Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Amistr&Hadraniel

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Tárgy: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 14, 2015 9:36 pm

Lepillantok a vékony csuklómra fonódó karórára. Mennyi ideje is várok már? Fél óra? Erősen szorítok rá az íróasztal szélére, és dühösen pillantok ki a szemben lévő ablakon. Kezd besötétedni, a nap utolsó sugarai narancssárgára színezik az égalját. A szemem elé táruló látvány egy rövid ideig elvonja a figyelmemet arról az aprócska tényleg, hogy kezdem elveszíteni a türelmemet. Pedig megfogadtam, hogy ez soha nem történhet meg vele szemben. Nem fogom kimutatni, hogy fel tud dühíteni. Oh, pedig nagyon is sikeres ebben. Talán a legsikeresebb, és a legszomorúbb tény számomra az, hogy ezt Ő nagyon is jól tudja. Elég csak a szemembe pillantania, a testmozdulataimat figyelni... az egész lényemből süt a méreg, amit iránta táplálok.
Az izmaim meglazulnak és az asztalon lapuló papír halomra pillantok. Fogalmam sincs mit kéne ezekkel kezdenem. Pár órája telefonált, hogy este hétkor bizony szüksége van rám. Ne merjek elszökni, mert nagyon meg fogom bánni. Nem vitatkozhattam, pedig szerettem volna. Éreztem, hogy kezdem elérni azt a határt, amit ha túllép a pofátlanságom... akkor azt nagyon meg fogom bánni. Merészségem mértéktelen vele szemben, de ez most már sok lett volna. Így is tettem a mai napomról. Ellógtam, de ő nem szólt rám. Már-már kezdem azt gondolni, hogy milyen jó hozzám. Aztán eszembe jut, hogy ez még sem teljesen igaz. Elég, ha csak eszembe jut az, miért vagyok itt. Milyen vagyok neki... és máris helyére billen a kialakított képem Hadranielről.
Itt vagyok. Ideértem a megbeszélt időpontra. Vajon, most nekem kellene majd megszidnom, hogy miért ilyen neveletlen? Igen. Ezt kell tennem. Ugróiskolát játszik, az idegrendszerem járólapjain.
Idegesen túrok a kiengedett, hullámos szőke loknijaimba, és az ablak elé sétálok.
A várost már kivilágították, az utcák fényárban úsznak. Újra, talán már ezredszerre nézem meg mennyi ideje is várok rá, de ezzel csak azt érem el, hogy az a bizonyos pumpa még jobban felmenjen bennem. Az ajkaimat kezdem el rágni, ökölbe szorul a kezem.
- Idióta. - Szalad ki a számon, egy halk sóhaj kíséretében, ami bepárásítja a csillogóra pucolt ablakot.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 14, 2015 10:11 pm

Nem tudom mi a nagyobb kihívás mostanság az életemben... A hírnév vagy a tény, hogy tanítványt vettem magam mellé. Pardon... Ágyast. Két vagy kétezerötszáz éve lehetett utoljára tanítványom...? Egyszerűen nem volt ínyemre a dolog. De valamiért ez a lány egészen más tészta volt. Amikor megidézett, hogy alkut kössön velem, akkor megfogadtam magamnak, hogy nem engedem majd ki a látóteremből, ha meghal. A lelke úgyis én általam került le, ez a lány meg nemes egyszerűséggel túl naiv és ártatlan volt ahhoz, hogy démonná legyen. Persze, tudom én is, hogy mit tesz a száz év lent, de... A kis hülye félrenyelte az almáját, én meg mindent eldobva rohanhattam Derekhez szívességet kérni, hogy pozíciómból adódóan tegyen kivételt. Amistrért tettem és neki nem vagyok hajlandó elmondani ezt. Mert elveszett volna az esszenciája is a lényének a tűzben. Ágyasomként viszont járnak kiváltságok neki. Amiről nem feltétlenül kell tudnia.
Kurva forgalmi dugó. Röpke egy órát anyáztam, bagóztam, partiztam a kocsimban, mert valami Tajgetosz-pozitív kis csirke ma akart a villanypóznára tekeredni a crossmocijával. Megy a lelke lefelé úgyis. Késésben vagyok erősen az irodámból, aminek meglesz a maga böjtje. Amistr nem éppen sikeres abban, hogy a nyelvét a szájában tartsa, én pedig mint mestere majd teszek szépen ez ellen. Túl bátor, túl pofátlan. Ami tetszik is nekem, mert szórakoztató és izgató amit művel sokszor. Valamint ugyanilyen rohadt dühítő, ahogy penget az idegeim húrjain. Ahogy végre leérek a mélygarázsba, lezárom a Maseratim és a kamera vakfoltjához sietek. Liftezzen az akinek angyal volt az anyja, füstölögve megyek fel.
Teljesen hangtalanul érkezem mögé. Látva, hogy szemléli a város fényóceánját. Innen még a Valve épületét is lehet látni szépen. Ahogy megszólal, úgy csúsztatom a kezeim a derekára és simulok hozzá hátulról.
- Ha azt hiszed, hogy nem tartalak szemmel, akkor mélységes tévedésben élsz, drága Amistr. Hová is mentél napközben anélkül, hogy szóltál volna? - szinte negédes hangon világosítom fel, de a kérdésemre megkeményedik a hangom és felveszi a jól megszokott domináns töltetét. Velem ez a huszonöt éves kis fruska nem fogja a bolondját járatni.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 14, 2015 11:00 pm

Sóhajtozok, izmot feszítek, forgatom a szemeimet, és reménykedek abban, hogy ennek köszönhetően minden mérgen tova illan. Annyira szeretném, ha így történne, de ez nem egy álom, nem egy csodálatos mese, aminek happy end a vége. Így tovább gőzölgök a levemben. Rengeteg ötlet felmerül bennem annak a kérdésnek a megválaszolására, hogy Hadraniel, mégis miért késik. Két kezem kevés lenne hozzá, de egyetlen egy feltételezés biztos nem szerepel benne: az pedig az, hogy saját hibáján kívül történik mindez. Meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg dugóba keveredett. Nyakamat tenném rá, hogy direkt csinálja. Ezt kapom azért, mert olyan "csúnyán" viselkedtem napközben. Ha én játszom az Ő idejével, akkor a válasz pont ez lesz. Csodálatos naiv gondolataim támadnak, amíg az ablak előtt elrévedve szemlélem az elém táruló világot.
Keresem a logikát a büntetéseimben, és okosnak képzelem magam, mikor azt hiszem, minden úgy lesz, ahogy én azt szépen elképzeltem. Mindez szépnek, és jónak hangzik. Tudhatnám, hogy pont ezért nem úgy fognak alakulni a dolgok, mint ahogy én azt szeretném. Mégis küzdök, és ellenállok neki. Ezért nem fogom most sem szó nélkül hagyni, a mai kis játékát. Hiszen, én valójában nem tettem semmit. Teljes meggyőződéssel állíthatom. Csak egy kis séta volt. Terep felmérés, kalandozás, mi egymás. Ha rákérdezne rögtön ezt vágnám rá, határozottan. Hiszen mindig határozott, erős és dacos vagyok. Egészen addig, még ilyet nem csinál...
A gondolataim kalandozásának megvan az előnye, és a hátránya. A hátrányát érzem leginkább. Kiragad a valóságból, és ezzel együtt leszáll minden védelmem, amit ellene állítottam fel.

Ijedten szorítok rá a derekamra fonódó idegen kézre és rúgok hátra, hátha sikerül valamilyen testrészét eltalálnom, a rám támadó személynek. Az agyam már menekülési tervek után kutat, és mélyen szidom magamban azt az átkozott Hadraniel-t, amiért nem volt képes időben ideérni. Ekkor talál el a felismerés - még időben -, megpillantom az ablak üvegén kirajzolódó arcot. Az orromig eljut a jellegzetes illat, és végre a tudatomba is beférkőzik a jól ismert hang, ami cseppet sem barátságos, mondhatni rideg. Egy rövid, leheletnyi ideig hagyom elernyedni a testemet, hogy átjárjon a megnyugvás. Aztán rögtön meg is feszül, felépítve mindent, amit egy ilyen kis akcióval sikerült lerombolni. Összeszűkült szemekkel pillantok a tükörképére, és mozdulatlanul hagyom, hogy átöleljen. Hogy lehettem ennyire hülye, hogy kivetkőzzek önmagamból... pont előtte?
- Ha szemmel tartottál, nagyon jól tudod merre jártam. - A hangom egy árnyalatnyival vékonyabban, mint szeretném. Az iménti produkciómnak köszönhetően, még egy apró remegés is felfedezhető benne. Természetesen kibújok a konkrét válaszadás alól.- Inkább, én kérdezhetném, hogy te merre voltál? Tudod, hogy hány óra van? - Tekintetem szemrehányó, és úgy tűnik, újra elfelejtem azt, hogy éppen kinek is a karjaiban vagyok.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 14, 2015 11:52 pm

A kocsiban tobzódva van időm gondolkodni is bőven, nem csak szokásos őrültségeket művelni. Az utóbbi hónapokban gyakran tettem ezt, főleg ha Amistr távol van tőlem. Itt van ez a lány, aki mindent elveszített, már a családjától is szinte undorodik. De még így is, valamiért nem lettem volna képes arra, hogy egy évszázadra a kínzásoknak vessem oda őt. Inkább kértem egy merészet, effektíve olyat, amit valószínűleg másnak nem is engedtek volna meg. Kaptam cserébe egy villámot egy láncra verve, aminek a másik vége a kezemben volt.
De még nem ismer eléggé ez a kis önfejű valamicsoda. Közelebb vagyok a négyezerhez, mint a háromezerötszázhoz és én életemben nagyon is jó ember voltam. Túl jó is talán. Bukni is csak azért buktam, mert túl nagy a pofám. Olyasvalakivel próbál versenyre kelni, aki nyíltan kikelt a Mennyben azért, mert Mózesre bízták a tíz parancsolatot. (És lám, tessék, mi lett a vége? Rohadtul igazam lett! A mellette lévő kecske jobb őrzője lett volna...) De végtelenül szórakoztató, ahogy nem kérdez csak harcol. Más nem merészelt volna ilyet tenni velem szemben soha sem. De ők eleve végigjárták az idejüket és beléjük égtek az alapok. Hogy a sör nem ital, a vadász nem ember, a démonlordok hadnagyai pedig nem játékok.
Egy kisebb örökkévalóságnak tűnt mire beértem, de lehet megérte megváratnom őt. Haragszik rám, mint szinte mindig. Talán, ha tudná az igazat, megváltozna rólam a véleménye? Kötve hiszem... De nem ítélkezem biztos alapok nélkül.

