Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Graham & Lousie




Tárgy: Graham & Lousie   Vas. Ápr. 12, 2015 4:08 pm


Say Goodbye

Egy óra, göndörre ujjal becsavart haj, rágócsámcsogtatás, mellek nyomása az asztalra - minden, ami ahhoz kell, hogy a velem szemben ülő szőke fiút kivihessem a klub hátsó udvarába, a cigarettázok helyére. Eleinte nehezen akar belemenni, köti az ebet a karóhoz, de negyvenedik heves flörtpercnél kimegyek a mosdóba, lejjebb ráncigálom magamon a felsőmet, hogy a melltartóm a fiúra kacsinthasson és húsz perc múlva nyert ügyem van - nekem, meg a hasamnak is.
Türelmetlen vagyok, amikor felállok a klub bárszékéről és ő nem jön rögtön utánam. A zene idegesítően tombol a fülembe, körmeimet a tenyerembe mélyesztem. Az éhség karmol belülről, kiakar szaladni a torkomból. Nézem, ahogyan a fiú még lehúzza a sörét, mielőtt velem jönne. Látom, ahogyan egy csepp mellé megy, követi az álla vonalát és lefolyik egyenesen a nyakához. Onnantól fogva nem követem a csepp útját. Elbűvölnek a bőr alatt kígyózó erek, mint valami mérges kígyók, akiknek a mérge engem éltet; vér, vér és vér. Pont ilyen színűre lakkoztam ma a körmeimet is, divat emberszokás. De azt senki sem sejti, hogy mit tettem még a lakkba - pár csepp vér és határozottan jobb lett az illata.
Megnyalom a számat és már tudom, hogy nem bírom tovább tartani magam. A fiúhoz lépek, csupán kényszerből csókolom meg; ez nekem semmilyen érzelemmel nem jár azon kívül, hogy közelebb visz a célomhoz. Ő meglepődik, elakar tolni, de ráharapok a nyelvére, mintha csak játszanék. A kiserkenő aprócska véradag megszédít, csukott szemeim fent akadnak és kikúszik egy nyögés a számból. Ég a testem.
Nem teketóriázok, ott hagyom a száját, unottan csókolom tovább a nyakát, egyre jobban előbúvó szemfogaim felsértik gyenge bőrét - kívülről csak egy ártalmatlan, kanos párnak tűnhetünk, ugyanolyan klisésnek, mint a másik húsz idebent.
Azonban, mielőtt a kedvenc részemhez érhetnék, a nyakának a finom átharapásához, megérzem az illatot.
Megmerevedek a pózomban, az emberfiú nyakában, kezével a derekamon. Nem kell látnom, sem hallanom, hogy tudjam, kicsoda tévedt be Seattle egyik szórakozóhelyére; a képességem megsúgja.
Ellököm magamtól a fiút, nem törődve azzal, hogy másik öt embernek esik neki, mielőtt háta és feje a földdel találkozna. Agresszívan vágtatok keresztül a tömegen, a vámpírképességemet nem kímélve döntök el minden embert, aki eddig még nem vette észre, hogy arrébb kellene mennie.
Vakon követem a szagot, a számat szorosra préselem, hogy a szemfogaim nehogy előbújjanak. Már így is eléggé bosszús vagyok; éhes, félbeszakított. Most pedig a múltamat is feltépték, feltépte Ő, aki magamra hagyott, miután adott nekem néhány végtelen napot.
Kiérek a tömeg szélére és meglátom. Ott áll, a haja göndör, barna, pont, amire emlékszem. Nem tudom meglepni; sosem tudtam és soha nem is fogom. Feltépi a megjelenése a sebeket, emlékeztet a múltra, amikor én is gyenge, feltéphető vénájú ember voltam. Szinte hallani vélem a második világháború zajait, a bombák robbanását, a lábam között mozgó katonák élvezkedő sóhajait...
- Graham! - szakítom meg a saját emlékeimet is a férfi megszólításával. A kezem ökölbe szorul, de mégsem merném megütni, mert mi történik, ha elmenekül? Odamegyek hozzá, most idegesít, hogy az emberek számára vonzó magassarkúm kopog a klub padlóján.
- Megakarlak fojtani - sziszegem neki - De nem annyira, mint amennyire beszélni akarok veled. Hol voltál?
Követelőző vagyok, mohó és egyszerre mindent akarok, behabzsolni a válaszait, közben pedig kitekerni a nyakát, kihúzni belőle a gerincét és azzal kikötözni a Napra... És mégis, ebben a pillanatban nem teszek semmit, csupán nézek rá és várok. Ha már több, mint egy emberöltőig kerestem, néhány óra mit számít; halva úgysem tud beszélni.


