Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Graham and Roman




Tárgy: Graham and Roman   Kedd Ápr. 14, 2015 6:00 pm




Graham and Roman


[You must be registered and logged in to see this image.]
- Tessék - nyújtja oda a két zacskó vért Dannynek, ki megnyúzva, szétlyuggatva tért vissza kastélyra emlékeztető rezidenciájukba. Elmondása szerint meggyűlt a baja néhány vadásszal, s még most is furcsa szemekkel méregeti őt Roman, elvégre túlélte. Fiatal vámpír, alig négy éve változtatta át a férfi és ha tényleg igaz az, hogy négy vadászt hagyott maga mögött, akkor valaminek történnie kellett ott. Nem tudja elhinni, hogy egy ilyen fiatal, gyakorlatilag még újszülött vámpír képes négy vadászt is kicselezni úgy, hogy azok egy fél tárat bele eresztettek. Lehet, hogy túlzásba viszi az óvást és azt, hogy elméleteket szőjön, terveket gyártson egy esetleges vámpír kontra vadász háborút illetően.
Most viszont nagyobb gondja is van annál mint, hogy hallgassa ahogy Danny panaszkodik és nézze miként nyalogatja a sebeit melyek amúgy is hamar be fognak gyógyulni, elvégre egyszerű ezüstöt engedtek a hátába amit szerencsére hamar eltávolítottak. Már csak egy kis vérre van szüksége és minden rendben lesz.
Jelen pillanatban egy régi barátjával kell foglalkoznia és annak gyereknevelési problémáival. Legalábbis állítása szerint ez a baja, de ki tudja, hogy mit hordoz még a kis tarsolyába amit meg akar osztani az idősebb féllel.
Grahammel még bő kétszáz éve találkoztak először, mikor azt a félnótást egy hordára való vadász szemelte ki magának. Annak idején is elég sűrűek voltak a vadász támadások Európában, így meg se lepte a dolog, hogy egy fiatal vámpírra fájt a foguk. Nehéz volt szót érteni vele és a vadászokkal is, akik még nem voltak olyan jól fegyverzettek, mint mostanság, így Roman könnyen kitudta törölni a memóriájukat, valamint átírta benne a kis "programozást" így egy másik személy nyomába eredtek. Elég piszok megoldás volt, de a fő, hogy kitudta menekíteni Grahamet a csávából és azóta is mindenki éli szépen a maga kis szaftos életét.
Magas alakja sötét árnynak hat a tágas, ablaktalan irodában miként egy könyvet bújva próbál A-ról a B-re jutni. Számtalan ötlete lenne a vadászok ellen, így a mutánsokat is belevéve, kik lassan csoportosan kezdenek alakulni és tömörülni, így tartva razziákat. Ez pedig egy olyan szempont, ami felett nem lehet elsiklani, mivel eddigi tapasztalatok alapján, egyesével haladnak. Nem tűrik meg a másikat maguk mellett, most viszont rácáfoltak erre. Hihetetlen, hogy mire képesek.
Halk de határozott kopogásra kapja fel a fejét, s tekintetét a méretes ajtóra emeli mely kinyílik és egy apró, fiatal vámpír lány les be rajta.
- Roman, megérkezett akire vár.
- Köszönöm, küldje be - lehet, hogy sokkal fiatalabb nála a lány, ennek ellenére tiszteletből mégis magázza.
Az ajtó már nem zárul be, hanem megjelenik a jól ismert, sötét göndör hajú férfi.

©




A hozzászólást Roman Wallenberg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 14, 2015 7:30 pm-kor.

Roman Wallenberg
V. Tanács tag
I am your dirty dreams

Roman Wallenberg
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Graham and Roman 2vmd9pd
Play-by : Lee Pace
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 98
Kor : 1206
Lakhely : Seattle
Rang : Tanácstag
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Hűen ragaszkodik Sylviához
Különleges képesség : Erősebb vagyok, mint egy telepata. Képes vagyok gondolataiba látni és kommunikálni másokkal.
Felöltött alak : Graham and Roman 2vmd9pd
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   Kedd Ápr. 14, 2015 6:47 pm