Védtelenül kapom őt el, képletesen a grabancánál fogva, ő pedig rúg hátra, ami elől én úgy térek ki, hogy egy pillanatra sem engedem el őt. Mindenkinek vannak tehetségei, nekem úgy tűnik ilyen is van a tarsolyomban. Talán azt hitte, hogy nem én vagyok? Bolond lány. Ha bajban lenne, tudnék róla és tennék is ellene. Eljut az én elmémhez is a lénye, a teste hője, az illata ahogy magamhoz vonom őt. Érzem, hogy elönti őt a nyugalom és a béke a ténytől, hogy én vagyok az aki megérintette. Nem tudja ezt tagadni sem, hiába próbál a testével tiltakozni az iménti szótlan kis botlása ellen sem. Én csak vigyorgok a tükörképére sokat sejtetően, ahogy méregeti az enyémet.
- Tőled szeretném hallani. - majdhogynem parancsolóvá válik a hangom, noha tudom merre volt és hogy a fejét szellőztette ki. De nem úszhatja meg ennyivel mégsem, az túl egyszerű lenne. A remegésére kicsit közelebb vonom ösztönösen, mintha csak azt mondanám, hogy semmi gond. - Fél nyolc múlt kicsivel. - sóhajtom, de az első kérdését még kerülgetem kicsit, míg a balommal szorosabban fogom magamhoz, hogy a jobb kezem felsiklassam a hasán át egészen az álláig, a mellkasomnak döntve a fejét. - Tán csak nem aggódtál? Vagy még mindig fogalmad sincs róla, hogy hol a helyed, kisasszony? - búgom a torkára, szinte a hangommal átrezgetve az ő hangszálait is.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 12:48 am

Nem hiszem, hogy valaha is megváltozik róla a véleményem. Sok olyan számomra pozitív dolgot kellene felmutatnia, amitől én úgy gondolnám, hogy Ő tényleg még kedvesnek mondható. Tudván, hogy milyen hatalommal bír, sokkal több tiszteletet kéne tanúsítanom. Azonban, ez nekem nem megy. Mondhatnám, hogy szeretném, de nem. Jelenleg cseppet sem érzem azt, hogy hálával kéne tartoznom. Foggal, körömmel ragaszkodok a saját elképzeléseimhez. Önző módon nem engedek abból, amit én gondolok, és önfejűként viselkedve azt csinálok, amit akarok. Pedig megmondta, ő figyelmeztetett. Vannak szabályok, amiket be kell tartanom.
Vajon hányszor hallottam már ezeket az elmúlt időszakban? És még hányszor fogja őket a fejemhez vágni? Mikor fogok tényleg tanulni abból, amit Ő elmond nekem? Tényleg alázatot kéne produkálnom? Nekem? Arról nem is beszélve, mennyit képes elviselni az idegrendszere? A kérdések csak úgy keveregnek a fejemben, mint a légkörben kialakuló trópusi ciklon. És ettől, cseppet sem érzem jobban magam. A tűzzel játszok, ami előbb vagy utóbb nagyon meg fog égetni.

Az egész gondolat menésem addig fajul, hogy teljesen megfeledkezek arról, hogy hol is vagyok. Áramütésként hat ahogy hozzám érnek. Próbálom lefejteni magamról, az erős karokat és védekezésként rúgok hátra, aminek semmi haszna. Azt gondolom, bárcsak Hadra ideért volna, ennél a sokknál még Ő is sokkal kellemesebb társaság. Ritkán támadnak olyan gondolataim, amiben azt kívánom bárcsak mellettem lenne, de ez most az egyszer ilyen. Ez a vágyakozó érzés addig a pillanatig kerít hatalmában, még nem látom az arcát, és a rajta elterülő kaján vigyort. Legyőzött.
Ezen felől még le is buktam. Megnyugtat a tudat, hogy csak Ő az. Nem is tudom, hogy mégis kire számítottam.
Hálát adnék azért, hogy végre ideért. Megnyugszok, de az arcvonásai figyelmeztetnek arra, hogy még mindig Hadraniel-ről beszélünk. Összeszedem magam pillanatok alatt, és kitérve a megfelelő válaszadás alól, vonom kérdőre. Akár egy házsártos feleség.
Ezzel nem érek el semmit, hangja parancsolóan cseng a fülembe, amitól hatalmasat nyelek. Van az a hangsúly, amitől még én is tudom, hogy mit kell válaszolnom.
- Csak sétáltam. - Elkapom a tekintetemet az ablakon megcsillanó szempárról. Nem mintha szégyellném magam, de a lelkemig lát, és ez cseppet zavaró. A szorítása nem enyhül, amitől még a lélegzetem is eláll. Meghúzom magam, még akkor is, ha olyan követelőzően támadtam neki az előbb. - Örülök, hogy az órát még ismered. Akkor biztos tudatában vagy annak, hogy késtél. - Ám, a testbeszédem nem mindig árulkodik arról, amit a fejemben gondolok. És erről, a nyelvem rögtön tanúbizonyságot is tesz. Ez talán rá is igaz, mert Ő finomkodik, de tudom, hogy ezt még nagyon meg fogom bánni. Megemeli az államat, én nem ellenzek és neki döntöm a mellkasának a fejem. - Ezek szerint azt a fél órát álmodozással töltötted. - Felhorkantok és bosszús tekintettel pillantok fel az arcára. Nem tudom elkerülni, hogy a szemébe nézzek. A második kérdése szöget üt bennem. Összeszűkült szemekkel, megfeszült vonásokkal adom tudtára, hogy mi is erről igazán a véleményem... ehhez már szavak sem kellenek.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 1:21 am

Lehet, hogy egyszer majd elmesélem neki a történetem. A gyógyító történetét, aki az ősi, Korea előtti királyságok egyikében élt és mindenkin segíteni próbált, de ő közben nem élt, nem volt szerelmes, nem volt családja. Az angyalét, aki elhivatottan őrizte fent a kapukat és több évezrede öntudatához térve ellenkezett az emberiséggel való tervekkel szemben. A bukott angyalét, aki hatalmasra tört, mégis csendes és kissé rettegett, de a nevét ismerik és tudják róla, hogy nem vesztett el mindent a régi jóságából. Ami át is csapna az ő történetébe, arra az oldalra, amiről fogalma sincs. Mert az is ezért történt.
Addig is próbálom abba mólóbak keménységű fejébe verni a szabályokat. Én még mondhatni kedvesen és gyengéden is csinálom. De ha egyszer kihúzza nagyon a gyufát, akkor találkozhat azzal az oldalammal, amit még senki sem láthatott. Okkal.

Hiába is ellenkezne velem, mert nem holmi halandó betörő vagyok, aki az iroda urának titkárnőjét akarná tapizni. Mert külsőre mi ennyinek tűnünk. Egy híresség és a titkárnője. Nem pedig egy magasrangú bukott és tanítványa/ágyasa. De a reakciójára tudom, hogy most a legerősebb vágya az volt, hogy én legyek mögötte és ne valaki más. Tudom, ami pedig hátránya, ráadásul tudatom is vele. Győztem.
De ő még csak fel sem sóhajt, csak visszaölti a dacos álarcát. Komolyan, olyan, mintha feleségül vettem volna. Mindig kérdőre von, figyel engem, hatalmi harcokba bocsájtkozik és mi a vége? Hogy konstatálom, hogy a bujaság jobban áll neki, mint a düh.
A nyelését hallva elönt az elégedettség. Pontosan ezt a reakciót szeretem, a pillanatot, mikor rájön, hogy miként is állunk itt és neki mi a dolga és hol húzódik a határ.
- Csak sétáltál... Legközelebb, ha csak sétálni mész, szólsz nekem. Ha hívásom van, amit nem tudok fogadni a hiányod miatt, akkor annyiszor büntetlek, ahányat az a kurva telefon csörrent. - a hangom halkabb, nyugodtabb, de van benne egy furcsa kettős él. Egy kissé kéjenc és egy kissé fenyegető. Belé akad a levegő is, én pedig érzem, hogy ettől feltámad bennem az ismerős izgatottság, amit a vadász érez az űzött vad közelében. - Természetesen tudatában vagyok, sőt azt is tudom, hogy te fél órája itt toporzékolsz, engem várva. - ismerem már ennyire, hogy tudjam, ha stiklije van, akkor utána próbál kompenzálni. A karjaim szorosan tartják a testemhez, a kezem pedig az állán simít végig, ahogy ő engedelmesen hátra dönti azt a makacs kis fejét. - Egy forgalmi dugóban töltöttem, kedves. - szinte szenvtelen a hangom, hiába is próbál sértegetni. Összeakad a tekintetem a szemei kékjével és engedem magamnak, hogy alaposan fürkésszem, miközben megfeszül a második kérdésre. Hát miért is tudná, hogy hol a helye. Nem is ő lenne...
Könnyed mozdulattal fordítom meg és kapom fel őt, hogy a bal oldali falnak nyomjam így, határozottan, némileg fájdalmat is okozva ezzel. Megragadom az állát, hogy ellentmondást nem tűrve felemeljem a fejét és a nyakára csókoljak erőteljesen, majd az ajkaira.
- Ki is vagy te, Amistr? Milyen alapon és jogon kérdőjelezed meg azt, aki magához vett? - morogva kérdezem, mélyen a szemébe nézve, de el nem eresztve. A tekintetemben villan a harag egy különös koktélja.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 2:07 am

Utálom, ha legyőznek. Most leginkább azt utálom, akit legyőzött. Ezt hirtelen nem úgy mutatom ki, ahogy szeretném. Ez még egy lapáttal dob arra, hogy utálom. Utálom, utálom, utálom. És így, észre sem veszem mennyire borzalmas érzelmek lángolnak fel bennem, ha egyszerűen csak rápillantok. Már nem érzem a különbséget. A tudatom dolgozik magától. Tudja, hogyan kell viselkednem. Akaratomon kívül engedelmeskedek azoknak az intuícióknak, amiket Hadraniel belém nevel.
Karjai közt azonban nincs menekvés. Próbálkozhatnék, de tudom, hogy nagyon rosszul járnék. Megtapasztaltam már, hisz természetesen megpróbáltam ellógni előle. Nem volt köszönet benne.
Ahogy abban sem lesz, ahogy viselkedek. Mazochista módon szítom a tüzet. A testem reagál a parancsoló szavainak. Hangja ostorként csattan a fülemben, pedig nem ordibál. Kellemes hangon beszél hozzám, és mégis eléri a kívánt hatást. Az arcom viszont mást tükröz. Magát az ellenállásomat. Ehhez hozzácsatlakoznak a szemtelen szavaim, aminek bizony meglesz az ára. Válaszolok a kérésére, nincs mit tenni. Ő azonban nem hagyja annyiban, és minden egyes szavát hallva olyan, mintha sorban kapnám a pofonokat. Hol az egyik, hol a másik oldalra. Végig fut a remegés a testemen, a befejezés hallatán. A rohadt életbe...
- Értettem. - Halk, sóhajként szakad fel tüdőmből ez az egyetlen szó. Gyorsan menekül belőlem, hogy többet ki se kelljen mondanom. Alig halható volt, de biztos vagyok benne, hogy Hadraniel tökéletes értette. Mondtam már, hogy utálom?
- Kikérem magamnak. Nem toporzékoltam! - De. Pont annyira, mint egy kiskutya, aki valami rosszat tett. Megrágta a cipőt, azért reménykedve szalad a gazdihoz egy kis simogatásért, de úgyis szidás lesz a vége. Továbbra is feleselek, és nem hagyom annyiban. Az arcáról tudom, hogy sok lesz és mégis piszkálom. Ő azonban pillanatok alatt képes hideg vizet önteni a nyakamba. Döbbenet suhan át az arcomon. Forgalmi dugó. Ezt most higgyem is el? Az a helyzet, hogy elhiszem... mondhatnám, hogy na persze, de nem teszem. A mozdulatai a számban tartják a nyelvemet. A testem reagál minden érintésére ellenkezés nélkül. Úgy emelem a fejemet, ahogy ő akarja. Így kénytelen vagyok befogadni a csokoládé barna szemeket. Szaladnék, futnék előle. Nem akarom, hogy így nézzen rám. Ilyen fürkészően. Teljes kiszolgáltatottság, amit nem tudok megakadályozni. Feszélyez és ennek megfelelően mutatom ki nem tetszésemet. Aprót mozdulok, hátha lazul ettől a szorítása, és kiszabadulok a karja alól... de ő gyorsabb. Pillanatok alatt fordít magához, és kerülök felpasszírozva a bal oldali falra, cseppet sem kellemes módon. Fájdalmasan nyögök fel, és összeszorítom a szememet. Szúró fájdalom marja a hátamat. A fejem hátra billen. Már éppen ráordítanék, hogy mégis mi a francot képzel, mikor megérzem az ajkait a nyakamon. Szemeim kidüllednek, mozgolódni kezdek. Megpróbálok újra elszökni, de a számat ért csókkal lefagyaszt. Vékonyra szorítom őket össze, ettől elfehérednek. Ellenállást tanúsítva. Minden dühömet kimutatva pillantok rá. Zilált hajjal, kivörösödött arccal.
- Perverz kéjenc! - Nehogy azt higgye, hogy neki mindent szabad. Nem szabad! Ellenzem. Nem akarom! És újra odajutok, hogy baromira meggondolatlan vagyok....

