Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Telihold - Luna & Quin




Tárgy: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 12:52 am

Telihold van. Hideg, ezüstös fénye kíméletlenül ragyog az égbolt fekete bársonylepedőjén. Most nincs hova elbújni sugarai elől, melyek végigsiklanak a háztetőkön, a fák lombjain, a tavak némán fodrozódó felszínén, és egy farkas vöröses bundáján, amit félig alvadt vérfoltok tarkítanak, ahogy az erdő sűrűjén egy kisebb tisztás szélén sziesztázik egy kielégítő vadászat után. Nem messze tőle egy szarvas teteme hever. Szemei élettelenül merednek a semmibe, a nyelve csak egy kiszáradt húscafat, mely eltátott száját díszíti. A feje kifacsart pózban fekszik. Eltörték a nyakát. Hasát éles karmok szaggatták fel, de belső szervei, puha, vérvörös húsa helyén csak egy hatalmas lyuk tátong. Ő volt az áldozat, a vacsora, és vadásza jóllakottan durmol tőle alig pár méterre.

Félálomban fekszem a fűben. Haza kellene mennem, de egyszerűen nincs kedvem hozzá. Itt és most jó. A természet megnyugtató neszei, az éjszaka illata körbeölel, és érzem, ahogy elcsitul a lelkem. A vadászat izgalma még a sejtjeimben zsibong, bár az adrenalin gőze már felszállt az elmémről. Most békés vagyok, és olyan ritkán tapasztalom meg ezt, hogy áldásként ölelem magamhoz, és nem eresztem, amíg láthatatlan szárnyán majd tova nem lebben magától.

Az álom lopva érkezik. Nesztelenül oson, homlokon csókol, majd mélán szórja rám tündérporát és már libben is tovább, hogy puha sötétségbe vezesse az éjszaka még ébren lévő teremtményeit. Kishalál, azt szokták rá mondani és milyen ráillő a szó. A tudat kikapcsol, a test mozdulatlan húskupac lesz csupán, és ki tudja hol jár a lélek, míg porhüvelye és mentsvára hazug nyugalomban pihen.

Napfényre ébredek, de csak egy kóbor napsugár az, mely szemtelenül keringőzik a szemhéjamon. A pinceablakon furakodott be, hogy ébrenlétbe rángasson félájult állapotomból. Csak a jobb szemem bírom kinyitni, a bal egy feldagadt lila folt csupán, melyen csak egy vékony vonal jelzi hol lenne a szemem. Óvatosan mozdítom meg a vállam és fojtok el egy hangos nyüszítést. A karjaim elzsibbadtak, a csuklómba húsig mar az ezüst, a testemet zúzódások díszítik. Franciaország. Otthon. Egy újabb nap a pokolban, mert nem úgy viselkedtem egy falkatalálkozón, ahogy apám szerint kellett volna. Megadóan hunyom le a szemem, de szívemben egy új, ismeretlen érzés szökken szárba: a dac. Soha többet nem hajolok meg senkinek.

Rongyokkal a számban fekszem, a karom hátracsavarva, a testemen a ruha cafatokban lóg. A fejemet úgy hátrafeszíti valaki, hogy szinte a nyakam töri. Sötét van. A szemem alkalmazkodik hozzá, de kínzómat nem látom, csak az illatáról tudom azonosítani: Brian. Ismét erőszakot vesz rajtam büntetés gyanánt, mert megaláztam több hím előtt azzal, hogy elutasítottam a közeledését. Fáj és egyáltalán nem élvezem. Pusztán csak tűröm, mert nem tehetek mást. Azért mert erősebb. Azért mert idősebb. Azért mert én csak egy nőstény vagyok, akinek fejet kell hajtani a hímek előtt. Most több érzéssel gazdagodom: egyszer még megölöm; egyszer még szabad leszek; soha többet nem alázhat meg senki büntetlenül; soha nem leszek szerelmes.

Maszkabál, és én nem tudom hogy kerültem oda. Elveszetten keringek az embertömegben, és fogom a fejem. Túl sok az illat, túl hangos a zaj. A hegedűk mintha a csupasz idegszálaimat tépnék. Hosszú, vörös, arany brokáttal vert ruhám súlyos, és majd minden lépésnél szinte hasraesem benne. Nem vagyok hozzászokva. Hol vagyok? Kétségbeesetten keresem az emlékeimet, de csak üres képkockák peregnek a fejemben. Karok perdítenek, idegenek ölelnek, elfojtott hangok suttognak, és én üvöltök torkom szakadtából. Filmszakadás. Aztán már csak a halottak szemei maradnak tele iszonyattal, rettegéssel, és vér, mely a falakról olvad le morózus egyhangúsággal, melytől sikamlós a padló, és én magam is abban fürdök szinte bódultan az illatától. Holttestek hevernek mindenütt és eszméletre ébredve rogyok össze, arcomat a kezeimbe temetve.

Mikor újra felnézek, a semmiben lebegek. Csontszilánkok marnak belém, rajzolnak utat a lábam alá, emlékek borzolják a tudatomat. Szabadnak érzem magam, de ezt az utat vérrel és verejtékkel tapostam ki. Fulldoklom és bűntudat marcangol, de a vágyam semmit nem változik. Szabadság-szabadság-szabadság, veri a szívem a komótos ütemet, és tudom, inkább újra ezt választanám, mint a csöndes beletörődést. Megfizetem az árát, ha kell.

Csak peregnek a képkockák és én képtelen vagyok megálljt parancsolni nekik, pedig tudom: álmodok. De az ébredés, ami menekülés lenne az emlékek és a képzelet poklából, elkerül.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 1:04 pm

Bár a halandók számára, akikkel kapcsolatba kerülünk, a porhüvelyünk a legszembetűnőbb, ez tesz minket valóságossá a szemükben, valód lényegünk messze felette áll a test korlátainak. Mind a mennyek, mind a poklok lényei finomabb matériából gyúrattak, az asztrális valóság kristálytiszta elementumaiból, melynek finomságát az anyagi világban raboskodó emberek fel sem foghatnak, csak lelkük érezheti meg rezdüléseit. Épp ezért nem meglepő valójában, hogy most nem konkrétan öltök testet a földön, hanem a finom matéria, mely lényemet képezi egy tudatba szivárgott be. A démonok java része vagy durva fizikális eszközöket választ, vagy durva mentális eszközöket, ha arra van szükség: tudatok megszállását, uralkodást. Ám én ebben is külön utas vagyok, mert nem szállok meg, nem veszem át az irányítás sok esetben, csak megjelenek belül, egy elrejtett kis zugban, aztán csendesen megfigyelek, leginkább éjjel, amíg alszik a mit sem sejtő delikvens, akár most a farkaslány. Tudatalattija önkéntelenül reagál pokoli lényem jelenlétére, mert olyan álmokat dob felszínre, melyek rendkívül tanulságosak, de mind közel állnak a világomhoz. Érdeklődve szemlélem őket, nem tagadom, de ez nem puszta voyeur hajlam, annál magasabb célja is van. Így amikor úgy érzem, hogy eleget csapongtak Luna álmai s én eleget láttam, mozgásba hozom erőmmel a finom gépezetet, melyet emberi elmének neveznek. Évszázadokig tanulmányoztam, így nem esik nehezemre elérni amit akarok: új álmot kreálok, mely tartósabb lesz mint az eddigiek, de mégiscsak álom.

Luna némi homályos képváltás után egy kávéház melletti utcácskában találhatja magát, a Champs Elysées egyik új, III. Napóleon által építtetett épülete mellett s ha kinéz az utca felé, akkor az estébe hajló késő délutáni januári szürkületet pillanthatja meg, bár kétséges, hogy jelenleg ezzel foglalkozna, hiszen három katona rángatja őt egyre beljebb a sikátorba. Félig-meddig forradalmi hangulat uralkodik, ennek örömére senki sem foglalkozik ezzel az epizóddal. Igaz, a katonák se átlagos fazonok, hiszen mind a három farkas, akárcsak Luna és apja akaratának manifesztációi, aki így adja lánya tudtára, hogy ildomosabb lenne hazatérnie, semmint saját akaratát követve járni a várost. - Ha tovább akaratoskodsz, mi fogunk megtörni... - jegyzi meg az egyikük kaján hangon, de nagyon nem folytathatja, sem tettekre nem válthatja fenyegetését, mert ekkor jelenek meg én a színen. - Azt ajánlom az uraknak, hogy engedjék el a kisasszonyt! - határozottan felharsanó hangomra lehet először figyelmes Luna, majd az utca felől jelenek meg a sikátorban. Rajtam is egyenruha, de ezredesi, így a hármas kicsit elbizonytalanodni látszik, majd ösztönből horgad fel bennük a düh s eresztik el prédájuk, földre lökve őt, majd felém fordulva. A három farkas nem tudja, hogy nem halandó vagyok, így hát fenyegetően indulnak meg felém, amit csak egy jóindulatú mosollyal konstatálok s amikor rohamsebességre kapcsolnának, én telekinetikus erőmmel nyomom őket a földre, hogy csontjaik roppannak belé. - Uraim, maguk keresték a bajt. - csóválom meg a fejem, majd kardom előhúzom a hüvelyéből. A penge ezüsttel futtatott, épp az ilyen helyzetek miatt. - Azt javaslom, hogy tűnjenek el, vagy kapnak némi ezüstöt a nyakukba... - jegyzem meg komolyan, majd enged szorításom s ők jobbnak látják fülük-farkuk behúzva menekülni. - Jól van kisasszony? - nyúlok Luna keze után, hogy felsegítsem.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 3:32 pm

Vér, fájdalom, halál. A testem reszket, s a tudatom az álmok fogságában vergődik. Saját elmém feszít keresztre, mint Titus a zsidókat, hogy példát statuáljon, és megadásra kényszerítse a felkelőket. Csakhogy itt nincs se megadás, se tűzszünet, se feloldozás. Önnön lelkiismeretem által kreált purgatóriumban sínylődök, s az elnyomott bűntudat rabláncra ver. Nem menekülhetek, hisz kettészakadni nem tudok. Csak a halál lehetne megváltás, de túl erős bennem az életösztön, s az álombéli elmúlás semmivel sem könnyítené tetteim súlyát. Bár ha a mérleg nyelvét nézem, még mindig adós vagyok pár tonnányi szenvedéssel az életnek és kínzóimnak.

Valaha még hittem a túlvilágban. Reméltem, hogy a számomra láthatatlan fátyolfüggöny túloldalán valaki vigyáz rám. Vártam, hogy megvéd, hogy közbelép, hogy torkon ragadja kínzóimat, és szabaddá emel. Tüzes kardjával sújt le a vétkezőkre, fehér szárnyával betakar, és begyógyítja testi-lelki sebeimet. Aztán az évek múlásával megkopott a remény. Csak a megtörhetetlen tagadás maradt, mely páncélt vont körém, hogy ha más nem, a lelkemet megóvjam a további sérülésektől: nincsenek angyalok. Ha létezik is valami, az csak emberi elme kreálmánya csupán, vagy a démonok játéka; meseszép illúzió, mely a legváratlanabb pillanatban pukkan ki, mint egy túlfújt lufi, hogy arcába nevessen kárörvendőn a lépre csalt áldozatnak. A föld pokol, ahol szenvedésre vagyunk kárhoztatva, ha nem taposunk tűzzel-vassal ha kell, új utat magunknak. Játékszerek vagyunk csupán. S hogy kinek vagy éppen kiknek a kezében? Fogalmam sincs. De talán ilyen érzés lehet megtagadottnak lenni teremtőnk által.

Átúszó képsorok. Köd. Alaktalan masszák. Újabb képváltás és én rettegve várom mivel szembesülök legközelebb. Itt most védtelen vagyok, nem tudok elbújni az emlékek és a fantázia ragadós nyúlványai elől, melyek fojtogató indaként tekerednek körém, és irányítani sem tudom mit szeretnék látni. Ha tudnám, sokkal kedvesebb képeket nézegetnék elmém falai között.

Rángatnak és én kapkodom a fejem, próbálok ellenállni minden természetfeletti erőmmel, miközben rendszert igyekszem találni a véletlenszerűen felbukkanó töredékekben. A káoszban, ami jelenleg engem jellemez. Hol vagyok? Egy sikátor, szürkület, farkasok, tél, és kávé erős illata. Valami dereng. Hasonló történt már velem, és nem lett jó vége. Kisurrantam otthonról, mert meguntam a készülődést, a feszültséget, azt a töménytelen agressziót, ami körülöttem hullámzott, na meg a hímek kurjongatását, akik már alig várták, hogy kitörjön a háború, a forradalom, ami a küszöbön állt. Órák múlva bukkantak rám apám fogdmegjei, és vonszoltak haza, miután kitöltötték rajtam a vágyukat. Nem! Ezt nem akarom! Elég volt! Szemeim borostyánszínben tündökölnek. A rettegés fogja le ösztöneim és a belém nevelt engedelmesség, mely harcot vív akaratommal: már nem vagyok alárendelt, sem szolga, sem jólnevelt baba! Nem köt sem szó, sem eskü, hacsak nem anyámnak, ki a lelkemre kötötte: emberek közelében emberként kell viselkednünk, mert ők azt hiszik, mi csak a rémmesék alakjai vagyunk, akik ijesztgetésre jók csupán a gyermekeknek.