Amióta Lousie színre lépett, egy rohadt perc nyugtom sincs. Vagy a nyakamba liheg, és folyton-folyvást azt igyekszik -kevesebb, mint több sikerrel-, bizonygatni, hogy én vagyok a mestere, vagy ha nem ő foglal le, akkor mostanság így is elég zavarossá vált elmém az, ami egy perc nyugtot se hagy. Mindamellett, hogy hosszú, örök életemben először nem látom azt a bizonyos kiutat, a fényt az alagút végén, és egyre nagyobb erőfeszítésekre van szükségem ahhoz, hogy ne tépjem fel minden második halandó járókelő torkát, folyton azon kattognak a rozsdásodó kis fogaskerekek, hogy vajon mit művelhet akkor az a hibbant szőke, amikor nem vagyok a nyomában. Bár nem az én átváltoztatottam Miss. Bajkeverő Pszichopata Steiner kisasszony, egyedül engem ismer ebben a nyomorult városban, és úgy érzem, hogy felelősséggel tartozom minden nyomorult kis tettéért, amit elkövet. Mégsem vagyok képes arra, hogy szárnyaim alá vegyem, mint mentoráltamat. Ha rá is tudnám kényszeríteni arra, hogy szokjon le az esztelen öldöklésről, ezzel együtt a mértéktelen vérfogyasztásról, a leszokási folyamat hosszúra nyúlna -talán több évtized is lenne-, és tudom, hogy állandóan csak a vérért könyörögne, míg nem engem is visszarántana abba a szakadékba, ahonnan még jelenleg sem tudtam teljesen, és maradéktalanul kiásni magam. Túl gyenge vagyok ahhoz, hogy képes legyek felelősséget vállalni egy másik szürkületi élősködőért. Nem! Egyszerűen nem kockáztathatok ekkorát. Tudom, hogy mi az, amit kibírok, és ez már régen nem az a kategória. Éppen ezért valamit sürgősen ki kellett találnom, mert lassan teljesen beleőrülök ebbe. Sokat vívódtam. A seriffhez mégsem fordulhattam. Hallottam már róluk más fajtársaimtól, és akármennyire is megérdemelné a legkeményebb büntetést, azt amit tőlük kapna a lány, mégsem kívánhatom neki.
A Romannal kötött barátságom évszázadokra nyúlik vissza. Benne megbízhatok. Ezért is kerestem fel őt, mint utolsó utáni lehetőséget.
Az idejét se tudnám megmondani annak, hogy mikor kellett utoljára ellátogatnom ebbe a robosztus tákolmányba. Szerencsére nem vagyok mindennapos vendég a falak között. Talán ennek is köszönhető az, hogy nem vagyok tisztában a legújabb házirenddel, miszerint idebent nincs füstölgés! A portásszerűség tekintete legalábbis elég megvetően fókuszál a számból kilógó töltöttre.
-Bocs haver! - Emelem fel mindkét kezemet megadóan -látszólag a megnevezése sincs éppen kedvére-, és tanácstalanul megvakarom a tarkómat, míg nem végül a rideg képű Quasimodo készségesen az arcomba tol valami hamutálat. Beszarás! Nekem bezzeg csak üres konzervdobozra telik...
-Roman Wallenberg irodáját keresem.
-Úgy érti, Mr.Wallenbergét? - Nem, a jó édes anyukádét, aki a világra szült téged te életre alkalmatlan nyomorék!
-Khmm... igen. Mr.Wallenberg ÚR-ét.... - Javítom ki magam. Stílusom egyértelműen nincs a hapsi ínyére, és valószínűleg nem is megszokott ezek között a falak között.
-Egy pillanat. - Ameddig visszavonul a kis asztalkája mögé, és beszélni kezd valakivel a telefonon, én zsebre vágott kezekkel alaposabban is végig szemlélem a helyet. Nem semmi!
-Mr.Wallenberg fogadja önt. De még mielőtt beljebb menne, meg kell motoznom. - A szemeim kis híján kigurulnak a helyükről. Megmotozniii?! Fénydetektoruk és olyan átvilágító kapu nincs?!
-Ne szórakozzunk már! - Csapok rá tenyereimmel combjaimra dacosan, szem forgatva, akárcsak egy gyerek, de aztán rá kell jönnöm, hogy az öreg nagyon is komolyan beszél.
-Oké, essünk túl rajta! - Sóhajtom, és elé állva felemelem a kezeimet, bakancsos lábaimat pedig terpeszbe vágom.
-...de csak semmi tapi! Azt nem szeretem. - Kacsintok pimaszul az öregre. Ezt tényleg nem lehet semmivel se rábírni arra, hogy más képet vágjon?! Cöhh...
-Fel a lépcsőn, majd jobbra a folyosó végén. - Oda böfögök neki valami kurta "köszönömöt", és már viharzok is fel a hatalmas átriumon keresztül a lépcsőn.
Összetéveszthetetlen az irodája. Az ajtaján kint lóg a neve. Ujjatlan kesztyűs öklöm már készül a kopogásra, de valami csaj közbe avatkozik, és beront az irodába.
-Ez beszarás... - Morgom már csak magamnak, kínomban vigyorogva az egész szituáción, mikor is kisvártatva mellém lép a léha kislány, miszerint mehetek, Mr.Wallenberg fogadóképes. Szerencséje! Ki is rúgnám a vén kurafinak a fogát, ha nem így lenne.
Hálásan, csábosan vigyorgok egyet a lányra, az ajtó pedig már zárul is mögöttem, és ott áll ő. Öreg barátom.
-Roman, pajtáááás! - Mellőzve mindenféle elcsépelt formaiságot, kézfogást, és társait, barátian megölelem a fickót, férfiasan megpaskolva a hátát.
-Te, ez az egész új rendszer mióta működik így? Kész őrület bejutni ide hozzád. -

