnék, de nem alszom. Még nem...
Látom, hogy ideges, és őszintén megértem, az lenne gáz, ha nem lenne az. Hiszen rossz fát tett a tűzre. Ez már biztos, amikor közelebb megyek hozzá, megkerülve, és kiszállva a kádból, egy másik vámpír szagát érzem meg rajta.
- Castor klubjában voltál? - Hangomból kihallatszik a döbbenet, s ujjaim fenyegető simítása is megáll valahol a csípője környékén. Nos, nincs kedvem egy több ezer éves vámpírral összeakadni. Akadtam már én össze eléggel, sajnos, pont elégnek van velem problémája ahhoz, hogy ne akarjak még több ellenséget magamnak.
Aztán tovább indulok, folytatva az előbb megtört mozdulatot.
- És találkoztál Castorral mondd csak? Mit csináltál ott? Táncoltál? Felajánlkoztál neki... vagy egy másik vámpírnak? - Hangomban ezúttal már ott vibrál a harag, melynek eddig nyoma sem volt. Rora az enyém, még akkor is ha még sosem mélyesztettem bele a fogaimat, majd talán egyszer. Habár ezzel a hozzá állásával nagyon nem érdemli meg ezt, a véremet sem. Semmit.
- Oh valóban nem? - Kérdem s hangomban ott bujkál a kétség, szavai igazát illetően. Burkoltan fenyegető éllel, hogyha tovább hazudozik lehet, hogy egyszerűen kitépem a torkát. Sosem volt ghoulom, nem tudom, hogyan kell őket nevelni és tartani. Ahogyan azt sem, hogy mennyi türelmem akad egy ilyen teremtéshez, mint Rora.
Közelebb hajolok hozzá, s puha nyakának egyik oldalán végighúzom az orrom hegyét.
- Akkor miért érzem rajtad egy másik vámpír bűzét? - Suttogom a nyakába, s ujjam a másik oldalon simít végig, megakad két picinyke ponton. Megmerevedek, mert hát mindenre gondoltam, de arra nem feltétlenül, hogy ezt hagyná.
- Nocsak...- Sziszegem még mindig a nyakába hajolva, és megnyomom a pontokat, melyek bizonyára, most sokkal jobban fájhatnak, mint akkor amikor megkapta őket...

