Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!




Tárgy: Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!   Szer. Feb. 04, 2015 10:16 pm


Ashton && Cassandra && Asmodeus



Idegesen túr bele szőke fürtjei közé, krokodil könnyei amik feláztatták elefántcsontszínbe vont, bársonyos bőrét, már három órája megállás nélkül folyik, nem bír itt maradni, nem bír a négy fal között ülni, leginkább Asmodeus négy fala között nem, azok után amit megtudott pár órája, meg pláne nem, ezért olyat tesz, amit nem szabadna, amit már párszor megtett, de a Seattle-s kiruccanása után a férfi fogta magát és elhozta otthonról, most meg itt van úgy mond szobafogságban, mintha... A férfi az apja lenne, még otthon sem kapott soha szobafogságot, lassan öt évesnek érzi magát. Nem is lett volna probléma, csak hogy pár órával ezelőtt a fülébe jutott az, hogy az egyetlen ember... Alecen kívül, akiben megbízott, akiről azt hitte, hogy nem hazudik, ő is hazudott, vagy hallgatott el egy igen fontos információt. Még meddig, hogy az anyja nem is az akiről gondolta, mert ő sem az, valamint, hogy aki kipottyantotta eljátszotta a halálát, csak mert egy démon megerőszakolta és inkább úgy döntött, hogy nincs rá szüksége, csak, hogy ne is derüljön fény a titkára még a halálát is eljátszotta. Tisztára, mint valami szappanopera melodrámája, nem? Hát Cassandrának egyáltalán nem jön be ez az egész és nem hajlandó tovább egy percet sem itt tölteni. Két választási lehetősége lenne, az egyik Alec, de nyilván hozzá nem mehet, meg igazából már két hónapja el van tűnve Tacoma környékén, a nagyijánál, állítólag. Még a telefonra sem hajlandó reagálni, ezért úgy dönt, ismételten ki fog ruccanni, ahhoz a személyhez, az egyetlenhez akit leginkább jól orrba gyűrné folyton, és mégis ő az egyetlen személy aki eddig még egyetlen egyszer sem hazudott neki, pedig az ember ha ránéz nemes egyszerűséggel a faszkalap szó jut eszébe, mert mindenkivel az, csak vele nem. Mielőtt meggondolná magát egy papírzsebivel rendbe teszi arcát, bele bújik egy fekete magas bokacsizmába, még egyszer végig illant a külsején, egy királykék színű farmerszoknya, aminek a mérete falatnyi, egy testszínű harisnya, szintén kék árnyalatú kötött pulcsi, méz színű fürtjei loknikban omlanak a háta közepére, magára kaja fekete bőrdzsekijét, ujjat feltűrve a könyögéig, és óvatosan lopózik ki az ajtón. Elisabeth azt tanította, hogy egy nő mindig, minden körülmények között legyen elbűvölő és szexi, valamint ha valamit el akarunk érni a férfiaknál akkor nem árt, ha valakinek cuki pofija van, tudja is használni. Cassienek csupán annyi dolga volt, hogy kijusson a démonok között úgy, hogy Asmodeusnak ne tűnjön fel, de mivel éppen hogy tárgyal megint, nem fog rá jönni. Határozott létekkel közeledik a kijárathoz, ahol kettő is állt, mint ahogyan gondolta.
-Hello,- a legédesebb mosolyát varázsolva arcára billenti oldalra a fejét,- szeretnék a főnöktöknek meglepit okozni, szóval el kell mennem valahova, esetleg lehetne, hogy kettőnk között maradjon a dolog?- kacsint rá az egyikre, majd hogy nagyobb sikert érjen el még egyik ujjbegyét végig is vezeti az arcán, majd át lép a küszöbön, elindul a garázs felé, ahol valami oknál fogva senki sem őrzi, lekap egy kulcsot és a legközelebbi kocsiba beveti magát, gondolkodás nélkül indul, meg sem állva Ash lakása előtt. Nos a nők nem éppen alogikus és racionális gondolkodás hívei általában, Cassandra meg még úgy sem, mert ha így lenne nem ahhoz szaladna, akivel pár héttel ezelőtt keményen össze nem balhéztak volna. De most komolyan, mégis ki az a barom állat, aki menekülés közben annyira felkapja a vizet, hogy egyenesen valami tóba hajtson bele. De most őszintén, mégis mekkora idiótának kell lenni ehhez? Bár lehet inkább köszönetet kellett volna mondani, hiszen mivel a lány nem tud úszni, majdnem bele fulladt, csak azon múlt az élete, hogy Ash kirángatta a tóból, aztán annyira össze kaptak, hogy a végén Cassie lekevert egy.. Két pofont, mire a válasza az volt, hogy a kocsi motorháztetején kötöttek ki. Megérkezve gyorsan leparkol, berobogva a lépcsőházba azonnal az ajtaja elé siet, elkezd dorombolni rajta, mikor kinyílik az az ajtó, először igazából végig se méri, csak a nyakába ugrik, holott pont ő mondta, hogy ne merjen hozzá érni. Arcát a nyakába fúrja, szorosan kapaszkodva a vállába, élesen szívva be édeskés illatát, amik a farkasokra jellemző. De túl... Meztelen az érzés, ahogy ujjai végig zongoráznak az oldalán, éppen hogy érintve forró bőrét, kicsit eltávolodva veszi észre, hogy csak egy boxer van rajta.
-Atya isten... Te majdnem meztelen vagy,- bontakozik ki az öleléséből, -ugye nem zavarok?- próbálja a mellkasára szegezni a pillantását, ami nem túl jó ötlet, így inkább elkapja róla a pillantását zavartan.


