Felhasználónév
Jelszó
Automatikus bejelentkezés 
:: Elfelejtettem a jelszavam!



Utolsó hozzászólások
Az utóbbi tíz üzenet
Carl Gustav Brändström

Kedd Dec. 17, 2019 1:52 pm
Quintus C. Dolabella

Vas. Jún. 11, 2017 10:20 pm
Maya Brändström

Szer. Május 24, 2017 8:29 pm
Quintus C. Dolabella

Hétf. Márc. 20, 2017 12:57 am
Jonah Benjamin Swanson

Kedd Szept. 06, 2016 10:21 pm
Maya Brändström

Csüt. Jún. 16, 2016 9:42 am
Cassandra

Vas. Ápr. 24, 2016 7:28 pm
Mammon

Csüt. Márc. 31, 2016 10:52 pm
Norah Sommers

Csüt. Márc. 31, 2016 10:11 pm
Lucretia Mantova

Csüt. Márc. 24, 2016 12:52 pm



Suttogó hangok
Üzenj másoknak • Ne hirdess!




Megosztás

 Amistr&Hadraniel

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 5:50 pm

Nymphetamine

Vajon hányszor kell majd az ajtómból visszafordítanom még őt? Mert van egy érzésem, hogy ez még párszor meg fog velünk történni. Ha nem is ekkora horderővel, de ez jósló jel lehet, úgy hiszem. Megkapartuk a felszínt és innen mélyebbre csak színesebb dolgok lesznek, viszont mindig a kezdet a legnehezebb... Mi pedig belefogtunk és mint mértéket nem ismerő egyén, abba sem akarom ezt hagyni nos, hmm... az idők végezetéig?
A teste lélegzetelállító gyorsasággal reagál az enyémre, ahogy mögötte termek. Erre vártam... Hogy kérje és akarja és más eszébe se jusson most, csak hogy mennyire kellek neki. Nagyjából annyira, mint ő nekem. Felmorranok egyet a nyögésére, amit hallat, ezzel fog egyszer a sírba kergetni.
- Remélem tudod, hogy egész éjszaka a nyögéseid fogom hallgatni... - közlöm vele a tényállást, ha már itt tartunk. Érdekelje a francot, hogy ha itt pirkad ránk, én annyiszor fogom őt a gyönyörbe juttatni és vele együtt magam is, ahányszor nem szégyelljük. Legalábbis ez az én leghőbb vágyam ebben a percben. Összetalálkozva a lángoló tekintetével önkéntelenül is megnyalom az ajkaim. Értem lángol most, csak értem. Én pedig oxigén vagyok a lángjaira, látni akarom lobogni, mindennél ragyogóbban.
Magamhoz szorítom őt, nehogy véletlenül akár egy porszem is közénk férkőzhessen most. Az enyém és ez a tény megmásíthatatlan. Igazodik is hozzám azonnal, a teste gyönyörűen énekli el nekem a vágya dalát. Gyilkosan gyönyörűen. Ahogy lábujjhegyre áll, úgy simítom végig a hátát, egészen a fenekéig, hogy rámarkolhassak. A sóhajára halkan nyögök egyet az ajkaira, majd még egyszer egy szinte kéjtől nyúzottat, ahogy végre a csupasz bőröm éri a puha kis keze. Ő pedig nem áll meg, a kis falánkja... Felkapom a karjaim közé, hogy még könnyebb dolgom legyen, amíg a lábait a dereka köré fonom, hogy semmivel sem törődve téphessem le róla felül a ruháit. Az érzések, amiket felfedezek a csókjában, azok bátorítanak. Talán ezért is nézném el neki most még azt is, ha nemes egyszerűséggel a vénáimba fúrná a körmeit, ha úgy jobban érez. Mert én sem vagyok épp a leggyengédebb teremtés jelenleg, az oldalára és a hátára marok, minden csókkal és lélegzetvétellel.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 6:43 pm

Megtehette volna, hogy elenged. De vajon mi lett volna annak az eredménye? Ilyen állapotban nem sok szerencsét jósoltam volna magam, hiszen az említett hazát biztos, hogy a lehető legmesszebb elkerültem volna. Aminek mi lett volna a végeredménye? Utánam kellett volna jönnie. Neki az semmiség, de csak újabb vitát lobbantott volna fel közöttünk és lerágott csontként került volna elő felelőtlenségem hatalmassága. Felesleges körök lefutását előzőm meg azzal, hogy úgy omlok a karjaiba, mint akinek más menedéke nincs. Ami valahol mélyen igaz is... rajta kívül senkire sem számíthatok. Az ég világon senkire...
Elégedettség járja át testemet, mikor meghallom a morgását. Még nincs minden veszve. Volt egy pillanat, mikor úgy éreztem, hogy vége... vége mindennek. Soha többé nem fog így reagálni, tegyek bármit is, hiszen be kell vallanom igen is élvezem, hogy ilyen hatással vagyok a testére. És az, is imponál, hogy én is hasonlóképpen reagálok. Legyen szó akár egy hangfoszlányról, amiből csöpög az irántam érzett vágya, képes lennék azonnal átadni magam az örökké tartó mámornak.
Szavai hallatán nem vagyok képes elrejteni mosolyomat, és újra magabiztosan szólalok meg.
- És mi a helyzet azzal, ha én fogom a te nyögéseidet hallgatni? - Mindig megfelejtkezik egy másik lehetőségről, és arról, hogy továbbra sem fordultam ki gyökerestől önmagamból. Tekintetemmel tudtára adom, hogy igen is látni fogom a vágytól lángoló arcát, ahogy hörögve, kéjesen nyögve áhítozik a kielégülés után. Én is ugyan úgy mindent látni fogok, ahogy Ő is. Érezni, hallani, látni...
A levegő újra felforrósodik és tova űzi az előbbi hideg közeget. Úgy préselődök hozzám, hogy már szinte fáj, de piszkosul élvezetes is egyben. Minden ami Ő átjárja a testem, és szó nélkül fogadja be azt amit szeretne. Sóhajaitól szaporábban veszem a levegőt, és szükségem is van rá, mert a csókja fulladásig hajt. Mikor már szinte alig bírom tartani magam, eltűnik lábam alól a talaj. Karjai közé kap, én pedig reflexszerűen kulcsolom át a derekát. Leszaggatja a felső ruházatom, ami megadva magát a földön landol. Szinte lángba borulok minden érintésétől, és érzem, kivörösödik a bőröm, ahogy a hátamat érinti.
Az ingét megmarkolva húzom közelebb magamhoz, majd őrjítő lassúsággal kezdem el kiengedni a kalitkából a gombokat. Minden egyes szabadulás mellé párosul, egy apró érintés is. Ő gyors és lényegre törő. Nem hinném, hogy olyan helyzetbe kerültem volna, amitől nála hatalmasabb lennék, de kihasználom azt, hogy most csak az enyém... és azt teszek, amit csak akarok.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 7:32 pm

