Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle




Tárgy: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Dec. 02, 2014 10:47 pm




The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
K ormos, ijedt lány kuporog a kuporog a ház romjai alatt. Zokogásának egyre halkuló hangját nincs ki meghallja. Mégis, szorgos kezek kutatnak túlélők után a romok között. A tűz és a robbanás nem csak a fészket, de környéken lévő házakat is alaposan megrongálta. A vadászok azonban nem érik be ennyivel, nem hagyhatnak egyetlen túlélőt sem.
- Hé, ide! Ide gyertek, itt még van valaki a romok alatt! - Hamarosan leemelik a lányról a nehéz, betontömböket. Amaz próbálja minél kisebbre összehúzni magát, egészen a földből kiálló fal maradékáig hátrál, de mindhiába. Túl sokan vannak és ő meg is sebesült. Az arcukat nem látja jól, tekintete nem képes még megfelelően fókuszálni és a sötétség után a fény bántóan szúrja a szemét, muszáj hunyorognia. Kezeit védekezően emeli maga elé, miközben hüppögő hangot ad ki. Igazán szánalmas látvány, ahogy képtelen megszólalni hiába is próbál valamit mondani.
- Szerintem sokkot kapott, nézz csak rá; halálra van rémülve tőlünk. - Mondja az egyikük, mély hangon. - Nyugodj meg, nem akarunk bántani. Megmentettünk, minden vámpír halott! Ne félj! - Próbálja nyugtatgatni az egyre zavartabban viselkedő lányt, de amikor hozzá épp hozzáérne; amaz éktelen visításba kezd.

- Segítség! Gyilkosok! Megöltétek őket, mindet megöltétek! Gyilkosok! Megöltétek anyát, megöltétek apát! Eresszetek! Hagyjatok! Segítség! Neee! - Üvölti magából kikelve a lány, miközben kezeivel csapkolódva, rúgkapálva, harapva próbál szabadulni a férfi kezei közül.
- Áuucs! Megharapott! Ez a kis kurv@ megharapott b@zzdmeg! - Kiabálja a férfi, miközben elengedi végre a lányt, aki megpróbál elfutni, de túl sokan vannak. Közrefogják, innen nem menekülhet.
- Hozzám ne merészelj érni! - Kiáltja a lány, miközben védekezően maga elé teszi ismét a kezét. - Egy lépést se többet, vagy különben... - Fenyegeti őket, de itt megakad. Igazából nincs mivel valójában megfenyegetnie ezeket a férfiakat, hiszen túlerőben vannak.
- Különben mi lesz? - Kérdezi szemtelenül egyikük, majd tesz a lány felé egy lépést, aztán még egyet. A második felénél azonban megbicsaklik a lába, a mozdulata esetlenné válik és a fegyvert tartó kezei pedig nem engedelmeskednek tovább az akaratának. Hirtelen éberré válnak a többiek is, s már 11 másik puskacső mered a kis kiválasztottra.

Azonban odáig már nem jutnak el, hogy meg is húzhassák a ravaszt. Mind, egyszerre merednek a lányra, hogy aztán a nyakukhoz kapjanak. Úgy érzik hirtelen nem kapnak levegőt, tüdejükben bent reked a szusz. Köhögve, hörögve próbálnak lélegezni, a lányról teljesen megfeledkezve próbálnak rájönni mi történik velük; miközben a szívük pedig a torkukban dobog egyetlen másodpercig, hogy aztán a lány akaratának megfelelőlen utolsót dobbanva megálljon végleg mindegyikük szívverése. A lány körül álló tizenkét test, tizenkét tompa puffanással ér földet; hogy aztán a romok közül kibotorkálva, egy fél utcasarokkal odébb a lány tizenharmadikként összeessen végül a kínzó fejfájástól, szédüléstől és képességének megerőltetése miatti vérveszteségtől. Vajon rátalálnak az egyetlen túlélőre időben vagy már számára is késő lesz?!

Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szomb. Dec. 27, 2014 9:48 pm


Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Ariel McDonald
– Az istenit neki, nem! – ordít, és tenyere az asztalon csattan. Észre sem veszi, ám íriszei máris aranyként ragyognak, ahogy haragja felrobban. – Csak egy lány, baszki! Ő szarta a spanyolviaszt, vagy mi a faszom?!
– Higgadjon, Swanson – szól ridegen a kutatás vezetője. – A képessége pusztító. Ha rájön, mit tud vele csinálni, nekünk lőttek.
– Nem a kibaszott Carrie, Carter! – Jonah ökölbe szorítja mindkét kezét, majd mélyeket kortyol a levegőből, hogy lecsillapodjon. Egy ér lüktet kéken a halántékán, farkasa morog a belsőjében. – Nem verhetik láncra, mint valami kurva bolhabuszt.
– De magát igen – mondja Carter vészjós-hűvös hangon –, méghozzá ezüsttel, ha nem fogja be a száját. A markunkban van – folytatja –, ha nem tudná. Téma lezárva.
A nyelvére kell harapnia, hogy ne küldje el forróbb éghajlatokra. Nyolc vadász van vele egy helyiségben, köztük Bonham, a társa, és ezzel talán el is dőlt a helyzet.
Ha átváltozna, talán egyet megölne, kettőt beharapna – és egyszerre öt ezüstből öntött töltény fúrná magát az agyába. Így hát lenyeli a forró szitokszavakat – szájában keserű íz –, és összefonja karjait a mellkasán.
Ő az egyetlen a testülettől, aki természetfeletti; az ő segítségét kérték,
(pisztolyt fogtak a fejemhez hülye kis gecik)
hogy kutassa fel a lányt.
A részleteket nem árulták el.
Tegnap jutott a tudomására; egy közepesen részeg Bonham kotyogta el, aki most közepesen másnaposan gubbaszt, kerülve Carter tekintetét.
Összevonja szemöldökét.
– Mit tesznek vele? – kérdezi. – Katonai célú felhasználás? Kísérletek?
– Ez nem a maga gondja – mondja Carter. – Maga csak kiszagolja, mi pedig elfogjuk. Ennyi.
Egy izom megrándul az arcában. Kis híján elharapja a nyelvét; a keserű ízt most rozsdás vas aromája veszi át.
Röhögnie kell.
Ordítani akar.

Hallja az üvöltést.
A kis kurva megharapott!
Szolgálati fegyvere a combjára szíjazva, a jelvény a mellkasának ütődik, ahogy fut.
A vére sámándobként veri az ütemet a fülében, zihálása morgásba olvad, amint szörnyetege kitörni vágyik. Meg kell találnia, még mielőtt valami visszafordíthatatlan történik.
Bakancsa düb-düb-dübög a betonon, lélegzete fehér felhőként kavarog az arca előtt. Kezdődő pánik lüktet a homloka mögött, migrénes ritmust diktálva.
A holttestek fékezésre bírják.
– A kurva élet – mondja döbbenten.
Bonham is köztük van; karjai úgy vannak szétdobva, akárha groteszk ölelésre tárná őket.
Éhesen megkordul a gyomra.
Tekintete riadt, csapdába esett vadként cikázik ide-oda a testeken, aztán – aztán megpillantja a lányt.
Hallja szívének dobbanásait, lélegzetének apró neszeit.
És hallja az erősítés ordításait.
Egy pillanat alatt dönt, és már a lány mellett térdel, amikor a sarkon befordul az első vadász.
A karjaiba veszi a lányt,
(McDonald, Ariel)
és már emeli is, fürgén, könnyedén, mintha paplant fogna. A levegőbe szippant – érzi a félelem rezes, nyúlós szagát –, aztán Bonham hullája fölött átlépve elindul arrafelé, ahonnan talán
(Ariel)
a lány jött.

Leteszi a földre – óvatosan, akárha hímes tojás lenne –, majd a vállát fogva, a hátát a romos, hideg falnak támasztva felülteti őt.
Letérdel elé – ízületei ropp! ropp! –, és két ujja közé veszi az állát, már kevésbé gyengéden.
– Hé – szólal meg reszelős hangon. – Jó reggelt. Faszom… – csettint szabad kezével az arca előtt. – Ébredj már! Ne kérd, hogy képen nyaljalak! – Tenyere a vállára simul – érintése katlanforró –, és finoman megrázza, aztán kissé erőteljesebben.
Higgadj le! – inti a hang a fejében, nyeszlett kis sóhajtás. Eltöröd a csontját!




by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szer. Jan. 07, 2015 1:48 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
K iáltások, vérfagyasztó kiáltások rázzák meg a folyosókat. Velőt rázó sikolyok, melyek rá kell jönnöm a saját torkomból jönnek. Fogalmam sem volt róla eddig, hogy képes vagyok ilyen hangot kiadni; mint ahogy arról sem, hogy milyen lehet ha áramot vezetnek valakibe. És mégis, a belém nyomott nyugtatóktól kába vagyok és tagjaim, az elmém nem engedelmeskedik az akaratomnak többé. Napok óta kínoznak mióta magamnál vagyok, válaszokat akarnak. Olyan válaszokat, melyeket nem adhatok meg nekik, mert magam sem tudom mit kellene rájuk felelnem. A vadászok úgy érzik erőfölényben vannak, ám az irántuk érzett harag és félelem elegye mégis maga alá gyűri a korábban beadott szert, az adrenalin győzött ezúttal. Elég egyetlen pillanat, egyetlen nem kívánatos érintés részükről és a pokol elszabadul... bele harapok a felém nyúló kézbe, majd a teremben lévők görcsbe rándultan végül holtan esnek össze.

El akarok menekülni, de már nem tudok; összemosódik előttem a táj, ismerős érzés lesz rajtam úrrá ismét. Valami hideget érzek az arcom jobb oldalán, odanyúlva megérzem a fülemből és az orromból vékony érként folyó véremet; melytől lassan szédülni kezdek és elájulok. Így azt sem veszem észre hogy egy idegen férfi siet be a terembe, majd pár másodpercig döbbenten fagy le a holtestek látványától. Egy sem élte túl a vadászok közül és én se vagyok túl jó állapotban. Elég sokat kivett belőlem ez az egész... megint. Persze így arról is lemaradok, hogy a férfi a karjába véve indul meg velem kifelé az épületből. Még akkor sem térek magamhoz, amikor az utca egy félreeső részén a földre téve próbál felültetni és magamhoz téríteni. Hiába csettintget vagy szólongat, az sem használ sokat; ám végül mikor erőteljesebben megráz, ha lassan is de reagálok rá. Jobb későn, mint soha.


Szemeim lassan nyílnak fel, ahogy magamhoz térek és egyből le is merevedek amint megpillantom a férfit és megérzem a nehéz kezét a vállamon. Van benne erő az már biztos. Tekintetem riadt, akár a csapdába esett állatoké; akik összezavarodva azt sem tudják, hogy mi történik épp velük vagy hol vannak. A félelemtől tág pupilláimat a férfira szegezem, miközben szinte érzem a bordáim börtönéből kitörni készülő szívemet. Nem merem levenni a tekintetem a férfiról, hátha próbálkozna valamivel. Közülük való, Swanson vagy mi a neve - hallottam, amikor beszéltek róla - és ő hozott állítólag ide, a vadászokhoz is. Pedig arra sem emlékszem, hogy az miként történt. Nyilván akkor sem voltam magamnál valószínűleg, mert az utolsó emlékem az hogy próbálok minél messzebb jutni a robbanás helyszínétől miután a katonák meghaltak.

- Hol vagyok?! Ki maga?! Mit művelt velem?! Kérem, ne... ne bántson! Nem... én nem akarok visszamenni arra a szörnyű helyre! - Csuklik el a hangom a végére. - Én nem tudom azokra a kérdésekre a választ! Kérem, engedjen el! Nem szólok senkinek, esküszöm hallgatni fogok. Csak eresszen szabadon! Kérem! - Próbáltam a lelkére hatni, mert jelenleg a beszéden kívül nincsen más fegyverem. Túlságosan is legyengültem és kimerültem, képtelen vagyok használni a képességemet újra, így persze meg sem védhetem magam tőle. Na nem, mintha eddig annyira sikerült volna. Igazából csoda, hogy még nem ájultam el újra bár az is igaz, hogy most nem 12-en voltak a halottak csak 6-an. Érzem, hogy a jól ismert fáradtság ismét úrrá lesz rajtam; így küzdenem kell azért, hogy nyitva tudjam tartani a szemeimet. Most nem aludhatok el.

Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Hétf. Jan. 26, 2015 4:03 pm


Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Ariel McDonald
Az adrenalin úgy vágtat az ereiben, mint a megzavart ménes, és a tudata gyakorlatilag két karral szorítja le az éledező, hisztérikusan morgó farkast. Az állat teljesen megzavarodott a lány vérének szagától; vadul kaparássza a belsőjét, kiutat keresve, és elég egyetlen, óvatlan kihagyás, hogy máris utat törjön magának, ám szerencsére ez – egyelőre – nem fog bekövetkezni.
Ha rajta múlik, nem.
Gyűlölet lobban a vadászok – és önmaga – iránt, amiért ez a lány szenved; nem fogad vendettát, ám elhatározza, hogy ha egy vadász is húsz méteren belül megközelíti, nem hagy esélyt a meggondolásra.
A keze forrón nehezedik a vékony, gömbölyű vállra, lélegzete talán Ariel arcát simíthatja, ahogy közelebb hajol hozzá, hátha ezzel is magához térítheti – a gyökér bukott angyal is nem egyszer ezzel ébresztette fel az éjszaka közepén –, ám hátrahőköl, mikor a kiválasztott magához tér és szirénázni kezd.
Alig bírja megállni, hogy ráüvöltsön; vékony, vértelen vonallá préseli az ajkait, lenyelve a kitóduló, goromba szavakat, és kiengedi hirtelen ökölbe rándult kezét. Ám mielőtt bármit is átgondolna, a tenyere közepesen istenes pofon kíséretében csattan Ariel arcán, ezzel is visszazökkentve a valóságba, kirántva a hisztériából.
– Elég! – dörren rá. – Nem kell a visítozás, mert miattad ránk találnak! – hátrapillant a válla felett, oda, ahonnan a lányt cipelte, aztán vissza a lágy vonásokkal faragott arcra. A farkasa tompán, vészjós-halkan morog a tudatában, immár saját gazdája ellen irányítva dühét; és ez meg-, ha nem egyenesen ledöbbenti.
Ez idáig egyszer sem fordult elő.
Nem fordult ellene a farkas.
Most viszont érzi, hogy kettőzött erővel akar kitörni belőle, agresszív faltörő kosként ostromolja az elméjét a vágy, vérhabos düh, hogy kiszabaduljon.
– Nem vagyok kíváncsi semmiféle válaszokra, mert én nem vallatni akarlak – mondja, küzdve azért, hogy a hangja nyugodtan csengjen. – Ki foglak innen vinni, de nem ígérem, hogy nem sérülsz meg. – Ismét hátranéz, hallgatózik a dübörgő léptek után, szimatol az adrenalin édeskés kipárolgását keresve, ám egyelőre csak ketten vannak.
Ők ketten és a farkas.
– Fel tudsz állni? – kérdezi, miközben hátrább helyezkedik, levegőt adva a kiválasztottnak. Aztán felpörög a szíve, amikor látja, hogy a lány szeme le-lecsukódik, mintha ismét erőt venne rajta az álmosság; mindkét vállát megrázza, aztán jobb tenyerét a homlokára csúsztatja.
– Ne aludj! – morran, majd lágyan megpofozgatja az arcát, ott, ahol az imént lekevert neki egyet. Enyhe bűntudat lengi be az agyát, elméjét, amint pillantása a pirosló foltra esik, ám úgy gondolja, elfér a sok kicsi vérpatak mellett, melyet csörgedezni lát a fülből és orrból. Nyel egyet, és megint megrázza a lány vállát.
– Gyerünk, mennünk kell – mondja egyre nehezülő morgásba hanyatló hangon.
A farkasa most csendben figyeli az eseményeket; szinte maga előtt látja, ahogy a lény egymásra fektetett mancsain pihenteti a fejét, és borostyán szeme éberen követ minden mozdulatot, a fülei radarként forognak a koponyáján. Hófehér bundája a tudat legtávolabbi sarkában füstszürkének tűnik, ám ha fény érné, az eleven prém patyolatként ragyogna.
Felkapja a fejét. A nyaka megreccsen, ahogy hátranéz a válla felett, és a fülét szinte ostromolják a dübörgő léptek.
– Picsába – csikorogja a fogai közt. – Gyerünk már, kislány, mert megint elkapnak! – Feláll mellőle, és mindkét csuklóját megfogva húzza maga után, és ha kell, megtámasztja őt; aztán ismét hallgatózik, és a hangokkal és szagokkal ellenkező irányba indul el, maga előtt terelgetve a gyenge kiválasztottat. Ha esetleg megroggyanna a térde a pihe súly alatt, mindkét karja alá nyúlva tartaná meg; a jelvény minden lépésnél és megingásnál a mellkasának ütődik, és most legszívesebben letépné onnan, és a földhöz vágná.
Idegesíti.
Eltereli a figyelmét.
Kapkodó mozdulatokkal kiakasztja a nyakából, aztán a farzsebébe csúsztatja, a zsinór, melyen a medál függ, szabadon hintázik a combjánál.




