Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Olga&Graham




Tárgy: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 5:35 pm

Rém egyszerű volt úgy bejutni a kórház falai közé, hogy senkinek ne legyek feltűnő, és hogy ne mondhassák azt, hogy jobban járok, ha még azelőtt távozom a saját lábamon, hogy rám hívnák a rendőröket. Itt a sürgősségin így is elégszer megfordulnak az agresszív, alkalomadtán részeg betegek miatt. Szinte már ez a második telephelyük, így hát jobban teszem, ha nem keresem a bajt, és mindent lépésről lépésre haladva csinálok, úgy ahogy otthon óramű pontossággal szépen kidolgoztam. Nem bakizhatok! Ez most egyáltalán nem egy olyan helyzet, amiben megengedhetem magamnak. Nem a sarki kisboltba mentem, hogy cukrot lopjak. Annál sokkal komolyabb dologról van szó. Már nem bírok tovább az éhségemmel, és bár megfogadtam, hogy csak akkor fogom emberi vérhez juttatni magam, amikor már irányíthatatlan és veszélyes lesz az éhségem, de jobb, ha nem festem az ördögöt a falra és még idejében lépek...
A terv pofon egyszerű: Hamis személyazonosság, egy kamu szerszámos láda, és ami a legfontosabb: Tökéletes és természetes szerepjáték.
Előre török az adminisztrációra váró betegek között, és rákönyökölök a pultra, ami mögül egy csinos, szemüveges adminisztrátor hölgy bámul vissza rám meredt tekintettel. Látszik rajta, hogy nem igazán tudja mindezt hova tenni. Biztos még új a szakmában.
-Kézcsók a hölgynek! Engem vártak.
-Üdvözlöm! Milyen ügyben?
-Légkondicionálók. Az osztályvezető főorvosúr szerinte rájuk férne már egy alapos takarítás. - A csaj egy jó darabig csak hunyorogva vizslat, és már már azt hiszem, hogy felhívja a pasast, végül csak annyit kérdez, hogy tudom-e, hogy hova kell mennem. Mosolyogva bólintok, és már vágok is ki a sorból, hogy a folyosó kihalt szakasza felé vehessem az irányt. Szívem egyre vadabbul pulzál, a szerszámos ládának a fülét markoló kezem pedig megállíthatatlanul remegni kezd. Annyira éhezem már az emberi vérre, hogy becsukott szemmel is eltalálnék a vérbankhoz. Mielőtt azonban ajtóstul rontanék a helységbe, gyors terepszemlét tartok, majd besurranok. Sehol senki. Innen csak nagyon ritka esetekkor szoktak vért vinni, és remélem, hogy ameddig itt vagyok, senki nem akar elvérezni... A ládámat leteszem valahova a sarokba és miután megbizonyosodtam róla, hogy nincs bent kamera, máris a hűtőszekrényhez lépek és keresni kezdem a megfelelő tasakokat. Szemeim eközben akaratomtól függetlenül is feketén izzanak fel, szemfogaim pedig lüktetni kezdenek a vágytól.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Olga&Graham  2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Olga&Graham  Abnts0
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 6:31 pm

