Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Damerei & Emiliya




Tárgy: Damerei & Emiliya   Csüt. Szept. 10, 2015 11:29 pm






Dam & Liya
Már hetek óta halott vagyok, sőt talán van két hónapja is. Már hetek óta nem létezem a családom számára, szegények azt hiszik a lelkem felszállt az égbe, pedig ha tudnák, hogy sokkal inkább vagyok a pokolban, azt hiszem kitagadnának. Akkor is ha látnák mi lett a kisebbik lányukból, vagy, hogy mit csinál éppen. Valószínűleg el sem tudtak rendesen temetni, hiszen a testem sosem kerülhetett elő, de van egy olyan érzésem, hogy akkor is rendeztek temetést, csak, hogy azt higgyék nyugodtan távoztam vagy távozzak. Pedig ha tudnák mi történt... akkor is ezt tennék, úgy tennének mintha valóban meghaltam volna. Nem tudom, hogy hálásnak kellene-e lennem egy ilyen élethez, azért, hogy szörnyeteg lett belőlem. Vagyis pontosabban nem érzem helyesnek a hálát, mit mesterem iránt érzek, a kötödést, olyan mintha a tanárom és az apám lenne egy személyben. Jaroslaw azt mondja, hogy ez a köteléknek köszönhető, bennem van a kényszer, hogy azt kell tennem amit mond, és egyszerűen képtelen vagyok neki nemet mondani, még ha akarok is. Ez már többször megtörtént. Volt, hogy megparancsolt valamit, amit én nem akartam teljesíteni, mondjuk embereket ölni, nem akartam ölni, még ha bennem is volt a késztetés, a vágy... vagy emberi vért inni. Egyszerűen ezt a köteléket használva vett rá. Érzem magamon, hogy ez a pár hét, mióta a lovechi grafit szürke aszfalton rám talált és hirtelen ötlettől vezérelve megmentette az életemet azzal, hogy vámpírrá változtatott, az ő tanítványa lettem. Valahogy mindig is úgy éreztem, na meg a célozgatásaiból is az esett le, hogy bizony nem osztogatja ezt a kegyet olyan sűrűn, tehát jobban járok, ha megbecsülöm, különben hamar pórul járhatok. Ami azt illeti most már kezdem elfogadni a vámpírlétemet, és lehet az immáron bennem keringő mesterem vérének köszönhető. Érzem, hogy teljesen megváltozom tőle, átformál, valaki olyanná varázsol aki eddig talán csak az álmaimban akartam volna lenni. A vérszomjam és a gyilkolási vágyamon nem tudok eluralkodni még ma sem. DE az az igazság, hogy tetszik sokkal élőbbnek érzem magam, mint emberkoromban. Az ízek, a szagok, az érintések, minden felsokszorozódik. Olyan dolgokra vagyok képes, mint eddig soha. Például... irányítani tudom a vizet, halványlila gőzöm sincs hogyan, de valahogy mégis képes vagyok rá. Jó mi? Jaros segít hogyan uralkodjak felette, tudjak bánni, felhasználni az érdekeimhez. És mind ehhez az is tartozik, hogy olyan szobában, házban élhetek ami körül belül a bolgár parlamenttel lehetne egy lapon említeni, mind a kinézetét, mind a pazarságát tekintve. Akkora gardróbszobával, óh igen, szobával rendelkezem, mint Bulgáriában a fél házunk volt. És a vámpír bevásároltatott nekem, a szebbnél szebb és divatosabbnál divatosabb ruhák lógnak abban a szekrénynek. Amikor például elvitt a vámpír sheriffhez, vagy kihez, aki megjegyezném egy gyönyörű nő volt.Szóval amikor elvitt, kikötötte, hogy milyen ruhát kell felvennem, a szobalányommal( mert hogy ilyenem is van) elkészítette az ágyamra, a cipővel amivel kénytelen voltam felvenni. És lefogadnám, hogy valószínűség szerint annak a ruhának több volt az ára, mint apám éves fizetése. Pedig édesapám a szülőhazámban igen menő orvos. Nos ennyire gazdag a mesterem. Azt hiszem áldom istent abban a pillanatban amikor kedvenc tantárgyammá vált az angol és annyira jó voltam benne, különben bajban lennék, ha csak bolgárul tudnék makogni neki. Mondjuk ha felmérgesítem magam, ami mostanában szintén hamar elő szokott fordulni, olyankor ha valaki megfigyeli jól érzékelheti az akcentust a hanghordozásomból. Bár, hogy őszinte legyek magammal, nem is tudom mi az oka annak, hogy az út porában miért szánt meg engem, majd miért nem hagyott magamra, és most miért fogadott be a házába, miért vett nekem ilyen méreg drága és márkás ruhákat, amikor konkrétan semmi kötelezettsége nem lett volna, jó formán elég lett volna csak figyelmen kívül hagynia. De még sem tette, amiért aztán valóban hálás vagyok neki. Van egy über menő szórakozóhelye, több szintes, ahol különleges és baromi gazdag, milliomos, milliárdos egyének járnak. És jelenleg ott táncolok, talán nem is lenne rá szükségem, de igazából egész jó muri, mindig is imádtam táncolni, csak hogy eddig lealacsonyítónak tartottam, meg már nincs is családom akiket érdekeljen, hogy mit művelek, mert ugye ők azt hiszik, hogy halott vagyok. Ami azt hiszem igaz is, az a kedves orvostanhallgató, aki egykoron gyermekorvos akart lenni annyira, és szállót akart nyitni a hajléktalanok részére, illetve meg akarta váltani a világot, aki férjes asszony akart lenni, és boldoggá tenni a férjét, még ha nem is belé volt szerelmes. Igazából már senkibe sem az, ez az új életforma, a benne keringő vérnek köszönhetően, olyan, mintha a szendébb énét, az emberit kiölte volna, elpusztította volna valami méreg, és a vadabb, lázadóbb, embertelenebb énét vette volna elő. De most már ez az életem, ez vagyok én, hiába is keseregnék igazából először is nem lenne túl sok értelme, már amiatt sem, mert lássuk be, nos... ha nem tetszik valami a mesteremnek megparancsolja, hogy tegyem vagy éppen ne tegyen, és így megteszem avagy sem a parancsától függően. Meg nem is tudom az érzések kezdenek lassan elmúlni bennem, a részvét, amiért az immáron ex vőlegényem belém szeretett. Ez vagyok én immár. Elgondolkodva bámulok farkasszemet tükörképemmel az öltözőben, csokoládé színű, fenekemig érő fürtjeim laza hullámokban omlanak a hátamra és a fenekemre, a szinte átlátszó fehér színű ing alól kikandikál fekete csipke melltartóm szegélye, lapos hasam felett megcsomózva, így felfedve lapos, elefántcsontbőrbe vont hasfalam. Alatta egy falatnyi, épp, hogy eltakaró skót szoknya, lábfejemen szintén fekete, magas, platform cipő, mi kihozza formás, izmos lábszáram és combom. Erica szalad be az öltözőbe ijedten.
-Liya, mindjárt kezdesz, siess, tudod jól, nem szereti Mr. Rajkin, ha nem időben kezdesz.- óh persze, hogy tudom, eléggé az értésemre adta, hogy attól, hogy a tanítványa vagyok, ne higgyem, hogy velem kivételesen bánik. Gondolkodás nélkül helyezem arcomra a pillangó formájú álarcot, nem mintha valaki felismerhetne, mert hát tuti nincs senki itt Bulgáriában, de titokzatosabbá tesz, és szexibbnek érzem magam, felszabadultabbnak. Megigazítom a vöröses szájfényt, hogy tökéletes legyen, majd kitipegek sarkaimon a clubba, valami latinosabb csendül éppen fel a dj pult környékéről, tudom, hogy java részt természetfelettiek lézengenek itt, most már nem vagyok zavarban, nem úgy, mint az első alkalommal. Fellépek az egyik színpadra az egyik lány mellé, majd a zene ütemére elkezdek táncolni, és elkezdem a csípőmet ringatni, teljesen átadom magam neki, hagyom, hogy eggyé váljunk. Vannak itt nők, akik nem csupán táncolnak hanem ugye egészen mást is vállalnak, én természetesen egyáltalán nem tartozom közéjük. A diszkófény megcsillan tejfehér bőrömön, miközben az egész testem a ritmusra mozog.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Szer. Szept. 16, 2015 2:29 pm