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham and Roman 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham and Roman Abnts0
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   Kedd Ápr. 14, 2015 7:27 pm




Graham and Roman


[You must be registered and logged in to see this image.]
Mióta elszaporodtak a vámpírok ellen elkövetett merényletek, egyre kevésbé érzi a Tanács magát biztonságban ami nem meglepő, főleg azok után, hogy Roman vészmadárként hozta tudtukra, hogy mekkora a baj valójában. Lehet, hogy új hús ő még a Tanácstagok piacán, és ennek ellenére még fiatal is, elvégre nem éri el a kétezret, mégis jól tud következtetni, vág az esze mint a borotva és irányítókészsége is a helyén van. Emellett minden nap úton van, keres valakit, figyeli a vadászokat és a mutánsokat is egyaránt. Ez a fajta figyelem mostanára már tanulmányozásba csapott át. Többször keresi meg őket, hogy bevállalva egy-két golyót vagy szúrást, hozzájusson a fegyvereikhez melyet később ő, vagy egy jobban hozzáértő tanulmányozni tud. Ez alapján védelmet lehet erősíteni, biztosabb pontot építhetnek, stratégiákat állíthatnak fel, hogy kivédjék a támadásokat. Ezer meg ezer ötlete lenne, hisz több fajta fegyverrel is találkozott már, ami ellen meglenne a tökéletes megoldás. De inkább nem sokkolja a nagyfiúkat a sok hülyeségével, mindennek eljön az ideje. Addig is még jobban ráfekszik a témára, ott van neki a két gyerek, és Sylvia is akikkel foglalkoznia kell. Nem hanyagolhatja el őket. A két fiatalt már csak azért se, mert rájuk fél az edzés és a fejlődés, Sylviához pedig ragaszkodik és szüksége van rá. A lelke - már ha egy vámpírnak van olyanja - megnyugszik, ha mellette van a lány.
És csak, hogy érezzük végre miben nyilvánul meg az a bizonyos "biztonság érzet hiánya", a annyit jelent mint vámpírok állandó készenlétben vannak egy esetleges, Tanácsok felé irányított támadást illetően, valamint többszörösen is átvizsgálják azokat akik be vagy ki óhajtanak menni az épületbe. Már most jókat vigyorog azon, ahogy Graham odalent sopánkodik. Képességével képes látni a gondolatait bárkinek aki az épületben tartózkodik, most pedig kifejezetten Graham idegeskedésére és hitetlenkedésére koncentrál. Orra alatt somolyogva, fejét rázva, vidám tekintettel figyel az ajtó felé miután még az apró lányka is elkapja régi barátját, ki csak nagy nehézségek árán jut be az irodába, akkor viszont kitörő lelkesedéssel.
- Már azt hittem, hogy soha nem érsz ide. Vagy száz évet öregedtem mióta beléptél az épületbe - utal itt arra, hogy sokáig tartott az átvizsgálás, persze ezt amolyan csipkedős hangnemben jegyzi meg. Tudja jól, hogy milyen idegesítő lehet, de fontos a biztonság, és ugyebár a Tanács tagjai az elsődleges céljai a vadászoknak vagy épp mutánsoknak. Ha a vámpír politikusokat kinyírják, akkor felbomlik minden. Közben ő maga is megpaskolja a vámpír hátát, aztán elhúzódik tőle.
- Nem is tudom... mikor engem is kineveztek, már hasonló intézkedések voltak, de nem ilyen szigorú módon. Talán fél hónapja? Nem árt az elővigyázatosság. De majd még erre is kitérünk. Foglalj helyet! - int a bőr fotel felé ami az asztaltól nem messze, egy kellemesen sötét kis zugban található, ahol semmi nem zavarja egy kifinomult látású vámpír szemét.
- Mi az a fontos dolog amiről beszélni szeretnél? Valamint a lány ügye? - azért így teszi fel a kérdést, mert tudja, hogy amúgy nem lett volna olyan sejtelmes a hangja. Úgy érzi, van még valami amit el akar neki mondani a másik, így a tanonc ügye csak egy alapvető ürügy volt.

