Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Tristan&Graham (Hey, brother!)




Tárgy: Tristan&Graham (Hey, brother!)   Csüt. Okt. 09, 2014 8:13 am

Túloznék, ha azt mondanám, hogy az ezerhétszázas években egyszerűbb volt az élet, és hogy akkori társadalmunkban nem volt döntő szerepe annak a bizonyos hierarchia rendszernek, ami szinte megjelölte az embereket, és társadalmunk főbb irányítója volt, de ha választanom kéne a régmúlt, és a jelen közül, inkább életem végéig szegény kovácsként tengetném az időmet, minthogy teljesen bekebelezzen a média, és megmérgezze a sok mindent látott elmémet. Anorexiás manökenek, elhízott, hústorony, hamburgert zabáló amerikaiak, és ha mindez még nem lenne elég, ha nincs pénzed, márkás ruhád és legalább egy LCD tévéd, akkor egy kibaszott senki vagy, és a társadalom nem hajlandó emberszámba venni. Nagy az Isten állatkertje, de alacsony a kerítés...
Legfőképpen azért szeretek a saját portámon portyázni, mert itt mindenki egyenlő, mindenki ugyanazon erőt képviseli. A vámpírok között nincs olyan, hogy rasszizmus, és minél idősebb, bölcsebb és többet megélt vagy, annál jobban tisztelnek, és eszük ágában sincs porig alázni. Kivéve persze azokat a hatalommániás, egocentrikus seggfejeket, akik azt hiszik, hogy Ők a világ közepe, pedig nem vagyunk többek, mint a tápláléklánc csúcsán álló genetikai mutánsok.
Lépteim óvatosak, némák és megfontoltak, pedig itt nincs okom azon aggodalmaskodni, hogy mikor fog valami nyílvessző a gigámba röpülni. Talán csak a megszokás hatalma teszi ezt, a gondolat, hogy miután az a szőke szajha elhagyott, magamra maradtam, és minden nehézséggel, a vérszomj gyötrő és elsöprő erejével egyedül kellett megbirkóznom. Ha másért nem is, azért az egyért hálás lehetek Mariáhnak, hogy megtanultam egyedül túlélni, ezáltal megedződtem. Kezeim ökölbe feszülve nyugszanak hosszú bőrdzsekim zsebeinek mélyében, amikor egy lenge fuvallat ismerős szagokat sodor felém. Hitetlenül körbepásztázom a kihalt terepet, és készen állok arra, ami jöhet. Amit az ösztöneim diktálnak. Szinte az ereimben érzem, hogy a fivérem, a vérem a közelben van és engem figyel!

//Pocsék kezdő, de nézd el.. első reagom... :roll: //

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Tristan&Graham (Hey, brother!) 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Tristan&Graham (Hey, brother!) Abnts0
Vonal3 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Tristan&Graham (Hey, brother!) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Tristan&Graham (Hey, brother!)   Csüt. Okt. 09, 2014 7:15 pm

Graham and Tristan


Sötét tekintetem úgy fürkészi a távolt, mintha legalábbis egy sas volnék a kék ég magasában ahonnan az apró, pocok méretű jószágokat is kiszúrom, majd vad vágtában húzok le a földig, hogy nyakon csípjem valamelyiket. Jelen esetben most akire "vadászok" az nem más, mint az én drága fivérem aki meglepő mód, túl lelkesen csattog az ösvényeken.
Úgy érzem magam, mint egy nyomozó kutya akinek jobb a szaglása mint bármelyik ebnek a környéken. Úgy csíptem el ma is Graham szagát, mintha legalábbis vérestömlőt rázogattak volna meg előttem azzal a megjegyzéssel, hogy " Eldugom jó mélyre valahova, te pedig keresd meg!". S kapván egy kis szagmintát már el is indultam.
Viszont most nem a vérrel teli tasakot, sokkal inkább a testvéremet kellett megtalálni, aki meglepő módon mind idáig nem vett észre pedig lassan fél órája, hogy a nyakában lihegek természetesen tisztes távolságban. Nem akarom én, hogy rögtön észre vegyen és esetleges fenyegetésként fogja fel a dolgokat. Még akkor se, ha tényleg annak számítana.
Csak akkor vesz észre - legalábbis mozdulatai ezt súgják, mint ahogy sötéten csillanó tekintete is. Miért is kellene tovább itt maradnom? Úgyse elég széles ez a fa ahhoz, hogy hosszú távon takarjon, elrejtsen előle, így izzó szemekkel közelítem meg. A haragos villogás mögött némi kíváncsiság is csillog, de ez aligha észrevehető onnan. Testtartásom az, ami első körben agresszív lehet, de ugyan akkor lomhán unott is. Mintha magam se tudnék dönteni az "érzéseimről". Mert csakugyan érzek haragot mint ahogy unalmat... unalmat, mert megint látnom kell a képét, megint itt áll előttem. De az istenit, mit hisztizek, mikor én kerestem fel? Mármint én játszottam egy elszánt kopót, hogy megtaláljam. Na most azt, hogy mi célból azt nem tudom. Kíváncsi voltam rá, hogy mi van vele? Vagy el akartam seggelni? Nem tudom. De tartok tőle, hogy ennek a mai találkának nem lesz jó vége.
- Mi van Graham? Rég láttalak.