kád ;Music

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Pént. Feb. 27, 2015 2:33 pm

Soha nem fogja bevallani, de talán az is rátett erre az esti kiruccanására hogy unatkozik. Mert legtöbbször ott van ahogy Elisabeth, azt teszi amire kérik, aranyos, mert kérdés és az azt követő engedély nélkül nem megy el. Erre? Eddig ha az Úrnőjét le is foglalták, legalább volt kikkel beszélgetnie a hátban, voltak akik lefoglalták a gondolatait. Most? talán ha egy barátnője van - persze ez nem csak más, de az ő hibája is - és Jo sem ér mindig rá, hisz ő dolgozik. Más? Senki sincs itt a városban akit ismerne, akivel beszélhet, Elisabeth ismerősei legalábbis akiket valaha látott már, nem tűnnek túlzottan olyannak, akik leállnának egy ghoullal beszélgetni, főleg nem vele, na meg, ő sem olyan bátor, meg mi értelme is lenne felkeresni őket? Szinte biztos benne, hogy vagy azt sem tudják itt van, vagy nem érdekli őket. MJ ghoulját egyszer látta, és tart is tőle, a temperamentumos fasza csajok mindig is tisztelettel töltötték el, és kis félelemmel is, méghozzá eléggel ahhoz, hogy ne próbáljon velük kommunikálni, csak ha a vérét kérik, és cserébe megjutalmazzák az övékkel.
Elisabeth pedig elfoglalt. Nem mással, mint Mikhaillal. Nem, félreértés ne essék, nem irigy rájuk, habár néha gondolatban megfojtja párszor a vámpírt azért, amiket Elivel tesz, de ez nem az ő ügye. Neki annyi a dolga ebben a kapcsolatban? hogy támogatja Elit, és ha szüksége van rá, ott van. Nem az hogy ítélkezik, nem az hogy féltékeny, avagy irigy. Talán csak az időre. Arra az időre amit a férfi tettei vesznek el tőle. Mert ha nincsenek jóban - márpedig az gyakran előfordul - Úrnőjével, akkor bizony a Gazdája vagy szomorú, vagy dühöng. És egyik tevékenységben sem jut hely neki, maximum ha nincs Ambrosine akit áthívjon Eli.
Önzőnek érzi magát, hogy így érez, hogy épp az unalom miatt is szökött ki, de képtelen volt már a négy falat nézni. A televíziót nem szereti túlzottan, sok unalmas műsor, még több érdektelen emberrel. Olvasni szeret, de azt sem képes ítéletnapig. Szeret beszélgetni, szeret mozogni, szeret mások közelében lenni. Lehet találnia kéne valami hobbit. Ami lefoglalja. Igen, vagy munkát keresni, amit Elisabeth meg is enged, tekintve a sok másik vámpírt a városban, és környékén. Meg fogja kérdezni...de nem most. Most a név, amit ma megismert rándulásra készteti, pedig Isten lássa lelkét tényleg jó kislány volt.
-Igen, ott. - két szó,de elég súlyos ahhoz, hogy további kérdések lavináját indítsa el, amiket igen is meg kell válaszolnia. Méghozzá őszintén. Ahogy megdermed a simítás közben Úrnője karja, szinte látja maga előtt a mozdulatsort, ahogy arcon csapja. Nem, még sosem bántotta, viszont ami késik nem múlik, ezt - ha nem is mondható túlságosan nagy kort megértnek - megtanulta, és sejti is ezzel a húzásával ki fogja érdemelni. Ha nem ennél a válasznál, de a végkifejletnél biztosan. És nem, ez nem olyan verés, vagy fenyítés lesz amit élvezni fog, nincsenek illúziói. Már csak azért fohászkodik, hogy utána a szobájáig el tudjon menni. Ott majd kiheveri. - Találkoztam vele. És igen táncoltam ott, és ittam pár pohár alkoholt. Nem akartam mást, csak kicsit elengedni maga, egy jót táncolni, és hazajönni. - őszinte a hangja, habár reszketeg. Tényleg nem volt más terve az estére, mint ez, hogy végre kicsit ne unatkozzon, hogy a sóvárgását a harapás, és a vér után kicsit alkoholba fojtsa, megrázza magát, mintha csak lesöpörné magáról a dolgot ezzel, és hazajöjjön. Már jóval nyugodtabban. És ha úgy vesszük az utóbbi megtörtént... - Nem ajánlkoztam fel neki. É-és másnak sem. Castorral csak váltottam pár szót. De ezután elment. - halkul el a hangja, hogy érzi Eli haragját, és dühét. Kétségét affelől, mit is csinált, és kivel. Újabb kétkedő kérdések, amiknek a hanghordozása nem sejtet sok jót, ismét megakasztják a levegőjét, habár ajkai szólásra nyílnak, kikerekedett szemekkel figyeli maga előtt a vámpírját, ahogy az a nyakához hajol. Sóhaj. Ösztönösen szakad fel a torkából, ahogy a pillái is egy pillanatra megrebbennek, és majdnem le is csukódnak félig. Hiába, Úrnője ilyen hatással van rá, még akkor is, ha tudja, pontosan tudja most nem élvezetből hajol közelebb hozzá.
- Volt ott egy másik nő....- kezdi, de ahogy Gazdája ujjai megérintik a két kis sebhelyet, egy csapásra elhallgat, pillái amik eddig félig leeresztve voltak, most felpattannak, és döbbenten merednek előre. Ujjai megindulnak a nyaka irányába, szinte észre sem veszi a saját, megilletődött reakcióját, aztán szép lassan, mintha csak mozilfilm lenne, emlékek töredékei törnek fel benne. A vámpírnő a fülledt tánctér szélére vezeti, majd a falnak tolja. Nem tiltakozik, attól a két kis sunyi pohártól még túl laza, amit Castor után gurított le. A nő szemébe néz, és egyre jobban ellazul, mintha amúgy el akart volna szaladni, hah! Fejét sóhajtva hajtja hátra, látni akarja a teremben villódzó fényeket, amikor fájdalom hasít a nyakába, megrándul, de csak egy pillanatra. Mohón kortyolják a vérét, míg a sötétben feketének tűnő tincsek hullanak az arcába. De Eli szőke...homlokát ráncolja, ujjai felsiklanak a női test oldalán, hogy eltolja. A hajzuhatag gazdája felnéz, ismét a szemébe, miközben lenyalja az ajkait.
Éles hanggal szívja be a levegőt, ahogy - ha hagyják - hátrál pár lépést, és döbbenten bámul a most már szőke tincsek gazdájára. - Megharapott...- suttogja halálra váltan, mintha csak most tudatosulna benne a dolog, talán így is van, talán eddig fel sem fogta a bűbájtól, vagy ami sokkal valószínűbb, a vérszívás okozta mámoros boldogságától. De tény, tényleg nem emlékezett, hogy ez megtörtént, csak a táncra. Az elméje lehet tudatosan zárta ki ezt az apró mozzanatot, ami után taxiba szállt, és hazajött. De ez nem mentség, tudja jól, ha olyan helyre megy, ahol vámpírok vannak, mindenféle védelem nélkül, akkor vállalnia kell a kockázatot. Megrogynak a lábai, kis híján el is esik, de - a helyzetéhez képest elegánsan - megtartja magát, és habár könnyes szemmel az őt elöntő bűntudattól, csak egy pillanatra hunyja le őket, hogy aztán mereven a padlóra szegezze. Nem mer Elisabeth szemébe nézni, nem akarja ezzel még jobban kivívni a haragját. - Hibáztam. Nem kellett volna a tudtod, és engedélyed nélkül elmennem, és amint megláttam, hogy vámpírok vannak ott, el kellett volna onnan menjek. Tudom...- hal el az amúgy is erőtlen hangja. Hiszt jól tudja hogy ezt kellett volna, de az akkor benne lévő dac, a harag, és az elkeseredés nem hagyta. Most pedig itt áll. - ....de nem tettem, és ezt nagyon sajnálom, nem tudom kifejezni mennyire. Ha ezek után elküldesz....- megbicsaklik a hangja, és kell pár megnyugtató lélegzet - már ha úrnője hagyja végigmondani - hogy megnyugodjon annyira, hogy folytassa. - ...megértem, és vállalom a bünetésed is, bármi legyen is az. kicsordul a könnye, de nem moccan, nem fog elfutni, és nem tudja vámpírjánál az esdeklés mennyit segít, viszont fel sem néz, hogy lássa a reakciót. Fél. Mit fél? Retteg.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Vas. Márc. 01, 2015 6:46 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Nincs eléggé régóta nálam, de nem most kezdte ghoulként az ipart...szóval ugyan nálam még friss husi, és az első ghoulom, de neki már volt vámpírja. Szóval, pontosan tudja, hogy mik a szabályok. Tudhatja, hogy egy vámpírokkal tarkított vagy éppen pont nekik kitalált, és vámpírok által vezetett helyre nem mehet el anélkül, hogy az engedélyemet kérné. Amúgy nem érdekel ha elmászkál, de csak olyan helyre mászkálhat ahova én elengedem. Kész és pont. Nincs apelláta, és nincs de, csak, vagy ha. Ezek a szabályaim és azt hiszem nincs olyan vámpír aki örülne, ha a ghoulja egy nála idősebb személy társaságába keveredne...
És ami azt illeti nagyon is bátran beszél ahhoz képest, hogy egy mozdulattal kitéphetném a szívét a helyéről, vagy a torkát. Igazán, teljesen mindegy, a lényeg, hogy megölhetném. Itt és most, ebben a gyönyörű fürdőszobában.
- Jót táncolni... - Visszhangzom szárazan és elgondolkozva, majd ujjaim tovább indulnak a testén.
- Oh, milyen megnyugtató, hogy a ghoulom nem ajánlkozott fel egy vámpírnak, akkor egyrészről sokkal idősebb nálam... - Mormogom megtévesztően lány és kedves hangon. De belülről fortyogok és a kínzásának a technikai részeit ecsetelem magamban. HOgy még is mi kell ahhoz, hogy megfelelően megbüntessem ezért a kis botlásáért. Nem... nincs hozzá szükségem eszközre, tényleg...
- Ugye tudod Rora ha igényt tartana rád, vagy igényt tartott volna akkor kénytelen kelletlen de neki kellett volna, hogy adjalak? Nem elég, hogy idősebb nálam, de még a teremtőm régi ismerőse is... - Vált a hangom egy csettintéssel komolyra. Mintha az imént nem lágyan duruzsolva beszéltem volna a bőrébe, mintha az előbbi könnyedség nem lett volna más csak illúzió. Mondjuk... végül is az is volt. Közelebb hajolok hozzá, halkan elrebegett szavai az agyamba vésődnek és meg is találom azt a két apró pontot az ujjammal kitapintva. Kicsit eltávolodok tőle, de csak azért, hogy félre söpörjem a haját az útból és szemügyre vegyem a sérülését.
Nem hagyom, hogy ellépjen tőlem, tudomást sem veszek megdöbbent suttogásáról. Nem érdekel, hogy elbájolták-e... igazából az ereiben a véremmel nem is tudják elbájolni. Megtette, hagyta, hogy egy másik vámpír megharapja. Ez a harapás tiszta, nem csúszik el, nincs kitágulva. Szép, szabályos fognyomok ezek... nem küzdött, a másik nyugodtan belemélyeszthette a fogait, anélkül, hogy az én kis szöszke babám bármit is tett volna.
Hirtelen ragadom meg a torkánál fogva és a falhoz nyomom, szemfogaim megnyúlnak dühömben az arcom pedig eltorzul. Hagyta, hogy egy másik vámpír megharapja! Így a magyarázkodás már csak fojtottan szakadhat fel a torkából, mert pont kellőképpen szorítom ahhoz, hogy ne kapjon rendesen levegőt.
- Igen? Vállalod? Hát ez igazán megnyugtató Rora! Csak egy k*rva nagy baj van ezzel, hogy ebben nem te döntesz! - Nem tetszik, nem, még ez sem. Pedig elméletben nem tesz semmi rosszat vállalja a felelősséget és a többi és a többi... de engem ez most egyáltalán nem érdekel.
- Valaki olyannak kellene, hogy odadobjalak, mint aki fel akarta tépni a torkod azon az estén amikor megmentettelek. Emlékszel még Rora?- Sziszegem a dühtől fojtott hangom. Ujjaim szorítása lazul a nyakán, másik kezem viszont elindul felfelé a combján, de ezúttal nem a simítást érezheti, nem is körmeim finom karcolását, a hatalmamat bevetve úgy érezheti, mintha egy kés pengéjével hasítanám végig azokat a gyönyörű combokat. De ez csak érzés, semmi köze a valósághoz, viszont a fájdalom annál inkább az. Elme trükk... ennyi az egész.
- Sose feledd, ha nem felelsz meg Rora... akad más a helyedre.- Elengedem a torkát, és otthagyom pár lépésre. Nem vagyok képes az elmébe képeket vetíteni, viszont tudom úgy manipulálni az érzelmeket, annyira elködösíteni az agyát, a látást, hogyha ismerem az illetőt akkor azt láttassam vele, amit én szeretnék. Rora most félelmet érezhet, pont akkora félelmet amit akkor érezne, ha egy másik szőke ghoul lépne be az ajtón és féltékenységet. Ha ügyesen csinálom amit csinálok, és miért ne tenném, elvégre ő csak egy ember, az erőmnek nem tud ellenállni. Akkor ebben az esetben láthatja, hallucinálhatja a lányt, aki felém lép. Én az illúzió kedvéért a csuklómba harapok, de pillantásomat nem veszem le az én kicsi ghoulomról. A fantáziája nyilván itt akár el is szabadulhat nem feltétlen tudom befolyásolni, csak szavakkal irányíthatom, pontosan nem. Köszönök a képzeletbeli lánynak, felkínálom neki a csuklóm, képzelheti, hogy meg is harapom... hogy vele másképpen bánok, gyengédebben. Tudom, hogy ez az egyik legnagyobb félelme, és én ezt akarom most előhozni belőle, akarom, hogy érezze és tudja... akár le is cserélhetem ha a kedvem úgy kívánja.

kád ;Music

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Hétf. Márc. 02, 2015 5:05 pm