Idegen, acélos hang harsan az utca felől. Már a sikátor közepénél járunk, mégis, éles alakként rajzolódik ki előttem az érkező. A döbbenet felülírja a félelmem és térdre kényszerít, pedig menekülhetnék, hisz fogvatartóim már a jószándékú ismeretlen felé nyomulnak az ölés ígéretével. Sikoltanék, de időm sincs rá. Láthatatlan erő nyomja őket a földre. Hallom a csont repedését, a fájdalmas nyüszítéseket. Nincs bennem sajnálat, sem részvét. Csak némán nézem fetrengésüket, majd azt, ahogy elrohannak, otthagyva engem prédának.

Puha kérdés súrolja a fülem, ostromolja a tudat ledermedt gátjait, hogy választ csiholjon, s én nem értem. Ki ez? Mit keres itt? Így történt? Zavartan rázom meg a fejem. Tekintetemben jó adag bizalmatlanság csillog, ahogy engedem, hogy felsegítsen. Érintése meleg, barátságos de én képtelen vagyok anélkül tekinteni rá, hogy ne a hátsó szándékot lássam. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne sírva borulni a nyakába. Vagy inkább a mellkasára. Felemelem a fejem, hogy az arcába tekintsek, hisz jóval magasabb nálam, és én eltörpülök mellette. Komoly arcvonások, hideg kék, a telet idéző szempár, erőteljes testalkat. Katona. S én annyi mellett elmentem már, köztük élek évtizedek óta, s tudom, nem lehet bennük megbízni.

Teszek egy óvatos lépést hátra, majd eszembe villan az illem. Apró pukedli, tökéletes, – hisz apám ezt követelte meg – épphogy csak előre hajtott fej. A mozdulattól a hajam előrebukik, de nem mozdulok.
- Igen. Köszönöm a segítségét. – emelkedem fel végül a szavak kíséretében, majd elnézve mellette az utca felé pislogok. Még mindig zavart vagyok, és nem értem mi történik. Próbálom a helyére illeszteni a képkockákat. Honnan került ide? Vagy csak az elmém űz velem tréfát, és próbál megnyugtatni azzal, hogy megmentőt kreált a számomra? És ha igen, miért pont katonát? Olyat, akiktől megtanultam félni. – Öhm… ha nem probléma, most már igazán illene hazamennem.

Hangom suttogás csupán, nem csendül benne akarat. A szívem nem húz vissza oda, ahol az otthonom van. De itt sem akarok maradni kettesben ezzel az ismeretlennel, aki isten tudja mit forgat a fejében. Közben a döntés is megszületik a fejemben: egyszerűen nem érdekel mi okból változott az emlékkép, vagy én emlékszem-e rosszul. Csak örülök, hogy lélegzetvételnyi szünetet kapok a rémálmok tengerében.

Zavartan simítom le a ruhámat, és teszek pár lépést oldalra, hogy minél nagyobb ívben tudjam kikerülni, míg az utca felé araszolok. Lehet, hogy csak a tudatalattim kreálmánya, de az eddig lejátszott képsorok alapján közel sem biztos, hogy a történet folytatása boldog végkifejletet eredményezne.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 4:12 pm

Szórakoztat ez a színjáték, aminek rendezője és színésze vagyok egyszerre. Múltba vesző ködös kis esemény ez, Luna számára csak egy a millió emlékképből, nem is emlékezhet rá igazán, hogy mi is történt. Mondjuk ahogy itt kézbe veszem a dolgokat, mire felébred és esetleg emlékezni fog az álomra, rá fog ébredni, hogy minden bizonnyal az elméje gyártotta újra emlékeit. Annak nyoma sem lesz számára, hogy én itt jártam. Szépen el tudom tüntetni a nyomaimat s csak egy angyal jöhetne rá, hogy mi is történt. De Lunának nincs őrangyala... Most viszont az emlékében kapott egyet, én pedig gondoskodom róla, hogy ne lógjon ki a lóláb.
Emléke szánalmas farkasait akár jobban is elintézhettem volna, de egyrészt lusta voltam strapálni magam, másrészt pedig minősített kegyetlenségem csak kellemetlen kérdéseket szült volna a nőben, amire nincs most szükségem. Így csak telekinetikus erőm vetem be és futni hagyom őket, némi plusz félelmet plántálva elméjükbe. Így is érzem Luna bizalmatlanságát, ami az egyenruhához fűződik. Csakhogy akkoriban és ezen a napon pontosan így grasszáltam Párizsban s ekkor láttam meg először a farkaslányt, igaz csak futólag. Más, fontosabb és nagyobb dolgok kötötték le figyelmem éppenséggel, így nem foglalkozhattam vele, az én halam, melynek a szájában már ott volt a horog, sokkal nagyobb volt, így nem is volt kérdés, hogy Boulanger-val kell foglalkoznom. A választások megvoltak, minden készen állt a puccsra, csak neki kellett volna az élére állni, de végül nem tette. Helyette megalkudott velem. Erre kellett az egyenruha, hogy a tábornok környezetében lehessek feltűnés mentesen. Nem tudom, hogy akkor látott e Luna, de nem kockáztatom meg a másmilyen megjelenést, mert az még jobban kilógna. - Örülök, mert módfelett elszomorított volna, ha három ilyen vadállat áldozatául esik a kisasszony. - biccentek pukedlijére s kézcsókkal viszonzom azt. - Saint Ange ezredes a tunéziai hadtesttől, szolgálatára. - udvarias, kedves a hangnemem s minden gesztusom is. Kardom már régen visszakerült hüvelyébe. - Biztos, hogy haza akar menni? - fúródik kék szempárom Luna lélektükreibe, míg leseprek pár porszemet sötétkék zubbonyomról, mely előnyös szabása folytán hangsúlyozza termetem izmos voltát. - Meglepő, hogy miután elkerülte Szküllát, egyenest a Kharübdiszbe vetné magát. - nem tudom megállni, hogy ne használjak mitológiai hasonlatot, hiszen az még emberi életemben gyökerező elem, lényemmel már réges-rég összeforrt. - Inkább ajánlanék egy jó csésze meleg italt, mert határozottan nem éppen meleg ez a január. S a kegyed szoknyája is nedves lett, nem ártana neki egy kis száradás. - kellemes csevegő modorban folytatom mondókám, elvégre nem akarok én neki ártani. Karomat kínálom felé gálánsan. - Az apjaura miatt pedig ne aggódjon, módomban áll elsimítani mai kilógását. - jegyzem még meg cinkosan, hiszen láthatta, hogy én se vagyok ember, tehát sejtheti, hogy meg vannak rá az eszközeim. Ha pedig elfogadja ajánlatom, akkor kiérve a sikátorból be is térhetünk a kávézóba, ahol egy kis szalont rendelkezésünkre is bocsátanak intésemre. Törzsvendég voltam itt ebben az időben, ismertek és ismerték a pénzem is, így nem volt gond... ahogy azzal sem, hogy rövid időn belül két gőzölgő csészével gazdagodhassunk.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 6:28 pm

Az emlékeim csupán kósza vonalakból és pacákból álló színkavalkád egy üres vásznon. Hisz ki emlékezne pontosan több évtized vagy éppen évszázad távlatából egyetlen nap történéseire, hacsak nem erős érzelmek kapcsolódnak hozzá. De akkor is csak a jelenet az, mely megjegyzést, cetlit kap, és elmerül az agy egyik feneketlen fiókjában, hogy ha a szükség úgy hozza, bármikor elő lehessen venni.

A kézcsók zavart szül bennem. Finoman húzom el a kezem, és nem, nincs az az isten, vagy bármilyen más hatalom, hogy a szemébe nézzek. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor bántak velem születésem óta hölgyként, pont ezért lekezelni sem tudom a helyzetet. Csak biccentek szavaira, ujjaim ösztönösen kapaszkodnak ruhám anyagába és gyűrik meg, miközben a mocskos utcakövet bámulom. Légzésem már csillapult, de a szívem még mindig kalitkába zárt madárként verdes testem börtönében a félelem zászlaja alatt. Nem tudok elvonatkoztatni a ténytől, hogy egy katona mentett meg a társaitól, még ha nem is egy csapatba tartoznak. Nem értem az indokait. Mit vár cserébe? Mit várhat? Nincs semmim, amit adhatnék. A párizsi alfa lánya vagyok, apám nevét rettegi mindenki, és csak suttogva beszélnek róla, de a lánya csak egy porszem csupán. Említésre sem méltó. Egy tüske a körmük alatt, amit nem lehet kivájni, mert érdekükben áll, hogy életben maradjak és hasznosítani tudjanak. De én csak gondot okozok, mert a makacsságomat, a dacot, melyet állandó kegyetlenkedésük szült, már nem tudja felülírni az alázat és engedelmesség.

Neve hallatán kapom fel a fejem és merülök el a kék szempár hűvösében és tisztaságában. Tágra nyílt zöld lélektükreim kérdő ámulattal kapaszkodnak belé, és egyszerűen nem hiszek a fülemnek. Ez csak valami tréfa lehet, igaz? Mióta vártam, hogy egy angyal mentsen meg nyomorom okozóitól, s most itt áll előttem. Igaz, nincs szárnya, sem glória a feje felett, vagy tüzes kard a kezében, és nagyon is valóságosnak, emberinek tűnik, de a név egy pillanatra megpengeti bennem a remény fásult húrjait. Érzelmek áradata duzzad a mellkasomban, de csak hallgatok. Ennyi a bizalomhoz még nem elég, de rést üt a magam köré épített védőbástyán, és nem tudom eldönteni építkezni akarok, vagy hagyjam, hogy ostrom alá vegyen, és lerombolja a falakat.

A kérdés visszaránt a kegyetlen valóságba. Nem engedhetek valami idegennek csupán holmi belső kényszernek engedelmeskedve, mert szomjazom a kedvességre, a figyelemre és a szeretetre. Tisztában vagyok a hibáimmal, tudom mivel lehet sarokba szorítani, és pont ezért igyekeztem mindig is elkerülni a hasonló helyzeteket. Mert a kedvesség gyengeséget szül bennem, megrengeti kegyetlenség szülte lelkivilágom, s az összeomlás veszélye Damoklész kardjaként lebeg a fejem felett, aminek a következményével még csak számolni sem tudok. Mégsem tudom megállni, hogy ne rázzam meg tagadóan a fejem a kérdését hallva, hiszen ez az igazság: nem akarok hazamenni.

Szégyenkezve sütöm le a szemem, bár tudom, okom nincs rá, hisz a helyemben más már rég megszökött volna, vagy leveti magát egy szikláról, míg én csak tűrök, dacolok a sorsommal, és elszenvedem ellenkezésem minden eredményét. A hasonlat halvány mosolyt csal az arcomra. Pont illeszkedik néma eszmefuttatásomhoz.

- Elkerülni a véget úgysem tudom. A szoroson át kell kelnem. Csak az időpontra tudok hatással lenni, magát az eseményt megváltoztatni nem tudom.

Hangom pusztán csak suttogás, egy sóhaj ajkaimról, mely átkozott sorsról mesél, és üvölti kínját a lassan közeledő éjszaka mélyére.

- Rendben van. – karolok belé pár pillanatnyi töprengés után, és hagyom, hogy a kávézóba vezessen, bár továbbra sem pillantok rá. A döntést nem holmi kényszer szülte, és a bizalmatlanságom is épphogy csak enyhült egy cseppet a szavai által. Sokkal inkább a kíváncsiság volt, ami felülírta a félelmemet és arra bíztatott, hogy tartsak vele. Na meg a szavaiban rejlő igazság: a szoknyám nemcsak hogy nedves, még koszos is. Az apámra tett megjegyzésére nehéz sóhajt szakad ki belőlem, amit képtelen vagyok elfojtani, és szomorú mosollyal rázom a fejem. – Ne haragudjon, hogy megkérdőjelezem az erejét, de nem hiszem, hogy az apámmal elbírna. – A szavaim komoran csendülnek, a hangsúlyom egyértelműen jelzi, hogy hiszek abban, amit mondtam. Úgy lettem nevelve, hogy az apám, az alfa az Isten, és ez az érzés túl mélyen gyökerezik még bennem ahhoz, hogy könnyedén át tudjak lépni felette, és megkérdőjelezzem a valódiságát.

Pironkodva lépek be a karján az ajtón, és igyekszem minél gyorsabban átsuhanni a termen, a lehető legkisebbre húzva össze magam, hogy még véletlenül se keltsek feltűnést. A büntetés, ami a hátam mögül leselkedik rám, már épp elég nagy. Nem kell, hogy még az is tetézze, hogy egy idegen férfival mentem el teázni, engedély nélkül. Ráadásul elég viharverten festhetek a sikátorban történtek után.

Óvatosan foglalok helyet, a lehető legtávolabb tőle. Eligazítom a szoknyámat, végigsimítok a hajamon, hogy egy kicsit rendbe szedjem, végül a csészére fonom az ujjaim. Pörögnek a gondolataim, szárnyal a képzeletem, hiszen még mindig nem tudom MI is Ő. Csak reménykedem egy csodában, az elmém hazug játékában. Óvatos pillantást vetek rá sűrű szempilláim mögül. Lélektükreimben apró, aranyszín pöttyök jelzik izgatottságomat, ahogy kicsúszik számon a kérdés, amely már percek óta kopog az elmém falán.

