Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Ashton & Cassandra




Tárgy: Ashton & Cassandra   Szomb. Aug. 23, 2014 4:38 pm

Cassandra zavartan bámul ki a busz koszos ablakán, már akkor tudta, hogy rossz ötlet, amikor még csak megfogalmazódott benne az ötlet. Napok óta gondolkozott rajta, hogy megtegye-e vagy sem. Végül mégis úgy döntött, hogy ideje szembe néznie vele. A lelke bosszúért kiállt a sérelmekért amik a családján estek, a könnycseppekért amiket azóta hullatott. Szembe akar nézni vele, tudni akarja, hogy mégis ki az aki nemzette. De jól meg kellett gondolnia, hogy kitől kér segítséget. Asmodeus mostanában nagyon elfoglalt.... pontosabban hónapok óta nem látta, de amúgy sem biztos benne, hogy a segítségére sietne ebben az ügyben, tehát ő kilőve. Ott van még Sasha is, de valami hatodik érzék azt súgta neki, hogy ő sem lesz valami segítőkész ebben az ügyben. Alec és nővére sem valószínű, hogy örömmel segítenének, sőt sokkal inkább el tudja képzelni azt, hogy inkább kötözik az ágyhoz. De Cassandra nem bírt tovább magával, muszáj volt lépnie. Az egyik házi buliba ahova az egyik osztálytársa rángatta el, fél füllel meghallott valakit, aztán addig nyomozott, amíg ki nem derítette, hogy van valaki aki esetleg tudna neki segíteni. Némi készpénzért cserébe kapott a fickóról egy képet, valamint egy hozzá tartozó névvel, és hogy két nap múlva hol találhatja meg. Ha a lánynak az utolsó centje is erre fog el menni a zsebpénzből, amit a szülei adnak neki.... akkor is felkutatja azt a férget, szembe akar nézni vele.... vagy talán inkább szembe köpni, na igen, az igen csak szórakoztatóbb és érdekesebb volna. Az a két nap nem telt el mással, csak azon gondolkodott, hogy megtegye vagy ne, de úgy érezte, hogy ismeretlenül is eleget ártott a családjának, vannak bizonyos kérdések amiket fel akar tenni, egyszerűen muszáj. Ezért kitalálta, hogy hétvégén az egyik barátnőjénél fog aludni, hogy kellőképpen tudjon tanulni. Egy sötét színű farmert húzott magára, felülre egy egyszerű fehér trikót, lábára fekete platform cipőt választott, a sminket most sem vitte túlzásba, csupán halvány szájfényt szempillaspirált és szemceruzát használt. A hideg ellen magával vitte a bőrdzsekijét, oldaltáskáját a vállára tette amibe egy adag váltásruhát, illetve a telefonját és az összes pénzét bele rejtette. Aranyhaját laza hullámokba vasalta, és egy virágmintás fejpánttal akadályozta meg, hogy rakoncátlan tincsei nefelejcs szemeibe hulljanak. Amikor felszállt a buszra, első gondolata az volt hogy azonnal haza menekül, de félelemnél a kíváncsiság, a vágy sokkal erősebb volt, így nem gondolt semmire sem. Vagyis inkább azt kezdte számításba venni, hogy mostanában miért tesz ilyen dolgokat? Ez nem rá jellemző, hogy feljön egy poros buszra és meg keressen egy ezer idegent aki valami szociopata, V-függő drogos, moráltalan erőszakos alkoholista is lehet. A táskája mélyéről elő húzza a fényképét a srácról, első ránézésre nem tűnik annak. De mindegy, hogy az vagy nem az.... állítólag jó a szakmájában, amit nem is tud a lány pontosan definiálni, reméli kezdő tőkének ennyi megteszi,majd valahonnan szerez még pénzt, talán ha minden kötél szakad megkérhetné asmit, hogy segítse ki esetleg egy kis kölcsönnel. Amikor a két üléssel arrébb helyett foglaló alkoholmámorban utazó férfi felébred hangos horkolásából, a lány ijedten rezzen össze. Szerencséjére a busz lefékezz jelezve hogy megérkeztek, Cassandra gondolkodás nélkül siet le a buszról. Ahogy az interneten sikerült megnéznie a club ahol a srác most tartózkodik, csak pér utcával van arrébb, ezt akár gyalog is megtudja tenni. Gyors léptekkel szeli át azt a pár utcát, talán még sem volt olyan jó ötlet ez a kirándulás mint tervezte. Ha minden kötél szakad még mindig tud telefonálni Sashának, biztos benne hogy a farkas azonnal érte sietne. De nem, fő a pozitív kisugárzás, hozzáállás, ne lesz itt semmiféle probléma, először is találjuk meg azt az Ashtont.
Vesz egy mély levegőt, ahogy a pénztárnál kicsengeti a belépő árát, a dzsekijét nem adja le a ruhatárnál, most nem bulizni és a szórakozni jött, sokkal fontosabb dologért. Először úgy dönt, hogy csillapítsa a torkát égető szomjúságot ezért a pult felé veszi az irányt. Miután megkapta a kóláját, kortyol belőle egy nagyot, majd nagy lendülettel fordul meg. Nem kellett volna, ugyan is egyenesen egy izmos mellkasnak ütődik a keze, pohara tartalma a mellkas tulajdonosán köt ki, ijedtében elejti a poharat, ami apró szilánkokra törve koppan a padlón. Zavarában pír lepi el az arcát.
-Öhm.... elnézést.... ne haragu...-bocsánatkérés közepette lefagy amikor találkozik a tekintetük, ez az az ember akit keres, aki miatt ide utazott jó kis bemutatkozás....
-Izé.... sajnálo....ügyetlen vagyok,-böki ki zavartan.

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassandra Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Kedd Aug. 26, 2014 12:59 am