Hiába mondják, hogy a vámpírok hűvös lényeg, Elisabeth felől csak az égető haragot érzékeli, ami szinte perzseli a bőrét, ha az arca nem égne épp eléggé a szégyentől. Nem szól többet, nem magyarázkodik többet. A negédes suttogás nem andalítja el, érzékeinek meg kéne nyugodnia tőle, de a mögötte rejlő fojtott indulatok miatt, inkább csak felállnak a pihék a tarkóján, és kirázza a hideg. Bár úgy érzi, szinte ég a bőre a rá zúduló haragtól, mégis fázik. Ösztönösen futna el a nagy és gonosz ragadozó ellen, minden izma tiltakozik az ellen, hogy csak álljon, és hagyja hogy Eli körbejárja, közel hajoljon hozzá, megérintse. Ujjai yomán, mintha áramot vezetnének a bőrébe, meg-meg rándul, fogalma sincs mikor csap le rá az a megtévesztően kecses kar. Mikor fogja vasmarkába, hogy kiszorítsa belőle a szuszt is. Ha büntetésről van szó nem naiv, nincsenek ábrándjai, nincsenek olyan tévképzetei, hogy lehet megússza. Már nincsenek, azzal a hívogató mondattal oszlottak szét, amivel édes hangján a fürdőbe hívta, jelezve ő nagyon is fenn van. És csak rá vár. És csalódott. És dühös.
Ha lehet még sápadtabbá válik a hírtől, hogy akár egy idősebb vámpír jogot is formálhatna rá. Annak ellenére, hogy sok kéjsóvár nőt felizgatna a gondolat, őt halálra rémiszti a tudat, hogy Castort kéne szolgálja. Nem azért, amit sokan gondolnak, hogy mert erősebb, és idősebb. Egy fiatal vámpír is épp olyannyira össze tudná zúzni, mint egy ősöreg, csak az idő és kreativitás határai csúsznának el. Őt az rémíti meg, hogy elvesztené Elit, és hogy egy férfihoz kerülne. De sokkal inkább az, hogy elvesztené az Úrnőjét. Onnantól ragaszkodik hozzá, hogy megmentette, és egy a ragaszkodás csak egyre szorosabb, ahogy telnek a napok, még akkor is ha a vámpír-ghoul kapcsolat nem tudott kiteljesedni még köztük. És pont a kiteljesedés hiánya miatt áll most itt, és remegő tagokkal hallgatja döbbenten, és szégyenkezve a szavakat, amik azok közül a csábító ajkak közül szöknek ki.
Benne reked a levegő, ahogy félresöprik a haját, és az árulása csúfos bizonyítéka láthatóvá válik. Még a nyakörv sem takarja el, ahogy azt sem akadályozza meg az a vékony bőrdarab, hogy az acél kemény ujjak sápadt nyakára fonódjanak, mint egy halálos lián, és a falnak taszítsák csontroppantó erővel. A levegő hiánytól akadozva nyögi ki akkor is, amit szeretne mondani, habár lehet, nem minden szó érthető, de el kell mondja. Muszáj! Kell, hogy valami indokot adjon, kell hogy bocsánatot kérjen, kell hogy verbálisan is megerősítse, mennyire sajnálja, hogy tudja hogy hibázott, hogy többet ez nem fordul elő. Pontosan tudja, hogy nem ő dönt, hogy neki nincs beleszólása, hogy a szavaival nem tudja jobb belátásra téríteni Úrnőjét. Ahogy a szavai elhalnak lassan, úgy fogy a levegője is, de mégsem kaparja az őt szorító kart, habár kezei megrándulnak, tétován, felfelé, megállnak félúton, nem rángatózik az ujjak bilincsében. Ahogy egyre jobban dobol a vér a fülében, egyre kevésbé hallja tisztán Gazdája szavait, de még mindig ugyan olyan élesen érzékeli a jelentésükből áradó emésztő dühöt. Akaratereje még épp annyi, hogy a lehető leghalkabb hangokkal, és legkevesebb kapálózással tűrje mindezt, még azt is, ha most vége lesz az életének. Beletörődik. Izmai már az oxigénhiánytól ránganak néha meg, arca egyre vérbőbb színt kezd felvenni, ahogy tekintete folyamatosan válik fókuszálatlanná.
De lazul a bilincs, és tüdeje a kétségbeesettek hatalmával szívja tele magát levegővel, már amennyire a nyakán lévő kéz korlátozása engedi.
Képtelen rögtön válaszolni a kérdésre, tudata még félig alszik, félig abba a kellemes kábultságba kapaszkodik, mint amikor az ember belemerül egy kád forró vízbe. Nehezen vergődik ki belőle, lassan, és szégyenteljes hangossággal kapkodja mindeközben a levegőt. Nem képes egyhamar normalizálni a légzését, és kékjeivel is képtelen fókuszálni Úrnője arcára. - Emlékszem... - hangja riasztóan hangzik, Karcos suttogás csupán, ami hamar el is hal, de még erre is büszke, büszke mert képes volt ennyit mondani, miközben lassan tisztul ki előtte a kép. Nagyon is jól emlékszik arra, amiről Elisabeth kérdezi, de szerencsére szürkeállománya túl ködös még, hogy élénken emlékezzen vissza, csak simán tudja miről beszél a másik. Szíve hevesen kezdi pumpálni a vért, ahogy megérzi a penge érzetét a bőrén, szinte érzékeli a bőr szakadását, az izmok kemény ellenállását, amik végül megadják magukat a még keményebb fém alatt. Hallani nem hallja, épp eléggé dobol még a vér a fülében, de a teste érzékeli. Az agya a lehető legrafináltabb módon csapja be. Minden idegvégződése kegyelemért kiált, de ajkain csak egy fojtott nyögés szalad ki. Sokkal inkább a fájdalom, mint a kéj hangja, lelke erősebb, minthogy ordítson a fájdalomtól, de tengerkék szemeiből kiolvasható a kín mit átél, szemei csillognak a könnytől, amit félig a fuldoklás, részben a szégyen, és részben a fájdalom csal oda. Combizmai ránganak a kíntól, teste minden izma görcsösen feszül meg, hogy kibírja.
A szavak arculcsapásként érik. Benne akad a levegő, és ez nem a fizikai fájdalom jele, amit a combján érezni vélt vágások okoznak, sokkal inkább érzelmi, lelki.
A következő képek amiket lát, nagyobb traumát okoznak neki, mint a ma este érzett összes fájdalom. Ha józan ésszel gondolkodhatna, tudná hogy ez illúzió. Az a fiatal, szőke, törékeny lány nem lehet ott. Viszont a józan esze rég szabadságolta magát, és valószínűleg Bora-borán sütteti a tetves hasát, és koktélt iszogat. Ebben a pillanatban gyűlöli az általa látni vélt szőke lányt, nem úgy látja, mintha mindezt a fejében mozizná le, Úrnője illúziója túl valósághű, szinte hús-vérnek érzékeli, ahogy azt is ahogy a vérét adja a szőkének. Miért neki? Miért járt megint így? Miért nem tud annyi akaraterőt növeszteni, hogy nemet mondjon? Miért hibázott már megint? Nem okol mást, nem szidja a szenteket amiért azt lát amit, magát hibáztatja, csakis egyedül magát. Lábai felmondják a szolgálatot, valószínű megzúzódott torkán keserű zokogás tör fel, ahogy térdkalácsai hangosan koppannak az elegáns csempén. Már nincs benne tartás, nincs benne annyi lelki erő, hogy állva maradjon, már semmi sincs neki, csak a fájdalom, ami jeges marokként szorítja a bensőjét a látványra. Szólni sem tud, agya újra és újra lefuttatja azt az árulással terhes percet, amikor a vámpírnő megharapta.