Az én elveszett kis ágyasom... Mondhatnám, hogy se istene, se hazája, de abból az egyenletből nagyon is kifelejteném magamat. Mert van egy sanda gyanúm, hogy mindkettő szerepét átvettem nála azzal a huszárvágással, ami az élete végét jelentette. De talán szerencséje, hogy az vagyok aki, mert én nem vetném le egy szakadékba puszta úri passzióból. Én nem hagynám cserben még mielőtt megszáradna a pecsét a halotti bizonyítványán. Ahogy akikre egykor a sajátjaiként gondolt és akik fölött a régi "otthona" van. Neki most mellettem van a helye és nem tűrnék meg semmilyen más opciót.
Majdnem elengedtük egymás kezét a ködben, de még időben egymás után kaptunk. Nem lehet egyértelmű eredményt hirdetni, hogy ki nyúlt hamarabb a másikért, de megtettük. Innentől fogva puszta formalitás. Végre nem kell elnyomnia egyiküknek sem, amit gondol és érez. Ami eleve irgalmatlanul nagy falat lenne a számomra, hiszen olyan nekem, mint valami drog. Kell, akarom, hihetetlen dolgokra vagyok képes érte. Ha pedig megkapom, akkor csak a végtelen örömöt hagyja maga után.
A mosolyára elvigyorodom. Ez az én édes kis ágyasom...
- Azt amit mondtam eleve magában foglalja. - pontosan tudom, hogy milyen és mit akar most. De ha ő megadja nekem a gyönyöre összes hozományát, adom én is a magamét. Nem kapzsi vagyok, sőt... Megkaphatja tőlem az összes kis rezdülésem, hangom, levegővételem is.
Elkábít teljesen a csókjaival, én pedig nem bírok betelni vele. Az összes húrom pendül, őrjítően követelőzve. Egy igazi mohó szörnyeteg vagyok, tépem a ruháját, nem érdekel semmi, csak érezhessem a bőrét. Ha pedig később szidna a ruhái miatt, majd veszek neki úgyis újakat. Hajlamos vagyok az elkényeztetésre így is... Ő nem olyan féktelen, mint én amit meg is mosolyognék, de az érintéseire fel-felnyögök. Kínoz engem. Rámarok a hátsójára és az iroda hátsó felén lévő kanapéra lépdelek őt fogva, hogy leüljek és végignézzek rajta, szinte felperzselve a tekintetemmel. A pillantásaim útját pedig követik a kezeim is, a nyakától, a vállain és a keblein, majd a hasán át simogatva a csípőjére markolok, kissé dörgölve magamhoz.
- Ki akarsz használni, igaz...? - nyalom meg az ajkaim egy vigyorral, mintegy engedélyként, hogy csak bátran. Kíváncsi vagyok mit akar velem tenni, ha épp nem tartom teljesen a kezemben a gyeplőt.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 8:39 pm

Szórakoztat, amit mond és az ajkaimra még szélesebb mosoly ül ki. Nála ez nem féltetlenül van mindig így. A korábbi ki akciójára gondolva, nekem erről teljesen más a véleményem. A piszkos módszereit alkalmazva is zenélhetnék a vágykottájából egész éjszaka. De nem teszem ezt szóvá. Nem akarom elrontani azt, amit újra sikerült valamelyest felépíteni. Hiszen ruházatommal együtt a makacsságomat is szétszakítja. Szóra sem méltatom a manővert, nem érdekel holmi ruhadarab. Annál inkább akarom látni a perzselő, méregető, vágytól csöpögő tekintetét, amivel engem is lázba hoz. Az érintésére vágyom ami a bőrömet végig karistolja. Semmi szükség finomkodásra, az valahogy kettőnk között nem működik, csak bizonyos szinteken. Élvezettel hagyom neki, hogy felfaljon.
Legbelül már rég szétszaggattam volna én is az inget, hogy aztán az is megadva magát a földön kössön. De a végeredményért kivárok. Azért minden szenvedést megér nekem, és még inkább elégedettséggel tölt el, ahogy dalolni kezd. Még inkább meghúzom a gyeplőt, de ő rámarkol a fenekemre, amitől én is csatlakozok a muzsikáláshoz. Pont akkor adja meg magát az utolsó gomb is, mikor leül a kanapéra. Tekintetétől, egy pillanatra megálljt parancsolok magam, és kiélvezem azt, hogy így néz rám. Mintha a fejembe égne, ahogy méreget, ahogy a szemével végig pillant rajtam. Már ettől megremeg, de a kezei még fokozzák ezt és további hangokat csalnak ki belőlem. Hátra vetem a fejemet, hogy utat adjak neki, egy kósza tincs se akadályozza. Csalódottan nyögök fel mikor a csípőmre markol... én még vágytam a folytatásra, de a fenekem alatt dudorodó vágy kárpótol érte.
Jóízűen kacagok fel szavai hallatán, és újra az ing felé nyúlok, ami továbbra is egy zavaró tényező.
Kettéhajtom akár egy könyvet, és a tenyeremet a mellkasára teszem. Halk sóhaj csusszan ki fogaim közül a látványra. Végit életig tudnám nézni, de újra a szemébe pillantok.
- Még a feltételezés is sértő. - Mondom lágy hangon, de nem bírom figyelmen kívül hagyni ajkaim elterülő vigyort és a pajkos nyelvét. - Ez is az alkunk része. - A lelkem akart? Akkor most számoljon annak vágyaival is. Az ujjaim meglendülnek a csupasz felső testen. Körmeimet bevetve elidőznek a kidolgozott hason, úgy játszik rajta akár egy zongorán. Mosolyogva figyelem, ahogy vöröslő csíkokat hagy maga után. Nem érdekel, ha fáj... őt sem érdekelné. Ha akarná, már rég azt tehetné velem, amit Őszeretne. Nem hagyná, hogy így játszadozzak, de ezt ő most megengedi, én pedig, hogy a szavaival éljek kihasználom. Táncos könnyedséggel ring meg egy pillanatra a csípőm, mielőtt újra az ajkait venném célba.

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 9:04 pm

A mosolya egészen a belsőm is megremegteti, imádom így látni. A másik amivel ennyire le tud bilincselni az a nevetése. De most inkább a kéjgőzős, sóvárgó pillantásait akarom magaménak az utolsó szálig. Ha már végre sikerült talpra állnunk abból a hatalmas pofára esésből, akkor nem fogom megint a földbe döngölni a dolgot. Vagyis földbe döngölném, de teljesen más módon és azt határtalanul élvezné is. Szinte szikrázom így a kezei alatt, ezt az érzést pedig nem cserélném le semmire és nem is adnám meg másnak semmi pénzért sem a világon. Felizzít és elvadít kicsit magának. Kívülről egészen biztos teljesen veszettnek tűnhetünk, de nálunk így működnek a dolgok. Érzelmi hullámvasúton vagyunk folyamatosan. Kárpótlás viszont minden pillanat, amit ebben az áldott békés állapotban tölthetünk el. Bár aligha nevezhető azért békésnek...
Végigmarkolnám legszívesebben, horzsoló erővel, hogy akár napokig is magán őrizze a kéznyomaimat, mindenhol. Emlékeztetve őt arra, hogy kié is. Azt is imádnám, ha ő sem fogná magát vissza, de most ő taktikázik. Belül szórakoztatónak találom ezt, a testem viszont sürgetné azért, engedje szabadjára magát nekem. A kanapén landolva az ingem is kigombolja végre és megadja magát a kezeimnek. A forró tenyerem alatt szinte érzem pezsegni a vérét, mintha még élőbb lenne, mint mikor ember volt. Felnyögök a látványra, ahogy hátravetett fejjel engedi át magát az érzésnek és én mindent láthatok. A nyakán az ütőér lüktetésétől kezdve a lélegzetvételei szaporaságát, ahogy végighullámzanak az izmai a bőre alatt.
Aprót vicsorítok az érintése alatt és morranok elhalóan a combjára markolva. Ezt örökké tudnám vele játszani. Hiába állította váltig, hogy utál, elég most ránézni, hogy kiderüljön zsigerből hazudott nekem az érzéseiről.
- Az egyetlen amit sértenék az a bőröd a fogaimmal, miközben rajtam élvezel világodról alig tudva. - jegyzem meg neki kajánul, kihúzva magam kissé. - Pontosan. - helyeselek egyet, elvégre mégis az ágyasom... Igaz ez utólagos módosítás, de így is igaza van. Az ajkamba harapok, ahogy felfedez magának a kezecskéivel, a karmait is kieresztve. A jutalma minden karmolásra egy-egy kéjes nyögés és a testem rezdülése alatta, szinte könyörögve szótlanul. Ez nem fájdalom, ez így maga a gyönyör. Akkor vagyok a legboldogabb, ha az inget alig tudom felvenni olyan mély barázdákat szánt a hátamba. Meglepetten nyikkanok, ahogy mozdul a csípőjére, ösztönösen simítva az ölére, kapva az ajkaiért a csókjára éhezve.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Feb. 17, 2015 11:02 pm