Egy magamfajta, koros hibrid már kevés dologban leli örömét. Főleg olyan helyzetben mint az enyém. A munkámban alig találok kihívást, szinte semmi nincs ami érdekelne, így mindent a beosztottaimra hagyok, és csak jókedvemből járok be az irodába néha. Tényleg csak néha, a múltkor a saját titkárnőm meresztett rám döbbent őzgida szemeket, hogy mit keresek én ott. Talán nem ártana, ha nagyobb figyelmet szentelnék a cégemnek, mert ugye akkor nő a jószág, ha a gazda szeme is hizlalja, de igazság szerint teszek az egészre magasról. Nem érdekel, hogy mennyi profitot hoz, felőlem csődbe is mehet, kit érdekel az már?!
Minden olyan értelmetlen, üres, sivár, megkopott, unalmas, és még órákig sorolhatnám a hasonló jelzőket. Egész életem arra tettem fel, hogy Bryluent megtaláljam, hogy végre ismét a karomba zárhassam. De már ez is hiábavalónak sejlik, telnek az évek, és szinte látom magam előtt amint apró tipegő babából (amilyennek utoljára láttam) igazi, ragyogó nővé cseperedik, én pedig lemaradok az egészről. Soha nem volt még gyermekem és nem is akartam őt sem. De így, hogy létezik úgy érzem fejem fölött a nap nem kelt fel azokon a napokon, amikor nem tudtam magam mellett. Ma is hamis nyomra bukkantam, hónapokon át követtem olyasvalamit aminek semmi köze nem volt a lányomhoz.
Efelett érzett mérhetetlen csalódásom vezetett a bárba, amit egy barátom ajánlott. Egyáltalán nincs sok barátom, sőt, ezt az egyént is szívesebben sorolnám az ismerősök közé. Szóval, eljöttem mert azt mondta itt kikapcsolódhat a férfi, ha akar. Sejtem mire célozgatott, és mivel sosem látnak nőkkel, mármint állandó barátnővel szerintem néhány kolléga már rebesgeti, hogy meleg vagyok. Pofátlan barmok, méghogy én meleg?! Már akkor nőket vittem ágyba mikor az ükapjuk is csak pajzán gondolat sem volt. Tehát, minden kétséget eloszlatandó tértem be ide, a bár előtt parkoltam le a kis Exelero-t, hadd lássák csak a gépet ami még mindig büszkeséggel tölt el. Elvégre nem elég pénzesnek lenni, ízlés sem árt. Hanyagul simítottam el egy ráncot a szénfekete kasmír ingen, kobaltkék nyakkendőm meglazítva kissé. Céltudatos léptekkel haladtam be, és telepedtem le a bárpulthoz ahol viszonylag jól látható voltam. Nem is egy ismerős arcot látok, talán most majd végre nem képzelegnek marhaságokat.
Egy pohár pezsgő társaságában fordultam a színpad illetve a rúddal ellátott asztalok felé, és mélyen magamba szívtam az illatokat, a kevélység semmivel sem összehasonlítható szagát. Hmmm, mennyi finomság egy helyen! Mélyen bennem felmordul a tigris, hallom a fejemben amint lényemnek bundásabbik fele éhesen nyújtózik a csinos lányok felé. Bizony, jó lenne táplálkozni is az este, elvégre ha már egyszer itt vagyok legyen valami haszna is a látogatásnak. Egy hostess lánynak intek, majd tekintetemmel jelzem, hogy sürgősen adjon nekem egy asztalt vagy megbánja még, hogy megszületett. Nem szeretek várakozni, szóval jobb ha sebesen kapkodja a virgácsait. Így is tesz, egy kisebb, kerek asztalhoz vezet, nem messze a színpadtól egy két emelvénytől, amin lányok táncolnak.
Feltűnik egy szépség, tetszik amint fehér ingén átsejlik a kihívó fekete csipke csoda. Milyen rég nem voltam már nővel! Fájdalmasan rándul az arcom a gondolattól, hisz még messze van a kielégülés pillanata, fogadalmat tettem és be is tartom. Addig nem nyugszom, nem lehet egyetlen asszony sem az életemben míg a lányom meg nem találom. Ha jobban belegondolok, tömény mazochizmus ennyire felhúzott állapotban ilyen helyre jönni, de már mindegy. Van elég önuralmam, hogy hű legyek magamhoz és a fogadalomhoz is, néhány formás fenék nem fog átbillenteni az agyatlan farkavezérelt hímek táborába. Bármennyire is jól esne ez nekem s a tigrisemnek is.
Inkább egy másik, szintén csinos lányra emelem tekintetem, aki nem annyira magával ragadó mint ez a hiányos öltözetű diáklány forma. Magabiztosan táncol, mozdulatai kecsesek, tudja milyen adottságai vannak, és kiválóan használja őket. Tekintetünk találkozik, s én szinte fogva tartom őt sötét szemeimmel. A lány már jön is felém, az asztal mellett megtorpan, majd az egyik emelvényre lép fel. Én pedig megnyitom az erőm felé, körülveszem őt vele akár egy puha tollpaplan, belé temetkezhet, hozzá bújhat. Mozdulatain látom, hogy így tesz, arcát a levegőhöz dörzsöli, szemeit behunyja. Fülébe súgok hangtalan, az erőm teszi nem én, azt mondom neki, hogy gyönyörű, hogy kívánatos, minden férfi szeme csak az ő mesés idomait fürkészi… és ő elhiszi, én látom is amint az önhittség körüllengi mint valami finom por, melyet azonnal bekebelezek. Elveszem tőle mindet, s az önbizalma, szép testének illúziója helyére olyan képeket teszek melyek a valóságot tükrözik. Szép nő, de nem gyönyörű. Csinos, de nem kivételes. Átlagos, semmivel sem jobb bármely másiknál. A lány, mivel túl sokat vettem el, összeesik, tenyereit combján pihenteti, miközben ott térdel.
Egy tigris sötét mosolyát küldöm neki, miközben egy biztonsági jön, és lesegíti onnan. Figyelmem immár ismét a kis fehér ingesé, lássuk, van-e benne is némi ínycsiklandó kevélység?

Damerei W. Witherspoon
Hibrid
Two sides, one soul

Damerei W. Witherspoon
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Tiger
Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : Juan Pablo Raba
Vonal1 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Faj : hibrid
Posztok : 6
Kor : 727
Lakhely : Bellevue
User neve : R.
Vonal2 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : tele vagyok különleges képességekkel...
Foglalkozás : PR manager
Felöltött alak : szibériai tigris
Vonal3 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Szomb. Okt. 10, 2015 4:18 am