Graham and Olga




Idejét se tudom annak, hogy mikor láttam utoljára Elinore-t, s véleményem szerint ideje lenne meglátogatni, kirángatni abból a halottakkal és betegekkel teli kórházból, hisz ilyen időtájt szokott lejárni a műszakja. Most majd szépen megragadom a kedveském fülét és magammal viszem ha mást nem is, de szórakozni egy kicsit. Vagy minimum teázni.
Annak ellenére, hogy a nap folyamán milyen jó idő volt, mostanra meglehetősen lehűlt a levegő, így kénytelen vagyok a szürke mintás egybe ruhámra felvenni egy sötétkék blézert, és egy fehér sálat kötni a nyakamba, ha nem akarok megfagyni annak ellenére is, hogy emberként se voltam soha hajlamos a betegségekre, farkasként meg aztán főleg nem. Ettől eltekintve mégis rendesen cidrizek, mikor kiteszem a lábamat a házból. Természetesen biztosítom Fenrirt és a srácokat arról, hogy nem szándékozok sokáig távol lenni, csak elugrok egy kedves barátnőmmel teázni vagy kávézni, esetleg valami más szórakozást is találunk magunknak, de ez esetben majd csörgök.
Addig is csak hallgatom körömcipőm hol élesebb, hol halkabb koppanásait, attól függően, hogy épp mit próbálok kikerülni, vagy átlépni, esetleg milyen részen közlekedek. Fű, járda vagy föld.
Kékjeimet a kórház épületére emelve hatalmas lelkesedéssel tölt el a tudat, hogy most én fogom elrángatni kedves Elinore-t a munkájától, s biztosíthatok neki egy kis szórakozást. Megérdemli, nagyon sokat tett már értem, ennyivel jövök neki.
- Szia, Amelie - támaszkodok a recepciós pultra, ahonnan a bogárszemű, mindig vidám természetű lányka les fel rám. Szemüvege feljebb csúszik egyenes orrnyergén s így vesz alaposabban szemügyre.
- Ó, Olga, szia drága - pattan fel, hogy a pulton keresztül megölelhessen, de én nem is pazarolom az időmet tovább, nem azért vagyok itt, hogy fűvel fával leálljak értekezni.
- Merre találom Elinore-t? Van egy meglepetésem számára.
- Te vagy a megmentője, gyanítom. Tizenharmadik órája robotol szegénykém és nagyon nem akar elszakadni innen. Második folyosó jobbra, legutolsó ajtó. Ha valaki kérdezné, mit keresel erre, akkor ezt mutasd fel neki - ad át egy kis kártyát és egy gyors utasítást arról, hogy merre találom meg a lányt, én pedig már csattogok is az említett helyiség irányába. Az a vérbank. Micsoda unalmas meló lehet.
Kopogás nélkül nyomom le a kilincset, majd rögtön be is zárom magam mögött az ajtót s fordulok a terem közepe felé, hogy Elinore-vel foglalkozhassak, aki... aki nincs itt.
Már csak a szagoktól felfordul a gyomrom, és egy pillanatra el is felejtem, hogy kell lenyomni a kilincset. Pedig amint meglátom a sötét alakot már fordulok is sarkon, hogy mihamarabb távozzak. Nekem annyi!
Egy ideig szerencsétlenkedek az ajtóval, ám az résnyire kinyílik ahogy görcsbe rándult kezem lenyomja a fém kilincset...

Chrystal E. Silverstein
II. Seattle-i Falka
Brother of the Moon

Chrystal E. Silverstein
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Jégkirálynő
Gif vagy kép : Olga&Graham  Giphy
Play-by : Blanca Suarez
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 76
Kor : 22

Lakhely : Seattle
Rang : Falkatag
User neve : N.
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Hajadon
Különleges képesség : Jó fegyverforgató vagyok.
Foglalkozás : Tanuló
Felöltött alak : Olga&Graham  Tumblr_n0lkomilut1s03x0vo1_500_by_felix_rausch-d8ixy7b
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 6:55 pm

Szinte érzem beépülni a vér mámorító, fémes szagát a szöveteim és sejtjeim közé, amik olyan, mintha már ennyitől regenerálódni kezdenének. Egyszerűen mennyei ennek a rengeteg vöröslő tasaknak a látványa, de a tökéleteset, a legmegfelelőbbet még mindig nem sikerült megtalálnom. Elvetemülten hangozhat -főleg az olyanok számára, akiknek a vér nem több folyékony kötőszövetnél, és akik még soha nem kényszerítették bele magukat a "mirelit kaja" fogyasztásába-, de minden vércsoport között akad némi ízbeli különbség. Na és persze az sem teljesen mindegy, hogy mióta állnak már itt, arra várva, hogy transzfúzió formájában megmentsék valakinek az életét. Akkor van mázlid, ha pont feltöltés után jössz, és el tudod vinni a még ímmel ámmal frissnek mondható darabokat. De itt jelenleg egy olyan sincs, és ez kezd egyre inkább kihozni a sodromból. Ráadásul a fejem felett itt lebeg állandó fenyegetésként a lebukás veszélye, arról pedig ne is beszéljünk, hogy mennyire vágyom már egy kis táplálékra! Szemfogaim fájdalmasan előre törnek és szinte belevájnak alsó ajkamba, miközben azt a bizonyos önkontrollt gyakorlom. Szinte élet-halál harcot vívok a vérszomj mindent elsöprő erejével, amiről tekintetem és szüntelenül remegő kezeim is árulkodnak. Ez a több száz éve tartó megvonás sokkal elviselhetetlenebb, mintha kiállnék a napra, és hagynám, hogy hamuvá égjek. Az ereimet szinte savként marja a vágy, hogy újra vérhez juthassak, a szemfogaim lüktetnek, az agyam pedig lassan teljesen elködösül. A józanul gondolkodó része legalábbis biztos...
Már csak azt hallom a vérem eszement pulzálása helyett, ahogy egy másik létforma belép a helységbe, én pedig meggondolatlanul cselekszem. A vészjelző szirénák bekapcsolnak, és átkozom magam, hogy ilyen eshetőségre nem terveltem ki semmit. Állatias, birtokló morgást hallatok valahonnan torkom mélyéről, és mint egy árny, úgy szelem át a köztem és az újdonsült tag között lévő távolságot. Egyik tenyeremmel benyomom a résnyire nyílt ajtót -a biztonság kedvéért neki is feszülök-, másik kezemmel pedig az idegen nő tarkóját szorítóm, ahogy egész testemmel fenyegetően a hátának nyomulok, őt magát pedig a falnak passzírozom.
-Ha köpni mersz, meghalsz! - Hörgöm a fülébe, és jelenleg annyira elborít a vérszomj, hogy az sem tűnik fel, hogy mi is ő valójában.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Olga&Graham  2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Olga&Graham  Abnts0
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 7:19 pm