Lousie Steiner
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Lousie Steiner
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : emma roberts
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 6
Kor : 93
Lakhely : bolyongó
Rang : civil vámpír
User neve : miss k
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : nyomkövetés
Foglalkozás : örök tanuló
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   Hétf. Ápr. 13, 2015 8:38 pm

Ahogy az éj leszáll, és a Nap helyett a telihold válik az uralkodó égitestté, úgy az éjlények is előmerészkednek titkos rejtekükből, és megkezdik portyázásukat.
Ebben a sötét, veszélyekkel kecsegtető napszakban már alig lehet védtelen halandót látni az utcákon. Mióta bizonyítottá vált a létezésünk, az egész város megváltozott. A gyerekeket már nem engedik ki egyedül az utcára, játszóterekre, sportpályákra. A felnőtteket, időseket is többnyire párban, vagy kisebb csoportosulásokban lehet látni az utcákon, boltokban, szórakozóhelyeken. Az egyszerű halandók már nem mernek sehova egyedül kimozdulni, sötétedés után pedig valósággal elszeparálódnak a külvilágtól, mintha nem is léteznének. Nem csoda, hogy félnek, hiszen fény derült egy olyan fajnak a valós létezésére, ami eddig még csak mese és ámítás volt, és ami már akkor rettegést hozott a napjaikba, amikor még csak bizonyítatlan mendemondákat hallottak az éjlényekről, és a tudósok is csak találgatni tudtak létezésünkről.
De mára már minden világossá vált, az emberek nem kételkednek kilétünkben, elkerülik a sötét, eldugott sikátorokat, azokat a helyeket, ahol tudják, hogy nem hallaná meg senki a segélykérő sikolyukat.
Késő van. Nagyjából tizenegy, de talán már éjfél is elmúlt. Ezt passzolom. Az idő számomra, és a magamfajtáknak is egyaránt relatív, nem létezik. Az örökkévalóságot kaptuk, ami sokak szerint áldás, mások szerint pedig a legkeményebb, leg embert próbálóbb büntetés.
Állandó küzdelem a vérszomjjal, amit soha nem fogsz tudni kiiktatni a nyomorúságos mókuskerékből, amibe akkor száműzettek, amikor beharaptak. Olyan ez, mint a Hotel California: kicsekkolhatsz, de nem tudsz elmenni. Mindig azt hiszed, hogy egyszer majd más lesz, képes leszel együtt élni vele, felülkerekedsz rajta, de csupán csak egy- két hónapig érzed magad jól. Utána zuhanórepülésbe kezdesz, egyszeriben csak minden kontrollt, amit addig kordában tudtál tartani, elveszítesz, és lecsapsz.
A szűrőig szívott csikkemet messzire pöckölöm. Az egyik járda menti tócsában landol. Az idő esős, viharos, egy kis jóindulattal akár az "őszies" jelzőt is rá lehetne aggatni. Ideje innom valamit.
Lendületesen fordulok rá a legközelebbi bár ajtajára. Teltház. Jellemző, a sört szinte fillérekért megveheted, a pult mögött szorgoskodó szöszit meg ingyen is megkaphatod a korsó mellé, ha elég kitartó vagy. Mindenhol betépett fiatalok, akik már a világukról sem tudnak.
Néhány más-más fajokból származó természetfeletti, akik között szótlanul dúl a hidegháború, és egy olyas valaki, akit nem láttam már kis híján egy egész évszázada, és aki az energiáiból ítélve semmit sem változott. Felém tart. Eltökélten a nyomomban van. Szerencséje, hogy nem várta meg, amíg én kocogtatom meg a vállát, mint rég nem látott ismerős ismeretlen. Abban nem lett volna köszönet.
Kíváncsi pillantással fürkészem a közeledő kis szöszit. Kezeimet várakozóan összefűzöm mellkasom előtt, hátammal pedig a mögöttem tornyosuló falnak dőlök. A vér félreismerhetetlen szaga olyan intenzíven árad belőle, mintha disznóvágásról jönne. Kezeim egyszeriben csak ökölbe szorulnak, tekintetem fenyegetően izzik fel az idegesítő villódzó neonfények áradatában. Ölt. Még pedig nem is olyan régen. Talán pár perce.
-Mi a büdös franc jutott eszedbe, ha?! - Egyszerre támadunk orvul neki szavakban a másiknak. Testem fölé tornyosulva megfeszül, és ha nem lenne ennyi szemtanú, képes lennék rá, hogy fizikálisan bántalmazzam.
Ujjaim lenge ruhájának pántjára marnak, és erőszakosan közelebb rántom magamhoz, így szagolva bele az őt körüllengő levegőbe,
-Megint öltél! - Vádaskodom egyszeriben csak, és undorodva ellököm magamtól. Megfordul a fejemben, hogy itt hagyom, de túl sokszor kellett már megfutamodnom az életben ahhoz, hogy most ne tegyem meg azt, amit már ezerszer elkövettem.
-Gyere velem... - Puffogom némi fenyegető éllel a hangomban, és még mielőtt elkapnám a tarkóját, gyanakvóan végig pásztázom a terepet. Csak ezután indulok el vele a hátsó kijárathoz, amin aztán kilökve, a bár mögötti sikátorban találjuk magunkat. Itt aztán már nem kímélem a törékenynek tűnő mókuspofit.
-Hogy jutott eszedbe, ha?! Ráadásul nyilvános helyen! - Nyakánál fogva szorítom neki a tűzlétrának, orrlyukaim kitágulnak, ahogyan dühösen kapkodni kezdem a levegőt, éj fekete íriszeim pedig szinte tábort vernek méregzöld pillantásában.
-Ez már... - Félbeszakítom mondandómat, miközben egy újabb gyors terepszemlét tartok, majd amikor meggyőződöm arról, hogy csak ketten vagyunk, ismét rabul ejtem tekintetét a sajátommal, és ezennel visszaveszek a hangerőből.
-....ez már nem az a világ, mint kilencven évvel ezelőtt. Az emberek tudnak rólunk, érted? A dörzsöltebbek szövetkeznek a vadászokkal, akik a mi fejünkkel díszítik ki a házuk falát, érted? Ez már nem játék. Ez már nem az az idő, amikor rákenhetted másra a gyilkosságot, vagy egyszerűen elmenekülhettél. Ha kell, a föld alól is előkerítenek! Háború készül, és ez sokkal nagyobbat fog szólni, mint a legutóbbi... - Hosszadalmas klisém végére ujjaim lassan, de engednek a szorításon, tekintetem megenyhül, és úgy lépek hátrébb tőle, mintha bármelyik pillanatban felgyulladhatna. Kezeimmel göndör tincseimbe marok, igyekezve valamelyest lehiggadni.
-Hogy kerültél ide Seattlebe? -

