Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Scary Monsters and Nice Sprites




Tárgy: Scary Monsters and Nice Sprites   Szomb. Dec. 20, 2014 2:03 pm




There are also many dreams in our heart

우리네 가슴엔 희망도 많다

Hála a tévécsatornának ahol dolgozom, a mai nap sem lesz ágyban reggelis, látástól vakulásig ivós, drogozós, szexelős. Az ajándékozás, egészséges életmód és minden szép színes, szagos maszlag nevében kell ma Tacomába utaznom. Jön a karácsony. Ha nem bukott angyal lennék még a fülemen is karácsonyi gömbök lifegnének. De szerencsére még Jézus előtt buktam, így nem is tudom, nem is kell tudnom, hogy a nyomorultak a padláson mivel ütik el az idejüket ilyenkor a kapuban. Milyen megváltás, hogy nekem nem kell ott az időmet elcseszni. Cserébe megmutathatom országnak világnak, hogy milyen jófej is vagyok. Jelenleg Dylan Park néven futok. Több angol és koreai albumot adtam ki, műsoraim vannak. Röviden most éppen a figyelem után mohóskodom.
A Tacomai kórházhoz érkezik a konvoj. Én vagyok a sereghajtó, mert én hülye erre a jogosítványomra is megcsináltam a túlméretes szállítmány kísérői vizsgát. Sajnálom a Maserattim, amiért ki kellett raknom a tetejére a sárga villogót. De szerencsém is volt, mert útközben nem zaklatott senki. A producerek és egyéb fejesek elől mennek. Enyém a kocsim, üvölthet a zene. Csak a követési távolságokra kellett figyelnem.
Átadom a portásnak a személyim és a jogsim, hogy felvehesse az én adataimat is, majd szinte oda se figyelve veszem vissza és követem a társulatot. A főépület előtt már kisebb tömeg tolong, hogy fogadjon minket. Fotóznak minket és a helyi tv stábja kezd kipakolni. Kezdem magam kicsit kereszttűzben érezni. Kiveszek egy hatalmas üveg koreai savanyúságot, avagy kimcsit a kocsim hátsó üléséről. Ezt én magam csináltam. Kiszúrom magamnak az egyik legszebb pofit a tömegben. Szerintem úgy terelték ki ide kötelességből. Odasompolygok hozzá üvegestül és felöltöm a legszendébb mosolyom. Majd a szabad kezemmel finommal megfogom a csuklóját és ha enged, akkor egy lépéssel a kiiktatott fotocellás ajtó képzeletbeli küszöbének túloldalára vonom.
- Aish, micsoda felhajtás... - sóhajtok fel. - Tudna nekem segíteni? Ezt én csináltam. Segít nekem szétosztani azok között, akik nagyon szeretik a zöldségeket és ehetnek is?
Szinte ártatlanul mosolyogva nézek a nő barna szemeibe. Mintha tényleg menekülni akarnék a felhajtástól. De a figyelem jobb egyfelől. Minőségibb szórakozás.

©



Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Scary Monsters and Nice Sprites 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Scary Monsters and Nice Sprites 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Scary Monsters and Nice Sprites 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Scary Monsters and Nice Sprites Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Scary Monsters and Nice Sprites 3rZvgf4
Scary Monsters and Nice Sprites Empty
Vissza az elejére Go down
 
Scary Monsters and Nice Sprites
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nice to see You again, Dearie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Tacoma városa :: Egyéb helyszínek :: Tacoma General Hospital
-