• words: xxx • Megjegyzés: xxx •


A hozzászólást Cassandra összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 09, 2015 12:48 am-kor.

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!   Pént. Feb. 06, 2015 3:18 am

Vicc. Kész röhej. És hogy melyikünk a nagyobb röhej – Cassandra vagy én –, arról bizony napestig vitatkozhatnánk. Ritkán szokásom megorrolni nőstényekre. Ritkán, majdhogynem alig, azonban ennek a nősténynek sikerült kihoznia a béketűrésemből. Egyszer. Amikor azok a retkes vadászok üldözőbe vettek, aztán a nagy lendülettől, és persze az izgalomtól megrészegülve valahogyan egy tóban kötöttünk ki. Kocsistól és mindenestül. A jó hír az, hogy a vadászok lekoptak, irányt váltottak, célt tévesztettek – akármi. A rossz hír viszont, hogy mi is a tóba kerültünk, amivel még annyira nem is lenne gond, csakhogy Cassie történetesen nem tud úszni – mint kiderült. (Hozzáteszem; utólag.) Tehát kénytelen voltam bevetni mindenféle bájamat, aztán utána ugrani úgy, ahogy vagyok. Végül kimentettem a szőkeséget, elvégre nőt nem hagyunk hátra. Még akkor sem, ha ezt a nőt néhanapján a legszívesebben a saját kezeddel fojtanád meg, mert annyira irritál. Persze nőket nem fojtogatunk. Csak jól megdugjuk őket, keményen. Vagy arcon csapkodjuk a farkunkkal – tetszés szerint. Amelyik jobban esik, ugyebár. Na szóval, miután kimentettem őnagyságát a vízből, és egyúttal az életveszélyes helyzetből, ő értelemszerűen azonnal felkapta a vizet, aztán nekem ugrott. Ez persze várható volt, lényegében a legkevésbé sem lepett meg a dolog. Az viszont már annál inkább, hogy engem is módfelett irritálni kezdett a pattogása. Bevallom, néha az agyamra megy. Kurvára az agyamra megy. Máskor viszont módfelett dögös jószág tud ám lenni. Úgyhogy mindenféleképpen változó a mi kapcsolatunk, már ha ezt egyáltalán kapcsolatnak lehet nevezni, ami köztünk van. Szerintem inkább vicc, mintsem bármilyen jellegű kapcsolat, de nyilván tévedhetek. Illetve nem. Én kérem sosem szoktam tévedni.
Annyi a lényeg, hogy mivel úgy felidegesített a hápogásával, hogy már nem bírtam magammal, és nőket ugyebár nem bántunk, ezért jobb ötlet híján, és mert persze már egy jó ideje ez volt minden vágyam, szépen megdöngettem egy kocsi-roncs tetején. Szeretettel. És mit ad isten, utána egyből befogta a pici kis száját és abbahagyta a hápogást. Ami annyit tesz, hogy már rég nem húzta meg senki szegénykémet. Mármint olyan jó kiadósan, hogy utána csak szétesni legyen kedve, semmi máshoz. Utána pedig értelemszerűen – mert hát miért is ne – bevágta a durcát, hogy ezek után egy ujjal se merészeljek hozzáérni. Én itt nagylelkűen megdugom, aztán ez a hála… Hát most szóljatok hozzá, hogy mégis miféle rendszer ez? Felháborító, nemde? Ja, és az eset óta feltűnően kerül, ami azért zavaró, merthogy tulajdonképpen én magam sem értem, hogy ez engem miért is zavar. Úgyhogy legfőképpen azért zavar, mert engem zavar. Értitek a logikát? Én sem.