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham & Lousie 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham & Lousie Abnts0
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   Szer. Ápr. 15, 2015 6:38 pm

Lousie Steiner írta:

Say Goodbye

Ott áll, hátát a falnak döntve, mellkasa előtt összekulcsolt kezekkel. Valahol mélyen vetekszik bennem a gyűlölet és a megkönnyebbülés, hogy egy olyan vámpírral találkozom, akit tanácsokat is adhat. Ám miért pont tőle kérnék tanácsot, amikor ő volt az, aki nekem adta a halhatatlanságot, aztán lelépett, mint ahogyan a férfiak szoktak egy esti légyott után a nőktől.
Látom, ahogyan az arca eltorzul, a hidegvér helyét tompítatlan düh veszi át. Pillantásom ökölbe szorult kezeire siklik és a mérgességemnek egy szétáradó mosollyal adok helyet, holott az én kezem is ugyanúgy ökölbe van szorítva.
Nekem támad, pont, ahogyan én neki. A ruhámnál fogva maga felé ránt. Tudja, hogy öltem.
- Évszázadok tapasztalata, és csak a megint öltél duma jut? - fintorgok felé gúnyosan. Ellök magától, de már nem vagyok az a gyenge kislány, aki ettől hanyatt vágódna. Nem zavar, hogy fölém tornyosul, kihúzom magam és nekifeszülök.
Fenyegetően irányít, hogy menjek utána. Ha kérné, mennék, ám mivel parancsolja, a lábaim a földbe gyökereznek. Eszem ágában sincsen utána menni, mégis valamiért megteszem.C Csak az jár a fejemben, hogy ha majdnem egy emberöltőn keresztül üldöztem, akkor ezt a pár métert miért nem tudom megtenni?
Keze hideg, váratlan csapásként ér a nyakamon, aztán már csak azt veszem észre, hogy a hátamat egy hideg, fém dolognak préseli neki. Érzem a dühét; fémes szaga van a levegőnek, mélyebb, és kevésbé vonzó, mint a vér illata.
- Nem eszembe jutott; én éhes voltam - sziszegem neki vissza. Egy pillanatra elhallgat, nem tudom, hogy azt találgatja-e hogy megüssön, vagy hogy szimplán karót szúrjon a szívembe. Azonban mindkét lehetőséget kizárva folytatja.
Monológot mondd Graham - talán ennyit még sosem hallottam hozzám beszélni. A végére érve elengedi a nyakamat. A düh a tetőfokára hág bennem azok után, amiket mondott.
- Hogy értem-e? Inkább te érted-e! Te vagy az, aki prédikál, aki elítél, ha megölök valakit, mégis, segítettél nekem valaha is abban, hogy ne tegyem ezt? Segítettél megmutatni, hogy ki vagyok, miután átváltoztattál? Nem! - halkan kiabálok, feszülten, pattogósan beszélek és szinte remegek dühömben. Graham álszent.
- Nem érdekel a háború, nem érdekel, ha megölnek. Ameddig van vér, van ember, és a szemfogaimmal áttudom szakítani az emberek nyakának bőrét, semmi sem érdekel - köpöm a szavakat.
EZ a férfi olyan szeszélyes, mint az időjárás, legalábbis klisésen mondva. Az egyik pillanatban dühöng, a másikban pedig mintha az emberek által kedvelt idegnyugtatóból, a Xanax-ból nyomott fel volna párat a fenekébe, a gyorsabb és erőteljesebb hatás kedvéért.
- Ugyanezt én is kérdezhetném - fonom össze magam előtt a kezemet, kutató, szinte szondázó tekintettel meredek rá. - Nem hinném, hogy sok közöd lenne hozzá, miután leléptél. Talán éppen ide menekültél most is előlem? Seattle-be, hm? Kár, hogy megtaláltalak - mellkason bökném, ahogyan a lányoktól láttam az egyik gimnáziumban, mégis, félúton megáll a kezem. Én nem vagyok lány, legalábbis, lélekben már egy 93 éves túlérett, agg korban lévő nőhöz állok közelebb.
- Miért léptél le? - szegezem neki a kérdést, amin talán többet gondolkoztam, mint azon, hogy melyik ember tűnik ízletesebbnek...


Lousie Steiner
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Lousie Steiner
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : emma roberts
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 6
Kor : 93
Lakhely : bolyongó
Rang : civil vámpír
User neve : miss k
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : nyomkövetés
Foglalkozás : örök tanuló
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   Szer. Ápr. 15, 2015 7:43 pm