©



Roman Wallenberg
V. Tanács tag
I am your dirty dreams

Roman Wallenberg
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Graham and Roman 2vmd9pd
Play-by : Lee Pace
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 98
Kor : 1206
Lakhely : Seattle
Rang : Tanácstag
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Hűen ragaszkodik Sylviához
Különleges képesség : Erősebb vagyok, mint egy telepata. Képes vagyok gondolataiba látni és kommunikálni másokkal.
Felöltött alak : Graham and Roman 2vmd9pd
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   Kedd Ápr. 14, 2015 8:03 pm

Ha nem tudnám, hogy teljességgel lehetetlen, azt hinném, hogy az elnököt bújtatják itt. A rendszerük kidolgozottabb, biztonságosabb, mint valaha. Valószínűleg már azt is messziről kiszagolnák, ha kézigránát lenne az övemre kötve, amivel hatástalanítani akarnám ezt az egész kócerájt. Mostanra már tényleg eléggé felbosszantott ez az egész szituáció ahhoz, hogy fontolóra vegyem, hogy legközelebb talán tényleg valami robbanószerrel térjek be ide újból. Na, de túljutva a fapofa portás követelőzésein, a kötelező biztonsági előírásokon, és a fiatal kis vámpír hölgy buja, vágyakozó sóhajain, itt az ideje, hogy végre őszintén, és nyíltan beszéljek rég nem látott barátommal, és a segítségét kérjem egy -illetve kettő-, igen csak fontos ügyben. Jó tudni, hogy kölcsönös az örömöm, és hogy nem csak egy vagyok a mindennapos látogatók közül. Szar meló lehet ez, nem vitás! Dunsztom sincs róla, hogy hogy bírja ezt az egészet csinálni! Egy halom papír munka, rendelkezések, ülések, tanácskozások... Jó ég! Hát csipkésre reszelném a szemfogaimat, ha mindennap a fajunk ügyeivel kellene foglalkoznom. Hát őrület!
-Ezt annak a fapofának mond ott lent. Öreg, még a cigimet is el kellett nyomnom! Tudod te, hogy mennyi időmbe telik mire egy olyan szálat összetekerek?! - Hangom dorgáló, az a jól ismert hamiskás mosolyom mégis megtévesztően ott ül borostával kerített szám szélén, és amint hellyel kínál, már vágódom is el a kényelmes bőrfotelban. Kezeimet összekulcsolom hasamon, lábaimat pedig pofátlanul szétterpesztem. Hawaii, dizsi, napszemcsi!
-Jól felvitték a sorsodat! - Nevetek fel harsányan, végül csak-csak erőt veszek magamon, és valamiféle kulturáltabb testhelyzetbe vágom magam. Elvégre, ez egy hivatalos beszélgetés lesz, és hát Mr.Wallenberghez nem olyan egyszerű ám a bejutás, mint amilyennek gondoltam.
-Igen, már én is hallottam egyet, s mást, hiába vagyok egyszerű civil, azért számon tartom az ilyeneket. Főleg, ha az én bőröm is kockán forog... - Talán most először öltök magamra egy komolyabb stílust mióta itt vagyok. Hallottam én is a vadászok újfajta stratégiáiról, és a mutánsokról is, akiktől elvileg úgy félnek a magam fajták, mint a tűztől. Évszázadok óta nem tapasztaltam akkora feszültséget a természetfelettiek között, mint mostanság.