Eli megtörte, szánalmasan, megalázva ül a lábain, és éppen hogy meg tudja tartani a felső testét, hogy ne dőljön előre vagy oldalra. A vámpír kétségtelenül befurakodott a lelke mélyére, előhozva onnan azt az egy dolgot, amitől a világon mindennél jobban tart, amiért akár meg is halna, csak elkerülje, hogy ne történhessen meg újra.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Kedd Márc. 03, 2015 6:29 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Azt hiszem ez része a folyamatnak. Sosem volt még ghoulom meg kell tanulnom, hogyan kell bánni velük. Mert hát ha mind egy kaptafára működnek, nem? Mármint a vér vezérli őket vagy ennél több van a háttérbe? Hogyha velem lenne Erik, akkor megkérdezhetném tőle. Igen, leülhetnék apámmal és megbeszélhetnénk, hogy még is most mit kezdjek a helyzettel. Gondban vagyok. Mit kezdjek egy harapásfüggő ghoullal akinek ugyan már adtam a véremből, és aki ...hellyel-közzel..., de hűséges hozzám, ha nem harapok meg embereket? Mert hát nem teszem, azért nem teszem amiért a múltban "megállapodtunk"... Nem tehetem, ezt viszont nem akarom Rora orrára kötni. Vajon mennyit rombolna a tekintélyemen az ha megtudná, hogy egy másik vámpír miatt nem mélyeszthetem fogaimat a bőrébe? Na és persze magam miatt sem, mert, hogy nem bízok az önmegtartóztatásba. Pontosabban abban nem bízok, hogy sikerülhet.Félek tőle, ha ismét megérzem azt a mámort amit egy torok feltépése majd a vér kiszívása jelent nem fogok tudni megállni. És ismét visszasüppedek a vér mámorától megveszett állapotba. Ami akkoriban egy ideig még elment, hiszen nem volt annyi ember, sem olyan fejlett technológia, mint manapság... De a mai időkben egy túl mohó vámpírt azonnal levadásznak. És van így is elég ellenségem ezt nem engedhetem meg magamnak.
Tudom az én hibám is, hogy így alakult, nyilván ki van éhezve már a harapásra. De minimum annyit elvárok a ghoulomtól, hogy mielőtt megharaptatja magát mással, szóvá teszi a dolgot. Vagy engedélyt kér, de hogy elmegy bulizni anélkül, hogy szólna. Eléggé jogos, hogy azt feltételezem végig ezt tervezte.
Félelme az orromba kúszik, ahogyan megragadom a torkát, és fel is lennék háborodva ha nem félne. Ugyanis most megfordul a fejemben, hogy bizony kitépjem a torkát. És lehet, hogy más már meg is tette volna, igen én még kifejezetten jó fej vámpír vagyok, hogy nem teszem meg ezt. De hát azt hiszem valamennyire ez az én hibám is, és neki meg ez a szerencséje.
Elengedem, és a hatalmamat valamint az ő elméjének a gyengeségét felhasználva befolyásolom, hogy azt lássa amit én akarok. Nem azért sikerül, mert Rora ostoba lenne. Egy kicsit sem. Egyszerűen csak az elme befolyásolható, és pont annyira gyenge, amennyire erős és különleges. Már az emberek is kezdik felismerni a különböző elmetrükköket melyekkel becsaphatják egymást. Nekem évszázadaim voltak arra, hogy kitapasztaljam az emberi elme sajátosságait. A tudás pedig ebben az esetben mindenképpen hatalom.
Ugyanis az én hatalmam egyenlőre annyira nem erős, hogy konkrét képeket láttassak valakivel, s még is meg tudom tenni. Pontosabban azt tudom előidézni, hogy az agya felelevenítse azt amitől esetleg az illető a legjobban retteg. Csupán a megfelelő érzelmeket kell tudni hozzá kapcsolni. Fájdalom, gyász, megbántottság, féltékenység... Kell esetleg egy kis rávezetés, az agyat úgy lehet a legjobban becsapni ha felkészíted arra, hogy mire számítson. És akkor már csak a körítés kell, a hallucináció kész...
Kisebb illúziókra képes vagyok már most, például el tudom érni, hogy az illető aki velem szemben áll azt akarja amit én akarok, hogy akarjon. Igen, ez egy rendkívül hasznos képesség, csak, hogy más vámpírokkal szemben használva rám is veszélyes lehet. Valamint igen értékes túszalannyá is tud tenni. A képességem remekül felhasználható nálam erősebbek számára... És ezzel tisztában is vagyok, így igyekszem nem elterjeszteni, hogy mire is vagyok képes.
Nem hat meg, ahogyan összetörik előttem. Nem olyan régóta még a ghoulom, hogy elégedettségen kívül bármi mást is kiváltson belőlem a nyomora. Egyenlőre még nem olyan erős a kapocs és jelenleg rohadtul haragszom is rá.
Érzem amit érez, képes vagyok rá ha akarom, és még inkább elmélyítem ebben a mocsokban. Igen azt akarom, hogy fájjon neki, hogy megtanulja mit szabad és mit nem, hogy érezze, hogy dühös vagyok. Fájdalmat generálok, de nem fizikait, hanem lelki fájdalmat.
Nézem a kis összerogyott testet rezzenéstelen arccal, és rideg higgadtsággal. Akarom, hogy sírjon, zokogjon és üvöltsön mert elárult.
Aztán egyik pillanatról a másikra engedem el, mellé sétálok, a nyakán lévő nyakörvhöz nyúlok és egy mozdulattal lerántom róla. Már meg akarom ezt tenni egy ideje, csak, hogy az MJ-s incidens miatt erre nem igen volt lehetőségem. De most eljött a pillanat. Ezt még az előző gazdájától kapta és nekem egy cseppet sem tetszik. Én a finom darabokat kedvelem.
- Gyere...- Vetem oda a kis meggyötört testnek, amihez egyenlőre jóformán hozzá sem értem. Ledobom magamról egy mozdulattal a törülközőt és egy pillanatig sem zavartatom magam attól, hogy a földre esik, sem pedig attól, hogy meztelen vagyok. Belépek a szobámba, aztán a ruhás szekrényembe ami lényegében egy másik kisebb szobát jelent. Magamra öltök egy selyem hálóinget, és a cári pecséttel ellátott köntöst is magamra öntöm, melyet még Mikhailtól hoztam el. Előveszek egy apró dobozt.
Kisétálok a helyiségből és miközben a tükörhöz lépek, hogy nedved hajamat kifésüljem, az ágyra dobom a plüssbe bugyolált dobozt.
- Ezt neked vettem... habár nem hiszem, hogy megérdemled. -Ha felnyitja akkor először egy gyémánt nyakpántot pillant hat meg benne, hozzá illő karkötővel. Amit a bálra vettem, elvégre ha már az enyém és hozzám tartozik akkor viseljen olyasmit ami méltó hozzám. Arról nem is beszélve, hogy habár gyönyörű ez is egy nyakörv. Egyértelműen az. A másik egy fekete, dupla soros pánttal megoldott nyakpánt, amit a hétköznapokra vettem. Elöl azonban van egy kis megáll, mely kinyitható és benne van a nevem, hogy tudják, hogy hozzám tartozik, ezen felül a kicsi, de szépen megmunkált medál közepén egy gyémántocska található. Szép és nem rí le róla azonnal első pillanatban, hogy egy nyakörvről van szó. Elegáns és mindenhez felveheti, nem szerettem azt a hivalkodó szart ami a nyakában volt, ez sokkal jobban illik hozzám.