by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Feb. 17, 2015 4:19 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
A z első dolog, ami magamhoz térít az egy istenes pofon tőle. Döbbenettől elkerekedett szemekkel nézek rá, miközben reflexből kapom arcomhoz a kezem. De a dolog vitathatatlanul működik, mert megmukkanni nem tudok a történtek hatására. Csak pislogok rá, azt se értem mi a fene van. De persze igaza van a férfinek, csak épp nem értem az egészet. Hogy mi történik és miért. ~Hiszen közülük való, nekik dolgozik; akkor meg miért segít?! Mit akar tőlem?~ A jobb szemöldököm is felszalad arra, hogy azt mondja nem akarja azokat a válaszokat tőlem mint a többiek. ~Ez valami újabb trükk?!~ Bizalmatlan vagyok, az nem kifejezés hogy mennyire és igen, félek. Tőle, meg úgy mindenkitől jelenleg. Kinyitom a számat, hogy megkérdezzem tőle akkor mégis miért segít nekem; de inkább becsukom. Tényleg nincs idő most erre. Kérdésére válaszolva bólintok csupán, s megpróbálkoznék is a dologgal de legszívesebben most aludnék egy jót olyan fáradtság tör rám. A szemeimet is alig tudom nyitva tartani. De egyből felpattannak ismét, amikor rám kiabál szinte miközben megráz ismét. Úgy tűnik ez a dolog működik a durvaság ellenére is.


- Nem... én nem is... - Kezdenék motyogva védekezni, de aztán elharapom a mondatot és alsó ajkam szélét kezdem rágcsálni helyette. Noszogatásának engedve fel próbálok állni, de muszáj belé, a karjába kapaszkodnom hozzá, mert úgy tűnik bizonytalanul ingatagnak hat alattam még a talaj. Amint elengedem ismét össze is esek, mert lábaim felmondják a szolgálatot, össze vissza remegnek. Látom, hogy hirtelen hátra kapja a fejét; de nem értem. Nem hallok semmit először, aztán már valami halk és egyre erősödő neszezést. Ijedten nézek a férfire, mert tudom... érzem a zsigereimben, hogy jönnek. Persze először felhúz a csuklóimnál fogva és úgy segít talpra, majd maga után von mert lassabb vagyok, de aztán igyekszem felvenni a tempót. Bár ahogy látom nem ereszti el a kezem, csuklómnál fogva továbbra sem enged el. Végül már szinte maga előtt taszigál, ösztönöve arra, hogy szedjem a lábamat egymás után. Én persze azt se figyelem merre megyünk, csak a lábam elé nézek szüntelen mert félő, hogy még hasra esek a saját lábamban az egyre gyorsuló tempótól, amit a másik diktálni kezd. Fogalmam sincsen, hogy hogyan akarja lehagyni őket. Ahhoz minimum egy kocsi kéne vagy valami más jármű, különben nem hinném, hogy megússzuk a dolgot.

- Hová megyünk? Mi a terved? - Kérdezem tőle kissé talán szuszogva és szaggatottan, inkább tőmondatokra hagyatkozva. Úgy mégiscsak könnyebb, ha az embernek futnia kell valaki elől. Azonban a legnagyobb szerencsénkre annyira mégsem volt kihalt a város ezen része. Valahol a külvárosban lehettünk, de hogy pontosan hol nem igazán tudom. Olyan sokszor ugyanis nem szoktam eljárni otthonról, jobban éreztem magamban a fészekben a könyveim között, a családom körében. Nem tudom, hogy hányadik sarkon fordultam be már; valahol az 5. után elvesztettem a fonalat igazából. Viszont egyre inkább hallani lehetett hogy a közelben emberek vannak. Ez pedig erőt adott nekem, s megacélozta kitartásomat pedig legszívesebben megálltam volna pihenni egy kicsit és elfeküdtem volna az egyik ház falának tövében. Csakhogy erre most tényleg nem volt időnk, mert az üldözőink közel voltak és félő volt, hogy ránk találnak. Kétszeres tempóban kezdtem szinte már futni, bár ahogy a zene hangjait követve indultam meg az egyik közeli szórakozóhely irányába, miközben továbbra sem engedtem el Swanson kezét. Nem, úgy fogtam és kulcsoltam apró és vékony ujjaimat az ő nagy lapát kezének ujjaiba mintha az életem múlna rajta. S talán úgy is volt. Nem tudom. Azt viszont igen, hogy csakhamar kiértünk az utca végére és megpillantottuk a szemben álló épületet, melyen a Sweet Nightmare Club felirat díszelgett.

A klub előtt még a kora hajnali óra ellenére is sor állt. És ez kapóra jött nekünk, mert egymással beszélgető emberek kígyóztak az ajtóig, ahol biztonságiak állták el az utat. A sötét miatt nem látszódott sem az arcomon lévő sebesülésem, se a ruhámon lévő vér. Csak egy siető párnak tűntünk, akik kis híján lekésték a bulit. Semmivel sem törődve kezdtem a sor felé húzni a férfit, reménykedve benne, hogy elérti a célzást és segít beleolvadni a tömegbe. Azonban épp hogy odaértem a sorhoz, máris felhangzottak a rohanó léptek zaja abból az utcából, ahonnan mi magunk is érkeztünk. A fegyveres vadászok is befutottak, majd váltak többfelé. A hideg csípős esti széltől és a bennem tomboló adrenalintól alaposan felébredtem, talán elevenebb voltam mint korábban bármikor életemben.
- Ne nézz oda, itt vannak... - Súgtam oda a férfinek és reménykedtem nem akar megfordulni. Amikor a fegyveresek elindultak a sorban állók felé, hirtelen megvilágosodtam. Szükség volt valamire, amivel eltereljük magukról a figyelmet és közben nem is bukunk le vele. És ekkor támadt egy ötletem. - Csak csináld amit mondok, jó? - Kérdeztem Swansontól. - Ölelj át jó szorosan és csókolj meg! - Nem nem ment el az eszem, ha valami hát az ilyesmi tényleg zavarba hozza az embereket. Tapasztalatból mondom. Úgy néztem a férfira, mint egy kivert kiskutya, nagy zöld szemeim kétségbeesetten szuggerálták, hogy tegye meg amit mondtam. Már majdnem itt voltak, a férfi válla mellett láttam ahogy közeledtek. - Siess, kérlek! Mindjárt ideérnek! - Sürgettem, elhatározva, hogyha a férfi nem tesz eleget a kérésemnek én magam fogok rámászni annak érdekében, hogy túléljük ezt az egészet!


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Feb. 24, 2015 3:05 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
A tenyere istenes pofon képében csattan a lány arcán, aki látszólag magához tér a hatására.
A farkasa rögvest ellene fordul – vad, fékezhetetlen morgás ver visszhangot a fejében –, alig bírja lecsitítani. Amikor aztán minden figyelmével az éledező lányra koncentrál, megfeledkezik a benne lakozó szörnyetegről, és legszívesebben hálatáncot járna annak örömére, hogy végre sikerült öntudatra költögetnie a kiválasztottat.
Látja, hogy Ariel értetlenkedik a helyzet felett, és legszívesebben mérgesen felcsattanna – Szard már le, van fontosabb dolgunk is, mint a filozofálgatás! –, ám lenyeli a szavakat, és hagyja, hogy a lány feldolgozza az információkat – aztán túllépjen rajtuk.
Sürgetni akarja, noszogatni, hogy ne totojázzon annyit, hiszen csak egy vékony hajszálon függ mindkettőjük élete – talán még annyin se –, viszont ismét csak hallgat, hogy Ariel saját maga sétáljon végig azon az úton, ami a megvilágosodáshoz vezet. A fejében Carter szavai csengenek – Maga csak kiszagolja, mi pedig elfogjuk –, az ő saját kérdése, amit a válasz előtt feltett, és a düh szikrái kipattannak a tudatában.
Ki tudja, mire használták volna őt. Katonai célú felhasználás? Kísérletek?
Ez nem a maga gondja.
Maga csak kiszagolja, mi pedig elfogjuk.
Gyűlöli magát, amiért segített az akció lebonyolításában.
A rohadékok pisztolyt fogtak a fejemhez, de ez nem elég erős érv.
– Nem számít – mondja aztán, és megrázza a fejét. Teljes súlyával próbál ránehezedni a bűntudat, ám minden erejét összeszedve sikerül hárítania első körben; ki tudja, mik történnek majd ezek után.
Amikor a kiválasztott lassan, bizonytalanul talpra áll, aztán meg is billen az egyensúlya, ő utána kap – pihe súly, evett egyáltalán? –, a karjaiba zárja egy pillanat erejéig, és a farkas érzékei megvadulnak a vér sós-kesernyés szagától. Mikor elereszti, hogy lássa, a lány meg tud már állni a lábán, ő mégis összeesik.
Felhúzza a földről a csuklóinál fogva – lehet, hogy az ujjnyomai majd ottmaradnak a bőr sápadt felszínén –, aztán hátrakapja a fejét, hogy a csigolyák reccsennek, és hallgatózik.
A picsába.
Noszogatni kezdi, hogy induljanak el, szinte már maga előtt tolja őt, mint valami kisgyereket, és a pánik ott lüktet a halántéka mögött, mint eleven, pulzáló, második szív. A farkasa dühödten morog az ő torkával, próbálván elnyomni a felkerekedő félelmet, egyelőre hasztalan.
– El innen, és egyelőre az, hogy túléljük – mondja, egy pillanatra sem torpanva meg, és próbálja úgy igazítani a tempóját, hogy egyrészt a kiválasztott tudja vele tartani, másrészt pedig ne lassuljanak le lényegesen. A gyomra remeg a feszültségtől, a feje lüktet az egyre csak hízó páni félelemtől, és rá kell jönnie, hogy nem is a saját irháját félti, mint ahogy az normális lenne.
Sokkal inkább félti a lányt, akit már így is embertelenül megkínoztak; nem tudja, hogy lehettek képesek egy ilyen vékony, apró teremtést így bántani, mint amilyen ő, és legszívesebben az összes rohadék belét kitaposná, hogy aztán farkasként meghemperegjen a vérükben.

Sarkokat hagynak maguk mögött, a lány már talán teljesen kimerülhetett; Swanson azonban még mindig képes úgy futni, mintha épp az előbb kezdett volna bele a maratonba.
Érzékeli az ő kezébe kapaszkodó kezet, és ez ösztönzi arra az elhatározásra, hogy akár az élete árán is megvédje.
A távolból dübörgő zenét és emberek moraját hallja. Mögöttük a lépések erősödnek – pedig siettek, ahogy csak tudtak –, a szívverése az ő ritmusukra hangolódik, aztán felgyorsul, ahogy megpillantja a Sweet Nightmare Club feliratot.
Ariel néma, fizikai kérésére indul el ő is a klub előtt kígyózó sor felé, majd úgy helyezkedik, hogy ha az esetleg betoppanó vadászok végigpásztázzák a tömeget, csupán az ő széles hátát lássák.
Az adrenalin zubog az ereiben, a vér ott dobol a fülében, sámáni ritmust diktálva, és a hangtól úgy érzi, az eszét veszti hamarosan.
A csendes figyelmeztetésre csak némán bólint; hallgatózik, farkasának fantomfülei radarként forognak a koponyáján, és regisztrál minden egyes lépést, őrült szívdobbanást és elvakkantott parancsot, ahogy a csapat több irányba is elválik.
Akaratlanul is közelebb húzódik a kiválasztotthoz, a karját védelmezően a derekához emeli – mellőzve az érintést –, és a jelvényét lejjebb csúsztatja a farzsebében.
Aztán érdeklődve pillant Arielre, figyeli őt, a zöld, csillogó szemeket, és elsőnek el se jut a tudatáig az utasítás.
A szavak visszhangot vernek a fejében, de nem fogja fel az értelmüket; aztán amikor végre sikerül feldolgoznia, egy pillanat erejéig azt fontolgatja, hogy rákjárásban kioldalaz az egész szituációból, és addig fut, amíg el nem hagyja a testrészeit, aztán máshogy dönt.
– Ezt még megbánjuk – mondja, majd az eddig oltalmazó karját a lány vékony derekára simítja, átölelve magához húzza, és megcsókolja.
Elsőnek csupán az ajkaira szorítja a sajátját, hogy hozzászokjon az érzéshez – vérpezsdítő, ismeretlenül puha érintés –, és lehunyja a szemét.
Végül a nyelvével bebocsátást kér, tenyerének forrósága lejjebb csúszik a derekán, hogy még inkább magához szoríthassa, és a lélegzete a torkában reked.





by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szer. Feb. 25, 2015 2:52 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
A mikor azt mondja nem számít legszívesebben felcsattannék, hogy de igenis adjon valami magyarázatot. Hiszen nem menetünk a vakvilágba csak úgy, cél nélkül rohanva, mint valami űzött vad. Ám mégsem állok le veszekedni vele, mert egymásra vagyunk utalva. Akármiféle célból is menekített ki a vadászok karmai közül, most csak rá számíthatok. Egyedül bizonyosan elkapnának, de talán a férfivel némiképp megnőttek a túlélési esélyeim. Ugyan sosem voltam túl jó matekos - inkább humán beállítottságú vagyok - de annyit azért én is levettem, hogy ő hasonlít hozzájuk ergo ismerheti a szokásaikat. ~Végül is nekik dolgozott nem?! Bár már abban sem vagyok biztos hogy nem kényszerítették rá, hogy megtegye amit meg kellett tennie. Talán ezért segít mégis, mert belerángatták és felelősnek érzi magát...~ Nem, halvány milka lila gőzöm nincsen, hogy mi áll a háttérben valójában. Igazából vaktában lövöldözöm, de inkább szeretném azt hinni, hogy a lelkiismerete okán segít mint hogy ártani akarna végül nekem vagy felhasználni mások ellen... ahogy a vadászok is akarták.