Vérem valósággal forr a dühtől, az elmém józanabbik része pedig igen csak vészesen közel áll ahhoz a bizonyos detonációhoz. Azzal, hogy megéreztem a szagát, a belőle áradó negatív energiákat, és megláttam őt, amint egyenesen felém tart -valószínűleg nem azért, hogy lebratyizzunk, és meghívjon egy sörre-, elindította azt a bizonyos visszaszámlálást, az óra pedig azóta csak ketyeg, és ketyeg. Egymást követik a másodpercek, percek, míg nem lejár az idő, és akkor félő, hogy valami olyat fogok tenni, amit talán még én magam is megbánok. Pedig ha valaki, jómagam aztán tényleg mindig tisztában vagyok a tetteimmel együtt járó következményekkel, és csak azt teszem meg, amiben tényleg maximálisan biztos vagyok A több, mint háromszáz évemmel már megtanultam, hogy nem érdemes ész nélkül, hidegvérrel, hirtelen felindultságból cselekedni.
-Mégis mit kellett volna mondanom?! "Igazán örülök, hogy újra láthatlak, meghívhatlak valamire?" - Alapvetően egy birka türelemmel megáldott fickó vagyok, de ha egy olyasvalakivel van dolgom, mint amilyen az előttem pattogó, és válaszokat követelő kis szőke is, akkor aztán hamar megtelik a korsó, és ha nekem egyszer elgurul a gyógyszerem, a jó isten sem tud megállítani! Nem kenyerem a saját fajom ellen fordulni, így a sötét, lesújtó tekintet mögött -ha elég szemfüles a kislány-, észrevehet valami mást is. Valamit, amivel azért könyörgök neki, hogy a saját épsége érdekében még csak véletlenül se húzza ki a gyufát.
Mindezek ellenére sajnos hamar beigazolódik, hogy hiába minden igyekezetem, a türelmem egyre inkább fogytán van -kicsit olyan érzésem van, mintha direkt provokálna-, ezért rövid időn belül már egy másik helyszínen, odakint, a bár mögötti koszos, szemetes konténerekkel cifrázott sikátorban folytathatjuk a rendkívül meghitt eszmecserénket. Nem kímélem, olyan erővel taszítom neki a tűzlétrának, ami egy halandó esetében akár komolyabb, traumás sérüléssel is járhatott volna. De mégis minek finomkodjak? Lousie jelenleg nem érdemli meg a finom, kedves bánásmódot. Komolyan, mit vár?! Hogy adjak neki egy nyalókát és fonjam be a haját, amiért ki tudja, hogy hány ártatlan halandó vére ragad már a kezeihez...?
-Mi a f*szról beszélsz te lány? - Szemgolyóim lehetetlen méreteket öltenek hirtelenjében, amikor megvádol az átváltoztatásával. Na, nem! Ezt már tényleg nem hagyom csak úgy szó nélkül. Engem senki -főleg nem egy ilyen alig száz évet megélt kis csitri-, nem vádolhat meg olyannal, amit nem követtem el. Pláne egy ilyen komoly dologgal! A lelkiismeretemre próbál hatni, vagy ő halálosan komolyan abban a hitben van, hogy én tehetek arról, hogy most itt van, és minden szabályt áthágva éli a halhatatlanok életét? Eszembe se jutott soha senkit a saját arcképemre formálni, beoltani a véremmel. Hát még ha előre tudtam volna, hogy olyan szörnyeteg fog később válni belőle, mint amilyen Lousie is lett.