nyakpánt+karkötő ;Kb, más medáll más anyag

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Pént. Márc. 06, 2015 3:14 pm

Az, hogy megtörtént az első hibázása, és ennek meglett az a következménye, hogy megkapta az első büntetését, kétségtelenül azt mutatja, hogy a régi életének vége. Végre el kell fogadja, hogy az van ismét, amit az Úrnője akar, mert bizony hozzá tartozik, már nem mehet csak úgy el, már nem adhatja meg magát senkinek csak azért, mert problémája van. Nem mintha ez eddig nem lett volna nyilvánvaló a számára, de ez a büntetés, az érzések amiket érzett és érez közben annyira nyilvánvalóak, hogy még a kérkedés, és az eddigi hitetlenkedés minden magját kiölik belőle. Ha eddig csak sejtette Elisabethnek mekkora hatalma van, most test és elme közelből figyelheti meg, most ő az a lepke, aki ennek a gyönyörű vámpírnak a pókhálójában rekedt. És csakis a vámpíron múlik, túléli-e. Azzal is tisztában van, hogy más, egy szigorúbb valaki lehet megölné ezért, vagy olyan büntetésben részesítené, amitől azt kívánja inkább halna meg. De a kínzást, a testi fenyítést eddig mindig átvészelte, bármennyire is volt borzasztó. De elmetrükkel még senki nem büntette, és ahogy Elisabeth feloldja rajta a hatást, és visszazuhan a valóságba, nehezen hiszi el, hogy az előzőleg látottak csak egy mesteri illúzió képei voltak. Tekintetével keresi a másik lányt, majd teljes döbbenettel, és félelemmel néz fel Gazdájára. Elsápad, egy pillanatra még a zokogása is abba marad, ahogy realizálódik benne, ez csak egy trükk volt. Egyetlen egy apró kis pöcc az agyában, és máris a legféltettebb rémálma elevenedik meg a szemei előtt. És nem is ez a legijesztőbb, hanem az, hogy eszébe sem jutott, még csak egy pillanatra sem, miközben a szöszit nézte Elisabethel, hogy ez csak trükk. Egy illúzió, amit csak ő lát, ő hall, és ő szenved el. Nem a valóság. Vak rémület fogja el mindezek tudatában. Bármikor megcsinálhatja ezt vele, és az hogy az agyában turkálnak, rémisztőbb mintha halálra kínozzák a testét. Mert azt legalább élénken érzi, mindvégig eszénél van, olyan értelemben, hogy meg tudja különböztetni mi valóság és mi nem. Az elmetrükknél nem. És bármennyire szívós, ez kurvára kiborítja. Leveri a víz, és még jobban fázni kezd.
Megrezzen, ahogy Úrnője leszedi róla a nyakörvet, megijed a kéztől, mert fél, megint a nyakára kulcsolódik, és most már mellőzve minden érzékcsalódást, véget vet az életének. Igen, Elisabeth ereje, és bosszúszomja már nem csak egy tény, amit tud, és sejt, amitől érzi hogy félnie kéne, de azért meri a határokat feszegetni. Már kézzelfogható, és ez megváltoztatja a felé viszonyulását. Már nem csak tudja, hogy félnie kell tőle, már fél is.
És hogy hogyan érinti, ahogy megszabadítja attól a nyakörvtől, amit még a régi Úrnője adott neki? Viccesen hangozhat, de lezár számára végleg egy korszakot. Persze rosszul érinti, hogy többé nem nyomja a nyakát az a pici súly, hogy nincs rajta. Szinte pőrének érzi magát nélküle, annyira a részévé vált, de megkönnyebbül. Már nem vágyik vissza, már itt kell helyt állnia, és már van más, akinek hűséggel tartozik. Arra az egy szóra is megrándul, és egy pillanatig csak üresen néz a kifelé sétáló, mesztelen vámpír után. Nem tudja mit szeretne, mit akar vele csinálni, és a bűntudat még mindig mardossa, így csak rosszra tud gondolni. Hogy kirúgja. Elküldi. Odaadja másnak, mert neki már nem kell. Miden lehetőség elszorítja a mellkasát, de végül erőtlenül feláll. Nem nagyon törődik a térdében a fájdalommal, sem azzal, mennyire fáj a torka is. Most szinte nem is érzékeli, minden tompa neki, csak megy, mert arra kérték. Bizonytalanul lép be Gazdája hálójába, és meg is áll az ajtóban, félszegen húzva össze magát. De minden fásultsága ellenére nem tudja levenni a szemét a nőről. Képtelen, pedig tudja nem lenne illendő így bámulnia. Zavartan néha le is süti a szemét, főleg ahogy már felkerül Elire a hálóing és a köntös. A címer csak megerősíti benne, hogy soha nem lesz első, és ezt el kell fogadja, és még egyszer hasonló miatt nem szabad szabályt szegnie. Hallja ahogy vámpírja kijön a gardróbból, és valószínűleg a tükör elé lépked, mind mindig miután megfürdött. A tompa puffanásra azonban felemeli a fejét, és csak nézi a dobozt az ágyon. Hallja mit mond Elisabeth, és a bűntudata mellett lassan kíváncsi is lesz. A dobozról a nőre pillant, majd vissza, és lassan lép közelebb, nem tudja szabad-e megnéznie, vagy Eli csak azért mutatja meg, hogy még nagyobb bűntudatot érezzen. Mert érez is, de nem is tudja mennyire, amíg ujjai lassan rá nem fonódnak a dobozra, és felemelve ki nem nyitja azt halkan. A csillogó ékszerekre a lélegzete is eláll. Nincs oda a drága dolgokért, hisz neki sincsenek különösebben drága ékszerei, így ilyen téren az ízlése elég hiányos. Viszont a sok kő csillogása lenyűgözi, tetszik neki a finom darab, és ujjaival finoman végig is simít a jól megmunkált köveken. Először le sem esik neki, hogy tulajdon képen ez egy nyaklánc, de ahogy jobban megnézi, és feltűnik neki, kissé megdöbben. Nem tudja ezt elképzelni magán. Túl feltűnő, túl csillogó. Túl elegáns. Bár kétségkívül illik Elisabeth ízléséhez. És ha ő felveszi, ő is valamennyire illeni fog hozzá. Ettől ismét elfogja a bűntudat, és megszorongatja szívét, amitől könny gyűlik a szemébe.
Főleg ahogy meglátja a másik nyakláncot. Ettől a lélegzete is eláll. Ez már sokkal inkább az ő ízlésvilága, és képtelen is levenni róla a tekintetét. Rögtön beleszeret. Reszkető ujjakkal simít ezen is végig, és ahogy megtalálja a nyitját, az ajkába harap, különben tényleg elsírná magát. Szörnyen érzi magát, hogy míg ő a klubban volt, Eli mindezeket neki vette. Tényleg nem érdemli meg, és rosszul is érzi magát. Megszédül a szégyentől, és felpillant a nőre. - Nagyon szépek....- suttogj karcos hangján, majd nagyot nyel, megrándul kicsit az arca tőle, fáj a nyaka, fáj neki a nyelés, de inkább visszanyeli mindazt amit mondani akarna még. Felesleges újra bocsánatot kérnie, a beszéddel eddig sem ment sokra. Nem meri megkérdezni, hogy megtarthatja-e, de tekintete újra és újra visszatér a fekete szíjas nyaklánchoz. Tényleg tetszik neki. Ha elképzeli hogy ez a nyakán lesz, és ebből tényleg mindenki tudni fogja hogy Elié.... - Megtarthatom?- bukik ki belőle mégis a kérdés, izgatottan, amit az eddigi hangulata nem indokolna, de amit elképzelt, az sokkal inkább. Kíváncsian néz fel a tükrön keresztül Elisabethre. Tudja, hogy ezzel nincs elsimítva semmi, de fel akarja húzni a nyakláncot. Elisabethé akar maradni.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Szer. Márc. 11, 2015 6:50 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
Halálos nyugalommal töprengek el azon, hogyan is fogom ezt a vérivásos kérdést megoldani, miközben Rorát ott hagyom a fürdőben. Hiszen ez egy gond, én nem ihatok emberi vért, neki meg szüksége van a harapásra arról nem is beszélve, hogy másképpen nem jöhet létre köztünk a kötelék. Másképpen nem lehet a ghoulom ami felettébb nagy problémát jelent... Magamra öltöm a köntöst és az ajkamat harapdálva rágódom azon mi lenne a legjobb megoldás. Ivan fecskendővel adott nekem vért, hogy túléljem Mikhail bosszúját heteken keresztül. Vajon harapás nélkül, ha a vére belém jut és az enyém belé akkor is létre jöhet a kötelék vagy ahhoz szükséges megharapni valakit? A harapásnak valami jelentősége is van vagy csak a vámpírok szeretik csinálni és kész? Én is szeretem... szerettem... egy pillanatra behunyom a szemeimet, ahogyan az emlékek kéretlenül a fejembe tódulnak. Halk pukkanó hang, aztán az első cseppek mámora. A lehetőség, hogy a neked felkínált nyakat tovább harapod, vagy megelégszel azzal az egy sebbel. Mert bizony akár a torkát is kitépheted a karjaidban dobogó, és lélegző embernek...
Kipattannak a szemeim. A francba Mikhailba meg abba, hogy rávett, hogy igyak belőle. Annyival egyszerűbb ha az ember elfelejti elnyomja magában az érzést... És annyival nehezebb most, hogy újra emlékszem mit is nyomtam el eddig magamban. Hiszen én szó szerint hedonista vagyok, az élvezetek hajhászója, és megtagadom magamtól azt ami a második legnagyobb élvezetet jelentheti egy vámpír számára. Beszélnem kell Erikel, muszáj lesz, hogy az engedélyét kérjem. Meg kell engednie, hogy megszegjem a szavamat ha meg akarom tartani magamnak Rorát. Persze az egy nagyon kemény beszélgetés lesz, tekintve, hogy valahogy az ujjamon figyelő gyűrűt is meg kell magyaráznom neki, na és persze rá kell vennem, hogy ne induljon azonnal Mikhail fejét venni.
Kimegyek Rorához egy fésűvel a kezemben, a kis dobozt az ágyra dobom, majd elkezdem hosszú hajamat kibontani. Talán le kéne vágatnom... manapság megint a rövid a divat. Elgondolkozva fogom össze hátul a hajamat a kezemmel, így nézve meg, hogyan is állna ha rövidre vágatnám. Olyan régen volt már rövid...
Magamról Rorára siklik a pillantásom és miközben bontom tovább a hajam figyelem a reakcióját, a dobozban található nyakláncok láttán. Ezért is akarom ennyire ezt a kis szőkét, másképpen azt hiszem, hogy már régen megöltem volna... mert ennyire kis édes. Zabálni valóan érzékeny. De tényleg, olyan kis naiv és romlatlan. Annyira aranyos, ahogyan könnyek gyűlnek a szemébe, hogy még a is eszembe jut, hogy begyógyítsam a sebét és adjak neki a véremből. De nem... nem fogom neki ezt a szívességet megtenni, érezze csak fizikailag is a fájdalmat, hátha ez egy darabig emlékezteti majd arra, hogy mit NE tegyen a jövőben.
- Nyilván, hiszen neked vettem.- Jegyzem meg kissé talán túlságosan is szárazon. A tükörbe találkozik vele a pillantásom, és ebben a pillanatban változik meg a hangulat, a hangulatom...
- Vedd fel...- Suttogom neki, s egy pár pillanatig tartom vele a szemkontaktust, majd megfordulok. Már simára fésültem a hajamat, így ma leteszem a kefét az ágyra. Amennyiben eleget tesz a kérésemnek közelebb lépek hozzá, az ujjaim most gyengéden és fenyegetés nélkül siklanak végig a nyakán, a nyaklánc alatt. A látványt elcsúfítja az a néhány apró kis zúzódás az ujjaim nyoma.
- A csillogósat a holnap éjszakai partira vettem. Illeni fog a ruhádhoz.- Finoman oldalra biccentem a fejemet így nézek le rá. Elsimítok egy arcába hulló kósza tincsit.
- Vesd le ezeket a göncöket.- Érzem rajta a vámpírnő szagát, a klubét és a dohányét. Hányingerkeltő, úgyhogy itt az ideje, hogy a szőkeség is vegyen egy fürdőt.
Hátrébb lépek teret engedve neki a vetkőzésre és egy pillanatra sem leplezem a pillantásomban megbúvó buja csillanást. Hát hiába Rora igazán szép kis testtel rendelkezik, habár azt hiszem hízhatna egy kicsit.


