Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Hien & Sage




Tárgy: Hien & Sage   Vas. Nov. 04, 2012 9:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Immortalis Osculum Staff
Mesélõ
Master of Puppets

Immortalis Osculum Staff
animae scrinium est servitus

Vonal1 : Hien & Sage 3rZvgf4
Faj : Admin
Posztok : 180
Vonal2 : Hien & Sage 3rZvgf4
Vonal3 : Hien & Sage 3rZvgf4
Hien & Sage Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hien & Sage   Csüt. Jún. 13, 2013 7:50 pm



Hien & Sage


Olyan rég jártam már itt. Nem is emlékszem az utolsó alkalomra. Sosem szerettem ezt a helyet. Olyan kopár és elhagyatott. Szinte bűzlik a magánytól és a hulláktól. Nincs itt semmi élet. Még a kutya sem jár erre. A virágok néhány sírkövön hervadtak, de akadnak olyanok is, ahol mindenféle színben pompázó csokrok foglalnak helyet. Mindegyik másmilyen. Ebből is látszik, hogy ki veszített el egy olyan embert, aki fontos volt neki, vagy éppen ki veszített el mondjuk egy anyóst. Ahány sír, annyi ember. És ezek közül az emberek közül egy az egyik anyám legjobb barátnője. Igen, ők mind emberek. Nem holmi szörnyek, mint én. Húsvér emberek voltak egykoron. A többségük ma már a felismerhetetlenségig rohadt, egyeseknek már csak a csontjaik vannak meg, de őszintén szólva egyikre sem vagyok túlzottan kíváncsi. Undorítóak és büdösek. Régebben lehet, hogy fess férfiak vagy gyönyörű nők voltak…de ma  már nem azok. Egyszer mindenki erre a sorsra jut. Minden ember erre a sorsra jut. Nincs olyan halandó, aki el tudna futni a sárga lovas elől. Előle képtelenség menekülni. Ez a világ rendje. Az emberek megszületnek, élnek, aztán meghalnak. Nem élnek örökké. Ha mégis úgy lenne, akkor igencsak szükség lenne még néhány idősek otthonára…
Anyám barátnője is meghalt. Ő volt az egyetlen, aki nem fordult el tőlünk. Rá számíthattunk. Nem ítélt el azért, ami vagyok és anyámat sem vetette meg a múltbéli történtekért.
Fiatal volt, amikor a sors úgy döntött, hogy ideje elmennie. Természetes halála volt, infarktust kapott. Pedig mindössze negyven éves volt... na, jó, lehet, hogy nem volt fiatal, de azért öregnek sem mondanám. Anyám mindig mesélte, hogy milyen karakán nő volt, életrevaló és jószívű. Nála jobb embert nehezen ismerhettek volna. Halála előtt mindenki értetlenül állt, mert egészséges volt, mint a makk. De nyilván így kellett lennie. Minden okkal történik. Semmi sem véletlen, ahogy ez sem… hogy eltávozott közülünk. Jó lenne, ha még ma is mellettünk lenne. Nem lenne otthon sem akkora csönd és lenne valaki, akire számíthatunk, aki támaszt nyújt. Boszorkány létének ellenére jó volt hozzánk. Egy darabig anyám nem engedte, hogy találkozzak