-Nos... hol is kezdjem? A lány... - Mormogom félhangosan, mintha bárki meghallhatná rajta kívül.
-Először is, szeretném leszögezni, hogy Lousie NEM az én átváltoztatottam. Te is tudod, soha senkit nem... szóval senkit se adtam még hozzá a világunkhoz. - Nyugtalanul mocorogni kezdek a széken, kezem pedig vakon tapogatózik kopott farmerom zsebében. Egy cigi. Egy cigi most igazán jól jönne. Kérdőn, szinte már-ár kérlelően állom a tekintetét. Elég profi gondolatolvasó ő ahhoz, hogy ne kelljen szavakba öntenem a jelenlegi szükségletemet. Ha rábólint, már gyűröm is a számba a cigit. Az első slukk után sikerül annyira lehiggadnom, hogy folytatni tudjam. Nem tudom, hogy miért van bennem a több száz éves barátságunk, ismeretségünk ellenére is némi bizalmatlanság Roman irányába. Talán csak túl sok támadás ért mostanság....
-Fiatal vámpírról van szó. Valamikor a II. Világháború idején változtatta át valami barom, aki magára is hagyta. Egyszer, azokban az időkben már összefutottam vele. Valószínűleg én voltam az első vámpír, akivel találkozott miután átváltoztatták. Ebből gondolom azt, hogy szentül hiszi, hogy én vagyok a mestere. - Tartok egy kis szünetet, majd pár hosszabb, mélyen lenn tartott slukk erejéig elrévedek az ablak irányába. Végül folytatom.
-Bár fiatal, és könnyen végezni lehetne vele, hiszen gyakorlatilag semmit nem tud a vámpírlétről, arról hogy kik jelentenek ránk nagyobb veszélyt, és hogy hogyan kell védekezni bizonyos helyzetekben, de iszonyú dörzsölt a lány! Az elméje pedig... fú... apám! Tiszta beteg. A gyilkolásban és ivásban leli az összes örömét, és megállíthatatlan. - Fáradtan, kimerülten megmasszírozom orrnyergemet.
-Próbáltam helyes belátásra bírni, de mintha csak a halott anyám sírjának beszélnék. Szarik rám. - Fújom ki az utolsó, mélyen len tartott slukkot, és az asztalra kihelyezett hamutálba el is nyomom a végét, majd előrébb dőlök, könyökeimet térdeimre fektetem, és állom a velem szemben ülő tekintetét.
-Nem jelent számomra semmit, még annyit sem! De tudom, látom rajta, hogy ő még talán megmenthető. Talán még vissza lehetne húzni a szakadékból, csak némi segítségre van szüksége. - Sötét tekintetem már-már szánalmasan kérlelő.
-De nem én leszek az, aki segít neki. Én ehhez kevés vagyok. Hiszen még magamon se tudok segíteni. - Szorulnak ökölbe feszülten ujjaim, ahogyan kifújom a levegőt.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham and Roman 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham and Roman Abnts0
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   Szer. Ápr. 15, 2015 8:03 pm