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 2:35 am

Egészen szórakoztató ahogyan viselkedik sarokba szorítva. A tanítása kiválóan halad, csak ezzel az ördögi daccal kell valamit kezdeni. Mert látom rajta, hogy majd' kettészakad a benne dolgozó szakadéktól, én pedig nem fogok rajta segíteni ezügyben. Mert meg kell látnia magát abban a furcsa tükörben, amit én is tartok neki, de ő is magának.
Nem engedek a szorításomból, mert tudom milyen. Én pedig nem szoktam a szemem elől téveszteni, amit látni akarok és ő pontosan az a személy. Ezt még évekkel ezelőtt eldöntöttem, nem a hisztijei miatt változtatom meg ezt.
- Őszintén ajánlom, a te érdekedben... - morranok rá. Végre tisztázásra került, hogy mit kap azért, ha munkaidőben kibúvót keresne engedély nélkül. Bármelyik másik hozzám hasonló "főnök" ugyanezt tenné, csak azzal, hogy kirúgja. Én hová tudnám kirúgni? A lakásomra?
- Csakugyan? Ha visszanézem a folyosói kamera felvételeit, akkor nem pontosan hétkor vagy előtte kicsivel lépsz be ide rajtuk? Vagy vegyük a tényt, hogy mikor megjöttem, épp leidiótáztál. Haragudtál rám és most tessék itt vagy, ahol lenni akarsz mélyen belül és puffogsz tovább. - a hangom változatlanul lágy és csontig hatoló. Ha kell érzelmileg is kínozni fogom, hátha abból értene. De ahogy meglátom a vonásai változását, rá kell ébrednem, hogy igen, ez lesz az útja módja. Felvonom a szemöldököm és bólintok, mintha csak annyit mondanék, hogy "bizony". A lány létezése az enyém egyik veszte attól tartok. Tökéletesen reagál mindenre, amit teszek vele, ő pedig tehetetlen. Futna, de hová? Körbe tudna csak. Akkor pedig ugyanide kötne ki. Tudom, mert ezen is már túlestünk, nem is egyszer. Én pedig hiába látom, hogy kényelmetlen neki kissé, hogy így nézem, de nem teszek semmit másként. Ez is csak árulkodik róla. Meg a tényről, hogy mennyire nem tud még dolgokat az életről. Azt hiszi, hogy a szeretet ellentéte a gyűlölet például. Ugyan kérem, az a színtiszta közöny lenne, amit én szoktam elővenni vele, ha kezdi átlépni a határait.
Csak most nem egyszerűen átlépte, áttrappolt rajta, mint valami bárdolatlan kiskatona. Most nem lesz neked menekülés Amy kedvesem. A háta a falon csattan szinte, ő pedig felnyög, amibe beleborzongok kissé. A két csók után ránézek és végigmérem egy kis vigyorral. Határozottan így a legszebb.
- Nagy szavak attól, aki beleolvadt a karomba, mikor rájött, hogy én nyúltam hozzá. - súgom neki olyan közelről, hogy az orrunk szinte összeér, de a kezeim önálló életre kelnek és az oldalán simítanak végig, hogy a csípőjénél megszorítsam. - Különben sem bujaságdémon vagyok.
Teszem hozzá, szinte mellékesen, amíg a kezem a felsője alá siklik a jobb oldalán, úgy markolva, kissé karmolva is. Ő az enyém és hozzám tartozik, ideje lenne végre a fejébe vésnie.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 4:19 am

A félelem vegyül azzal az ellenállással, amit felé mutatok. A kettősség túl nagy, és ilyenkor kezdem azt érezni, hogy kicsúszik a talaj a lábam alól. Az egyik lehetőség kilöki a másikat. Jelen esetben, mint eddig mindegyikben az akaratosságom győzött, aminek igencsak megláttam a kárát. Úgy tűnik, még nem figyelmeztette elégszer, és továbbra is játszom vele a macska-egér játékot.
Egy rövid ideig meghatnak a szavai, és sikerül kiszednie belőlem azt, amit igazán akart.Az önutálat kerít hatalmába, de tudom, hogy ha ezt most kimondom, akkor azzal lezártnak tekintünk egyetlen egy kínos témát, és továbbléphetünk a következőre. A sor végtelen. Meghúzom magam, még meg nem hallom a következő szidalmat, amit nekem szán. Ugrok rá, mint a gumicsontra. Elég nehéz azt elképzelni, hogy Ő ezt nem direkt csinálja. Élvezi, mikor felidegesíthet. Elveszítem a kontrollt és megállás nélkül ontom magamból az olyan mondatokat, amiket más esetben biztos nem tennék. Megtalálja azt az egyetlen pontot, amivel be tudja indítani a gépezet. Érzéke van hozzá. A világ legszarabb "képessége". Ki nem állhatom, hogy ezt pont ő birtokolja. Miért? Hányszor zengett már ez a kérdés a fejemben... és még hányszor fog!
A hangszín nem változik, és ezzel továbbra is átgázol rajtam. Az egész testemet átjárja a borzongás, amit maga után hagy. Még kisebbre zsugorodnak a szemeim, hiszen a lényegre tapintott. A francba az egésszel. Túl sokat tud, és ezzel még dicsekszik is. Ismer, átlát rajtam, és kihasználja ezt. Annyira jól keveri a paklit, hogy már-már elszégyellném magam attól, amit mond. Erre csak felfújom az arcomat, mint egy durcás lány, és elkapom róla a tekintetemet. Újra az övé az utolsó szó. Még csak pár perce érkezett, de már képtelen vagyok követni a kegyelem döféseit. Újra, és újra legyőz. Tehetek bármit, mondhatok bármit. Küzdhetek ellene kifulladásig, olyan pofátlan módon, ahogy senki más, és mégis Ő nyer. Mindig.
Űzött vadként keresem a kiutat, és határozottan mutatom ki a nem tetszésemet. Sose rejtettem véka alá, mikor gyenge pontra tapintott. Most viszont még érzékenyebben érint, és minden önuralmamat feladva fújtatok rá. Aminek szépen elkezdhetem inni a levét. Még nem bánom, a játszma még csak most kezdődik igazán. A higgadtságával, és a gyengéd érintéseivel kábít el leginkább. Ilyenkor esek abba abba a megszokott hibába, hogy elhiszem neki azt, amit kimutat. És mi ennek az egésznek a végeredménye? Csak úgy koppan a hátam a kemény falon, amit én fájdalmas nyögéssel jelzek. Megcsókol, és én irtózok tőle. Kapkodom a levegőt, próbálok mozogni, amitől csak rosszabb lesz a helyzet. Addig fajul a dolog, hogy nem bírom magamban tartani azt a két szót. Látni rajta mennyire élvezi az egészet. A mosolya mindent elárul. Az orrunk összeér, én pedig még inkább a szemébe fúrom a tekintetemet. A szavait hallgatva még inkább elönt a méreg, hiszen újfent kihasználja a pillanatnyi gyengeségemet. Az cseresznye piros ajkam harapok, ami már teljesen felhevült a bennem fortyogó elfojtott dühtől.
- Igazi szemétláda vagy, mondták már? - Sziszegem az arcába, de Ő még tovább megy. Neki ennyi nem elég. Ahogy eddig sosem volt az. Könnyedén kúszik a keze az egyszerű felsőm alá. Nem jelent neki akadályt. A félelem apró szikrája jelenik meg a szememben, de a düh még erősebb.
- Nem, nem, nem! - Ficánkolok, amivel további sérüléseket okozok. De ez már nem érdekel. Legyen akármilyen puha is az a kéz, szemtelen módon él vissza a helyzetével. Még ha legbelül tudatában is vagyok annak, hogy ez csak jobban feltüzeli, muszáj szembeszegülnöm vele. - Engedj el! - Szólok rá erőszakosan, de ezt akár, egy kis gyereknek is mondhatnám, aki éppen megtalálta a játékszerét a hajam képében. - Kérlek... - Húzom elő az újabb kártyámat, és egy jól bevált színjátékhoz folyamodok... - Engedj, Hadraniel... - Búgóm halkan, már-már könyörögve. Utolsó mentsvár ként vetem be. A kérdés csak az, hogy átlát e rajtam...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 8:20 pm

A legsötétebb éleim fenegeti, aminek eddig sosem volt jó vége. Hiába én a pokol egyik legtolerálhatóbbjának... Meg fogom nehezíteni a dolgát, nem adják az én ép elmémet olyan olcsón. Élvezem a vele való huzavonát, emlékeztet arra, hogy mik maradtak ki az életemből annyira sokáig. Tudok tenni vele dolgokat, amiket el sem tudna még képzelni sem. Ha pedig így folytatja, akkor kénytelen leszek megtenni vele. Akkor pedig könyöröghet és sikítozhat majd. Meg kell tanulnia, hogy hol a helye és azt, hogy ő effektíve a szeretőm. Lehet volt némi hátsó szándék is abban, ahogy magamhoz vettem, megkímélve őt a kínoktól? Előfordulhat. Nem... biztos. Különösen, hogy én vagyok a kulcs az ő idegrendszerének mélyét rejtő széfhez, ő pedig az én kulcsom szorongatja és próbálgatja. Ez megfelelő közegben és minőségben valami egészen különleges élmény is lehetne. Ösztönösen tudna rátapintani a leggyengébb pontjaimra és a fejem tetejére állítani velük.
Igazam van. Már megint. Érzem, hogy végigborzongatja az felismerés, engem pedig elégedettséggel tölt el. Az én játékomat játsszuk épp, ő pedig szegény kapálózik még itt a mély vízben. Tán csak nem titkolózol, Amistr... Miért viselkedsz ilyen kettősen? Fújtat, szinte tapintani lehet a haragját, de én még elringatom kicsit abba az álomba, hogy ez egy sétagalopp lesz. Pedig nagyon nem lesz az. Ma lesz a napja, hogy megmutatom neki, mik az igazi következmények, ha velem packázik. A rohadt kurva életbe... Bennem csattan egy felismerés, amikor azzal méregtől csöpögő tekintettel az ajkába harap. Felkeltett bennem valamit, amit el akartam nyomni minden áron. Akár azon az áron is, hogy úgy megsértem, hogy egy évig nem szól hozzám. De nem... Nem mutatok felé mást, mint eddig, de érzem, ahogy meglódul a keringésem és a combomon felhevül a bőr is és az ágyékomig éget a tekintete. A picsába... Teljesen irányítani akartam ezt az incidenst.
- Nem elégszer. - vigyorgok rá, ahogy a kezem a bőrét érinti. A kissé rettegő, dühös démon lapot mindig üti a felajzott, mérges bukott. A ficánkolására csak szusszanok egyet. Kihasználom a pillanatot? Pofátlanul. De ez az útja és a módja. Mélyen a tekintetébe fúrom a sajátom, ahogy könyörögni kezd és egyetlen mozdulattal fogom össze erősen a két csuklóját, hogy a feje fölött a falnak szorítsam. A másik kezem viszont erőteljesebben markol a csípőjére.
- Kit akarsz átejteni ezzel? Téged vagy engem? - kérdezem, szinte rekedtes hangon, miközben hozzányomakodom finoman, nem törődve vele, hogy érezheti, hogy mit művel velem ezzel. Csak egy kicsit kell összpontosítanom, hogy a testét a hangszeremmé tegyem és eljátszhassak rajta egy dalt. Érintés nélkül simítok végig a legérzékenyebb pontjain az ölén és lassú kezelésbe veszem így belül azt az egy pontját, amitől jobb esetben csak egy nyöszörgő kéjes kis csomóvá válhatna.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 9:30 pm