Amint megtántorodom elkap és magához ölel, s hosszú óráknak tűnő másodpercekig bámulok a szemeibe, melyben valami megváltozik. Talán csak képzeltem, de mintha az írisze, mintha a szemének zöldje borostyánba fordult volna. Hirtelen el is ereszt s mire ránézek megint a zöldellő mezőket idéző tekintettel mered rám. Nem láttam még ilyet, talán az esti lámpák fénye volt ami egy pillanatra tükröződött a tekintetében... fene se tudja. Minden esetre szánalmas próbálkozásom hogy lábra álljak egyedül kudarcba fullad és ismét ő segít felállnom. Aztán már el sem engedi a kezem, gyanítom attól tart ismét összeesem. A félelemtől a zsigereim virtustáncot járnak, nem csak a férfi ideges érezhetően. Szinte tapintható a feszültség a levegőben, mely egyre csak hajt, űz bennünket előre. ~Ez jó, a túlélés jó.~ Az életösztön dolgozik mindkettőnkben, s fura morgás szerűséget hallat többször is, bár nem vagyok benne biztos hogy tudatában van hangosan tette. Ha nem a lábamra figyelnék bizonyosan a gyomromat összeszorító aggodalom okozta hányinger miatt dobnám ki a taccsot. Így viszont van, ami elvonja a figyelmemet arról a problémáról hogy szinte halálfélelmem van még mindig.

- Jól. Hang. Zik. - Válaszolok fújtatva neki. Igen, kis lépésekben talán haladunk is előre valamit és nem rohanunk fejjel a falnak. És valóban, elhatározásunkat siker koronázza a Jóisten tudja hányadik sarok után feltűnik egy reménysugár. Egy remény sugár, ami egy rossz életű szórakozóhely személyében érkezik meg. De most nincs idő törődni ezzel vagy mérlegelni, hogy hol vár ránk nagyobb veszély kint vagy bent, cselekedni kell. Szerencsére Swanson elértette a célzást, így még időben értünk oda a sor végéhez mielőtt a nyomunkban loholó vadászok odaértek volna a közelbe. Ám nem voltunk biztonságban, hiába próbált meg eltakarni előlük a férfi, én kis híján már hiperventilláltam. A fogaim vacogva ütődtek egymásnak, mintha fáznék pedig csak a félelemtől remegtem egyre inkább. Nem akartam, hogy visszavigyenek és addig kínozzanak míg bele nem halok. Tudtam, hogy más nem jutna osztályrészemül a történtek után. Amint megkapnák a válaszaikat megölnének, szemrebbenés nélkül. S talán jól is tennék, mert veszélyes vagyok érzem. Nem tudom ezt irányítani, akármi is ez csak elszabadul és letarol mindent ami az útjába kerül... mindenkit elpusztít, ami bántani akarna engem.

Anyám megmondta, ne használjam, mert erősebb nálam és ártok vele másoknak. Nem is tudta, hogy mennyire igaza lesz. De legalább nem érhette meg ezt, sem ő sem más vámpírok akik a családom voltak nem látták mit tettem. Én viszont elégtételt éreztem, igen. Félelemmel vegyes elégtételt amiért megbosszulhattam a halálukat és azok az emberek, azok a vadászok más családokat nem zúznak szét, többé nem gyilkolhatnak. Igazságot szolgáltattam akkor éjjel. Vagy csak áltatom magam és valóban, én is szörnyeteg vagyok. Óvatosan lesek ki a férfi válla mellett. Tudom, hogy nem lenne szabad, de képtelen vagyok nyugton várni egy helyben amíg ránk találnak. ~Valamit tennem kell, de mit?!~ És ekkor jön az ötlet. Az ötlet, ami kicsit bizarr, kicsit kockázatos, de van rá esély még ha pinduri is hogy működjön. Látom, ahogy figyel, mintha fel se fogná mit mondtam épp az előbb neki. Igen, szinte látom amint a tudatáig hatol a kissé talán pimasz és merész kérésem. Na nem, mintha az a fajta lány volnék, aki másokra rámászik vagy rátukmálja magát ha kell, ha nem. Sosem voltam az a kifejezetten Femme Fatale, még csak a közelében sem jártam sose.


- Inkább légy férfi, és csókolj meg Swanson! - Sürgetem újfent kissé csípősebben, mert nem akarok én rámászni. Annyival könnyebb lenne és kevésbé kínos, ha ő tenné meg ezt a lépést kettőnkért. Ahogy magához húz, hozzá bújok bár igazából szinte elveszek a karjában. A kezeim a mellkasán pihennek először, majd a kabátja gallérjába markolnak hogy aztán a hajába túrjanak végül a csók közben. A szemeimet már akkor lehunytam, amikor ajkai az enyémekhez értek. A szívem hevesen ver bordáim börtönében, miközben ajkaim táncba kezdenek és bizonytalan csókot adok neki felső ajkát az enyéim közé véve. Nem értem mire vár, nem gyengédséget várok most tőle; inkább elemi őserőt és szenvedélyt, mely az egész színjátékunkat hitelessé teszi a kívülállók szemében.

Aztán végre megcsókol, igaziból én pedig engedek a szelíd unszolásnak és ajkaim elnyílva utat engednek a nyelvének. Hátam ívbe hajlik egyre inkább, ahogy a forró tenyerét érzem a derekamon egyre lejjebb csúszni és kényszerítem ezzel, hogy még szorosabban hozzám simulva öleljen magához és tartson is meg. Nem tudom, hogy mikor vesztettem el a kontrollt a dolog felett, de a kezdeti hevesnek tűnő, megjátszott csókból igazi lett, szenvedéllyel teli, olyan amibe belefeledkezik az ember teljesen, mert az egész lelkét is beleteszi menthetetlen. ~Őrület, el sem hiszem hogy ez épp velem történik meg. Mit meg nem teszek a túlélés érdekében?!~ És mégis, bár nem szabadna élveznem a dolgot - lévén egy vadidegennel smárolok éppen vadul - valahogy mégsem az undor az első, ami eszembe jut erről. Bár fogalmam sincsen, hogy a férfi ki tudja szagolni a dolgot, de pontosan tisztában lesz vele Swanson, hogy mely pillanattól kezdve kezd a vágy kémiája reakcióba lépni bennem és kezdem el kívánni őt. Teljesen kizárok minden mást, csak ő van most és én, mi és a csókunk, egymásba forrva. Néha az alsó ajkába harapok játékosan, hogy aztán még éhesebben csókolhassam utána. A külvilág megszűnik teljesen számomra, de Jonah farkasa pontosan hallja hogy mikor vonul végleg odébb a sorban állókat vizsgálgató fegyveresek csoportja.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szomb. Feb. 28, 2015 10:03 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Beleőrül a hajsza felkorbácsolta feszültségbe; ha nem terhelné ekkora súlyú felelősség a vállát, engedne a késztetésnek, és az első téphető dolgot darabokra, fecnikre cincálná az első sarokba kuporodva, teljesen magába fordulva, ám a tudatvesztéses állapotot most úgy löki félre az adrenalin felzubogó árja, mintha csak valami könnyű hókupac volna. A nyelvére harap, hogy ne káromkodjon fel újra és újra a gondolatra, hogy ez az átmeneti sikersorozat bármelyik pillanatban félbeszakadhat, és aztán jöhet a bamba bambulás és papír- vagy bármi más szaggatás; inkább megrázza a fejét, és arra koncentrál, hogy a lábát egymás elé rakosgassa, és úgy fusson, hogy közben a lány is tarthassa vele a tempót, eközben pedig ne essen úgy pofára, hogy mások sikítva röhögjenek rajta.
A farkasa őrülten morog a fejében, talán az ő torkával is, igazából már nem figyeli; sokkal inkább van azzal elfoglalva, hogy a saját irhájukat mentse, aztán ha ezzel sikerrel jártak, leigya magát a kibaszott sárga földig és picsarészegen fetrengjen a következő nap délutánjáig az előszoba padlatán.
Igazából el sem hiszi, hogy ezt csinálja; mármint, BJH-kat menteget saját kontóra, eljátssza a szőke herceget fehér ló nélkül – milyen jó, hogy nem is szőke –, aztán besöpri a csodaszép hajadon imádatát és ön- meg közveszélyes rajongását, végül angolosan távozik.
Mármint, ha minden jól megy, angolosan fog távozni, előtte persze felszólítja a kiválasztottat a diszkrécióra, és reméli a legjobbakat.
Mondjuk, bármi lehet a legjobb a fejbe lövés helyett.
De tényleg, bármi.
Ahogy besorolnak a tömegbe a Sweet Nightmare Club előtt, és legnagyobb elégedetlenségére beleszippanthat az izzadság-, kéj-, alkohol- és cigarettafüst bűzébe az emberek sokaságában, már úgy is helyezkedik, hogy széles hátát a közeledő, igencsak fáradó vadászoknak mutassa, és a karját védelmezően Ariel derekához emeli, hogy bármelyik pillanatban maga elé ránthassa, és saját testével védhesse, ha golyózápor szakad a nyakukba.
Marhára reméli, hogy nem ezüsttel vannak betárazva, mert akkor búcsút inthet a drágalátos életnek csúfolt vegetálásának.
Aztán a lány olyasmire szólítja fel, amit már kurvarég’ csinált – az egyéjszakás kalandok alkalmával soha nem csókolta meg a partnereket –, és amitől átmenetileg lefagy az operációs rendszere.
Aztán nevezett rendszer lassan rebootol, és amint fel is állt – a rendszer, nem más –, fel is fogja, hogy a szavak pontosan azt jelentik, amiket hisz.
Vagy hinni szeretne.
– Nem kell kétszer mondanod – morran aztán röviden, majd magához húzza a lányt, és ajkait az övére szorítja.
Saját forrósága talán eltérhet a kiválasztott testhőjétől – a 41 °C jóval magasabb, mint az átlag 36,4 °C –, a borzongás végig is fut a gerince mentén, hogy aztán a tarkóján az égnek meredjenek pihe hajszálai. Keze a lány derekán, oltalmazó forróság, az érzékeit megvadítja a vérszag és a kiválasztott testének egyedi aromája, ahogy aztán mély lélegzetet vesz, mielőtt nyelvével bebocsátásért kuncsorogna.
Ahogy felélednek az érzékei, ahogy a kibaszott vágy is magához tér a tudatában, úgy öleli egyre szorosabban magához a kiválasztottat, és kurvára reménykedik abban, hogy az öve alatt semmi sem érezhető, ami esetleg kínos helyzetbe hozhatná, és eközben a világ is kikapcsol a számára.
Szemét lehunyva mélyíti a csókot egészen addig, amíg az még társadalmilag elfogadott, és az egész tök hihetetlen számára, abszurd minden, hogy ez megtörténik – aztán arra eszmél, hogy a farkasa féltékenyen morog a fejében.
Igen.
Féltékenyen.
És realizálja, hogy bolondító illatok kúsznak az orrába – kémiai reakció; endorfin gőzölgése, a vágy tapintható zizzenése köztük, ahogy a lány libidója is gigászi öntudatra ébred, és van az a pillanat, hogy bizony el kell tolnia őt magától, és mereven a bakancsa orrára bámul.
Valószínűleg minden értelemben mereven.
Lopva megtörli a száját, a kabátja ujjába, aztán körbe is néz, és rájön, hogy a farkasa az imént féltékenyen bökdöste meg az agyát az orrával, hogy hagyják már abba, hogy szállj ki a szájából, gazdi, különben bokán haraplak, a rohadékok különben is elmentek, és hovatovább meg fog bolondulni.
Sosem érezte magát még ennyire skizoidnak.
– Elmentek – nyögi végül rekedten. Szégyen pírja virít az arcán, kiemelve azokat a kurva szeplőket a bőrén, amiket kölyökkorában habkővel próbált lesuvickolni onnan, úgy rühellte mindet.





by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Csüt. Márc. 05, 2015 3:08 pm



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
M ég sosem találkoztam vérfarkassal. Anyám azt mesélte róluk, hogy rémesen labilis és megbízhatatlan népség. És most, mikor Swanson morogni kezd egyre többször menet közben felmerül a gyanú bennem, hogy ő is egy lehet közülük és épp erre értette azt az egyik vadász, hogy vele kerestették meg a nyomom. Georgia szerint a vérfarkasoknál kevés jobb kopó létezik, még talán a vámpíroknál is élesebb a szaglásuk. Megborzongok a gondolatra, hogy egy fenevad lapul valahol a férfi testének mélyén ami bármikor kitörhet. Inkább a lépteimre figyelek, a rohanásra és próbálom elűzni magamból a negatív gondolatokat. Valamiért segít nekem, együtt pedig van esélyünk túlélni ezt az egészet. Legalábbis nagyon remélem. Nem szívesen feküdnék vissza a kínpadra ugyanis, bár azt hiszem ez érthető részemről. Főleg, hogy nem igen bírom az erős fájdalmat, hosszútávon meg pláne nem.

Ahogy magához ölel, fura mód biztonságban kezdem érezni magam ettől; ahogy védelmezően áll előttem és szinte elveszek a karjában, talán ez is közrejátszik no meg az, hogy egyre bizonyosabban érzem ő sem átlagos, egyszerű halandó ember. Van valami megmagyarázhatatlanul vadállatias a tekintetében, bár csak néha egy-egy lopott pillanatra jelenik meg ez a furcsa fény, ám olyankor farkasszemet nézünk egymással míg tova nem tűnik végleg, átadva helyét a férfinek ismét. Érzem, hogy valami titok lappang itt ugyanakkor van nagyobb bajunk is, minthogy a kíváncsiságomat próbáljam meg kielégíteni és a bennem megfogalmazódott kérdéseket szegezzem neki. A vadászok a nyakunkon és Demoklész kardjaként lebeg fejettünk a lehetőség, hogy mégis felismernek és szitává lőnek vagy valami sokkal rosszabb sors vár ránt. Bele se akarok gondolni a dologba igazság szerint ennél jobban.

Néha-néha meg-megremegek a karjában, ahogy a sorban állók felé közeledő vadászokat hallom. Jobb ötletem nem lévén, mondhatni kétségbeesésemben jön az ötlet és tudom, hogy illetlen kérés, alapesetben nem is tennék így, de muszáj rögtönözni. Ide kevés lesz az, hogy beállt elém, ha idejönnek könnyedén lebukunk és akkor más is megsérülhet nem csak mi ketten. Egy kissé mosolyra görbül ajkam jobb fele, mikor szinte sértődötten morran fel hogy nem kell ezt neki kétszer mondani. ~Egész aranyos, amikor morcosan zsörtölődik.~ Fut át a fejemen egy pillanatra, de már ajkait az enyémekre tapasztja és meg is csókol egyből. Döbbenetes forróság árad belőle, amitől megborzongok hisz éles kontrasztban áll a csípős, hideg éjszakai levegővel. Talán ez az a pont vagy mikor ténylegesen, igazivá mélyíti a csókot, hogy aztán robbanjon nálam is a bomba. Hirtelen nem lesz elég, hogy ilyen közel van hozzám a férfi. Valahogy még többet akarok, s kezem a hajával játszik a tarkóját simogatva; miközben hozzá préselem magam. És azt hiszem ekkor érzem meg odalent is, bizony bizony nem csak bennem váltott ki ez a dolog valamit, hanem őt sem hagyta hidegen a dolog.