Graham and Olga




Teljesen kivagyok már éhezve arra, hogy egy magamfajta nővel találkozzak, hisz egy halom, tesztoszterontól túlfűtött férfiállattal vagyok összezárva kicsitől a nagyig ezer fajta választékom van, viszont nekem most nincs erre szükségem. Egy nőt. Csak egy nőt akivel megihatok egy teát, egy kávét vagy egy koktélt. Komolyabban szórakozni se lenne rossz, de mit érek a nagyra törő vágyakkal úgy, hogy szegény Elinore Amelie bevallása szerint már ezer éve munkában van.
Látom a szemüveges lánykán, hogy nagyon szívesen elcsacsogna velem még egy ideig, de én nem szívesen szaporítom tovább a szót, hisz felesleges. Nem hozzá jöttem, majd máskor... legközelebb illene csokit hozni neki? Mit csináljak?
Mielőtt még túlzásba vinném a rettegést, hogy talán megutál már el is iszkolok és komoly gondot fordítok arra, hogy ne legyek túl feltűnő. Mikor orvosok jönnek velem szembe nem kapom el a tekintetemet, inkább rájuk mosolygok, sőt még köszönök is, arra viszont már nem figyelek, mikor visszafordulnak és összesúgnak. Megszoktam már, hogy őszinte legyek.
Amint kinyitom magam előtt az ajtót és be is zárom, legszívesebben sírva fakadnék, de bevallom, még levegőt venni sincs időm. Csak két másodperc elteltével kapcsolnak amúgy mindig gyors, most viszont betegesen lassú és lomha a reflexeim, így lehetőségem sincs kimenekülni. Legközelebb már csak azt érzem, hogy a férfi mellkasa teljesen nekem ütközik, miközben bevágja előttem az ajtót. Rettegve rezzenek össze, s behúzva nyakamat homlokomat az ajtónak döntöm.
Érezheti, hogy egész testemben remegek, de azt, hogy mi miatt, azt még én magam se tudom, hisz egyik pillanatban még rettegek, a következőben viszont olyan szintű harag és undor robban a bensőmben, amit alig tudok uralni.
- Még fontolóra veszem, amint leveszed rólam az undorító mancsodat - morgom kéken villanó szemekkel, s körmeim mélyen marnak bele combjába, ha már olyan közel áll hozzám, hogy épp elérem. Szívesen megragadnék mást is, hogy kicsit megfenyegessem ez által, de valami azt súgja, hogy nem megy olyan könnyen.

Chrystal E. Silverstein
II. Seattle-i Falka
Brother of the Moon

Chrystal E. Silverstein
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Jégkirálynő
Gif vagy kép : Olga&Graham  Giphy
Play-by : Blanca Suarez
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 76
Kor : 22

Lakhely : Seattle
Rang : Falkatag
User neve : N.
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Hajadon
Különleges képesség : Jó fegyverforgató vagyok.
Foglalkozás : Tanuló
Felöltött alak : Olga&Graham  Tumblr_n0lkomilut1s03x0vo1_500_by_felix_rausch-d8ixy7b
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 7:54 pm