Az Ő érzékei kifinomultabbak. Előnnyel indul velem szemben. Ezt azonban sosem vallanám be neki, ezért is kísérletezek, hogy végre én is megtaláljam azt a pontot, amivel meg tudom őt fogni. Bármit tehettem eddig, semmi sem vált be. Minden tervem kudarcba fulladt és egy bizonyos irányba lenget ki az inga... a düh irányába. Felhergeltem, és utána kellőképpen megbüntetett. Mikor fogom azt gondolni, hogy jobban járok, ha nem ellenkezek, és csak úgy átadom neki magam? Nem most. Azzal megtörne, és azt jelentené, hogy behódoltam neki. Erről szó sem lehet. Ez sosem következhet be. Nem érdekel, hogy mit és miért tett értem. Nem adom fel magam. Hadraniel előtt biztos nem. Kínozzon és játsszon velem bárhogyan is.
Hiszen játszani azt nagyon szeret. Szavakat formálni olyan stílusban, amivel a földbe döngöl pár pillanat alatt. Én természetesen reflexszerűen harapok vissza, aminek nagyon csúnya eredménye lett. Forrók attól, ahogy viselkedik és ezt ő nagyon is jól látja. Lángba borulok, ahogy próbál megtörni, és alázatot tanítani. A mellkasom hullámzik. Olyan szaporán szippantom be a levegőt, mintha nyugtatót kapkodnék be darabszámra. Valamiért a hatását azonban elmarad...Egyetlen egy dolog ölel körbe, a gyűlölet. Sugárzik belőlem, és teljesen kivörösödök tőle. Arcom pirospozsgás lesz és az ajkaim is megduzzadnak. Mikor azt merném feltételezni, hogy ennél jobban nem önthet el a méreg, mindig megtalálja a következő lépcsőfokot, amin feljebb szökken. Lágy, ruganyos léptekkel. Mintha neki ez csak egy apró akadály pálya lenne, még engem szétvet az indulat. Utolsó leheletként próbálkozok kicsusszanni a keze alól. Egy rövid pillanat erejéig el is hiszem, hogy sikerülhet. Megmenekülhetek az elől, ami ezek után következik. Azonban újra kudarcba fullad a próbálkozásom. Ekkor döntök úgy, hogy könyörögni kezdek. Fejben tiltakozok, de a testem követeli, hogy tegyem meg. Muszáj megtennem, mert még inkább kínozni fog. Jobban, mint ahogy azt én elképzelném. A szemembe pillant, és ez teljesen rabul ejt. Még a hangom is megremeg tőle, ahogy kimondom a nevét.
- Naná, hogy téged. - Szalad ki a számon. Újabb meggondolatlanság. És még mindig nem vagyok képes visszafogni a pofátlanságomat. Erre Ő egy mozdulattal szorítja össze a fejem felett a csuklómat, amitől még inkább kiszolgáltatottá válok. Ijedten pillantok rá, hiszen lelepleződtem, amit bizony nagyon jól sejthettem volna. Mikor tudtam őt átejteni? Soha. Mindig tudja, hogy mikor szórakozok és mikor gondolom komolyan. Ez csak egy apró színdarab része volt, aminek láthatóan nem lesz boldog vége.
Megmozgatom a kezemet a szorítása alatt, de ezzel csak azt érem el, hogy felszisszenek a fájdalomtól. Megragadja a csípőmet, és a teste teljesen hozzám préselődik. Döbbenet vegyül az ijedséggel. Az ajkaim szétnyílnak, ahogy megérzem a vágyát. Riadtan pillantok a szemeibe, ami innentől már nem színjáték. Komoly félelem lesz úrrá rajtam, és végképp elérte, hogy rettegjek tőle.
Nem ér hozzám, én mégis megremegek akár a nyárfa levél. A testem meg-megrezdül, a szellőtől, ami végig fut a legkényesebb pontjaim. Az eddiginél erősebben harapok az ajkamba, amitől már a vér is kisercen egy kis ponton. Nem akarom megadni neki az elégedettség örömét, de a sok erőlködésnek köszönhetően képtelen vagyok visszafogni a torkom feltörő kéjes nyögést...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Vas. Feb. 15, 2015 9:57 pm

Túl büszke ahhoz, hogy szembe nézzen végre a valósággal és tudomásul vegye a helyzetét... Ha így folytatja, akkor egészen érdekes lapok jönnek majd élete könyvében. Mert én nem fogom feladni, őt semmiféleképp sem. Nem azért szolgáltattam ki magam kissé a saját főnökömnek, hogy a kérésem kárbavesszen. Az igazi büntetése az lenne, ha elereszteném és átengedném a kínzóknak, de akkor lehet visszatérne az a régi, éjsötét korszakom, mikor abban leltem örömöm, hogy másoknak okozok brutális fájdalmakat. Lehet, hogy ő rajta élném ezt ki ráadásnak. Száz év elmeszaggató fájdalom a kezeim között egészen más, mint amit most tudnék neki megadni. Adnék is, ha nem lenne kőből a feje.
Mert szikla a nyugalmam tengerében, ami makacsul áll ott, ahol piszkosul nem kéne. Én pedig elfogom mozdítani onnan, kerüljön amibe kerül. Tudom, hogy jelen pillanatban úgy gyűlöl, ahogy élőlény engem még talán soha sem. De ez engem csak szórakoztat. Még nem utáltak így sosem, odalent és odafent is közkedvelt vagyok és voltam. Simogatja a hiúságom, ahogy rám néz, mintha elevenen akarna felfalni. Az ajkai, az arca és ahogy a haja elé esik... mintha fulladásig csókoltam volna őt, ő pedig követelőzne. Igazán szép látvány... Picsába, lélegzetelállító. De rossz lapot húz a pakliból, olyan könnyedén, mintha jó nem is lenne benne. Akaratlanul vicsorgok egy aprót, ahogy a nevem ejti. Nem ebben a pozícióban kell nekem könyörögnie, tudhatná.
- Mert túl sokat hiszel magadról. - felelek rá egy apró vicsorral, amit már nem is a harag, hanem a saját izgalmam hoz elő belőlem. A Pokol minden bugyrára, szavakat is nehéz találni, hogy mennyire kívánom most őt. Kiszolgáltatom őt magamnak és a saját úri szeszélyemnek. Tőlem függ, mint mindig. Ahogy illik.
Szinte végigsimít engem a félelem, ami benne szalad át, ahogy hozzásimulok. Tényleg ennyire meglepő, hogy egy ilyen vita után minden vágyam, hogy nemes egyszerűséggel a magamévá tegyem, amíg el nem alél a karjaimban? A létező legsötétebb és legsármosabb mosolyom villantom rá a riadalmára. Mi lesz most veled, rabul ejtett kismadár...
Szinte ridegen nézem, ahogy reszket a munkálkodásom alatt, noha a testem iszonyúan sürget, nem adom meg most magam. Élesen kapok levegőért, ahogy olyan erővel harap az ajkára, hogy kiserkenti a vérét... Én akartam volna azt megtenni. De elárulja már ezzel is magát. Reszketegen sóhajtok, ahogy felnyög és lecsókolom a kis szökni vágyó vért a szájáról, miközben ugyanakkor folytatom a kis kínzásom még intenzívebben.
- Ne hidd, hogy nem tudlak így megőrjíteni. Mindig csak addig elmenni, míg a határra nem sodródsz és minden idegsejted értem üvölt, hogy adjam meg a gyönyört neked, de nem fogom... - vázolok fel neki egy képet a nyakába morogva, ahogy folytatom még erőteljesebben, de még mindig csak hozzányomakodva és érezve, ahogy ő reszket.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 1:45 am

R U Mine?

Ha a tekintetemmel ölni tudnék, már darabokra szedve heverne előttem Hadraniel. Ez a látkép sokkal szórakoztatóbb lenne számomra, mint az önelégült arckifejezése. Hatalmas szerencséje van abban, hogy gyorsabb nálam, mert lehet, hogy a látásával akadna némi problémája. Ahogy engem méreget, azzal a határozott tekintettel, fellobbantja bennem a vágyat... a vágyat az iránt, hogy kikaparjam a szemét. Illúziókat kergetek, amiket már a megőrülésemnek tudok be. Teljesen elveszítettem a józan eszemet. Túl sok érzelem kavarog bennem, és egyik pillanatról a másikra váltakoznak. Hol az ijedség, hol a düh és hol a vágy veszi át az uralmat a testem felett. Óriási műsort adok neki, amitől még szégyenérzetem is támadt. Kezdi elérni, hogy azt gondoljam, bizony erről a helyzetről én tehetek. Csakis az én, ólajtó méretű számnak köszönhető, hogy egészen, ilyen tettlegesség fajultak az események. Kalitkába zárva vergődök, majd kelek ki ön magamból rám nem jellemző módon. Egy utolsó próbálkozást teszek, hogy megmeneküljek, de az egész újra odáig fajul, hogy arcátlan módon köpöm ki a szavakat, amik elhagyják a megduzzadt ajkamat. Ösztönösen ugrok mindenre, ami ellenem irány, és észre sem veszem már, mik is csusszannak ki a számon. Arról nem is beszélve, hogy még vicsorog is, muszáj visszaugatnom...
- Fogalmad sincs arról, hogy mit hiszek magamról. Ne gondold azt, hogy te mindig mindent jobban tudsz! - Tudat alatt, lopva pillantok az ajkaira, és újra összeérintem az orrunkat, fenyegető módon. Reménykedek abban, hogy megérzi a szikrázó tekintetem hatalmát. Még ilyenkor is képes vagyok tovább szítani a tüzet. Az utolsó erőmmel harcolok ellene, ha már fizikailag képtelen esélyem sincs, marad a szavak ereje. Ez egy rövid időre eltereli a figyelmemet arról, hogy milyen pozícióba is kerültem. Fejem felé kifeszített kar, és nulla mozgástér. Ezek után egyértelmű, hogy remegni kezdek, és az előbbi határozott énem újra a kukába landol. A repülése még az is rásegít, hogy Hadraneil előszeretettel tudatja velem, mire is vágyik leginkább most... rám.
Az ijedségem még inkább fokozódik attól a mosolytól, amit nekem szán. Ritkán látni ilyet tőle, de ha megtörténik, az semmi jóval nem kecsegtet. Amit a gondolat menetem végére már meg is tapasztalhatok. Undorító módon él vissza a hatalmával, és veti be rajtam a jól ismert trükkjét, amivel aztán végképp magatehetetlenné válok. Mindent megteszek azért, hogy egy apró szisszenés se szökkenjen ki a fogaim között. Ennek érdekében, még a saját ajkamat is képes vagyok elharapni. Sajnálatot végítéletig várhatnék ezért, de a sóhajától újra remegés fut át minden apró porcikámon, ami végül csak előcsalja belőlem a vágyam első búgását. A testem úgy reagál, ahogy ő megpengeti azokat a húrokat. Tökéletesen tudja diktálni sóvárgásom ütemes növekedését. Vágyom arra, hogy ennek az egésznek vége legyen. Igen. Akarom, hogy túl essünk rajta. Tudom, hogy csak egy pöccintés számára, egy apró intés... de Ő mégis tovább ingerel. Rimánkodok azért, hogy csinálja, elégítsen ki. Nézze végig, ahogy a testem újra neki hódol be, és újra Ő okoz nekem gyönyört. Ezt szeretné Hadraniel is, érzem. De a szavaival teljesen más elképzelést vetít elő nekem, amitől még inkább kegyvesztetté válok.
- Miért...? - Nyögöm elhallóan. Könyörgő pillantást vetek rá, ami tényleg azt sugallja, hogy hagyja abba. Ez viszont nem történik meg. Újra a nyakamon érzem a puha ajkait. Testével szinte a falba olvaszt. Az eddiginél még jobban ingerel, amitől már megállás nélkül remeg. A sóhajaim szaporábbak lesznek, csak a kéjes nyögésem zavarják meg olykor-olykor előtörve.
A testem sikít a kielégülés után. Tudatomat elvesztem, hiszen már arra vágyom, hogy tényleg hozzám érjen. Csókoljon, markoljon, karmoljon. Tegyen magáévá.
Nem érdekel, hogy utána újra felölti az önelégült maszkját. Elkönyvelem egy újabb csata vesztésnek, hiszen a háború vége még nagyon messze van...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 2:33 pm