Dam & Liya
A halál az szomorú dolog, mindegy, hogy milyen körülmények között történik, sőt igazából az sem lényeges, hogy ki az aki eltávozik, a szülő, vagy a gyerek. Elterveztem az életemet, orvos akartam lenni, gyermek orvos, mindig arra vágytam, hogy segíthessek másokon, apámra akartam hasonlítani, ő volt a példaképem mindig is. Férjhez kellett volna mennem, egy olyan férfihoz aki kedves volt, akinek szintén nemes szándékai voltak, akinek semmi folt nem akadt a múltján, olyan makulátlannak számított, mint a nemrég kimosott lepedő. Nem voltam belé szerelmes, csupán kedveltem, kedves volt, jó lelkű. Biztonságos. Nem úgy mint az öccse, az öccse aki olyan rossz fiú volt, kit minden olyan lány elkerült akinek volt egy csöppnyi esze. Kivéve engem, és mire észbe kaptam volna máris az eljegyzési partimon találtam magam. Ha tudtam volna, hogy az egy végzetes nap, akkor azt hiszem, lehet mindent máshogy tettem volna, vagy lehet nem. Az élet igazságtalan szokott lenni. Velem is ez történt, mikor az utcán áldozatául estem annak a férfinak aki kiakart rabolni. Mire fel eszmélhettem volna már a grafit szürke talajon feküdtem, tudtam, hogy itt a vég, hogy meg fogok halni, és csak arra tudtam gondolni, még csak el sem búcsúzhattam a szüleimtől, hogy milyen fájdalmon kell majd keresztül menniük. Akkor történt az, hogy megjelent Jaros, nem tudom milyen cél vezérelte amikor vámpírrá tett, igazából akkor már jó formám nem is voltam tudatomnál, csak mikor felébredtem akkor tudatosult bennem, hogy vámpír lettem. Hirtelen nem tudtam mit kellene kezdenem a helyzettel, mit kellene éreznem? Mielőtt elbúcsúztam volna attól a lánytól ki voltam, mielőtt elbúcsúztam volna a szülőföldemtől, még el látogattam a temetésemre. Nem kellet volna, azt hiszem. De látnom kellett, a szüleimet utoljára, nem bírtam sokáig ott lenni, talán tíz percig, aztán... Amerikába jöttem, az új családomnak számító férfinak, aki konkrétan az apám, vagyis olyasmi. Jobb ha a szüleim úgy tudják, hogy meghaltam, hogy elvéreztem... habár holtestet nem találhattak, nyilván, mégis valahol fáj, hogy ilyen könnyen feladták, bele törődtek. Talán így volt könnyebb nekik, nem tudom, bár én addig kutattam volna, míg az ő holttestüket nem találom meg, addig nem nyugodtam volna le, ha kell mindenkin átgázoltam volna. Furcsa volt, sőt a mai napig furcsa az egész helyzet, vámpírnak lenni nem leányálom, folyton gyötör az éhség és a gyilkolási ösztön. Emlékszem amikor Jaros magához vett, az első héten véletlenül megöltem egy fontos embert, egy amerikai politikust. Megbüntetett, azt hiszem tanultam belőle, nem akarom, hogy még egyszer megbüntessen, nem kívánom senkinek. Nem értette, hogy miért pont őt kellett megtámadnom amikor a pince tele van finomabbnál finomabb kiválasztottakkal és egyéb különleges fajú lényekkel, nőkkel, férfiakkal vegyesen. Akkor sem tudtam erre neki érdemleges választ adni, és ami azt illeti most sem vagyok képes rá. Még mindig tanítja nekem az önfegyelmet, és még mindig baromi nehezen megy, annyira könnyű engedi a vágyaimnak, amit az ösztöneim diktálnak. Azt mondja, hogy a vére sokban megváltoztatott, hatással van, volt rám, sőt sokszor amikor, vagyis általában kioktat mindig, minden körülmények között elmondja, hogy értékeljem azt, hogy az ő vére által lehetek az aki mag vagyok, meg egyáltalán, hogy még élek. Ezzel tisztában vagyok, nem tudom mi vezérelte abban a pillanatban, de hálás vagyok neki. Hiszen neki köszönhetem, hogy élek, de még hogy. Nagyobb gardróbom van, mint amilyen viskóban éltünk Lovech-ben. És a ruhatáram, Jaros azt is feltöltötte, pontosabban, felújította, mivel engem egy elszakadt farmerben és egy kopott ingben hozott magával. De most olyan márkás, és drága holmikban járhatok, olyan híres divatguruk tervezik a ruháimat, akikről még csak nem is hallottam. Tehát a halál valamilyen szinten szerencsés volt a számomra, megmentett, nem tudom mitől, talán attól, hogy ott ragadjak. Most elvileg halott vagyok, de sokkal élőbbnek érzem magam, mint bármikor amikor tényleg lélegeztem még. Furcsa, a sors fintora. Nem szorulnék rá, de a magam szórakoztatására, a bárjában is táncolok, valamint nem akarom, hogy azt gondolja, hogy élősködni akarok rajta, nem mintha annyira izgatná a dolog, ezzel tisztában vagyok. Én azon kevés dolgozók közé tartozom a szórakozóhelyen, aki valóban, tényleg csakis és kizárólag táncol. Miközben a zene ritmusára mozog lazán a csípőm, gondolataim elkalandoznak, a szüleimre gondolok, és hogy mennyire hiányoznak. Csak azért nem kezdek el pityeregni, mert baromi lehangoló látvány ahogy egy vámpír bőg, ráadásul tiszta vörös, horrorisztikusan vörös lenne az arcom. Aztán egyszer csak egy férfi jelenik meg, még ilyet nem éreztem, illata felkúszik az orromon, betölti, vonz, nefelejcskék íriszeim azonnal rá tapad, a maszkom mögül figyelem ahogy helyett foglal az egyik kényelmes fotelben, látom, ahogy végig fut rajtam a pillantása, perzselő, ha képes lennék, most biztos a torkomban dobogna a szívem. Látom, ahogy egy másik lányt választ, helyettem... Nancy, azt hiszem ez a csaj neve, de őszintén szólva nem vagyok benne biztos. Látom ahogy a lány elkezd neki táncolni, és valahol belül, olyan mintha irigységet éreznék, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva zavar, zavar, hogy őt választotta, hálát adok, hogy a maszk félig elrejti arcom, sajnos érzelmeim általában kiszoktak ülni rá, így hamar lebuknék. Aztán feltűnik, hogy a fiatal lány egyszer csak elájul, elkerekedett szemekkel bámulok rá, nem bírom elkapni róluk a pillantásom. Addig bámulom míg, Kevin ki nem viszi Nancy-t, én is lepattanok a színpadról, hogy a lány után siessek, a kíváncsiság elveszi az eszem. De ekkor az egyik pultos lány elkapja a csuklómat.
-Liya, látod a férfi mellett a másikat?- pillantásommal követtem őt,- azt akarja, hogy ezt te szolgáld fel neki,- már éppen ellenkeznék mikor a kezembe nyom egy tálcát a bár legdrágább pezsgőjével, és két kristálypohárral. Miután nem tehetek mást, elindulok arrafelé, ahogy elérek a különleges illatú férfihoz, szerencsétlenségemre megbotlom, vagy csak lecsúszik a tálcáról a pezsgő, pezsgő, édeskés illata azonnal elfedi egy percre a férfi guszta, íncsiklandó esszenciáját.
A pezsgő ráömlik java részt a férfi méreg drágának tűnő ingére, de az enyémre is jut bőven, én pedig az ölében kötök ki.
-Jajj, elnézést, úgy sajnálom,- kezdek azonnali mentegetőzésbe ahogy megpróbálok kikászálódni onnan,- a... a bár természetesen állni fogja a költségeket,- nyögöm még mindig zavartan, emberként is béna voltam és vámpírként is, ez ám a szerencse.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Hétf. Okt. 19, 2015 1:43 am