nyakpánt+karkötő ;Kb, más medáll más anyag

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Vas. Márc. 22, 2015 8:52 pm

Nem igazán tudja Elisabeth mit gondol, csak annyit lát, amennyi nyilvánvaló. Dühös, és valószínű csalódott benne. Ezt nem is vonja kétségbe, de eltöpreng rajta, vajon mikor fog többként gondolni rá, mint egy lecserélhető valaki? Lesz-e egyáltalán olyan, hogy valamikor is megváltozik a véleménye, vagy ameddig igényt tart rá addig így lesz? Nem várja el, sőt igazából nem is lenne joga elvárni, hogy vérbankon kívül más is legyen, de mivel ezt a szerepet itt nem tölti be, eléggé bizonytalan. Bizonytalansága jele volt a kihágása is, de a büntetés megszilárdította abban, hogy attól még hogy nem ad vért egy vámpírnak, még az övé. Ez szokatlan számára, hisz eddig csak a véréért kellett valakinek, most pedig? Ki tudja miért kell ő Elisabethnek. Persze nem úgy kezdődött az ő történetük, hogy kellett volna neki....felajánlkozott, a vámpírnő pedig elutasította. Aztán jött az a másik vámpír, akitől végül megmentette. Azt az estét sosem felejti el. Hálából ajánlotta fel mindazt amit adni tud Elisabethnek...és ezt hogy is felejthette el olyan könnyen? Ő akarta mindezt, persze akkor még nem tudta, hogy harapást nem fog kapni. De ez mellékes, akkor is ő akarta, és ez még jobban megrémíti, ahogy Úrnője kisétál, és magára hagyja a kétségek közt. Nem tudhatja, Eli csak a felajánlása miatt tartja-e még magánál, vagy valaha is meg fogja kedvelni olyannyira, amennyi elég ahhoz, hogy ne dobja ki. Mert erre jelenleg nincs garancia. De azt nem tudná elviselni, ha kidobnák, és a vámpírnő utána nyúlna máshoz, és azt az illetőt már harapná is. Önző módon ő akarja kapni azt a bűnös csókot! Ő akarja megtörni, bármi is az amitől Elisabeth nem iszik vért. Mert ha őt nem harapja nyilván mást sem. Legalábbis még soha nem látta, hogy másból táplálkozott volna közvetlen. Kíváncsi rá miért, de nem mer kérdezni, főleg nem ezen az estén. És valószínű a közeljövőben sem.
Nem érzi, ahogy Eli ránéz, miközben ő el van foglalva, hogy a saját bűntudatában lubickoljon, és a nyakláncokat nézegesse. De a kérdésére adott válasznál, riadtan pillant a tükörbe, remegve, és összerezzenve a hangszíntől. Nem szereti amikor a vámpírnőnek ilyen a hangja, az semmi jót nem von maga után, még akkor sem volt ilyen hideg, amikor közölte, ezeket neki vette. Átfut az agyán, most mi rosszat tett megint, kicsúszott-e valami olyasmi a száján aminek nem kellett volna. Semmi nem jut eszébe. Épp ezért néz értetlenül, kezében remeg a doboz, de nem jeti el, ujjai pont annyira ragaszkodnak ahhoz a csecsebecséhez mint amennyire pillanatnyilag nem érti a helyzetet.
Pillanatnyi habozás, míg az agyáig eljut az információ, amit azok a szép ajkak mondatként formálnak. A pillanatnyi értetlensége végtelen örömbe, és izgatottságba csap át, szinte egy pillanat alatt, elfejetve egy kis időre mindazt amit a fürdőben átélt, vagy amit a klubban. Csak az a két szó számít neki, és az a gyönyörű nyakpánt, amit az ujjai mohón, de még mindig kissé remegve emelnek ki, míg másik keze a dobozt leteszi az ágyra. Kissé ügyetlenkedik a kapoccsal, a keze túlságosan is bizonytalan, és reszkető, épp ezért nehezen csatolja be, de nem fogja a vámpírja segítségét kérni, ez biztos. Maga akarja megoldani a feladatot, bár még igazán el se hiszi, hogy tényleg megtarthatja, és hordhatja is ezt a szépséget. Karjai maga mellé hullanak, és izmai védekezően rándulnak össze, ösztönösen, ahogy Gazdája elé lépve felé nyújtja az ujjait. Szíve vadul zakatol a mellkasában, ahogy a hideg ujjak hozzáérnek, legszívesebben hátralépne félelmében, kék tekintete a másikét fürkészi ijedten. Lassan csitul csak benne a félsz, ahogy semmi fájót nem tesz a másik, ahogy érzi a kisugárzásán, már nem annyira őrülten dühös. Ő is megnyugszik, már amennyire ebben a helyzetben képes. - Az is szép, de ez jobban tetszik. - vallja be, és megnyalja az ajkait, ahogy Elisabeth eltűri a szemébe hulló tincsét. Ő maga nem mer moccanni, közelről újra elbűvöli a vámpírnő szépsége, tekintete a másikéból az ajkaira vándorol. Mintha az előbbi ronda büntetése, vagy bármi meg sem történt volna. Csak annyit tud jelenleg, hogy kívánja a nőt. Bár ezt nem hangoztatja, sosem. Nincs joga.
Mintha rajtakapták volna a gondolataival, elpirulva pillant ismét az igéző szemekbe, és az utasításra zavartan simít egyik kezével végig a másik karján, mintha fázna, pedig nincs hideg, csak zavarba jött. Nem az a lányka aki rettentően elpirul ha pucérkodni kell de hiába mint minden ember, ő is zavarba tud jönni, ha olyan előtt kell levetkőzzön, aki valamennyire megmozgatja a fantáziáját. De csak kicsit hezitál, karja már nyúl is hátra könnyedén húzva le a cipzárt a ruha hátán, és kis kézi rásegítéssel, már esik is a földre. Pánt nélküli melltartója és a bugyija is a ruha színeihez passzoló, szereti a vörös színt, és nem csak azért mert kihívó. Hanem mert ez az egyik szín a kevésből ami nem sápasztja túlságosan, ha mégis, csak annyira mint a szőke nőt a vörös rúzs. Egyik lábáról a másikra állva nézi Eli reakcióját és a tekintetében megcsillanó bujaságtól újra verdesni kezd a szíve a bordái alatt, kipirul, de nem a zavartól, már nem, mélyebb, és bűnösebb érzelmektől, amik arra késztetik, hogy miközben a maradék anyagot is ledobja magáról, végigfuttassa a tekintetét a vámpírnőn. - Elmenjek zuhanyozni? - nem meri csak úgy itt hagyni, engedély nélkül. Ma este biztosan nem, és most jelnleg nem is akarja, sokkal inkább akarna mást csinálni.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Csüt. Márc. 26, 2015 2:56 pm