Úriember lévén soha nem lennék képes -tiszta tudattal-, nekiugrani senkinek -főleg akkor nem, ha egy hölgyről van szó, származástól és fajtól is függetlenül-, de jelenleg annyira elborult az elmém, hogy már képtelen vagyok az épeszű gondolkodásra. Ösztönösen cselekszem, akárcsak egy hím oroszlán, amikor vetélytársra lelt, és meg kell küzdenie a falkavezér szerepért.
Az ér türelmetlenül lüktet a halántékomban, fogaim már szinte epedve várják azt a pillanatot, amikor kiadom az utasítást nekik: HARAPJ, SZÍVJ, IGYÁL, ÖLJ! Mégis nemet mondok az ösztöneimnek, és a vérszomjamnak is egyaránt, és hirtelen sokkal fontosabbá válik a testi épségem, és ami még ennél is lényegesebb: továbbra is láthatatlannak kell maradnom. Ha egészen idáig sikerült elbújnom a kíváncsi emberi szemek elől, akkor nem éppen most és egy ilyen szerencsétlen malőrnek köszönhetően akarok lelepleződni. Túl kell élnem már csak Aisháért is! Továbbra is a közelében akarok lenni, védelmezni akarom a tudtán kívül, és bármennyire is lehetetlen, be akarok épülni az emberi faj soraiba. Ez azonban aligha fog menni, ha az olyan kíváncsi szemlélők, mint ez a lycantrop nő is itt, veszélyt hoznak a fejemre.
Ujjaim vasmarokként fogják közre a nő kecses, vékony nyakát, egyik lábamat pedig fölényesen, lefegyverzően bepréselem két térde közé. Hangom puszta halálhörgésnek hathat, ahogy a füle mellett fenyegetően duruzsolom a szavakat. Aztán egyszer csak combomba hasít az éles, váratlan fordulat, amitől még jobban eluralkodik rajtam a düh és a vérszomj, és még mielőtt a sebemet kezdeném el nyalogatni, nyakánál fogva felemelem a nőt és ösztönből a legközelebbi kezelőpultnak hajítom. Csak ezt követően csúszok le a földre -hátammal az ajtót támasztva-, ahol aztán felhúzott térdeimre könyökölve, fejemet tenyereimbe ejtve, ujjaimmal mélyen éj fekete tincseimbe túrva jövök rá szépen lassan arra, hogy mit műveltem az imént. Az eddigi dühöt, vérszomjat -ami mélyen még mindig itt lappang bennem-, felváltja a mérhetetlen bűntudat és a keserű önvád. Nem vagyok képes a nő szemébe nézni.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Olga&Graham  2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Olga&Graham  Abnts0
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Vas. Okt. 19, 2014 8:17 pm

Graham and Olga




Soha nem voltam kibékülve a vámpírokkal, de soha nem is voltam ellenük. Legszívesebben mindet beküldeném egy jó kis beszélgetésre valamelyik "vámpírokkal foglalkozó pszichiáterhez", akik jobban belelátnak a fejükbe, mint én. Tudom én, hogy szükségük van a vérre, hogy életben maradjanak, ahhoz, hogy józanok maradjanak. De ez nem ad nekik okot arra, hogy szerencsétlen vérfarkaslányt úgy szorítsák az ajtó kemény és hideg fémajtóhoz, hogy kis híján még a levegő is teljesen kiszorul a tüdejéből. Csak nagyon nehezen tudok levegőt erőszakolni a tüdőmbe és bevallom, nem is merek. Eleinte nem merek, mert rettegek tőle. Attól, hogy akárcsak egy levegővételem miatt is elpattanhat az agya és nem akarok egy vámpír karmai, bocsánat... fogai miatt elpusztulni.
Nyakamat markoló keze kifejezetten idegesít és már most azon vagyok, hogy szabaduljak, de ez csak abban tud megnyilvánulni, hogy időközben kiugró karmaimmal a combjába vájjak. Érzem amint a vére forrón fröccsen az ujjaimra főként azután, hogy kirántom belőle, nem akartam én ma bepiszkolni a kezem! Csak... csak egy találkára jöttem egy barátnőmhöz. Hogy a fenébe lehet ekkora pechem? Egyik nap rám gyújtják a házat, a következőben meg egy veszett vámpír fenyeget, pedig eszem ágában nem volt köpni.
Mikor megemel a nyakamnál fogva, rögtön fuldoklástól szenvedek, így rögtön rámarkolok a csuklójára amibe szintén belemarnak a körmeim, ám a következő pillanatban már csak az éles fájdalmat érzem a gerincemben ahogy a kezelőpult éle, vagy sarka, nem is tudom melyik belevág, utána pedig a fejemben ahogy az hozzákoccan a padlóhoz.
Nyöszörögve, levegő hiányában nyúlok a hátamhoz és csak most tudok igazán hálát adni azért, hogy farkas vagyok, nem pedig átlag ember, hisz akkor valószínűleg lebénultam volna.
- Jó ég... - nyöszörögve emelem tekintetemet a vámpírra, hisz biztos vagyok benne, hogy pillanatokon belül a torkomnak ugrik. Ehelyett mit látnak farkas szemeim? Az ajtónak támaszkodva kuporog a földön... és most mi fog történni? Még én mászok majd oda hozzá, hogy megvigasztaljam? Hát...
Nagyon nyögve kapaszkodok bele a pultba és húzom fel magam rajta miközben tisztán hallom, ahogy a gerincem csigolyánként roppan egyet. Eddig kontyba fogott hajam nagy része jelen pillanatban az arcomba omlik.
- Már kezdtem elfogadni, hogy nekem annyi - motyogom rekedten.