vele érthető okokból, de ő más volt, mint a többiek. Nem hibáztatott azért, amiről nem tehetek, ezért egészen a mai napig tisztelem és szeretem. Hiányzik, ezt nem tudom letagadni sem. Egy kis színt hozott mindig az életünkbe. Megnevettetett, amikor rossz hangulatom volt és nem utolsó sorban istenien főzött. Neki még mindig itt lenne a helye. Ő idevaló volt. Ellentétben velem. Nem e világi vagyok. Emberi vagyok, de nem egészen ember. Egy szörnyeteg. Torzszülött. Egy korcs. Nem is tudom, hogy miért vagyok még életben. Képtelen vagyok felfogni, hogy anyám hogy tudott egy ilyen lényt felnevelni… Én biztos, hogy végeztem volna a gyerekemmel a helyében, ha tudom, hogy nem ember és milyen élet fog rá várni…
Szinte nem is emlékszem, hogy mikor jártam utoljára itt, a temetőben. Még kisebb voltam. Kamaszkorom elején jöhettem ki utoljára. Sosem szerettem ezt a helyet. Már magában ijesztő, főleg, ha mellé még teljesen üres. Nem tudom, hogy melyik pillanatban támad kedve valamelyik hullának kikelni a sírjából, letépni a lábam vagy kitörni a nyakam. Mondjuk, ez elég beteg, de egy temetőhöz valami ilyesmit tudnék elképzelni. Röviden: semmi szépet és jót.
Itt hideg volt, és ha már csak a kapura néztem, kirázott a hideg a borzalomtól, hogy mi lehet a föld alatt. Még belegondolni is undorító.
Lassan lépkedtem Beth sírja felé. Már a legtöbb síron elhervadtak már a virágok. Lehet, hogy Beth-én is. Szerencse, hogy hoztam újakat.
Körbenéztem, de nem láttam senkit sem rajtam kívül, ami egy részről megnyugvás volt számomra, mert egy hibridet biztos nem látnak itt szívesen. Más részről pedig ijesztő. Nem szoktam temetőbe járkálni. Pláne nem egyedül. Borzongás futott végig a testemen a gondolatra, hogy egyedül vagyok egy rakat hullával és bármelyik pillanatban beállíthat ide egy boszorkány, aki lehet, hogy nem olyan békés, mint Beth volt.
Lépteimet szaporáztam, miközben folyton azt lestem, feltűnik-e valaki, akivel nem kéne találkozni. A sírok közt cikázva kutattam Beth sírköve után. Nem emlékeztem pontosan, hogy hol is van, csak nagyjából tudtam az utat. Rég voltam itt… túl rég. De legalább a boszorkányokat elkerültem.
Pár perc kóválygás után megtaláltam az apró sírt, amire vagy betűkkel volt ráírva, hogy: Elizabeth Blackwood, élt 1963 – 2003.
Jól sejtettem, a virágok már mind elhervadtak, de a kezemben voltak az újak. A sírok melletti kútból hoztam új vizet és gyorsan kicseréltem őket.
Nem szerettem volna időzni. A gyomrom görcsben állt, hogy bármelyik pillanatban betoppanhat valaki. Csak reménykedni tudtam, hogy nem jön senki, míg itt vagyok. Egy hibriddel senki sem bánna kedvesen. Nem hiszem, hogy megtűrnének itt… 