The Night

A végletek legvégéig hergel a tekintete, nem most nem a dühöm korbácsolja iránta. Szikrázik a levegő kettőnk között ilyenkor, ezt pedig szerintem ő sem tudná letagadni. Megpróbálni megpróbálná, de fölöslegesen. Van ami evidens és világosabb, mint a nap. Kettőnk között ívet húz az érzelemvihar, ami (egyébként teljesen banális okok miatt) tört ki. Szinte lassultnak érzem az időt is, csak azért, hogy megjegyezhessem minden rezzenését ebben az édes-furcsa állapotban. Imádom nézni, ahogy az érzelmei a másodperc törtrészei alatt csapnak át egyikből a másikba, mindenféle felvezetés vagy előzetes figyelmeztetés nélkül. Fájdalmas lehet... De akár fájdalmasan élvezetes is. Ami különös, hogy nem tudok betelni ezzel. Ahogy azzal az érzéssel sem, hogy mennyire kívánom én őt. Kellett neki kikelnie magából... Ez az ára annak, ha rátapint az én gyenge pontomra. Hogy minden létező opció lefut a fejemben, hogy miket megtehetnék vele... és miket fogok is. Mert ez az éhség nem fog magától lecsillapodni, ez egy mélyről égető érzés, amit minden egyes mozdulata és szava tovább fokoz, azon a határon túl is, amiről azt hiszem, hogy lehetetlen.
- Fogalmad sincs miket tudok veled kapcsolatban, amikről neked elképzelésed sincs. - szisszenek rá figyelmeztetően, de ahogy a tekintete az ajkaimra vándorol, ott megint önmagával szemben bocsátkozik hazaárulásra. Az orra az enyémhez ér, én pedig szenvedélyesen csókolom meg. Vajon tudja, hogy mennyire ellene játszik a saját testbeszéde? Harcol még ellenem, de hiába. Ezt a csatát akkor megnyertem, mikor megvárattam.
A mosolyom tudom milyen félelmetes tud lenni, pláne azzal a tekintettel párosítva. Könyörögni fog nekem, ha kell hajnalig és még tovább is. Le tudom mondani a programjaimat, ezen ne múljon. Ha szükséges egész éjszaka a testén fogok hárfázni, mint egy őrült muzsikus és ha végre hajlandó lesz megtörni, akkor feltalálok vele száz mennyországot és plusz egyet csak kettőnknek. Mert ő sem hiheti, hogy könnyen fogom engedni ezek után. Ha igen, akkor ó de hatalmas tévedésbe gyalogolt... Elégedetten nézem, ahogy a tökéletes tempóban és erőben fokozódik benne a vágy a kielégülésre, lassan belülről fogja felemészteni. De tudja nagyon jól, hogy kinek a tanítványa már. Felvázolok neki egy lehetőséget a rengetegből, ami egy kissé lesújtja... pontosan, ahogy szerettem volna.
- Mert minden vágyam, hogy az irodám összes létező pontján végigvigyelek és kiéljük magunkat egymáson, de amilyen konok kis szuka vagy, inkább kínozlak a saját testeddel, amíg le nem bomlik rólad az utolsó rétege is az álcádnak és szembe nem nézhetek azzal, amit valójában gondolsz és akarsz. - morgom a torkára szinte lihegve, nem is próbálva tagadni, hogy mennyire akarom. De minden nyögését megjutalmazom azzal, hogy kissé hozzádörgölöm magam, emlékeztetve rá, hogy én mennyire kívánom.
Egy csapásra hagyom abba a munkálkodásom, várva kissé, hogy lecsihadjon a teste, mert újra akarom kezdeni. Nem adom meg neki az örömet így, hogy átengedjem a gyönyör kapuján. Gyermek még az este nagyon...

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 4:04 pm

Mennyivel jobb lett volna, ha csendben elviselem a késését, és alázatos szolgaként ugrok minden lehetséges parancsára. Elhihettem volna neki, hogy dugóba keveredett, és ezzel le is tudhattam volna azt, hogy megvárakoztatott. Csendben egymás mellett dolgozva intézhetnénk a papírokat, és mehetne minden tovább az Ő diktálása szerint. De mint mindig, nekem ennyi nem elég. Addig ütöm a vasat, amíg lángokban nem áll, és ez engem is szétéget. Hiszen én már lángolok. Nem csak a testem, de az egész iroda. Úgy érzem, mintha felperzselődne körülöttünk mindent, és nincs semmi, ami lehűtene.
A szavai, mint az oxigén, úgy táplálják a tüzet bennem.
- Tégy próbára - Már meg sem hallom a szisszenését, és dühtől elvakultan cselekszem. Olyannyira hatalmába kerít, hogy észre sem veszem a testem árulását. A vágyaimat anélkül csikarja ki belőlem, hogy én erről tudnék. Összefogtak ellenem. Kettő az egy ellen. Szenvedélyes csókjára úgy reagálok, mint aki mindjárt szomjan hal. Még többet akar a testem belőle, de az agyam hirtelen parancsol rá, és ijedten húzom hátra a fejemet. Zavartan pillantok rá, hogy mégis mit tettem. A szám elé kapnám a kezemet, de ez lehetetlen ebben a pozícióba. Nem csak az okoz riadalmat, hogy ezt tettem. Mellé szegődik annak a tudata, hogy mennyire is tudom kívánni őt. Én ezt nem akartam, de elég csak egy picit sarokba szorítani, máris úgy táncolok, ahogy Ő fütyül. Még ha ellenkezek is valamennyire, minden porcikám arra vágyik, hogy a hangszere legyek és örökké játsszon rajtam. Sosem szabadna elfeledni, hogy a vágy, mindig erősebb lesz az észnél. Még egy újabb hiba, amibe kitudja hányszor fogok még belefutni.Ténykedésének köszönhetően biztos vagyok benne, hogy még nagyon sokszor.
Egyre nehezebben bírom vissza fogni magam. Nem akarom kimutatni, de ez lehetetlen küldetésnek bizonyul. Eltűnik a düh, és a színtiszta vágy veszi át a helyét, aminek képtelen vagyok parancsolni, hiszen Ő irányítja. A szám már teljesen kiszáradt a sok nyögdécseléstől, és egyáltalán még az is csoda, hogy képes vagyok megérteni a szavait, amivel még inkább elveszettnek érzem magam....
Neki is az a vágya, ami nekem... akkor miért? Újra felharsan a kérdés, de már csak a fejemben. Legbelül nagyon is jól tudom miért. Mit akar ezzel elérni, és úgy gondolom, hogy ennél tovább már úgy sem fog menni. Még mindig képes vagyok abban a hitben ringatni magam, hogy bizony eleget tesz a kérésemnek. Meggondolja magát, és inkább csatlakozik a vágytengerbe egy hosszú fürdőre. De nem ez történik... Újra eljátssza a ki játékát, de hogy is felejthetném el azt, hogy Ő is kíván? Mégis betonból van a tűrőképessége és hatalmas az irányítása a teste felett. Nem úgy, mint nekem. Annyira szeretném, hogy örömet okozzon, hogy bármire képes lennék érte. Szó nélkül tennék meg neki bármit, és ezt Hadraniel tökéletesen tudja. Pont ezért nem fogom megkapni azt, amire vágyok. Olyat tesz, amit végképp nem vártam. Hirtelen szűnik meg az ingerlés. A szemeim a döbbenettől kitágulnak és a testem elernyed a fáradtságtól. Ha nem fogna valószínűleg, úgy terülnék el az irodája padlóján, mint egy rongybaba. Nincs több energiám, a lábamból elillan a tartóerő. Levegőt is alig kapok, hiszen az ingerlés ugyan megszűnt, a vágyam viszont cseppet sem lett csillapítva. Ez továbbra is perzsel belülről, amit a szemem nagyon jól közvetít számára. Rápillantok az arcára, nem futok el az arckifejezésétől.
- Bazd meg... - Mondom, mintha csak azt közölném vele, hogy milyen szép az ablakból jól látható csillagos éjszaka. Nem kenyerem a csúnya beszéd, de emellett nem tudok elmenni. Fejem előre bukik a vállára, mert már ezt sem vagyok képes megtartani. Próbálom rendezni a levegő vételemet, és csitítani a testemet, de ezt könnyebb mondani, mint véghez vinni...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 5:07 pm

Két út van az életben az egyszerű és a valódi. Az egyszerűre hiába is próbálunk rálépni, mert egy elcseszett illúzió csupán, egy ostoba délibáb. Simán végigfuthattuk volna a holnapi teendőket, rendbe tehettük volna a napirendet és ennyi. De nem, ő mintha direkt szeretné a susnyást... Egy öngyújtóval megcirógatni szárazság idején. Mert ez a helyzet most pontosan úgy néz ki, mint egy futótűz az erdőben. Ezt már irányítani sem lehet igazán.
- Szerinted mindenkinek ennyire egyszerű démonná válni... Szerinted a Pokolról, a tűzről és a szenvedésről szóló dolgok csak rémmesék? - dühösen csattanok fel. Ezt nem kellett volna... Ezt nagyon nem kellett volna. De nincs időm sem a saját ökörségem miatt duzzogni, mert összeforrnak az ajkaink, még ha csak röviden is, de az mindent elsöprő. Mielőtt még elhúzhatná a fejét az alsó ajkába harapok, vért serkentve egy másik pontos is. Hadd emlékeztesse két pont is arra ami történik és történni fog. Égető tekintettel nézek rajta végig így, a riad kis vadon, aki a vadász elé vetné magát a legszívesebben. Észveszejtő látvány, legszívesebben letépném a ruháit is csak legyen ennek a francos viadalnak vége és megkapjam. De moderálnom kell magam teljes erőmmel.
A torkom teljesen kiszárad a mondandóm végére, jelezve, hogy nekem sem könnyű ám azért a dolgom. A vágyaim ereje egyszerűbbé teszik a játékot és némileg jobb lapjárást adnak neki is. De még mindig én vagyok az osztó és tőlem függ az élete is akár ebben a percben. Eltévelyítem őt a fejében és elviszem a bevilágítatlan poros kis mellékutakra, amiknek díszkivilágítást is adok. Van egy sanda gyanúm, hogy sok minden csak nem közömbös irántam és az utálat is a fedele a dolgoknak.
Meg kell törnöm őt ahhoz, hogy tényleg vele nézzek szembe és ne az álarccal, amit mutatni akar nekem. Mert az is érdekes, de jelen pillanatban rohadtul idegesítő. Égre és Pokolra, az egyetlen dolog ami a fejemben jár, hogy belé akarom fúrni magam és addig eljuttatni magunkat a gyönyörbe újra és újra, amíg ránk nem pirkad. Mégis tűrnöm kell és bírnom. Én vagyok a mester és ő a tanítvány. A tökéletességre törekszem, most sem lesz másként a dolog.
Ahogy érzem, hogy összeroskadna, úgy tartom őt erősebben, hogy ne történhessen meg a dolog. Egyszer szívesen kikötözném... Még erőteljesebben simulok neki, mint egy kép köré a keret. Megnyalom az ajkaim, ahogy rám néz és nem hunyászkodik meg. Ez már ő lesz, igazán.
Felnevetek a szavaira és ahogy a vállam éri a feje, úgy túrok a szabad kezemmel a hajába és emelem fel a fejét, hogy hosszan és vadan megcsókoljam. Ha szökne sem hagynám most, érezni akarom az ajkait.
- Vagy elmondod, hogy mire vágysz pontosan, szóról szóra vagy kikötözlek az asztalomhoz és holnap estig itt hagylak. - parancsolok rá kicsit visszavéve a dominánsabb hangnemem, de ugyanolyan felajzott és a vágytól félig őrült vagyok, mint eddig.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 7:07 pm