- Ön angyal?

Úgy lopom a némaságba a szavakat, mintha óriási titkot súgnék. A kérdés gyermekien ártatlan, és híven tükrözi egy pillanatra a tisztaság megmaradt szikráját, amit elrejtettem mélyen magamba. Bár a testem felnőtt, az akkori énem – a nevelés következményeként – félig gyermeki szinten maradt. Mégis ott húzódik a háttérben a mostani személyiségem árnya, s tán mindketten tudjuk: bár nem feltétlenül direkt történt, de a kérdés csapdát rejt. Hisz ha tagadja, lehetőség van arra, hogy lerombolja azt az apró, halványan pislákoló bizalomkezdeményt, ami a szívemben ragyog; ha elismeri, akkor meg valószínűleg bizonyítékot kérek és remélek, s tán még kérdőre is vonom.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 9:28 pm

Megmosolyogtató a farkaslány múltbeli énjének kissé suta oldala. Persze ezt nem engedem kiülni az arcomra, inkább a kedves, bizalomkeltő arckifejezés marad. Nem most kezdtem a színészesdit, így a legkevésbé sem esik nehezemre ennek fenntartása. Rezdülései mind visszhangot vernek bennem, egyrészt, mert a tudatában vagyok, másrészt női lényéből kifolyóan, melyre érzékenyebb vagyok rendem folytán. Épp ezért, amikor bedobom a nevet, ő rá is harap a csalira s végre a szemembe néz, melynek van kissé delejes hatása... Ez pedig végül oda vezet, hogy enged kérésemnek, amit örömmel nyugtázok, hiszen bizonyítja, hogy jó eszközökkel dolgozom. Sokkal kellemesebb így neki is, tehát főleg az ő érdekeit szolgálom. - Bizonyos szempontból igaza van. Bár az események megváltoztatására igen is van módja az embernek... csak jókor kell cselekedni. - jegyzem meg mosolyogva. Tényleg van lehetősége az embernek kitörni, csak az eredmény kétes mindig. Ha sikeres, akkor jól jár az ember, ha nem, nos... bármilyen rossz kimenetel lehet. De akkor is az ember a saját döntésével elégedett lehet, mert azt a maga uraként hozta meg, bármilyen eredménnyel is jár. Végül tényleg jól dönt Luna, így karon fogva kísérem be a kávézóba. Lényem most kelt némi feltűnést, így rá is felfigyelnek, elvégre tiszti egyenruhában vagyok egy lehetséges katonai puccs napján, de tudom, hogy a puccsból semmi nem lesz... azonban az emberek megfordulnak kicsit utánunk, viszont ezen azzal segítek, hogy gyorsan rendezem a helyzetet: kis szalont bocsátanak rendelkezésünkre, így kettesben lehetünk, kíváncsi tekintetektől távol. - "Mert bizony mondom néktek: Ha akkora hitetek volna, mint a mustármag, azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen amoda, és elmenne; és semmi sem volna lehetetlen néktek." - adom meg a választ fejcsóválva Luna keserű hangnemű kijelentésére. Hogy ne lenne annyi erőm? Ugyan! Még angyalként is megvolt. Jó, bosszúálló voltam, ez pedig erőt jelent. - Nem önhibájából, de elég szűk a kegyed világa, semhogy tudná, vannak nagyobb halak is a kegyed házi istenénél... - jegyzem meg finom mosollyal. Nem kérkedek erőmmel, mert fölösleges lenne. Egyszerűen maradok a bibliai kijelentésnél, meg a magam kis plusz magyarázatánál. Kérdésén sem lepődök meg annyira, hiszen én tettem meg a ráutaló magatartási elemeket, így nem lepődtem meg annyira kérdésén, még ha nem is tudtam, mikorra várjam. - Egyeseknek angyal. Másoknak démon. - közlöm röviden és lényegre törően, majd kortyolok kávémból, míg a csésze pereme felett továbbra is őt figyelem. - Ilyenek az Úr akaratát teljesítő Bosszúállók.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 10:44 pm

Nem örülök a hirtelen jött figyelemnek. Megszoktam, hogy az esetek többségében semmibe vesznek, és láthatatlan senkiként közlekedhetek. A sok szempár feszélyez, zavart kelt amúgy is csak látszólagos békémben, és szívem szerint elsüllyednék, vagy elbújnék valami sötét lyukba. Vagy egyszerűen csak elfutnék. De húz a kíváncsiság, és a vágy, hogy megtudjam kicsoda, így legyűröm a késztetést, hogy a szoknyát a nyakamba kapva rohanjak neki az éjszakának, minél messzebb a kíváncsi tekintetektől.

Szerencsére elvonulhatunk egy kis szalonba, ahol végre én is fellélegezhetek. Az idézet ismerős, bár a Bibliát tanulmányozni nem volt sok kedvem, tekintve, hogy a hitem darabjaira hullott jó pár éve. Pont ezért nem is jelent semmit. Majd ha látom a hegyet sétálni, akkor esetleg lesz egy mustármagnyi hitem is. Viszont a szűklátókörűségemet tagadni nem tudom. Elpirulva húzom magam még kisebbre, és pusztán csak dacból bukik ki belőlem a válasz.

- Nem a házi istenem. És Isten amúgy sem létezik.

A keserű gyermekkor és a fájdalmas tapasztalatok mindent kiirtottak bennem ezzel kapcsolatban, bár ennek ellentmond a következő kérdésem. Izgatottan várom a választ. Úgy csüngök a szemén, az ajkán, mintha csak a megváltást osztaná, és magam sem tudom, miben reménykedem: az igenben, vagy a nemben. A válasz viszont még engem is meglep. Enyhén elnyílik a szám. A kávét kortyoló alakot fürkészve dőlök hátra. Bosszúálló. Van ilyen is? Nem Őrangyal? Nem azért jött, hogy megmentsen? Lassan kihuny szememből a fény, ahogy keringőt járnak a gondolataim.

Erőszakot teszek a saját elmémen. Hasogat a fejem, de ki akarok törni a múlt fogságából, és ha csak pár pillanatra is, de sikerül. Átsejlek fiatalkori másomon. Smaragdzöld szemem hideg fénnyel ragyog. Elemi tűz lobog benne, vad düh táplálja szikrázását. Önkéntelenül húzza ki magát a testem, felvéve egy nagyon is önbizalommal és törhetetlen bizalmatlansággal felépített személy testtartását. Szólni nem tudok, csak a szemem szórja néma átkait: Hol voltál mikor szükségem lett volna Rád? Nem most kell előbújni a puha takaród alól, mikor már a múlt csak keserű, kiábrándító emlék, melyen változtatni nem lehet. Mert emlékszem: SENKI nem segített a bátyámon kívül! Végül keserű sóhajjal megadom magam, és visszahúzódok az agyam egy rejtett zugába, ahonnan eddig is figyeltem az eseményeket.

Kábán rázom meg a fejem. Nagyon elgondolkodtam, de az tény, hogy nem tudok mit kezdeni ezzel a kijelentéssel. Lélektükreim még mindig az arcát pásztázzák, végül lemondó, szomorú mosollyal engedem kezeimet az ölembe, és pillantok le rájuk.

- Már mondtam. Nem hiszek az Úrban. Nem tudom mit jelent a Bosszúálló, bár halvány sejtésem van róla, a nevéből következtetve. De nem értem miért van itt. Velem. Mit akar tőlem? Miért segített? Miért szólt hozzám? Mi a szándéka velem? És hol volt, mikor gyerekként megszámlálhatatlan alkalommal lógtam a pincénk falán, bezárva, éhezve, ahol csak a fájdalom létezett számomra? Hol volt mikor alig egy hete Brian megint megerőszakolt? Akkor hol volt akár Maga, akár az Úr? – Hanglejtésem a szavakkal együtt változik, és lesz egyre dühösebb, kiábrándultabb, számonkérőbb. – Szeretnék hinni magának. Komolyan. De nem tudok. A Maga Istene még egyszer nem segített nekem eddigi életem során, és pont ezért nem értem miért pont most.

Fiatal vagyok, nagyon is, alig pár évtizedes, de mintha évszázadok súlyát cipelném a vállamon. Meggörnyedek alattuk és fáj, nagyon fáj. Könnyek tolulnak a szemembe, melyek ellentmondanak utolsó szavaimnak, melyeket már rideg komolysággal közöltem.

- Nem léteznek csodák, ahogy jószándékú, önzetlen cselekedetek sem. Vagy meg tud engem menteni? Meg tud védeni? Vagy tegyem fel úgy a kérdést, hogy meg akar? Valószínűleg nem. Akkor miért jött? Miért kínoz? Nem elég, amit eddig átéltem? MIT AKAR?

A sós cseppek már az arcomon poroszkálnak csöndes egyhangúságban, de mégis felemelem a fejem és ránézek. Nedves szemeim csillagokként fénylenek sápadt arcom mélyén, ujjaim idegesen, öntudatlanul mozdulnak, ahogy különböző akkordokat fogok le a levegőben. A hegedűm kellene, hogy ráncba szedjem magam. Hogy képes legyek tovább lépni. Hogy el tudjak vonatkoztatni ettől az embertől, aki reményt adott, és hogy el tudjam azt újra temetni, mert nem tudok, nem akarok, nem merek hinni neki. Mert ha csalódnék, azt nem élném túl.

Rengeteg kérdés, amely a levegőben lóg, de igazán nem várok rájuk választ. Hisz ugyan mit mondhatna? Kifogásokat. Azokból meg nem kérek.

- Ha van is, vagy lett volna mód az események megváltoztatására, azt hiszem, nyugodt szívvel kijelenthetem: már rég elkésett. Alig pár évtizednyit csupán.

Ügyes kislány.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Szept. 18, 2015 11:50 pm

Szánalmas. Ez az a szó, ami Luna hitetlensége kapcsán ugrik be elsőre. Nevetséges, hogy mennyire elmenekül helyzetében a transzcendens világ elől, holott ilyen helyzetben az jelentené a legjobb kiutat a dolgok elviselésére. Valahol maradt még bennem valami az angyalból, azok az évek se múltak el nyomtalanul, sőt! Pontosan tudom, hogy az igaz hite vagy átsegítené, vagy halála után nyerné el jutalmát. De ez? Komolyan mondom, a középkori ember nyomorúságai között ebben a "siralomvölgyben" jobban tudott hinni és üdvözült, mintsem ő. Hány pestises lelke úszott el a pokol karmai közül a megtérések miatt! Az rendes érvágás volt tisztességes megrontó munkánknak. Na de mindegy, ha az Úr igéje köves talajon nem is hajt ki, a pokolé annál inkább. - Dehogynem. - vágom rá nyugodtan. - A rómaiaknál a családapa, a pater familias korlátlan hatalommal bírt a család felett és az ősatyákat házi istenekként tisztelték. Akinek egy alfa az apja, az hasonlót él át. - az Úrral kapcsolatos kijelentésén azért kuncogok egy sort. - Igazán? És ha azt mondom, hogy színről-színre álltam előtte? - vonom fel szemöldököm. Nem hazudok jelenleg, pont ez az erősségem és az igazi gonoszság is, hiszen az az átverés, hogy nincs átverés. Még. Érzem viszont, hogy Luna tudata rugdalózik, küzd. Kicsit meglep, de hamar megértem, hogy farkasról lévén szó, ez természetes, az akaratos természet hozadéka ez. Kicsit lehunyt szemmel koncentrálok, tologatom kicsit a tényeket... megvan a hatalmam, hogy belenyúljak a dolgokba. Némi halvány képzet, hogy mindig volt, ami enyhet hozott neki a megpróbáltatásokban, ami miatt még mindig kibírta eddig és nem őrült bele, vagy ártott magának. Ennyi elég lesz a kétségekhez. - Megsajnáltam. Mint Bosszúálló, az Úr akaratának teljesítője vagyok, nem őrangyal. Nem kötelességem emberek életét nyomon követni és óvni őket, bár egy őrangyal sem úgy avatkozik be, hogy szétcsap a rosszakarói között, arra nincsenek meg az eszközeik. Viszont nem tűrhettem azt sem, amit láttam. - türelmesen magyarázok neki. - De vádjai valahol alaptalanok. Mit gondol hogy bírta ki mindeddig? Honnan volt ereje és akarata? Ne áltassa magát, hogy önmagából fakadt... az Úr gondviselése nélkül egy veréb sem hullhat le a fáról. -kis mosoly ül ki az arcomra az újabb bibliai utalásra. Hogy én mennyire szeretem ezt játszani! - És a szenvedés sem hiábavaló. Tudja, én meghaltam a hitemért réges-rég. Oroszlánok téptek szét. Tudja, hogy milyen, amikor a vadállat állkapcsa belemar a húsba... ismeri a fájdalmat is... és látja, mégis itt vagyok, sőt, halálom a legmagasabb polcokra helyezett! - Hitetlen szavait tovább hallgatom kifakadásaival együtt, ahogy zaklatottságát is. Nem szólok, csak amikor befejezi, vagy éppenséggel a végén szentet tart, elsötétednek a lámpák kicsit a szalonban, én felegyenesedem, s a fényforrássá én válok derengő fehéres-kékes tiszta fényemmel, na meg egy szárnypárral. Újabb illúzió, de ennél valóságosabb és igazabb nem is lehetne, hiszen valamivel több, mint ezer éve még ez volt a valóságom, így festettem, így jelentem meg, amikor Isten ökleként lesújtottam. - Ha maga a Jóisten állna itt eléd, akkor is a szemébe mondanád ezt? - tegezésre váltottam, hangom áthatóbban zendül meg, hatalomtól vibrálóan, szemem rá emelem.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Szomb. Szept. 19, 2015 1:27 am

Őt már nem érdekli az üdvözülés. Egyszerűbb nem hinni, mert nincs csalódás. Hiszen mi támasztaná alá egy név nélküli, láthatatlan lény létezését, aki állítólag őrködik felettünk? Ha ez valóban így lenne, nem lennének háborúk, nem lenne éhínség, gyermekbántalmazás, erőszak, és még lehetne sorolni a bűnöket vég nélkül. A hit, és a trónján ülő szakállas férfi képe csak arra jó, hogy megvezesse a gyengéket, hazug támaszt adjon, és legyen kit szidni, ha az élet nem azt hozza, amit az ember vár, vagy éppen remél. De engem nem az állítólagos Úr bántott, hanem az apám, a falkám. Ha létezik is, akkor csak végignézte a történéseket, és jót szórakozott az emberi kegyetlenségen.