Chrystal E. Silverstein
II. Seattle-i Falka
Brother of the Moon

Chrystal E. Silverstein
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Jégkirálynő
Gif vagy kép : Olga&Graham  Giphy
Play-by : Blanca Suarez
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 76
Kor : 22

Lakhely : Seattle
Rang : Falkatag
User neve : N.
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Hajadon
Különleges képesség : Jó fegyverforgató vagyok.
Foglalkozás : Tanuló
Felöltött alak : Olga&Graham  Tumblr_n0lkomilut1s03x0vo1_500_by_felix_rausch-d8ixy7b
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Csüt. Okt. 30, 2014 3:15 pm

Olyan váratlanul történnek az általam generált események, hogy még én magam sem tudok kiigazodni a helyzeten. Egyik pillanatban még a hűtő előtt kuporgok, és mint egy idióta, dobálom ki a vértasakokat, hogy megtaláljam a megfelelőt, a következőben pedig már vámpír ösztöneim által vezérelve markolom a nő torkát, és hajítom oda a legközelebbi bútordarabhoz, miközben a vérszomjam hol magasabb szintekre tör, hol pedig visszább húzódik. Úgy érzem magam ilyenkor, mint akinek két személyisége van. A gyilkos, és a visszafogott, szelíd énem fej-fej mellett küzdenek a hatalomért és irányításért, mígnem kardukba dőlve feladják, és lassacskán elcsendesülni látszanak.
Úgy zihálok az ajtónak támaszkodva, mintha most futottam volna le a maratont. A jeges verejték megállás nélkül csöpög a hajamból, és homlokomról is egyaránt. A tudatom hamarosan visszatér, de az éhségem nem lankadt. Ennek ellenére inkább gyengének és szánalmasnak érzem magam, mint egy valamire való, elmebeteg gyilkosnak. Hirtelen megannyi dolog kezd el kavarogni a fejemben -fájdalmas, őrjítő gondolatok-, de leginkább az, hogy hogy hozhatnám helyre azt, amit az imént is tettem, és amire valószínűleg nem lesz elég egy szimpla bocsánatkérés, vagy egy pár centes, ócska, gépi expresso a legközelebbi metro aluljáróban... Csak ne akarja bosszúból rám uszítani az egész falkát, mert akkor biztos, hogy darabokra tépnek, és mivel különálló vagyok a többi éjlénytől, biztos, hogy nem bosszulnának meg. Még csak azt se vennék észre, hogy eltűntem...
Kisvártatva -amikor a nő rémült hangja felcsendül-, végre hajlandó vagyok felemelni a tekintetemet. Tüzetesen végig vizsgálom éj fekete íriszeimmel a farkast. Az arcra riadt, a testén -leginkább a fején-, megannyi horzsolás, vérző, friss sebhely éktelenkedik. Ezek ellenére, ami a legfontosabb: Nem tűnik itt dolgozónak. A mágneskártya, ami nem sokkal mellettem hever a földön, és amit ő ejthetett el, mégis arról árulkodik, hogy talán van némi köze a helyhez. Talán valami ellenőr? Vagy, ami még rosszabb, igazgató?
Mindenesetre kapva kapok az alkalmon -ez esetben a mágneskártyán-, és feltartom azt az ajtó mellett található kis laphoz, ezáltal az ajtó bezáródik, így senki se ki, se be.
-Piszkosul sajnálom! Bár.. gondolom ez ide édes kevés... - Nézek rá bűnbánóan, és amikor a fejem hasogatni kezd, felszisszenve a halántékomhoz kapok. Vér kell.
-Kérem... ide dobna nekem egy zacskóval? Utána mindent elmagyarázok és jóváteszem.. esküszöm! - Fogom könyörgőre, ami roppant szánalmas, de inkább ez, mint egy újabb roham.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Olga&Graham  2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Olga&Graham  Abnts0
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    Csüt. Okt. 30, 2014 8:23 pm