~Talán ezért segít?~ Egy pillanatra kúszik csak át elmémen a feltételezés, hogy ezért nem hagyott ott mint ki tudja hány másikat, akit előtte a vadászok kezére adott korábban. Egyértelműen nem ma kezdte az ipart, ezt már első blikkre is levettem. Bár valahol a föld fölött lebegek jelenleg, ez valahol elégedettséggel és melegséggel tölt el és belemosolygok a csókunkba is tőle. Kezem már önállósítja is magát és kezdeném a férfiről lehámozni a kabátot ám kapcsolok, hogy nem vagyunk egyedül; így csak a széles vállát ölelem hogy aztán ismét a tarkóján simogassam a rövidre nyírt haját. Olyan kellemes érzés, ahogy ujjaim alatt érzem őket. Amúgy is szeretem az érintést, a simogatást nem csak adni, de kapni is. Jócskán van igényem az ilyesmire, így talán nem meglepő, ha kilépve a gyerekkorból is rendszeresen kucorodtam anyám ölébe, hogy miközben olvasom a kedvenc könyveim egyikét Georgia a hajamat simogathassa. Szerettem ezeket az igazi anya-lánya pillanatokat.


Éhségem nőttön nő, vágyom rá hogy ne csak csókoljam Swansont, hanem meg is érintsem... lehetőleg minél több helyen. Ám érzem, hogy eltol magától és ahelyett hogy a szemembe nézne a bakancsát kezdi fixírozni mintha valami nagyon érdekeset látna rajta. Én még mindig megrészegülve a csókunktól bámulok rá, vágytól kitágult pupillákkal, merevvé vált mellbimbókkal és nedvesen akár a Niagara... bár hála égnek utóbbi kettőről nem lehet tudomása a férfinek... kivéve, ha... Nem, bele se akarok jobban gondolni abba hogy mi van, ha tényleg képes kiszagolni, megérezni vagy fene tudja hogy mondják ezt a vágyamat.

A szavaira ocsúdok csak fel a vágymámoros révületből és egyből pír önti el az arcomat, melyet a másik köszönhetően éles, természetfeletti érzékeinek igencsak jól láthat a lámpák gyér fénye ellenében is.
- Aha. Az. Az. Jó. - Nyögök ki szakaszosan egy életképesnek sem nevezhető válaszmondatot reakcióként. Jelenleg egyetlen dolgot látok a lámpák fényében, az pedig a pír az arcán és a szeplői, amiket eddig észre sem vettem. ~De helyes szeplői vannak?!~ Most, hogy kicsit pirospozsgásabb az arca a szokásosnál és a lámpafény is az ő irányába vetül - lévén én háttal állok neki - jobban meg tudom nézni magamnak a férfit. És hazudnék, ha letagadnám hogy igenis jóképű egy alak. Akkor is, ha vadidegen, ha korábban levadászott, elhurcolt és a vadászok kezére adott. - Mit fogunk most csinálni? Szerinted visszajönnek még ide? - Koránt sem hiszem, hogy elmúlt a veszély teljesen; de bizonyosan egy időre leráztuk őket. Kocsit kéne szerezni és meglépni mielőbb vagy csak bejutni a klubba, mielőtt a vadászok visszatérnek. Másodszorra tartok tőle, hogy nem lenne ekkora szerencsénk ezzel a mutatvánnyal.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szomb. Márc. 07, 2015 9:08 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
A fene se gondolta volna, hogy ez lesz ebből az egészből.
A hajába akar markolni, fogait a nyakának lágy húsába mélyeszteni; látni akarja a párnán legyezőszerűen szétterülő tincseket, azt akarja, hogy a lány az ő akaratának engedelmeskedjen minden mozdulatával – és egyszerre azt is, hogy neki is jó legyen.
Halk nyüsszenés formálódik a torkában, ám összeszorított fogainak gátján át már nem képes áttörni; miután sikerült eleresztenie a kiválasztottat, a bakancsát kezdte el fixírozni, és próbált minél gusztustalanabb témákra gondolni, melyekkel lelohaszthatta az Ariel iránt lobbant lelkesedését.
Száján még ott ég a csók lenyomata, és ez az, ami igazán összezavarja: a furcsa, meleg érzés, ahogy a vér az ajkaiba tolul – és más helyekre is –, ahogy a világ kibillen a sarkaiból, és a légszomjtól ég a tüdeje.
Ekkor tudatosul benne, hogy jó ideje nem jutott oxigénhez, így most – nikotintól megdolgoztatott légzőszervének legnagyobb örömére – kapkodni kezdi a levegőt, és zaklatottan a saját hajába túr.
Érzi a levegőben a különlegesen édeskés illatú endorfin-párát, és újabb pontot írhat fel ezzel a „Zavarban vagyok” című listájára, mely már így is jócskán bővelkedik ezekből. Viszket – és izzad – a tenyere, mert ismét meg akarja érinteni a lányt, és a farkasa keményen felmorran a tudatában.
És ebben a pillanatban jön rá, hogy voltaképpen nem is a saját vágyait érzékeli, hanem a benne élő szörnyetegét.
A homloka ezer ráncba szalad a felfedezés gondolatára, és legszívesebben pofán röhögné saját magát.
Ezt most te sem gondoltad komolyan, Swanson.
Abszurd egy téma, az egyszer biztos. Soha nem hallott még olyat, hogy a farkas – gazdatestétől függetlenül – rágerjedt egy halandóra – kiválasztottra –, és most mégis furcsán hihetőnek hat az egész, holott a szíve szerint nem veszi be ezt a szarságot; a józanesze mégis mást diktál, és közelebbről is meg akarja vizsgálni a gondolatot.
Felemeli a kezét, hogy megérinthesse a kiválasztottat – és a karján remegés fut végig, mintha valami a tagjába kapaszkodna, féltékenyen és haragosan. A fejét vad, kontrollálhatatlan, kútmély morgás tölti be, és a szíve felpörög, a gyomra görcsbe ugrik.
A blöki az ételt adó kézbe harap.
Ujjait behajlítja, hogy a körmei a tenyerébe vájjanak, és a fájdalommal akarja jobb belátásra bírni a hófehér iszonyatot.
– Egy óra séta innen a lakásom – mondja rekedten. – De akár el is köthetünk egy kocsit. – Amit nem tart valószínűnek, noha megtanulta, hogyan vegye rá az autót arra, hogy lába keljen.
Nem tartja nehéznek a dolgot, most mégis bajos lenne, a hajnal közeledtével ellopni egy járművet; ám még hozhatja úgy a kényszer, hogy megtegyék.
Ismét Ariel felé nyúl, hogy kézen ragadhassa és kihúzhassa a tömegből – semmiképpen sem akar bejutni a szórakozóhelyre, hiszen ott csapdába eshetnének, így marad a lakása, ahol fegyvereket tárol, és végső megoldásként elbarikádozhatják magukat egészen addig, amíg a lányt kihajítja az ablakon menekülés céljából.
Úgy érzi, ennyit tehet érte.
Többet már nem.
És mégis beleszakad a gondolatba, hogy nem tehet már ennél többet; felelősnek érzi magát érte, mint nagyobbik testvér a kisebbikért
(Reggel húgom, este dugom?)
Összerezzen a gondolat súlyától. Körmeit mélyen a tenyere puha húsába vájja, hogy vér sercen az ujjai közül, és ez hozza meg a várt hatást: kitisztul a feje.
– A lakásomra megyünk – jelenti ki ellentmondást nem tűrve. – Gyerünk. – Nem mer hozzáérni; ha megérintené, ismét elvesztené a józaneszét, és az mindkettejük végét jelentené. Ha ismét rájönne a bujagörcs, valószínűleg az első sikátorban a falnak nyomná, és a legszebb pillanataiban érné utol a vég, ha rájuk találnának a vadászok.
Elindul – számítva arra, hogy a kiválasztott ott van mellette vagy mögötte –, és felhajtja a kabátja gallérját, a jelvényét kihúzza a farzsebéből, és a felsője belső zsebébe csúsztatja. A szolgálati fegyvere ott lapul a hónaljtokjában, hamis biztonságérzetbe ringatva őt.

Később...
Kiáltás harsan, és még van annyi ideje, hogy hátrafordulva megpillanthassa az egyik kóbor vadászt – valószínűleg többfelé vált a csoport –, mielőtt a golyó feltéphetné a húsát.
Ahogy felordít kínjában és a sebhez kap, a tenyerét égetni kezdi az ezüst töltény felszíne, és a válla mintha lángba borulna.
Még van annyi ereje, hogy a saját szolgálati fegyverét kibiztosítva előhúzza ép kezével – mindkét kezével tud írni – és elereszthessen egy vak lövést, aztán az egyik épület falának tántorodik.
– A kurva életbe! – szakad fel belőle, és leszegi a fejét. A mellkasa vadul zihál, a feje lüktet, a karja lüktet, válltól az ujjhegyeiig. A fogait csikorgatja.
– Eltaláltam? – kérdezi vacogó fogakkal. – M-mondd, hogy el… eltaláltam. Kérlek. – Érzi saját vérének vassal fűszerezett, kesernyés szagát, és a fájdalomtól felfordul a gyomra.
Legszívesebben hányna.





by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szer. Márc. 11, 2015 6:16 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
M ég az ajkaimon érzem a csókjának ízét, ahogy bizsereg a vágy kémiájától és szórakozottan simít végig rajta ujjam miközben talán kissé bárgyúnak is tűnő, mélázó somolygással nézek Swansonra - pontosabban a szexi szeplőire - és szívem szerint én ezt itt és most folytatnám vele, a falnak nyomva, éhesen húsos ajkába harapva - mint korábban is tettem alig pár perccel ezelőtt - és nem törődve az esetleges kíváncsi tekintetekkel talán még nekiálljak kihámozni a ruháiból is. Ritkán kap el a vágy ennyire, de akkor aztán nagyon... A pillanat azonban elmúlik és amikor fókuszálni bírok végre, meglátom a másik zavarát. Mert igen, a férfi kifejezetten kínosan éli meg a dolog ami miatt én is zavarba jövök és elönti az én arcom is a pír. ~Vajon nem voltam elég ügyes?!~ Merül fel bennem, bár fura mert esküdni mernék, hogy igencsak megörült nekem; kivéve, ha a fegyvere volt az a kemény és hosszú valami, amit a nadrágjában hozzásimulva megérezhettem.

A férfi tesz egy félreérthető mozdulatot felém, ami aztán hamvába hull. Pedig egy röpke pillanatra mintha felém mozdulna folytatást ígérve ám végül mégis másként cselekszik.
- Nekem mindegy, csak csináljunk már valamit mielőtt visszajönnek. - Hagyom rá a döntést, elvégre ez az ő terepe. Ahogy kezemért nyúl, ösztönösen nyúlok én is felé és kulcsolom a kezébe a sajátomat, hogy aztán megindulhassunk valamerre az éjszakában. Van a mozdulataiban valami nagyon is védelmező, ami ösztönös, zsigeri és nem is igazán értem; de nincs most idő azon filozofálni hogy miféle indokok mozgatórugói járnak egyre benne, mert nyakunkon az ellen hamarosan és ha nem érjük el a lakását... nos, bele sem akarok gondolni, hogy mi történhet velünk. Nem, nem pusztán magamat féltem egyedül csak és kizárólag... érzem a férfinek is legalább annyi vesztenivalója van ezzel az akcióval, mint nekem. Ha nem sokkal több. Ha lesz egy szabad percem emlékeztetnem kell magamat, hogy megkérdezzem tőle mégis miért gondolta meg magát és mentett ki a vadászok karmai közül. Nem, mintha nem volnék baromira hálás, hogy nem hagyta hogy rögtönzött villamosszékben kínozgassanak ameddig a testem bírja... de mégis, érdekelne miért mentett meg.

Talán úgy kicsit jobban megismerhetném. Igen, bármilyen beteg ötlet is, de szeretném megérteni és nem csak arra a néhány órára, amíg együtt menekülünk hogy aztán elváljanak útjaink végleg. Egyébként sincs hová mennem, nincs senkim és semmim. ~Talán nem dobna ki, ha megígérem hogy főzök és mosok rá... talán egy kis időre befogadna.~ Bár maga a feltételezés nem igazán állja meg a helyét hisz épp miattam üldözik őt is immáron, úgyhogy kénytelenek lennénk motelről motelre járni vagy akár másik államba átmenni míg elül a vihar. Már, ha elül egyáltalán valaha és nem országos szintű hajtóvadászatot indítanak a vadászok ellenünk. Fogalmam sincsen, hogy mekkora szervezetről is van szó vagy kiket sikerült magamra haragítanom ennyire. Kissé megütközök a nyers stílusán, ahogy odavakkantja mint holmi vezényszavakat hogy hová megyünk és gyerünk. Elereszti a kezem, holott jelenleg az egyetlen biztos pontot az jelentette hogy vasmarkának szorítását érezhettem és ahogy maga után húzva ösztönöz a még gyorsabb haladásra.

Később...
Nem tudom, hogy mióta rójuk az utcákat az időérzékem valahol ott szűnt meg létezni, hogy az adrenalin vadul dobolni kezdett a fülembe, amikor Swanson tényleg, lelkemig hatolva csókolt meg. Azóta se kép, se hang csak sodródom az árral... jobban mondva a férfival és sosem vallanám be, de élvezem kicsit a helyzetet. Azelőtt sosem történt velem ilyen, anyám még a széltől is óvott és most szó szerint többszörösen is fejére állt a világom. És ez csak az első pár nap, mi lesz ezután?! Mindig ez lesz? Kérdések, amiket nincs idő feltenni mint ahogy a választ sem lenne idő megadni rájuk. Ugyanis társaságunk akad, megbolygatva a romantikus idillünket a vadászat alatt.

- Swanson, vigyááázzz! - Kiáltom, de többre nincs időm csak egy ijedt sikolyra, amikor a hátunk mögött settenkedő vadász elsüti a fegyverét. Épp csak észrevettem, de azt is későn már. A megmentőmet találat éri, s fel is ordít vagy inkább vonyít (?) kínjában és a vállához kap. Persze azért visszatüzelni még van ereje, ám hamarosan az épület falának tántorodik a fájdalomtól. Aztán jön a káromkodás és a kérdése, amire visszafordulok a szintén meglőtt vadász felé aki próbálja a hasán lévő sebet markolászva a fegyverét ismét elsütni. Az adrenalin persze dolgozik bennem, s a félelem ezen a ponton átcsap valami másba: tehetetlen dühöt érzek és megtáltosodom. - Neee mERÉSZELD! - Rivallok a férfire szinte már földöntúlivá torzult hangon rikácsolva, miközben úgy érzem a haragom bárkit képes lenne elpusztítani jelenleg. Védtelenek vagyunk és ez a mocsok mégis szemrebbenés nélkül lelőne minket - gyanítom engem nem de Swansont mindenképpen - ezt pedig nem hagyhatom. Úgy érzem tartozom neki ennyivel és igenis meg kell védenem ahogy ő tette korábban, még ha gyengének is érzem magam nem adhatom fel, különben mindketten holtan végezzük.