Talán különös lehet, hogy valaki az én helyzetemben eljön egy ilyen bárba. Elvégre, mindent a szemnek, semmit a kéznek. Bosszant, egyre jobban bosszant, hogy nem érinthetek nőt úgy ahogyan szeretnék, hogy nem temetkezhetek belé egy szépasszonyba, hogy nem csókolhatom a nyaka kecses vonalát, mert úgyis csak fájdalmas órák, olyan nagyon hosszú, hidegvíz alatt állós órák jönnek. Bárki aki azt gondolja, hogy ez nekem könnyű, azt legszívesebben seggbe rúgnám. Van az a pont, amikor már bármennyiszer elégítheti ki magát az ember, az nem elég. Egy nő kellene, és vannak pillanatok, amikor már az is elég, ha egy szép arcú, csengő hangú lány rám mosolyog, és már érzem is a kangörcsöt. Miért csinálom mégis?
A családom miatt, és jelenleg a lányom jelenti számomra a családomat. Vissza akarom kapni és vissza is fogom, addig nem nyugszom, nem is élek normális életet míg nem lesz újra velem. Öt éves… négy éve nem láttam. Minden napom úgy kezdem, hogy lemegyek a Pokol legmélyebb bugyrába, hajnalig ott vagyok majd rövidke, gyötrelmes alvás erejéig álomra hajtom fejem. Egyre nehezebb, ingerlékeny vagyok, ugrok az első hibára és kíméletlenül leordítom bárki fejét a nyakáról. Puszta „szeretetből” persze.
A lányok szépek, de egy van csupán, aki meg is ragadja a fantáziám. Oh, más körülmények közt mi mindent tudnék vele kezdeni, mi mindent…! Inkább egy kis kolléganője felé fordulok, ennem kell, meg kell etetnem a bennem lakó démont is, vagy előjön a tigris és akkor vége mindennek. Bennem él a ragadozó, fekete-fehér csíkos teste lassan mozog, de ha felüti a fejét, néha nem tudom kontrollálni. Inkább csak alakot váltok és szabadjára engedem. Szerencsére míg démoni felem jóllakott és erőtől duzzad addig képes kordában tartani a macskát.
Egy szép de átlagos lány táncol nekem, ring a csípője, miközben én átitatom őt magabiztossággal, hangtalanul súgom fülébe, hogy mennyire szexi, mennyire gyönyörű, és mit nekünk külcsín, ha közben még okos is, kedves és társai. Aztán szépen felfalom az érzéseit és mivel görény vagyok még a helyükre ültetek is más gondolatokat. A lány térdre rogy, talán holnap már jól lesz. Talán.
Figyelmem ismét a kis álarcos lánynak szentelem, látom ahogy a pulthoz riszálja a formás kis fenekét. Hátra dőlök, úgy figyelem a ténykedését, látom, ahogy egy tálcával egyensúlyoz. A pezsgőm hozza, helyes, ez izgalmas lesz! A tigrisem felmordul bennem, és különös mosoly ül ki az arcomra miközben keresem a tekintetét, hogy fogva tarthassam. Aztán ahogy mellém ér, látom, hogy billen az üveg, elkaphatnám, megvannak hozzá a reflexeim, de nem teszem.
A pezsgő rám borul, legalábbis egy része. A kristály poharak szánalmas csörömpöléssel lehelik ki a lelküket, ripityomra törve hevernek a padlón. Elkapom hát inkább a lányt, meleg tenyereim a derekára fonom, miközben igyekszem megőrizni arcomon a kiismerhetetlenséget. Hideg a bőre, és érzem, hogy alatta is az van, vámpír a lány ez számomra egyértelmű.
- Semmi gond, drágám. Megesik bárkivel, ne aggódjon. De kárpótlást, azt kérek. – teljes poker arccal billentem oldalra a fejem. Terveim vannak vele, egész estések ami azt illeti. Mélyen lélegzem be az illatát, finom, fűszeres. Tetszik nekem, nagyonis, de most kezd csak igazán frusztrálni, hogy megvannak a korlátaim, hogy meddig mehetek el egy nővel.

Damerei W. Witherspoon
Hibrid
Two sides, one soul

Damerei W. Witherspoon
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Tiger
Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : Juan Pablo Raba
Vonal1 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Faj : hibrid
Posztok : 6
Kor : 727
Lakhely : Bellevue
User neve : R.
Vonal2 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : tele vagyok különleges képességekkel...
Foglalkozás : PR manager
Felöltött alak : szibériai tigris
Vonal3 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Pént. Nov. 06, 2015 2:35 am






Dam & Liya
S okszor gondolkodok el azon, hogy mihez kellene kezdenem az életemmel, úgy értem, meghaltam, és mielőtt eljött volna végzetem volt egy álmom, ami azt illeti több álmom is volt, de... valamiért most a halálom után ezek az álmok nem tűnnek valósnak, mi több olyan mintha nem is nem is én vágytam volna rájuk. Pár hónapja még annyira akartam mindent amit apa, mindent amilyen az életem volt. Gyermekorvos akartam lenni, és segíteni akartam a rászorulókon, akartam egy szállót nyitni, mindenáron férjhez akartam menni Patrickhez. Még ha nem is voltam belé szerelmes, még ha az öccse sokkal jobban le foglalt mint ő. Nem vagyok büszke rá, amit tettem, nem volt túl szép dolog, se tőlem, se tőle. De az az igazság, hogy már az első pillanatban megfogott valami benne, csábított, talán a pillantása, vagy az, hogy kiköpött rossz fiú volt, a legrosszabb fajtából, egyszerűen éreztem, hogy sugárzik belőle a titokzatosság, a sötétség. De tudtam, hogy a bátyja mellett biztonságban érezhetem magam, sokkal nagyobb biztonságban, mint vele valaha is, mindenféle szempontból. Ezért választottam őt, amikor az öccse nem volt a közelemben akkor nem éreztem azt a bizonytalanságot, mit ő váltott ki belőlem, egyszerűen nem tudtam hogy mi a helyes és mi nem, egyszerűen csak megtörtént. Neki akartam adni a szűzeségemet, a vőlegényemnek, be akartam bizonyítani neki, hogy mit jelent a számommal, hogy szeretem. Vagyis magamnak is akartam, nem csupán neki. De nem úgy jött össze a dolog, egyszer amikor vacsorázni voltunk náluk, Patricknak el kellett szaladnia, ő is jó nevű orvos Lovechben, elszólították, az egyik betegéhez. Kettesben maradtam a testvérével, és ahogy teltek a pillanatok, arra lettem figyelmes egyik percről, a másikra, hogy már odaadtam neki azt amit a testvére érdemelt volna. Azóta bűntudat gyötört, képes voltam megcsalni az egyetlen jó embert akit ismerek az apámon kívül. A tulajdonvérével, tudtam, hogy a könnyű vérű nőcskék sem csinálnak ilyet. Addig a percig azt hittem, hogy én is ilyen vagyok, jó ember, de utána rádöbbentem, hogy nem, gyalázatos bűnt követtem el. Olyat amit én sem lennék képes megbocsájtani, mégis valahogy megnyugvást kellett találnom. Valamit tennem kellett, tudtam, hogy megérdemli az őszinteséget, tudnia kell, hogy mi történt, megérdemli. Ez a minimum amit érdemel tőlem. Aztán nem volt időm, mert pár héttel később még haltam, elméletileg vagyok. De gyakorlatilag nem vagyok az, egy ismeretlen férfinek köszönhetem ezt az új életet, és ezt az új énemet. Aki akkor voltam meghalt, az az Emiliyát leszúrták az utcán, és ki feléledt, a friss vámpír, az teljesen más. Érzem, mert olyan érzések mik akkor gyötörtek már nem érzek semmit. Bűntudat, fölösleges dolog, egyszerűen kihaltak belőlem. Azt hiszem. Tudom, hogy ez így nagyon nincs jól, mégis mit tehetnék, változok, vagy már meg is változtam. Olyan szinten mi talán vissza fordíthatatlan. De nem is akarom vissza fordítani, ami azt illeti. Egyetlen olyan dolgot érzek, mint hála, és az csakis Jaroslaw iránt, ő volt az aki beharapott, ezzel megmentve az életemet. Meg kell becsülnöm, értékelnem kell, ezt számtalanszor bele véste a fejembe, még ha én magam nem is éreznék így, gondoskodott róla, számtalanszor elmondta. Most már ő számít csak a családomnak, ezzel is tisztában vagyok, nem csak, hogy átváltoztatott, de magához vett, elhozott Amerikába, egy palotaszépségű házban lakom, és a legdrágább, és márkásabb ruhákat kapom tőle, totál feltöltötte a ruhatáram. Szerencsére. Különben meztelenül kellene járkálnom, úgy éreztem, hogy meg kell háláljam valahogy. Éppen ezért kezdtem el táncolni a különleges igényeket kielégítő bárjában, bár nem csak emiatt, tetszik az a féktelenség amit kaptam, kiélvezhettem, anélkül, hogy bárkire gondolnom kellene. Nem mintha életcél lehetne egy BDSM-clubban táncolni és vetkőzni, de egyelőre megteszi, míg nem találok más életcélt, azt hiszem sok időm van ezt eldönteni. Amúgy nem csupán hálát érzek, furcsa, hogy amitől eddig undorodtam most arra vágyom a leginkább, a vérre, az emberi vérre, egyszer próbálkoztam ezzel a szintetikus vérrel, csak kíváncsiságból, de undorító volt az íze, mint mikor a tofút akartam kipróbálni, kihánytam akkor. A másik a gyilkolási vágy, nem bírom kordában tartani, élvezem hogy ölhetek, és ölök is. Csak nem mindegy, hogy hol, mikor és kit, egyszer egy politikuson gyakoroltam mait Jaros tanított, mire haza ért minden csupa vér lett. Megbűntet, megtanultam, hogy jobb ha szót fogadok neki, különben megszívom, ha nem akarok valamit teljesíteni, akkor megparancsolja, olyan ez mint nem is tudom, különleges kapcsolat közte és köztem, képtelen vagyok olyankor ellenszegülni neki.
Ahogy az elájult lány után akartam sietni Lisbeth elkapja a könyökömet, hogy vigyem ki a pezsgőt annak a férfinak kinek a most ájult lány táncolt pár perccel ezelőtt. Fintorral az arcommal veszem el a tálcát tőle, megigazítom az álarcot, mi arcomra helyeztem, egy pillanatig bámulom, illata csiklandozza az orrom, kapargatja a torkom, legszívesebben elmerülnék karmazsin vérében, annyira hívogató, annyira más, még nem találkoztam ilyen illattal. Végül elindulok irányába, elkapom sötét színű íriszeinek pillantását, akvamarin lélektükreimmel elmerülök bennük, talán ez az oka, hogy megbotlom valamibe amikor oda érek elé, de mire észbe kaphatnék már késő. A pohár borul a tálcán a férfi ingén jócskán landol belőle, érzem ahogy az én combom is kap belőle. Majd hangos, számomra fülsértő csörömpöléssel törik szilánkjaira mikor földet a tálcával együtt. Én pedig a fickó ölébe pottyanok, érzem ahogy meleg tenyerét a derekamra simítja, megrettenek egy pillanatra, hogy hogyan reagál mikor rájön: hideg a bőröm, de ahogy látom nem különösen zavarja. Érintése nyomán bizsergés fut végig a gerincemen, mit nem értek, de nem is foglalkozom vele.
-Ne aggódjon az inge miatt, - pillantok a szemeibe- intézkedem, hogy azonnal kapjon egy másikat, a vendégünk rá,- gyorsan kikászálódom az öléből, kissé zavartan, idegesen igazítom meg a falatnyi szoknyát, mi rajtam van,- plusz, ha óhajtja egy magántáncra is a vendégünk, azonnal szólok a bár legjobb táncosának,- kissé kérdőn vonom fel a szemöldökömet, nem mintha láthatná, bár kérdő hangsúlyból rájöhet, hogy a válaszára várok,- illetve szólok, hogy ezt tüntessék el,- bólintok az üveg szilánkokra lábainknál.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Kedd Nov. 24, 2015 3:06 am