Sage Alton
Hibrid
Two sides, one soul

Sage Alton
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Hien & Sage Tumblr_nm7hdeints1qdapqlo8_250
Play-by : Chloe Bennet
Vonal1 : Hien & Sage 3rZvgf4
Faj : hibrid
Posztok : 84
Kor : 24
Lakhely : Seattle
User neve : lolita
Vonal2 : Hien & Sage 3rZvgf4
Családi állapot : Jericho a gazdám
Különleges képesség : telekinézis
Foglalkozás : Jericho alkalmazottja
Felöltött alak : Hien & Sage Tumblr_nloo0ou1OH1rq49qyo4_250
Vonal3 : Hien & Sage 3rZvgf4
Hien & Sage Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hien & Sage   Hétf. Júl. 22, 2013 10:57 pm


Lassan lépkedek a sírok között. Bosszankodom és ez érzésem szerint az arcomra is kiül. Találkozóm lenne az egyik... hát fogalmazhatunk úgy is, hogy alkalmazottammal. Azonban mindeddig nem méltóztatott megjelenni. Kíváncsi vagyok tisztában van-e vele, hogy csakis saját maga miatt vágja a fát az ilyesfajta... modortalansággal. Sosem tűrtem el a pontatlanságot. Személyem ellen irányuló sértésként fogom fel, ha valaki nem veszi a fáradtságot arra, hogy időben odaérjen egy megbeszélésre. Mostanában... kezdenek egyre érdekesebben alakulni a dolgok. A terveimnek azonban semmi sem szabhat gátat. Jó tulajdonságaim közé tartozik, hogy sosem vallok kudarcot. Ha valaki mégis megpróbál az utamba állni, hát... keservesen kell megtanulnia, hogyan bánok én az ellenségeimmel. Na meg mindenki mással, aki... nem elég okos és szerencsés ahhoz, hogy bebizonyítsa, válhat számomra hasznossá is. Ó... pontosan tisztában vagyok vele, hogy milyen... csöppet sem hízelgő jelzőkkel illetnek a hátam mögött. De annyira még senki sem volt bátor, hogy ezeket a szemembe is el merte volna mondani. Gyávaság lenne? Igen. Kétségtelenül. Ez a lehetőség sokkal valószínűbb, mint hogy... teszem azt a racionalitás mozgatná tetteiket... és mindazt, hogy mit mondanak ki és tartanak meg inkább magukban. Lelkük legmélyére temetve. Az évek során kialakult rólam egyfajta kép... akinek van némi esze, annak tisztában kell lennie a ténnyel, hogy engem bosszantani minden, csak éppen nem kifizetődő. És ha már itt tartunk... hosszútávon az illető egészségének sem tesz jót. Épp ezért zavaró számomra ez a mostani helyzet. Már máskor is dolgoztam együtt ezzel a boszorkánnyal. Tudja, hogy mit kockáztat. Eddig még egyetlen egyszer sem hibázott. Mindig leszállította a szükséges információkat és megkapta érte a megfelelő... jutalmat. Amennyiben megbízhatatlan munkaerő lenne, már az első alkalom után megszabadultam volna tőle. Na de sebaj... most sort kerítek rá. Az én időmet senki sem húzhatja. Lenne ezer más dolgom is... Nem tölt el örömmel, hogy feleslegesen eljöttem idáig. Nem holmi gyenge tanonc vagyok, akit bárki odarángathat, ahová csak akar.
Talán túlreagálom, suhan át a fejemen a gondolat. Ám amilyen gyorsan jön, éppoly hamar tova is tűnik. Jogom van hozzá, hogy megszabjam még mások időbeosztását is. Szórakozhatnak és élhetik az életüket, amennyiben azzal nem hátráltatnak engem. Nem vagyok átlagos ember. Még csak az kéne... Az arrogancia? Nem. Nem hiszem, hogy bajba sodorhatna. Én különben is... egyszerűen csak tisztában vagyok a saját értékeimmel és képességeimmel. Évtizedeken át keményen dolgoztam, hogy minél inkább sikerüljön... megszilárdítani a hatalmamat. Lehet, hogy örököltem a pozíciómat de nem maradhattam volna meg benne, ha... nem vagyok rá megfelelő. Az éberség. Ó igen. Az rendkívül fontos. Sosem volt egyetlen könnyelműnek bélyegezhető cselekedetem sem. Ettől a jó szokásomtól pedig nem áll szándékomban megválni. Hideg precizitás. Mások talán gépnek neveznének, de mégis mi értelme van az érzelmeknek? Nekem ugyan nincs szükségem rájuk. Már akkor is ez volt a véleményem, mikor még anyámmal élhettem. Emberrablás lett volna? Dehogy. Apám egyszerűen csak kiszabadított. És így lehetőséget kaptam rá, hogy valami igazán... fontossal kössem le magam. Számomra pedig nincs, ami lényegesebb lenne az erőnél és a hatalomnál. Minden mást figyelmen kívül kell hagyni. Az akadályozó tényezők pedig megérdemlik a megsemmisítést. Sosem féltem lesújtani, ha valaki hátráltatni próbált. Az árulásnak, annak, ha kijátszanak... mindig megvan a maga büntetése. Most sem düh izzik bennem. Elvégre... az is csak egyfajta érzelem lenne. Az ilyesminek én régóta nem rendelem alá magamat. Egyszerűen csak bosszant, hogy... valaki már megint vette magának a bátorságot, hogy figyelmen kívül hagyjon. Azt a nyomorult boszorkányt egyedül az mentheti meg a kínszenvedéstől, ha már most is halott. Elvégre vannak azért ellenségeim nekem is. Méghozzá szép számmal. Nem kizárt, hogy... belefutott egybe.