Taktikázok, mert úgy érzem kell. Taktikázok, mert úgy érzem megtehetem. És, ha erre engedélyem van, akkor ki is használom az uram adta lehetőséget. Elnyújtom minden mozdulatomat, csakis azért, hogy kiélvezhessem baritonja zendülését. Rossz szokásként kezdem el újra a határait feszegetni. Ez viszont már a pozitív értelembe vett felelőtlenség részemről. Ennek is csúnya vége lehet, rettentően csúnya, de biztos vagyok benne, hogy az utolsó percig élvezném, bármit is tenne vele.
Csakis azért húzom az időt, hogy a kíváncsiságomat is kielégítsem. Nagyon jól tudom, hogy a határ nincs messze, csak egy kicsit kell piszkálnom tüzet, hogy teljesen beborítson. Azt akarom, hogy szénné égjek a vágyában, utána pedig feléledjek poraimból, akár egy főnix. Annyira szeretném ezt, hogy képes vagyok elfeledni, milyen hatással is van rám, ha csak egy rövid pillanatra is megérint. Több mint sokként hat rám, ahogy tenyerével végig táncikál a mellkasomon. Az élvezet az eszemet veszi és most azonnal képes lennék lemondani arról, hogy játszadozzak vele. Tegyen magáévá úgy, ahogy senki más soha nem tenné. Felizzik a bőröm bárhova is ér, és hangos sóhajokkal tudatom, mennyire is akarom a folytatást. Szaporán kapkodva a levegőt, enyhe csalódottsággal pillantok rá, de a kidolgozott felső test, rögtön eszembe juttatja mit is szerettem volna elérni.
Morog és vicsorog akár egy kiskutya, ez több mint szórakoztató. A szavai csiklandozzák a bőrömet, és igen csak felkelti a figyelmemet. Ahogy az is, hogy eljátszadozhatok vele. Az ujjaim érintésétől meg-megremeg a teste. Lefelé nyomom az altestemet, hogy érezem vágyának lüktetését, ami bizony már vadállat módjára marcangolna szét. Vajon mikor száll el minden ép gondolata, és enged utat a teste által keltett gyötrő kívánságoknak? Csípőm táncára úgy reagál, mintha csak füttyentettem volna. Belesóhajtok a csókba, ahogy az ölemhez ér, de elkapom azt a csintalan kezet.
Ajkaitól elszakadva az arcél mentén haladok a füléig. Igaz, még nagyon is tudatomnál vagyok. Mindent tökéletesen érzékelek, de...
- Puszta kíváncsiságból... - Egy tanoncnak ebből van bőven a tarsolyában. Szavaimmal párhuzamosan lendítem meg a rabul ejtet kezet, és a nyakamhoz emelem. Végig húzom a duzzadó ereken az ujjait - Itt szeretnéd vörösre festeni a bőrömet... - Nem, még van kérdésem. Arasznyival lejjebb csúsztatom a tenyerét és a mellemhez érintem. Puha kéz érintése sóhajokat csal elő belőlem, és még a szememet is lehunyom. Folytatom rekedtes, halk hangon a játékot. - vagy esetleg ezen a vékony bőrfelületen... vagy...? - Finoman tolom lefelé a kezét egészen a forróságban úszó ölemig. Egy jó tanonc mindig példával mutatja be mit is tanult. Én tökéletesen megtanultam Hadranieltől, hogy kell az őrületig korbácsolni a vágyakat, hogy aztán valóban a világomról sem tudva áldozzak a gyönyör oltárán...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Csüt. Feb. 26, 2015 10:18 pm

18+

Átengedem magam neki, mindig is érdekelt, hogy milyen amikor ő fogja a gyeplőm és nem fordítva. Sosem hittem volna, hogy történhet velem ilyesmi. Azóta nem vagyok rajongója a kiszolgáltatottságnak, hogy elbuktam, de ma valami egészen új sarjad ki bennem. Én őt nem egyszerűen csak mentorálni és tanítani akartam volna amúgy sem, hanem a kicseszett Pokol legjobb démonjainak egyikét faragni belőle. A démonok pedig kell, hogy ismerjék a hatalmi játszmákat és a dominanciát.
Akár mennyire is fogom magam vissza, ha sokáig hergel, akkor Lucifer lássa lelkem fogom őt és beledöngetem az átkozott kanapéba vagy tizenötször. Hogy aztán hallhassam, érezhessem, hogy mindenével megadja magát és rámszorul belém karmolva... A kezeim alatt a csodás bőre pedig csak tovább ront a helyzetemen, mindene kell. Effektíve gyűlölhetném is magam ezért. Így lebontani a saját ép elmém korlátait egy nőért. A képek a fejemben igen élénkek és színesek. Egek, mennyi mindent megtehetnék vele. Mennyi mindent fogok is... Végig fogom nézni, ahogy megadja magát nekem végül és ahogy előbújik bábjából a vágy és a kéj hatására.
Önkéntelenül rándul felfelé a csípőm, ahogy nekem nyomakodik ott lent és belekarmolok a tejfehér bőrébe. Végighúzom erőteljesen a tenyerem a tarkóján, mohón csókolva őt, átadva magam a szenvedélyének, kiélvezve az ízét.
Halk, nevetős sóhajjal döntöm hátra a fejem, ahogy elindul kalandozni rajtam. Kissé zúg a fejem, rengeteg csodálatos ingert kell feldolgoznom. A közelségét, az illatát, a teste hőjét, a vágyát, a sajátom...
Égető pillantással nézek rá, ahogy elkezd beszélni. Belül megborzongok a folytatás gondolatára. Mert folytatódott már nő mellett bármi is valaha unalmasan ilyen kezdéssel? Élesen, reszketegen veszem a levegőt, ahogy a forró ér domborulatához érinti a kezem, meg tudnám mérni a pulzusát centikről is, úgy forr a vére. Az ajkamba harapok, ahogy siklatja lefelé a kezem és az ajkaim nyalogatva cirógatok végig a keblén a hüvelykujjammal, majd finoman meg is markolom, ahogy hangoskodni kezd. Pont a kezembe való... Tökéletesen. De nem áll meg még mindig. Már szinte fújtatok, amikor a forrósághoz érek és határozottan kezdem el ott cirógatni így ruhán keresztül is, míg a másik kezem a keblére simít, míg én a füléhez simítom az ajkaim.
- Mindenhol. Minden egyes porcikád emlékeztetni fog erre és még álmaidban is kísérteni fog, hát még akkor mikor magadra hagylak pár órára... Könyörögni fogunk egymásnak a feloldozásért újra és újra, addig amíg ájulásig nem hajszoljuk a másikat és lehet még akkor sem álluk le. Hogy hangzik?

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Pént. Feb. 27, 2015 12:06 am