Eyes on fire

Hallgatom a válaszát, és egy pillanat erejéig belém forr a szó. A csókja térit ki a hitemből, aminek nem tudok ellenállni. Felszisszenek, mikor az ajkamba harap, még egy sebet okozva nekem. Megnyalom az említett helyet, és megérzem a vérem ízét a számban. Szusszanásnyi idő ez számomra, még pontosan tudatosul bennem, mit is mondott. Megrendülök a szavai súlya alatt, de nem fog ki rajtam. Rettegés, düh, vágy, vággyal teli rettegés, és újra düh. Ilyen egyszerű lennék érzelmek terén? Hadra-val szemben láthatóan igen. Hiszen a düh újra felül kerekedik rajtam, és teljesen elborítja az elmémet. Tényleg ennyire bolond? Szemeim szikrákat szórnak, és elképzelem, ahogy nemes egyszerűséggel ég el a teste. Olyannyira élénk a kép, hogy még az éget hús szagát is érzem. Ez azonban illúzió, és a szavai mardosnak belülről. Újra megfeszül az arcom, mert felsőbbrendűnek érzi magát (lényegtelen, hogy az). Nem hat meg az erőteljes hangszíne. Nem érdekel, hogy dühös. Én is az vagyok. A lehető legérzékenyebb témára tapintott, aminek nem lesz jó vége.
- Fogalmad sincs arról, hogy mit érzek! És hatalmas tévedésben élsz, ha azt gondolod, én ezt szerettem volna. Nem. Soha! Soha nem akartam démonná válni! Életem legnagyobb tévedése volt, hogy leálltam veled, akár egy szó erejéig is! - Magamból kikelve üvöltök vissza. Hidegen hagy, hogy ezért a nyelvemet is kivágja. Egy csettintéssel tudna velem végezni, de ez nem érdekel. A türelmem elveszett, és az a csöppnyi alázat is eltűnt belőlem. - Mutass olyat, aki annyira áhítozik a démonlétért. Cserélek vele! Örömmel adom át a helyemet. - Mintha erre lenne lehetőség. Úgy beszél, mintha nekem ezért hálásnak kellene lennem. De nem! Nála nagyobb hülyét még nem láttam, ha azt gondoljam, hogy valaha is hálás leszek neki. Soha, semmiért! - Dobj a pokolba, hagyd, hogy teljesen elveszítsem az eddigi mivoltomat. Hagyd, hogy szó szerint leégjen rólam minden. Mire vársz Hadraniel? Tedd meg! Ennél minden jobb. - Hisztérikusan reagálok. Ez az este már nem a józan ész határain belül mozog. Azokat a szabályokat felrúgtuk. Mester és tanítványa, még mit nem. Inkább perverz, okoskodó gnóm, és én vagyok a szenvedő alanya, az elvadult elméjének.
Olyannyira elveszítettem az irányítást, hogy még azt az érzést is elnyomtam, mennyire is vágyok rá. Ő azonban tesz arról, hogy tisztában legyek a helyemmel. Egy nyöszörgő kis kéjkupaccá válok újra, amikor az izgalom erősebben járja át a testemet. Egészen addig, még orvmódon meg nem szünteti azt. Nem tudom eldönteni, melyikőnket viseli meg jobban ez a kialakult helyzet. Fel kéne adnom, de az agyam már pisszeg is, hogy meg ne merjem tenni. Azonban az erőm elhagy, és szó szerint Hadraniel karja közé roskadok. Dacosan emelem fel a fejemet, még akkor is, ha a remegésem nem akar alább hagyni. Hiába szűnt meg az ingerlés, én még mindig tökéletesen érzem, ami pár másodperce még intenzíven izgatott.
Annyi erőm sem maradt, hogy a fejemet tartsam, így az megadva magát a gravitációnak, előre bukik, egyenesen a vállára. Megérzem a hajamban a puha ujjait. Egy csepp nyugtot sem hagy nekem, és már emelkedik a fejem, hogy vadcsókba forrjunk össze. Kéjesen nyögök az ajka ízére, borzalmasan jól esik. A vágy a testemet teljesen kikezdte, ha akarnék, sem tudnék ellenkezni a csókja ellen. Amit persze Ő nagyon ügyesen ki is használ. Számomra is hihetetlen, hogy csak úgy úszok az érzelmek tengerében.
Rápillantok, mikor megszólal, és a mondandója végére, akaratlanul erőtlen nevetésbe kezdek, amihez egy hamar hozzá csapódik a heves rázkódásom is. Ez mégis milyen kérdés? Nem rejtem el szórakozottságomat, és egyenesen az arcába nevetek.
- Már majdnem megijedtem. - Kuncogok a szavaim között, mint valami elvadult tinédzser. Előkutatom még a maradék gyűlöletemet, amit háttérbe szorított a vágy, és úgy fúrom szememet a sötét barna tekintetébe. Az őrület teljesen beszövi az agyamat. - Arra vágyok, hogy megdögölj. -

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 8:08 pm

A szavai mintha a totális, komplett poklot szabadítanák el bennem játszi könnyedséggel. Szinte forr a bőröm is a haragtól és élesen szívom be a levegőt mélyre, mintha csak egy tüzet okádó sárkány lennék. A dolgon pedig piszkosul nem segít, hogy veszett módon magamon akarom tudni és érezni, ahogy egyenesen a tüdőmbe nyög a kéjtől. Ilyet még sosem ismertem, egészen új árnyalata hosszú létezésemnek ez a mostani.
- Na ide hallgass, te rátarti kis liba. 3754 éves vagyok! A legtöbb kultúrára is ráverek ezer évet korban! A Geum-folyó mellett éltem emberként és embereket segítettem az öcsémmel, védtem a népem! Sosem voltam szerelmes, nem volt az öcsémen kívül családom! Majd mikor meghaltam angyal lettem vele együtt... Tudod milyen angyalnak lenni?! Senkit sem érinthettünk, én még csak a Menny szaros kapuját sem hagyhattam el, majd belefáradtam és beszóltam Mózes miatt, amiért ledobtak a Pokolba. Amit élveztem... Mert végre kurvára senki nem szólhatott bele abba, hogy mit mikor és kivel. Az egyetlen amit megbántam, hogy nem rántottam magammal a fivérem is! Úgyhogy te nekem ne kezdj el tévedésekről és megbánásokról prédikálni, mert lefejtem a bőröd menten! - üvöltök vele, mindössze centikre az arcától. Most aztán tényleg felkeltette a sárkányt. - A szajha kis húgod például, akiért feladtad magad és most még az emléked is arcul köpi! Azért vettelek magamhoz téged, te ostoba lotyó, mert féltettelek, féltem, hogy mit tenne veled az átalakítás! Olyan szívességet kértem miattad, ami csak a hét főnek jár és megkaptam, ráadásul Rád pazaroltam el!
A vágy továbbra is kaparja az elmém hátsó felét, de muszáj a realitás talajába beledöngölnöm, még ha nem is vagyok oda az ilyesmiért. Ma megtanulja a helyét, mert nem viselem el tovább. Magam is büntetve ezzel, mert tűrnöm kell a vágyamat és nem tehetek szart sem.
A csókja emlékeztet arra, hogy igenis érdemes harcolnom, mert az ajkaitól ha lehetséges egyáltalán fizikailag, csak még keményebb leszek. Hosszan kiélvezem, halkan az ajkaira nyögve. Hogy fér meg ennyi kettősség egyetlen nőben? Hogy nem feszíti szét belül? Bár lehet szakad a varrások mentén már...
A válaszára csak fintorgok és gúnyosan nevetek kicsit, ellépve tőle, de ő attól ugyanúgy a falnak szegezve marad. Elfordulok tőle és ökölbe szorítom a kezem amitől ismét érezheti a kis "kínzásom", de megint nem megyek el az ő gyönyöre kapujáig. Közben neki háttal levetem magamról a mellényem, a nyakkendőm és ledobom az egyik fotelbe, hogy az íróasztalt megkerülve kigomboljam az ingem és leüljek a főnöki székbe. Őt mustrálva. Szinte méla undorral.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 9:22 pm

Már nem csak engem őrjít meg a düh, hanem az ő feje felett is átcsapnak a hullámok. Messzire mentem. Olyan messzire, amennyire csak lehet. Egész idáig feszegettem a határait botor módon. Azt hittem, képtelenség őt feldühíteni. Sosem feltételeztem azt, hogy ennek az egésznek ilyen következményei lesznek. Vitának hittem, ami picit elfajult. Olyannyira picit, hogy már mindketten üvöltözve szóltunk vissza egymásnak. Arról nem is beszélve, hogy teljesen magammal ragadtam, hogy együtt merüljünk alá a vágy és a düh kettősségében. Vajon ezt Ő is érzi?
Ahogy válaszra nyitja az ajkait, a levegő vételéből érzem, hogy valami elszakadt benne. Kíméletlen voltam vele, de ez semmiség ahhoz, amit én műveltem. Olyan apróra zsugorodok össze, amennyire csak lehet. De nem kerülhetem el azt, hogy ne nézzek a szemébe. Minden egyes mondatával növeli bennem kialakult válságot. Az érzelmek válságát. A döbbenet hatalmasra duzzasztja a tekintetem, amit egyenesen az arcába fúrok. Most érzem azt, hogy az eddig félelmem alaptalan volt. Elsöpri az eddigi gyermeteg remegéseimet. Mintha nem is létezett volna. Igazi, színtiszta halálfélelem lép a helyébe. Falnak döntöm a fejemet, hogy távolabb kerüljek az arcától. Nem bírom sokáig figyelni, zavartan kapom el róla a szememet. A rettegés olyan szinten kerít hatalmába, hogy képes lennék elsírni magam. Hatalmasat nyelek, és oldalra fordítom a fejemet. A hangja továbbra is tépi a lelkemet, ahogy nyakamba zúdít mindent, ami a bensőjében kavarog. Én pedig mindezt úgy tűröm, mintha nem is léteznék, csak a falnak ordítana. Nem mozdulok, nem szólalok meg. Még levegőt sem merek venni, mert attól félek, hogy még azzal is teszek egy lapáttal a mérgére.
Most tudatosul igazán bennem, hogy mennyi mindent nem is tudtam róla. Olyan információkkal tölti meg az agyamat, amit eddig nagyon-nagyon jól titkolt. Fogalmam sem volt arról, hogy volt egy öccse. Vagy éppen volt milyen volt emberként, és hogy Mennyben milyen negatív hatások érték. Kérdez, de én képtelen vagyok megszólalni. Hogy tudom-e milyen angyalnak lenni? Mégis honnan tudnám? Névre szóló meghívom volt a pokolban, nyakamban az Ő általa készített bilétával.
A húgom említésére reflexszerűen kapom rá a tekintetem, és újra olyan arcom tárul elé, amit soha nem akartam megmutatni neki. Könnyektől homályosan látva figyelem a megfeszülő arcvonásait. Mikor azt gondolnám, hogy az eddigi mondandóját nem tudja fokozni, Ő mégis megteszi. Úgy érintenek a szavai, mint akit gyomorszájon vágtak. A döbbenet újra ki ül az arckifejezésemre, és még a számat is eltátom. Pislognom kell, amitől pár könnycsepp utat talál magának lefelé.
Nem akarok hinni a fülemnek. Az eddigi felállított elképzeléseimet, úgy rombolja le, mintha egy Kansas-i tornádó lenne áprilisban. Gyökerestül tép ki mindent a lelkemből és csak egy üres lyukat hagy maga után. Rám pazarolt el... az utolsó szavai visszhangoznak a fülemben és mélységes fájdalommal töltenek el.
Elérte amit akart. Elérte, hogy megadjam magam annak, amit szeretne. A lelkiismeret furdalás teljesen szétfeszíti a testem. Olyan dolgokat mondtam, aminek a következményeivel nem számoltam. Ezeknek a szavaknak ereje volt, olyan ereje, ami kicsit megbillentette Pandora szelencéjének tetejét. Csak ebben nem emberiséget elpusztító csapások voltak, hanem Hadraniel titkai. Saját magamra szabadítottam azt a tudást, amit igazán már nem is akarok tudni.
Düh, vágy, és ezek mellé a sorba szépen beáll az együttérzés is. Ahogy a falnak szegezve magamra hagy, úgy érzem teljesen egyedül vagyok. Nincs senki akire számíthatnék. Eltűnik a melegség, amit magából árasztott, az illata, és minden, ami hozzá kapcsolódik. A hideg végig fut a hátamon, és most nem a rémülettől.
Lehajtom a fejemet, képtelen vagyok a szemébe nézni. A gondolatok egy sűrűbbé vállnak a fejemben. Érzem, hogy mondanom kéne valamit, de nem megy. Hallom, ahogy motoszkál, és végül helyet foglal a "trónjában. Hatalmasat nyelek, és csak kibököm az egyetlen szót, amit soha sem akartam volna neki mondani...
- Sajnálom -