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
+18
Hát lesz még pár nehézség amit majd le kell gyűrűnk, és pár meccs amit le kell játszanunk egymással, ahhoz, hogy megfelelő kapcsolatot alakítsunk ki. Igen, tudom, hogy az én hibám is, hogy idáig fajultak a dolgok, de vagyok annyira arrogáns, hogy azt mondjam, hogy egy kicsit sem érdekel. Az ő dolga csupán annyi, hogy hűséges legyen, semmi több. Cserébe kap természetesen szállást, meg ételt, sőt még rendszeresen vámpír vért is. Mit kívánhat még a maga fajta? Nyilván tudom... harapást. De ezt nem tudom neki megadni, legalábbis egyenlőre, és még nem találtam ki a módját, hogyan tehetném a ghoulommá anélkül, hogy hagyományosan a vérét venném. Beszélnem kell Marcussal, amint újra felbukkan. Most már érzem vele a kapcsolatot, tudom, hogy közel jár, és nem értem, hogy miért nem éreztem eddig. Majd ha lesz annyi időm, hogy felkeressem és megoldódik ez a Mikhail ügy, meg is fogom. Mert egyenlőre még nem akarom ezzel terhelni. Elsőként megoldhatná a ghoul és a nem iszok emberi vért, problémáját. Szükségem van a beleegyezésére, nem szívesen élném át újra azt amit akkor, mikor majdnem elragadott magával vérszomj. Nem volt kellemes időszak, és nem kívánom senkinek, azt hiszem felért a legjobb kínzásokkal. És megtanított rá, hogy ne akarjak újra visszaesni. Úgyhogy azóta egyáltalán nem is táplálkozom emberből, csak állatból. Mondjuk most felvetődött bennem, hogy akár fecskendővel is adagolhatnám magamba az embervért. Így nem innék, nem érezném az ízért, nem elevenedne fel bennem azaz apró kis pukkanó hang, ami a harapást kíséri, és biztonságban lennék a vérszomjtól. Viszont újra visszanyerhetném a régi erőmet, mert bár erről nem szokásom beszélni, kénytelen vagyok magamnak is bevallani, hogy legyengített ez a vega életvitel. És hát Mikhaillal szemben jobb ha az ember jó erőben van... Nem tudom mi lesz kettőnkkel, lehet, hogy tényleg elhagy, lehet, hogy tényleg végzett velem. Én viszont ezt nem akarom, de a végkifejlet kérdéses. És az is nehezíti a dolgom, hogy életem két legszeretettebb férfia, látatlanul is gyűlöli egymást. Egészen más elveket képviselnek, Mikhail pedig egészen magának akar csak, és képtelen elfogadni köztem és a teremtőm között lévő kapcsolatot. Eric meg ugye utálja Mikhailt... jól tudjuk, hogy miért.
Szóval az első nem az lesz ha találkozom Macussal, hogy a nyakába zúdítom a Mikhailos dolgokat, hanem, hogy Roráról mesélek majd neki.
-Gondoltam, hogy így lesz.- Válaszoltam neki, a csillogóbb nyakék inkább az én ízlésemet tükrözte, sem, mint az övét. De hát ezért sem kapott a hétköznapokra semmi csili-vilit.
Ujjaim ezúttal lágyan simítanak végig márvány fehér bőrén. Még nem végeztem vele... Viszont nem mondanám, hogy örülök a szagnak ami az orromba kúszik, ahányszor csak megközelítem, vagy megmozdul.
Egy ragadozó pillantásával figyelem, ahogyan leveszi magáról a ruhát, s egyet hátra is lépek, hogy elég helye legyen és persze, hogy adózzak a látványnak is. Vörös fehérneműje láttán egy halk, elégedett, hümmögő hang hagyja el az ajkaimat. Igencsak szeretem a vöröset, főleg ilyen gyönyörű, sápadt testen, mint az övé. A vérre emlékeztet, a kalandos évszázadokra, a bujaságra és a gyönyörre... bár kicsit az éhségre is, de azt most elnyomom magamban. Eléggé jóllaktam Mikhail embervértől még élénk, vérétől.
- Nem...-Duruzsolom neki lágyan. - Cserélj fürdő vizet, engedj magadnak frisset a kádamba, mindjárt jövök.- Nyilván a csere el fog tartani egy darabig, megfordulok addig, s visszamegyek a gardróbba, leakasztom az egyik ruhát vállfástól mindenestől. Szépen átsétálok vele a vendég szobába, ami most Roráé, és leterítem az ágyra, ez lesz majd holnapra a ruhája. Kicsit vásároltam ma, és ha már velem jön akkor legalább nézzen ki jól. Nem fogok adni neki ma a véremből, úgyhogy biztosan nem lesz a legfittebb állapotban, pluszba még a szesz is hatni fog rá, amit ma benyakalt, de attól még az öltözéke, a haja és a sminkje legyen kifogástalan.
Leteszem a sminkkészletet is mint szintén ma vettem neki, és a ruhához illő fejdíszt ami majd megadja a húszas évek hangulatát. Igen ma eléggé rajtam volt a vásárolhatnék, talán pont azért mert nem a saját pénzemet költöttem.
Mire visszamegyek a fürdőbe, nyilván Rora már végzett , és minden illatozik a habfürdőtől odabent.
- Szállj be...- Dorombolom és szemeimben sötét fény csillan. Ha leveszi a melltartóját és a bugyiját és beszáll a kádba követem. Elvégre nem fejeztem még be a fürdőzést. Ujjaim gyengéden simítanak végig a combján a térdétől kezdve, mind két lábán. Amikor elérem a combja közepét, megmarkolom a virgácsait és közelebb vonom magamhoz.
- Túl vékony vagy, ehetnél többet.- Mormogom, miközben végignézek rajta. Hüvelykujjam a combját cirógatja, apró köröket írva le a puha bőrön.
- Mesélj nekem az előző gazdádról meg a gyerekkorodról.- Habár megharapni nem tudom és nem fogom egyenlőre semmiképpen, az segíthet ha megtudok róla annyi információt amennyit csak lehet.

nyakpánt+karkötő ;Kb, más medáll más anyag

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Kedd Ápr. 21, 2015 2:01 pm

A hitelen érzelmi váltás is mutatja mennyire kiszolgáltatott Elisabethnek, hisz elég egy kedves szó, és már a fellegekben jár, de elég csak, mint az előbb közelebb lépnie, miközben neki magának kis kétely lobban a szívében a közeledés szándéka felől, és máris újra a jeges félelem uralja. Aztán ahogy észreveszi miért is lép közelebb az éteri teremtés, máris újra alább hagy a félelem. Más számára kínzó lehet ez a váltás, kikészítő, és fárasztó, míg számára ez az élet maga. És szinte már észre sem veszi, mennyire is kell ez neki, mennyire hozzá van szokva, és mégis mennyire újan reagál mindig minden egyes helyzetre.
Fogalma sincs mit gondol az Úrnője, miközben ő vetkőzik, az apró hümmögést hallja csak, Gazdája finom kis tetszésének, vagy elégedettségének a jele, és a perzselő, vizslató tekintetet érzi, amitől egyszerre jön zavarba, és támadnak bűnös vágyálmai.
- I-igenis...rendben. - hangját dadogásra készteti az izgatottság, és az idegesség keveréke. Örül, hogy nem viselkedik vele már hűvösen a vámpírnő. Képtelen leplezni mennyire is örül a dolognak, ajkaira széles, vidám mosoly ül ki, és a teste kisebb fájdalmai ellenére, amik a fürdőszobai jelenetre kéne emlékeztessék, - de jelenleg nem teszik - kecsesen indul meg a fürdő irányába, és az átlagos idejét, amíg egyik helyiségből a másikba ér, szinte lefelezi. Már húzza is ki a dugót kádból, és miközben csurog le a víz kiöblíti, kimossa, újra bedugja, és elkezdi ismét feltölteni kellemesen meleg vízzel. Majd kicsattan a boldogságtól, hogy nem kell egyedül fürdenie, és valószínű ráér a bűntudatával bajlódni. Sőt szinte el is felejti, jelenleg csak boldog érzelmekre korlátozódik, ritka pillanatok egyike ez, így nem hagyja, hogy bármi negatív is érje. Bár a dudorászást megállja, a fejében lévő kis vidám dalocskára teszi a dolgát. Nem fülel, mit csinál Elisabeth, lekötik a saját fejében kavargó gondolatok, és jövőképek. A habfürdőből is önt a vízbe, majd belenyúlva elkeveri, had habosodjon fel kicsit a víz, és teljen meg a fürdő a kellemes illattal. Kedveli ezt az illatot, nem túl erős, így Eli orrát sem bánthatja, mégis érezni, a saját bőrén, vagy épp Elién is órákkal a fürdő után. Haját felköti egy kisebb csattal, épp ekkor ér be a vámpírnő, aki ugyan néma, de mégis megérzi, ahogy belép, és megállíthatatlanul fordul felé. Ösztönösen, szinte kényszeresen. Nem azért, mert fél, hogy esetleg megtámadja, hisz ha azt akarja, oly mindegy szemtől szemben, vagy így teszi. Sokkal inkább azért, mert látni akarja mi van rajta. Kis csalódottság suhan át a szívén, és talán az arcán is, mert Elisabeth még fel van öltözve. Tekintete a másikét keresi, félve, félreértette az oly csábító szavakat, amik egy közös fürdőt ígértek, ha többet nem is.... A doromboló utasításra pulzusa újra felszökik, imádja Elisabeth hangszínét, főként amikor így beszél. Bensője legérzékenyebb pontjait pendíti meg, amitől nem tud nem az utasítás szerint cselekedni. Ledobja hát a felesleges anyagokat, és lassan elmerül a meleg vízben. Izmai helyeslően zsibonganak, bőrét kissé csípi a meleg, de szinte azonnal ellazultabb lesz. A meleg víz úgy öleli körbe mint egy forró takaró. De nem mélázik ezen túl sokat, végig figyeli Elisabethet ahogy becsúszik ő is a kádba, ujjai viszketnek, hogy megérintsék, de egyenlőre csak nézni meri, tekintetében csodálat és vágy keveréke ül. Egy pillanatra elakad a levegője, ahogy Eli hozzáér, és magához közelebb vonja, megborzong, és a forróvíz ellenére is kellemes libabőr futja el a bőrét, ujjai felfelé indulnak az őt markoló karokon, és felsimogat egészen a vámpír vállaiig. Ha Eli meg akarná tiltani, nyilván szólna, és szólni is fog, addig pedig nem rest megcselekedni amit az agya és a vágya diktál. - Eszem, és igyekszem hízni, de elég nehezen megy. Bár könnyebben mint régebben, ezalatt az idő alatt mióta itt vagyok a városban, sokat híztam. - sosem volt egy csipegető madárka, és néhány férfit is az asztal alá enne, egy-egy éhesebb pillanatában, de eddig az hogy a vérét itták, nem tett jót sem az immunrendszerének, sem pedig az alakjának. Már kevésbé sápadt, és kevésbé sovány mint volt, de még mindig nem látszik rajta az az életerő, és egészség, ami a legtöbb emberen.
- Nem tudom igazán mit meséljek. - persze tudta, hogy egyszer eljön ezeknek a kérdéseknek is az időszaka, de erre igazán nem tud felkészülni. Tényleg először nem jut semmi az eszébe, aztán pedig nem tudja hogy kezdje. És Eli simogató ujjai sem segítenek neki a koncentrálásban, ahogy a hívogató közelsége sem. Ujjai a víz alatt Úrnője derekát simítják végig, lapos hasát. - Valenthiának hívják. Ő....elég szigorú, és határozott nő. Kiskorom óta nála voltam, nem is emlékszem olyan időszakra ami nem hozzá, vagy azokhoz kapcsolódik, akik körülötte éltek. Magán tanáraim voltak, és rengeteg különféle lény vett körül. Szerette a mágusok és boszorkányok képességeit kiaknázni, így sokat tartott magánál, vagy magához közel. Vérfarkasok inkább mint testőrök voltak neki jók, meg persze tanítónak, és persze vigyázni arra ami az övé. - kezdi, hangja nosztalgikus, de ahogy a volt úrnőjét emlegeti, ujjai önkéntelenül is idegesebben simítják végig a porcelán fehér bőrt. - Sok mindenre tanítottak, de engem elég sok minden untatott, nem sok dolog volt ami le tudta kötni a figyelmem, és igazán akkor nem is értékeltem sokszor, mennyire meg voltam becsülve. Más nem bánthatott csak Ő, vagy azok, akiknek épp odaadott. - megborzong, hogy egy-két kép a múltról felelevenedik benne, és mély, szaggatott lélegzetet vesz, majd felpillant Elisabeth kékjeibe. - Nem igazán tudom még, mit meséljek....nem volt rossz gyerekkorom, nem terrorizáltak, és nem tartottak láncon mint a kutyát...szóval....- von vállat bizonytalanul, tényleg nem igazán tudja mire kíváncsi Elisabeth, és reméli, pár kérdéssel segít neki, miről beszéljen.