Hallom ahogy megmentőm a fogait csikorgatja, de muszáj megállítanom a vadászt és inkább rá koncentrálok. Elképzelem, ahogy megállítom a szívét mint a többieknek is ám most felgyorsítva a folyamatot és kihagyva a tüdőket a játékból. A férfi hirtelen kap a szívéhez amikor próbálja meghúzni a ravaszt, ám odáig már nem jut helyette holtan rogy össze. Én pedig a falnak tántorodom, de meg tudok támaszkodni így nem esem össze. Bár csak egyetlen emberről volt szó, szervezetem túlságosan le van gyengülve ahhoz, hogy ne ússzam meg ezúttal is vérző orral és enyhe fejfájással. Visszafordulok megmentőmhöz, aki egy pillanatra azt hiszem eszméletét is veszti így oda is rohanok hozzá, hogy aztán reszkető kézzel simítsak végig arcának egyik oldalán.
- Hé! Hé! Látod? Eltaláltad, már vége! Hé! Shh... Maradj velem Swanson! Hallod? Maradj velem! - Veszem kezembe arcát, kényszerítve hogy rám nézzen és ne merjen elájulni nekem. Fogalmam sincsen, hogy mit csináljak vele; de már a fogai is vacognak rendesen, miközben engem meg a sírás kerülget. Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek nélküle.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Vas. Márc. 15, 2015 3:33 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Az egész teljes mértékben abszurd a számára; hogy néhány óra leforgása alatt gyökerestül fejre álljon az érzelmi világa, olyan meglepő a számára, mintha nemrég közölték volna vele, hogy megnyerte a lottót, és máris mehet a három nullás főnyereményéért. A farkas vágya felzaklatja őt, túlságosan is ahhoz, hogy napirendre térhessen fölötte, és ezen rágódik mindvégig, amikor megjelenik a magányos vadász.
A kiáltás, amit figyelmeztetően kiereszt a torkán, mielőtt lőne, magára vonja Swanson figyelmét, és ez az egy szerencséje; ha nem pördült volna hátra, a golyó átlyuggatja a lapockáját, és a tüdejébe fúrja magát.
Egyenes, vissza nem váltható jegy a pokolba.
Nem tudja, hogy üvöltött-e vagy vonított; annyit bizton képes elmondani, hogy a fájdalomtól kis híján leköszönt az eszméletéről, az ezüst sósavként marja a húsát, az izmait, és mintha megolvasztaná a csontjait. Halk nyüsszenés buggyan fel a torkából, forró, lávaként feltörő epe társul hozzá, és csak nagy nehezen képes leküzdeni a hányingerét.
Máskülönben még a tegnapi reggelijét is kipakolná a bakancsának orrára, és egyáltalán nem nyújtana esztétikus látványt, miközben rekedten nyögve kihányna mindent, ami csak fellelhető a gyomrában.
Vaktában lő vissza, szinte olyan, mintha valaki más húzná meg helyette a ravaszt, és nem hallja a tompa, undorító hangot, ahogy a golyó feltépi a vadász húsát, mert a vér eszét vesztve dobol a fülében.
A kiválasztott dobhártyaszaggató hangon sikít fel – Swanson elsőnek azt hiszi, őt is találat érte –, és ő tudja, hogy végük van, hogy minden elveszett.
Ökölbe szorítja mindkét kezét – ujjai fájdalmasan vájnak égő, iszamós sérülésébe –, és egy ideig nem is hall mást, csak tulajdon rekedt zihálását, mintha a világ egyszeriben ismét kikapcsolna, mint abban a pillanatban, amikor megcsókolta a kiválasztottat.
A szíve vadul dübörög a bordái alatt, és úgy érzi, hamarosan ki is akad, és megáll; a gyomra kavarog, a húsa lüktet, és a vér forrón átáztatja kabátjának anyagát, lecsurog az ingujja alá, a könyökéig.
A fogait csikorgatja kínjában, és igyekszik megállni a késztetést, hogy szánalmas, oldalba rúgott kutyaként nyüszítsen, aztán a fejét hátradönti, nekiszorítva az épület mocskos, graffitykkel szegett falának. A homlokán vékony rétekben izzadság gyöngyöz, a halántékáról végig is gördül egy csepp, koszos sávot húzva az arcának azon felén.
A feje is lüktet, mintha valaki medicinlabdával püfölné koponyájának vastag falát, és a füle, azon felül, hogy sámándobként lüktet benne a vére, észvesztően cseng; mintha egyszerre dobolnának és fújnák éles hangon a sípokat. A hangzavartól felmorran, és csak nagy nehézségek árán tudja kizárni elméjéből a kakofóniát.
Aztán hallja a kiválasztott hangját – az egyetlen nyugtató tényező a világban –, aztán érzi az arcát simító tenyér puhaságát, és belehajol az érintésbe, szánalmasan reszketve, mintha még soha nem élt volna át ekkora kínokat.
Ezüsttel csupán egyszer lőtték meg – a töltény épp, hogy súrolta a kézfejét –, most mégis képtelen elviselni a fájdalmat, és enyhülést keresve törleszkedik a lány kezéhez, égő homlokát a megnyugtató hűvösnek hajtva.
– Jó, jó, veled maradok – mondja, a hangja szinte suttogásnak hat. – Te is maradj velem. Kérlek. – Nyelvével megnedvesíti kiszáradt ajkait, és lehunyja a szemét, átadva magát a pillanatnyi csendnek, aztán beleszimatol a levegőbe.
– Te vérzel – állapítja meg, majd felhunyorog Arielre, és az orrából szivárgó vércsermelyre fókuszál. A torka szárazan kattan, ahogy nyel egyet, és az egyik karjával magához öleli a vékony testet, hogy arcát a nyakához rejtse, és beszippanthassa az illatát.
Minden ízében reszket, és gyűlöli magát, hogy ilyen gyenge ebben a pillanatban.
Hogy képtelen leküzdeni a fájdalmat.
Megpróbál talpon maradni, így Arielbe kapaszkodik, megőrizni vágyván az egyensúlyát; amint sikerül visszaszereznie stabilitását, kiegyenesedik, aztán elengedi őt, és tenyerét a vért okádó sebre szorítja. A forró, bíbor patak végigcsurog a karján.
– Induljunk el – indítványozza rekedten. – Haza kell érnünk, mielőtt feljön a nap, mert világosban nem tudunk elbújni. – Már csak abban reménykedik, hogy Ariel vérének a szagára egy kibaszott vámpír sem tolja elő a pofáját.
Akkor lennének csak igazi pácban.
Elindul – szerencsére már nem imbolyogva –, és próbál mélyeket kortyolni a nyugtató hatású levegőből, és rövidesen visszanyeri elméjének tisztaságát. Hálásan szippant egy újabbat a nem túl jó szagú oxigénből, és életében először örül annak, hogy él.
Hogy élnek.
Mindketten.





by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Márc. 17, 2015 6:30 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
E szemben sem volt tovább rontani a helyzetünkön, de muszáj volt megállítanom a vadászt, bármi áron. Vérfagyasztó az a vonyításnak is beillő üvöltés, amit hallat... s ha eddig nem voltam bizonyos benne 100%-osan, hogy farkas most már bizonyosságot nyertem. Mert a benne élő farkas szenved. Túl sokat nem tudok a vérfarkasokról, csak amit a fantasy könyvekben olvastam, ám az mindben megjelent hogy az ezüst halálos sebzést képes okozni nekik. Fogalmam sincsen, hogy mennyire ment mélyre benne a golyó vagy hogy ennyibe belehalhat-e; de nincs is időm rá hogy ezt kiderítsem. Ugyanis a vadász bár megsérült mégis ránk emeli ismét fegyverét. Ha én nem teszek semmit, esélyünk sincsen a túlélésre. Nem nézek a hátam mögé, de össze-összerezzenek a halk nyüsszögésektől amit hallat; miközben teljesen elborul az agyam.

Aminek meg is lesz az eredménye, a vadász holtan esik össze... csakhogy kis híján saját magamat is kifektettem ezzel az utolsó, kétségbeesett partizán akcióval amikor nekimentem a fegyveresnek még ha csak mentálisan is feszültünk egymás ellen. A lábaim összecsuklanak alattam, hogy ne esek térdre a kezeimmel tompítom az esést miközben enyhén kótyagosan bámulom a holtan fekvő vadászt és félig remegve, félig hüppögve ültem csendben egy darabig a betonon mielőtt magamra nem eszméltem és a megsebesült Swansont keltem fel megnézni. A férfi borzalmas állapotban volt, már vacogott a foga miközben az épület hideg falának döntötte a fejét. Ahogy odarohanok hozzá és reszkető kézzel simítok végig arcának egyik oldalán, érzem hogy nyirkos a bőre az izzadtságtól. Talán láza is van már, a sebéből láthatóan lassan csordogál a vére még most is. Érintésembe belesimul, olyan elveszettnek hat így reszketve, kínok között vergődve; sehol az az erős férfi, aki nemrég magához ölelt erős karjaival.


Kétségbe vagyok esve, a sírás határán az immáron kihalttá vált utcán teljesen egyedül vagyunk, Swanson meg én és a vadász hullája... A férfi olyan gyenge és halk hangon szólal meg, egész megijeszt.
- Shh... itt vagyok, nem megyek sehová. Nyugalom Swanson. - Csitítom szelíden, majd rájövök még mindig nem tudom a keresztnevét míg ő már réges rég tudja a teljes nevem. És ez zavar. - Hogy hívnak? - Kérdezem tőle, ezzel is igyekszem elvonni a fájdalmáról a figyelmét. - Végtére is nem hívhatlak örökké csak a vezetékneveden, nem igaz?! - Kérdezem, ám ez költői kérdés. Igazi választ nem is várok rá tőle. Amikor lehunyja a szemét és elcsendesedik, egy pillanatra megremegek ismét, szám elé téve a kezem és bizony kibuggyan a könnyem.


Én erre nem vagyok képes egyedül, nélküle. Azonban hamarosan hallom, ahogy szimatolni kezd, végül megszólal és félig kinyitva a szemét hunyorog rám. Hisztérikusan nevetek fel, bár inkább sírásnak hat, kezem még mindig a szám előtt van és továbbra is úgy remeg minden porcikám a sokktól, mintha muszáj lenne. Magammal nem is törődök, a szédülésemről már réges régen elvonta a figyelmemet az, hogy Swanson vajon milyen állapotban lehet. Így meglepődve kapok orromhoz, hogy aztán az utcai lámpák gyér fényében meglássam az ujjaimon vöröslő véremet.
- Meglehet. - Bágyadt mosollyal ajándékozom meg, hogy aztán a férfi karjába simuljak és átöleljem arcomat a vállának döntsem.

Megborzongok amikor az izzadtságától nedves arcát a nyakamba temeti. Mindketten reszketünk a sokktól és a fájdalomtól, miközben egymást erősítjük. Én hamarabb találok magamra ebből az állapotból mint ő és ölelem magamhoz csitítva. Hagyom, hogy belém kapaszkodjék, miközben lassan megpróbálok lábra állva elindulni vele. Mert nem maradhatunk itt, ezt mindketten tudjuk. Lassan lépdelek, mert Swanson rám nehezedik és nem igazán vagyok hozzászokva a súlycipeléshez gyenge nőként. Megkönnyebbülten sóhajtok fel, amikor már nem nehezedik rám teljes súlyával és kiegyenesedik; azonban én is belé kapaszkodom továbbra is ügyelve arra, hogy a sebét ne bántsam. Kizárt, hogy most eleresszem; amikor ilyen állapotban van. Úgy néz ki, mint aki bármikor összeeshet megint.
- Navigálj merre menjünk. - Bólintok a felvetésére, bár az is felmerül bennem; hogy már várnak ránk a lakásán vagy minimum széttúrták már, mint a filmekben amikor üldözik a főhőst.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Vas. Ápr. 12, 2015 9:00 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Az egész pillanatok alatt zajlik le: talán másodpercek alatt sül el a fegyver, tépi fel az ezüst golyó Swanson vállát, aztán ugyanennyi idő alatt vijjog fel igazi hárpiahangon a védence, és a rájuk pályázó vadász máris a földön hever, élettelenül.
A fájdalom elviselhetetlen.
Úgy érzi, mintha az egész teste ezüstben ázna; rázza őt a hideg, és a foga átható hangon vacog, mintha láza lenne.
Erőtlenül tántorodik neki a falnak, aztán lecsúszik a földre, és szíve szerint ottmaradna örökre, vagy még tovább is.
Képtelen felállni. Minden erő kiszaladt a lábából, még abban a pillanatban, amikor a töltény a húsába mart, és azóta sem képes összeszedni magát.
A lélegzete riadtan verdes, mint egy kismadár, a szíve azonban ezzel szemben vágtázó ménesként dübörög a mellkasában, a bordák vastag íve alatt, és bassza meg, itt fog infarktust kapni, ezen a kurva, szent helyen, graffitikkel a feje fölött.
– Ne is menj sehová – mondja karcos hangon, miután Ariel leguggolt – vagy térdelt? – elé, és az arcát a tenyerébe fogta. – Megkeresnélek, ha elmennél. – Az érintésbe hajol, védelmet keresve, mint egy megrugdosott kiskutya, és a testét tagadhatatlan reszketés rázza. Fázik, hányinger kerülgeti a fájdalomtól, és úgy érzi, lángra lobbant a húsa, égett szag nélkül.
Aztán a következő kérdésre halkan, kissé rekedten felnevet.
– Ja, igaz, eddig csak Swansonként emlegettél – mondja, miután abbahagyta, és megpróbálja megvonni a vállát, de rá kell jönnie, hogy erre jó darabig nem lesz képes anélkül, hogy behugyozna a fájdalomtól. – Jonah Swanson vagyok. – A Benjamint szándékosan hagyja el; gyűlöli a második nevét, afféle nyűgként viseli minden papírján, és ha tehetné, megváltoztatná.
Csak ne kerülne annyiba.
Aztán leereszti a szemhéját – muszáj, a feje szaggat, mintha belülről kopácsolnának a koponyájában, és a szeme is ég –, és rövid pillanat múltán szimatolni kezd.
Érzi a lány vérének szagát.
A farkas nyála tagadhatatlanul összefut a szájában – sajna, ugyanígy reagál a hús szagára is, ha már itt tartunk –, és kényelmetlen érzés lesz úrrá rajta.
Ám nagyeszű megállapítása hallatán a lány kissé hisztérikusan felnevet – nyilván az idegei már rojtosak –, aztán megnézi, hogy valóban igaz-e az állítás.
Vagyis, Swanson arra gondol, hogy tényleg azért nézi meg.
A lámpa gyenge fényében megcsillan a bíbor csepp Ariel ujján, mint parányi rubint egy alig látható ékszeren.
Aztán csak magához karolja őt, az arcát a nyakába temetve, és beszippantja az illatát.
Jobb, mint a délcegítő whisky; erőre kap tőle, még ha nem is változik Rambóvá, de kétségkívül több vér kering már a lábában ahhoz, hogy képes legyen talpra állni.
Belé kapaszkodva találja meg ismét az egyensúlyát, és sebesült vállát felhúzva, elindul arra, amerre a lakását sejti.
Az a kurva lövés rendesen megkavarta az érzékeit.
– Navigálok – mondja, és bólint hozzá. – Bár egyelőre azt se tudom, merre van észak vagy dél. – Az még hagyján; északkeletet sem tudja, ahogy azt sem, hogy lényegében most hol vannak. Muszáj, hogy a farkas ösztöneire hagyatkozzon; így elindul egy irányba, néha-néha a farkasra hallgatva, miközben megragadja a kiválasztott kezét, és összefűzi az ujjaikat. Tudja, hogy ezzel képes magában tartani az erejét.