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 9:51 pm

Lehet, hogy erre a pillanatra később visszanézve majd mosolyogva emlékezünk vissza. De a jelen kegyetlenebb mindennél, amit talán valaha is tettem. A pszichológiai hadviselés a kedvencem és most előhúztam a zsebemből a Cár-bombát. Fekete kövek húzzák le a szívem az érzelmek folyamának mélyére. Két nagy sodrás keresztezésében kuporgunk a víz alatt és próbáljuk meglátni ki bírja tovább visszatartani a lélegzetét.
Szó szót követ és ő végre megáll a valóság talaján. Mégis mit képzelt? Úgy egyáltalán meg magáról is? Tudta, hogy bukott vagyok, de az eszébe sem jutott egyszer sem, hogy az milyen életutat követel? Egy pedánsat, egy romlottat. Többször születtem újjá, mint szerettem volna, de nem választhattam. Hátha kellett hagynom az öcsémet is, aki azóta biztosan feltört. De sosem ölelhetem meg ha látom őt. Mélyen lappang bennem valami brutalitás, ami most felszínre tör mindenestül, pedig amiket elmondok neki az csak a felszín és az alatt egy fél réteggel van. Nem akartam az orrára kötni semmit eredetileg. Hadd higgye, hogy egy beképzelt majom vagyok, akinek az élete csupa csillogás.
De most mégis megnyílok neki kicsit, amit lehet, hogy később majd azért keservesen megbánok. Ám üvölt bennem a tehetetlen harag, toporzékol és hisztizik. Ezért nem ítélkezem első látásra, mert az emberek sosem olyanok, mint aminek mutatják magukat, én sem vagyok különb. Látom a könnyeit leszaladni az arcán, letörölném, de nem teszem. Mit hitt? Hogy nem tudom hová járkál, miért és mit látott? Nem veszítem el az egyetlen igazi dolgot az életemben a szemem elől.
Kárhoztathatom is magam emiatt napestig, hogy megléptem érte amit, de nem küldeném vissza, nincs az a pénz amiért megtenném. Mert akkor visszatérnék abba a habzsoló nihilista létbe, ahol eddig elvoltam békésen. Tudtam, hogy kihívás lesz a lány, de hogy a vesztem...? Ennek még később böjtje lehet, ha a szavaival így tud rám hatni, mi lesz egy másik ilyen alkalommal?
Feszegeti a bőröm a vágyam és a haragom, de inkább ellépek mielőtt el nem jönne a pillanat, hogy mehetek kopogtatni Barbelo-hoz, "szoszi, mégis inkább ide tartozom". Inkább levetkőzőm felülről tőlem szokatlan hanyagsággal és leülök. Hűthetné a bőröm a levegő, de felforraltuk azt hiszem. Megszólal, amire csak egy üres pillantással nézek rá. Nem akarom, hogy lásson belőlem most többet. Elengedem a láthatatlan fogságából és felkelek, hogy az ablakhoz lépjek.
- Hazamehetsz, ha akarsz. - szólalok meg elfúló, rekedt hangon. Ha akar... Egy részem őszintén reméli, hogy ezeket tudva sem akar hanyatt-homlok elmenekülni mellőlem. De nem adok ennek hangot, inkább csak nehézkesen felsóhajtok.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Hétf. Feb. 16, 2015 11:38 pm

Szeretném visszaforgatni az időt, hogy ezt a pár percet semmisé nyilvánítsam. Meg kellett volna adnom magam a vágyának és természetesen a saját sóvárgásomnak, nem pedig ellenkezni. Akaratos, makacs módon mondtam nemet mindenre. Hagytam kicsúszni a lábam alól a talajt, amitől teljesen elvesztettem az eszemet.
Lebegek az űrben, amit a szavai bennem hagytak. Nemes egyszerűséggel rántott ki abból az elképzelt világból, amit magam köré vontam falként, hogy elrejtsek előle mindent. Mindent, ami valójában vagyok. Az érzéseimet, a gondolataimat, a vágyaimat. Azt hittem, így elrejtőzhetek, de nagyon rosszul gondoltam. Ellőtte nincs akadály. Mindent lerombol, amit ellene állítok fel. Letarolja, mint egy megvadult rinocérosz. Én pedig magatehetetlenül nézem végig, és próbálok élni azzal, amit maga után hagy.
Mit is gondoltam igazából róla? Mindent, és semmit. Öntelt, arrogáns, beképzelt, sznob, perverz... a listát a végtelenségig lehetne írni. De ő ezt elvette tőlem, összegyűrte és egy jól irányzott dobással a kukába dobta úgy, hogy egy igazi baseball játékos is megirigyelné. Tökéletesen leplezte igazi énjét, ami köré ő is álcát húzott. Sok olyan dolgot rejtett előlem, amiről fogalmam sem volt. Akkor most ki is a neveletlen? Azt várja, hogy ne ellenkezzek. Ne játsszak bújócskát vele, de hiszen ő is ugyan ezt teszi. Egyikőnk sem teregeti ki a lapjait, pedig mehetne ezt másként is. Azonban erős hátránnyal indulok. Legyek bárhol is, Hadraniel mindig tud arról hol vagyok, mindig megtalál. Ezt a szavai is igazolják, mikor a húgomat említi. Erről is tud úgy, hogy én még védekezni is képtelen vagyok. Vitába szálltam vele. Be akartam bizonyítani, hogy igazából semmit sem tud rólam. Rá kell jönnöm, hogy tömérdek információja van, amit bármikor felhasználhat ellenem és örömmel teszi azt. Mintha csak egy könyvet olvasna.
Még egyszer végig gondolom a szavait. Felhangzik minden a fejemben, ugyan azzal a hangerővel, amitől még inkább elszégyellem magam. Összeszorítom a szememet az érzés hatására. Nem akarom, hogy lássa ezt. Túl sokat engedtem magamból, és még ezek után is harcol az önbecsülésem utolsó szikrája. Látott dühösen, teljesen kikelve önmagamból üvöltöttem rá, amit valószínűleg soha nem akartam igazából. Végezetül még a könnyeim is szabadlábra kéltek. Teljesen felforgatott. Fáj a mellkasom a sok érzelemtől. Ennyi mindent egyszerre lehetetlen érezni, de mint ma minden más, ez is valóssággá vállt.
Elsétál előlem. Magamra hagy. Ahelyett, hogy nyugalom járna át, inkább hiányérzetem támad. Akármennyire is perzseltük fel az iroda hőmérsékletét, én libabőrös leszek. Lefelé lógatom a fejemet, és egy pillanatra sem nézek rá. Nem merek, és nem is akarok. Képtelen vagyok szembe nézni azzal, amit a lélektükrében látnék. Máskor nem érintene meg, de most nem akarom látni az undorát. Mégis kicsúszik a számon egy sajnálom. Valóban így érzem. Nem kommentálja, csak megszünteti a kezeimet eddig szorosan fogó erőt.
Erőtlenül esek a térdemre, ami hangosan koppan a köztünk beállt csendben. Arra sem vagyok képes, hogy megálljak. A két kezem zsibbadtan terül el mellettem a földön, mintha a testemtől külön állóak lennének. Hangyák mászkálnak a bőröm alatt, és ettől az érzéstől felszisszenek. Megmozgatnám a csuklómat, de félő, hogy sikítanék a fájdalomtól.
Továbbra sem emelem fel a fejemet. A hajam teljesen eltakarja az arcomat.
A hangjára megremegek, és mikor közli velem, hogy hazamehetek, még inkább a mély vízbe lök. Érzem, hogy tovább süllyedek. Ő felettem lebeg, és élvezi az óceán magával ragadó nyíltságát, miközben az én fejemet jó erősen tartja a víz alatt. Érzem, hogy nincs több levegőm, amivel képes lenném ezt túlélni. A szám teljesen kiszáradt, szinte porzik, de még egy horkantást megengedek magamnak.
- Haza? - Mély, rekedtes hangon szólalok meg. Felemelem a fejemet, és kipirosodott szemmel pillantok a hátára. Még hogy haza. Most melyikre gondol? - Ahogy gondolod. - Válaszolok, mint aki meg se hallotta volna az "akarsz" szót. Először négykézlábra emelkedek, és próbálok ráállni az elmacskásodott lábaimra Teljesen elgémberedtem, nem érzek egy biztos pontot sem, de pár másodperc kísérletezés után megtalálom azt a bizonyos stabil lépést, amivel egyenesbe tudom hozni magam. A reszkető ujjakkal túrok a zilált hajamba, hogy valamennyire rendezem azt. Az ablakra pillantva meglátom a tükörképemet, amitől enyhe fintor fut végig az ajkamon. Le is teszek arról, hogy bár mit is tegyek a frizurámmal.
Nem a menekülés miatt választom ezt. Szívem szerint itt maradnék. Ilyen könnyen nem üldöz el maga mellől. Ellentmondásba ütközök, de ha azt akarja, hogy végleg eltűnjek, ahhoz meg kell ölnie.
Elbotorkálok a fogasig, ahonnan leveszem a kabátomat, és magamra terítem. Kinézetemre fittyet hányva vetek egy utolsó pillantást Hadranielre. Erőt véve magamon, dülöngélve indulok az ajtó felé...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 4:55 am

