Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea




Tárgy: What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea   Vas. Nov. 23, 2014 4:02 pm

Aki abban az ostobán naiv hitben él, hogy a Pokol nem a pletykák gyűjtőhelye, hanem mindenki a maga kis sarkában gonoszkodik, az teljességgel hibbant, vagy csak nagyon nagyon naiv. Végső esetben kiegyezem a szegényes fantáziával is. Mindenki suttog odalenn. Még a komornak tűnő hely, is ezernyi információt csepegtet előttünk, amire csupán tudni kell figyelni. A magam cirka 1700 meg egy leheletnyi ideje alatt volt időm ezeket az információkat meghallani, megérteni és később felhasználni is.
Persze nem csak ennyiből áll az egész, hanem ezekkel jól is kell gazdálkodni. Elég ha olyanon gázol át az ember démona akin nem kellene, máris kész a baj. Törékeny üvegen csattogtatom a tűsarkaimat annyi bizonyos. De eddig még nem történt baj.
Újabban az egyik lordról szólnak a pletykák. Mindenfélék. Mivel nem az én felettesem, eleinte nem figyeltem a kis morzsákra, mára azonban ez megváltozott. Asmodeus, a bujaság lordja, ismét szerelmes lett. Ez önmagában mosolyogtató, hisz az, akinek minden pólusát eltelítik a kéjdémonjai nap mint nap, valamint a bujaság bűnében élő halandók is, megálljt parancsol szívének, egy fiatal lány miatt. Csupán ez keltette fel az érdeklődésemet, semmi más, mivel a szerelem a legkevésbé sem foglalkoztat. Szerencsétlen, gyengítő érzelem, ami csak megbolondítja a feleket. Hogy aztán szenvedjenek. És mégis miről szól? Hát a szexről. Bebeszélik maguknak a holtomiglan holtodiglan ostobaságot, csak azért, hogy elmerüljenek a kéjben, és hogy megbillogozzák partnerüket. A birtoklás elég ősi érzés. A nagy szerelmek meg hová vezettek? Hát igen. Tragédiákhoz. Mindenesetre kíváncsivá tett ez a lány. Mi van benne, ami a Föld többi nőjében nincs meg, sem a Pokolban élőkében?
A nevét volt a legnehezebb megtudni. Jó néhány órám fekszik benne. Asmodeust meglehetősen nehezen árulják el. Egy kéjdémont pedig nem szexszel szokás megvenni. Az nem célravezető. De a kínzás, a bántalmazás már igen. Nem rágom a párnám sarkát ha ilyen eszközökhöz kell nyúlnom. A legkevésbé se érdekel, hogy mit érez bárki. Egy démon esetében pedig csak a büntetés a megfelelő eszköz. Éppen aszottan didergő és rimánkodó mazsolává kínoztam, amikor kiköpte a nevet. Gúnyos mosollyal hagytam magára hát. Ha van elég ereje, akkor feltápászkodik és rendbe jön. Ha nem, akkor talán nem is való közénk.
Cassandra Bennett. Bájos név, bájos arc, és az én ízlésemnek kicsit talán túlzottan nagy ártatlanság a részéről. De hát nem én táplálok iránta bármit. Könnyedén ki lehetett deríteni ezek után, hogy a lány tabu, hisz egy lord védelme alatt áll. Hmmm, ez persze nem arról szól, hogy bántani akarnám...de legalább megnézem magamnak.
Pár napig kellett csupán figyelnem. Egyből érződött rajta, hogy micsoda valójában, és hogy lelke talán vénebb mint az enyém, pedig én sem 1-2 éve adtam át annak a szemét Molochnak.
Nyíltan nem szólíthattam meg. Azzal már vétenék a tilalom ellen. De ha ő keres meg, ha ő idéz meg engem, akkor teljesen más a helyzet. Nem tudom tisztában van-e azzal, hogy legalább annyira köze van az én fajtámhoz mint az emberekhez, de ha nem..hát akkor majd felvilágosítom. Elég volt egyetlen idiótát megbűvölni egy kicsit, és Bennett kisasszony kapott is egy csomagot. Csupán egy ostoba kis filmecske, tőlem. No, nem a durva kategóriából, csak a nőknek való, lágy romantikus féléből. The Demon lover címmel. A halandó férfi, megidézi a démon nőt...és stb. Persze csak egyes kiválasztott személyeim kedvéért a rituáléban azt vettük fel, ahogyan engem kell megidézni. Vér, hamu, tűz, és egy csipetnyi alkohol. A nevemet nem is szükséges kimondani, ez a hívás személyesen nekem szól. Csak én hallom meg. Ó, kicsi Cassandra. Vajon te is olyan kíváncsi leszel mint előtted oly sokan? Érdekelni fog-e hogy a film igazzá válhat, és ha elmormolod a megfelelő szavakat, láthatsz engem?
Ezek után nincs más dolgom, mint kivárni. Előbb vagy utóbb be fog következni. Ezt mindenféle ostoba jósi képességek nélkül megmondom.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea   Kedd Dec. 02, 2014 5:33 am



Édesem
Mondja, egy betörő felkapcsolja a villanyt, miközben épp kirabolja? Nem. El akarja hitetni, hogy nincs is ott. Mint az ördög. Neki az a jó, ha nem hisznek benne.



