Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 little sis ♥




Tárgy: little sis ♥   Szer. Nov. 11, 2015 4:29 pm

Vitanie Parrilla
Avatar ›› Elizabeth Olsen
Szabad
Faj ›› vámpír
Kor ›› 623
Rang ›› civil vámpír
Foglalkozás ›› Lepj meg!
Születési hely ›› Olaszország
Képesség ››Szabadon választható, de javaslatnak mondanám, hogy a kisasszony képessége összefüggésben állhatna azzal, hogy évszázadokon keresztül gond nélkül tudott bujdokolni a nővére elől.
Képesség szint ›› 2-3
Viszony ›› meglehetősen bonyolult (testvér, barát, ellenség - három az egyben)

Jellem és történet
Legfontosabb információk, amire szükséged lehet
Kettőnk története amilyen tündérmesébe illő történetként indult, olyan csúfos véget ért. Egy tehetősebb család leánytagjaiként láttuk meg a napvilágot, egyetlen olyan pillanatra sem emlékszem a gyerekkorunkból, amikor veszekedtünk volna. Annyira szoros kötelék alakult ki kettőnk között, hogy azt sokan szinte már betegesnek vélték. Éppen ezért szakítottak el minket egymástól, amikor téged férjhez adtak. Fiatal voltál még, alig húsz esztendős, egyáltalán nem voltál még felkészülve a nagyvilágra, és legfőképpen nem a házasságra. Noha a férfi, akihez mentél, jóval vagyonosabb volt mint a szüleink, mégsem volt az életed mellette egy leányálom, ugyanis számtalan gyalázatos dolgot tett veled, amikről értelemszerűen nem szívesen beszéltél senkinek. Persze én láttam és éreztem, hogy valami nem stimmel, azonban semmit sem tehettem érted, meg voltak kötve a kezeim. Aztán a szüleink engem is férjhez adtak - én akkoriban fordultam ki magamból teljesen. Végérvényesen és visszafordíthatatlanul. Akkor engedtem a sötét mágia csábításának, merthogy említettem már azt, hogy mi eredetileg amúgy boszorkányok vagyunk? Illetve voltunk. Mondjuk te sosem használtad ki a képességedet, én is csak akkor kaptam rá igazán az ízére, amikor úgy éreztem, hogy az egész világ ellenem fordult. És megöltem azt a szerencsétlen férjemet. Megszabadultam tőle. A vagyonából pedig új életet kezdtem, de ekkorra már olyannyira elhatalmasodott felettem az őrület, hogy nem igen foglalkoztam már veled sem. A sötétségnek és a gyűlöletnek éltem, mindenkit bántottam magam körül, de legfőképpen azokat, akiket szerettem és akik netalántán viszontszerettek. Igen, ők első körben elhaláloztak. A NAGY változás akkor következett be, amikor vámpírrá váltam. Ironikus, de a mesterem éppen a máglyáról mentette ki a bőrömet, amikor magához hasonlóvá tett. Noha az elmém a vérszomjtól csak még inkább megbomlott, ugyanakkor ezzel egyidejűleg előtérbe kerültek olyasféle érzelmek is, amelyeket rég elnyomtam magamban. Eszembe jutottál te, édes húgom! Azt akartam, hogy együtt fürdőzzünk a halhatatlanságban, mert így örökké együtt lehetünk, és soha senki nem választhat el minket többé. Ez volt az elképzelés, legalábbis. Azonban te a természetedből adódóan nehezen viselted az átváltozást, na meg úgy önmagában véve a vámpírlétet. Nem tudtál a vérszomjjal mit kezdeni. Velem sem tudtál. Megrémített az új énem, amiben gyengédség már aligha maradt; szinte erőszakkal próbáltalak rávenni arra, hogy emberekből táplálkozz. Az első adandó alkalommal megszöktél előlem, de olyan szépen, hogy aztán évszázadokig nem is találtalak, pedig mindenütt kerestelek...

Nos, itt több opció is van. Az egyik, hogy a történet innen folytatódik, és a játéktéren kijátszásra kerülhet a nagy egymásra találás. A másik lehetőség pedig az, hogy már a karakterem megtalálta a húgát (100-150 éve), és azóta fogságban tartja valahol elzárva a külvilágtól, amolyan nevelési célzattal, hogy a kisasszony soha többé ne akarjon megszökni a nővérétől. Ez esetben a nagy egymásra találás akár a múltban is kijátszható. Illetve van még egy harmadik opció, hogy mindezeknek az összessége, tehát már Raina megtalálta a húgát, azóta alaposan meg is büntette, és most úgy nagyjából 'jóban' vannak. Ha esetleg így jobban tetszene...

Jellemre egy visszafogottabb, békésebb leányzóra gondoltam, aki ha kell azért kiáll magáért és az igazáért. Tehát nem egy kis együgyű, félős nőszemély, hanem igenis bátor, viszont nincs benne gonoszság, a vámpírsággal járó vérszomjat is az évszázadok folyamán a minimálisra csökkentette, emberekből nem táplálkozik. Ha pedig esetleg mégis valami rosszat tesz, ami ütközik a nézeteivel, akkor utána olyan állapotba is kerül, tehát rendesen emészti a bűntudat, stb. Tulajdonképpen arra is gondoltam, hogy a húgocska lehetne a nővérének a jobbik oldala, az a valaki, aki próbálja jobb irányba terelni azt a megátalkodott némbert. Persze nyilván nem mindig hallgatna rá, de kitudja, olykor-olykor azért talán mégis. Szóval úgy összegezve az egész kapcsolatukat: kiegészítenék egymást, a maguk sajátos beteges módján. És szeretném, ha a sok fájdalmon és az évek alatt felgyülemlett gyűlöleten túl azért a lelkül mélyén szeretnék egymást, elvégre mégiscsak testvérek.

Ezen felül azonban mindent a megalkotóra bízok, értem ezt a leányzó múltjára, foglalkozására, meg mindenre. De szívesen ötletelek is akár, ha nem jut semmi az eszedbe. Nagyon várlak! *.*

Megjegyzés

Ha valami esetleg nem tetszik, akkor nyugodtan lehet ám alkudozni, mert abszolúte simulékony vagyok ilyen szempontból.


Kapcsolódó karakterek
Karakter viszonyhálója


Raina Parrilla
Nővér





Raina Parrilla
Szakadár
I am your dirty dreams

Raina Parrilla
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : little scorpion
Gif vagy kép : little sis ♥ Tumblr_num4obyYWA1rj4v9oo3_r1_250
Play-by : Phoebe Tonkin
Vonal1 : little sis ♥ 3rZvgf4
Faj : bloodsucker
Posztok : 15
Kor : damned 627
Lakhely : unknown
Rang : dissident
User neve : pumkin pie
Vonal2 : little sis ♥ 3rZvgf4
Családi állapot : fuckin' hungry
Különleges képesség : necromancer abilities
Foglalkozás : demonic whore
Vonal3 : little sis ♥ 3rZvgf4
little sis ♥ Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: little sis ♥   Szer. Nov. 11, 2015 9:19 pm

» Engedélyezett hirdetés!

Mindent rendben találtunk a hirdetésnél, a karakter szabadon regisztrálható.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

little sis ♥ Empty
Vissza az elejére Go down
 
little sis ♥
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Administration
Alkoss meg a saját karaktered!
 :: Körözés alatt állók :: Megtalált karakterek
-