Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Eleanore & Drake




Tárgy: Eleanore & Drake   Vas. Május 03, 2015 2:53 pm



Eleanore & Drake
Do you need some help?



Tekintete vadul csillan meg az éjszaka sötétjében, ahogy kilépve a házból a Hold erős fénye megvilágítja azt. Halvány lila sejtése sincs, hogy mi okból kell Seattle-be mennie, egyszerűen csak annyit tud, hogy Eleanore kérte meg erre. Hát, kedves, aranyos társként mit tud mit tenni, csak nem utasíthatja vissza a nő kérését. Ennek érdekében ugyan több mint két óráját veszi igénybe már csak az utazás is de amint tudjuk, a vámpírok igen csak ráérősek a bizonyos Nap felkeléséig. A nyár közeledtével viszont a nappalok egyre hosszabbá, míg az estét rövidebbé válnak, ezáltal kizökkentve a vámpírokat a privát szférájukból. Hiszen, a borongós tél az, ami a legtöbb lehetőséggel kecsegtet a számukra. Az éjszaka az úr, a vámpírok átveszik az uralmat, és magukévá teszik a környéket. Ezzel szemben a nyár, amikor is, szinte kalitkába zárt madarakként ülnek a babérjaikon, és várják, hogy az a bizonyos égitest elhagyja a horizontot, és testvére vegye át a helyét. Hát, meg kell mondani, unalmas a vámpír lét, hiszen be vannak határolva, csakis az éj leple alatt vadászhatnak, míg a többi faj éjt nappallá téve róhatja a köröket, és elzsákmányolhatja előlük az élelmet. De a vámpírok hírneve még ennek ellenére se csökken, hiszen ezzel vívják ki maguknak a tiszteletet. Nem vadásznak mindig, korral járóan egyre kevesebbet igényelnek, de amikor eljön az ő idejük, akkor mérhetetlen pusztításra képesek. És, noha mostanság egyre elterjedtebbé válnak a biológiailag előállított vérpiacok, a hozzá hasonló idősebb vámpíroknak ezzel nem tudják kiszúrni a szemüket. Hiszen, a név kötelez, vámpírok, ragadozók, akik megkövetelik az állati, vagy emberi eredetű vért, és szépen gyilkolnak. Már, amennyire ezzel a jelzővel lehet illetni az elhalálozást. Drake mindig is híve volt annak, hogyha már el kell vennie egy emberi életet, akkor annak adja is meg a módját. Persze, külön igényei alapján nagy többségében a női egyedeket fogja ki magának, kik előszeretettel dobják magukat a karjaiba, hiszen nem tudják, hogy mi vár rájuk. Óvatosan cserkészi be őket, a bizalmukba férkőzik, és egy váratlan pillanatban lecsap. De az ő esetében is előfordul a "kiéheztetett állapot", mikor egy, vagy másfél hónap elteltével, mikor mennyit vesz igénybe, nem törődik azzal, hogy hogyan is öli meg az illetőt. És akkor még a nemi beállítottságot is igen nagy ívből elkerüli, az ínyencségeket félreteszi.
Nyugodt, nem elhamarkodott léptekkel halad Seattle utcáin, mit se törődve az emberekkel, akik rohanva igyekeznek el mellette. Éjszaka van, ez az ő ideje, és nem hoz átgondolatlan döntéseket. Egyszerűen csak zsebre dugott kézzel nézi a halandókat, kik fejükre szorított telefonnal, kezükben kávét szorongatva térnek át egyik épületből a másikba. Nekik nincs annyi idejük, mint neki... alig pár évük van arra, hogy kiélvezhessék az életüket, és ők mégis arra a döntésre jutnak, hogy létezésüket állandó tanulással, és dolgozással töltsék el. Kimaradnak abból, hogy kiélvezzék azt, amit kaptak, és elpazarolják holmi munkára. Aztán, a halálos ágyukon jönnek rá, hogy a több év mind elpazarolt idő volt. Hát tény, hogy unalmas száz és száz év körforgása, de minden esetre elegendő időt ad arra, hogy véghez vigyük mindazt, amit elterveztünk. De be kell látni, hogy néha még ez se elég, hiszen Drake a maga több mint kétezer évével még mindig nem teljesítette a kitűzött célokat.
Lehajtott fejjel, szinte megszokásból közlekedik, hiszen Washington nagyobb városainak utait már úgy ismeri, mint a saját tenyerét. Felpillantva, reflexszerűen fordul be egy kisebb közbe, mely bűzlik a különböző, már szinte beazonosíthatatlan szagoktól. Egy árva lámpa se ad nagyobb fényt, csakis a Hold dolgozik a mai este. Pár lépéssel beljebb megy, hogy elérje az utca felét, majd körbetekintve megállapodik az egyik ház tövében. Nekidönti a hátát a hideg falnak, jobb lábát szintúgy felcsapja rá, mindeközben egy sóhajtás kíséretében fejét az ég felé emeli.