18+

Az eszemet veszi. Nem kér engedélyt, ahogy eddig semmihez sem. Egyszerűen fogja meg, és kalitkába zárja, mintha soha sem lett volna enyém a tudatom. Az józan eszemnek annyi, és ezzel leborul a védelmem is vele szemben, amit csakis azért állítottam fel, hogy az ilyen támadásokat könnyen elháríthassam. Naivan hittem, hogy igenis erősen fogok tudni harcolni ellene... minden ellen, ami hozzá kapcsolódik, amit Ő akar. Azonban hiba csúszott a rendszerbe azon a ponton, mikor a valódi vágyaimat kimutatva hagytam, hogy az orromnál fogva rántson bele a kéjes gyönyörbe.
De ez az érzés kölcsönös, ahogy szinte minden más is köztünk. Ez a kapcsolat, már csak ilyen kibaszottul furcsa. Betegesen furcsa, amit mérhetetlenül élvezek jelenleg. Ezt azonban szavakkal soha nem mondanám el neki. Soha!
A képzeletbeli gyeplő, az én kezembe köt ki, és a nyaka köré tekerve rántom magammal abba a teremtett mámorba, amit neki köszönhetünk. Macskaként bújok felhevült testéhez, ahogy a tarkómnál fogva húz magához. Beleborzongok a határozott mozdulatba, amitől hosszan sóhajtok az ajkai közé. Ujjaim felfedező útra indulnak a mellkasán, egészen a széles vállakig. Szorosan kapaszkodok meg bennünk, mintha attól félnék, hogy leszédülök az öléből. A remegés nem hagy alább, minden erőmet összeszedve fojtom el magamban a sürgető kielégülés utáni vágyat. Látni akarom, ahogy ő is kifordul önmagából. Én is élvezni akarom, ahogy a zsebembe süllyesztem az eszét. Ma este csak az enyém lesz, én fogok vele játszadozni egészen addig, még az utolsó csíráját is kiirtottam az ésszerűségnek.
A füléhez érve lassan, kínzó mozdulatokkal ejtem rabul, csavarom az ujjaim közé, mert azt akarom, minden egyes vágyát kiélje rajtam. Nem foglalkozva a finomkodással, nem törődve a következményekkel, csakis az éltesse, hogyan is fogjuk darabjaira cincálni ezt a nyamvadt kanapét... majd egymás testét. A saját tenyerét használom a megbolondítására, azonban az éremnek két oldala van. Beszélek hozzá, megmérgezem a képzeletét és a sajátomat is. Olyan élénken villannak fel az elképzelt, suttogott szavak, hogy akaratlanul is felnyögök. A tenyere forrósága és puhasága még tovább fokozza a helyzetet. A mellkasom egyre szaporábban emelkedik, és úgy érzem, hogy már szinte alig kapok levegőt. Ha még ennél is jobban forrhat testem... akkor bizony forr, lángol. Az ujjaival égeti végig a felső testemet. Meginog a határozottságom, mikor a mellemet érinti. Úgy érzem, helyben feladnám az egészet, és a karjaiba omolva hagynám, hogy reggelig döngessük végig a szoba minden sarkát. De egy nagyot nyelve, és vele együtt fújtatva, vezetem tovább a kezét az ölembe.
A vállába mélyesztem körmeimet, és kettőnk között a mellkasán húzom végig őket a nadrágja széléig, mélyvörös színnel beszínezve a hófehér bőrét. Mennyivel bizsergetőbb mindez, mikor nem csak egy legyintéssel kezd el kínozni. Még ha csak nadrágon keresztül is érzem, ez a kettős ingerlés a bolondulásig hajszol. Áramütésként hat rám, ahogy ajkai a fülemhez simulnak. A levegő bent akad, a remegésem még tovább fokozódik, és a szavai mélyről feltörő sóhajokat csalnak ki belőlem. Még egy apró lángocska pislákol a fejemben, ami jelzi, hogy ki és mi is vagyok. Talán harcolna ez ellen az egész ellen, de a mondandója végére, ahogy meghallom a kérdését... akár csak egy sóhaj, úgy tünteti el az utolsó fényforrást a fejemben, és csak valami marad meg benne...
- Utállak... - ...amiért ezt teszed velem! Oldalra fordítom a fejemet, és az ajkai után kapok. Játékosan harapom meg, megkarcolva azt.- Borzalmasan utállak Hadraniel... - ...mert nem akarom, hogy egy percre is magamra hagyj...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Pént. Feb. 27, 2015 6:53 pm

18+

Mélyen, sejtszinten üvöltök belül azért, hogy legyen vége ennek a nyúzásnak. Semmi szükség ilyen helyzetben a józan, ép gondolatokra, megmondtam neki, hogy látni fogom őt és nem csak a pajzsait, hát tessék. Azt hitte, hogy nem leszek képes rá, hogy igenis erős velem szemben. A büdös francokat. Pontosan tükrözik a vágyai az enyémeket. Lehet nem olyan erővel, de én személy szerint ráfogom arra, hogy már az alkukötésünk megpecsételésekor is borzasztó szívesen nyomtam volna fel a falra, hogy a nevemet sikoltva, könyörögve adja nekem a lelkét, miközben rajtam remeg a gyönyörtől.
Viszont így, hogy már az enyém, változott minden. Ha meglátom is sokszor szűk a nadrágom, hát ha még el kezd velem veszekedni. Nem vagyunk egy átlagos jelenség. De mi túl különlegesek vagyunk egy szokványos kapcsolathoz... Szavak sem kellenek, olvasok a testében most. Ahányszor lecsesz, hogy micsoda perverz állat vagyok, annyiszor mutatom meg neki úgyis, hogy ő is az, szóval befoghatja a gyönyörű kis száját vagy új lefoglalom, hogy Pavlovi reflex-el fog elém térdelni és kioldani nadrágom már mikor elkezd velem cirkuszolni.
Felsóhajtok ahogy újra összepréselődik a testünk, szinte dörgölőzik hozzám. A fogaimmal az ajkaiba kapok, ahogy felsóhajt, egészen áttornáztatva az én hangszálaim is. Mintha nem két külön élet lennénk, de leszünk még ennél közelebb is egymáshoz nem is olyan sokára.
Felnyögök, amikor belém vájja a karmait, megjutalmazva egy vérforraló csókkal a mozdulatért. A kezeim önálló életre akarnak kelni, fogdosni őt, telhetetlenkedni, egészen addig ameddig nem könyörög nekem azért, hogy zúdítsam rá az egész gyönyörvihart. Vészesen fogy az értelmes gondolataim száma, már szinte csak ő uralja az agyam és a késztetés, amitől letépném magunkról a maradék ruhát is.
Engedelmesen csábulok el teljesen a mozdulataitól, hullámzik a testem alatta, mindenestül próbálva elviselni azt, hogy még nem vagyok benne, még van ruha rajtunk, hogy nem közeledünk vészesen egy hatalmas erejű gyönyörhöz. Piheg a karjaimban, ahogy cirógatom, szinte lángolva. Most lenne kedvem visszanyomni a falra, kiszíjazni és addig élveztetni, ameddig az ölét sem érzi.
Ívbe feszülök, ahogy a hasam alatti érzékeny bőrhöz vezeti a karmait, szinte érzem, ahogy a csípőlapátom is beleremeg a gyönyörbe. Nem bírom ezt sokáig. Muszáj érintenem, muszáj éreznem, mert ordítani fogok, ha nem tehetem. Játékosan harapok a fülcimpájába, mikor megszólal. "...mert nem akarom, hogy egy percre is magamra hagyj..." A kurva életbe... Én barom meg megvárattam őt.
- Megint kinek akarsz hazudni arról, hogy utálsz? - somolygok kicsit, majd ledöntöm a kanapéra, hogy fölét ornyosulva elkezdjem kihámozni a nadrágjából. - Muszáj megkóstolnom téged... - nyögök szinte ködös hangon, ahogy eldobom a nadrágját és átengedem magam a vágyaim tombolásának. Éreznie kell, hogy mennyire akarom. A bugyiját nemes egyszerűséggel félrehúzom és a kezem beleakasztom, ahogy megemelem kicsit a csípőjét és minden finomkodás, visszafogottság nélkül nekiesek az ajkaimmal, hosszan végignyalva minden érzékeny pontot, kiélvezve az ízét halk hümmögéssel.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Pént. Feb. 27, 2015 11:29 pm