Én alapjában véve egy kiegyensúlyozott ember vagyok; ugyanannyi dührohamom van, mint amennyi idegösszeomlásom. Az persze jó kérdés, hogy mikor melyik mutatkozik meg, és hol és ki előtt. Ezek ugyebár a fontos kérdések. Nem nekem. Hanem azoknak a szerencsétleneknek, akik az utamba kerülnek ilyenkor. Isten óvja őket a haragomtól, vagy a dühkitörésemtől, vagy az idegösszeomlásomtól, vagy mi ez. Bármi is legyen, nem szokták megköszönni. Már csak azért sem, mert lássuk be… halottként ezt igencsak nehéz lenne kivitelezni.
Szomorú, nemde? Hogy pusztulást hagyok magam után. Meg siránkozást, nyöszörgést, és persze kielégített nőket. Tehát annyira rossz tán mégsem lehetek…
Az már egyébként más kérdés, hogy egy jó nagy idióta barom vagyok, mert hagytam magam idecsábítani. Nem járok ilyen helyekre, szórakozóhelyekre. Ahol nagy a nyüzsgés és a tömeg, irritáló a zaj és orrfacsaró a bűz. Nem mintha panaszkodni akarnék, mert mindez ugyebár a legkevesebb. Amitől igazán tartok, azok a vadászok, akik már régóta a nyomomban vannak. És én menekülök előlük.
Menekülök, de minek?
Túlélési ösztönnek nevezik, azt hiszem. Elvégre ameddig nem kapnak el, addig kell kiélvezni az életet. Remélem, hogy ez a pillanat – mármint amikor elkapnak – úgy következik majd be, hogy én éppen egy tízből tízes nőcskét döngetek, amikor kieresztik a belemet azok a szemetet. Szép halált akarok. Ennyi igazán kijár nekem.
Egyébként a veszély az egyik lételemem, szóval nem is csoda, hogy hagytam magam rábeszélni az itteni bulizásra. Egy formás dekoltázs, egy csinos fenék és két szép szempár – már elég is. De természetesen a felsorolásomból az első az, ami leginkább dominál. Merthogy egy szemet nem lehet megfogni, ellenben egy valamirevaló didkót igen. Azt jó alaposan meg lehet markolászni, még talán a tulajdonos beleegyezése sem kell hozzá, amennyiben bevállalunk a szent cél érdekében néhány pofont. Ráadásul ez a bizonyos pofon, ha engem kérdeztek, sokkal inkább hasonlít arclegyezkedéshez, mintsem egy kiadós felképeléshez, de a részletekbe már inkább ne menjünk bele. Tehát a lényeg; megéri. És a szem abszolúte eltörpül a szemrevaló idomok mellett. Az a tag pedig, aki kitalálta ezt a szem a lélek tükre dolgot, nos… nyilvánvaló, hogy homár. Épeszű férfiember ilyeneket nem mond. De még csak nem is gondol!
Nagyjából itt tart a gondolatmenetem két kör rövid és egy jó pár korsónyi sör után. Aztán éppen azon vagyok, hogy egy ülőalkalmatosságot szerezzek magamnak és az újdonsült hölgyeményemnek, akinek a nevét ugyan nem tudom, de olyan duzzadt ajkai vannak, hogy nem is számít, mert nem igazán látok tovább a lényegnél. És ugyebár azt mi már letisztáztuk, hogy nekem mi a lényeg.
A csaj pedig az egyik pillanatban még itt volt, a következőben meg már Uri Geller módjára teleportált egy másik univerzumba, valahova az egyszarvúk földjére vagy isten tudja hova. Akárhogy is, cserébe valaki ügyesen nyakon önt valamilyen löttyel. Szag alapján kólával.
Hát… köszi, igazán.
- Ez most komoly? – pillantok le elégedetlenül a nedves pólómra, majd ezzel a lendülettel meg is ragadom a ruhadarab nyakát. – Csak egy szavadba került volna, hogy levegyem, igazán nem kellett volna ezért elpazarolni az italodat és összeredváznod a felsőmet. De ha ennyire ragaszkodsz hozzá… – vonok vállat könnyedén, majd nemes egyszerűséggel lehámozom magamról a ruhaneműt.
Vigyázz Szöszi, mert a következő körben már az alsó részektől fogok megszabadulni!
És nem, a legkevésbé sem zavar, hogy egy szórakozóhelyen nem illik nudizni. Elvégre nincs is kényelmesebb a jó öreg ádámkosztümnél…
- És most te jössz! – vigyorgok rá pofátlanul, sőt... egyenesen bele a képébe. Szerintem az a minimum, hogy akkor most ő is szépen leveszi magáról a felesleges holmit, és villant nekem egyet.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Szer. Szept. 03, 2014 4:18 am

Cassandra már akkor sejtette, hogy nem jó ötlet amikor belépve a szórakozóhelyre megcsapja az alkohol szag. De ha már egyszer eljött ide, és tudja is, hogy kit kell keresnie…. akkor úgy illik, hogy fogja magát és elé álljon, maximum elhajtja végül. De tartotta magát annyira makacsnak, hogy végül is sikerélményben legyen része. Valami belül azt súgja neki, hogy forduljon vissza, hogy hívja fel Sashat, vagy Alecet, hogy jöjjönnek érte és vigyék haza…. biztonságba. Na igen, ezt kellene tennie. De egyszerűen képtelen megtenni, van egy része, egy sötét, gonoszabb rész ami szomjazik a tudásra. De legalábbis feltenne annak a lénynek bizonyos kérdéseket aki nemzette őt. Azért fogalmaz így mert soha az életben nem tekintete apjának, azután sem, hogy megtudta, bizony nem az az apja akinek hitte. Ezentúl is a Sonenclar család fejét fogja tekinteni annak, hiszen ő volt az aki felnevelte, aki küzdött vele, aki szerette, ha bárányhimlős lett akkor pedig ő ápolta, ő volt az aki a gondját viselte. A vér az nem minden esetben jelenti azt, hogy jelent is valamit, ebben az esetben semmiféleképpen sem. Sokszor feltette a kérdést még indulás előtt is, hogy mégis mi a fene ütött belé? Tényleg ezt akarja? És ha valójában nem is vallja be magának, de tény az tény, hogy bizony legalább egy kérdéssel meg akarja lepni: miért? Miért volt képes ilyen galád módon elbánni a családjával…. mármint azon a nyilvánvaló tényen kívül, hogy sajnálatos módon a pokol egyik lelkes katonája. Nem mellesleg pedig szívesen szembe nézne vele, mármint nem biztos, hogy annak idején is ilyen porhüvelye volt, de ha nem is a külső tulajdonságokra…sokkal inkább a belsőkre kíváncsi. Mikor Asmodeus elmesélte, hogy tulajdonképpen mi is a helyzet a családjával, akkor mesélt egy két dolgot erről. Természetesen másra is kitért, olyan dolgokra is, amikben nem teljesen biztos, hogy úgy van, de valamilyen oknál fogva elhitte minden szavát, vagy éppen majdnem el hitte. Valahogy ez a reinkarnálódott dolog túl fura, túl hihetetlen, az agya képtelen elfogadni, vagy éppen felfogni. Na nem mintha ha a többi dolog kevésbé lenne hihetetlen, kezdve azzal a témával, hogy Asmodeus egy bukott angyal, és az egész cuccot Luciferről meg társairól teljesen úgy mesélte el, mintha…. nem is éppen áldozatok, de legfeljebb nem annyira hibásak. valahogy az esze képtelen volt rá bólintani arra, hogy ez így történne, de valami…. a szíve, iszonyú gyorsan, talán túl gyorsan is állt mellé. A szíve ugrott minden egyes pillantásánál, vagy éppen mondatánál, tehát az esze és a szíve keserves harcot vívott, és kegyetlenül győzött a szíve. természetesen teljesen feleslegesen…. hiszen lassan több, mint három hónapja, hogy nem hogy a színét nem látta, de enyhén fogalmazva még csak egy sms nem sok annyi sem érkezett tőle. Mintha egyszerűen valami felszippantotta volna az égbe, vagy éppenséggel le a Föld alá. Tulajdonképpen attól függ honnan nézzük, a lánynak azóta minden éjjel fülledt, lázas álmai vannak a volt angyallal, nem akar róla álmodni, nem akar rá gondolni, mégis most még jobban vágyik utána, mint eddig. szavakkal igazából le sem tudná írni azt amit jelenleg kavarog a fejében, talán még egy menő dilidoki sem lenne rá képes. De most nem az elmélkedés és az önsanyargatás ideje van, ha nem tett volna így lehet a szerencsétlen srácot sem önti nyakon. Egészen addig a pillanatig míg meg nem hallja szemtelenkedő hangját, még sajnálta is, de arcáról azon nyomban eltűnik a kedves mosoly, helyébe pedig elkerekedett szemek és tátott száj telepedik. De mielőtt bármit tehetett volna, vagy egyáltalán feltűnt volna neki, a pasi szuperhős sebességével vetélkedve kapja le magáról a kólától bűzlő pólóját. Cassandra nefelejcskék íriszei akaratlanul is le siklanak a szálkásan kidolgozott vállon, mellkason, hasfalán megtudta számolni mind a nyolc kockát egészen addig míg a nadrágja meg nem akadályozza benne. Mindezt elefántcsontszínbe vonva, talán még a lánynál is tejfehérebb színnel büszkélkedhet az ellenkező nem tagja. A környező lányok hangos sóhajai rántják vissza a valóságba, szemöldöke kérdőn szalad a homloka közepébe amikor átpasszolja neki a labdát. Nyugalmat erőltet magára, majd egy lépéssel közeledik felé, ahogy a bőrdzsekije zsebébe nyúl talál pár centet benne… pontosan nyolc darabot. Angyali mosolyt varázsol arcára, feje magasságába emeli apró öklét majd ujjait egyenként engedi ki, az apró csilingelve ér földet, talán egy kettő a lábán is koppan.
-Parancsolj itt a fizetséged a műsorodért, valamint gyanítom körül-belül ennyit is érhet a póló ami véletlenül tönkre tettem.- végül közel hajol hozzá hangja a fiú fülét súrolja amint megszólal:
-Mellesleg mivel még mindig szomjas vagyok ezért lógsz nekem egy másik kólával…- mielőtt bármit is tehetne biztonságos távolságba húzódik, de csak annyira hogy hallja is őt.- Amúgy én keresnék valamit a végén megfázol, ilyenkor csalóka az időjárás.- próbálja kikívánkozó nevetését vissza fojtani egy kacsintás kíséretében.