Graham and Roman


[You must be registered and logged in to see this image.]
Azt remélte, hogy határozottságával és rátermettségével pillanatok alatt át fog hatolni a blokádokon, és alig két perc elteltével már itt fogja verni az ajtaját, hogy engedje be. Ezzel ellentétben jó sokáig tartott, míg bemászott a padlótól, egészen a plafonig tartó hatalmas ajtón ami gyakorlatilag az iroda egyik legszebb díszítőeleme.
Ettől függetlenül, így pár perc elteltével is ugyan annyira örül a férfinek, mint ahogy azt tette volna többek között öt perccel ez előtt. Rég látta már, és épp itt volt az ideje, hogy megtudja, mi van vele manapság.
- Ez a dolga, barátom. Nem mondhatom neki, hogy ne ellenőrizzen bizonyos embereket, mert a végén ellustulna és talán senkit nem nézne át rendesen ezek után. Amennyit meg amúgy is jársz ide, szerintem pont kibírod. Ami meg a cigit illeti. Két perc a végtelen életéveid számából. Mit kell, emiatt fájjon a fejed? - pimasz vigyorral ingatja ide-oda a fejét ezzel mutatva ki, hogy jól szórakozik a másikon.
"- Azért el is kellett érnem egyet és mást. De persze az is előnyömre szólt, hogy milyen a családi hátterem és, hogy a testvérem is tag. Ezen kívül semmi más probléma nem volt, csak egy kis protekcióról van szó, mit nekünk? Az a helyzet, hogy kellenek azok a tagok akik képesek két lábbal állni a talpon. És csak, hogy egy kedves barátom szavaival éljek, sokan túl kékvérűek a tagok közül ahhoz, hogy belássák, folyamatos a vámpírok gyengülése, és, hogy társadalomban való elhelyezkedésük se a legjobb. Folyamatosan támadják a tagokat. Nagyon sokat tanultam az idő alatt, mióta itt tartózkodok, szóval kezd összeállni a kép, hogy miként lendíthetnénk fel a hatalmunkat. A gond csak az, hogy mi vámpírok nem leszünk elegek ehhez " - vallja be, de mindvégig Graham fejében beszél, ott közli vele ezeket az információkat. Itt még a falnak is füle van, nem szeretné, ha rárontanának, hogy tagok elárulása miatt ki kell végezni.
Ezek után jelzi, hogy csupa fül, várja a válaszokat és ötleteket, bármit amivel érkezett.
Kíváncsi tekintete hol elkomorul hol pedig felcsillan, miközben hallgatja, hogy milyen sorsra jutott a kedves barát, valamint annak amúgy nem tanoncnak tartott tanonca. Kezd belezavarodni, de úgy érzi, hogy még tudja tartani a lépést.
- Csak nyugodtan - biccent a cigaretta felé, hogy gyújtson rá kedvére, majd folytatja - akkor van egy lány, akit nem te változtattál át de ő szentül hiszi, hogy mégis. Akaratos, makacs és vérszomjas. Neveletlen és idegen számára a vámpír lét - sorolja a hallottak lényegét, miközben elraktározza őket az agyában.
- Ha nem jelent számodra semmit, akkor mondd meg nekem őszintén, hogy miért foglalkozol vele és miért akarsz hatni rá? Ha nem tudsz neki olyat mutatni amivel elnyerhetnéd a bizalmát, mert ugye minden bizalom kérdése, akkor minek is erőlteted? Valamit valamiért és lehet, hogy idősebb vagy nála, de nem jelenti azt, hogy fel is fog nézni rád, hogy megfogadja azt amit mondasz neki. Emellett javaslom, hogy először magaddal rendezd le a dolgaidat. Amíg nem tudsz magadon se uralkodni, hogy akarsz "nevelni" egy fiatalt? Tudod, itt minden összefügg mindennel és ha nem kezeljük az alap bajokat, akkor hogy is várhatjuk el, hogy a továbbiakban minden rendben lesz? Valamiből építkezni kell, általában saját tapasztalatokból.
Hosszan magyarázza, hogy mi az ő meglátása ezen a téren.
- Ki volt a mestered? Mit tanított neked? Vérfogyasztás? Emberek? Egyéb természetfelettiek? - sorkérdés és reméli, hogy megfelelő választ kap rá.

©



Roman Wallenberg
V. Tanács tag
I am your dirty dreams

Roman Wallenberg
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Graham and Roman 2vmd9pd
Play-by : Lee Pace
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 98
Kor : 1206
Lakhely : Seattle
Rang : Tanácstag
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Hűen ragaszkodik Sylviához
Különleges képesség : Erősebb vagyok, mint egy telepata. Képes vagyok gondolataiba látni és kommunikálni másokkal.
Felöltött alak : Graham and Roman 2vmd9pd
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   Kedd Ápr. 21, 2015 3:19 pm