Nézem a lányt, aki nekem táncol, miközben gondosan ellátom érzelmekkel. Büszkeség, magabiztosság, ego, szépség, kívánatosság… mind a maximumon. Azt érzi ebben a pillanatban, hogy ő a legszebb nő a világon. Idióta! Sosem szerettem az ilyen olcsó nőcskéket mint ő, de tápláléknak pont jó lesz. A vörös a gyengém, nem az ilyen jellegtelen lobonc, mint ami ennek a csajnak van. Amikor már úgy gondolom, hogy eléggé eltelt önmaga csodálatos voltával, megnyitom felé az energiáimat, és egy pillanat alatt veszem el tőle az érzést. Olyan gyors az egész, és annyira intenzív, hogy a lány nem bírja elviselni, látom, hogy rongybabaként fog összeesni. Tigris vigyorra húzódik a szám. Megmondtam, hogy jellegtelen, gyenge, olcsó nő. Arra azért még veszem a fáradtságot, hogy ezeket a gondolatokat alaposan beleplántáljam a szűk kis koponyájába, hogy ő is tudhassa mennyire ívesen lesz*rom, hogy egyáltalán létezik-e, életben marad-e a táplálkozásom után. Na igen, valószínűleg kevesebb, mint 24 órája maradt az életből. Általában, akik ennyire esetlenek, nem tudják elviselni azt, hogy valójában mennyire nagy nulla az, amit ér a létük.
Érkezik a pezsgőm is, a formás fenekű kis diáklány ruhás, álarcos csaj hozza. Finomnak tűnik, neki biztosan egészen más a zamata, mint a kis barátnőjének. Miközben őt figyelem, szinte bámulom, kiterjesztem az energiámat, és szépen lassan, komótosan szívom el mindenkitől azt a fenenagy önhittségét, aki csak a teremben van. Mintha egy-egy szívószálat vernék mindegyik pasas koponyájába, és minden nő mellkasába, úgy veszem magamhoz ezt a kellemesen melengető energiát. Szinte kortyolgatom, egyre jobban eltelek vele, hamarosan meg fogom paskolni izmos hasam, és megtörlöm a szám szélét, ha ilyen jó itt a koszt. És még csak meg se kell érte küzdenem.
Tudtam, hogy a lány el fog esni, de nem kaptam el, ennél jobb terveim vannak vele. Szórakozni jöttem, és ha már itt vagyok, ki is fogom élvezni minden percét. Jobb térdem előrébb csúsztatom, hogy szó szerint az ölembe pottyanhasson, ne csak úgy letaroljon mint egy hurrikán. Karjaimmal tompítom az esését, a biztonsági már ugrik is. Gondolom, kezd gyanús lenni, hogy mindkét lány egyszerűen összecsuklik amint megpillant. Az a bőrfejű fajankó nem hallott még a sármról. Balf*sz, ennyivel kommentálnám amit itt security címszó alatt művel. Valami pszichésen érzékenyebb embert kellett volna idevenniük, ahogy én megcsapolok mindenkit, a többi fajtársam is megtehetné. Szóval, a tulajnak lesz még baja, ha másnak is eszébe jut „étteremként” használni a bárját, nem csak nekem.
Puhán tartom a lány derekát, bársonyos bőre simogatnivaló, ruganyos, fűszeresen illatozó. Kedvem lenne végignyalni rajta, megízlelni, hogy társul-e hozzá olyan finom édeskés aroma, mint amit a tapintása és az illata ígér. Hűvös a bőre, de erre magasról teszek. Ha vámpír, hát vámpír, mit zavar az engem? Arcom semlegessége semmit sem változik ettől a felismeréstől. Számomra ő épp úgy kaja lehet, mint bárki más.
- Az ingem, Cicám? Ne fáradj miatta. – jókedvű kacagás tör fel torkomból, őszinte jókedvtől csillognak közben sötét szemeim. Beszarok, ez a csaj azt hiszi valami bóvli konfekció kacattal kiszúrhatja a szemem? Hogy épp most is olyasmit viselek? Tényleg nevetnem kell rajta, annyira kis naiv, hogy meg kell zabálni. Az ingem egymagában valószínűleg többe kerül mint ő meg a kis barátnői együttvéve. Ezzel nem a lányokat áraztam alul, egyszerűen csak tudom, hogy hány nulla volt a csekk végén, amit a szabómnak adtam át. Feláll az ölemből, én pedig kéjesen lassú mozdulattal simítok végig közben a dereka mentén, és kerek fenekének lágy ívén. Nem akarom megszegni a magamnak tett fogadalmam, de az ilyen domborulatok több, mint kísértést jelentenek. Különben is, az ígéretek olyanok, mint az emberek törvényei: arra valók, hogy megszegjük őket.
- Csábítóan hangzik az az öltánc, Falatka. – küldök felé egy sejtelmes mosolyt, majd hirtelen ragadom meg a csuklóját, hogy visszarántsam az ölembe. – De inkább ne hívj ide senkit. Elegen vagyunk ketten is. – súlytalanul fonom jobb karom a dereka köré, tenyerem lapos, kívánatos hasán pihen. Ez tetszik a tigrisemnek is, rég nem érintettem már fehérnépet így, mint most. Lassú, komótos léptekkel bandukol bőröm felszíne felé a tigrisem, miközben bal kezem magasba tartva csettintek a bőrfejű balfácán biztonságinak, hogy viszonylag rohadt gyorsan takarítsa el a szemetet az asztalomtól.
A lány illata kitölti az orrom, egy pillanatra behunyom a szemem, és tigris énem is a levegőbe szimatol, majd megnyalja a szája szélét. Igen, szerintem is finom. Fogást váltok a lányon, magammal szemközt fordítom, majd közel hajolok kecses nyakához. Mennyei ez az illat, a zavarodottsága és egy hajszálnyi aggodalom vagy félelem egyszerűen ínycsiklandóvá teszi, és számomra kívánatossá is. Halkan morgok, ez a hang inkább egy tigris pofájához illene, most mégis kiszakadt belőlem. Annak ellenére, hogy démoni felem csordultig telt energiával, a tigrisem már nőt akar, vagy vadászni. Választhatok, és én választottam is: ezt a kis Falatkát. Morgásom mélyül mielőtt elhalna, szinte rezonál a lány bőrén.
- Nos, úgy gondolom engesztelhetetlenül dühös leszek az ingem és az… incidens miatt, ha nem maradsz itt. – hamiskás, sötét dolgokat ígérő mosolyra húzódik a szám. – Illetve velem, ma éjszaka. Azt hiszem, tisztességes cserét ajánlok, de az illem úgy diktálja, hogy megkérdezzem a véleményed. Nos, mi a véleményed? - jókedélyű mosolyom egyre csak szélesedik. Igen, én az a s*ggfej vagyok, aki mindezt megengedheti magának. Nem azért kérdeztem meg a lányt a dologról,mert valóban érdekel a véleménye, azt úgyis tudom. Őszintén szólva nem olyannak tűnik,mint aki első szóra hanyatt vágja magát. De én volnék a kivétel, általában. Mindenesetre, ha nemet mondana azzal csak nekem tenne jót, nem kellene megszegnem a fogadalmam. Egy szóval, én mindenképp jól járok, bármit mondjon is.