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassandra Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Vas. Szept. 14, 2014 4:33 am

Én alapjáraton szórakozni jöttem ide, elvileg. Az persze részletkérdés, hogy kinek mi számít szórakozásnak. Értelemszerűen normális aggyal rendelkező egyéneknek nem mondható szórakozásnak egy olyan eset, ha nyakon öntik őket ragacsos kólával. Akkor már legalább valami drága piával locsolt volna le ez a jóféle fehérnép, hogy valamelyik dög lenyalogassa rólam. Merthogy ahogy elnézem, akadna pár jelentkező erre a nemes feladatra. Olcsó tyúkok. Persze én szeretem őket. Nem vagyok valami válogatós, ha az erkölcsökről van szó, lássuk be. Minél könnyebben adja magát egy leányzó, nekem annál jobb. Habár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretem a nehéz eseteket. Imádom a kihívásokat. És ez a kis szemtelen cicavirág itt, hát nagyon is ínyemre való falatocska lenne. Pláne ha még egy ilyet rám villant azokból az acélkék szemekből, azzal a jeges tekintettel, amivel az imént is nagylelkűen megtisztelt.
Kaján mosoly terül szét a képemen. Természetesen, ha egy hímszerű képződmény játssza el ugyanezt, annak most a nyakát tépném szét vérfarkas módra. De ugye egy ilyen szépséget nem bántunk, legfeljebb csak jól megszexuáljuk. Mert azt megérdemli. Szeretettel.
Végső esetben úgyis csak erre jók, nem?
Fájdalmas lassúsággal nézem végig a centek olcsó játékát, amint a mellkasomra pattannak, majd onnan tovább a földre, csilingelő hangot hallatva a célegyenesben. Ami a mi esetünkben nem mást, mint a padló.
Óh, ez fájt! Szóval úgy gondolja, hogy olcsó a pólóm? Nahát-nahát. Ezek szerint nem sokat konyít a divathoz. Persze ez nem gond, úgysem nagyon bírom elviselni, ha a nők a divatról tartanak napestig élménybeszámolókat, nekem meg a szemem is kettéáll közben. Ilyenkor mindig a hideg futkos a hátamon, aztán le is lépek. Merthogy nem érdekel. Hangsúlyozom; nem érdekel! És ezt nem is tudom kellőképpen hangsúlyozni. Ez egy olyan dolog, amit csak a férfiak érthetnek. És pont. Ugorjunk.
- Még néhány garas, és garantálom, hogy a gatyámat is leveszem – villantok egy fogkrémreklámba illő vigyort a szőkeség irányába. Jól láthatja; nem különösebben hatott meg a kis műsorszáma. És mivel ilyen jó bőr, ezért magától értetődik, hogy nem orrolok meg rá. Születési előjoga van ahhoz, hogy elnézzem neki ezt a nem túl kedves gesztusát.
A következő beszólására pedig már fel is nevetek. Pofátlan a kicsike. Ez tetszik. Lefogadom, hogy ő pont nem erre a reakcióra számított tőlem. Csípem az ilyen harcias fehérnépeket.
- Mellesleg mivel szőke vagy és ebből a szögből egész jók a melleid, ezért veszek neked egy italt, ki ne száradj itt nekem a végén még… De nem kólát, elvégre nem az oviban vagyunk. Rendes italt kapsz tőlem – ajándékozom meg egy újabb önelégült mosollyal. Szerintem rossz emberrel kezdett. Majd pont én fogok neki üdítőitalokat venni, hah! Hát hol él ez? A középkorban? Minden bizonnyal…
És persze, hogy ne érezze magát olyan nagyon biztonságban, gyorsan leküzdöm a köztünk lévő távolságot, majd se szó se beszéd, nemes egyszerűséggel átkarolom a vállát. Alaposan hozzápréselem a csupasz felsőtestemet, hadd érezze csak, hogy mit akar kihagyni. Még nem késő, még idejében meggondolhatja magát…
Most mondjátok azt, hogy nem vagyok nagylelkű!
- Igazán kedves tőled, hogy így aggódsz az egészségemért, de nem valószínű, hogy a megfázás fenyeget – magyarázom neki, miközben lassan elindulok az italpult irányába, és mivel még mindig erősen karolom a vállát, így kénytelen ő is velem jönni.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Kedd Szept. 23, 2014 7:32 pm