- Nem a rómaiaknál vagyunk.

Csak egy apró megjegyzés, amit pusztán a makacsság szül, mert nem akarom beismerni mennyire igaza is van a férfinak. Hiszen mit mondhatnék? Hogy így neveltek? Ezt verték belém évtizedeken át? Hogy büntetést kaptam, ha nem áhítatos tisztelettel néztem az apámra, és nem vetettem szinte a lábai elé magam, ha ő úgy kívánta? Igen. A falkában az alfa az Isten. De ő legalább kézzelfogható, még akkor is, ha inkább hajaz Luciferre, mint egy jóságos szentfazékra.

Hitetlen bizonytalansággal fogadom szavait. Elég erős kétségeim vannak a kijelentésével kapcsolatban, miszerint előtte állt.

- És valóban egy öregapó?

Csúfondáros a kérdés, és csak későn kapok észbe, hogy valóban kimondtam a szavakat, és nem csak a gondolat szülte hangtalan és szarkasztikus megjegyzés lett belőle, mint aminek szántam. Igen, most ébred és épül bennem a tudat, ami a későbbi énem alapja lesz, bár én ezt még szégyenkezve próbálom bújtatni, hisz nem illik ahhoz a képhez, melyet jóatyám elvár tőlem.

Zavartan korzózom a tudatom mélyén. Furcsa gondolatok futnak át az agyamon és nem igazán tudom hova tenni őket, bár a valódiságuk kissé megingatja az elképzeléseimet. Valóban: miért is nem őrültem meg, vagy vetettem véget önkezűleg az életemnek? Miért arra az útra léptem, hogy elszökjek, és vállaltam az üldöztetést és minden azzal járó problémát, csak hogy szabad legyek? Mi volt az, ami a töménytelen, vég nélküli harag, gyűlölet és félelem tornácán életben tartott? A beszélgetésre csak fél füllel figyelek, mert saját gondolataim jelenleg jobban lefoglalnak.

Üres tekintettel hallgatom a magyarázatot, és csak egyetlen szó dübörög bennem: kifogás, kifogás, kifogás. Bár az előbbi elszólásom miatt szégyenkezem, de nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak.

- Nagyon sajnálom, ami Önnel történt, de nem motivál a tudat, hogy majd esetleg párszáz vagy akár ezer év múlva felülhetek egy kispolcra a sok szenvedés eredményeként. Nem akkor lesz szükségem megváltásra, hanem most. – Pár pillanatra kibillent egyensúlyomból a kijelentése, de aztán tagadóan megrázom a fejem. – Biztos, hogy nem egy olyan valakitől, akivel még életemben nem beszéltem. Ha létezne, olyan vagy ahhoz hasonló dolgok, amiket én megéltem már, nem történnének meg. Mert ugyan mi oka lehet arra egy állítólag bármire képes lénynek, hogy fájdalomra és szenvedésre ítélje Önnön teremtményeit?

A hangulatvilágításra ráncba szalad a homlokom, de a következő pillanatban egyszerre több érzés és inger rohamoz meg. Tátva marad a szám – nem kicsit, hanem nagyon – a szemeim hatalmasra tágulnak. Csodálkozva és félelemmel telve meredek rá. Az átható hang késként vág keresztül rajtam, a hatalom sűrű levegőként vesz körbe, melyben lélegezni is alig tudok, merek. Létezik! Egy angyal áll előttem kézzelfogható valóságban, mennyei izzással karöltve. Észbe kapok, és pillanatok alatt ugrok fel a székről, hogy térdre rogyjak előtte, fejemet lehajtva, tisztelettel. Talán mégis meghallgatásra találtak az évekkel ezelőtt a sötét reménytelenségben elsuttogott imák.

A kérdése arcul csap. Remegve, reszketve szűkölök a padlón, és várom, hogy lecsapjon rám, de válaszolni nem merek. Hogy is szólhatnék egy ilyen lényhez, aki ennyivel felettem áll, és egyetlen pillantásával porrá omlaszthat akár, ha azt akarja? Hogy mondhatnám el neki, hogy bár a hitem talán visszaadta, de a véleményem mit sem változott, mert ettől még a múlt megtörtént, és ezt a jelenés nem teheti semmissé. Akkor és ott nem volt semmi és senki más, csak én. Nem merek ránézni, pedig érzem, hogy engem néz, érzem a késztetést, hogy őt nézzem, hogy magamba szívjam a fényét, az erejét. El akarom nyelni, meg akarom kapni, de csak azért, hogy felhasználjam a szabadulásomhoz. Nem a testi vágy hajt, csak lélekben akarom magaménak tudni. De csak némán várom a büntetésem, ahogy mindig is tettem. Mert ezt nevelték belém, és Neki ellentmondani érdemes sem lenne.

Gondolataim kusza labirintusából fényáradat ránt ki, és még én is elhűlve nézem a szárnyas lényt, kinek ragyogása majdhogy nem elvakít.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Kedd Szept. 29, 2015 4:10 pm

- Nem, ez igaz. - bólintok. - Csakhogy a múlt jelenségeinek formáját ha tanulmányozzuk, remek fogalmakat nyerhetünk és képeket mai világunkat illetően is. Bármilyen archaikus társadalom családképére igaz, amit mondtam, ezek pedig az állati közösségek világában gyökerezik. A kegyed fajtájára pedig ez igenis jellemző. - magabiztos, nyugodt érveléssel adom elő a magamét. Az emberek maguk sem léptek és lépnek ki igazán már abból az állapotból, ami az utolsó jégkorszak folyamán kialakult, az pedig még jócskán magán hordozta az antropológiai fejlődés állomásainak nyomait s az állatvilág mintáit. De ez az egész kis vita nem is olyan fontos, csupán felvezetője komolyabb témáknak, mélyebb játékoknak, amit Luna agyával űzök. Luna kérdésére csak sóhajtva fújom ki a levegőt. Persze, neki abszurd az egész, de angyalként megütköztem volna kérdésén, pokollakóként pedig nagyon is bosszant, olyan, mintha elvitatná létem értelmét kissé. Azonban ezt nem engedem a felszínre, tudok uralkodni magamon. - Őt nem köti az anyag, sem semmi más ezen a világon, így a kegyed kérdésének is kevés értelme van. - leírhatatlan és elmondhatatlan, minek is próbálnék belemenni? Elég, ha megérti, hogy milyen felfoghatatlan és szédítő magasságok vannak még e világon. És hiába kapálózik a transzcendens lét ellen Luna, annál jobban belegabalyodik csak a gondolatokba. Érzékelem rajta a kétségeket, amiket támasztok benne sikeresen. - Ezen nincs mit sajnálni. Az én döntésem volt és dönthettem volna másként is. De jobban semmi esetre sem. Azonban ha nem is motiválja ilyesmi, azt be kell látnia, hogy pusztán az önmagáért való létezés napról napra tarthatatlanabb a megpróbáltatások közepette. Nem kell, hogy az üdvözülésben higgyen, elég ha a saját szabadságában, szabadulásában hisz. - utolsó mondatom komoly súllyal mélyednek Luna lelki világába is, formálják a finom szellemi tartalmat, hogy úgy érezze a farkas, helyesebben úgy emlékezzen, ez volt az a pont, amikor eldöntötte: meg kell majd szöknie. Ekkor kapott ehhez lökést, még ha évtizedekig nem is tudta megvalósítani. Hazugság amit teszek? Talán... csak azért nincs határozott válasz, mert ezt annak idején meg akartam tenni, de nem volt rá lehetőségem és időm, mert az események másfelé sodortak akkor. Ott volt Boulanger, a szeretett nője és nekem bele kellett az egészbe nyúlnom, egy lelket begyűjteni, a történelmet pedig formálni kicsit, hogy az ördög majd nevetve dörzsölhesse a markát a későbbiek láttán. Mert még húsz-huszonöt év és Európa lángba és vérbe borul. Az angyalok majd eltakarják az arcuk, a pokol pedig olyan homéri kacajra fakad majd, ami át fog hallatszani a repeszek fütyülésén, a géppuska ugatásán, a bombák robbanásán. Húsba vésett szenvedés-költészet az, aminek a megteremtésén munkálkodom s elhárítom az akadályokat az elől, hogy a dolgok egy nagy háború felé haladjanak. Ehhez pedig akkor és ott le kellett mondanom Luna "meglátogatásáról", aminek vágya a napokban horgadt fel bennem, ahogy megpillantottam Olympiában. Felismertem még ennyi időm távlatából is a farkast, akit annak idején csak egy villanásra láttam s megértettem: itt a pillanat, átírhatom a múltat a jelen bölcsességével. - Az Úr útjai kifürkészhetetlenek. Ez nem csak mondás, hanem maga a valóság. Ő az akarat, aki formál s akinek a kezében minden eszköz. A fájdalom és szenvedés csak lehetőség a megigazulásra, mint én is tapasztaltam. Közel hozza az emberhez a döntést és meg is erősít. - fáraszt kicsit a szófia beszéd, annak a fejtegetése, hogy ugyan mit is akar a jóistenke ezzel az egésszel. Hát, rajta kívül senki se tudja, az teljesen igaz. De elegem lesz már ebből, mint ahogy bármelyik bosszúálló is megunná és inkább megmutatná e tamás-lelkű nőnek, hogy mi a valóság. Nem esik nehezemre az egész, mert most csak eljátszom azt, aki egykor voltam, méghozzá maradéktalanul, de belül már nem az vagyok... de ezt jól tudom titkolni, könnyen nyúlok angyali énem emlékezetéhez. - Nézz fel! - csendül fel ismét hangom. - És emelkedj is fel, mert engem nem illet meg hódolat. - persze nem hagyatkozom csak a szavamra, hanem karon fogom és fel is húzom a földről. - Érezheted, hogy valóságos vagyok. - jegyzem még meg, mert erre is jó volt érintésem.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Kedd Szept. 29, 2015 11:59 pm

Nem állok le vitatkozni, nem is tudnék. A férfi olyan dolgokról beszél, amin még sosem gondolkodtam, így véleményt sem tudok alkotni róla, így jobbnak látom csöndben maradni, bár a „kegyed fajtája” megjegyzésre vékony vonallá préselődik a szám. Leteremthetném. Igen. Hiszen honnan veszi a bátorságot ahhoz, hogy ítélkezzen felettem, vagy akár a falkám felett? Semmit nem tett, csak figyelt láthatatlanul és tétlenül, mint egy sötétben settenkedő tolvaj, már ha valóban az, aminek mondja magát.

A kérdésemre, bár nem vártam, mégis választ kapok. Felszalad a szemöldököm. Egyrészt, mert a szavak olyan megfoghatatlan dolgot írnak le, amit felfogni sem vagyok képes, – bár pont ezért képtelenségnek tűnik számomra – másrészt meg igencsak lekezelőnek hangzik, ahogy előadja.

- Már elnézést, de nem vagyok egy ostoba, tudatlan kis parasztlány. – csattanok fel. Önérzetesen húzom ki magam egyetlen pillanat erejéig, hogy aztán zavartan fordítsam el a tekintetem. – Bocsásson meg a kirohanásomért. Nem tudom mi ütött belém.