Graham and Olga




Valami azt súgja, hogy nagyon hamar utol fog érni a halál, ha ennyi galibát okozok saját magamnak. Rám gyújtanak egy házat ahonnan épp, hogy csak kitudtam ásni magam és Rhys ájult testét, most pedig egy igen csak morcos, vérszomjas, vérben forgó szemekkel megáldott vámpírral kell egy levegőt szívnom úgy, hogy meglepően hamar kötök ki a fémből kovácsolt asztalon.
Nem is az zavar, hogy itt-ott felhorzsolja a bőrömet a föld, vagy, hogy megvágom magam egy szikével, mivel ez hamar be fog gyógyulni meg amúgy is, amíg nem a vesémbe áll bele egy kés addig semmi baj nem lehet. Felületi sérülés nem foghat ki rajtam. Az viszont már sokkal idegesítőbb, hogy a gerincembe vág az asztal fém sarka. Ez az, aminek hála belém szorul a levegő, és egy pillanatra még megnyikkanni is elfelejtek mind addig, míg meg nem hallom a vámpír meglepően hangos zihálását. Ijedten kapom fel a tekintetemet, hisz szinte biztosra veszem, hogy felettem áll és csorog a szájából a nyál miközben farkasszemet kell néznem megnőtt szemfogaival. De láss csodát, erről szó sincs, inkább az ajtó előtt ücsörög és zihál, mintha nem kapna levegőt.
Megszeppent tekintettel nézem végig ahogy felkapja a mágneskártyát és hozzáérinti az ajtó melletti kis akármihez, így teljesen elzárva minket a külvilágtól. Már épp kérdezném, hogy mégis mi a fenét jelentsen ez, mikor meghallom meggyötört hangját.
- Én csak nem értem, hogy... mi történik - nyöszörgöm, majd ahogy a fejéhez kap, homlokráncolva pillantok az említett vörös nedűk felé. Megkörnyékezve a hűtőt, kimért léptekkel lépkedek oda mintha attól tartanék, hogy nekem fog ugrani. Mindvégig szemmel tartom, de kénytelen vagyok belátni, hogy elég ramaty állapotban van, szóval biztos nem akar megint a torkomnak ugrani. Vagy ki tudja?! Soha ne bízz meg egy vámpírban. Főleg ne akkor, ha be vagy zárva vele egy vérrel teli szobába.
- Mindegy milyen? - nézek végig a zacskókon, majd megragadok két darabot, elvégre nem hiszem, hogy túlzottan érdekelni, hogy éppenséggel A-s vagy 0-s zacsit nyomok a kezébe.
Ahelyett, hogy odahajítanám neki, inkább odabillegek elé és átadom neki mindkettő. Valami azt súgja, hogy nem lesz elég neki jelenleg egy. Gerincemre való tekintettel nem guggolok le, inkább csak nekitámaszkodok egy asztalnak, és onnan lesek le rá.

Chrystal E. Silverstein
II. Seattle-i Falka
Brother of the Moon

Chrystal E. Silverstein
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Jégkirálynő
Gif vagy kép : Olga&Graham  Giphy
Play-by : Blanca Suarez
Vonal1 : Olga&Graham  3rZvgf4
Faj : Vérfarkas
Posztok : 76
Kor : 22

Lakhely : Seattle
Rang : Falkatag
User neve : N.
Vonal2 : Olga&Graham  3rZvgf4
Családi állapot : Hajadon
Különleges képesség : Jó fegyverforgató vagyok.
Foglalkozás : Tanuló
Felöltött alak : Olga&Graham  Tumblr_n0lkomilut1s03x0vo1_500_by_felix_rausch-d8ixy7b
Vonal3 : Olga&Graham  3rZvgf4
Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Olga&Graham    



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Olga&Graham  Empty
Vissza az elejére Go down
 
Olga&Graham
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fenrir and Olga - I need your help!
» Rhys and Olga
» Rhys and Olga
» Adramelech Vs Graham
» Graham and Zeph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Egyéb helyszínek :: Virginia Mason Városi Kórház
-