Amikor Cassandra fejéből kipattant ez a zseniálisnak egyáltalán nem mondható ötlet és kézbe kapta a fickóról a képet, akkor nem mondták és nem is gondolta volna, hogy ekkora seggfej. De teljesen lényegtelen, hiszen a legfontosabb az, hogy megtegye azt amire fel akarja bérelni. Még pedig, hogy azt a démonivadékot megkeresse és hogy szembe tudjon nézni vele, feltegye a világ legegyszerűbb kérdését, majd jól szembe köpje, ezzel is bizonyítva, hogy köbö mennyit gondol róla a lány. De ehhez segítség kell, és úgy hallotta bármennyire hímsoviniszta, paraszt gyereknek tűnik, mégis ha ért hozzá, csak annyi kell, hogy kibökje, oda adja a kezdő tőkét és ő már itt sincs. Ő meg nyugodtan tivornyázhat a saját mocskos, erkölcsöktől mentes, laza világában. Igen ám, de a terv nem volt olyan könnyű megvalósítani, mint tervezni, főleg, hogy két percenként viszketett a tenyere azért, hogy levakarja vele pofájáról azt az elégedett és büszke vigyort.
Mikor a környező csajok kocsányon lógó szemekkel bámulják, ő csak egy szimpla szem forgatásra képes, hihetetlen, hogy vannak nők, akik ennyire sekélyesek legyenek. Nem szeret a középpontban lenni, de ahogy elő adta a kis sztriptíz műsorát a pasi, a fél diszkó tekintete ő rájuk szegeződött. Hurrá. Megpróbálja kizárni a külvilágot, ami nem is megy olyan nehezen, mert ahogy meghallja harsány hangját, egyszerűen elönti a méreg és nem vágyik másra, csak hogy minél előbb pucoljon. Bár a tervet jobban is össze rakhatta volna, mert ez mind szép és jó, de mégis hogy a fenébe fog éjfél körül vissza jutni Port Angelesbe? Nem zavarhat bárkit, hogy azonnal jöjjenek érte, mert ő így akarja. Igen, most már be látja, hogy talán nem kellett volna ezt a tervet ennyire elkapkodni. Sőt most, hogy a fénykép szereplőjével áll szemtől szemben és itt víritja izmos hasfalát…. egyre jobban kezdi úgy érezni, hogy sokkal inkább tűnik kamikaze akciónak, mint nyugodt tervnek. Néha kicsit gondosabb is lehetne, de úgy tűnik mostanság ez a szó hiányzik a repertoárjából.
Egyáltalán nem azért a közjáték mert szeretné, ha meghatná a fiút, vagy mert annyira nem ért a divathoz, igazából csak ezzel akarja a tudtára adni, hogy köbö ennyit gondol a műsorszámról ami a leggyengébb cheap and dale show-ba se ment volna el. Na nem mintha, Cassandra olyan sok ilyen műsort látott volna, ez volt az első alkalom, de biztos benne, hogy a profik nem így űzik az ipart. Sőt…
-Ugyan! Nem akarok az itteni csajoknak szívrohamot okozni, megkímélném inkább az ő, de leginkább az én szememet… a végén még megvakulnék,- vágja oda neki szemtelenül, ahogy nefelejcskék íriszeiben megcsillannak a neon zöld fények. Meg kell hagyni, azért a srác nem rossz példány, és ezt tudja is magáról, különben nem vigyorogna úgy mint a tejbe tök. De az is látszik rajta, hogy erkölcsei olyan gyengék, mint egy agyon mosott ruha darab, és ez még enyhe kifejezés is volt. Sőt biztos benne, ha az utcasarkon ácsorgó nő felajánlaná szolgáltatását és bájait, simán élne vele még azt sem izgatva, hogy bármilyen fertőzést elkap… sőt lehet is kapott már. Fúj.
Már épp valami frappáns szövegen töri a fejét, amikor torkára fagy a szó a következő szavait hallva, eperszínű ajkai tátva maradnak, elefántcsont színű bőrét ellepi a pír, szerencse, hogy a szórakozóhely sötétjében nem lehet észrevenni. legalábbis abban reménykedik, hogy nem fogja, nem lenne túl kedvező, így is el van szállva magától.
-Igazán megtisztelő, Mr. Úriember, hogy ilyen adakozó velem, mit fog ezért viszont kérni? talán a bugyimat?- vágja oda neki felvont szemöldökkel,- mellesleg örülnék, ha a szemed levennéd… a melleimről, bizonyára akad jó néhány ri…- nyel egy nagyot mielőtt alpári sértésekkel illetne bárkit, ő nem szokott ilyen lenni,- szóval néhány lány akin sokkal kevesebb ruhadarab van.
Igen, most már egészen biztos benne, hogy nem tudja milyen fába vágta a fejszéjét, ha eddig nem tudta. A fickó sokkal keményebb, mint látszik, tuja mitől döglik a légy, és olyannak tűnik akinek nem számít semmi, csak ami a lába között van. Illetve, hogy hozzá van szokva, bármit is akar megkapja. Atya Isten, még sem volt virágzó ötlet egy olyan pali után nyomulni akinek csak a nevét tudja, meg egy arcot.
Mire feleszmél a fiú már át is karolja a vállát, ami még hagyján, meztelen felsőtestét jól a lányéhoz nyomja. Cassandra próbál kiszabadulni az izmos karok alól, és hálát ad az istenek, amiért a ruhatárnál nem adta le a dzsekijét, így nem ér egymáshoz a bőrük. A testének a melege elég, sőt, eddig fel sem tűnt neki, most szinte letaglózza lábairól. Érzi… valahogy benne is azt a sötétséget érzi, mint ami az ő vérében is csörgedezz, természetesen… nem olyan erősen, de érzi. Elkerekedett szemekkel bámulja arcvonásait, de természetesen egy ilyen dolog egyetlen ember arcára sincs ki írva. Kénytelen vele tartani a pulthoz, mivel, hogy magával rángatja. A pulthoz érve az egyik csaj azonnal oda jön hozzánk, hmm ki a fene gondolta volna, amikor ránk kerül a sor, halvány mosollyal közli a lány, hogy egy ásványvizet kér. Nos… üdítőről volt szó ugyebár, és nem vízről. Lehet, hogy ő kemény játékos, de nem eszik olyan forrón a kását, ő sem hülye teljesen. És ha valaki mellett hát egy ismeretlen mellett nem fog alkoholizálásba kezdeni, az egyszer fix.
-Óh, és miért nem? talán te vagy Superman vagy mi?- akaratlanul is csúszik ki ajkain a pimaszkodó kérdés, nem tudja mi ütött belé, de ez a pasi olyan kekeckedő, hogy nem bírja meg nem megállni, hogy ne szóljon bele. Lehet valakit utálni ismeretlenül?


Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassandra Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Szer. Szept. 24, 2014 3:25 am

Mi tagadás, elég nehéz napokat tudhatok magam mögött. Napokat? Hónapokat! Hónapokat! Éveket! Az a folyamatos menekülés, a fárasztó üldözések és a még fárasztóbb munka, mert hát valamiből ugyebár meg kell élni. Már ha a napestig tartó alkoholizálás egyáltalán annak számít, mert nagyjából nálam itt ki is merül a „megélés” fogalma. Ételt aligha fogyasztok, csak farkasként egy kis nyers húst… alkalomadtán. Nincs is szükségem többre, elvégre valamilyen rejtélyes oknál fogva a szervezetem pofátlanul jól regenerálódik, tehát az alkoholon kívül nagyon másra nincs szükségem. És arra is csak azért, hogy gyorsabban teljenek a nappalok és az éjszakák… hátha egyszer véget ér ez a végetérhetetlennek tűnő körforgás, amit az életemnek nevezek. Unalmas és monoton. Még így is, hogy állandóan mozgásban vagyok, mert a nyomomban vannak azok az agresszor vadászok és likvidálók meg még ki tudja, hogy miféle hegyi trollok. Unalmas, mert meguntam a menekülést. Azt hiszem. Sokszor gondolok arra, hogy mi lenne ha… Mi lenne, ha egyszerűen csak megállnék és szembenéznék velük? Minden bizonnyal meghalnék, igen. Pedig lenne ám dolgom bőven ezen az őrült rohanáson kívül. Például szívesen felvenném az örökségemet. Az örökséget, ami engem illett, még így is, hogy tulajdonképpen nem ők voltak az igazi szüleim, és nem mellesleg megöltem őket. Hát, talán mégsem olyan jó ötlet felvenni, hiszen miféle dolog lenne ez így? Olyan etikátlan. És pontosan ezért a legkevésbé sem érdekel. Szükségem van arra a pénzre. Továbbá, ha már a kívánságlistámnál tartunk… talán felkeresném az eredeti szüleimet is. Feltennék nekik néhány kérdést. Hogy miféléket, azt ugyan még én sem tudom, de azért csak megnézegetném a képüket. Vagy nem. Tudniillik nálam ez is olyan hangulatdolog, állandóan változik. Egyik percben még ezt akarom csinálni, a következőben meg már amazt.
És itt tartunk most is. Az egyik pillanatban még ezt a nőt akartam orbitális módon a magamévá tenni, itt helyben. Mondjuk a táncparkett közepén. Ám a következő pillanatban, amikor idetipeg hozzám ez a tűzről pattant menyecske olyan stílusban, amitől még a fülem is kettéáll… hát nagyjából mindenki más megszűnik létezni körülöttem. Illetve a női nemű egyedekre értendő ez, ugyanis a hímivarsejtek eddig sem számítottak túlzottan élőnek. Legalábbis számomra. Ők a tabu kategória, tehát le vannak szarva. Magasról. Nagy ívben. Egytől egyig.
Jóízűen felnevetek, amikor éppen a megvakulásról tart szerény személyemnek oly’ önfeledten előadást. Mi ez? Valami építő jellegű kritika? Ugyan, kislány… ezt te sem gondolhatod komolyan. Valamint elég sajnálatos, hogy még nem jött rá eddig, hogy ez nekem tulajdonképpen bók, és hogy én ezt perverzmód még élvezem is. Sebaj, majd csak rájön idővel…
- Nos… kétség sem fér hozzá, hogy megvakulnál, mivel ilyet még tuti nem láttál eddig – kacsintok rá szemtelenül, egy pimasz vigyorszerű képződménnyel az arcomon. – Minden bizonnyal kiégne tőle a szemed. De még az agyad is! – És a vigyorom továbbra sem hagy alább, sőt egyre csak szélesedik. Így kell ezt csinálni, kérem.
Természetesen egyből észreveszem rajta a zavarodottságot, és még mintha el is pirulna, habár ebben a fényeknek köszönhetően nem vagyok száz százalékig biztos. Mindenesetre vérfarkas lévén elég jó a szaglásom, és egy magamfajta kutyuli bizony megérzi a félelmet, a vágyat és még a frusztrációt is. Többek között. Azt viszont ne kérdezd, hogyan csináljuk, ez amolyan adottság. Az embereknek egészen egyszerűen csak más szaguk van különböző helyzetekben, szituációkban. Furcsa, nemde?
Szóval, ja. A kis reakcióját látva még szélesebb vigyor terül szét az arcomon, már ha ez egyáltalán lehetséges…
Annyira elbűvölő ez a lány, komolyan mondom. Manapság ritkán látni ilyet, pláne ezeken a jól szituált helyeken, úgyhogy tényleg le a kalappal. Abszolúte tetszik, noha ez az én esetemben nagyjából semmit nem jelent. Legfeljebb csak annyit, hogy ebben a pillanatban őt vinném a legszívesebben haza, az ágyamba. De ennyi. Ha nem kapom meg, akkor sem fogok magzatpózban kuporogni a sarokban, mint valami flepnis. Éppen elég flepnis vagyok már így is.
- Óh, szóval van rajtad bugyi? – fakadok ki színpadiasan. – Pedig úgy reménykedtem benne, hogy te olyanfajta lány vagy, aki nem hord magán alsóneműt – hazudok a képébe, továbbra is széles vigyorral a szám szegletében. Mert miért is ne? Értelemszerűen nem néznék ki belőle ilyet. Mi több, ő lenne az utolsó ezen a girhes szórakozóhelyen, akiből kinézném, hogy nem hord bugyit. De azért lássuk be, hogy irtózatosan szexi lenne, ha esetleg kiderülne, hogy mégis. Illetve mégsem. – De ja, ez esetben a fehérnemű tökéletesen megteszi. És csak hogy lásd, milyen úriemberrel van dolgod, megelégszem a melltartóddal is.
Most mondjátok azt, hogy nem vagyok gavallér… – Igen, csakhogy nekem a te melleid tetszenek. Törődj bele – intézem el ennyivel a cicis ügyet egy könnyed vállrándítás kíséretében. Márpedig azt nézek, amit akarok, elvégre az én szemeimről van szó. Ha neki ez nem tetszik, akkor nyugodtan pereljen be. Feltéve, ha mer…
De addig is menjünk és igyunk valamit, mert már porzik a vesém. Szorosan átkarolva őméltóságát, mármint a nagyságos hercegnő gusztusos és igencsak kecsesnek tetsző vállát el is indulunk szépen a bárpult irányába, ahol ő mindösszesen csak egy vizet kér. Na, ne!
Bármiféle megjegyzés nélkül rápillantok egy amolyan bitch please nézéssel, majd a szavaimat a pultos némber felé intézem. – Felejtsd el a vizet, két vodka lesz!
Amíg várunk az italokra, úgy döntök, hogy leszek olyan nagylelkű és megtisztelem a válaszommal. Fene azt a jó modoromat… – Jobb. Én vagyok Batman – vigyorgok rá újfent, mellé pedig megajándékozom még egy kaján szemöldökvonogatással is. Csak hogy tudja, kivel van dolga…