by Nadiya

Drake Wallenberg
V. Tanács tag
I am your dirty dreams

Drake Wallenberg
animae scrinium est servitus

Gif vagy kép : Eleanore & Drake Tumblr_nzcuv5kBed1rz0ey2o2_500
Play-by : Tom Hiddleston
Vonal1 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Faj : Született vámpír
Posztok : 165
Kor : 2201
Lakhely : Port Angeles
Rang : Tanács tag
User neve : Anon.
Vonal2 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Különleges képesség : Láthatatlanná válás
Foglalkozás : Zenész
Felöltött alak : Eleanore & Drake Fxgwsy
Vonal3 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Eleanore & Drake Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Eleanore & Drake   Hétf. Május 04, 2015 10:24 pm

Drake & Eleanore
Come ride with me through the veins of history. I'll show you…how can we win, when fools can be kings


Nem szeretek nagyon segítséget kérni, ha csak ilyen apró-cseprő ügyekről van szó, viszont most úgy éreztem szükségem lesz rá. Na nem azért, mert egyedül nem tudok elbánni egy kis pitiáner vámpírral, aki fele annyi idős, mint én vagyok. Pláne úgy nem, hogy kifejezetten dühös is vagyok rá, a harag pedig csodásan tud vezérelni ilyenkor. De lehet, hogy azt se feltétlenül szeretném, hogy meglátom és egyből letépem a fejét. Elárult… ez a kis mocsok… nem is tudom, hogy mit gondolt. Pont én nem fogok tudomást szerezni róla, mikor ez az egyetlen dolog, amit tőlük kértem, ez volt az egyetlen feltétel… és világosan megmondtam, hogy meg fogom tudni, ha a hátam mögött játszanak. Azt nem tettem hozzá, hogy azért, mert borzasztóan félek attól, hogy milyen következménye lenne annak, ha éppenséggel kiderülne, hogy mit akarok. Bár ha nem hülye, lehet, hogy tudhatja, hogy félek azért és baromira kockáztatok. Azt hiszem, ha lebuknék, akkor még Drakehez se mehetnék segítségért.
Egy ideje már figyelem a srácot, éppen a haverjaival iszogat, amikor rápillantok az órára. Oh… indulnom kell a megbeszélt helyre, még véletlenül se akarom megváratni a drágát, így se biztos, hogy örülni fog nekem, amiért ezért iderángattam.
Az utca végéről már kiszúrom, ahogy a koszos falnak támaszkodva bámulva az eget. Elmosolyodok és elindulok felé, kivételesen normális tempóban.
- Ennyire nem tragikus a helyzet drága… - Szólok oda neki, mikor már hallótávolságon belül vagyunk. Úgy bámulja az eget, mintha legalábbis valami drámai dolog történt volna.
Ahogy odaérek mellé kezemet a vállára támasztom és mosolyogva nézek szemeibe.
- Köszönöm, hogy eljöttél… remélem egy kis szórakozást nyújthatok cserébe majd… - Célzok itt arra, hogy igencsak kedvem lesz majd eljátszadozni a kis nyomoronccal, ha már keresztbe próbál tenni a tervünknek.
- Azt hittem elég óvatos vagyok, amikor az embereimet összeválogattam, de ki kellett, hogy derüljön, bizony tévedtem. Az egyik önkéntes barom úgy döntött, hogy egyenesen Alcotthoz szeretne majd futni, amit úgy hiszem, nem igazán akarunk mi hagyni, ugye? – Megpróbálom megőrizni most már a nyugodtságomat és mindezt mosolyogva előadni Drakenek. Idegeskedtem már eleget emiatt.
- Mielőtt még azt hiszed, hogy fölöslegesen rángattalak ide, csak azért, mert az úriember szeret nagy társaságban járkálni… és lehetséges, hogy ki kell csalni a fészekből, vagy tőlem elintézni az összeset, nekem édes mindegy, csak nem akartam a véletlenre bízni, azt hiszem ez mindkettőnknek fontos dolog.


öltözékzene nem lett a legjobb, sajnálom :/ ©


Eleanore La Dubois
V. Tanács tag
I am your dirty dreams

Eleanore La Dubois
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : cold-hearted queen
Gif vagy kép : beautiful disaster
Play-by : Yvonne Strahovsky
Vonal1 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Faj : vámpír
Posztok : 25
Kor : ezer fölött ki számolja? (1102)
Lakhely : Seattle
Rang : Tanácstag
Vonal2 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Családi állapot : amit szeretnél...
Különleges képesség : feromonfelhő kibocsátás
Foglalkozás : színházigazgató
Felöltött alak : Eleanore & Drake Yvonne-strahovski-hottest-gifs-1ha valaki úgy néz ki, mint én, nincs szüksége más alakot öltenie...
Vonal3 : Eleanore & Drake 3rZvgf4
Eleanore & Drake Empty
Vissza az elejére Go down
 
Eleanore & Drake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eleanore La Dubois
» Zariche & Eleanore
» Drake Wallenberg
» Drake & Jocelyn
» Norah & Drake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Privát játékok
-