Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Gavin & Destiny




Tárgy: Gavin & Destiny   Hétf. Feb. 09, 2015 10:18 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
To: Gavin





Időnként sok-sok békát le kell nyelnem vadászként, az újságírás miatt. Ha a dolog amire én nannyira nagyon kíváncsi vagyok, vagy éppen csak a főnököm bíz meg valaminek a kiderítésével, ami pont egy vámpír fejében van, akkor bizony az illetőt nem ölhetem meg. Legalábbis addig nem, amíg meg nem tudom tőle azt az információt. Viszont miután segített nekem egy cikkben, valószínűleg nem veszem elő a fegyverem, hiszen ha vámpír az illető, ha nem vámpír... Azért mégiscsak rajtam segített, és bármíly hihetetlen, de még nekem is van szívem. Na, szóval most ismét pontosan egy ilyen helyzetbe kerültem. Ez a munka most épp a főnököm agyából pattant ki, hiszen engem igazából nagyon nem érdekelne egy vámpír szexuális élete. Tőlem aztán azzal kavar, akivel csak akar. De nem utasíthattam el Brett kérését, elvégre még mindig ő az én főnököm, és nem pedig fordítva. Nem mellesleg a héten még nem is voltam bent az irodában, de mégsem vagyok még kirúgva. Ez egy igazán nagyon jó dolog, hiszen legtöbb munkahelyen még egy betegszabadság ideje alatt is képesek kirúgni, Brett pedig megérti a "most más dolgom van" magyarázatot, cserébe ezért a nyomorult információért. Na, nem olyan nagy ár ez. Csak egy vámpír. Megkérdezem, hogy összeszűrte-e a levet azzal az íróval, vagy sem, aztán megköszönöm és már itt sem vagyok. Gyorsan túlesek rajta. Mondjuk azt már nem tudom, hogy ő szívesen fog-e erre a kérdésemre válaszolni, valószínűleg mikor bejelentkeztem hozzá újságíróként, nem pont erre számított. Jaj, de utálom az ilyen munkát. Azért még mindig kínos egy ilyen kérdést feltenni bárkinek is... Még egy vérszívónak is. Majd próbálom szépen, finoman rávezetni a dolgokra.
Megállok az irodaház előtt, sóhajtok egy nagyot valami bátorításként, majd mikor sikerül összeszednem az összes létező erőmet, belépek az épületbe. Gyorsan szétnézek, ismerkedem a hellyel... Vagy inkább megkeresem az összes menekülésre alkalmas pontot, és csak ez után indulok meg a recepció felé. - Destiny Wilson vagyok, Időpontom van Gavin Andersohoz. - Természetesen nem mehetek tovább ehhez a bizonyos, Gavin Andersonhoz, hanem az egyik fotelhoz tessékelnek és azt kérik, hogy várjak. Az egyik legszörnyűbb dolog a várakozás, de azt hiszem emiatt most nem fogok hisztirohamot kapni itt. Talán kibírok néhány percet, amíg megérkezik a kis barátom.


♠ 359 szó ♥ Something New ♦ remélem megfelel <3 ♣

Destiny Wilson
II. Halálosztó
You don't have to be afraid

Destiny Wilson
animae scrinium est servitus

Play-by : ԅ Jennifer Morrison
Vonal1 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Faj : ԅ Kiválasztott | Vadász
Posztok : 25
Kor : ԅ 98
Lakhely : ԅ Seattle
Rang : ԅ Halálosztó
User neve : ԅ Detti
Vonal2 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Családi állapot : ԅ Magányos
Különleges képesség : ԅ Bármilyen sérülésből felgyógyulok
Foglalkozás : ԅ Újságíró
Felöltött alak : ԅ Egészen emberi
Vonal3 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Gavin & Destiny Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Gavin & Destiny   Szer. Feb. 18, 2015 2:02 am