A "bizonyos emberek" megnevezésnél savanyúan elvigyorodom, éppen hogy csak egy pillanatra. Hát igen. Ez vagyok én! Fekete, ütött-kopott bőrdzseki, otthon, saját kezűleg megfarigcsált kesztyűt, tekert cigaretta, kócos, rendezetlen haj, kifürkészhetetlen tekintet... Ha nem tudnám, hogy így nézek ki, és éjjel szembejönnék magammal az utcán, nem kizárt, hogy a rendőrséghez fordulnék... De hát ez van, nem lehet mindenki olyan csillámvámpír, mint amilyen rengeteg társam is.
-Nem mintha olyan szoros, kötött időbeosztással élnék. - Nevetek fel harsányan, és tulajdonképpen ennyivel részemről le is van tudva ez az egész. Fölöslegesnek tartom tovább fecsérelni a szót az odalent őrködő sas szemükre. Fontosabb megbeszélni valóm is akad, amit minél hamarabb tisztázni kívánok Ramonnal, arról nem is beszélve, hogy ma -ha már itt az időbeosztás is szóba került-, még Eric helyett is be kell ugranom melóba, és annak ugyan hamar itt lesz az ideje.
A nekem szánt gondolatain alaposan megrágom magam. Minden szó újra, és újra itt visszhangzik a fejemben. Nem azért, mert gyengeelméjű vagyok, és elsőre nem sikerült megértenem, nem is azért, mert nem tudom elhinni, hogy a fajunk -ha nem lépünk közbe sürgősen-, akár a kihalás szélére is kerülhet. Sokkal inkább azért, mert hirtelen tanácstalanabbnak érzem magam, mint bármikor máskor. Patt helyzet. Nincs mit tenni. A mutánsok jönnek, és a vadászok is megállíthatatlanok. Csak nehogy összefogjanak ellenünk, mert akkor szinte biztos, hogy mi lehúzhatjuk a rolót.
-"Más fajokkal próbáltatok már konzultálni az érdekünkben?" - Fut át a dolog az agyamon egy légből kapott ötlet gyanánt, de valószínűleg már ez az ötlet is terítéken volt, csak kudarcot vallhatott. Hiszen melyik faj lenne képes harcba szállni, és a seggünket védeni egy ilyen, mindent elsöprő és egyre vészesebben közeledő összecsapás során? Az angyalok, akik nem kockáztatnák a szárnyukat azért, hogy egy olyan fajt védjenek, ami évezredeken keresztül a ragadozó lánc élén volt? Vagy a pokol szülöttei, akik biztos, hogy szívesebben néznék végig a háborút, minthogy magukat is bevonják? A többiekről pedig jobb is, ha nem ejtek szót... Inkább kényelmesen rágyújtok, és rágyúrok arra a témára amiért valójában erre sodortak a szelek ma éjszaka.
-Mert... - Idegesen járatni kezdem a térdem, tenyereim pillanatok alatt fényleni kezdenek a verejtéktől -még szerencse, hogy ezt a kesztyűm eltakarja-, és képtelen vagyok értelmes, jó indokkal szolgálni. Igaza van. Ha nem jelent nekem semmit, és nem én változtattam át, akkor miért ragaszkodom ennyire görcsösen ahhoz, hogy jó útra térjen?! Na nem mintha nem ezen gondolkoznék már azóta, hogy összefutottam vele, de így kimondva más szájából, hangosan még soha nem szembesültem ezzel a mindent eldöntő kérdéssel. Igaza van Romannak, akkor mégis mit akarok? Mi az, ami visszatart attól, hogy egész egyszerűen csak lerázzam, így örökre megszabadulva attól a tehertől, amit ő jelentene, ha magamhoz venném?!
-Én nem is tudom... mintha... egykori önmagamat látnám benne. De ez nyilván őrültség, és csak az utóbbi pár hét történése hozta ki belőlem ezt az idióta gondolkodásmódot. - Alighogy kimondom azt, amit tényleg gondolom, szinte rögtön rá is cáfolok. Olyan határozatlan lettem, mint egy oroszlán, akinek döntenie kell, hogy az orra elé rakott húst zabálja fel, vagy inkább ízletesebbnek véli a körülötte futkosó gazellákat.
-Éreztél már így valamelyik tanítványod iránt? - Kérdezem, mintha a válasza bármit is megoldana.
-Az az igazság, hogy ha senkit nem kerítünk mellé, aki hatással lehetne rá, és tud uralkodni felette, akkor a seriff fogja elintézni. És mind a ketten tudjuk, hogy mit kapna egy olyan vámpír, aki előszeretettel tizedeli a halandókat. - Bizalmasan suttogok, egyenesen a szemeibe, mintha csak hatni akarnék rá, majd pár másodperc néma, ordító csend, végül hátra dőlök a fotelban, és úgy érzem, mint akiről három kamionnyi teher szakadt volna le hirtelen.
-Ez mégis mit számít? Most nem rólam van szó... - Kínosan, harsányan elröhögöm magam.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Graham and Roman 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Graham and Roman 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Graham and Roman 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Graham and Roman Abnts0
Vonal3 : Graham and Roman 3rZvgf4
Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Graham and Roman   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Graham and Roman Empty
Vissza az elejére Go down
 
Graham and Roman
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sylvia and Roman
» Roman Wallenberg
» Graham and Zeph
» Graham & Lousie
» Olga&Graham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other places
A városon kívüli területek
 :: Vámpírok területe :: A Vámpírhatóság székháza :: Irodák és Tanácstermek
-