Én pedig nagy bánatomban már megint bebasztam. (Csak vicc. Én sosem vagyok bánatos, ez köztudott.) Úgyhogy, izé. Nagy örömködésem közepette szépen bebasztam. Persze nem itthon, merthogy az igencsak gázos lett volna, hanem egy kocsmában, aztán még egy kocsmában, és így tovább. Nem tudom, hogy mit ittam és hol, de végül valahogyan csak hazakeveredtem, bár azt magam sem értem, hogy miért nő nélkül. Vagy a nő már lelépett, csak annyira bekábultam, hogy fel sem tűnt. Ja. Kiesett pár órácska, asszem’. És abból ítélve, hogy valaki itt hagyta a vörös tangáját szuvenír gyanánt, ami biztosan nem az enyém… Tehát ebből az aprócska árulkodó jelből ítélve bizton állíthatom, hogy valaki járt itt.
És valaki kopogtat. Nocsak. Talán pont a vörös tanga tulajdonosa az.
Pont nem. Cassie az. Nocsak
Ennél már csak az a meglepőbb, hogy majdhogynem a nyakamban landol, holott ő maga kért meg arra, avagy sokkal inkább erőszakosan kijelentette, hogy márpedig én többé ne nyúljak hozzá. Nem mintha nem élvezte volna azt a romantikus légyottot. Nem tudom, miért kell mindig drámázni… Egyszóval; igencsak meglepő ez az újdonsült felállás. Hovatovább már akkor első körben az is érdekelne, hogy egyáltalán mi a jó büdös francot keres itt a lakásomon?
Nem értek én már semmit sem. Mindazonáltal hülye lennék nem kihasználni ezt a tökéletes alkalmat arra, hogy jó alaposan letaperoljam. Mert én megtehetem. Meg, ha már valahogy idekerült ugye, akkor miért is ne? Legfeljebb lekever még egy-két pofont, hm… annál jobb.
Ja, jut is eszembe, hogy én most haragszom rá. Mert elkerül. Aztán meg random ideállít. Tehát először kiadósan megfogdosom a formás fenekét, illetve a derekánál kezdem, majd mancsaimmal egyre lejjebb haladok, végül a hátsójába markolok bele – a legkevésbé sem finomkodva. Majd ugyanezzel a lendülettel hátrálok el tőle, hogy akkor tisztázzuk végre, hogy tulajdonképpen mennyi is az annyi. Ám kérdésétől akaratlanul is elfelejtem azt, amit eredetileg akartam. Merthogy. (…)
(…) merthogy magam sem tudom, hogy várok-e még valakit ide, aki miatt esetleg zavarna. Amolyan válasz gyanánt pofátlanul a földön hagyott női tangára pillantok. – Nem vagyok benne biztos. De azt hiszem, vagyis lehetséges, hogy zavarsz. Igen – bólogatok önfeledten, mint egy részeg. Mert ugyebár az vagyok. Nem mondtam még?
- Egyébiránt roppant jó a megfigyelőképességed, igazán szemfüles vagy, hogy észrevetted a hiányos öltözékemet fél perccel azt követően, hogy a nyakamba ugrottál – jelentem ki némi éllel a hangomban, majd kedélyes hahotázásba kezdek, akár egy retardált fóka. Nem tudom egyébként, hogy mennyit értett abból, amit itt vakeráltam neki. De azért remélem, hogy értette. Illetve ha nem, az sem baj… Majd akkor mutogatok. Csak aztán nehogy olyat mutassak, amitől visítva rohan világgá, vagy szemérmetesen a sarokba fordul retkeket megszégyenítően vöröslő fejjel.