Már hosszú ideje kutyagolnak, mire ismerős környékre érnek.
– Nemsokára ott vagyunk – mondja Swanson, és biztató mosolyt küld a lány felé.
Mintegy saját szavait igazolván, megpillantja az apartmant, és kissé felélénkülve, gyorsít a tempóján.
Rövid ballagás után máris a harmadikon állnak, és Jonah a kulcsaiért kotorászik.
Amint sikerül bejutniuk, egyből felkattintja a lámpát, abban a hitben, hogy a lakást már romokban találja – de kellemesen csalódnia kell, mivel a futon ugyanúgy ki van húzva, és a szőnyeget ugyanúgy felrúgva hagyta, mint ahogy reggel volt.
Rengeteg órával ezelőtt.
Mintha évtizedek teltek volna el.
– Légy üdvözölve az agglegénylakomban – mondja, miközben lecsatolja a fegyvertokot a felsőtestéről. Aztán kissé fájdalmas arccal, kibújik a bőrdzsekijéből, és felakasztja azt a fogasra. – Vedd le a cipőd, és nyomás fürödni. Addig előveszem neked az egyik ingemet.





by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Ápr. 21, 2015 4:36 pm



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
B ágyadtan mosolyodom el, ahogy hallgatom a férfit. Aki bár gyenge jelenleg mint a harmat, mégis fogadkozik, hogy megkeresne megint. Van ebben valami végtelenül édes és romantikus, holott valahogy ez az egész leginkább valami üldözős thrillerre hajaz kettőnkkel mintsem romantikus vígjátékra.
- Nem is te lennél, ha másként lenne. - Fűzöm hozzá, hogy szinte el is várnám tőle azt, hogy ne eresszen el. Azután ami történt, semmiképpen. És nem feltétlen arra a lényemet felkavaró muszáj csókra gondolok elsődlegesen. Sosem születtek testvéreim, de valahogy úgy érzem ilyen lenne ha az embernek van egy bátyja akiért bármire képes és viszont, egy fivér pontosan így kellene hogy cselekedjen.

De mi nem vagyunk testvérek, valami mégis óhatatlanul elindult kettőn között, valami amit nem tudok nevén nevezni még, csak érzem hogy ragaszkodást generál bennem a farkas iránt. ~Mert az ugye?~ Nevetséges és kínos lenne, ha rákérdeznék a gyanúmnak engedve és mégsem az lenne. Kissé úgy érzem magam, mintha újra írnánk Piroska és a Farkas történetét... elvégre vöröses barna a hajam. De talán a Szépség és a Szörnyeteg jobban ide illene, azt a történetet úgyis jobban szeretem. Ugyanis hamarosan pontosan azt kell tennem, mint Belle-nek: kitisztítani a férfi sebét aki valószínűleg morogva és üvöltve fogja tűrni mindezt. ~Csak jussunk már oda!~ Gondolom, ráérek a golyó kiszedése után azon filozofálni; hogy vajon életben marad-e a farkas ha kiszedtem belőle az ezüstöt.

Olyan védtelen, ahogy odahajol hozzám, mint valami kivert kiskutya. Érzem a reszketését, hideg mint a jég. Sietnünk kell, mielőtt kihűl teljesen. Meglepődöm, amikor felnevet az elterelésnek szánt kérdésemtől. Valami fura mozdulatot tesz, elsőre rá se jövök mit szeretne. Aztán mégis, úgy tűnik vállát vonogatná ha menne neki. De nem igazán sikerült kivitelezni a dolgot, így nem is próbálkozik vele többször.
- Jonah? Szép név. - Mosolygok, ízlelgetve a férfi nevét. És menthetetlenül is egy film címe - a Jonah Hex - jut eszembe róla. Ott is így hívták a főhőst, aki a szeretett nővel menekült és gyűrte le az ellent. Fura ez a párhuzam, ami minket jellemez. Vagy csak túl sok filmet néztem eddig életemben. Bár közel sem olyan sokat, mint ahány könyvet kiolvastam.

Az idegeim cafatokban mostanra, de csakis miatta nem vesztettem el még a józan eszemet. Ennyi bárkinek sok lenne egyetlen napra, de egy egész életre is azt hiszem. Ahogy magához ölel megborzongok, a lélegzete ingerli a nyakam érzékeny bőrét. A szívverésem is felgyorsul, s lassan másfajta remegés lesz úrrá rajtam a sokk hatás pedig hála Jonahnak eltűnik belőlem. Próbálok segíteni neki, amikor próbál felállni, ügyelve rá hogy nehogy összeessen. Először azt mondja navigál, mégis kiderül azt se tudjuk merre járunk vagy melyik városrészben vagyunk.
- Valahol a külvárosban lehetünk, nincs nálad telefon? Az enyém odalett még a robbantáskor. - Szám vonallá préselődik, mert rám törnek az emlékek. Megrázom a fejem, erővel kényszerítve hogy elűzzem magamtól a gondolatot hogy utat engedjek a fájdalmamnak és összetörjek.

A mellettem lévő férfinek szüksége van rám, ez pedig motivál annyira hogy képes legyek arra összpontosítani amire kell. Majd kisírom magam, ha lesz időnk megpihenni a lakásán. ~Vajon ott keresték már?~ Merül fel bennem, de nem akarok vészmadár lenni; így inkább nem osztom meg ezt a félelmemet vele. Végül mégiscsak megindulunk egy irányba, miközben úgy kapaszkodom Jonah kezébe mintha az jelentené az egyetlen túlélési lehetőséget és belehalnék, ha elereszteném. Láthatólag ő sem akar elereszteni, ami valahol simogatja a lelkem. Az út közben szótlannak mutatkozom, összefűzött ujjainkat bámulom és igyekszem tartani vele a lépést s ha igényli pihenőt tartva megállni kicsit. Így érkezünk meg valahová, amit az otthonának nevez. Egy apartmanhoz érve aztán rákapcsolunk, így gyorsan odaérünk a lakáshoz mely a harmadikon áll.


Míg Jonah a kulcsaival kotorászik én egyre csak a lépcsőházat bámulom és a legkisebb zajra is összerezzenek ijedtemben. Este minden zaj felerősödve kelt bennem félelmet s szám elé kell kapnom a kezem, amikor a közelben egy autó riasztója beindul; hogy ne kiáltsak fel rémületemben. Bármit hallok egyből attól kezdek tartani, hogy értünk jönnek. Nem, mintha rossz lenne a lelkiismeretem; de félek és az életösztönöm igenis munkálkodik bennem még és nem akarok a vadászok karmai közé kerülni ismét.


Amikor végre kinyitja az ajtót lassan lépem át a küszöböt. Félek attól, hogy milyen látvány fog fogadni bennünket, ám kellemesen csalódom: a szoba sértetlen itt biztosan nem jártak még. A lámpa felkapcsolódik, én pedig hunyorogva nézek szét a lakásban. Zavartan állok meg a sarokban, jó érzés a hűvös, biztonságot adó fal a hátam mögött. Ám amikor meglátom, hogy a bőrdzsekijéből próbál kibújni odamegyek segíteni.
- Várj, segítek! - Mondom és ha hagyja, ha nem a lehető leggyengédebben és lassabban szabadítom meg a kabáttól, minél kevesebb fájdalmat okozva számára.


Amikor azt mondja fürdés először nem értem mire érti a dolgot. Végignézek magamon: A barna spagetti pántos top van rajtam, egy kék farmerszoknya és a barna csizmám. Igaz, hogy kicsit koszos lett mostanra mindegyik, de majd kimosom a csapnál és ha megszáradt jó lesz. De igaza van, nem ildomos ha addig mezítelenül mutatkozom előtte. Nem akarom feleslegesen ingerelni és visszaélni a vendégszeretetével. Már így is többet tett értem, mint bárki mióta elvesztettem minden szerettemet. Kibújok a csizmáimból és hálásan megszorítom a kezét:
- Köszönök mindent Jonah. - Mondom, mielőtt a fürdőbe lépnék.


Először a WC-t támadom be, mert órák óta nem volt lehetőségem rá hogy könnyítsek magamon. Aztán pedig kézmosás után nekiállok vetkőzni, a lehajtott WC ülőkére pakolászom a cuccaimat, melyekre alapos mosás is ráférne ahogy nézem, végül pedig beállok a zuhany alá. A kezdetben hideg víz hamar bemelegszik én pedig hagyom, hogy kimosson belőlem mindent.

Nekiállok megmosdani végül, de amikor csúszik a szappan a kezemből és sokadszorra sem sikerül felvennem eltörik nálam a mécses és zokogásba fullad a rám törő érzelem hullám, mely szinte rázza a testemet. Muszáj megtámaszkodnom a falnak tenyerelve, mert szívem szerint csapkodnék most, hogy aztán minél kisebbre gömbölyödnék össze a zuhanytálcában míg folyik rám a víz. De mégsem teszem csak állok így mozdulatlanul, amíg folyik rám a vízpermet szüntelen. Nem tudom, hogy mennyi idő telik el, egyszerűen megszűnik az idő számomra. Csak lehajtott fejjel zokogok, miközben egyre csak folyik rám a víz apró cseppekben elrejtve a könnyeimet. Ha Jonah nem jön utánam, még órák múlva is a víz alatt fogok állni miközben minden meleg vizet elfürdök és talán még utána is.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szer. Május 20, 2015 5:35 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Ó, az a kibaszott ezüst töltény.
Úgy érzi, rágja az a kis mocsadék a húsát, apró fogacskáival, mintha muszáj lenne neki, de muszáj erősnek lennie.
Muszáj kibírnia, ha már itt tartunk, már csak azért is, mert nem mutathatja gyengének magát egy lány előtt, aki számít az erejére, aki az életét az ő kezébe helyezte, és aki most is itt lépdel mellette.
– Mármint telefon-telefon? – kérdez vissza, kezdetnek nem túl érthető nyelvfordulattal, aztán megérti: – Ja, telefon. Nem, nincs nálam, a kapitányságon hagytam. – Ismét megkísérelne egy vállrándítást, de a mozdulattól még mindig érzi a kísértést, hogy összevissza hugyozza magát a kínoktól, így inkább felhagy a dologgal. Nem akar még több és több fájdalmat azzal, hogy feleslegesen mocorog; így inkább a lépésekre és a fej forgatására korlátozódik, hogy navigálhasson, és a továbbiakban tényleg egy szó sem esik köztük, amit ő hálásan fogad.
Van ideje gondolkodni, elámulni azon, hogy a farkasa bevésődött – mert ez nyilván az, mert a farkasa megbolondult, mikor ráérzett a lány közelségére –, és azon is ledöbbenni, hogy egyáltalán ennyivel megúszták a hepajkodást, ami a hátuk mögött maradt mostanra.
Mert hepajkodás, az bizony volt; a fickó, aki őt vállon lőtte, egy volt társa volt, és már az elején rühellték egymást, mondhatni, zsigerből, izomból, csuklóból, nekifutásból, és most megpróbált bosszút állni.
Kis híján sikerült.
Letörli a homlokáról az izzadságot, aztán a kézfejét is megtörli az ingében, ami már csatakosra ázott a vértől, és sóhajt.
A telefonja a kapitányságon maradt, és el tudja képzelni, miféle üzenetek olvashatók most rajta.

Amikor felérnek a lakásajtaja elé, fájdalmas arccal kotorászik a kulcsa után, és eközben felbőg egy riasztó.
Érzékeli a lány félelmét, ösztönszerűen szimatol a levegőbe, aztán csak szusszan.
– Semmi baj – mondja, igyekezvén megnyugtatni őt. – Ha gondolod, kimegyek és kiszerelem. Szerintem az enyém szól.
Mikor nagy nehezen betalálnak a lakásba és villanyt kattint, a megkönnyebbülés szétfut a testében, a vénák mentén. Nyugalom telepszik az elméjére, régen nem érzett nyugalom, és hálásan fogadja a segítséget a kabát levételében.
– Semmiség – krákogja zavartan. Rég hallott ilyen kedves szavakat, furcsa a számára ez a tónus; aztán csak figyeli, ahogy Ariel eltűnik a fürdőszobában, és utána kisétál az erkélyre rágyújtani.
Nevezett erkélyre alig pár lépésre nyílik az ajtó a fürdőszobától, így mindent tökéletesen hall – néhol elmosolyodik –, miközben a jól megérdemelt cigarettáját szívja, és az ébredező hajnalt figyeli, az ég alján elnyúló sápadt pírt, ahogy a nap előkúszik rejtekhelyéről.
Aztán meghallja a semmi mással össze nem téveszthető hangokat, és gyorsan elpöccinti a félig leégett cigarettát, majd besiet. A füst illata láthatatlan lepelként burkolja körbe, amikor három udvarias koppintás után benyit a fürdőszobába.
Amit lát: a hideg csempének támaszkodó Ariel, és a válla megzuhantan rázkódik az elfojtott zokogástól.
Swanson gyomra görcsbe rándul.
– Hé – mondja, majd torkot köszörül. – Hé, semmi baj. – Persze, igenis van baj, de ez a legalkalmasabb mondat eddig, amit a megnyugtatására képes kipréselni magából.
Gondolkodás nélkül lép oda hozzá, és megérinti a vállát, hogy magára vonja a figyelmét.
Érzi a tenyere alatt feszülő, parányi izmokat, a puha bőrt, és hallja szívverésének zörejét.
Aztán: mire felocsúdna, már gombolja is a nadrágját, az inget, és rövid pillanatok múlva már meg is szabadul minden fölösleges göncétől.
– Na, húzódj odébb – mondja, és belép mellé, a zuhany alá. Ösztönös, nyugtatgató mozdulatokkal kezdi el dörzsölni a puha, hamvas bőrt a szappannal, amit az előbb felkapott egy óvatlan pillanatban, és rohadtul örül magának, amiért még nem gerjedt rá látványosan.
Nincs itt az ideje.
– Semmi baj – suttogja a fülébe, és magához karolja őt.
A vízcseppek sok kis tűként vágják a bőrébe magukat.




by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Csüt. Május 21, 2015 2:15 am



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
É rtetlenül meresztem rá a szemem, amikor a telefon kapcsán visszakérdez. Már épp újra belekezdenék a magyarázatba, amikor rájön mire is gondoltam. Persze ilyen a mi szerencsénk, az övé sincs kéznél. Sosem gondolná az ember, hogy ilyenkor milyen jól tud jönni a mobilinternet meg a GPS vagy a Google Map. Amikor látom, hogy a vállát akarja megint rángatni, csak szem forgatok. Az úton nem váltunk több szót, legalább van kicsit időm magamba szállni és megnyugtatni riadt madárként csapkodó szívemet. Túl sok volt ez nekem és az, hogy csak arra kell összpontosítanom hogy a mellettem lévő férfinek legyek támasza vagy hogy tartsam mellette az iramot leköti a figyelmemet és nem kell azon agyalnom ismét, hogy vajon hol lehetnek az üldözőik vagy mit hoz a holnap. Mert, hogy nem tudom.

Máról holnapra élek és nem azért, mert a fiatalok manapság népszerű eszméje szerint "csak egyszer élsz". Nem, egyszerűen én erre rá vagyok kényszerítve. Néha ránézek Jonahra és látom, hogy nincs jól; az izzadtságot egyre sűrűbben törli le a homlokáról és látom az ingét is lassan egyre inkább beborítja a tulajdon vére, ahogy felissza a sebéből szivárgó pirosló patakot. Amikor az utcán megszólaló autó riasztója miatt kis híján szívinfarktust kapok, a férfi próbál megnyugtatni több-kevesebb sikerrel. Ám felvetésére, miszerint kimegy megnézni hevesen rázom meg a fejem. Zöldellő tekintetemben félelem és esdeklés elegye látható.
- Kérlek, ne menj. Marad itt velem! Ne hagyj egyedül. - Végül hála égnek marad velem és inkább a lakásba megyünk be. Miután felérünk a lakásba zavartan állok be a sarokba. Na nem azért, mert úgy érzem rosszat csináltam volna és én lennék a hunyó. Sokkal inkább megnyugtat a hűvös fal és a tudat, hogy valami biztonságot adó és kemény van a hátam mögött nem pedig valaki aki épp el akar kapni.

