Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Lousie Steiner




Tárgy: Lousie Steiner   Hétf. Dec. 01, 2014 8:37 am



Lousie Steiner
Emma Roberts

► Kora: 93
► Faja: Vámpír
► Rangja: Civil vámpír
► Város: Rád bízom
► Képessége: Nyomkövetés
► Képességszint: II. szint
► Státusz: Megalkotva!
► Viszony: Mániákus üldözőm
► Kapcsolatai:
Graham
Jellem & Történet
Karakter legfontosabb információi
Születési hely, idő: Németország-Berlin, 1921
Átváltozásának helye, ideje: Németország, 1939 (A II. Világháború ideje alatt)
Ahogy az már a feljebb olvasható információkból is kiderült, hús-vér Német lány vagy, akit igen csak megkeményített az élet. A II. Világháborúban elvesztetted a családodat (bátyád, szüleid). Egyedül maradtál, és Isten tudja, hogy hogy maradhattál életben abban a valóságos földi pokolban. Sokáig egyedül, rettegve mindentől és mindenkitől, félve bujkáltál étlen-szomjan. Gyenge voltál, elesett és szükséged volt valakire, aki megvéd, de ehelyett a megváltás helyett a sors újabb csapást mért rád, amikor egyik nap -a szokásos, bevált búvóhelyeden-, ismeretlen, rosszindulatú katonák bukkantak rád, és nem kíméltek akármennyire is könyörögtél. Te csak túl akartad élni az egészet, és egy kis élelmet szerettél volna, semmi többet, de ők kihasználva ártatlanságodat, többször is megerőszakoltak. Meg akartál halni, próbálkoztál is öngyilkossági kísérlettel,ami sikerrel is járt, de ekkor valaki közbe lépett. Az illető arcára nem emlékszel, ahogy a hangjára és illatára sem. Egy a biztos, hogy a legkevésbé sem voltál halott. Illetve de, az voltál. Egy halhatatlan szörny lettél, nyakadon tátongó, vérző harapás nyommal. Többé már soha nem voltál a régi. Nem az az édes, szánalomra méltó, ártatlan kislány voltál, aki csak túl akart élni. NEM! Vad voltál és kíméletlen. Mindent elsöpörtél az utadból, akárcsak egy tájfun. Az első áldozataid azok a katonák voltak, akik úgy elbántak veled. De a vérszomj, az ölni akarás nem csendesedett, és te senkinek nem kegyelmeztél.
Velem akkor találkoztál, amikor a háború elcsendesedett és egész Németország romokban hevert. Mindenhol szegény, éhező, nincstelen emberek, a hullák egymásra dobálva hevertek, és vártak a végső megnyugvásra, Te pedig eközben egyre inkább csak erősödtél. Természetes volt a számodra az öldöklés, a vérengzés, az éltetőt vörös nedű íze, ahogy szétterjed a szádban, és elveszted tőle az eszed.
Az éhínség lesújtó ereje senkit sem kímélt. Se gyereket, se felnőttet, se öreget. De neked másfajta éhezéssel kellett szembe nézned, és nem bírtál uralkodni magadon. Portyázni indultál, a romok alatt megbújva pedig rátaláltál egy reszkető anyára, aki védelmezőn húzta magához három aprócska gyermekét. Halott, sötét szívedet nem hatotta meg a látvány. Szánalmat és éhséget éreztél. Rájuk villantottad tűéles, lüktető szemfogaidat, de ekkor valaki megállított. Megragadta a karodat, hátra rántott, elkapta a nyakad és nem eresztett. Én voltam az. Kíméletlen voltam veled is, akárcsak az összes többi olyan fajtársammal, akik halandó emberek életére és vérére pályáznak. A szemedbe néztem, és nem láttam benne mást, csak mérhetetlen bosszút, és lelketlen, keserű ürességet. Saját magamat láttam benned. Azt az énemet, aki azután lettem, hogy Mariah elhagyott és magamra maradtam. Magamra maradtam, ahogyan te is, de nem mertelek magam mellé fogadni, te pedig ezt soha nem bocsátottad meg nekem. Szentül hiszed, hogy én vagyok a mestered, nekem köszönheted, hogy ilyen lettél. Olyan vagy, mint egy megszállott. A találkozásunk óta eltelt majdnem száz év, de megtaláltál. Az angyali külső mögött ördögi belső lakozik, és bármire képes vagy, bármeddig elmennél, csakhogy elérd a célod, és felfigyeljek rád.


Nem igazán akarok semmit megszabni a karaktert illetőleg. Mivel fiatal (a kinézete legalábbis olyan akárcsak egy 18 évesé) tőlem járhat iskolába is, vagy amit csak akarsz, és el tudsz neki képzelni. Az avatar alany változtatható (csak szőke legyen!), és ha a névben sem stimmel valami, abban is szabad kezet adok, csak német hangzása legyen! ;) Továbbá nincs semmi kikötésem azzal kapcsolatban, hogy hogy telt életed azon része, amikor én nem voltam jelen. Várlak nagyon! I love you



A hozzászólást Graham összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 08, 2015 9:24 pm-kor.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Lousie Steiner 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Lousie Steiner 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Lousie Steiner 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Lousie Steiner Abnts0
Vonal3 : Lousie Steiner 3rZvgf4
Lousie Steiner Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Lousie Steiner   Szer. Dec. 03, 2014 4:55 pm

» Engedélyezett hirdetés!

Mindent rendben találtunk a hirdetésnél, a karakter szabadon regisztrálható.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Lousie Steiner Empty
Vissza az elejére Go down
 
Lousie Steiner
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Graham & Lousie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Administration
Alkoss meg a saját karaktered!
 :: Körözés alatt állók :: Megtalált karakterek
-