Talán elnézem :P Amúgy az enyém "is" az lett :P

Anonymous
Vendég

Vendég
animae scrinium est servitus

Tristan&Graham (Hey, brother!) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Tristan&Graham (Hey, brother!)   Szomb. Okt. 18, 2014 6:53 pm

Eltelt több, mint háromszáz év, és én ez alatt a három, magányos, kemény, néhány kevés szép pillanattal rendelkező három évszázadban végig bíztam abban, hogy Tristant nem nyelték el örökre az óceán hullámai, és hogy kaptunk még egy esélyt az újrakezdéshez. Nem akarok többé a rideg, ordító magányban élni az idők végezetéig. Tisztában vagyok vele, hogy nem valami férfias bevallanom, de nagyon is hiányzik az, hogy ennyi idő eltöltött magány után végre azt mondhassam, hogy van valakim, akivel számíthatunk egymásra, és akivel túlélhetjük az egész zord örökkévalóságot. Mindeddig azt akartam, hogy ez a valaki a bátyám legyen, de most hogy itt állunk szemtől szembe, és érzem a belőle áramló nyers, vad feszültséget, gyűlöletet, inkább azt mondanám, hogy továbbra is magányos farkasként járnám az utamat, minthogy egy megveszett döggel kelljen elviselnem a mindennapokat, azon görcsölve, hogy melyik lesz az utolsó. Tristan egyértelműen beszámíthatatlan és majdnem teljesen megtébolyult. Úgy is fogalmazhatnék, hogy elmentek otthonról.
-Tristan? - Bukik ki belőlem, és ennél már tényleg csak akkor lehetnék szánalmasabb, ha a hangom feljebb ugrott volna legalább tíz oktávot, akárcsak egy kiherélt birkának...
-Fivérem... - Ez az! Szinte látom magam előtt, ahogy a büszkeségemet jelző mérce kis mutatója egyre lejjebb és lejjebb csúszik a számok között.
-Jó újra látni, testvérem... - Vallom be a tőlem telhető legőszintébben, pedig tudom, az energiáiból érzem, hogy ez az iménti megszólalásom nem fog viszonzó szavakra lelni. Csak nézem a szemeit, azokat az ismerősen ismeretlen sötét szemeket, és nem akarom elhinni, hogy ez lett az én bátyámból.

Graham
II. Civil vámpír
I am your dirty dreams

Graham
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Visszaeső
Gif vagy kép : Tristan&Graham (Hey, brother!) 2w5216x
Play-by : Aidan Turner
Vonal1 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Faj : Vámpír
Posztok : 68
Kor : 305
Lakhely : Itt-ott
Rang : Civil
User neve : H.T
Vonal2 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Családi állapot : Ragaszkodni kezdtem Aishához
Különleges képesség : Fizikai és szellemi jól lét befolyásolása
Foglalkozás : Éjszakai kidobó
Felöltött alak : Tristan&Graham (Hey, brother!) Abnts0
Vonal3 : Tristan&Graham (Hey, brother!) 3rZvgf4
Tristan&Graham (Hey, brother!) Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Tristan&Graham (Hey, brother!)   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Tristan&Graham (Hey, brother!) Empty
Vissza az elejére Go down
 
Tristan&Graham (Hey, brother!)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roberto & Tobias (my love and brother)
» Tristan & Jocelyn
» Olga&Graham
» Adramelech Vs Graham
» Graham and Zeph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other places
A városon kívüli területek
 :: Vámpírok területe :: Bekötőút
-