Pedig lenne még mit mondanom, hiszen ha elfogadnám, amit a Bosszúálló mond, akkor az az Isten leginkább csak válogatott szitkokat kapna tőlem, és én is lesüllyednék a templomba ügető szerencsétlen birkák közé, akik képtelenek vállalni a felelősséget a saját életükért. Ugyanakkor a szégyen pírja lángol az arcomon, mert képtelen vagyok elhinni, hogy ilyen viselkedésre vetemedtem a nevelésem ellenére, egy vadidegen előtt. Reménytelen kis sóhaj szakad ki belőlem. Nem értem magam. Annyit tudok, hogy változom, de nem látom mindez hova vezet. Vagy csak nem akarom látni, hiszen ha apámmal így beszélnék, ismét a pincében találnám magam, és biztos, hogy nem érné be annyival, hogy bilincsbe ver és párszor megkorbácsol. Így hát marad az alázat, és az engedelmesség, melynek rabláncai fájó kényelmetlenséggel tartanak fogságban, és szítják bennem az ellenkezés és düh lángjait, melyeket egyre nehezebb elfojtanom.

Magamban fortyogok. Az önmarcangolást az utóbbi időkben tökélyre fejlesztettem. Olyan ellentmondásos érzések, gondolatok töltik meg teljes lényemet, amik szinte kettészaggatnak. Nem is igazán figyelek arra, amit mond, amíg el nem hagyja ajkát a kísértő szó: szabadság. Felkapom a fejem. Zöld lélektükreim reménytelin csillannak, ajkam kissé elnyílik, egész lényemre a vágyakozás borít lángoló palástot, hogy annak az apró, kicsi magkezdeménynek, ami még a lelkem mélyén szunnyad, adjon éltető erőt, bátorságot, és töltse meg tartalommal, hogy szárba tudjon szökkenni.

Igen. Erre vágyom. A szabadságra. Ez lüktet bennem egyre erősebben, ez zaklatja fel vérből és fájdalomból csiszolt lényem az utolsó sejtig. Ez késztet arra, hogy lerázzam átkos igámat és szaladjak a világba, faljam a kilométereket, és elszakítsam az utolsó métellyel mérgezett köteléket is, mely a családomhoz és a falkámhoz köt.

Szívverésem, mely meglódult, csak lassan csillapodik, ahogy kihuny a fény a szememben. Nem lehet. Nem szabad. Alexet sodornám veszélybe, ha esztelenül bolygatnám azt az illúziókból felépített ketrecet, ami zárva tart. A kimondatlan fenyegetés minden pillanatban a fejem fölött lóg: ha én hibázok, nem csak én fogom elszenvedni a következményét, és ez fogja vissza igazán a tetteimet, még ha tisztában is vagyok vele, hogy Alex túl nagy érték ahhoz, hogy egy nőstény miatt feláldozzák.

A térítő szavak csak szítják bennem az elkeseredést, a reménytelen vergődést, hiszen a tudat, hogy a vágyam csak egy tört szárnyú madár, elemi erejű káoszt kavar bennem. Ökölbe szorított kézzel csapok az asztalra, mely megremeg ütésem alatt. Lehet, hogy nőstény vagyok, lehet, hogy fiatal, de a bennem élő farkas éppoly erővel bír, mint bármely vele egyidős társa.

- Nem kell a szónoklat! Ez sületlenség! Már hogy lenne a szenvedés lehetőség a megigazulásra? Mi jó születhet belőle? Semmi! Csak gyűlölet, harag és öncsonkítás. Még hogy az Úr útjai… az Ön Ura egy szadista, aki élvezettel nézi a földön élők fájdalmát.

Az égi jelenés, ami pillanatokkal később materializálódik előttem, mellbevág. A földön térdelve reszketek és várom, hogy tisztátalan szavaimért lesújtson rám. Hogy megérdemelném-e? Talán. Magam sem vagyok biztos benne. Hogy hiszek-e? Az angyalokban most már igen, bár a dühöm mit sem enyhült feléjük. Istenben? Nem.

A felszólításnak képtelen vagyok engedelmeskedni. Továbbra is a padlót és a cipőmet fürkészem. Nem létezik olyan hatalom, hogy még egyszer rávessem a pillantásomat. Nem érdemlem meg. Tiszteletlen voltam, hagytam, hogy mélyben szunnyadó lázadó énem kitörjön, és most ez a büntetésem. Miért nem voltam képes csöndben maradni? Miért nem vagyok képes eleget tenni apám parancsainak? Engedetlen vagyok. Megérdemlem a halált.

Összekoccannak a fogaim, ahogy felhúz, megmerevedik a testem, hogy pár másodperccel később már rémülten húzódjak el Tőle a kezeimet tördelve. A vállam előre esik, és igyekszem magam olyan kicsire összehúzni, amennyire csak lehet, miközben behátrálok a szoba egyik sarkába. Nem illúzió, nem káprázat. Tényleg valóság, amit látok és ez az ájulás és kétségbeesés szélére hajszol.

- Bocsáss meg, hogy kételkedtem benned. Kérlek, bocsáss meg.

Könnyek folynak az arcomon. A gyalázat, amit elkövettem fojtogat, mélyre vájja belém mérgezett kampóit, hogy aztán darabokra szaggasson. Fogalmam sincs mit kellene tennem, csak azt tudom mit akarok tenni: elfutni, magam mögött hagyni és elfelejteni, még ha tudom is, hogy ez nem teszi semmissé, amit Ellene elkövettem, és bűnbocsánatot sem nyerek általa. Most már szinte biztos vagyok benne: elkárhozok és a pokolban fognak halotti tort ülni fölöttem a démonok.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Vas. Okt. 04, 2015 4:01 pm


- Ugyan, a kegyed dühe természetesen fortyant fel. - legyintek, hiszen a legkevésbé sem hatott meg kirohanása. Kétségtelen, hogy felsőbbséggel kezelem, na de az angyalok már csak ilyenek... a maguk felsőbb igazának tudatában teljesen ilyennek tűnnek s éppen ez sem segítené elő kapcsolatukat a halandókkal, ha a maguk valójában mutatkoznának és sok időt töltenének az emberek között. Isten akaratának evilági küldöttei, mit is vár az ember? Érzem és látom Luna vívódását, a kétségeket, a fortyogó indulatokat s mindezt remeknek tartom olyan közel esik mindez a pokolhoz, amennyire csak lehet. Istentagadása, lázadása, már-már káromló gondolatai remek táptalajt jelentenek s én mint gyakorlott fazekas, úgy formálom az agyagot a kezeim között. Persze lelki értelemben. Megcsillantom előtte a reményt, a szabadságot, mint mézes madzagot, de közben el fogom azt húzni előle. Egy angyal se tehetné és tehette volna meg ezt, és ezt látnia, tudnia kell. A térítő szavakat viszont megkapná, így én is megadom neki. - Valóban nem vezet sehová? Ott van Jób, aki a legmélyebb földi poklokat megjárta... vagy Jézus, akinek szenvedései üdvözítenek. És ezek után mondhatjuk, hogy nem vezet sehová a szenvedés? - belső énem fergetegesen kacag ezen, hiszen az ilyen fokú naivitásra is csak egy angyal képes, én pedig jól hozom a szerepet. Bár lehet a teljes valóban történő megjelenéssel kiesem a szerepből, de valahol mégsem, hiszen egy bosszúálló megteheti és meg is tenné... és a hatás nem is marad várakozásaimon alul, ami azt illeti. Hatással van a nőre és ismét elindul benne valami, de ez se az, aminek bármelyik valódi angyal örülne. Én viszont nagyon is örülök neki. - Bennem már nem kételkedsz, pontosabban a létezésemben. De minden másban igen, amit mondtam. Nem akarod és így nem is tudod hinni. Én pedig nem tudok neked segíteni. Nem tehetem. - adom meg a higgadt választ. Tényleg nem tehetné az Úr parancsa nélkül senki, egy bosszúállónak ez a dolga. - Az iménti tettemmel is messze mentem, nem is fog elmaradni a büntetésem a mennyekben. De nem nézhettem tétlenül... - teszem még hozzá. A mennyek törvényei a tűzbe űznek ilyenért, ez az igazság ismételten. Az igazság fáj és gonosz. Én tudom már és most Luna is megtudja. Az irgalom Ura a legkevésbé sem irgalmas itt a földön...

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Vas. Okt. 04, 2015 7:23 pm

Nem látom, nem tudom, hogy csak madzagon rángatott marionett bábu vagyok. Nem több egy játéknál, mely remekül elszórakoztathat másokat. Illetve tudom, hogy ezért létezem, de hogy egy magát angyalnak valló lény is így bánjon velem, az meg sem fordul a fejemben. Naivan azt hiszem, egyenlőként kezel, emberként, értelemmel bíró lényként, akinek, még ha csak időszakosan is, de megadatott általa a szabad véleményformálás joga, és érzéseinek valós megélése.

- Nem érti mit mondok, igaz? Pedig úgy gondoltam az, hogy valaha ember volt, és Ön is megjárta a poklot, segít abban, hogy felfogja, amit mondani akarok. – Beletörődő sóhajjal fogadom a szavait. Nem is értem mit töröm magam. Egy Angyalnak próbálok megmagyarázni valamit, amihez érzések, megélések kellenének. Úgy tűnik túl régen halt meg. – Az összes példa, amit felsorolt csak az én igazamat támasztja alá. Az Úr által teremtett világ, már ha valóban Ő formázta, semmi másra nem jó, csak hogy élő áldozatként botorkáljunk végig egy kínzókamrákból álló életúton. És hiába vár a végén a halál UTÁN az üdvözülés, ha az emberek ELŐTTE várják a segítséget és megváltást. Inkább hagyjuk. Ön nem tud meggyőzni a saját igazáról, én meg hiába hajtogatom az enyémet, mert süket fülekre talál. Ez pusztán csak egy sziszifuszi vita, ami nem vezet sehová.

Az átváltozása – vagy megjelenése – borít fel bennem mindent, és a végén már a sarokban szűkölök a bocsánatáért esedezve. A szavai most kivételesen a valódi érzéseimet és gondolataimat tükrözik vissza, amelyeknek nem tudok ellentmondani. Hogy is tehetném? Hisz igaza van. De még ha nem is lenne, ki vagyok én, hogy egy ilyen Hatalmasságot helyreigazítsak?

A büntetés szóra összerándulok, mintha korbáccsal vert volna végig rajtam, és szorosan lehunyom a szemem. Még csak elképzelnem sem kell a dolgot, hiszen az emlékképek elemi erővel törnek fel bennem, és rántják görcsbe a gyomromat: nekem ez az életem. Ezt osztotta a Sorsnak csúfolt vakvégzet. Vagy csak rossz csillagzat alatt fogantam. A következményeket tekintve igazából lényegtelen. És most is valószínűleg ez vár rám, hiszen már jó fél órája vonultam félre egy férfival, külön szobába, és apámnak mindenhol vannak besúgói. Valószínűleg már tud róla.

A rettegés fokozatosan kebelez be, nyálkás teste körbeláncol, és groteszk manóarcán csúfondáros vigyor ül. Mellkasom gyors ütemben emelkedik és süllyed, ahogy zihálva kapkodok levegő után, homlokomra verejték csapódik ki, és láthatóan elsápadok. Haza kell mennem. Minél gyorsabban, annál jobb, mert akkor talán kevesebb büntetéssel is beéri majd. Hiú, csalóka remény, de ez tart talpon. Az, hogy Ő büntetést kap, már el sem jutott a tudatomig. A szó megrántotta láthatatlan láncaimat, melyet a kegyetlenség pányvázott körém, és én engedelmesen hajlok az akaratának. Erőtlenül lököm el magam a faltól, az ujjaim görcsösen markolják a ruhámat, s a szemeimben, mikor kinyitom, csak az iszonyat, a belémnevelt engedelmesség és a beletörődés lángol. Szinte nem is látom Őt, gondolataim kuszák, zavarosak, és mindent olyan homályosan, tompán érzékelek magam körül.

- Mennem kell…

Mintha delíriumban lennék úgy motyogom a szavakat, majd állapotomhoz képest váratlan sebességgel és erővel indulok kifelé, lehetőleg úgy, hogy ne érjek hozzá.

Túlléptem a káprázat által rámerőszakolt érzelmi kisülésen, és gyanakvással telten figyelem a Lényt. Mert hogy nem angyal, ebben szinte biztos vagyok. Csakhogy meg van kötve a kezem. Nagyon nehéz áttolni magam az álmok és az idő síkján, hogy kezembe vegyem az irányítást, így csak tehetetlen dühvel figyelem a történéseket. Én is rettegek. Életemben nem fogom tudni elfelejteni a pincében tett látogatásaimat, és csak támogatni tudom múltbeli énem „döntését”. Menj, menekülj, mielőtt végleg a hazugságok hálójában ragadsz! Még ha szenvedés is vár hazaérkezésedkor, az legalább az igaz valóság, nem csak holmi illúzió.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Csüt. Okt. 08, 2015 11:05 pm

Tanulságos kirándulás ez Luna elméjében, nem mondom. Sőt, még az álom csak közelebb is visz dolgokhoz, ami azt illeti és jó eszközt ad a kezemben, amivel nem is habozok élni. - Igen, ember voltam. De a poklot nem jártam meg, mert a földi szenvedés nem pokol... és az én példám mutatja, hogy ha jól fogadja el valaki, akkor magasztos irányba vezet. - játszom az angyalt és tudom, hogy Luna ezt nem fogja megérteni vagy elfogadni. Ő nem úgy ismerte meg az igét, mint én és más szenvedéseket kellett és kell kiállnia. És neki van igaza. Legalábbis az én pokoli szempontomból. De ezt az előtte álló angyal nem vallhatja be... - A tévedés alapja az, hogy előtte várják. Hol van az megírva, hogy Isten kötelező jelleggel már az életben megváltást ad? Sehol! Az életet végig kell csinálni, hogy a végén megvonják a mérleget. - türelmesen válaszolok szavaira, vagyis úgy látszik. Belül inkább örvendezek szavai hallatán. Lelkéből szólnak ezek a gondolatok, a tudatalattija kommunikálja őket le. Azonban azt se tudom megállni, hogy ne mutassam meg a kis hitetlennek, hogy milyen egy valódi angyal. Kifejezetten szórakoztató a reakciója, riadalma, alázata. Az emberi Tamás-lélek olyan mókás tud lenni! Amikor eléjük áll a nyilvánvaló, azt sokszor nem veszik észre, de amikor nagy fényes formában jelenik meg, kevésbé hihetően és nyilvánvalóan, nos... térdre borulnak. Persze ezt hosszan nem hagyhatom és tűrhetem szerepem szerint, így felhúzom a földről. Azonban innen már csak végletes irányba mehet minden, tudom jól. Nem is bánom, ezt is tökéletesen fel tudom használni és érdekes is volt... hagyom menekülni. - Menj csak! - ennyit még hallhat ködösen, majd elkezd körülötte minden elmosódni, felbomlani... Most ébred.