Damerei W. Witherspoon
Hibrid
Two sides, one soul

Damerei W. Witherspoon
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Tiger
Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : Juan Pablo Raba
Vonal1 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Faj : hibrid
Posztok : 6
Kor : 727
Lakhely : Bellevue
User neve : R.
Vonal2 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : tele vagyok különleges képességekkel...
Foglalkozás : PR manager
Felöltött alak : szibériai tigris
Vonal3 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Szer. Dec. 02, 2015 2:40 pm






Dam & Liya
V ámpírnak lenni újdonság, ijesztő, még magam sem tudom mit jelent igazán. Talán olyasmit amit lehet sose fogok megérteni, amikor a tévében láttam a műsorokat a vámpírokról, féltem tőlük, ijesztő lényeknek tartottam. De amikor az a tolvaj leszúrt Lovech-ben nem hittem volna, hogy túlélem, bizonyos szempontból nem is éltem túl. Aztán megjelent Jaroslaw és megmentett, a vérével, beharapott vámpírrá. Teremtőm lett, sok mindent érzek vele kapcsolatban, arra hamar rádöbbentem, hogy a vámpír és a teremtője között különleges a kapcsolat. Hálás vagyok neki, amiért megmentette az életemet, pedig nem tűnik valami jótét léleknek, szerintem lelke sincs, ami azt illeti. Ijesztő, félelmetes, és mindig azt akarja, hogy azt tegyem amit akar. Ha esetleg ellenkezni támad kedvem, hát beveti azt a különleges teremtő-vámpír kapcsolatot, hogy megtegyen. Viszont ha olyat teszek képes megbüntetni is, mint amikor azt a politikust véletlenül megöltem. De azt hiszem semmi okom nem lehet panaszra, kissé abszurdnak és a maga nevében elég viccesnek tűnik, hogy vámpírként jobb életem van, mint amikor ember voltam. Kár is össze hasonlítani a kettőt, hiszen sokat változtam, érzem magamon. Olyan dolgokért vagyok oda, amiktől régen irtóztam undorodtam, imádom a vért, olyan vérszomj szokott gyötörni, Jaros próbálja megtanítani, hogy uraljam az ösztöneimet, de ha egyszer rám tör addig nem nyugszom, míg nem tudom csillapítani. Ehhez párosul a vágy az ölésre, illetve bizonyos más szükségletekre amióta azóta nem volt részem, hogy meghaltam. Valamivel le kell kötnöm magam, és mivel nyilvánvaló okból nem mehetek egyetemre, hogy orvos legyen egyszer belőlem, elkezdtem táncolni Jaros szórakozóhelyén, vicces, és egy pillanatra elfeledteti velem, hogy tulajdonképpen milyen szomorúvá is vált az életem. Egyáltalán nem szorulnék rá, mint a legtöbben itt dolgozók többsége, meg valahogy úgy érzem tartozom neki, hogy megmentette az életemet, és mivel máshogy nem tudnám vissza fizetni, ezért bevállaltam, amúgy is érdekelt mindig, hogy milyen lehet ilyen helyen táncolni.
Amikor úgy gondoltam tartok egy kis szünetet, és keresek valami kortyolni valót, mert igazán kezdek éhes lenni, a pultos csaj szól, hogy vigyem ki ezt az üveg pezsgőt. Elindulok a feltűnően jóképű férfi felé, ahogy ónix színű íriszeivel vizsgál, mintha levetkőztetne perzselő tekintetével, térdeim megremegnek. Talán ez lehet az oka annak, hogy megbotlom valamiben, majd azt hiszem hogy arccal előre fogok zuhanni. Arra számítottam, hogy sikeresen felnyalom a padlót, de e helyett a férfi ölében találom magam hirtelen. Reflexből nyakába kapaszkodom, a szemem sarkából látom, hogy Tony, a biztonsági már ugrana is, de leintem az egyik kezemmel, hogy semmi baj. Nyilván kezd gyanússá válni a helyzet, meg ha valami bajom esne, azt hiszem Jaros kicsit mérges lenne, és rajta verné le, magyarán szólva egyszerűen megölné. Ezzel teljesen tisztában vagyok. Élvezem ahogy a férfi furcsa, különleges illata az orromat csiklandozza, eddig nem éreztem hozzá foghatót, nem halandó, ezt érzékelem, az illata csak úgy marja a torkomat. Kíváncsi lennék milyen érzés lenne belé harapni, szemfogaimmal felsérteni hibátlan bőrét, vajon milyen ízű lehet a vére? Azon kapom magam, hogy élvezetesen nyalok végig alsó ajkamon, szinte érzem már karmazsin vére ízét a nyelvemen, ahogy a torkomon csúszik le.
Kissé felvonom a szemöldökömet amikor közli, hogy ne fáradjak, de igazán akkor lepődöm meg, amikor igazán jókedvű nevetés hallat, egy pillanatra meglepődöm, nem tudom hogyan kellene rá reagálnom. Lehet, hogy flúgos a pasi, vagy valami egészen más baja lehet? Jó, látszik rajta, hogy nem valami bóvli inge lehet, megtudom állapítani, hiszen Jaros is eléggé drága ruhákban öltözködik, illetve öltöztet engem is, a szekrényemben megtalálható egy egy darab jóval drágább lehetett, mint a szüleim éves fizetése együttvéve. Amikor észbe kapok gyorsan kiugrom az öléből, de ahogy perzselő tenyere kínzó lassussággal siklik végig az oldalamon, majd fenekem ívén, bizsergető érzés hagy maga után, rég volt hogy férfi érintett, hogy így érintett. Vagyis pontosabban így még nem, ő volt az első, és a testemnek határozottan tetszik, ha képes lennék most zavaromban biztosan lángvörösre gyulladna tejfehér bőröm, de mivel halott vagyok, legalább így nem bukom le. Lágyan viszonzom az ő ragadozó mosolyát, ha élnék most a szívem a torkomban dobogna, ez a pasi tudja hogyan érje el amit akar. Hirtelen újból az ölében találom magam, kellemes melegség borítja el alhasamat ahogy hatalmas tenyere simogatja azt a testrészemet.
-ennek örülök, de akkor megérdemli, hogy a legjobbtól kapja meg,- intek egy platina szőke hajú lány felé a pultnál, Serena sokkal jobban tudja tekergetni a csípőjét, mint én, ráadásul én csak táncolok, de ő szexel is a vendégekkel, minden téren ő lenne a férfi számára a legjobb választás, magam helyett. Csettint Tonynak hogy takarítsa fel a szemetet amit okoztam, majd hirtelen a másik combján találom magam, érzem, hogy közel hajol a nyakamhoz, hogy beleszagol, egyre jobban kínoz a szomj, és a kíváncsiság a vágy, hogy egy cseppet is, de kóstoljak belőle. Nem tehetem, sajnos. Tetszik a férfi, a kisugárzása, az egész lénye magával ragad, akarom őt, kíváncsi lennék vajon milyen testet rejthet az a ruha darab ami rajta van. Hallom ahogyan morog, ez a hang sokkal inkább egy tigris morgásának illene be, mint egy... férfinek, még jobban izgat, hajt a kíváncsiság. Akarom őt, döbbenek rá hirtelen.
-A véleményem?- kérdezek vissza pimasz hangon,- a véleményem az, hogy ez nem lehetséges, másik hölgyet kell választania az éjszakára, ugyan is én nem olyan vagyok, mint a többi lány, ők teljesítik minden vágyát, csupán táncolok,- válaszolom neki nyugodt hangon, hiába mosolyog úgy, hogy szinte leolvad rólam a bugyi, nekem nem szokásom a bár vendégeivel lefeküdni. - Sőt, az egyik legjobb fenti szobánkat kapja meg, uram, és minden amit akar.- bocsánatkérőn mosolyodom el, azzal a szándékkal, hogy felpattanok és intézkedem már is.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Szer. Jan. 20, 2016 10:18 am