Senkivel sem találkozom. Nincsenek kéretlen járókelők. Ami azt illeti, az elegáns, szürke kosztümben én is más környezetbe való lennék. Főleg, hogy nem azért jöttem ide, mert bárkit is... meg akarnék látogatni. Ilyesmire sosem pazarlom az időmet. Ezek csak kövek a csontok felett. Semmi egyéb. Hirtelen megakad a tekintetem egy női alakon. Fiatal lány... épp virágot cserél az egyik sírnál. Az első pillantásra... igen, biztosra veszem, hogy egy ember semmi különöset nem látna rajtam. Én azonban észreveszem a valóságot, azt, amit minden bizonnyal a lehető legnagyobb erőfeszítések árán igyekszik rejtegetni. Már ha egyáltalán tisztában van vele. Gyakran az anyáknak fogalmuk sincs róla, hogy miféle féllényeknek adnak életet. Elvégre... nincs az sehol sem leírva, hogy minden démonnak be kell mutatkoznia és névjegykártyát hagyni, hogy aztán a leendő utód majd tudhassa, miféle pokoli hatalomtól fogant. Micsoda... nevetséges gondolat. Mivel a boszorkánynak se híre, se hamva én pedig nem szeretem feleslegesen vesztegetni az időmet gondolok egyet és a démonivadék felé veszem az irányt. Legalább... ennyi haszna legyen ennek a kis kirándulásnak. Igazán kíváncsi vagyok rá, hogyan reagál, ha... szembesítem néhány kellemetlenséggel.
- Barát? – kérdezek rá mindenféle udvariaskodás és bemutatkozás nélkül. - Vagy esetleg egy... rokon? Csoda, hogy egy magad fajta korcsot életben hagyott az anyja – jegyzem meg, hirtelen változtatva meg a témát. - Talán nem is tudott róla, hogy mi vagy? – kérdezek rá, miközben eltűnődve végigmérem. - Ezt igazán nehéz elhinnem. Bűzlesz attól, hogy miféle hatalom birtokosa az apád. Mások elől talán elrejtheted, ám számomra nyilvánvaló, hogy mi vagy. Féldémon – hideg mosoly tűnik fel arcomon. - A fajtádban mindig is... számos lehetőség rejlett. Bár én a magam részéről túlságosan is megbízhatatlannak tartom az ilyesfajta... kreatúrákat. Indulatosak. Te is tapasztaltad már ezt, nem igaz? – Úgy méregetem, mintha valami felboncolásra váró állat lenne. Számomra nem is több. Érdekel, hogyan fog reagálni a megjelenésemre és a szavaimra. Kíváncsi vagyok rá, vajon... mennyire képes elviselni a rá zúduló kínt. Vajon mikor mondják fel végleg a szolgálatot az idegei? Mi rejtőzhet a jó, tisztelettudó lány álcája mögött? Vajon átölelné a sötétséget vagy minden erejével tagadni próbálná, hogy ez is a része? - Veszélyes egyedül... ehhez hasonló helyeken bolyongania az olyanoknak, mint... te. Főleg, hogy sokan járnak erre, akik... képesek a látszat mögé pillantani és felfedezni, hogy mi is vagy valójában, tündérkém.
Vajon most mit lép? Őrültnek bélyegez? Megijed? Futni próbál? Letagadja, hogy valóban a pokollények ereje áramlik benne? Még ha... hígított formában is, de... tény, hogy valóban ott van. Érezhető a sötétség. Persze az bennem is ott van, csak éppen más formában. Efelől nincsenek kétségeim. Sosem igyekeztem a Mennybe. A lány maga sem azért érdemelte ki a figyelmemet, mert... talán több köze van gonosz lényekhez, mint másoknak. Egyszerűen csak... rossz helyen van a legrosszabb időben. Én nem szeretek unatkozni. Kísérletezni viszont... már annál inkább.

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Hien & Sage Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Hien & Sage   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Hien & Sage Empty
Vissza az elejére Go down
 
Hien & Sage
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brad & Sage
» Hien Sue Xiao

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other places
A városon kívüli területek
 :: Boszorkányok völgye :: TEMETŐ
-