18+

Az övé vagyok. Tehetek bármit, ettől csak az életem árán szabadulhatok. Igenis a rettegés kerít hatalmába ahányszor ezt a tudtomra adja. Félek attól, hogy teljesen átformál. Eltorzítja az eddigi személyiségemet. A fejem tetejére állít a szavaival, és ennek köszönhetően harcolok olyan hevesen ellene. Hol van már az a nyugalom, ami a testemet uralta? Mikor még senki sem volt képes elmozdítani arról a határozott pontról? Ha sarokba szorít, csak még vadabbul veszekszek vele ahelyett, hogy meghunyászkodnék, és engedelmes tanítványként hallgatnék rá. Hiszen ki és mi vagyok én hozzá képest? Egy senki, de mégis minden porcikám tiltakozik az ellen, hogy behódoljak. Mélyen a válasz ott van bennem, és nagyon jól tudom, hogy miért nem adom olyan könnyen magam. Tudom, de még sem vagyok képes felfogni azokat az érzéseket, amiket előcsal belőlem. Nem akarom elfogadni, hogy gyenge vagyok vele szemben, pedig elég csak rám nézni, és minden porcikám remegni kezd az elfojtott vágytól. Hiszen kívánom, kibaszottul kívánom. Akarom, hogy belém marjon, úgy kínozzon ahogy akar, mert akkor csak én töltöm meg a tudatát. Éhezem a figyelmére, és ezt Ő mindig szavak nélkül húzza ki belőlem. Hiába ellenkezem, Ő mindig eléri azt, hogy könyörögjek érte. Könyörögjek a feloldozásért, amit csak Ő adhat meg nekem... mert az övé vagyok.
Sóhajaitól felforr a vérem, érzem ahogy égeti az ereimet. Végig száguld az egész testemen, teljesen felperzselve. Olyan szinten kifordultam önmagamból, hogy már csak az érintései töltik ki a fejemet. Mohón még többet akarok, még annál is többet, mint amit jelenleg csak a szavaimmal festek. Sóvárgok azért, hogy uralja a testemet. Őt akarom kínozni, mégis saját magammal cseszek ki. Mélyebb, lassabb lélegzet vételre kényszerülök, ha vissza akarom magam fogni, mert muszáj. Ki akarom élvezni, hogy így táncol alattam a teste. Minden egyes érintésére gyönyörbe úszva remegek meg. Végig karcolva a hasfalát tudatom vele, hogy bizony az én tűrőképességem is rendelkezik határral, nem csak az övé. A testem időzített bombaként ketyeg. A vágy bugyog az ereimben, és legszívesebben sikítanék azért, hogy minden egyes ruhadarabot eltüntetve merüljön el a testemben.
És tényleg lebontja a korlátaimat, mert már nem csak a testem jelzi, mennyire rohadtul is szükségem van rá, de a szavaimmal is elárulom magam. Az elmém teljesen átbasz. Neki engedelmeskedik, és én ez ellen nem tudok, nem akarok tenni semmit. Elég lesz holnap szembe néznem azzal a kicseszett tükörrel, amit minden egyes alkalommal elém állít.
- Még ha hazugság lenne... - Még inkább izgatottság lesz úrrá rajtam, ahogy elfekszek a kanapén. Engedelmesen emelem a csípőmet, hogy végre eltűnjön még egy zavaró tényező, amitől már szinte fuldokoltam. Szavaitól önkénytelenül nyelek egy nagyot. Szemeim megvillannak keze mozgásától. Sóvárgok a folytatásért, amit keményen meg is kapok. Nyelve vad játékára összerándul a testem, és a eddiginél hevesebb nyögéseket csal ki belőlem. Ha eddig azt hittem, hogy ez a vég, ennél többet nem bírok, a testem lángokba áll, most már azt gondolom nemes egyszerűséggel zúz darabokra az ajkaival. Remegő ujjaim a sötét puha hajába szaladnak, és szorosan markolom, tolom közelebb magamhoz. Vágytól ködös tekintettel pillantok rá, de ez csak tovább fokozza az intenzitást. Őrületbe tudna kergetni. A hátam ívben feszül meg, és muszáj a nyelvemre harapnom, ha nem akarom idő előtt elveszíteni a kontrollt. A vér zubogása nem csak a fülemet tölti meg, hanem ajkaimat is megszínezi. Szabad kezemmel az egyik karjába marok bele körmeimmel.
- Kérlek... - Szűrőm ki fogaim között fújtatva és még inkább a bőrébe süllyesztem a mandulaformára reszelt karmaimat. Teljesen beborít vágya, és tényleg mást sem kívánok, mint hogy mélyen belém hatoljon... mert nem bírom...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 28, 2015 12:39 am

18+

Kihozzuk egymásból az összes létező végletünket, pillanatok alatt. Jó példa erre a mai incidensünk. Nem is vagyok még itt túl régóta, a nap is alig ment le, de már végigmentük az érzelmi skála majdnem minden fokát. Kihívás ő nekem, pontosan az, amire szükségem van. Neki pedig rám. Ő még tud ettől a ténytől rettegni, én már bőven túl öreg vagyok az ilyesmihez. Én csak élvezem a sodrást, nem érdekel semmi. Elvégre mennyi időnk is van? Majdnem az összes? Napközben is az gyötör ma már inkább, hogy ne hívjam be az irodába és ne kapjam el helyből egy menetre, ami akár csak egy kicsit enyhítheti a hiányát rólam. Átéltem én millió meg egy dolgot, de olyat, hogy kattogok egy nőért, mintha valami drog lenne. Ezen látszik, hogy falánkságdémonná lettem. Nekem nem a kielégülés kell, én belőle nem tudok eleget kapni. Ő a függőségem tárgya. Valaki akit ismerek biztosan rávilágítana nekem, hogy ez messze nem egy egyszerű függőség, amit én csak a lényemnek tulajdonítok. Ez olyan szinten érzelmi, amire nem biztos, hogy fel vagyok én készülve.
Ebben a pillanatban ő is hanyatt-homlok egy rendben van velem, noha szoktam latolgatni, hogy mégis hová illene. Falánkságdémon. Pont. Csak kell néznem és Ő is úgy felizgul, ahogy én, a vitáink éltetik és a hülye kis dolgaink. A kettőnk közt most ívet húzó vágy, amitől lassan fogalmam sincs, hogy hányadikára esik január elseje, következmény. A karmai alatt próbálom magam láncra verni, hogy ne teperjem le kegyetlenül. Kurva életbe is, mintha nem épp arra vágynánk... Az érintéseimmel gyorsítom az időzítőjén a másodpercmutató haladását, a saját malmomra hajtva a vizet.
Elárulja magát óvatlanul, én pedig mohón és fékevesztetten kapok az alkalmon, hogy még inkább az igámba hajtsam az elméjét. Mert Ő az enyém és ebben minden benne foglaltatik.
- Valami azt súgja, hogy valami más van a háttérben. - morranok, ahogy emelem a csípőjét és elmerülök benne teljesen. Mindig olyan édesen élvezkedik ettől, hogy nem tudom átugrani ezt a lépést. Lehet én előttem senkitől sem kapta meg a neki járó figyelmet... Határozott mozdulattal hatolok belé a nyelvemmel mélyre, mikor a hajamba túr, figyelmeztetésül. Tudja, hogy gyengém, ha oda kapaszkodik, ha pedig nem köt féket arra az édes kis kezére, akkor nem tudom rendesen elkényeztetni őt... Felpillantok rá, de szünetet nem tartok a nyelvemmel, csak a szemei kékjébe fúrom így a magam sötétbarnáit és figyelem, ahogy élvezkedik. Megrándulok, ahogy a bőrömbe szalad a körme, majd egy utolsó, hosszú nyalintás után felegyenesedem, hogy gyors, határozott mozdulatokkal megszabaduljak alul is a ruháimtól.
Lassan, szinte kínozva simítom magam hozzá, kissé dörgölőzve, miközben a füléhez hajolok.
- De csak mert ilyen szépen könyörögsz. Hallani akarom közben az összes hangod és minden gondolatod is. Nem tarthatsz magadban semmit, mert könyörtelenül kiéheztetlek. Világos? - búgom a fülébe csábító hangon, majd egyetlen mozdulattal fúrom magam belé teljesen. Kibaszott csoda, hogy belé férek és nem megyek el rögtön... Gyötrő lassúsággal, teljes mozdulatokkal fogok neki, megtámaszkodva a bal könyökömön, hogy a nyakára kaphassak harapva, foltokat hagyva. Ahogy ígértem.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 28, 2015 4:05 pm