Gyakran keveredek ilyen helyzetbe, hogy a nők akaratlanul is a kihívást érzik bennem. Mintha kiszagolnák a fogadalmam, mintha tudnák, hogy nem vághatom őket gerincre és így akarnának kínozni. Kihívás ez nekik, vajon vannak-e elég jó nők ahhoz, hogy saját magam eláruljam? Bosszantóak. Nem mondom, ez a kis ölembe pottyant leány egyáltalán nem rossz, sőt, egészen szemrevaló. Mégse szeretem, ha nyakon locsolnak pezsgővel. Ügyes húzás volt, de azért túlzás, ilyen messzire még nem mentem én sem. Talán zsenge kamasz koromban… vagy még akkor sem.
Ahogy alaposabban is megnézem magamnak ezt a tüzes lánykát, érzem rajta a büszkeséget. Nem egyszerű táncoslábú, nem is örömlány; egyszerűen túl sok benne ehhez a büszkeség. Csak úgy dagadozik tőle, mozdulatain csordul ki. Legszívesebben szám dús ajkaira tapasztanám, hogy egy csók mellett vegyem el tőle mind. Az összeset. Hónapokra jól tudnék lakni, amennyi kevélység lakozik törékeny testében. Bőre hűvös, túl hűvös egy emberhez, és bár egészen ügyes, én tudom mit keressek: beszéd közben olykor előtűnnek szemfogai. Milyen rég is volt, hogy egy kis vérszívót vittem ágyba?! Túl rég. Egész kellemes velük, ami azt illeti, és ha az ember hajlandó egy kis vért is áldozni rájuk, akkor aztán nagyon kezes kis jószágok lesznek. Úgy lehet őket mozgatni ahogy csak akarod, azt tehetsz velük amit csak akarsz, és bizony megvannak a határozott előnyei annak, hogy nincs szükségük az éltető oxigénre. Már az emléktől is összerándul az ágyékom, legutóbbi vámpír szeretőm orális készségei egyszerűen páratlanok voltak. Igazán sajnáltam, amikor meghalt, jókat dugtunk.
Visszahúzom a kicsikét az ölembe, még korai a menekülés. Ha már lelocsolt a pezsgőmmel, igazán szórakoztathatna. Mégsem akar, bár azt nem értem miért. Az ég szerelmére, most akkor táncos lány vagy sem?! Ha az, akkor szedje össze magát és táncikáljon ide vissza az ölembe. Ha pedig nem, akkor ezt most megszívta, mert nekem…
- Nem kell a legjobb. Nem érdekel a legjobb, azt akarom, hogy te táncolj. – félreismertem ezt a lányt, azt hittem ő is csak olyan mint a többi, hogy egy jóképű pénzeszsákot lát bennem, amitől már esik is le a bugyija. De nem, vonakodik, menekülne. Pedig a teste egészen mást mond, hát fordul a kocka. Már én akarom megszerezni, és lényegében nem érdekel a sikerem ára. Nem azért kell, mert annyira magával ragadott a szépsége, hanem azért mert visszautasított. Szeretem az ilyesmit, felébreszti bennem a vadász ösztönöket, és bár tudom, hogy nem jó ötlet szabadjára engedni a tigrist, azért mégis megteszem olykor. Most is, morgok, bele a nyakába, érzem ahogy egész testén végig rezonál ez a mély hang. Tenyerem formás, lapos hasán egészen átmelegíti hideg bőrét.
- Falatka, úgy nézek én ki, mint aki rászorul arra, hogy kurvákhoz járjon? Szívem, ingyen és bérmentve megkapom azt akit csak akarok. – lágy a hangom, egyszerű tényeket közlök, nem akarom kioktatni vagy ilyesmi. De azért mégis, jobb ha tudja hol a helye, nem vagyunk egy súlycsoport. Nem tudom ki a teremtője, de elég hosszú pórázon tartja, mellettem megtanulná a kislány, hogy miként kell viselkednie egy nőnek. A büszkesége királynői, de ez a hiszti… gyermeteg. Ha akarnám, tudnék belőle egy végzet asszonyát faragni, és ha lenne rá időm, meg is tenném. Sajnos azonban jelenleg se időm se lehetőségem ilyesmire, egyszerűen másra kell koncentrálnom az energiáimat.
Követem a lányt, majd mielőtt a pulthoz érne, határozottan kapom el csuklóját. Nem szeretem, ha játszanak velem, pláne nem egy ilyen kislány. Ideje, hogy kapjon egy leckét a kevésbé kedves felemtől, az üzletembertől. Nem csípem, ha valaki engedetlen; sokkal jobb, ha úgy pattognak ahogy én fütyülök.
- Nem szokásom nyilvános helyen kefélni, és nem. Nem kaptam meg mindent amit akartam. Van még mit tanulnod a szórakoztató iparról, Kicsim. Nekem elhiheted. – a névjegykártyám mutatom fel neki. Az egész államban az egyik legjobb hírű PR ügynökség az enyém. Nem én keresek ügyfeleket, ők jönnek el hozzám, szinte könyörögve. Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy hallott már rólam, még ha nem is tudta, hogy ki rejtőzik a név mögött. – Szedd hát össze magad, és táncolj szépen. Ha így folytatod, nem viszed többre, tanuld meg hát alaposan. – fenekére csapok, incselkedve, majd a kártyát a melltartójába csúsztatom. A büszkeségénél ragadtam meg a lányt, az önbizalmánál, és tudom, hogy bekapta a horgot. Biztos vagyok benne, hogy találkozunk még, ha másért nem hát azért, hogy jó erősen tökön rúgjon. Indulnék is, ám időközben megérkezett a hústorony is, ez a semmire se jó biztonsági. Őt is ki kellene rúgni a fenébe. Felbosszantottak, mind a ketten. A férfi keze a vállamra kerül, valamit morog is az orra alatt, nekem pedig átsuhan az arcomon a kérlelhetetlen düh. Megmerevedek, majd felé sem fordulva szólítom meg.
- A helyedben elhúznék amilyen messzire csak lehet, barátom. – erőm éppen csak megnyalogatja. Nem kell több, csak egy leheletnyi, és már le is vette rólam a kezét. A táncos lány felé fordulok, megkapó szemeit keresem. – Van esetleg hozzáfűzni valód?