Meglátja végre az igazat a görbe tükörben, amit még a legelején tartottam neki oda és a végeredmény fájdalmával ő is szembe kell, hogy nézzen, nem csak én. Elvesztettünk most valamit, amit nem kellett volna... Nem kellett volna kinyitnom a számat, le kellett volna tépnem a ruháit és elmerülnöm a vágyában megmártózni egyet... De ezt elcsesztem.
Láttam élni, most már akár meg is halhatok. Tud rólam dolgokat, amiket más nem és nem is sétálna ki élve innen azzal a a tudással. De az más. Vele szemben gyengébb voltam mindig is mint kellett volna, vagy illett volna. Más nem fogja túlélni ezt, csak ő és neki is hatalmas árat kell így is fizetnie. Aki a legvégén a legkevesebbet öli, az végez mindenkivel végül?
Figyeltem őt, követtem be is vallom. Ami sok esetben szörnyen illetlen és helytelen dolog, meg ejnye-bejnye... De nem ebben az esetben, látni akartam, mikor rá ébred az öntudatára és látja, hogy mi lett a drágalátos húgából, akkor aki miatt ő ideadta a lelkét nekem. Egy igazi arrogáns, önző, gyalázkodó kis cafka... Ha tehetném a saját két kezemmel tépném szét, de az alku ugye köti a kezem. De persze ezt már nem fogom vele megosztani...
Fáj valamiért a bensőm és a hiányérzet erőteljesen koppan bennem. Mikor történt az, hogy nekem tényleges fizikai elvonásom legyen tőle? Egy magamfajta falánkságdémonnak ez az érzés brutális, a drogosok elmehetnek a sunyi picsába az elvonási tüneteikkel. A mieink röhögve vernek rájuk pár kört. A tenyerembe mélyesztem a körmeim, hogy erőt vegyek magamon még jobban. Nem akarok hülye lenni, elég volt mára abból a felemből. Nem hiába nem reklámozom, hogy mi is vagyok. Az igazság sokszor undorító és kínkeserves.
Nehezen nyelek, szinte végigperzseli a torkomat az érzés. Mélyről tör fel belőlem egy búgó remegés, amiről elképzelésem sincs, hogy micsoda és miért.
- Ahogy Te gondolod... Én jobban örülnék, ha maradnál, de ha látni sem akarsz azt is megértem. Én továbbra is megbolondulok, csak érinthesselek... Viszont tudnod kell, hogy ennek ellenére sem ereszthetlek el véglegesen. - pillantok rá hátra kissé, némileg fájó, nyúzott pillantással. Mértéktelen vagyok, ennél fogva a vágyaim sem éppen könnyedén akarnak elengedni. Már ha egyáltalán ma alább hagyna a dolog....

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 11:53 am

Sok mindent vártam azért cserébe, amit mondtam. Leginkább azt, hogy egy hatalmas pofonnal tudatja velem, pontosan hol is a helyem. Fizikai bántalmazást vártam, nem pszichológiait. Mikor valaki azt gondolja, hogy annál nincs fájdalmasabb, mint mikor a testét sértik, az kibaszottul téved. Mégis úgy érzem magam mint, akit jól helyben hagytak, pedig igazából egy ütést sem kaptam.
Fáj az egész kialakult helyzet. Fáj, mert hülye voltam, és makacs liba módjára rohantam a vesztem be. Fáj, mert tudatra ébredtem, és ennél aztán rosszabb nem is létezhetne. Olyan világképet kergettem, ami valójában nem is létezett. És fáj... mert a vágy továbbra is marcangol belülről. Az a vágy, amit ő gerjesztett, és én küzdök azért, hogy csitítani tudjam. A düh sem veszett el, ugyanúgy lobog bennem, de jelenleg nem érte, hanem saját magam iránt. Mérges vagyok magamra, amiért a végletekig kergettem, abban reménykedve, hogy ezzel megfogom, de ehelyett a saját csapdámba estem. Halk sóhaj szalad ki a duzzadt ajkaim között, mikor a földre kerülök. Zúg a fejem, és fáj minden porcikám. Már rég szét kellett volna szakadnom ettől a rengeteg érzéstől, mégis tartja magát a lelkem és a testem is. Talán még egy kicsit kellett volna tovább mennie, és teljesen megsemmisített volna, hogy aztán újra felépítsek mindent. Hiszen ez egy ördögi kör.
És még ezek után is képes vagyok mosolyogni. A "haza" szó jelentése szórakoztat. Talán tényleg az lenne a legjobb, ha lelépnék. Hiába érzem azt, hogy ezzel csak egy tátongó lyukat fogok magam után hagyni, mégis felállok és a kabátomért igyekszek. Hogy merre mennék, arról fogalmam sincs. Valamerre, a "haza" elég tág fogalom számomra. Elveszettnek érzem magam, és mint mindig, makacsságom határtalan. Mintha nem lennék képes tanulni az előzőkből. Kilincsre teszem a kézfejemet, mikor meghallom a hangját. Megbolondulok... érinthesselek... ennek ellenére sem ereszthetlek el... Szavai visszhangoznak a tudatomban. Érzem a pillantását a hátamon, ami szinte felperzsel. Én nem nézek hátra. Lehunyom a szememet, kezem megremeg a kilincsen...
- Akkor mire vársz? - Tör ki belőlem az a kérdés, ami a mai nap folyamán már annyiszor kínozta az elmémet. Hangom reszket az elfojtott vágytól. Csak dörgölőzött hozzám, mint egy kis cica és így mutatta, ki mennyire is kíván. Visszafogta magát, csak azért, hogy engem megleckéztessen. Nagyon jól tudom, milyen érzés ez. Egész végig ezzel próbálkoztam, de én nem voltam elég erős... nem úgy, mint Ő.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 3:01 pm

I Know You

Kicsit többet adtam ki a haragomból, mint amennyit illett volna, de ő kicsit jobban átlépte még ennél is a viselhető határait a hergelésnek. Így van ez, ha két fél még nem ismeri egymást eléggé és az egyik mégis próbál úgy tenni, mintha tudna valami súlyosat a másikra nézve. Már csak ezért a ostobaságáért is teljesen megsemmisíthetném lelkileg, mégsem teszem meg... Lehet ez a halandók által társfüggőségnek nevezett valami első tünete?
Talán ha egy évezreddel fiatalabb lennék ez most szörnyen fájna. Mint egy egyre csak üszkösödő fekély a lelkemen, de engem megacélozott az idő könyörtelen módon. Végig kellett néznem az emberiséget felcseperedni, átmenni a rengeteg kamaszkorán... De még azon történések sem tudtak úgy belém szúrni, mint az imént történtek. Az elhangzott szavak. Felfogni sem egyszerű az elmúlt rövidke időt, nemhogy elfogadni. Azt akarja, hogy dögöljek meg... Ő pedig mulat a szavaimon, ami már tényleg csihol bennem egy megsemmisülési vágyat. Sót hint a sebeimre, hadd sajogjanak még jobban, mintha ez eddig nem lett volna elég rémes önmagában is. A katasztrófa pillanatai ezek attól félek.
Mintha a gyomrom feneke kiszakadna, ahogy elindul kifelé. Mit tettem... De nem hagyhattam, hogy csak úgy ostobán éljen tovább, elég fát tett a tűzre. A leckék amiket én taníthatok és tanítok is neki, borzalmasak is tudnak lenni akár. Mégis azt érzem, hogy akár milyen messzire üldözöm őt magam mellől, annál közelebb akarom tudni fizikailag magamhoz. Ennek adok tanúbizonyságot a szavaimmal, mikor a keze a kilincshez ér. Látom remegni a kezét, olyan, mint a gyertyaláng a szellőben. A szavaira viszont már kiül a tömény döbbenet az arcomra. Hogy... micsoda? A hangja és a teste a vágyairól árulkodnak. Fenébe... Lehet, hogy végig azt érezte, amit én most?
Azelőtt füstölgök mögé, mielőtt még meggondolhatnám magam és simítok végig a karján, megfogva a kezét, hogy levegyem a kilincsről, hátulról nyomakodva neki. Tudom, hogy így érezni fogja, hogy az én vágyaim sem csillapodtak. Magam felé fordítom, hogy a szemébe nézhessek és elűzhessem végre azokat istenverte a kételyeket és félelmeket belőle. A haraggal együtt. Ki akarom törölni az elméjét és a sajátom is és behelyettesíteni valami sokkal édesebbel... Egy könnyed mozdulattal szedem le róla a kabátját és engedem a földre hullani. De mielőtt az landolhatna, a kezem már a hajába túr és az ajkaim megtalálják az övéit, hogy megkóstolhassam milyen ízű a csókja ilyen háborgó lélekkel. Nem finomkodom túlzottan. Annak elmúlt az ideje és nem is illik ide kettőnk közé.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 5:04 pm

Mindig csak akkor tudatosul bennem, hogy mit is mondok, mikor már túl késő. Nem gondolom végig a szavaim súlyát. Soha nem is gondoltam arra, hogy ezzel Hadraniel lelkébe beletaposhatok. Miért is hittem volna azt? Egészen eddig nem mutatta ki azt, amivel ma mindent felégetett. Meg sem fordult a fejemben, hogy őt bármilyen érzések is marcangolnák. Naivan hittem, hogy az idő majd mindent szépen megold. Ebbe fektettem minden hitemet. Számomra is hihetetlen, hogy ennyi év után van még amivel egyáltalán ilyen hatást lehet elérni. Úgy tűnik, én megtaláltam az egy gombot, amivel el lehet szabadítani a poklát. Vajon képes leszek kordában tartani a kíváncsiságomat? Az arrogáns hozzáállásomat? A felsőbbrendűségemet? Hiszen mindig úgy reagálok, ahogy Ő viszonyul hozzám. Ha késik egyértelmű, hogy mérges leszek.
Az ajtóhoz érve tudatosul a fejemben minden szava, és valahogy eltűnik az eddig félelmem. A rettegés, amit a mondanivalója kiváltott bennem. A kihívás mámorító érzése veszi át a helyét. Tényleg még többet akarok róla tudni? Ezek után is? Képes lennék még egyszer ilyennek kitenni magam? Talán igen... mindennek meg van az ára... a kívánságomnak is megvolt.
Újra nem értem magamat, és zavarodott vagyok. Miért ilyen bonyolult minden? És a reakciói csak tesznek az egészre egy hatalmas lapáttal. A hangja fájdalmasan csap szét a gondolataim között. Szétszabdal mindent, ami létezik csakhogy előhúzza a sarokból a vágyamat, amit próbáltam elnyomni. Úgy rángatja, hogy már remegek tőle, így hát felteszem neki a kérdést.
Válasz nélkül érzem meg magam mögött testének forróságát, ami pillanatok alatt feltüzeli a bőrömet.Kézfejem alól eltűnik a kilincs. Hozzám simul, én pedig kéjesen nyögök fel, mikor a fenekemnél megérzem a vágyát, ami cseppet sem enyhült. Tüzet csihol a tekintetembe, már nem leplezek semmit. Mára belefáradtam ebbe. Minden porcikám kiállt az érintései után. Úszni szeretnék. Úszni abban a vágytengerben, amit Hadraniel teremtett. Felé fordulok, de mikor a tekintetébe pillantok, érzem, hogy teljesen elvesztem. Magával ragad, és olyan szorosan fog, mint még senki más. Annyira elmerülök, hogy észre sem veszem a kabátom hiányát. Kicsit hátra döntöm a fejemet mikor a hajamba túr. Az érzés hatására pilláim megrebbenek. Lábujjhegyre állva tolom még közelebb magam hozzá. Ajka közé sóhajtok a kóstolgatására. Remegő ujjaim végig szaladnak az ing gombvonalán, rátalálok a szabadon lévő bőrfelületre. Égeti az ujjbegyemet, de akaratosan folytatom tovább utamat a nyakáig, hogy azt a lélegzetvételnyi helyet is megszüntessem köztünk. Úgy csimpaszkodok rá, mint még talán soha. Mindent beleadva, adom át magamat nyelve táncának, miközben az összes érzésemet a lépéseimbe összpontosítok. Azt akarom, hogy érezze, érezze valójában azt, ami vagyok... ne csak a kémkedéseire hagyatkozzon...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Amistr&Hadraniel Empty
Vissza az elejére Go down
 
Amistr&Hadraniel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Amistr
» Amistr - Aziza
» Hadraniel&Hamaliel
» Amistr @ Darius - Álom vagy valóság?
» In the shadow || Hadraniel versus Lucretia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Bellevue városa :: Egyéb helyszínek
-