+18

Crazy In Love

Szükségem van rá. El sem tudom képzelni mennyire. Ez dühít, de az még inkább, hogy Ő bizony tisztában van ezzel. Tudja, hogy csak rászámíthatok, már csak Ő létezik számomra. Nélküle a sötétségben vesznék el. Minden lépésével csak azt bizonyítja, hogy ezt valóság. Muszáj megértenem, hogy mi is számomra, és hogy Én mi vagyok számára. Ettől a gyomromban azok az átkozott pillangók úgy szárnyalnak, hogy kedvem lenne egyesével tépkedni ki a szárnyukat. Elég csak mellettem állnia, rám sem kell néznie, de már sikítani tudnék azért, hogy igenis engem figyeljen. A pillantásával szinte felfal, és ha a szavaimmal ellenkezek is ellene, ez mind csak a büszkeségem miatt van, amit Ő lépésről lépésre megsemmisít. Mintha soha nem is létezett volna az eddigi világom. Mintha egész életemben csak érte sóvárogtam volna. Őrjítő, kibaszottul kínzó. És minek kéne ezt hívnom? Hisz ez több, mint vágy. Lehet, hogy tudatlan vagyok, de még én is érzem a különbséget. Talán tudom is a választ, de még képtelen vagyok felfogni. Nem akarom felfogni.
Hagyom magam ringatózni abba a tudatban, hogy ez mind csak testiség. Egymás kölcsönös kielégítése, hiszen mindkettőnknek vannak szükségletei. Az meg sem fordul a fejemben, hogy ezt bárki mással megtehetné, én pedig ebben is csak Őt látom. Csak Ő rá vágyom. Mi a titka? Miért reagálok így? Miért kell ennyire ragaszkodnom... az a sok kibaszott miért!
Minden egyes apró botlásomat önző módon használja ki, és én hagyom, mert Lucifer lássa lelkemet élvezem. Mérhetetlenül élvezem. Kiszív belőlem minden más gondolatot, és eléri, hogy csak körülötte forogjon a világom. Függő lennék? Nem... az nem lehet.
- Mondtam már, hogy ne hallgass a hangokra... - Szórakozottan szaladnak ki a szavak ajkaim közül. - Hallgass inkább rám... - Még a feltételezés is vicces. Hiszen még azt sem hiszi el, amit kérdezek. Tudja, hogy mi az igazság. Tudja, hogy nem utálom... nem olyan mértékben utálom, mint ahogy hangzik. És az ajkai érintésével az utolsó csiráját is elmorzsolja bennem annak, hogy utálni tudjam. Olyat ad, amit még sose kaptam meg, de ha így kínozna a végtelenségig, ezt akkor sem mondanám el neki. Az sem érdekel, hogy ezt talán Ő tudja, mert a testem súgja, de a szavaimat nem adom. Nem adhatom. Megfeszül a testem, és muszáj a hajába túrnom. Egy stabil pontot keresve, ami még nem hagy zuhanni a mélységbe. De amikor a szemeibe nézek teljesen elveszek. Megborzong az érzéstől, és még levegőt is elfelejtek venni. Belém lát, és olvas belőlem, mintha csak egy rohadt könyv lennék. Elszakítanám a tekintetemet, de magához láncol. Kalitkába zár, és a kulcsát lenyeli.. mert az övé vagyok...
Könyörgésem végre eljut a füléig, mert ő is azt akarja, amit én. Csakis azért. Perzselő tekintetem végig szalad a meztelen testén, és ösztönösen mozdul meg a csípőm, ahogy lassan simul hozzám. Keménységétől újabb sóhaj szakad fel belőlem. Az oldalán keresztül siklik a hátára a kezem, hogy még közelebb húzzam magamhoz. Nembíromnembíromnembírom. Csak ez pulzál a fejemben, vadul lüktet, mert akarom, hogy végre bennem legyen. Összeszorított fogaim szinte már ropognak az elnyomott vágytól, ami a sejtjeimben dübörög. Hangja bársonyosan simogatja a testem, és újra felnyögök, mikor szavai a gyomromig hatolnak. Hogy is tudnék bármit magamban tartani? Teljesen kiszolgáltatott vagyok, de a szavai mérhetetlenül csábítónak hangzanak... még ennél is jobban kiéheztetni? Létezik ez egyáltalán? És miért akarom én ezt tudni? Már megint kihívás elé állít. Megint határokat akarok feszegetni, és érezni, hogy mit is tehetne még velem. Még ennél is többet? Izgatóan kegyetlenebbet?
De nincs lehetőségem játszani, hiszen Ő játszik velem és egy erőteljes döféssel mártózik meg a forró testemben, amitől a karmaimat a selymes bőrébe vájom. Testem ívben feszül, és a fejem hátra bicsaklik szabad utat engedve a mocskos ajkainak. - Világos - Engedelmesen, ingerektől fűszerezve rebegem. Lábaim a dereka köré fonódnak, hogy még mélyebbre furakodhasson. Teljesen kitölt és a testem szinte szárnyal az érzéstől. A hátán is végig karcolom a bőrt, talán még mélyebben mint a mellkasán, hogy napokig érezhesse, nem csak Ő tudja az én testemet szétszedni. Tovább haladva, a fenekébe markolva tolom még inkább magamba, amilyen mélyre csak lehet. Testem az ő mozdulatait felvéve táncol alatta, de vajon még meddig vagy képes ezt épp ésszel bírni...?

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 28, 2015 8:15 pm

18+

Ha tehetném, akkor örökké magamhoz láncolnám, hogy ne kelljen nélküle lennem. Az igazat megvallva jelenleg nagyobb őrültségre is képes lennék, de az a gondolat mindig megkísért, mikor ilyen helyzetbe keveredünk. A legutóbbi után, szinte gondolkodás nélkül vettem egy lenyűgöző gyűrűt, pontosan azért, mert a létező legjobban megőrjít és kifordít magamból. Képes lennék megkérni a kezét... Biztos, hogy letekerne a gondolatért is nekem egy istenes pofont, de... A férfiak meghülyülnek, ha érzelmekkel kerülnek szembe, amikkel nem tudnak mit kezdeni.
Főleg ha azt sem tudom, hogy ő pontosan hányadán áll velem... Gyűlöl... De tudom, hogy ez hazugság. Nehéz hinnem neki, mert mindig van valami a háttérben ami beárnyékolja az egészet. Ezzel a kis idegbajával is csak azt vívta ki magának, hogy kis híján elővettem a brutálisabbik felem és az engedélye nélkül tettem volna a magamévá. Elvigyorodok a szavaira.
- Nem hiszek neked, gyöngyöm... Addig foglak gyötörni, amíg meg nem törsz. Saját magammal mérgezem meg az elméd, te pedig imádni fogod és többért sikongatsz majd. - sóhajtozom beszéd közben felszínesen. Örömmel tölt el a tudat, hogy úgy érintem őt, ahogy férfi eddig sosem tette előttem. Kitörlök mindenki mást az agyából rajtam kívül... Legközelebb ha publikus helyen leszünk, csak úgy sütni fog belőle a szenvedése, hogy nem érinthet mindenki előtt, nem könyöröghet nekem, hogy tegyem a magamévá...
Elfúlóan nyöszörgök fel, ahogy hozzám dörgöli a nedves forróságát, a picsába is, már csak egy kicsit kell kibírnom... De a büntetésbe, amit szánnék, én is beleőrülnék kicsit, mert közben nem érinthetném, nem érezhetném őt követelőzően nekem simulva és könyörögve.
Hangosan nyögök, ahogy szinte elnyel magába a forróságával. Én sem fogom magam visszafogni, hadd hallja mit művel velem minden egyes együttlétünk. - Jó kislány... - szűröm a fogaim között, végigmarva a combján, ahogy körém fonódik és még mélyebbre juthatok benne.
- Hogy lehetsz ilyen kibaszott szűk... - morgok, gyorsabb és erőteljesebb tempót felvéve, horzsoló erővel markolva a csípőjére, kicsit emelve rajta, hogy még többet adhassak neki. A fogaimmal végigjárom a kulcscsontját, minden mozdulatommal a vékony forró bőrére lihegve. Felegyenesedem, ahogy a fenekemre markol, még határozottabb ütemben mozdulva benne és megtámaszkodom a feje fölött a kanapé karfájában.
- Halljam most mennyi utálsz... Most mit érzel. - nézek végig rajta kéjtől szinte őrült pillantással, ahogy követi a testem és hullámzanak az izmai. Összpontosítanom kell, túl jó, túl édes, én pedig ezt a kört nem éppen rövidnek terveztem el.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szomb. Feb. 28, 2015 10:14 pm