• words: passz • megjegyzés: ~ a csúnya szavak végett 18+

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!   Kedd Feb. 17, 2015 3:04 am


Ashton && Cassandra && Asmodeus



Először is, ha Cassandra bennetet valaki nagyon jól ismeri, mondjuk Alec, vagy a nővérei, ők tudják, hogy a csaj nem éppen a logikus gondolkodás híve, természetesen nem szándékosan, e mellett, nem is a higgadt viselkedés példaképe. Amikor ugyan is fény derült arra az apró szösszenetre, hogy az anyja, az igazi, aki volt olyan szemét dög és a szülés után csupán azért eldobta agától mert megerőszakolta egy démon 8 nos, ez nem valami kellemes, de egy igazi anya nem teszi ilyet!), szóval amikor erre fény derült, mert hogy Asmodeus úgy gondolta ideje megtudnia. Csak hogy a bibi ott volt, hogy tudott róla, pár hete már, csak várta, hogy az elvileg mije is, pasija, végre bevallja az igazat, mert eddig azt hitte benne bízhat. Nos ennyi idő kellett hozzá, és Cassandra csalódott, nagyot. Lassan körülötte mindenki csak hülyítette, az ellenkező lista igen kurta, konkrétan két emberből állt és az egyik nem is ember. Egy idióta majom inkább. A másik meg a legjobb barátja, aki a délvidéken elveszett épp és nem hajlandó kommunikálni senkivel sem, így jobb ötlet nem lévén a lány kocsiba pattant, és egyenesen Ashtonhoz vezetett, természetesen a kocsi nem az övé volt, úgy gondolta ennyi vigaszdíj már jár, ha szépen hülyének lett nézve. A vicc pikantériája: a világ bunkó tahója, legmegbízhatatlanabb fickójában bízik meg a legjobban, akivel körül belül öt percenként veszik össze, de annyira, hogy ott kő kövön nem marad. A legutóbb annyira eldurvult a helyzet, mert az idióta, barom bele hajtott egy tóba, nos ki az a nem normális aki ilyet tesz (?), szóval Cassie nem tud úszni, ezért a gavallér mentette meg, vagyis ki a vízből, erre a hála egy két, három kiadós pofon, ő meg cserébe meghúzta, ott a motorháztetőn.... Milyen ősember tesz ilyet? Nos a helyzet jelen pillanatban az, hogy Cassie látványosan kerüli a srácot, és most mégis itt toporog az ajtaja előtt. Mégis mi a fene jutott eszébe, hogy így tesz, ki tudja? A lelke mélyén tudja, ő az egyetlen valaki aki nem hazudott neki, aki van olyan őrült, hogy Asmi elől is segít elszökni, mivel jelen pillanatban képtelen lenne vele egy levegőt szívni, nem hogy... Találkozni vele, csalódott, nagyot. A szemébe sem tudna nézni, pedig ő volt az egyetlen amióta kiderült ez a hibrid szarság akiről azt hitte nem hazudik a képébe, hát tévedni emberi dolog. Talán este lesz mire észbe kap, hogy eltűnt a lány, és akkor se jön rá, hogy hol lehet. Arról a barom pecsétről teljesen meg van feledkezve. Nem is érti mire is számított, Ashtől, de amit kapott arra semmilyen formában sem. Mire a fickó ajtót nyit, dzsekije a kezében, belépve ledobja a környező szekrényre, székre, bármire, majd gondolkodás nélkül veti magát a nyakába, szorosan hozzá bújva. Néha nem érti magát... Aztán a férfi keményen markol bele a hátsójába és mielőtt bármilyen módon reagálhatná le, hátra lép, már éppen emelné fel a kezét, hogy megjutalmazza szemtelen tettét, amikor is a szavai mindent kivernek a fejéből. Még az okot is ami miatt itt van. Felvonja a szemöldökén amikor megpillantja azt a vörös bugyit a földön és ha szemével képes lenne, a rongy már füstölne, mérgesen túr bele a fürtjeibe. Mi a fenéért dühös?- tényleg nem érti a viselkedését.
Majd ahogy oldalra billenti a fejét esik le a tantusz, a fiú meg van sértődve, roppantmód látszik rajta, a miatt hogy kerüli, szavaival Cassandrát is felhergeli. Képes rá, hogy a szolid, udvarias, kedves lányból egy erőszakos, vérengző állatot hozza ki, a legrosszabb énjét, a démonit, egy csettintésre.
-Nos a remek megfigyelőképességemnek az is feltűnt, hogy be vagy rúgva, baromira,--finoman ráncolja össze a szemöldökét, és a sértett hangnem amit használsz, ami nem mellesleg egy öt éves kisfiúra emlékeztet, nos...lép közelebb hozzá, egészen közel, tudja jól, hogy a tűzzel játszik, de nem bír ellenállni a kisördögnek a vállán. Aztán mégis meggondolja magát, tejfehér, tompa fogai gondolkodva mélyednek ajka alsó húsába, vesz egy mély levegőt, és legyűri a rossz indulatú megjegyzéseket, ő az egyetlen valaki akire számíthat.
-Nos be kell valamit vallanom,- - súgja bele a fülébe, ajka éppen hogy érinti a fülét, egyik keze rásimul a meztelen mellkasára, körmei karmolva szaladnak végig rajta le az alhasáig. azt hiszem bocsánatot kéne kérnem a viselkedésem miatt, sajnálom, nem akartam azt, nem akartalak kerülni, csak izé... megijedtem, megijedtem saját magamtól, és attól a bármitől is amit ébresztettél bennem, de izé segítséget szeretnék kérni, elszöktem Asmodeustól, te vagy az egyetlen akire számíthatok leheli a fülébe, majd tova illan a konyha felé, hogy a hűtőhöz érve kinyitva azt bekukkantson a tartalmába, ugyan is hosszú órákon át nem evett, megadva a módját még le is hajol.


• words: xxx • Megjegyzés: xxx •

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! 3rZvgf4
Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby! Empty
Vissza az elejére Go down
 
Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Passion in Las Vegas
» Ashton & Cassandra
» Ashton & Cassandra
» Asmodeus
» Calypso & Woodrow - Marry me, Baby!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Alternatív játékok
-