Damerei W. Witherspoon
Hibrid
Two sides, one soul

Damerei W. Witherspoon
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Tiger
Gif vagy kép : animae scrinium est servitus
Play-by : Juan Pablo Raba
Vonal1 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Faj : hibrid
Posztok : 6
Kor : 727
Lakhely : Bellevue
User neve : R.
Vonal2 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : tele vagyok különleges képességekkel...
Foglalkozás : PR manager
Felöltött alak : szibériai tigris
Vonal3 : Damerei & Emiliya 3rZvgf4
Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   Pént. Jan. 22, 2016 10:53 am

Igazából nem is tudom miért ragaszkodtam ahhoz, hogy én itt táncoljak, talán csak nem tudok mihez kezdeni magammal. Esetleg. Vagy esetleg a felhalmozódott energiámmal nem tudok mit kezdeni. Mert ez az igazság, egyszerűen képtelen vagyok kitalálni, hogy mihez kezdjek magammal. És míg a többi lány közül, én vagyok az egyetlen aki nem vagyok rászorulva a pénzre. Nagyon nem vagyok. Régebben rá voltam, hiszen egy olyan országból jövök ahol nem sok pénz van, talán a politikusok kezében, de az minden országban így van.
De annak ellenére, hogy apám baromi jó orvos, nem rendelkeztünk valami sok tőkével, egyedül a vőlegényem családjának volt pénze, a mi országunkban, Bulgáriában, ott ez soknak számít, de itt Amerikában, hát nem nevezném annak. Jaroslaw-nak, a teremtőmnek, azt hiszem sokkal több pénze meg mindene van, mint Bulgária miniszterelnökének. Egy egy ruhadarabja, vagy akár az enyém, is, sokkal többe kerül mint apám fizetése. Hozzá kell szoknom, hogy nem ők a családom már, most már a család fogalmát kimeríti a teremtőm.
Ez a kapcsolat különleges, és különös, sok mindent én sem értek, pont úgy mint saját magammal sem, főleg a testem, olyan dolgokat kívánok, amikről nem hinném, hogy valaha megtettem volna, amitől eddig undorodtam, arra most éhezem.
Ez a férfi jól látszik rajta, messziről ki lehet szagolni, hogy pénzes hapsi, legalább annyira mint Jaros, ha nem jobban. És legalább annyira ki is használja a pénzét, látszik rajta, hogy úgy van vele, pénzért mindent megkaphat, mert ő valaki. Be kell vallanom magamnak, hogy tetszik, sokkal jobban tetszik mint eddig bárki, de nekem is van tartásom. Soha nem alacsonyodnék le odáig, hogy valakit nyakon öntsek pezsgővel, csak, hogy felhívjam magamra a figyelmét. Eddig sem volt szükségem ilyen nevetséges eszközökre, ha ismerne tudná, de ugye nem ismer. Eddig is büszke voltam, úgy értem ember koromban, de mióta vámpír lettem, miután Jaros vérének köszönhetően feléledtem mintha dupla büszkeségtől dagadna a mellkasom. Azt hiszem ehhez jócskán hozzá járul a vámpír vére, nem hallom elégszer azt a mondatot, hogy értékeljem az ő elixír vérét, ugyan is nem szokta osztogatni, amit el is hiszek mondjuk. Azt sem értem rajtam miért esett meg a nem létező szíve. Az az igazság, hogy a fickó illata is vonz, olyan különleges, ilyet nem éreztem még, a pincében még ehhez fogható illatú fogoly nincs lent, vajon mi lehet. Szívesen megkérdezném, de nem hinném, hogy válaszolna, sőt... inkább bele mártanám a szemfogaimat, megakarom ízlelni a vérét, a gondolatra, hogy a nyakából kortyolhassak szinte görcsbe rándít. Azt hiszem ő sem osztogatja annyira mint Jaros.
Felvonom az egyik szemöldökömet ahogy vissza ránt az ölébe, nem kell neki a legjobb, mit akarhat vajon, mármint azon kívül, hogy engem akar. Ahogy hozzám ér, tetszik a testemnek, érintése nyomán remegés fut végig rajtam, azt hiszem a testem határozottan kívánja a legkisebb férfi érintést is, és jól érzem, hogy ez itt előttem tudja hogyan kell elérni egy nő testével amit akar. Többet is.
Az összhangot csak az rondítja, hogy jól látom rajta, megszokta, hogy ő csettint, más pedig ugrik minden szavára, hogy attól, hogy rengeteg pénze van, nekem nem csak, hogy hasra kellett volna esnem, de a tetejébe még a bugyimnak is le kéne csúsznia a tudattól, hogy még a bőre alatt is dollárok vannak, és boldogan tennem szét a lábaimat. Természetesen megtenném, csak nem a pénzéért, sokkal inkább magáért a férfiért, de ez a gondolat sért, nagyon is.
-Óh valóban?- nem igazán szeretem a kioktató hangsúlyt, mégis ezt hallom ki izgató hangjából, csak Jarostól tűröm meg ( tőle kénytelen vagyok, vannak módszerei amivel meggyőz, hogy szót fogadjak, úgy is eléri amit akar). Szimpatikus a fickó, nem arról van szó, de egyáltalán nem tetszik, hogy olyan nagyra tartja magát, és legfőképpen az, hogy nekünk ugranunk kell minden szavára, hát én aztán nem fogok, az is biztos.
-Nos, ahhoz képest, hogy nem szorul jár mégis itt van,- bököm ki szarkasztikus hangon, majd gondolkodás nélkül pattanok fel és indulok el a pult felé, hát ez a beképzelt majom mit képzel magáról? Most komolyan, mérgesen csapom le a tálcát a pultra, és épp elindulnék az öltöző felé amikor valaki bilincsbe fogja vékony csuklómat, mire megfordulok már rájövök, hogy az iménti fickó is, újabb leckét akar adni nekem vagy mi?
-Hát nem értem mit keres akkor itt, ha nem azért jött, hogy keféljen, és ne aggódjon nem tervezem innen nyugdíjba vonulni, szóval az sem érdekel, hogy mit gondol arról, hogyan szórakoztatok.- sziszegem mérgesen hangon ahogy megpróbálom kiszakítani kezemet az ujjai fogságából. És valóban egy pökhendi ember, aki nagyon tetszik... és nagyon idegesítő, utálom ha ilyen lenézően bánnak másokkal, legyek az én vagy valóban más valaki. Felvillantja a névjegykártyáját, majd egy fenékre pacsi után ( ami szintén nagyon bejön, de most nem tudom élvezni annyira dühös vagyok) a melltartómba helyezi azt.
-Emiliya, óva...- szeretne a pult mögül Mandy figyelmeztetni, hogy fogjam vissza magam, de csak leintem majd kiveszem a kártyát és elolvasom, a neve is olyan erőt, és magabiztosságot sugall, mint ő maga. Hallottam róla, mármint a névről, jó tudni, hogy most már arc is dukál hozzá. Igen, azt hiszem valóban annyi vagyonnal rendelkezhet, mint a teremtőm, de ez engem egy fikarcnyit sem izgat. A pénz sosem mozgatott, és azok a nők, akik bármit azért tesznek, na én azokat nézem le, de nem csak a nőket, férfiakat is.
-Nem akarom táncoslányként sokra vinni,- sziszegem elfúlt hangon, ezek után ha egy millió dollárt adna sem táncolnék neki, bele gázolt a büszkeségembe, még csak dacból sem fogom megtenni, pedig... ahh mindegy, most én is megleckéztetem őt, megmutatom, hogy nem mindenki úgy táncol, ahogy ő akarja. Miután elzavarja a biztonsági őrt, rápillantok.
-Van.- össze gyűröm előtte a névjegykártyáját, csináljon amit akar, nekem nem kell.
Majd oda hajolok a fülébe, úgy beszélek, hogy csak ő hallhassa.
-És én nem azért dolgozom itt, mert rászorulok, hanem mert én akarom így, a hely tulajának a lánya vagyok, tehát annak és akkor táncolok amikor akarok, nem pedig amikor rám parancsolnak.- lehelem a fülébe, leheletem szinte simítja a fülét.
-Cindy,- intek a szőke hajú lánynak, akit amúgy ki nem állhatok olyan közönséges, úgy néz ki mint valami pornószínésznő, amikor ide jön átkarolom a halandó lány vállát,- drágám kérlek szórakoztasd az úriembert, megígértem, hogy a legjobbat kapja,- azzal rá mosolygok a fickóra és mérgesen indulok az öltözőm felé, útközben elkapva egy kiválasztott kezeit, innom kell, sürgősen, sokat, különben valaki olyanból fogok akinek Jaros nem örülne, ezért sem fog, de nem izgat, az a férfi nagyon felhúzott.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Damerei & Emiliya   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Damerei & Emiliya Empty
Vissza az elejére Go down
 
Damerei & Emiliya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Vancouver városa :: Bárok & Klubok :: Red Sanctuary Swinger Club
-