Még mindig a tisztáson fekszik, de alvás közben már visszaváltozott s még emlékszik a furcsa álomra, amit oly tisztán láthatott és élhetett át. Ha magához tér, akkor pedig egy alakra is figyelmes lehet, ami a fák közül lép a tisztásra: rám. Ez a jelenbeli alakom, nincs sehol egyenruha, vagy fegyver... csak egy egyszerű férfi bőr szerelésben: csizma, bőrnadrág, és a hosszú, szegecsekkel ékített bőrkabát, melynek karjáról hosszú bőrsávok nyúlnak alá szegecsekkel kiverve. - Szép estét kedves Luna! - szólítom meg a magam félig kedélyes, félig komoly hangján, melyet az álomban még ilyen formán nem is hallhatott, csak komolyan, akár egy angyalt. Most viszont teljes valómban, jelenlegi jellemem szerint szólalok meg. - Remélem jól aludtál. - teszek még pár lépést felé s szemem közben megnézi kicsit jobban a nőt, aki álmában már visszaváltozott emberré... Ha az illatom szagolja, ami fajának sajátossága, akkor a pokol illatát épp, hogy érezheti, sokkal erősebb a fűszeres bor, a keleties tömjén illata, na meg valami megfoghatatlan, ami rendem sajátossága: kéj és vágy. Ez süt a szememből is, melynek van akaratlan megragadó, delejező ereje. Lényem megszólítja benne a Nőt, ilyen a kéj rendjébe tartozó bukott...


//a kabát valami ilyesmi.... https://agathablois.files.wordpress.com/2011/05/r-3.jpg //

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Pént. Okt. 09, 2015 12:44 pm

Lassan tudatosodik csak bennem a környeztem. Az erdő illata, a vér szaga, a szél érintése meztelen bőrömön. Megborzongok, ahogy a hűs levegő libabőrt rajzol a karomra és a lábamra, bár nem fázom. Kimerülten és kicsit értetlenül nyújtózom el a puha fűben. Karjaim a fejem fölött kinyújtva, jobb lábam felhúzom és úgy szemlélem a csillagokat. A hold ezüstös derengésbe vonja a bőröm. Végigtáncol kicsi, de feszes melleimen, lapos hasamon, és az ölemen, ami félig rejtve pihen lábam oszlopai között.

- Ez meg mi a frász volt? – motyogom magam elé.

Gyorsan pörgetem át fejemben az álom emlékeit, de nem találok értelmes magyarázatot a történtekre. Ráncok gyűrődnek a homlokomra. Bár nem vagyok benne teljesen biztos, de mintha az az éjszaka nem így történt volna. Na meg Bosszúálló… bahh… mérgesen morranok egyet. Kimondottan gyűlölöm, ha kiszolgáltatott vagyok másoknak, és nem vagyok hatással az eseményekre, még ha ez teszem azt csak menekülésben is mutatkozik meg. De az legalább az én választásom. Na meg az igencsak élénken élne bennem, ha összeakadtam volna egy tollassal!

Mozgást érzékelek. Lustán fordítom oldalra a fejem, hiszen nincs az erdőben olyan lény, amellyel ne tudnék elbánni, de elkerekednek lélektükreim. Arcomon döbbenet ül, még az ajkaim is enyhén szétnyílnak, ahogy a közeledőt figyelem. Szemem, amely alapesetben zölden világít, most borostyánszínben tündököl. Ez nem lehet igaz! Képtelenség! Sötét pillantással mérem végig, bár még mindig nem mozdulok. Egyszerűen azért mert nem tudok. Saját hitetlenségem foglya vagyok, és valahol tudat alatt ezt is csak egy káprázatnak vélem, amíg meg nem szólal.

Úgy pattanok fel, mintha darázs csípett volna meg. Nem zavar a meztelenségem, hiszen bármikor bundát ölthetek, ha akarok, viszont most beszédem van ezzel a… valamivel.

- Nocsak… kit sodort erre a szél? Egy „angyal uraságot”. – leplezetlen gúny és cinizmus árad a hangomból, amit leplezni sem próbálok. – Megint kedvet kapott egy kis hittérítéshez? Nem, várjon. Előbb tudni akarok valamit.

A levegőbe szimatolok, bár közben végig szemmel tartom, ahogy immár a holdfénybe lép. Fejbever az illata, amitől kissé megtántorodom, miközben pillantása fogságában vergődöm. Mintha láthatatlan zsinóron húzna maga felé. Érzem, ahogy az ölemben apró szikrák pattognak, és a testem minden pontja bizsereg. Az illatom is megváltozik, mint tüzelés előtt szokott. Önkéntelenül nyalom meg a számat, és falom a tekintetemmel, amit végre képes vagyok elszakítani tőle, de az öltözéke hidegzuhanyként hat rám. A lelógó, bőrszegecses lebernyegek az ostorokat, és szíjakat juttatják eszembe, amiknek nyomai még most is láthatók a combom felső részén körbe, és a hátam alsó részén. Ösztönösen teszek egy lépést hátra, miközben a félelem és a vágy különös keveréke tombol bennem. De legalább annyira kitisztul a fejem, hogy képes legyek azonosítani a sok kábító illat és érzék között azt a finoman megbújó kénes szagot.

- Démon vagy.

Homályos a pillantásom, hiszen a hormonjaim már veszettül tombolnak, és szívem szerint a karjaiba vetném magam, de – bár remegek – igyekszem megtartani a méltóságomat, és hatalmas koncentrálás segítségével ugyan, de még egy lépést teszek hátra.

- Azt hiszem mindketten tisztában vagyunk azzal, mit álmodtam. Mit akarsz? Dolgom van.

Egetrengető hazugság, amivel mindketten tisztában vagyunk, hiszen a vacsorám maradéka alig pár méterre fekszik, én meg épp az előbb ébredtem. Ráadásul még mindig éjszaka van. De meg akarok szabadulni tőle, mielőtt még végleg elvesztem a fejem. Farkasom is szűkölve hempereg a fejemben, a tömény ösztrogéntermelés őt is üzekedésre sarkallja, és a kettőnk együttes tombolása bizony igencsak kikezdi az amúgy elég rendesen edzett önuralmam. Szerencsére a ruhája segít megőrizni az ép elmémet, hiszen a rettegés kiváló kéjölő. Ebbe kapaszkodom görcsösen, minden tudat- és érzésfonalammal.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Vas. Okt. 11, 2015 11:44 am

Érdekes látvány az álmából ébredő nő, nem mondom. Egész szívesen elnézegetném én, ha nem lenne több dolog, amit a fejemben forgatok. Merthogy nem csak nézni akarom őt, ó, távolról sem. Ezért végül testet öltök picit távolabb, hogy úgy sétáljak ki a fák közül. Késztetést éreztem rá, hogy színpadiasabbra vegyem ezt a jelenetsort, de attól tartok, hogy egy ilyen belépő óhatatlanul több félelmet keltett volna benne a kelleténél. Lángok, füst, remegő föld... nem, ez közelről sem lenne csábító eseménysor. Elég, ha csak szimplán, de jelentőségteljesen, határozott léptekkel sétálok ki a fák takarásából. Amit az arcán látok tükröződni, az így is épp elég. Megérte. Kicsit még gyönyörködöm a hatásban, amit kiváltottam, majd szavaimmal megtöröm a varázst, hogy szükségszerűen elinduljunk valamerre az eseményekkel. Szavait kuncogással kísérem, módfelett szórakoztatónak tartom azokat. Közben pedig szemeim a "kilátásokat" veszik szemügyre gyakorlottan. Tetszik amit látok, ez nyilvánvaló s a farkas vele született naturalista hajlama csak még bájosabbá teszi ezt. Nehéz lesz így bírni magammal, de majd megoldom... - Kérdezd csak meg bátran. - biztatom, figyelmen kívül hagyva cinikus szavait. Nincs értelme szócséplő vitácskákba bocsátkozni a térítésen, sokkal fontosabb az, amit kérdezni akar. Nyugodtan hagyom, hogy felhasználja érzékeit, hogy megérezze illatom, aurám. Rá se játszom a dologra, nem fokozom annak intenzitását, így is érzem, hogy milyen változások ütnek be a másik testében. Remek... bár, ez újabb pont a listán, ami nehezíti a józan beszélgetést, de annyi baj legyen! Túlságosan is tetszik a vágy, ami árad belőle. - Mint mondtam, egyeseknek démon. Másoknak angyal. - nyugodtan csendülnek a szavaim, ahogy borostyán szemeiről le nem veszem a magam tekintetét. - Valaha az voltam, akit az álomban láttál. Egy angyal, bosszúálló. - kis szünetet tartok, majd folytatom. - De régen, nagyon régen megbuktam és a pokol bukott angyalainak egyike lettem. - korrekt választ adtam neki, még ha nem is volt teljesen kérdés amit feltett. - Valóban tisztában vagy? - szalad fel a szemöldököm kíváncsian. - Akkor bizonyára rájöttél, hogy azt akartam megmutatni: a mennyek miért nem segítettek és segítenek, milyen sekélyes az isteni kör s hogy szorult helyzetedben rájuk nem számíthatsz. - Kabátom leveszem, majd mögötte termek és a vállaira terítem. - Mindjárt folytatjuk! - ugyanis megéreztem, hogy az egyensúly megborult, a lány vágyai közé idegen érzetek vegyülnek, amik nem az övék. Érzékeimet kiterjesztve jövök rá, hogy két farkas közeledik nem túl baráti szándékkal. - Azt hiszem most bizonyíthatom, hogy ha a mennyekre nem is, de a pokolra számíthatsz. - vigyorodok el s ekkor előbukkan a két farkas a fák közül roham tempóban. Én pedig nemes egyszerűséggel kezelem a helyzetet: felrobbannak. Nem jelentettek nagy kihívást, egy majd kétezer éves transzcendens lény könnyedén darabjaira robbanthat két háromszáz éves farkast, ha akar. Én pedig akartam, mert feltámadt bennem a düh, hogy Lunát megpróbálnák elorozni előlem. - Nos, hol is tartottunk? - simítok végig könnyedén a lány arcán, mintha mi sem történt volna. Közben kisugárzásom persze folyamatosan dolgozik, a nő közelsége és a belőle áradó vágyak fokozzák maguktól is annak intenzitását. Bűvkör ez, farkába harapó kígyó...

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Vas. Okt. 11, 2015 3:21 pm

Bukott angyal. Na persze. És mindjárt a Mikulás is leszáll ide a repülő rénszarvasaival. Cinikusan húzom el a számat, miközben próbálok úrrá lenni a bennem tomboló vágyakon és rettegésen. Reszketve az elfojtott ösztönök súlya alatt fonom keresztbe a karom a mellkasom előtt, ezzel is védekezve valami elől, amiről még csak halvány fogalmam sincs. Nagyon nehéz úgy érdemben kommunikálni valakivel, ha ilyen erős érzelmi vihar tombol bennem.

- Maradjunk a démonnál. Az hihetőbb, mint holmi bukott tollas…

Mi az isten folyik itt? A szavaim nem olyan erővel csendülnek, mint ahogy szeretném. Sokkal inkább kéjes nyöszörgéshez hasonlítható. Változtatok kicsit a testtartásomon, hogy a combjaimat össze tudjam szorítani, hátha ezzel csillapítani tudom az ölemben lobogó buja lángokat, vajmi kevés sikerrel. A vágy törhetetlen módszerességgel tör utat magának, és lobbantja lángra minden porcikám, minden sejtem, elnyomva némileg a félelem bennem nyüszítő dallamát.