Zavartan figyeli a társaságot, az első gondolata az, hogy most azonnal távozni is fog, ahogy megfogalmazódik benne, azonnal pattanna is fel, hogy kereket oldjon. Alison azonnal elkapja törékeny csuklóját, azon nyomban rántja vissza a földre, ahogyan Cassie felállt volna. Zöld lélektükrei kíváncsian fürkészik a lány arckifejezését, majd felvonja tökéletesre szedett szemöldökét.
-Hova, hova ilyen sietősen?- kérdezi, úgy hogy akik ott tartózkodjanak, mindegyik értesüljön távozási szándékáról, s csupán akkor nem hallotta valaki, ha alkalmi süket, vagy a fülén ül. De feltéve, fiatalokról van szó…. egyáltalán nincs így, ezért további hat szempár bámul vissza rá. Egyesek kérdőn, míg mások kíváncsian, egyik szemében sem fedez fel együttérzést. Király.
-Én… - frappánsan nyögi ki, majd agya vadul elkezd kutatni, hogy mégis milyen indokkal is rukkolhatna elő ami kellőképpen fogja tartalmazni az igazságot ahhoz, hogy ne keltsen feltűnést. A földön heverő üres sörös üvegre bámulva kapja fel azt.- Csak valami ütősebb piára gondoltam, már semmi értelem és az ízét is unnom,- győzelemittas mosoly csúszik a szája sarkába, ami egy fél perc múlva oda is fagy, hiszen Brandon elő kap egy üveg vodkát. Ez most komoly?- mereng el némán a szőke hajú lány, de nagyon úgy néz ki, hogy az. Miután körbe adva mindenki meghúzza a maga részét, a lány sem maradhat ki, hagyja, hogy az alkohol marja a torkát és a gyomrát, majd át is passzolja barátnőjének. először nagy bulinak tűnt, Brandon elő rukkolt vele, hogy mi lenne, ha páran össze ülnének és csapnának egy szerényebb bulit. Először meg sem fordult volna a fejében, hogy eljön, de aztán…. őszintén szólva elege lett az egészből, leginkább abból, hogy Asmodeus felnőtt ember létére úgy viselkedik, mint egy öt éves kisfiú. pedig állítása szerint el múlt tán négyezer éves is. Ki tudja. És még mindig Sasha-val történt incidens böki a csőrét, még ha nem is mondja teljesen tisztában van vele, szavak nélkül is ért. Talán nem is egészen az ő hibája kezdve attól, hogy három hónappal ezelőtt csak úgy felszívódott és semmi életjelet nem mutatott magáról az ég adta világon semmit sem… azért ez a mai, modern, technikával ellátott világban baromi nagy szó ám. Sőt…. amikor izé, lefeküdt vele, akkor sem beszéltek meg semmit, egy szó nem esett arról, hogy ők együtt lennének vagy valami. Mármint esély sem volt ilyenre, mert a saját ágyában ébredt, ő meg felszívódott, mint szamár a ködben. Ilyen egyszerűen és bármiféle gond nélkül, azóta még csak a lány felé sem nézett, még egy sms-t sem volt képes írni. Most, hogy három hónap eltelt meg képes volt cirkuszt csapni, mintha semmi nem történt volna, mintha minden joga meg lenne hozzá. De ami felveti a még érdekesebb kérdést, hogy vajon merre is mászkálhat Sasha, mert…. elvileg barátok még mindig, azok után is ami történt. A bűntudat azóta is marcangolja…. nem Asmodeus miatt, mert mostanában igazi seggfej, hanem mert egy barátjánál, egy igen jó barátjánál gyengült el és hagyta, hogy a démon uralkodhasson rajta. Lehet nem kellene innia, mert ilyenkor az a bestia sokkal inkább el tud mászni belőle, de már annyira nem érdekli, hogy önfeledten kortyolgatja a vodkát. Mire észbe kap arra lesz figyelmes, hogy egy két literes vodkát sikerült elpusztítaniuk közel húsz perc alatt. Hűűűű. Majd a következő dolog amit érzékel, hogy Brandon valahonnan elő bányászik egy videót, amin egy balfék… démont idéz. Elkerekedett szemekkel kapja fel a fejét vadul, és az eszement barom kitalálja, hogy ő idézzék meg. Cassie megpróbálja elmagyarázni nekik, hogy nem biztos, hogy jó ötlet, de addig akadékoskodik, míg végül rá esik a választás…. neki kell megtennie. Mivel tudja, hogy a démonok nem így járnak kelnek… nos bele megy.
Kerítenek neki egy tálat, halk sóhaj kíséretében térdel a tál elé, majd…. ki tudja honnan a fenéből, de egy maréknyi hamut is szereztek, az egyik haverja bele önti a markából az edénybe. Végül egy teli whiskey-s üvegből cseppegtett bőven a hamura, ezután a neki adott kést felkapja, majd bal csuklóját a tálka felé emeli, halk szisszenést hallatva bőréhez érintve az éles tárgyat vág keresztbe egy csíkot csuklóján. Hagyja, hogy a vére sűrű cseppekben lepje el a hamut, utoljára egy gyufát meggyújtva dobja a halom közepére. Nem telik bele két percbe hirtelen egy gyönyörűséges nő jelenek meg legalább olyan elefántcsontszínű bőrrel, mint ő maga, hullámos, szinte fehér fürtjei a fenekét érik, ámulva bámul rá, lassan feltápászkodik. Megfeledkezve a csuklójából csepegő véréről, ami vékony csíkban folyik le a földre, a tenyerén keresztül.
-Te… nem vagy itt… képzellek téged….- nyögi halkan ahogy görcsösen csukja be szemhéjait.

by Nadiya

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea 3rZvgf4
What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea Empty
Vissza az elejére Go down
 
What do u want, lil'girl? - Cassie & Styxea
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassie and Zariche
» Cassie - Vincente
» Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Privát játékok
-