Ujjaimat csak akkor sikerül nagy nehezen levakarnom a gigájáról, amikor hallom a porcok és különböző gégetájékon elhelyezkedő képletek első roppanásait. Nem mondom, ez a szemtelen kis szőke feladta a munkát rendesen. Úgy kihozott egy pár perc alatt a sodromból, ahogy másnak ezelőtt talán még soha nem sikerült. Látszik, hogy ebben az egy dologban vérprofi a csaj.
-Na ide figyelj, Te kis csitri! - Az előbbiekhez képest még egész higgadtan beszélek, miközben továbbra sem hagyom abba a szüntelen fel, s alá járkálásomat. Aztán bumm... váratlanul újra előtte termek, ujjaim újonnan a nyakát szorongatják, homlokom az övének támasztva, pillantásom pedig szinte lyukat vés a szemeibe. Csak szeretném, ha a következőket annál is jobban, mélyebben elraktározná a csalafinta kis elméjébe, mint azt, hogy a test mely pontjain vannak kiszipolyozható vénák...
-Én-soha-senkit-nem-változtattam-át! - Szótagolva beszélek, szavaim pedig fenyegető suttogásként csusszannak ki fogaim között, befejezésképpen pedig egy újabbat taszítok rajta, hogy aztán mutatóujjamat vádaskodóan felé tartva, újabb monológba kezdhessek:
-És hidd el, ha te lettél volna az egyik olyan akkoriban, akinek a vénáját randevúra hívják a szemfogaim, biztos vagyok benne, hogy cafatokra téptelek volna. -Tőlem veheti ezt fenyegetésnek is, vagy aminek csak akarja, bánja a f*szom, de azt ne várja el, hogy szemet hunyjak a viselkedése, hangneme és alaptalan vádaskodásai fölött. Ennyire ne nézzen már madárnak!
-A rohadt életbe, ba*a meg! Hát mit nem tudsz megérteni?! - Nyöszörgöm már csak kínomban, amit egy kíméletlen arcdörzsölés, majd egy újabb tétlen hajba markolás követ.
-Oké, akkor kezdem elölről... - Mély levegő, kifúúúj, mély levegő, kifúúúj...
-...a vadászok öregek, tapasztaltak, ismerik a gyenge pontjainkat, a fegyvereik fejlettebbek, mint valaha, az újonnan megjelent faj pedig, a mutánsok, el akarnak minket törölni a földszínéről, ergo, nem csak te, én hanem mindannyian veszélybe vagyunk, kápizs? - Igyekszem hatni rá a szavaimmal, bár abszolút fel vagyok készülve arra a lehetőségre is, hogy szavai el se jutnak hozzá, hiszen jelenleg ő csak azzal van elfoglalva, hogy biztosan én változtattam át őt, és ha ez így is volt, akkor miért hagytam utána magára...
-Hé, el a kezekkel! - Bár reflexeim, mint a döglött halé, mégis sikerül még időben elkapnom a felém induló csuklót. És igen, ahogy sejtettem. Minden kezdődik elölről. Kínomban felröhögök, és már nem is próbálom meg meggyőzni az igazamról. Egyszerűen csak rágyújtok, a sötét, beborult ég felé intézve a füstöt.
-Te tényleg nem érted, amit mondok? Sokkal fontosabb dolgok is vannak jelenleg annál, mint az, hogy ki változtatott át téged, majd hagyott magadra, ezzel elkövetve a lehető legnagyobb felelőtlenséget, amit csak tudott. - Hirtelen valamiféle megmagyarázhatatlan nyugalom száll meg -talán a ciginek köszönhetem-, hangom már egyáltalán nem olyan feszült, és haraggal teli, mint ez előtt is volt.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham & Lousie 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham & Lousie Abnts0
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   Csüt. Ápr. 16, 2015 8:03 pm