Azonban mikor látom, hogy a kabátot akarná levenni segítek neki kéretlenül is. Rossz nézni és csak még inkább vérezni fog a karja, ha így erőlteti. Ő talán semmiségnek gondolja, én igenis tudom hogy ez nagy dolog: akár kényszerítették akár csak a kollégái voltak... mégis feladott gyakorlatilag értem mindent. És fogalmam sincsen, hogy miként viszonozhatnám neki mindezt.
- Megmentetted az életemet, odadobtál mindent egy ismeretlenért. Ha ez nem valami; akkor nem tudom, hogy mi az. - Motyogom zavartan elpirulva, mielőtt eltűnnék a fürdőbe és magára hagynám. Nyilván koszos kézzel nem tisztíthatom ki a sebeit, így nem vitatkozom inkább elvonulok megmosdani. Ám eljön az a pont, amikor az eddig gondosan fenntartott gát átszakad és az addig gondosan elfojtott érzelmek most teljes erejükben taglóztak le, így eltörött a mécses és a sírás megállíthatatlanul rázta törékeny testemet. Próbálok úrrá lenni az érzelmeimen, de nem megy.

Törékenynek, esendőnek érzem magam miközben szinte agyonnyom a magány, az egyedüllét tudata... hogy elárvultam. Sehová sem tartozom igazán, senki se vár haza... és ez borzalmas érzés. Bár gyűlölöm a cigaretta füstjének illatát, most mégsem veszem észre annyira magamba vagyok zuhanva. A kopogást se hallom a rám zubogó víztől, így sikkantást hallatok és kezeimet magam elé kapva takarom el magam a belépő férfi elől. Kis híján szívszélütést kaptam ismét, ezt nagyon nem kéne csinálnia. Vissza fordulok a fal felé, a hátamat mutatva neki és némán rázom meg a fejem. De nagyon is baj van, az egész világ megbolondult és ártatlanokat kínoznak és gyilkolnak meg büntetlenül a jó ég tudja mi nevében. Próbálok nem sírni, de nem tudom a könnyeimet visszatartani... inkább elfordulok, hogy ne is lásson így. Nem szeretem, ha gyengének és sebezhetőnek látnak; mert ki fogják használni. Fura, de benne valamiért úgy érzem megbízhatok. Elvégre annyi mindent kockáztatott értem ismeretlenül is. Talán bűnbánatból a korábban történtekért, minden esetre érzem Jonah Swanson egy jó ember... vagy farkas jelen esetben, de ez nem számít igazán... legalábbis nekem nem.

Az érintésére összerezzenek, ahogy megérzem forró tenyerét a vállamra nehezedni. Nagyon is figyelek rá, még ha nem is mutatom kifelé. Igazság szerint, ha lenne merszem hozzábújnék vigasztalást keresve; de nem merek megfordulni, megmutatni mennyire összetört és megsebzett vagyok jelenleg. ~Ugyan mire lenne az jó? Nincs szüksége egy folyton síró, labilis idegzetű lányra, aki még a saját árnyékától is összerezzen. Bőven elég bajt hoztam rá így is.~ Mert jelenleg így jellemezném magamat... a szüleimet és a kotériát is egészen biztos vagyok benne, hogy miattam füstölték ki. Bár fogalmam sincsen, hogy mit akarhatnak a vadászok tőlem, hiszen sosem találkoztam egyikükkel sem azelőtt. Nem értem, hogy miért vizsgálgattak és kínoztak napokon át, mintha nem is volnék emberi lény mint ők. Úgy bántak velem, ahogy állattal nem bánik senki sem. Már, ha valakibe szorult némi jóérzés egyáltalán, láthatólag belőlük hiányzott minden ilyesmi. Talán ezért sem érzek szánalmat egyikőjük irányába sem, amiért megöltem őket. Az első pillanatokban elborzasztott mindaz, amit tettem velük... hogy gyilkossá váltam. Ám mostanra rájöttem, hogy ez pusztán egy dologról szólt: vagy ők vagy én élem túl.


Várom, hogy kimenjen, ám úgy tűnik eszében sincsen. Elkerekedett szemmel bámulom a csempét, mint aki nem hisz a fülének. De nagyon is hallom, amint nekiáll vetkőzni és végül mögém lép a bűnös kis szappant felvéve, amely ezt az egészet kirobbantotta. Engedelmesen csusszanok odébb, hogy aztán tűrjem amint elkezdje a hátamat beszappanozni. Azonban amint hozzám ér, úgy érzem mint akit elektromosság ráz meg. Megremegek a dolog hatására, s mikor azzal nyugtat semmi baj; gondolkozás nélkül fordulok meg és bújok hozzá, ügyelve arra hogy kezeimmel alulról a lapockája alatt öleljem át és ne érjek a sebesült karjához hozzá. Még egy darabig ráz a sírás, így arcomat a nyaka és a válla találkozásánál lévő helybe fúrom és mélyeket szippantok illatából míg meg nem nyugszom tőle teljesen.

Azután is így maradok még pár percig, kiélvezve ezt a kis törékeny békét vele. Az illata megnyugtat, a közelsége biztonságot ad, valamit amire most nagy szükségem van. Bár egyértelműen lóg a levegőben valami kettőnk között és nem feltétlen a korábbi csók miatt érzem így, mégsem a szexuális felhangja erősödik fel a dolognak elsődlegesen... inkább érzem most megint egy atyáskodós és védelmező bátyának mintsem a férfinek, aki közeledni próbálna hozzám olyan értelemben. Érzem, hogy meg akar vigasztalni és most erre is van szükségem; így meghagyom neki tegye oly módon ezt, ahogy ő jónak látja. A kérdés már csak az, hogy Jonah mennyire messzire fog majd elmenni vigasztalás terén. Én semmi jónak nem leszek elrontója azt már bizonyosan tudom, ugyanis hazudnék ha azt mondanám közömbös vagyok irányába. Nem tudom, hogy ez a korábbi csók miatt van-e, esetleg valami kezdőd Stockholm-szindróma vagy valami egészen más; azt viszont igen, hogy ilyen rövid idő alatt sikerült elérnie kötődni kezdjek hozzá. Úgy érzem szükségünk van egymásra és mégsem tudok mit kezdeni az egésszel. Olyanok vagyunk mint két szerencsétlen, akik egymást támogatják.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Szer. Május 27, 2015 9:02 pm


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
Az egész helyzetnek amolyan erős „bassza meg” szaga van, enyhe túlzás nélkül. A válla üvölt, mintha valami marcangolná – talán sok pici ezüst szörnyike, sok pici foggal, minimum három fogsorral –, és ő alig bírja cérnával. Kapott már ennél nagyobb lövést; bevonult egyszer, a hidegháború idején is: kétszer combon lőtték, és aztán ott van az eset, amikor rosszul fogta a fegyvert, és lábon durrantotta saját magát. Persze, hagyományos töltényt használt, de mégis úgy érezte, hogy muszáj lerágnia tulajdon végtagját, hogy ép ésszel kibírja a fájdalmat; most mégis úgy gondolja, hogy ezek a kínsorozatok ezerszer rosszabbak, mint amiket régen átélt.
Ha nem lenne a kiválasztott a társaságában, már nyüszítve gömbölyödne a saját válla köré – megkockázatva azt is, hogy esetleg rommá zúzza minden csontját és belső szervét a művelet kivitelezése közben –, így viszont tartania kell magát.
Ennek dacára mégis engedélyez magának némi fájdalmas fintort – többek közt akkor, mikor a farzsebében kotorászik a kulcsa után, aztán pedig a kabát levételekor –, de gőzerővel törekszik arra, hogy ezen alkalmakkor a lány ne láthassa az arcát.
A farkasa gyanús csendben van – ám azért lelki szemeivel látja, ahogy a lény a két mancsára fektetett fejjel, borostyánszín íriszpárját fixen rajta tartva figyel –, ő mégsem aggódik; amint az otthon füstös melege megcsapta az orrát, kissé már sápadt arcát – ezt betudja a fájdalomnak –, minden gyanúja, minden rossz érzése elpárolog a tudatából. Biztonságérzetbe – nem is oly hamisba – ringatja magát a megszokott mantrával, melyet akkor zümmög, ha borzasztóan elbaszottnak látja az életét.
Azaz minden második napon.
Most is kínosan ügyelnie kell arra, hogy a zümmögést lenyelje, a kínnyüszítéseivel egyetemben; az ádámcsutkája aggasztóan ugrabugrál, és ez kurvára zavarja őt a koncentrálásban.
Talán ezért van az, hogy egyszer kibuggyan egy fájdalmas ah!, amikor hirtelen mozdulattal nyúl a gyújtójáért; szerencsére a lány már nem hallhatja.
Kivonul cigarettázni, és a tüdeje kéjesen sóhajtozik a nikotinadag bevitelekor.
Aztán: hallja a lány szipogásait.
Mintha reccsenést is hallana: egy lélek ezer darabra zúzódását az élet jéghideg kőpadlóján.
Gondolkodás nélkül pöccinti el a cigaretta maradványait – ezért egy repülő is leszállna, de bánja a franc –, és már megy is a fürdőszobához.
Három tiszteletkoppintással jelzi bemeneteli szándékát – és átsuhan megfáradt, kissé már lassan kattogó agyán a gondolat, hogy eltakarja a szemét, de aztán képen röhögi saját magát –, majd belép.
Mire észbe kaphatna, egy rosszabb pornó mozdulatait idézve bújik ki kissé ügyetlenül a gönceiből – fájdalmas hadművelet ám letolni a nadrágot anélkül, hogy az ember megmozdítaná a vállát, és hatalmas csoda, mennyi izom dolgozik a kar környékén –, és átkozza magát, amiért előző nap – évezredekkel ezelőtt – atlétát vett fel a mostanra cafatosra és iszamósra ázott-koszlott ingére.
Bebújik a lány – Ariel, Swanson – mellé, a zuhany alá, és a golyó állhatatosan bömböl a húsában, méltatlankodik a rohadék, amikor a forró víz sorozni kezdi a testét.
– Semmi baj – zsongja Swanson, szándékosan pincemélyre lerántva a hangját, hogy az egészen megnyugtatóvá szelídüljön megszokott haragos basszusa helyett, és aztán ő maga van a legjobban meglepődve, amikor a lány hozzábújik.
A teste érzi az ő testét; érzi a belőle áradó félelmet, az akaratlan testhőt – ami talán nagy jóindulattal is csak a harmincöt fokot éri el, nyújtózkodva, lábujjhegyen pipiskedve –, és érzi az óvatosságot, amivel a lány a lapockája alatt átkarolja.
Az ölelésébe vonja őt, jobbját Ariel tarkójára simítja, és még inkább magához húzza.
– Hidd el – mondja –, hidd el, most sehol nem vagy nagyobb biztonságban, mint itt. – Ezt bizton állíthatja; a füle, ahhoz képest, hogy kitoszott fáradt, még mindig rendkívülien funkcionál; itthon, az engedély hiánya ellenére is, fenntartja korábbi életéből fennmaradt, a múlt töredékeit jelképező fegyverek arzenálját, és tudja, hová kell beékelnie magát, hogy onnan az egész házat bevédje.
Erővel magára parancsol, hogy az agya kapcsoljon ki; aztán már csak, az ijesztő csönddel a fejében – vadászi ártalom –, arra fókuszál, hogy a vér, ha már futkosni akar, inkább a bokájába futkosson, mint máshová.
A farkasa, a borostyánszín íriszű, hófehér bundakabátban pompázó vadállat féltékenyen, éberen figyel a tudata leghátsó szegletéből, és halkan felmorran a fejében, amikor ő, Swanson végigsimít a lány hátán, a gerince ívén, aztán a derekára csúsztatja a tenyerét.
Noha a teste mást akar mondani – egyelőre, hála a mennyeknek, sikertelenül –, ő maga mégis dögfáradt, és többet nem akar, mint a lány közelét – ettől megnyugszik, a fájdalom, a forró víz korábbi kártékony hatása ellenére, már elnyugvóban. Már nem üvölt úgy, mint megérkezésükkor – óráknak tűnik az a pár perc –, és Swanson egy megkönnyebbült kis sóhajt ereszt ki összezárt fogai közt.
– Nem fognak bántani – mondja, a csendes ölelés után, és a pár percnyi hallgatástól kissé rekedtek a szavai. – Nem fogom hagyni, hogy bántsanak. Ezt az egyet megígérhetem, biztosra.




by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Csüt. Júl. 09, 2015 1:11 pm



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
N em tudom, hogy mivel érdemeltem ki Jonaht, a kedvességét mert értetlenül állok a tény előtt, hogy a történtek ellenére - hisz láttam mire is vagyok képes - nem fél a közelemben lenni. Ha elfuthatnék magam elől, én biz' Isten megtenném. Félelmetes és labilis a képességem, nem véletlenül nem használom. Csak átölelem, hozzá bújok és hagyom had legyen a támaszom: az erős, védelmező férfi akire most szükségem van; én pedig a gyenge, törékeny nő. Mondhatni, ez egy win-win felállás hisz én is jól járok, meg az ő egója is nőhet. De van egyfajta keserédes szájíze a dolognak, bár ne így kellett volna megtörténnie a dolgoknak.

Fura, de a ránk csobogó víz ellenére is érzem, hogy Jonah testhőmérséklete nagyon magas, mintha lázas lenne. Talán olyan 40 fok körül lehet, de mivel nincs nálam hőmérő csak tippelek. Mielőbb ki kellene szednem belőle a golyót, mert ha seblázat kap komoly baja is lehet. ~Egyáltalán megbetegedhetnek a vérfarkasok?~ A gondolataim csapongva járnak, vicces ez az egész. Egyáltalán nem ilyennek festette le a családom hogy milyenek is a vérfarkasok. Lobbanékony, vad és vérengző lényeknek állították be őket, mégis sorban cáfol rá Swanson mindarra amit eddig tudtam vagy feltételeztem róluk. A férfi meglepően nyugodt a történtekhez képest, mintha tudta volna, hogy mit vállal be a megmentésemmel.


Amikor simogatni kezdi a tarkómat és azon a megnyugtatóan mély, szinte már hipnotikusnak ható hangján szólal meg nem kell sok idő, hogy megnyugodjak. Hinni akarok neki, abban amit mond és működik a dolog. Mióta fenekestül felfordult az életem egyedül vele éreztem magam biztonságban igazán. Hogy nem kell rettegnem 0-24, hogy mi lesz ezután.

- Tudom. - ~Érzem.~ Bár ezt csak magamban teszem csupán hozzá. Ennél bővebben nem hiszem, hogy ki kellene fejtenem neki a dolgot. Szerintem pontosan érzi ő is, hogy bízom benne és hiszek neki. Jólesően borzongok meg, amikor a gerincem mentén simít végig kezével. Olyan vagyok, mint valami bújós kiscica, most hálásan dorombolnék ha képes lennék rá. De egy csak egy apró puszit nyomok a szája szegletébe. Ez nem csók még, de egy szimpla arcra puszinál azért mégis több egy leheletnyivel. Nem tolakszom, eszemben sincsen rámászni vagy ilyesmi. Sosem voltam az a tipikus Femme Fatale típusú nő, inkább az a visszafogottabb fajta. Nem igazán vagyok ugyanis exibicionista típus. - És köszönöm, mindkettőtöknek. - Azt hiszem ezzel bőségesen utalok arra, hogy tudom mi és mégse kell kimondanom a dolgot és így nem kínos. Szívem szerint még órákig maradnék így vele, hagynám hogy kimosson belőlem minden félelmet, bizonytalanságot a víz és megszűnjön az idő számomra.

