Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Dorian & Helen




Tárgy: Dorian & Helen   Vas. Ápr. 19, 2015 5:32 pm

A nappal a galériában töltöttem, ott ragadtam, hiszen az alkotás heve magával ragadott és pirkadat előtt lettem kész a művemmel. De azt a képet, festményt, muszáj volt átfestenem, elűznöm a rossz érzéseket és emlékeket, amiket ébresztett bennem. Kellett, hogy átfessem, hogy egy vidám emlék kerüljön rá, amikor még sütött a nap és minden olyan egyszerű volt. Igen, a gyermeki évek olyan bájosak és gondtalanok voltak. Pillangót kergetve a ház udvarán, a frissen sült kenyér illata, ami ebédhez hívott, még azelőtt, hogy a dadánk szólt volna, hogy ideje ebédelni. Kellemes emlék, ami mosolyt csal az arcomra. Szükségem volt arra, hogy ezt felidézzem és emlékezetből lefesthessem, így a kép boldoggá vált és eltűnt az a nyomasztó érzés, amit árasztott. Néha előfordul, hogy úgy érzem át kell fessem azokat a képeket, amikbe a rossz érzéseim vittem bele, amik sötétre sikeredtek, bár az esetek többségében, igyekszem vidám képeket készíteni, hogy abba vesszen el, átalakuljon a negatív érzés. Most így szabadultam meg ettől, de végre valahára, már rendben van a lelkem ezen szakasza is. Fellélegezhetek. A képet pedig gondosan becsomagoltam, elhelyeztem a kocsimban, alkonyat után és haza hoztam. Lefotóztam ugyan a telefonommal, de az a kép nem adhatja vissza igazán azt amit a szem is fel tud fogni, és szeretném ezt megmutatni a fivéremnek is. Ma amúgy sincsen dolgom a galériában, zárva vagyunk ezen a napon. Az út hazáig nyugodta telt, bár forgalom az volt, de nem vagyok az az idegeskedő típus, komótosan kivártam a soromat, egy kisebb dugónál, a rádió kellemesen elszórakoztatott, érdekes műsor ment, és kellemes volt a zenei felhozatal is.
Dorian autói mellé parkoltam le a magam kis autóját, az ő sportos, masculin járgányai mellett az én kisautóm finom és nőies, de nem is vágyom olya erős autókra mint amiket a fivérem vezet, nekem ez a kicsi és formás kis autó tökéletesen megteszi. csak egy kósza mosoly fu végig az arcomon, ahogy elsétálok a többi kocsi mellett, patinás rendben, tökéletesre fényezve állnak a garázsban, ezek mellett az én kis esőáztatta autóm nem rúghat labdába, de majd meg lesz takarítva, és én fogom lemosni, miért is ne? Nem törik le a körmöm és szívesen elbíbelődöm vele.
- Dorian? – Ahogy az előtérbe belépek a képpel, a fivérem keresem, nem kiáltok, úgy is hallani fogja a jöttömet, helyette csak felállítom a képet a lépcső korlátnak támasztva, még én útnak indulok az emelet felé. Kellemes lapos tapú cipőt, farmert és egy vajszínű kasmír pulóvert viselek, a hajam felkötöttem egy elegáns csattal, aranyból készült, apró rubintokkal díszített. Néhány évszázada kaptam ajándékba a bátyámtól, talán karácsonyra, már nem is igazán emlékszem rá, de nem is számít, csak az, hogy szeretem ezt a kis csatot, kellemes és elegáns viselet.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Dorian & Helen Empty
Vissza az elejére Go down
 
Dorian & Helen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Grayson birtok
-