Hirtelen tűnik el, de időm sincs meglepődni, mert az illata, az aurája aljas módon csap le rám és fon körbe, ahogy mellettem terem. Megrogynak a térdeim. Tehetetlen kábasággal pislogok fel rá, borostyánszín tekintetemben könyörgés ül. El akarok veszni az ölelésében, magamba akarom temetni, és hagyni, hogy üdvözüljek általa. A szavai értelmetlen keringőt járnak a fejemben. Minden érzékszervem rá van kihegyezve, de megérzem az idegen farkasok illatát is. Kétségbeesetten pillantok utána, és ösztönösen nyúlok felé. Nem! Nem akarom, hogy itt hagyjon egyedül. Ne velük foglalkozzon, hanem velem! De nem fordul felém. Mintha lassított felvételt látnék a szenvedély ködén át. Ahogy előttem áll… Ahogy felénk futnak… Ahogy semmivé foszlanak… Ahogy a vércseppek fröccsennek a levegőben… Két lény veszett oda a pillanat törtrésze alatt, úgy, hogy talán még felfogni sem volt idejük, mi történik.

Dermedten állok, miközben a valóság bombaként robban bennem. A bőrkabát súlya a vállamon, az elmúlás értelmetlensége, – még ha az üldözőimről is volt szó – a felfoghatatlan hatalom, amely kátrányként olvad a pórusaimba. Simogatása és szavai rázzák le rólam a bénultság láncait. A történtek elfújják a szenvedély pokoli tüzét, csak a mélyben marad izzó parázs, melyet a rettegés füstje igyekszik elfojtani.
Iszonyattal emelem rá a tekintetem, majd a kabátra, és ekkor pattan el bennem valami.

- Nem… Nem! Nem! Nem!

Mintha a lelkem sikoltana, miközben eszemet vesztve dobom le magamról a ruhát, mintha csörgőkígyó lenne, és ezzel egy időben ugrom hátra, minél messzebb Tőle, a fák biztonságot adó, magasba nyúló árnyai felé. Újra hallom a korbács hangját, érzem a végtagjaimat húzó ezüstbilincseket, amik csontig marnak belém, a férfiak durva röhögését, ahogy erőszakot vesznek rajtam, az elviselhetetlen ürességet, a kínt, ahogy a karmaimat szaggatják le az ujjhegyeimről, minden egyes izzó tűt, ahogy a bőrömbe, csontomba hatol. És látom a halottak üveges tekintetét, melyek a bűntudat poklába taszítottak vádló némaságukkal, s melyekhez most két újabb áldozat csatlakozott.

- Mit tettél? – suttogom rémülten, ahogy arra a pontra pillantok, ahol az előbb még két erőtől duzzadó hím állt, majd ismét rápillantok. Undorodni akarok tőle, átkozni őt, a pokolba kívánom, és több mint egy évszázada most először őszinte, görcsös hittel imádkozom, hogy ez csak álom legyen, vagy valaki jöjjön megmenteni. De az illata… az húz magához, delejez, kapaszkodik belém finoman, de annál erősebben.

A fejemet rázom, hogy kitisztuljanak a gondolataim, az érzékeim.

- Mit művelsz velem te pokolfajzat?

A pániktól szinte már eszemet vesztve sikítok, miközben ökölbe szorítom a kezem, körmeim véres árkokat vájnak a tenyerembe, és a fájdalom az idegszálaimat tépi. De még ez sem elég ahhoz, hogy szabaduljak az ölembe markoló szenvedély csalókán könnyed érintésétől. Ez egy rémálom, és a legnagyobb lidércnyomás öltött alakot előttem, hogy az őrületbe taszítson.

Hirtelen mozdulok. Az utóbbi nyolcvan évben kifejlődött ösztönöm taszít el tőle, ahogy hátat fordítva iramodok neki, be az erdőbe. A menekülési vágy olyan erővel tör utat az érzéseim között, hogy minden mást félrelök, ha csak időlegesen is. A hatalma, az emlékek kínzó képkockái, a halál csöndes vérszaga, és az a rettentő tudat, hogy minden hezitálás és érzelem nélkül kioltott két életet űz, hajt, minél messzebb tőle.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Csüt. Okt. 15, 2015 9:17 am

Nem tetszik sem a cinikus arckifejezés, sem a hangnem, a szavai meg végképp bosszantóak. Mégis mi a jó életet képzel ez a nő magáról? Az ilyen tiszteletlenségért keményen szoktam büntetni, ami azt illeti. Többnyire fájdalmat okozva, Luna esetében azonban más eszközökhöz kell folyamodnom a farkas életútja miatt. - Én a helyedben nem tesztelném, hogy mi a hihető és mi nem, mert hamar olyan falakba ütközhetsz, amik ha nem is hihetőek, de valóságosak. - nem mentes fenyegetéstől a hangom, de amit Luna érezhet, az beszédesebb, ez a kis "ajándékom", vagy ha úgy tetszik a büntetés: pár másodpercre elviselhetetlenné fokozom azt, ami a testében tombol s az elméjén végigtáncoló képekkel is megfűszerezem azokat. Nem is kell tennem sokat, mert Luna érzésvilága ösztönösen reagál közelségemre, amihez még csak kis ujjamat se mozdítottam, így hogy ezt pár másodpercre felfokozzam, igazán nem kell nagy erőbedobás. De végül elengedi ez is, mert remélhetőleg megérezte, hogy a hatalom bizony nekem kedvez. S ezt nyomatékosítandó inkább a teljes közelségében materializálódom újra. Tudom, sikerrel jártam, mert még intenzívebb, ami a nőből sugárzik felém, ami táplál s amit visszaforgatok számára. Megvan bennem a hajlandóság, hogy enyhítsek "szenvedésén", hogy megkönyörüljek rajta s elfogadjam néma könyörgését, de erre lehetőségem nem marad, mert betolakodnak a mi kis világunkba. Mérhetetlenül zavar, hogy két farkas rondít bele a dolgokba s elkap az indulat: szemeim feketébe fordulnak, gondolkodás nélkül török vesztükre s minden sallang nélkül, egyszerűen és gyorsan végzek velük. Aztán visszatérek Lunához, de érzem, hogy gond van: a közjáték megtörte az eddigieket. Kellemetlen mellékhatás ez, de mit tehettem volna? Hagynom kellett volna, hogy ők küzdjenek meg? Az eredmény ugyan ez. S nem állhattam volna karba font kézzel. Finomabb eszközt is választhattam volna, de ha egy pokollényt elkap ilyen indulat... nos, nem pont ezen fog agyalni. Inkább cselekedtem, most pedig igyekszem lemérni, hogy mennyire zökkent ki Luna. Ahogy reagál közeledésemre: az meggyőz arról, hogy nagyon is, bár még a tűz igazán nem aludt ki. Kifakadását először nem válaszolom meg. Mit is mondhatnék tagadására? - Csupán nem hagytam, hogy bajod essen. Tudhatnád, hogy ez a természet rendje: vagy ők, vagy te. - nyugodtan csendül hangom, ahogy a már józanabb, de nem kevésbé rémült kérdésre megadom a válaszom. Ez az igazság, tudhatja ő is. Bízom benne, hogy illatom és közelségem eléggé hat majd rá és nyugalmasabb állapot felé tereli, de tévedek. Kérdése bizonyítja. - Én semmit nem teszek. Amit érzel, az benned van, belülről fakad. Én csupán tettek nélkül is felszínre tudom hozni. - ez az igazság, semmi olyat nem teszek vele, ami ne lenne az övé, ami ne belőle származna. Lényem csak az övére hat, arra épít, ami benne szunnyadt eddig. Elfojtok magamban egy kisebb szitkot, ahogy elfordul s futásnak ered, aztán csak lemondóan sóhajtok. Sosem tanul? Miért gondolja, hogy elfuthat? Akárhogy is van, meg kell mutatnom neki: engem nem lehet kikerülni. Jellemem sem engedi, hogy ennyiben hagyjam a dolgot, így csak megfigyelem, hogy merre fut, majd játszi könnyedséggel materializálódom újra, úgy, hogy egyenesen nekem szaladjon s ne legyen már ideje elkerülni. Nem volt ez nagy trükk, de kétségkívül hasznos: hiába farkas és nagy a lendülete: meg se ingat az ütközés, hanem csak szépen magamhoz ölelem, karjaim börtönébe zárom és úgy nézek szemeibe. - Hiába imádkozol és menekülsz, nem segít. - közlöm vele lakonikusan, majd már nem elégszem meg azzal, hogy csak karjaimba zárjam karcsú testét: ajkaim lecsapnak nyakára, csókok és harapások szántanak rajta végig forrón, szenvedélyesen. Közelségem mámorító hatását közelebbről már nem is érezhetné, érintéseim pedig ennek a sűrített változatai: mindegyikből ez sugárzik nagyobb dózisban. S ha ez nem lenne elég, ajkait is birtokba kívánom venni lágyan, szenvedélyesen. Ugyanis most akár az ölelés, akár ajkaim érintései mind-mind lágyak és törődőek, gyengédséggel teliek, még ha ellentmondást nem is tűrnek és határozottak. Évszázadok fejlesztették ki ezt a modort, ami egyszerre zár be és enged szabadon érintéseivel. Ujjaim is gyengéden zongoráznak végig gerincén közben, élvezve Luna meztelenségét.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Csüt. Okt. 15, 2015 12:26 pm

Nem értem szavait. Értetlenül pislogok és döntöm kicsit félre a fejem, bár a hangszínében megbújó fenyegetésre megfeszül minden porcikám, kizökkentve egy pillanatra a kéj hálójából. A megnyugvás, mely egy könnyű sóhaj kíséretében materializálódik, sajnos kérészéletűnek bizonyul. Először tágra nyílnak szemeim, aztán szinte görcsbe rándulok, ahogy a szenvedély elviselhetetlenül, „fájdalmas” követeléssel markol belém. Csillagokat látok, és csak reszketni vagyok képes, miközben a lábaim alig bírják tartani testem súlyát. Akarom, kell nekem, vágyom rá! Képek futnak szorosan összezárt szemem előtt, melyek öntudatlanul csukódtak le. Összefonódott testek táncolnak elmémben, és szinte érzem, ahogy érint, ahogy a végletekig űz, ahogy magára húz és felnyársal.

Kábán pillantok fel rá, ahogy megérzem magam mellett, és várom, remélem, hogy megteszi, mert nem tehetek mást: legyűr az ösztön, a bennem tomboló éhség az érintés valóságosságára. Elveszve bolyongok lényének és létének közelségében, és ide dobnak mentőkötelet a történtek, kíméletlenül törve szét az illúzió rabságát.

Magamból kivetkőzve, az iszonyatból merítek erőt, hogy eldobjam a kabátot és arrébb ugorjak tőle, az érintés távolságán kívülre. Bár a kérdésem költői volt, hiszen elég kézzelfogható látványban volt részem, mégis kapok rá választ, amivel vitatkozni nem tudok, hiszen tény: vagy ők vagy én. De az az érzéketlen kegyetlenség, amivel végrehajtotta a kivégzést annyira idegen tőlem, annyira ijesztő, és mégis, annyira emlékeztet arra, ahogy a pincében bántak velem, hogy képtelen vagyok tőle elvonatkoztatni. A rettegés jegesen kúszik fel a gerincem mentén, de még ez sem elég ahhoz, hogy teljesen kiölje belőlem a vonzás érzését, az egyesülés felé hajtó ösztön csíráját, mely fájdalmas kérdés formájában szakad ki belőlem. Pánikolok, és ezen a szavai sem segítenek, sőt!

- Ne hozz bennem felszínre semmit! Csak tűnj el!

Erőszakkal szakítom el magam tőle, és futok. Hagyom hogy vigyenek a lábaim, hogy a rémület dacoljon bennem a vággyal. Túl sok bennem az érzés, és ezek olyan káoszba taszítanak, melyet eddigi létem során talán még sosem éreztem. Félek tőle, átkozom, menekülnék előle és az érzések elől, amiket felszínre hozott bennem, ugyanakkor megadnám magam neki, felajánlkoznék és magamba fogadnám.

Könnyek homályosítják el a látásomat, miközben elmém minden józan gondolatával hadakozom önmagam ellen. Nem akarom! Nem akarok megint kiszolgáltatott báb lenni! Nem akarok erőszakot, nem akarok fájdalmat, sem lelkit, sem érzelmit, sem fizikait. Eleget kaptam már, sok is volt, és felemésztenek a rég, mélyre eltemetett képsorok rettentő valóságossága. Eszembe sem jut, hogy alakot válthatnék, mert leköt a bennem dúló háború, ahogy állati érzékeim is csak minimális szinten működnek, így mikor nekicsapódom, meglepetten és ijedten hőkölnék hátra, de nem enged.

Önuralmam utolsó morzsáival igyekszem szabadulni, és forgolódok a karjai között, verem a mellkasát, miközben szemei fogságában vergődöm és zokogok.

- Ugyanolyan vagy mint a többi, ha nem rosszabb… - rebegem a választ, amely lelkem mélyéből fakad, mielőtt magával ránt a mélybe.