Lousie Steiner írta:
Lousie Steiner írta:

Help or whatever

Mi a legrosszabb egy dühös embernél? A válasz könnyű; két dühös ember. Ezt még fűszerezd meg két vámpírral és máris készen van a tökéletes ház és épülettönkretevő, verekedős brigád. Mikor a személyiségével magával ránt egyenesen ki a hátsó udvarra, hagyom előbújni a szemfogaimat, melyek kényelmetlenül mélyedtek bele a szám belsejébe. Morgok magamban, mégis macska módjára, dorombolásként hat ez a hang.
Felteszi nekem a kérdést. Tökéletes visszavágás. Legszívesebben toporzékolnék, kiabálnék, talán még véres könnycseppeket is hullajtanék, ha nem lenne ott a "szoknyám alatt" az önbecsülésem.
- Mondhattál volna akármit. Azon már úgysem tudsz változtatni, hogy megöltem valakit - és igen, minden kétségem ellenére képes vagyok szinte már undorítóan bájos, mögötte megbúvó agresszív mosolyt villantani.
Már el is felejtettem, hogy Graham milyen, pedig az évek csupán napoknak tűntek. Ha a vámpír tudja, hogy végtelen az élete, elfelejti értékelni az időt, elfelejti, hogy egyáltalán létezik ez a világon és valamilyen önmaga által meghatározott számlálásba kezd... Tehát, Graham ingerült, forrófejű és nem olyan, mint amilyennek képzeltem. Igazából, magam sem tudom, hogy mit vártam az első találkozásunkkor, amikor a szemére vethetem, hogy átváltoztatott, majd egyedül hagyott. Annyira csak azzal voltam elfoglalva, hogy megtaláljam, hogy közben elfelejtettem, mi is lesz majd akkor, ha tényleg el tudom kapni.
A tűzlétrának vág, aztán káromkodik, mikor az átváltoztatásomról beszélek.
- Az emberek és a vérhiány meglágyították az agyadat? - vonom fel a szemöldökömet. Kétségtelen, hogy ő volt az. Ujjait lassan leküzdi a nyakáról, de hitetlenkedve, kinyíló szemekkel néz rám továbbra is. Majd higgadtan szól újra hozzám, ám ez nem a megnyugtató fajta higgadtság, hanem az elfojtott feszültség nyugalma.
És csitrinek hív.
- Csitri? Ez tetszik - kacsintok rá, miközben az arcom kelletlen, a szám lefelé fintorog. Fel s alá való járkálását megszünteti, hogy kezét újra a torkomra szorítsa. Kissé már unom, a szemeimet forgatva próbálom neki jelezni, hogy ezzel semmire sem megy. Homlokát az enyémnek támasztja, agresszívan mered a szemeimbe, én pedig igyekszem mindent megtenni, hogy elszántnak tűnjek, olyasvalakinek, aki tudja, mit akar. Mert bizony döntésképtelen vagyok, ha nem ölésről és vérről van szó.
Közli, hogy ő soha senkit nem változtatott át. Ellök magától, nem csupán a szavaival, hanem fizikailag is. Úgy beszél hozzám, mintha fogyatékos lennék. Közben érzem a nyakamon lévő ujjai által okozott sebek gyógyulását.
Felszegem a fejemet. - Nem hiszek neked. Te voltál az, aki megharapta a nyakamat, amikor gyenge ember módjára öngyilkos akartam lenni... Mégis ki más lehetett volna? Miért nem vagy képes bevallani, mégis mi elől menekülsz? Gyötör a bűntudat, hogy a világra szabadítottál, és nem hagytad, hogy a katonák még a hullámon is elélvezzenek? - nevetek, hisztérikusan vihogok a helyzettől. Próbálom lenyelni a feltörő emlékeket az akkori kiszolgáltatottságomról; az sosem lehet eléggé régen.
Graham most már csak nyöszörög, a hajába túr és csodálom, hogy még van neki, annyit piszkálja.
- Vadászok - ízlelgetem ezt a szót. - Hogyhogy még sosem igyekezett engem senki megölni? Mutánsok? Vadászok? - kapkodom a fejemet. Olyan hihetetlenül jön a pármondatos információ és az életveszély tudata, hogy hátamat a falnak kell vetnem. - Mocskos dögök... Majdnem száz évig egy ilyennel sem találkoztam. Miért pont neked hinném el őket? Lehet, hogy csak újra megakarsz lépni előlem és ez a hazugság a terved része - ciccegem neki megvetően - Eléggé satnya terv, Mr. Tapasztalt - piszkálom hencegő módjára a körmömet. Aztán, őrültkénz, szinte reflexből próbálom meg mellkason bökni, és mielőtt visszahúzhatnám a kezem, ő elkapja.
Egy szál cigire gyújt Graham és én egy darabig válasz nélkül hagyva nézem, ahogyan szívja a cigarettát. Sok mindent kipróbáltam már, de ezt még nem.
- Értem, amit mondasz, Graham, csupán nem akarom neked elhinni - és még mindig csak a cigarettát nézem. - Adj egy szálat! - nyújtom felé mereven a kezemet.
- Szóval, úgy gondolod, hogy jobb, ha a túlélésre koncentrálok és nem arra, hogy ki változtatott át? Ez így kicsit nehézkes lesz; mivel a túlélés egyenlő a láthatatlansággal és a nem öléssel, ezek közül pedig egyikre sem vagyok képes. Így tehát, az egyetlen, amit tehetek, hogy hibáztatok valakit, aki átváltoztatott, és ne akarj meggyőzni, hogy az nem te vagy - magyarázom neki hevesen és mániákusan, talán még mániákusabban, mint az elején, ugyanis kételyeket ébresztett bennem heves tiltakozása.