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Csüt. Okt. 02, 2014 8:46 pm

A kíváncsiság elemi erővel fojtja meg a félelmét és az aggodalmát, tudnia kell honnan származik, a szemeibe akar nézni annak a gonosz démonnak aki volt olyan kegyetlen, hogy egy nőt minden zokszó nélkül erőszakoljon meg, majd pár hónap elteltével küldje át a másvilágra. Mert a nagyok már csak így csinálják, mi? Talán drágalátos apja, vagyis inkább az aki nemzette úgy volt vele, hogy ha már az anyját sikerült megerőszakolnia, ezzel együtt rá tenni a mocskos kis kezét a lelkére, akkor legyen hab is azon a fránya epertortán, mert miért is ne? Na meg, mert ne végezzünk már félmunkát alapon, mert hogy lássuk be, igazán béna démonnak kellene lennie ahhoz, hogy félmunkát végezzen. Hát Cassandra ezért akarja mindenáron megtalálni őt, hogy megkérdezzen egy két dolgot, na meg hogy szembe köpje, de ez igazából mellékes. A tény viszont, hogy ehhez segítség kell, mert még csak azt sem tudná hogyan kellene hozzá állnia, és ez a segítség elméletileg az előtte nagyképüsködő majomtól kell, hogy jöjjön. Már első pillanatban ellenszenvessé vált, vagyis ez nem egészen így van, konkrétan abban a pillanatban vált azzá, hogy ő kedves módon még elnézést akart kérni, amiért ennyire béna volt. Erre az a pökhendi alak mit csinál…. na mit? Naná hogy válaszul lekapja a pólóját és mit sem törődve az illemmel, mert hogy ugye kulturált emberek idegenek előtt nem kapkodják le magukról a pólót. De. Ő mindennek tűnt, csak éppen illedelmes fiatalembernek nem, sokkal inkább valami beképzelt, fennhéjázó, övé a világ és bármit megkaphat szindrómában szenvedő idiótának. Szegény, csak sajnos a lány emiatt végképp nem tudja sajnálni. Aki ismeri Cassandrát tudja nagyon jól, hogy nagyon illedelmes, visszafogott lány, de ez a srác, ez már a nézésével meg a bugyuta célozgatásaival is felébreszti benne az ingert, hogy pofon vágja…. egy párszor, meg bele mélyessze cipőjének sarkát a férfiasságába úgy egy tucatszor, a szócsatákról nem is beszélve. Tudjátok, van az a fazon aki alapból irritáló mert olyan jó arcnak képzeli magát, pedig koránt sincs így, csak senki nem volt még aki a pofájába vághatná… hát Cassie szívest-örömest megteszi ezt.
Minél szélesebbé válik a vigyora, a lány annál szívesebben törölné azt a pimasz vigyort a képéről. De nem lenne túl kedves kezdeményezés, főleg, ha azt akarja, hogy segítsen neki, ezért vesz egy mély levegőt, lenyeli ellenszenvét, már amennyire tudja magát türtőztetni, mert egy ilyen pökhendi alak társaságában nem olyan könnyű. Főleg, ha leginkább el fog a vágy, hogy a következő adag kólát a fejre röpítsd, az üveggel együtt, hátha attól észhez térne.
-Óh, ne aggódj nem bukom a kisfiúkra, én inkább a férfiakat csipázom, tudod, akiknek van kisugárzásuk és nem egy unatkozó majomra hasonlítanak,- válaszul vissza kacsint neki. Akár hogy is nem akarja bevallani, de tulajdonképpen egészen élvezi ezt az adok kapok dolgot, vicces hogy minden kis apróságra van valami cinikus válasza, valamint, hogy hogy a lány sem bírja egy zokszó nélkül elengedni a füle mellett a pimaszkodó szurkálódását. Hiába a halovány fény, a neonfények elsuhanó sugarai, szinte biztos benne, hogy feltűnt neki kipirult arca, zavarodott kifejezése az arcán. Egy percig elgondolkodik, majd rájön, hogy hacsak nem valami szuper ügyes emberke aki remek módon olvas az emberek gesztusaiból, nem mellesleg Supermenes röntgenlátással született-amit Cass totálisan kizártnak tart- akkor csak az lehet rá a magyarázat, hogy kiszagolta…. és ha kiszagolta az azt jelenti, hogy farkas, pont mint Sasha. Más magyarázat nem létezhet rá. Össze ráncolja kissé fittos orrát, úgy látszik, hogy a farkasokat mintha vonzaná, úton útfélen beléjük bukkanna. Na nem mintha annyira zavarná ez őt, Sashanak is olyan különleges és bódító illata van…. De inkább nem kalandozik el gondolatban, mert mire észbe kapna az illető lelopná róla a bugyit, mondván, hogy szuvenirnek kell neki. Kinézz belőle ilyen perverz dolgokat, sőt ha őszinte akar lenni, akkor ennél durvább dolgokat is.
-Bocs, hogy csalódást sikerült okoznom neked,- válaszolja egy fikarcnyi sajnálat nélkül, sőt halványan még el is mosolyodik, meg kell hagyni, hogy sikerül azért neki megnevetettnie, ami mostanában nagy szó, s a helyett, hogy gyáva nyuszi módjára elszelelne, inkább szembe száll vele. Mert, hogy a Ózd, a varázsló meséjében szereplő Gyáva Oroszlán bátor tigris hozzá képest. Úgy látszik olyan bátorság lapul benne amiről még ő maga sincs tisztában, de néha azért felüti a fejét, hogy hello nyugi van csajszi, itt vagyok én is. kár, hogy olyankor amikor inkább meghúzódni kellene nem ám erőt fitogtatni, mármint a nem létező erőt.
-Óh, szívet melengető, hogy manapság élnek még a földön ilyen úriemberhez hasonló valamik, mint Őméltósága,- ujjaival mg szalutál is, hogy teljes legyen az öröm,- kár, hogy sose jutsz a közelükbe, nem hogy megfoghasd ujjaiddal, de megnézhesd.
Felvonja az egyik szemöldökét kétkedve, ha ez az ember nem lenne, az fix, hogy ki kellene találni, kész vicc… persze a maga idióta és barom módján, de a végén mg kiderül, hogy egész jó fej. Hát… humorérzéke már van, és az egy pont neki, nincs is rosszabb az olyan hímnemű egyedeknél, akik azt hiszik, hogy milyen menőek, mint viccesek, közben olyanok, mint a só nélküli levesek… íztelenek.
-Aham, csak, hogy a szemeid amit bámulnak az én melleim, szóval van némi bele szólásom,- kezd bele a visszavágásba, habár nem tudja befejezni gondolatmenetét, pedig a vége lett volna igazán csattanós…
Ugyan is szorosan a lányhoz simulva rángatja el a pulthoz, majd a vizet leszavazva, és gond nélkül rendel vodkát. Jajj. Biztos, hogy nem olyan erős, mint Sasha, de most nem szórakozni, meg bulizni jött, elég. Lehúzza az alkoholt, ami amúgy is ráfért, hogy legyen mersze kibökni neki. Majd rájött, hogy itt nem beszelhet vele… négyszemközt kell megtennie, vesz egy mély levegőt, majd közel hajol hozzá.
-Beszélnünk kell,- majd mielőtt felócsudhatna asrác a keze után nyúlva indul el a lépcső felé, felérve a tetejére belöki a lány mosdó ajtaját, biztos, hogy mg a madár sem fog erre mászkálni, a részegek inkább nem másznak lépcsőket. Mikor bezárul az ajtó mögötte, a mosdókagylóhoz sétál, lassan megfordul, hátsóját a szélének nyomva pillant rá.
-lenne egy munkám a számodra,- böki ki.


Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassandra Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Pént. Okt. 17, 2014 10:55 pm

Fogalmam sincs, hogy mégis mi bánata van velem ennek a hamvas bőrű szőkeségnek, elvégre én úriember vagyok, nem erőszakoltam még meg a táncparkett közepén. Itt és most. Pedig akár megtehetném, már ha egyáltalán az ilyesfajta dolgokra buknék, de hát ugye ennyire perverz talán még én sem vagyok… Viszont csak hogy továbbra is magamat fényezzem, hogy micsoda jó modorral áldott meg a sors; nem tapiztam le, nem dugtam le a nyelvemet a torkán, sőt még csak hozzá sem értem. Mindösszesen csak a vérét szívom, mert én megtehetem, és mert annyira jól áll neki az a morcos tekintet. Bizony-bizony. Érzékelem, hogy majd’ meggyilkol a pillantásával, csakhogy pontosan ez volt a célom. Legalábbis ha érzem, hogy az illető vevő a paprikázásra, akkor általában jó alaposan odapörkölök neki, hadd égjen egy kicsit. Imádom a lángokat. Persze ez a mi esetünkben most képletesen értendő, de valamiért mindig is leküzdhetetlen kényszert éreztem az iránt, hogy felidegesítsem a Hercegnőhöz hasonló nőstényeket. Mert csak akkor szexi egy nő igazán, ha dühös, ha gyilkol a tekintetével és a szavaival, valamint ha sikolt. Igen, az kifejezetten szokott ám tetszeni, de ugyebár ez jelenleg luxusnak számít, hacsak nem teszek gyorsan valami gyalázatosat, hogy tényleg sikoltozzon. Velősen, érzéssel – a torka szakadtából. De nem. Nem bántom a leányzót. Mert úriember vagyok. Mint ahogyan azt már mondtam is, egyébként…
Amúgy sem hallanám túlzottan a sikolyait ettől a fenséges zenebonától, amitől lassacskán már a saját gondolataimat sem hallom, nem mintha panaszkodni akarnék. Ugyan kérem, az Isten óvjon tőle, hogy én bármikor, bárkinek panaszkodjak. Nem abból a fából faragtak, tudniillik. Ettől függetlenül tényleg szétszakad a dobhártyám, de mindez már teljesen mellékes egyéni probléma. Ülj le, egyes! Vagy csak szimplán oldd meg…
Visszatérve a névtelen szépséghez, van vele egy kis probléma. Illetve nem is kicsi, hanem hatalmas nagy probléma. Mégpedig, hogy nem az arcomon ül. Pedig… hm, jó is lenne.
Gondolataimból a nem túl kedves szavaira eszmélek fel, amikor is egy majomhoz hasonlítgat. Kikérem magamnak, én farkas vagyok!
- Te most komolyan lemajmoztál? – szalad fel a szemöldököm egészen a homlokomig, aztán a homlokomon túlra. Valahol az egekben, a csillagok mellett egy kis szerencsével meg is áll. Vagy nem. Habár tagadhatatlan, hogy még így is felettébb szórakoztató nekem ez a kis műsor, de azért próbálok úgy tenni, mint akit mélyen megbántottak a szavai. Nem mondom, elég nehéz színészkedni, amikor a legszívesebben valakinek a képébe röhögnél, de mindig is szerettem a kihívásokat, úgyhogy nosza, mókára fel! – Ez fájt.
Maradj komoly. Maradj komoly… El ne röhögjed most a legjobb résznél magad – diskurálgatok önfeledten másodmagammal. Mert én megtehetem.
- Késő… – vágom rá gyorsan, széles vigyorral a képemen. – Már megnéztem – vonok vállat könnyedén, és vágok hozzá még egy fintort is grátisz gyanánt, csak hogy érezze a törődést a drága.
Nem is értem, hogy a nők miért hiszik azt, hogy mi férfiak – igaz, én szerinte csak egy majom vagyok –, tehát mi majmok olyan gáláns lovagok vagyunk, hogy nem nézzük meg azt, ami egyébként a szemünket nyomja ki. Sőt, még azt is megnézzük, ami aligha feltűnő… Elvégre a kis mell is mell, csak éppen nem árt, ha van kéznél nagyítód hozzá. És ami még fontosabb, hogy nem nehéz elképzelni, hogy milyen lehet teljes valójában, habár az tény és való, hogy a látvány általában mindig önmagáért beszél, és ennek a szépségnek az esetében biztos vagyok, hogy a panorámás kilátás felülmúlná önmagát. If you know what I mean.
Aztán az események gyors fordulatot vesznek, és talán én lepődök meg a legjobban, hogy amikor a vizet leszavazva inkább vodkát rendelek neki, nem kezd el egyből fennhangon kötekedni, hogy mi az, hogy itatni merem? Habla-blabla. Tehát, ja. Kissé meglepő, hogy egy rossz alkeszt megszégyenítve gurítja le torkán a tüzes nedűt, de hát ki vagyok én, hogy ítélkezzek felette? Nehogy magányosan érezze magát az iszogatásban, gyorsan én is megiszom az enyémet, majd szívem szerint odafordulnék hozzá, hogy benyögjek valami frappánsat, hátha attól majd visszakapja a régi fényét. Merthogy a tüzes menyecske szerepe nagyon is bejövös nekem, úgy tűnik.
Ám még mielőtt bármit is tehetnék vagy mondhatnék az ügy érdekében, a kisasszony engem megelőzve hajol közel hozzám, mondván hogy beszélnünk kell – ez már önmagában véve is magas nekem, na meg persze rejtély –, majd zokszó nélkül megfogja a kezemet, és már rángat is maga után. Nahát… mi van itt, kérem?
Piszkosul élvezem a helyzetet egyébként, ami gondolom, hogy teljesen egyértelműen látszik is a széles vigyorról a képemen. Ha ezt tudom, akkor már a legelején ledöntök a torkán egy kis piát, és megkímélhettük volna magunkat a felesleges köröktől. Igaz, nekem nagyon is tetszettek azok a bizonyos pimasz és pofátlan macska-egér játék körök. Nem jó az, ha egy nő egyből odaadja magát. A küzdelem megédesíti a nyereményt.
De természetesen nem fogok tiltakozni, ha esetleg úgy dönt, hogy felhagy a gyermeteg játékkal, és inkább leteper, mert már nem bír tovább ellenállni az izmos testem látványának. Merthogy most minden bizonnyal ez történik, hiszen magával rángat a NŐI MOSDÓBA!
Útközben azért még gyorsan felkapok egy üveg vodkát az egyik utunkba eső asztalról. Biztos, ami biztos alapon.
És aztán jól pofára esek, amikor a mosdóba bezárkózva végre a tárgyra tér. Csakhogy sajnálatos módon nem éppen olyan tárgyra, mint amire gondoltam…
- Munkád? – nézek rá elkerekedett szemekkel.
Ez… most… komoly?