Amikor azt mondja, hogy nem fognak bántani, mert nem hagyja; ismét csak elhúzódom tőle - nem, nem bontakozom ki az öleléséből továbbra sem - csupán csak annyira, hogy az arcába tudjak nézni. Látni akarom a tekintetét, a lelkének tükreit és megérteni miért óv ennyire. Bár nem tettem semmi rosszat és igazából áldozat vagyok; mégis nem érzem úgy, hogy megérdemlem ezt tőle. Hisz nincs semmi, amivel viszonozni tudnám irányába a dolgot.
- Miért? Miért vagy ennyire jó hozzám? - Kérdezem tőle, bár kétlem hogy elárulná a valódi, háttérben húzódó okot. Azt, ami valójában motiválja és hajtja; ami arra készteti, hogy önmagát is bajba sodorva segítsen nekem. Nem akarom, hogy neked is bajod essen miattam Jonah. - ~Még valakit nem veszíthetek el! Csak te maradtál nekem!~ Nem folytatom tovább, nem állok még készen rá, hogy hangosan is kimondjam ezt. És nem is biztos, hogy ki kellene. Talán egyikünk sem áll még erre igazán készen.


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Kedd Júl. 21, 2015 12:13 am


Ariel McDonald
Your weakness is clear now; I see your kind eyes.
A picsába az egésszel.
Másra sem vágyik már, mint bekucorodni a lánnyal a takaró alá, a testmelegébe vackolni magát, és addig aludni, amíg a fájdalom el nem halványodik, véglegesen.
Szüksége van a kiadós pihenésre – kimerült mind fizikailag, mind pszichikailag –, és ha ezt Ariel közelségében képes csak elérni, hát egy kavics.
Tudja jól, hogy mi mindent kockáztat ezzel, mégis megcselekszi azt, amit szükségesnek – vagy egyenesen létfontosságúnak – tart, és gyűlöli magát érte.
Ki nem állhatja tulajdon személyét azért, mert így kihasználja őt – ez a legjobb szó rá valaha –, hogy lubickol a társaságában, mint egy kibaszott bébifóka, és a lehető legnagyobb veszélynek teszi ki, amit egy ember elviselhet.
Fáj az, amit érez, egyszer s mind kibaszott felemelő, mintha beszívott volna egy kiadós marihuánadagot; érzi a felelősség súlyát, a következmények nehéz aromaként hálózzák be az agyát, és a gyomra állandó görcsbe csomózódott, mióta a lakására értek.
Mégsem képes kirúgni a lányt, hogy az menjen a saját feje után, a maga által kitaposott ösvényen.
Képtelen rá. Kötelességének érzi, hogy védje őt, hogy óvja minden egyes lépését, és egyszerre tartja nyomorultnak és felszabadultnak magát ezért.
Úgy karolja őt át, mint a hímes tojást; óvatosan simít végig a derekán, aztán már végig, a gerince mentén, és ő maga borzong bele abba, hogy képes ilyen gyengédséggel kezelni a lányt. Tudja magáról, hogy amihez hozzáér, az porrá omlik, hogy a legapróbb szorítással is véraláfutást rajzol fel az emberek bőrére, mert képtelen uralkodni a haragján, és a lány mégis megbízik benne, a testével kér tőle védelmet, a testbeszéddel, és ő megadja neki.
A hangja a lehetetlen mélységekig süllyed le, ahogy megpróbálja őt megnyugtatni, cirógató duruzsolás, a tarkóját simogatja, és az ujjai felfutnak a nedves hajtincsek közt, hogy a tenyere megállapodjon a feje búbján. Csóknak aligha nevezhető rebbenéssel érinti ajkait a lány homlokához, és eddig biztos nyugodtsága most kezd feloldódni, a zuhany záporozó vízcseppjei alatt.
Remeg minden tagja, és mégis érzi, ahogy Ariel lassan megnyugszik. Szinte érzi a pórusaiból áradó nyugalmat, és ez jó.
Nagyon jó.
Halványan elmosolyodik az egyetlen szóra.
Tudom.
Hát persze, hogy tudja. Swanson minden erejével azon van, hogy a lány biztonságban érezze magát. Beledöglene, ha ezt képtelen lenne elérni.
Túlságosan is fontos lett számára.
Indokolatlanul fontos lett, mintha csak így akarta volna valaki.
Állj le a nyálkás szöveggel, Swanson.
Aztán Ariel a szája szegletébe helyez el egy puszit, amitől Swanson egy pillanatra megzavarodik.
Nem tudja, hogyan viszonozhatná a gesztust, így csak összetámasztja a homlokukat.
Furcsa, megnyugtató pillanat ez.
Mintha egy másodperc töredékéig enyhülne a fájdalom a vállában, és ő ezért rohadtul hálás; elcsukló lélegzetet vesz megkönnyebbültében, hogy a kínjai mintha takaréklángon égnének, és kurvára odavan most, teljes egészében.
Ha nem kapaszkodna a lányba, egyszerűen beseggelne a zuhanytálca sarkába, és csak nyüszögve vegetálna.
Aztán Ariel következő szavai kizökkentik a mélázásból.
– Ah, hogy? – kérdez vissza, aztán hunyorogva kapcsol. – Ó, a kis dögöm azt mondja, hogy semmiség. – Farkasvigyort villantana rá, de az erejéből csak egy fájdalmas, halovány mosolyra futja. – Igazán semmiség – mondja, a szavak végére elhalkulva.
És ahogy biztosítja saját céljai felől őt, Ariel felnéz rá, miután egy kissé elhúzódott.
A kérdései zavarba hozzák Swansont.
– Ez egy olyan kérdés, amire nem tudok válaszolni – feleli, valamilyen szinten az igazsághoz hűen. Egyfelől fogalma sincs, miért kockáztatja érte az életét, a tulajdon testi épségét, azon felül, hogy mégiscsak egy bajba jutott hölgyről van szó; másfelől viszont talán a tartozását akarja leróni.
Régen vadászként funkcionált, embereket ölt, és --
És faszság.
Egyszerűen csak védeni akarja őt.
Ha már megmentette az életét, hát nem eresztheti szélnek, mint egy megunt papagájt, hát nem?
– Nem fog bajom esni – biztosítja a lehető legkomolyabb hangját elővéve, aztán elmosolyodik. – Nem hagyom, hogy bajod, bajom, bajunk essen.
Nem akaródzik elengedni őt; kínosan hosszú pillanatokig viaskodik önmagával, mielőtt elhúzódna tőle, hogy rövid csutakolás után kilépjen a zuhanytálcából, aztán nyújtózkodik – az arca megvonaglik a fájdalomtól, rövid pillanatokig – a törölközőjéért, és gyorsan a dereka köré csavarja.
– Várj itt – mondja a lánynak –, kiszaladok neked valami törölközőért.
Azzal kisiet, hogy pár pillanattal később egy megviselt, de tiszta frottírral térjen vissza, amit készségesen, akár egy pincsikutya nyújt a kiválasztottnak, és lopva megérinti az arcát, kézháttal cirógatva végig a hamvas, sápadt bőrt.
Rámosolyog.




by Nadiya

Jonah Benjamin Swanson
II. Olympia Falka
Brother of the Moon

Jonah Benjamin Swanson
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : ○ the beast howls in my veins
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Tumblr_n3xair9PHn1rjtijmo7_250
Play-by : Jensen Ackles
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : vérfarkas
Posztok : 115
Kor : 367 év
Lakhely : Olympia
Rang : II. olympiai falkatag
User neve : ozzie
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : sosincs egyedül, egyezzünk ki ennyiben.
Különleges képesség : alakot vált, mesterien kiabál, és tud pókerezni. na ki a jani?!
Foglalkozás : nyomozó (hadnagy, bűnügyi)
Felöltött alak : száznyolcvanöt magas, zöld íriszű férfiállat
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   Pént. Aug. 21, 2015 5:51 pm



The Beauty and The Beast


Ariel & Jonah
B elesimulok Jonah karjaiba és olyan tökéletesen illek oda - a sérülése miatt kissé fura pozíció ellenére is -, hogy az már egész hátborzongató. Végig is fut az elektromosság érzete a gerincem mentén, ám ez mégis inkább kellemes érzés mintsem kellemetlen valami. A férfitől pontosan azt kapom, amire szükségem van: biztonságot és védelmet. Jól esik az a sok gyengédség, amit kapok tőle kéretlenül is és rémesen hálás vagyok érte. Ugyanakkor érzem, hogy ő szinte egész testében remeg; testének hihetetlen forrásága ellenére is olyan, mintha fázna. Egyik kezemet óvatosan a homlokához emelem és leellenőrzöm, hogy még mindig tűzforró-e.
- Azt hiszem kezdődő seblázad van. Mielőbb ki kéne vennünk belőled azt a golyót. - Jegyzem meg, bár eszemben sincsen elereszteni és szívem szerint örökre így, összebújva maradnék vele a víz alatt amíg csak el nem fogy az összes meleg víz a bojlerből... mégis tudom jól, hogy az önzőség volna részemről. Elvégre miattam sérült meg, engem akart védeni.

A puszi, amit a férfi szájának szélére adok talán kissé bizonytalanul úgy tűnik nem csak engem zavar össze, Swanson is úgy néz ki, mint aki nem tudja mi legyen a következő lépés. Elszégyenlem magam. Már épp kérnék elnézést egyből, ám amikor megérzem a homlokát az enyémen mégsem szólalok meg. Olyan megnyugtató, örökkévalóságnak ható pillanat ez. Eszemben sincsen tönkretenni azzal, hogy kinyitom a számat. Helyette Jonah arcának egyik felén simít végig pilleszárnyként a jobbom. Nem csinálok semmi egyebet, mint a vízcseppeket letörölgetem róla és ezzel egyidejűleg simogatom meg arcát. Tekintetemmel egyidejűleg a jobb hüvelykujjam bátortalanul végigsimítva rajtuk, lassan fedezi fel a férfi vonásait: a húsos ajkait amik férfi létére kifejezetten előnyösek neki, a szeplőit melyek szinte egész arcát tarkítják és csak közvetlen közelről nyújtanak igazán felemelő látványt; hogy aztán végül visszahúzva kezemet arcától a cukorborsót idéző zöld íriszekbe mélyesszem a saját, egyedi és behatárolhatatlanul zöldes színű szemeimet egyetlen szó nélkül. Most érzem, nem kellenek ide szavak, a tettek és az általuk kiváltott érzések ezerszer inkább beszédesebbek.

A szerény válaszára csak egy hasonlóan halvány mosoly a jutalma, azt hiszem sosem leszek képes meghálálni neki azt, amit értem tett. Nőből vagyok, és mint olyan rendkívül kíváncsi fajta ami ráadásul időnként nagy pofával is párosul. Így talán egyáltalán nem meglepő, hogy kérdezgetni kezdem amint képes vagyok rá. Az agyam folyton jár valamin és hajlamos vagyok sokat beszélni is, ha hagyják. Ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy ne tudnák hallgatásba burkolózni. Furcsa, szokatlan érzés lesz úrrá rajtam: aggódom a férfi épségéért. Érdekel a hogyléte és nem pusztán azért mert megsebesült. Meg akarom védeni, vigyázni rá... és ki tudja, talán meg is szelídíteni kicsit a benne szunnyadó Vadállatot. Swanson lerombolta a vérfarkasokról korábban bennem kialakult képet, bár igaz vehemens ám mégis szöges ellentéte mindannak amit hallottam a fajtájáról. Ahogy beúszik a királyi többes és burkoltan, de ki mondja "mi" megborzongok tőle. Jólesően.

Nem akaródzik elengedni őt, ám mikor érzem elhúzódna én is éppen így teszek megkönnyítve a dolgát - elvégre nekem van két ép kezem -; hogy aztán a mosakodásban is besegítsek neki.
- Várj, Jonah! Óvatosan! Had segítsek! Inkább majd én, jó? - Kérdem, és ha hagyja ha nem átvedlem gondoskodó nővérkébe óvatosan megmosva a hátát és mindenét amit egy kézzel nem érne el, végül lemosva róla a maradék koszt és szappanhabot is. Teljesen elfelejtkezem róla, hogy nekem igazából még mindig zavarban kéne lennem Jonah előtt hiszen meztelen vagyok akárcsak ő. Egyszerűen nem arra fókuszálok, hogy milyen érzéseket vált ki belőlem a(z) - egyébként megdöbbentően tökéletes - teste, hanem hogy segítsek neki a mosakodásban mert fél kézzel se gyorsan, se fájdalommentesen nem menne neki. A karomat nyújtva - mintegy támasztékként, hogy bele kapaszkodhasson - segítem a férfit, míg kiszáll a zuhanytálcából és a dereka köré tekeri a törölközőjét.

Nem telik bele sok idő, és Jonah visszatér egy másikkal amit átnyújt nekem. Én pedig zavartan elpirulva veszem át tőle, hirtelen nem tudom hogy tekerjem magam köré. Egyszerre zavar hogy itt van és néz, miközben pontosan tisztában vagyok vele együtt zuhanyoztunk, így valószínűleg látott mindent belőlem. Egy kósza, nedves hajtincset söprök ki arcomból, miközben elmosolyodom a kedves gesztusától és viszonozom a felém küldött mosolyát. Összeszedem magam és egy nagy levegő vétel után magam köré tekerem a törölközőt nem törődve azzal, hogy eközben a férfi mennyit lát belőlem. Kiérve a szobából az ágy szélére ülök, lábaimat magam alá húzom ahogy otthon is szoktam. Kezdetben csendesen figyelem a férfit és amit épp ténykedik, de aztán csak megkérdezem tőle:
- És hol az elsősegély doboz? Vagy mivel kell kivennem a golyót belőled? -


Ariel McDonald
Kiválasztott
Bite me, honey!

Ariel McDonald
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : CARRIE 2.0 by Jonah
Gif vagy kép : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 86346.15
Play-by : Sophia Bush
Vonal1 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Faj : kiválasztott
Posztok : 53
Kor : 19
Lakhely : Seattle
Rang : » Bite me, honey! «
User neve : Kriszti
Vonal2 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Családi állapot : árva
Különleges képesség :
VÉRIRÁNYÍTÁS: A képesség lényege, hogy a birtokosa az élőlények szervezetében/testében lévő vért képes irányítani. Ennek segítségével akár marionett bábuként képes másokat irányítani vagy akár meg is ölni (Képes megállítani a vér áramlását, ami az illető halálát okozza és szívmegálláshoz vezet). Azonban a képesség hosszú távú vagy túl gyakori alkalmazása a birtokosában tesz kárt, spontán orrvérzést, ájulást/eszméletvesztést okozhat, melyet csak több napi, tartós pihenéssel és folyadékpótlással lehet stabilizálni. Súlyos esetben az illető használó halálát is okozhatja.

Foglalkozás : Harapásfüggő házi kedvenc
Felöltött alak : "It's like you're screaming but nobody can hear you."
Vonal3 : Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle 3rZvgf4
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle Empty
Vissza az elejére Go down
 
Mi lett volna, ha?! || Ariel & Jonah, Seattle
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonah and Zeph
» Jonah & Amyntas
» Bro, you should see me in a crown | Jonah & Fenrir
» It's not so wise, if you try to run || Adramelech vs. Jonah Swanson
» Two feet standing on a principle || Elysium & Jonah Swanson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Other times
Alternatív játékhelyszínek, hogy a fantáziád szárnyalhasson
 :: Alternatív játékok
-