Lousie Steiner
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Lousie Steiner
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : emma roberts
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 6
Kor : 93
Lakhely : bolyongó
Rang : civil vámpír
User neve : miss k
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : nyomkövetés
Foglalkozás : örök tanuló
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   Csüt. Ápr. 16, 2015 8:56 pm

Felülmúlhatatlan cinizmusával a Requiemét játssza az idegszálaimon, ahogy azokon zongorázva végig, szépen sorjában az összeset elszakítja, és akkor aztán tényleg lőttek neki, akárcsak a környezetünkben tartózkodóknak is. Ha kellőképpen felbosszant, képes vagyok öt perc leforgása alatt, egyszemélyes hadseregként úgy szétzúzni ezt az egész megátalkodott helyet, hogy utána még az se ismerhessen rá, aki a tervrajzát csinálta.
Annyira sikerül kihoznia a sodromból, hogy hol nyakát szorongatom, hol pedig szinte szálanként tépem a hajam, és szüntelenül csak azt kérdezgetem magamtól, hogy mégis mi a büdös franccal érdemeltem én ki ezt a nőstényördögöt, és hogy melyik szárnyas volt az odafönt, aki egyszerre ennyi balszerencsét zúdított a nyakamba?! Igazán szívesen elbeszélgetnék az illetővel!
-Ne merészelj ilyen hangnemben beszélni velem! - Mennydörgöm olyan hangosan, és olyan erővel, hogy a mögöttünk tornyosuló épület rosszabb állapotban lévő oldalfaláról egy marék vakolat is lepotyog. Talán ez, és gégéjének roppanása az, ami mint forgószél, végig söpör az agyamon, szembesít a tetteimmel, és rábír arra, hogy ne fojtsam meg itt helyben, akármennyire is megérdemelné, ahogyan az az "atyai pofon" is már régen kijárna neki, amitől már annyira ég a tenyerem. Ki tudja, miért nem kevertem már le neki egy olyan igazi, csattanós, kéznyomlenyomatos pofont?!
-Inkább csak elég régóta élek már közöttük ahhoz, hogy tudjam, hogy mi is az az emberség! - Suttogom a szemeibe, olyan tekintettel, mintha csak hatni akarnék rá, a lelkiismeretére, a tetteire, pedig legbelül nagyon jól tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez az egész ma esti próbálkozásom, az hogy talán jobb belátásra bírhatok egy minden bizonnyal vérfüggő, gyilkolásmániás, tudatlan, tapasztalatlan fiatal vámpírt, veszett ügy. Már akkor éreztem, hogy nincs remény, amikor a clubban terjengő áporodott levegő először felém hozta a szagát, ami keveredett a frissen kioltott emberi vér aromájával, és nem kevés dühvel, bosszúvággyal egyaránt.
Ha ránézek, a mérhetetlen harag mellett az is eszembe jut, hogy én, hogy kezdtem, milyen voltam az első éveimben, évtizedeimben miután Mariah egy öröklétű szörnyeteget csinált belőlem. Amikor a vörös démon velem volt, végig nézte a sikereimet, azt hogy hogy irtok ki egy egész családot, hogyan gyalázom meg a szűz lányokat, úgy éreztem, hogy enyém a világ. Hiszen tény, és való, hogy ezelőtt kétszáz évvel még mi vámpírok álltunk a tápláléklánc tetején, mi voltunk a trónbitorlók, és egy olyan nő jobb keze voltam, aki abban az időben mindenek felett állt. Aztán mind ennek a hatalomvágynak, túlzott egoizmusnak és lehetetlen szintekre törő bigalomániának egyszeriben csak vége lett. Zuhanórepülésbe kezdtem, és hogy mi volt ennek az oka? Egyszerű. Mariah, a beharapóm, a mesterem, a szerelmem, magamra