Aurora Porter
Ghoul
Drink me, eat me

Aurora Porter
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Vampire's pet
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 8767634_www.kepfeltoltes.hu_
Play-by : Emile Voe Nereng
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : ghoul
Posztok : 51
Kor : 19 éves
Lakhely : Seattle
User neve : kiki
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : házikedvenc
Foglalkozás : táncos
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   Hétf. Ápr. 27, 2015 11:20 am




You are my greatest weakness


Elisabeth & Rora
+18
Egyszer szimpatikusabb az ötlet, hogy belemártsam a fogaimat csak, hogy megtarthassam magamnak. És nagy a kísértés, hogy mindenféle egyeztetés és engedélykérés nélkül tegyem ezt meg. De túl nagy fájdalommal járt legutóbb visszazökkenni a vérszipolyok ősi betegségéből ahhoz , hogy megkockáztassak egy visszaesés. Hamarosan a kádban kötünk ki, két gyönyörű nő, meztelenül, habbal és meleg vízzel körülvéve...hmm minden férfi térkos vágyálma. És jelen pillanatban az enyém is . Nekem a szex, az erotika a lételemem és szinte mindegy, hogy nő vagy éppen férfi az "áldozat". És jelenleg célom is van ezzel. Na meg persze eléggé csábító, hallgatni szapora szívverését, a vér gyors zubogását az ereibe, kapkodó lélegzetvételeit...hmmm... és ha még bele is mélyeszthetném a fogaimat. Az ilyen zaj, az emberi élet zajai, afrodiziákumként hatnak a vámpírra. Vagy csak rám? Sosem voltam ép, nem lenne meglepő.
- Hmmm... lehet majd elküldelek dietetikushoz.- Attól még, hogy vámpír vagyok ebben a világban élek. ÉS ismerek ezt azt. Arról nem is beszélve, hogy imádok színészkedni, a való életben is. Szóval elég sok olyan információ jut a birtokomban, amiről nem is akarok tudni. És ilyen például az, hogy a nők mit meg nem tesznek manapság azért, hogy olyan alakjuk legyen például, mint nekem. Régen ez annyira nem volt fontos, sőt én az időmben túl vékonynak is számítottam. Még jó, hogy ez senkit sem zavart. Ne értsen félre senki, nem vagyok gebe. De az akkori étkezés teljesen már volt, mint a mostani emberekéi. És én mozogtam, a nők és az orvosok már akkor is ismerték a mozgás áldásos hatásait. ÉS a kurtizánok pedig tapasztalataikat nemzedékről-nemzedékre adták át. Az én esetemben meg főleg, hiszen anyám is az volt. Nagyon sokat tanultam tőle. Persze, akkoriban a gyakorlatok egészen mások voltak, mint most ezek a fitness izék...
Nem akadályozom meg abban, hogy felsimítson a karomon, ahogyan egyéb elkalandozásaiban sem, élvezem, kicsi, puha és meleg kezeinek érintését a testemen.
Miközben hallgatom a szavait, ujjaim a testén kalandoznak. A térdétől felsiklanak a combja tövéhez, a hasfalára, végig az oldalán, s a nyakának puha bőrét is megcirógatom.
- Mi tudta lekötni a figyelmed?- Kérdem érzékien doromboló hangon, a hangsúlyom olyan, mintha valami egészen más, nem hétköznapi dologról kérdezném. Élénk kék íriszeimet az övéibe fúrom. S ujjaim kerek, hetyke melleire siklanak, közelebb húzódok hozzá, s megmarkolva a tarkóját tartom fejét a fején, miközben ajkaira hajolok.
- Mutasd meg nekem, hogy mit tanítottak neked...- Szuszogom ajkai közé, és igen, most nem a matektudására gondolok, rohadtul hidegen hagy, hogy tudja-e a szorzótáblát rendesen. Ajkaimat határozottan, szinte már durván szorítom az övéire. Nyelvem ellentmondást nem tűrően hatol a szájába, s a kurtizánok ősi tudásával csókolom, felizgatva és begerjesztve, minden érzékét.
Szabad kezem a térdéről lassan, alig érintve a meleg víztől forróvá vált bőrt, halad felfelé az ágyéka felé.
A tarkójáról, a hajába vezetem ujjaimat, s megmarkolva a hirtelenszőke tincseket hátrahúzom a fejét. Ajkam szájáról a nyakára vándorol, s ahogyan megérzem ajkaim alatt lüktető pulzusát, a szemfogaim akaratom ellenére nyúlnak meg, finoman végigkarcolva az érzékeny bőrt.
Erőltetnem kell, hogy visszahúzódjanak, és velük együtt én is hátrébb húzódom, megadva Rorának a lehetőséget, hogy a kérésemnek eleget tegyen.

Elisabeth Franco
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Elisabeth Franco
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : sexybitch
Gif vagy kép : Elisabeth & Rora - Welcome home 1416160420-taylor-blank-space-smile
Play-by : Taylor Swift
Vonal1 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 250
Kor : 460
Lakhely : Seattle
Vonal2 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Családi állapot : Hát...házas... :roll:
Különleges képesség : Érzelem és elme manipuláció
Foglalkozás : Danse Macabre Club üzletvezető Jericho alkalmazásában
Vonal3 : Elisabeth & Rora - Welcome home 3rZvgf4
Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Elisabeth & Rora - Welcome home   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Elisabeth & Rora - Welcome home Empty
Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth & Rora - Welcome home
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Miss. Franco Otthona
-