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   Szer. Nov. 12, 2014 6:34 pm

A lány nem tudja, hogy mégis mi a fészkes fene ütött belé, de valahogy a srác minden kötözködésére reagálnia kellett valamit… és ami azt illeti reagált is. Máskor szemlesütve hunyászkodik meg, hiszen tudja nagyon jól, hogy ilyet nem illik. De ahogy meghallja ellenszenves hangját és azt a sokat mondó mosolyát, amit oly szívesen törölne le a képéről. De leginkább szívesen ki szúrná, azt a két szemét, ami a frissen vágott rózsa szárára hasonlít leginkább és sokszor olyan pimaszul csillog. Cassandra nem érti mi van vele, ő nem szokott ilyen lenni, és nem szokott ilyen illetlenül viselkedni, pláne nem… mert ezt egyszerűen nem illik. Vesz egy mély levegőt, hogy csillapítsa valamennyire a mérgét ami hirtelen felül kerekedett rajta. A levegőben alkohol, drog és szex szaga terjeng, mire a démona felizzik, nagyon kell erőlködnie, hogy elnyomja magában, mert ha megint hagyja eluralkodni magán…. abból semmi jó nem fog származni, úgy jár mint hetekkel ezelőtt…. és az nem lenne jó senkinek sem. Vagyis… egy valakinek jó lenne, még pedig a benne uralkodó gonosznak, egy ideig… mert táplálkozhatna, de jól lakni úgy sem tudna, hiszen mint már rájött és Asmodeus volt szíves felvilágosítani, nos… csak ő nyújthat neki kielégülést, de attól a démon éhezik, kaja kell neki, vágyak, szexuális, mocskos vágyak, szadisták, mindegy csak az élvezzék a dolgot. Sürgősen kell levegő neki, friss, ami a tüdejébe áramolva nem fogja kényszeríteni, hogy elbóduljon a tekintete, amivel végre valahára normálisan tud gondolkodni, vagy legalábbis eljátszani a dolgot, mert most lassan ködbe borul az elméje. Nagyon nem jó, mert ugyan is ő most nem más okból, mint abból jött, hogy üzleteljen ezzel a félmeztelen egyénnel akinek szívesen bele lépne a májába, vagy egy tollal ki szúrná azokat a zöld íriszeket, vagy csak a platform cipőjének tíz centis sarkát a férfiasságába, hogy ne legyen már olyan fenemód nagyon beképzelt és büszke…
Kacéran vonja fel a szemöldökét, a szája sarkában apró mosoly csillog, alsó ajkába kell harapnia, hogy ne törjön elő belőle a nevetés.
-Talán túl enyhén fogalmaztam, lehet, hogy inkább hasonlítasz egy bogárra, - lép közelebb hozzá, lehelete arcát simogatja, farkasszemet nézve a sráccal. De mielőtt valamit tehetne, gyorsabb arrébb is húzódik félve attól, hogy csinálna vele valamit. Szomorúan sóhajt fel, úgy tesz mint aki nagyon sajnálná, hogy a lelkébe tiport ennek a lelketlen, beképzelt….majomparádénak. Pedig egyáltalán nincs, annyira nincs így, hogy ha tehetné azon az izmos hasfalon is végig sétálna, csak, hogy szenvedjen, és nem egyáltalán nem mezítláb tenné ezt. Felmerül benne a kérdés, hogy mégis mikor támadtak szadista vágyai, de nem is izgatja. lelki szemei előtt elképzeli ahogy a padlóhoz van kötözve, ő pedig húsz centis ezüstből készült tűsarkakkal tipeg végig a mellkasán. Fen hangon morran fel a démona is a tévképzetre, élesen szívja be az aromás levegőt, hogy ki tisztuljon végre a feje.
-Igazán sajnálom, hogy a nem létező lelkedbe tiportam, mond édesem van amivel kiengesztelhetnélek ezért?- billenti oldalra a fejét érdeklődve, de természetesen egyáltalán nem komoly, mert semmit, de semmit az ég adta világon nem tenne meg, pláne nem engesztelgetné őnagyságát és legfőképp nem csinálna olyan dolgokat vele… vagy neki amit ez az idióta élvezne, mert hát… még azért sem. Elkezd viszketni a tenyere egy igazi, velős pofonért, amivel végre már tényleg gondoskodik arról a kurva nagy vigyorról, ami percről-percre növekszik.
-Hát, ha nem akarod, hogy egész véletlenül ki szúrjam egy tollal azokat a gyönyörű zöld szemeidet, akkor javaslom jól gondold meg, hogy mit nézel velük és mit nem.- kacsint rá válaszul, ahogy ujjai között pörgeti a vodkás poharat. Ha Cassandra azt hitte, hogy csak eddig volt idegesítő, akkor nagyon tévedt, ilyen ellenszenvet még soha senki iránt nem érzett. Nem gondolta volna, hogy lehetséges, pedig lehetséges, ez a gyerek, minden szavával, minden mozdulatával… de még azzal a különleges illattal, ami körbe lengi- mivel Sasha-nak is hasonló van, biztos benne, hogy farkas, vagyis nem egészen az… mert valami bele rondít, nem is inkább megfűszerezi, csak nem tudja, hogy mi- ami elbódítja, egy két lábon járó pökhendi állat, aki a lányból a legrosszabb és leggonoszabb énjét hozza elő. Ami köszönhető démonának, nem mintha eddig tudta volna, hogy van ilyen… de eddig azt sem tudta, hogy az ágyban egy démoni bestia, szóval vannak meglepetések, aminek nem igazán örülünk.
Nem igazán okoz neki különösebb nehézséget, erősnek erősnek, viszont jól érezhetően fel van vizezve a cucc, arról nem is beszélve, hogy e között és a között amit Sasha-nál kapott…. nos merőben van különbség nem is kevés. Az eredeti orosz alkohol volt, ez csak olcsó utánzata annak, egy szónak is száz a vége… nem volt túl nehéz ezt véghez vinnie. Nem mellesleg ideje végre a tárgyra térni, akár milyen szórakoztató is a kisegér szerepe míg ő a macska szerepében tetszelegve kergeti a lányt. Leküzdve a félelmét, hogy kettesbe legyen vele, kézen fogva rángatja fel az emeleti mosdó női részlegébe. Amint becsukódik az ajtó mögöttük, kihalássza a zsebpénzét, amivel jött, és most félre teszi azt a roppant fontos kérdést, hogy hogy a fenébe jut majd haza.
-Aham, tudod én fizetek és te megtalálsz valakit, úgy hallottam ezt … dolgozod és szóval lenne valaki akit meg kellene találnod. De semmit nem tudok róla, se név se semmi… Csupán annyi, hogy izé… démon,- pillant rá nyíltan és reménykedik benne, hogy nem fogja azt hinni, hogy meghibbant és hogy bele fog egyezni

Cassandra
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Cassandra
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Ashton & Cassandra Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Play-by : Miss Megan Fox
Vonal1 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 286
Kor : 18
Lakhely : Port Angeles
Rang : Démonbébi
User neve : K.
Vonal2 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Családi állapot : ღAsmodeus tulajdona*--* ღ Valamint van egy plüss Ashkuttya *-* ღ
Foglalkozás : Bérgyilkos.
Vonal3 : Ashton & Cassandra 3rZvgf4
Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Ashton & Cassandra   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Ashton & Cassandra Empty
Vissza az elejére Go down
 
Ashton & Cassandra
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashton & Cassandra
» Ashton & Cassie & Asmodeus ~ Let's go Vegas, Baby!
» Cassandra
» Vincente & Cassandra
» Makelith & Cassandra ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Neon Chandelier Night Club
-