hagyott. Évekig küzdöttem utána a magánnyal, és azért, hogy újra felfigyeljen rám, és hogy megint kelljek neki. Egész falukat, városokat mészároltam le, azt akartam, hogy a hírem eljusson hozzá, és megbánja, hogy lemondott rólam, de többé már nem kellettem neki. Ezek után határoztam el magam, hogy ideje egy teljesen másik életet kezdenem. És, ha nekem sikerült, akkor ennek az előttem pattogó kis szőke fruskának miért ne menne?! Csak nem én leszek az, aki ebben segíteni fog neki... Talán, ha kéri, és látni fogom rajta, hogy komoly "leszokási" szándékai vannak. De ilyen soha nem lesz...
-Mondd, miért kell neked ennyire értetlennek, és akaratosnak lenned? - Öklöm erőtlenül csattan mellette a penészes, átázott házfalon, a levegő áramlása pedig lassacskán normalizálódni kezd a tüdőm, és a külvilág között. Talán kezdem feladni? Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha ba*nék a világra, és erre az egész lehetetlen helyzetre, azt hazudnám, hogy "igen, én voltam az, aki átváltoztatta!", és ezzel talán megszabadulnék tőle. Vagy az egész csak rosszabbá válna.
-Egyáltalán nem érzek bűntudatot olyanért, amit nem is követtem el. - Szűkölöm sziszegve, akárcsak egy felzaklatott, támadni készülő vipera, ám az újabb robbanás helyett ezennel elvágom a megfelelő zsinórt, és egyszerűen csak rágyújtok.
-Igazán szar lehet neked, de mindenkinek megvan a saját keresztje, amit cipelnie kell egy életen át. A mi esetünkben, egy örökkévalóságig. - Vállat vonok, és hosszasan kifújom a füstöt.
-Ad a halál neked gyúlékony anyagot a kezedbe! Különben is, még kiskorú vagy.... - Húzom kicsit az agyát, ahogy ezt ezidáig ő is tette velem, és még egy rendkívül bosszantó kacsintást is rögtönzök szavaim mellé. Elvégre teljesen igazam van. Lehet, hogy az életkora már majdnem meghaladja a százat, de a kinézete még koránt sem... Ő már örökre egy tündérpofa kis szőke kamasz lány marad.
-Nézd kislány, azt gondolsz, amit csak akarsz. De azt elhiheted, hogy senki, SENKI nem fogja meghallani a sikolyodat, amikor brutális kegyetlenséggel megkínoz majd egy vadász team, hogy információkat szedjenek ki belőled, vagy amikor majd a mutánsok egy kisebb hordája fogságba ejt, és újra át kell majd élned azt, amit az átváltoztatásod előtt is tettek veled azok a katonák. - Ismét a jó öreg Graham féle módszer. Ha maradt még benne, a sötét lelkében némi a régi, átváltoztatása előtti Lousieból, akkor talán most érni fognak valamit a szavaim... de ha nem...
Az egyik távolabbi pocsolyába belepöckölöm a szűrőig szívott csikkemet, majd egy újabb kósza pillantás a szemeibe, végezetül ellököm magam a faltól, és zsebre dugott kezekkel, kapucnival a fejemen elindulok...

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham & Lousie 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham & Lousie Abnts0
Vonal3 : Graham & Lousie 3rZvgf4
Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham & Lousie   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Graham & Lousie Empty
Vissza az elejére Go down
 
Graham & Lousie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lousie Steiner
» Olga&Graham
» Adramelech Vs Graham
» Graham and Zeph
» Graham and Roman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Bárok & Klubok :: Neon Chandelier Night Club
-