18+


Az érzelmeim iránta, a hullámvasút adta élményt nyújtja. Igen, gyűlölöm, de csak azért, ami velem történt. Őt okolom mindenért, pedig én kértem a segítségét. Én tartozok neki s nem pedig fordítva. Ha tudnám még mennyi minden van a listámon, amit törlesztenem kell, lehet hogy meg sem tudnék szólalni. Ha tudnám, mennyi mindent áldozott be értem... és ha valóban képes lennék felfogni az okát... vajon képes leszek megérteni? És vajon el fogja mondani, hogy miért én? Ezért is gyűlölöm, mert bizonytalan vagyok, mert félek és valakit hibáztatnom kell. Valakit muszáj bűnbaknak megtennem, mert képtelen lennék elviselni ezt az egészet. Nem akarom olyan könnyen adni a derekamat, hiszen csak nézzük mi lett az előző kapcsolattal is. Ahogy meghaltam, máris a képembe röhögtek. Gondolataim igazán gyermekiek, ahhoz képest, hogy egy több ezer éves démon hajtja igába a szívemet... és olyan érzelmeket csal ki belőlem, amit még soha nem tapasztaltam.
Olyan érzelmeket, amiket még senki iránt sem tápláltam. Ezt kell jó mélyre elrejtenem, mert nem szabad látnia, nem szabad senkinek sem látni... nekem sem szabadna. De az ilyen helyzetek mindig megtörnek. Minden egyes alkalommal ráüt a keménynek hitt védőburkomra, és a repedés rajta egyre nagyobb. Meddig fogja még bírni?
Szemem megrebben a gyöngyöm szó hallatán. Rávillantom tekintetem, mintha csak belém csípett volna. Érzékeny pont, még egy kicseszett érzékeny pont... De a teste mozgása nem hagyja, hogy a mérgem felszínre törjön. Rátapos a fedelére minden szavával. - Ne hívj így... - Felsóhajtok, ahogy szinte a kanapéba passzírozz. Teste forrósága végig bizsergeti minden pocikámat és, ha még ennél is közelebb tudom magamhoz húzni, hát bizony én húzom. Minden rezdülését érezni akarom, ahogy a teljesen magáévá tesz. Oh, ha tudná már mennyire megmérgezett. Kígyóként mart belém, de ennek nincs ellenszere. Ha keresnék sem találnék semmit, amivel képes lennék megállítani, hogy elterjedjen bennem. De nem akarok keresni, mert ahogy mondja imádom... rohadt mód imádom, hogy ennyi mindent képes előcsalni belőlem. Hisz soha, senkivel nem csináltam így, mint vele. Senki más nem kapott meg úgy, mint Ő. És soha senki nem látott még úgy, mint Ő... Óriási önuralomra lesz szükségem, hogy visszafogjam egy kicsit is az iránta érzett vágyaimat, mert nem akarok könyörögni neki. Annyi mindent nem akarok, és még mindig harcolok, harcolok, mintha lenne esélyem.
Lökéseivel, és hangja csodás rezgéseivel egyre közelebb kerülök a gyönyör kapujához. Azóta erre vágyok, mióta az ablak előtt a karjaiba simulhattam, ha csak egy pillanat erejéig. Szinte a megérkezése pillanatától. De előbb haraptam volna el a nyelvemet, mintsem ezt elmondjam neki. Most is muszáj összeszorítanom az ajkaimat, mert még bírnom kell. Még élvezni akarom, ahogy teljesen elveszíti a fejét ettől a közegtől. Ahogy az ölem forrósága körbeöleli.
A kielégülés utáni ácsingózásomtól egyre inkább rászorulok, de ahelyett, hogy lassítana, még gyorsabban kínozza a testemet, amitől még hangosabban jelzem neki, hogy mennyire kibaszottul élvezem. Az egész ölem bizsereg, és sikít azért, hogy végre az orgazmus mámorában úszhasson. Mikor felegyenesedik kinyújtom a kezemet, és végig húzom a körmeimet az alhasán. Eszeveszettül remegek, és szinte már sajog az egész testem, az elfojtott vágytól. Ködös, sötét tekintettel pillantok végig rajta, és ahogy újabb kérdés kapok, már képtelen vagyok harcolni ellene. Az agyam engedelmeskednek neki. A szívem is újra elárul, ahogy eddig mindig. Megint neki hódolnak be. Az ujjaim végig szaladnak a mellkasán, az állánál fogva húzom közelebb magamhoz, és végre az ajkai közé suttoghassam amivel teljesen megmérgezett. - Imádlak, kibaszottul imádlak...- Szinte érzem, ahogy a védelmem még tovább reped. Vágytól fuldokolva adok hangot a szívem titkának. Ahogy ezt is megígérte... megint neki lett igaza, de hogy is mondhatnék mást mikor csak arra vágyok, hogy ne csak én legyek az övé, hanem Ő is az enyém...?

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Márc. 10, 2015 8:26 pm

18+

Napjában ha hetvenszer nem kérdezem meg magamtól, hogy mégis mi a bánatért vettem magamhoz, akkor egyszer sem. Felidegel, felajz, felpörget. Ez a nő drog. Tömény, kemény drog, ami azóta kering az ereimben, hogy megkötöttem vele az alkut. Magamban elszántan akartam tartani magam ahhoz, hogy kitanítom őt és kész. Nem hagyom, hogy beleszivárogjon az agyamba, szépen fokozatosan kiürítem a szervezetemből és megszűnik majd a pokoli sajgás az ágyékomban. De félresiklott a tervem, én pedig tehetetlen vagyok ezzel szemben. Már nem tudom megfordítani a folyamatot, képtelen vagyok magam távol tartani tőle. Össze vagyok zavarodva rendesen, ami még egy magamfajta öreg rókának is egészen új élmény tud lenni. Pláne, ha nem az elmúlt háromezer évben volt utoljára összezavarva...
Vigyorgok kicsit a tekintetére, amit rám villant, gondoltam, hogy ez lesz. De hát könyörgöm, tehetek én róla, hogy jelenleg az okmányain a Pearl név áll? Ja igen, tehetek, de teljesen mellékes. - Mit szeretnél, minek nevezzelek? - lehelem a fülébe, ahogy leszögezem a kanapéra. Szerencsétlen bútordarab miket látott mostanság... De muszáj megtörnöm őt és belelátnom a gondolataiba rajta keresztül. Ha más nem addig döngetem, míg ki nem sikoltozza magából. Az alsó ajkamba harapok futólag, ahogy egyre inkább szorul rám. Lélegzetelállító milyen tökéletes ütemben képes rohanni a mámorba. Ezt a nőt valaki rám teremtette attól tartok... Ahogy fokozatosan válik egyre gyötrőbbé számomra is a teste gyönyöre, úgy válok egyre hangosabbá, minden nyögésemtől megszabadulva, félek, ha bent tartanám őket, akkor piszkosul rövid ideig bírnám már csak.
A csípője elkezd szabályosan remegni rajtam, amitől kishíján felkiáltok, mert hirtelen kell magamra féket kötni. De nem akarok lassítani. Még nem hallottam amit akarok. Ha így folytatjuk, akkor nem fogok bírni magammal, azonnal kell majd a repeta. Felszisszenek, ahogy belém vájja a körmeit és égető kis nyomokat hagy rajtam. Engedelmesen hajolok hozzá, ahogy magához von és a szavaira kicsit kicsúszik a lábaim alól a talaj. Szabályosan égni kezd a gerincem az érzéstől, ami a sarkamban van már. - Akárcsak én téged. Érezd csak mit művelsz velem.. - nyögöm még elfúlóan, ahogy szabálytalanná és brutális erejűvé válnak a lökéseim. Gyanúsan kiáltásszerű hanggal markolok a csípőjére könyörtelen erővel, ahogy magatehetetlenül ragad magával a gyönyör hulláma olyan erővel, hogy a világ is elsötétül egy kicsit.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Kedd Márc. 10, 2015 9:31 pm