Ajkának érintése perzsel, harapásai a vágy béklyóját kattintják a végtagjaimra. Eltolnám magamtól, és mégis magamhoz húzom. Karjaimat öntudatlan a szenvedélytől fonom a nyakai köré, és billentem hátra a fejem, hogy jobban hozzáférjen a bőrömhöz, miközben az illata, az ereje elveszi az eszem és elbódít. Az íze, ahogy birtokba veszi az ajkam, mint a méz, miközben az én csókomat a könnyek festik sóssá, melyek megállíthatatlanul potyognak lehunyt szemhéjam alól. A kedvessége, a gyengédsége ismeretlen vizekre fúj, érintésének puhasága éles kontraszt az emlékeimhez képest. Félénken puhatolózom ajkaimmal, nyelvemmel, és bár tudat alatt, de várom a fájdalmat. Elgyengült és tehetetlen babaként ernyedek a karjaiba, és csak ő tartja a súlyom, mert én már képtelen vagyok rá. Végletes érzelmeim maguk alá temettek, és képtelen vagyok nemet mondani Rá, és arra, ami belőle árad, amit nekem ad.

Zihálva húzom el a fejem, mikor már széttépi tüdőmet a levegő hiánya, és emelem rá még mindig könnyes pillantásomat félig lehunyt szempilláim alól. Össze vagyok zavarodva és ez a tekintetemen is látszik: megannyi érzelem tombol benne. Szenvedély, félelem, megadás, vágy valamire, amit még sosem éreztem, és valahol a legmélyén beletörődő üresség. Még sosem éltem át, a közelében sem jártam mindannak, amit ő testesít meg most számomra, mert kerültem az erőt, a hatalmat. A szex számomra egy rámerőszakolt döntésképtelenségből kicsírázó tett volt több mint egy évszázadig, aztán meg egy kényszerű ösztön, mely megkövetelte a helyét az életemben pár nap erejéig, de akkor is igyekeztem csak minél előbb túlesni rajta. Ez a bennem lobogó tűz, mely szinte már pusztító izzássá hevült általa, teljesen ismeretlen és pont ezért tartok is tőle.

Karjaim finoman csúsznak le a nyakából, a mellkasára, és pihentetem ott mozdulatlanul, feszülten, miközben a bal lábamat emelem, és csúsztatom fel a combján, hogy végül a csípőjére fonjam. Lábujjhegyre állok, hogy közelebb érezzem magamhoz, és ölünk is összeérjen. Fájón duzzad a mellem, a sóvárgás bennem már akkora, hogy úgy érzem soha nem fog csillapulni. A fejem a vállára hajtom, és úgy sóhajtom a nyakába rettegéssel és vággyal szőtt szavaim, anélkül, hogy nekem feltűnne.

- Csak vedd el végre amit akarsz…

Kismilliószor elhangzott mondat, mely a fájdalmat és a szabadulást rejti magában. Mikor már nem bírtam tovább a szégyent, a kiszolgáltatottságot, és az üresség érzése pokoli mélységekbe sodort, akkor búgtam tompán ezeket a szavakat, csak hogy vége legyen végre az egész rémálomnak. Aztán jött a pár perc kín, majd végre magamra hagytak és csend volt.

Most is ezt várom, hiszen a mindent elsöprő szenvedély nem tudja semmissé tenni a megrögzött, betanult és megszokott viselkedési mintákat, ahogy a lényem minden sejtjéhez kötődő rémületet sem, amelyhez most először csatlakozik szomjúság valami után, amit még sosem kaptam meg, s amelyre nem csak a testem, hanem a lelkem, az érzelmeim és az elmém is vágyik reménytelenül.

A vad, lényemre és fajtámra jellemző, mindent elsöprő szenvedélyt a múltam tartja sötét zárkában és nem ereszti. Egyszerre akarom, hogy végre vége legyen, ahogy azt is, hogy minél tovább tartson, és bár a testem megadóan simul Hozzá, a lelkemben ádáz viharok dúlnak.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Szer. Okt. 21, 2015 12:02 am

+18

Már-már komikus, ahogy a farkaslány kapálózik a sorsa, vagy mondjam úgy, végzete, ellen. Persze van mozgástere, de vannak határok, amiket azért megszabok. Ilyen például az én provokálásom, ami valamiféle büntetést is von maga után. Nem fizikai fájdalmat, annál sokkal égetőbbet. Megmutatom neki egy kicsit, hogy mit is tudok művelni, ha akarok és még csak meg se kell erőltetni magam. Nem akarok enyhíteni helyzetén, egy részét magának köszönheti, így nem viseltetek megértéssel újabb kitörése ellen sem, csak legyintek rá. Nem nyomhatom el, amit megszólított bennem a közelségem, hiszen ez nem tudatos. Ő sem tudja, pedig neki kéne a maga urának lennie, de nem az, nem tud az lenni... Ennek ellenére mégis megvédem a támadóktól, de ez se hatja meg, sőt, ha lehet még inkább kétségek közé sodorja. Futásnak ered s én csak sóhajtok. Nincs nagy kedvem a strapához, már ami képességeim fitogtatását illeti, de ezt a helyzetet máshogy nem fogom tudni megoldani. Így végül engedek a szükségnek és előtte öltök testet, csapdába csalva őt. - Sokkal rosszabb és sokkal jobb. - felelem a tőlem megszokott szavakat a bevett modorban. Nem sok szerepük van, de jelentés nélkülinek sem mondanám őket, azonban most Lunának ez nagyjából mindegy. Olyan káosz uralkodik benne, amiben csak egy módon lehet rendet vágni: egy elemet kell kiemelni és a többi felé emelni. Ez pedig a vágy és a kéj lesz. Az értelmes társalgás perceit ez elodázza, amit nem így akartam, de nincs ellenemre, hogy a vonzó nő kedvére tegyek. Így hát testem már ösztönösen lép akcióba és adja meg azt a gyengédséget Lunának, amit vágyik s amit eddig sose kaphatott meg. A trükk pont ebben rejlik: tökéletesen idomulok szükségleteihez és megadom, amit akar, de közben önmagam maradok és én is élvezkedem. Lassan, de ellentmondást nem tűrően vezetem fel az elkövetkezendőket, ahogy forró, bársonyos bőrét érintem ajkaimmal és kezeimmel. Érzem, hogy nem hatástalan egyik tettem sem és ezen a szálon mehetek tovább, ennek pedig következő lépése, hogy ajkait is birtokba veszem lágy, de határozott csókkal. Vágya elnyomja könnyei sós ízét és megédesíti eléggé a csókot, amit a korábbiak ellenére is odaadással tud viszonozni. Jó. Teste elernyed karjaim között, én pedig megtartom, támaszául szolgálok, de nem állok le továbbra sem az ostrommal: ajkaim és kezeim ide-oda siklanak, csókolnak, vándorolnak, tudatosan cselekedve. - El fogom, efelől nyugodt lehetsz. De ugyanannyit fogok adni is kedves. - felelem megadó kijelentésére. Ha azt hiszi, hogy passzivitásba vonul és kész, majd túl lesz rajta, hát téved. Amit vele teszek túl jó ahhoz, hogysem "erőszaknak" élhesse meg. Hiszen már ebben is mennyi gyengédség volt! S újabb csókjaimmal sincs ez másképp, bár azt érezheti, ahogy ölével dörgölőzik, hogy lépése nem hatástalan, ami rá vár odalent, az már rendesen ágaskodik... Közben kezeim már ingerlően feszülő, csinos kebleit is érintik és kezelésbe veszik, majd hamarosan ajkaim is megérezheti ott, míg egyik tenyerem gerince mentén siklik végig, hogy végül mintegy "alányúlva" érjék el ujjaim csiklóját és kezdjenek olyan játékba, mintha csak Luna bűvölné hegedűje húrjait, melyek akaratának engedelmeskedve adnak ki egy dallamot. A nő teste számomra is hangszer. Ajkaim nem ragadnak le egy helyen, mert csak odahagyják a kellemes kebleket, az ágaskodó bimbókat, melyeket élvezettel csókoltam, nyalogattam vagy épp szívtam meg, hogy újfent nyakát, fülét, ajkait kóstoljam és csókoljam.

Quintus C. Dolabella
II. Kéjdémon
The devil never sleeps

Quintus C. Dolabella
animae scrinium est servitus

Play-by : Russel Crowe
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : bukott angyal
Posztok : 1619
Kor : 1987 éves (kinézetre harminc és negyven között)
Rang : Asmodeus Bal Keze (hóhér, mindenes)
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Családi állapot : szabad a világ összes szép nője számára
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   Hétf. Okt. 26, 2015 10:59 am

18+

Reszketek a karjai között, az ismeretlen érzések pókhálójában vergődve, miközben értelmes gondolataimat a vágy köde burkolja be. Ujjaim finoman túrnak a hajába, és immár bátrabban viszonzom a csókot, bár elengedni magam teljesen még mindig nem tudom. Mintha nappal és éjszaka kergetőzne a lelkemben, édes-fájdalmas álmot szőve. Az egyik a rettegés csontos ujjaival váj belém, emlékeztetve arra, hogy eddig sosem volt jó vége annak, ha elvette tőlem egy hím amit akart, a másik pedig a szomjúság, amit érintései hívnak életre. Olyan, mintha egy zárt ajtón nyitott volna egy rést, és azon keresztül bepillantást nyerhetnék valamibe, amihez eddig még nem volt szerencsém.

Halk sóhaj szakad ki belőlem, ahogy feszülő mellem halmait megtalálja először a keze, majd az ajka. Hátracsuklik a fejem, és önkéntelenül hunyom le a szeme, ahogy átrobog rajtam a szenvedély, minden eddiginél jobban felkorbácsolva az érzékeimet. A gerincem vonala lángba borul ott, ahol érint, de mikor lényem legbensőségesebb részéhez ér, megdermedek. Tágra nyitott szemmel, rémülten meredek rá. A félelem kiránt az emésztő tűz fogságából, fölé emel, én pedig a rettegés megtestesült kőszobraként feszülök meg pár pillanatra.

Egyszerűen nem értem mit csinálok. Hogy vagyok képes ennek a démonnak a karjába omlani, aki pár perce erőlködés nélkül robbantott szét előttem két farkast? És honnan ez a sóvárgás, ami – ellentmondva negatív, tagadó érzéseimnek – minden sejtemben benne tombol? Ez nem én vagyok! Nem lehetek! Vagy csak lényem eddig szunnyadó része kelt fel ezeréves álmából, hogy bemutatkozzon és követelje a jussát?

Bár igyekszem ép elmémnél és a felszínen maradni, mégis ismét a mélybe ránt a kéj. Az ujjak, amik az ölemen játszanak, finoman hangolják a testem és készítik fel valamire, amit még sosem éltem át. Vágyam illata terjeng a levegőben, csípőm finoman rándul meg újra és újra egy olyan ütemre, amit még sosem hallottam. Zihálva igyekszem meglovagolni egy hullámot, ami egyre nagyobbra dagad bennem, miközben eszemet vesztve, vadul ragadom meg a hím fejét, és rántom magamhoz egy éhes csókra, mely elfojtja a belőlem feltörő sikoly hangját.

Darabokra esem, és a világ megszűnik létezni. Ismeretlen, szikrázó, végeláthatatlan univerzum tárul fel csukott szemeim mögött, és én iszom a látványt, kiszáradt sivatagként nyelek el minden érzést, ami körülöttem kavarog. Egyszerre létezem a világban és azon kívül, és életemben először érzem magam teljes egésznek. Mintha egy eddig sötétbe zárt részem végre összeolvadt volna velem.

Lassan ereszkedem vissza, az érintések forrósága és puhasága közé. Testem finom permet borítja, tekintetem borostyánszínben tündököl, ahogy a hímre pillantok, és már nem érdekel a múlt, sem holmi félelmek. Most csak a jelen van. Csak ő létezik számomra, és az élmény, amit megadott, amit újra érezni akarok. Követelőzőn nyomom előre a csípőmet, miközben a hajába markolok. Most már csak az ösztön hajt, és hagyom, hogy a szenvedély sodorjon tovább magával.

Egyik kezem a vállára kúszik, majd onnan a felkarjára, lassan, kínzón karmolva bele vágyam minden cseppjét, miközben ajkaim éles ellentétekén a mozdulatoknak puhán csókolnak a nyakába, majd keresik az ajkát egy újabb csók erejéig. Akarom őt. Ezt már nem tagadhatom és jelenleg nem is akarom. Egy olyan világot mutatott, amely a legszebb szabadságot nyújtja, amit eddig tapasztaltam, és azt kívánom, bár örökre ott maradhatnék, lebegve benne, és lubickolva az elégedettség és kielégültség szellemében. Bár a lelkem egy pontja még mindig szomjazik a szeretetre, hiszen valójában ez volt az, amit egész életemben hiányoltam, mégis, most ennyivel is megelégednék.

Luna Whitehill
II. Civil farkas
Brother of the Moon

Luna Whitehill
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Bajkeverő
Gif vagy kép : Telihold - Luna & Quin Tumblr_inline_mil9tnPXy41qz4rgp
Vonal1 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Faj : Született vérfarkas
Posztok : 56
Kor : 251
Lakhely : Olympia
Vonal2 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Foglalkozás : hegedűművész / zongoraművész
Vonal3 : Telihold - Luna & Quin 3rZvgf4
Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Telihold - Luna & Quin   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Telihold - Luna & Quin Empty
Vissza az elejére Go down
 
Telihold - Luna & Quin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katrina & Night ~ Vértangó Telihold idején
» Luna & Lucretia
» A szerelem fáj - Luna & Aquila

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Alternatív játékok
-