Az elmúlt hónapban szinte minden időm a kiadónál töltöttem. Aludni jártam haza, mert semmi kedvem egy koporsót tartani a cégnél, mint ahogyan azt az igazgató teszi. Azért én annál jobban szeretem a kényelmet. Noel Johnson, a mitugrász, aki a reklámügyeket és a PR-t intézi az utóbbi időkben különösen nyaggat, hogy mutassak fel végre valamit, nyilatkozzak, vagy jelenjen meg egy cikk. Aki mindig is a kiadó arca volt, nem tűnhet el holmi nőügyek vagy megtört szívek miatt.
Kivételesen nem én hagytam magam mögött halomba zúzott női szivecskéket és álmokat, hanem engem törtek össze. A bájos, angyali MacKayla kifogott rajtam, és őszintén szólva jobban megviselt a dolog, mint gondoltam. A munkába temetkezem, és nem járok el sehová, nem érdekel semmi csak a kiadóm. Ennyi maradt nekem. Csakhogy ez a szemfüles Noel-nek nem tetszik. Kis seggfej, majd kirúgom, nekem ne dirigáljon, de tény, hogy aggasztó hírek is felröppentek az eltűnésem és szófukarságom miatt. Méghogy én meg egy szerzőnk?! Ugyan már, merő hanta az egész.
De Noel nem engedett, egy percnyi nyugtot sem hagyott nekem. Idehívott a nyakamra egy riportert, aki erről az afférról akar majd faggatni, és a mi derék PR managerünk arra kért, hogy legyen a sztori minél szaftosabb, hogy jó nagy port kavarva a köztudatba égjen a szerző neve és a könyve is. Ha szaftos sztorit akar, tőlem megkaphatja, de elég véres lesz, ami azt illeti.
Az irodámban várakozok, míg beküldik hozzám a lányt. Pont így kezdődött Kayla-val is, őt is itt láttam először.
- Bridget, kérem hozza be a heti jelentéseket míg Miss Wilson megérkezik. – a titkárnőm aranyat ér, amint azt a fizetése is mutatja. Nélküle könnyen lehet, hogy összeomlana a cégem, viccen kívül. Néhány percen belül meg is érkezik, kezében egy halom papír. Gyűlölöm ezeket ellenőrizni, de valakinek meg kell csinálnia, és azt hiszem az igazgató mostanság erre alkalmatlan. Ha nem a vámpírom lenne, akit én teremtettem, a napra pakolnám a macskájával együtt, de minimum kirúgnám. Elmélyülten olvasom az iratokat, a helyzetünk még nem rózsás, de majd az lesz. Mert én így akarom.
Motoszkálást hallok az ajtó felől, de nem emelem felé a tekintetem, még nem. Majd ha az lap aljára értem, addig ráér ez a kis riporter. Nem kedvelem őket, elég bugyuta kérdéseik vannak.
- Miss Wilson, várjon ott. – emelem fel a kezem, és még mindig a papírt tanulmányozom. Katasztrófa. Tömény katasztrófa, elég is belőle ennyi. Az ajtóban álló nőre pillantok, majd a párnás karosszékek egyike felé intek, és bemutatkozom biztos ami biztos. – Gavin Anderson. Kérem, foglaljon helyet.

Gavin Shadow Anderson
III. Mestervámpír
I am your dirty dreams

Gavin Shadow Anderson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : The Evil Twin
Play-by : Jamie Dornan
Vonal1 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 77
Kor : 318
Lakhely : Seattle
Rang : Mestervámpír
User neve : Dee
Vonal2 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Családi állapot : egyedülálló
Különleges képesség : Illúziókeltés: képes vagyok létrehozni tárgyat vagy élőlényt a semmiből. Hosszú évek gyakorlásának köszönhetően ezek az illúziók tapinthatók, van illatuk, súlyuk, hangjuk. Egyedül saját hőmérséklettel nem rendelkeznek, olyanok, akár a környező levegő. Csak addig léteznek, míg a képesség használója úgy kívánja. Antropomorf alak létrehozása több időt és energiát igényel, s az eredménye nem tökéletes, az avatott szem felismeri, hogy illúzióval áll szemben.
Foglalkozás : A Broken Twins Publisher tulajdonosa, hivatásos aranyifjú
Vonal3 : Gavin & Destiny 3rZvgf4
Gavin & Destiny Empty
Vissza az elejére Go down
 
Gavin & Destiny
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camea && Gavin
» Destiny & Barbelo
» Lord Byron & Elissa ~ relic of the destiny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Seattle városa :: Egyéb helyszínek :: Broken Twins Publisher
-