+18


Ahányszor csak rápillantok mindig keresem a tekintetében azt a rohadt választ, amit még mindig nem találok. Keresem, kutatom annak az okát, amiért ez a helyzet kialakult. Veszettül tudni akarom, hogy miért én? Miért engem? Miért nem ereszt el? Miért nem marad a határokon belül... és a leglényegesebb, miért tesz meg ennyi mindent értem? Hisz utáljam akármennyire is, bevallotta, hogy megmentett. Burkoltan, de elmondta, hogy olyan szívességet kért csakis miattam, amit bizony nem mindenki kaphat meg. Legalábbis a két szép szeméért biztosan nem.
Görcsösen tudni akarom a válaszokat minden egyes kérdésemre, hiszen teljesen összekuszálja az elmémet és az érzéseimet. De attól tartok mondjon bármit is, tudjam meg bármikor is, ebből a kalitkából már sosem szabadulok. Megmentett attól, hogy elveszítsem a józan eszemet, én mégis azt érzem pont Ő az, aki elveszi azt tőlem. Elvesz tőlem mindent, és ezzel csak azért éri el, hogy tényleg az övé leszek... örökké.
A nevem hallatán jogosan villognak a szemeim. Az elmúlt napok eseményei után egyre nehezebben tolerálom a halandó nevemet. Egy pillanatig meg is feszülök tőle, hiszen olyan emlékek kerülnek elő, amiket nem most szerettem volna feleleveníteni. A hangja, kérdése – a mozgásáról már ne is beszéljünk.. -, nem hagyja, hogy eluralkodjanak rajtam. Lehelete végig bizsergeti az egész testemet, és egy újabb sóhaj szakad fel belőlem. Ösztönösen szorítom magamhoz, hogy még inkább érezzem, és elűzzem az előbbi borús gondolataimat. - Édesem, kis szívem, kedvenc kis tanítványom. - Suttogom vissza játékosan, egy reszketeg kuncogást elnyomva a hangomban. A mosolyt azonban nem tudom elrejteni, akármennyire is szeretném.
A gyönyör utáni vágy akaratosan ostromolja tovább a testemet, és ha egy pillanatig sikerült is lenyugtatnom magam, ez hamar szertefoszlik. Kapkodva szedem a levegőt, és a nyögéseim is szaporábbá válnak. Így próbálom hűteni a testem, de semmi haszna. Az ölem egyre forróbb és forróbb lesz. Égetően fortyog bennem az, amit csak Hadraniel adhat meg nekem. Legszívesebben már most hagynám, hogy szárnyalva adjam meg neki magam, de még az utolsó pillanatban szedi ki belőlem azt a választ, amit annyira nem akartam kimondani. Nem csak a testemet kínozza, hanem az elmémet is teljesen tönkre teszi ezzel. Talán ezért is húzom rögtön magamhoz, hogy eltüntessem az ajkaimról azt amit kimondtam. Akarom, hogy lecsókolja róla, de tudom, hogy ettől nem válik semmissé... de mint mindig most is tesz róla, hogy még lejjebb lökjön abba a szakadékba, amiből próbálok kimászni. Amit ő ásott nekem, hogy örökre ott tarthasson. Akárcsak én téged... visszhangoznak a szavai a fejemben. Kérdeznék, annyira kérdeznék, de már beszélni is képtelen vagyok. A lökéseivel olyan magaslatokba röpít, amitől az alhasamban kibontakozó bizsergető érzés végleg elnyeli a testemet. A fejem búbjától a lábam ujjáig átjár a vágyott gyönyör érzése. Újra-újra megremegve kapaszkodok belé, mintha attól tartanék, hogy le fogok zuhanni erről a nyamvadt kanapéról. Elpilledve lihegek a nyakába, miközben próbálom újra befogadni a körülöttünk lévő világot. Apró csókokat hintek a forró bőrére, azonban a fejemben lévő űrt továbbra is kitöltik a szavai, amit egyszerűen nem akarok elengedni. Igaznak akarom érezni... Akárcsak én téged...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szer. Márc. 11, 2015 5:39 am

18+

Egy nap majd felfedem neki a teljes igazságot és az lehet nem fog tetszeni neki. Vagy rohadtul imádja majd. Aranyközépút ebben az esetben nem létezik, mert kizárt, hogy bárki is közönyös lenne egy ilyen dologgal kapcsolatban. Hogy effektíve teljesen leállt az agyam, mikor megéreztem, hogy meghalt és baszott ürge vágtában csörtettem Derek-hez, hogy szívességet kérjek.
Kicsit olyan ez az egész, mintha egymást fognánk pórázon és próbálnánk eldönteni melyikünk volt a rossz kutyus. Szerintem őszintén mindketten... Pláne, amikor így játszadozunk egymással, kerülgetve a másikat, hátha kit tudunk térni a ránk nehezedő érzelmek becsapódása előtt. Kibaszottul hiába.
Nem ringattam el teljesen az elméjét, az enyém a figyelme, mi sem bizonyítja jobban ezt annál, hogy megfeszül alattam a név hallatán, amitől csak jobban rám szorul. Egyszer egymásnak kell esnünk akkor mikor éppen a kis vitánk gyűlölet szakaszában vagyunk. Észbontó lehet úgy magamévá tenni... - Ahogy óhajtod, édesem. - nyögöm a fülébe, érezve a mosolyát a bőrömnél. A kis mohó... Mintha nem úgy szólítanánk egymást ahogy akarjuk.
Túl sok volt már az inger, túl finom benne, túlzottan söpörte alólam a lábaimat azzal amit mondott... Komolyan gondolta, vajon...? Komolyan, elvégre azt nem tudja letagadni, hogy végül a válaszom keringett az agyában, mikor a saját gyönyörével még több olajat öntött az enyémre. Erősen fogom őt, mert félek ha nem tenném, szerte is oszlana mint az elmém valaha volt legbrutálisabb játéka velem. Szomjasan kapok levegő után, végigsimítva az oldalán. Felszusszanok a bőrömet érő csókjaira, majd finoman megragadom az állát, hogy megcsókolhassam, végighúzva a kezem a nyakán át a kebléig.
- Csak nem akarod, hogy megdögöljek... - vigyorgok egy aprót, majd végighúzom az ajkaim a kulcscsontján. - Vagy esetleg kérsz még emlékeztetőt, hogy hogyan is csavartuk el egymás fejét...? - pillantok fel a szemébe egy pajkos kis mosollyal. Érezheti, hogy képtelen vagyok kordában tartani a vágyaimat, akarom, megint, mocskosan, mocskosabban.

Hadraniel
II. Falánkság démon
The devil never sleeps

Hadraniel
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : 어린왕자
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 5l6IJyf
Play-by : Kim Bum
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Fallen angel
Posztok : 48
Kor : 3754
Lakhely : Bellevue / Pokol
Rang : Derek első embere
User neve : 아리카
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Különleges képesség : Nem vagyok elég különleges így is?
Foglalkozás : Showman, műsorvezető
Felöltött alak : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nh75sj1Byf1tfmgyto1_250
Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   Szer. Márc. 11, 2015 2:34 pm

+18


I know if I'm haunting you...You must be haunting me

Milyen eseménydús vitát robbanthatnánk ki abból, hogy vajon melyikünk is az, aki elcsavarja a másik fejét. Melyikünk is a ludas ebben a kialakult helyzet... titkon gondolom azt, hogy ez az egész az én hibám, hisz én idéztem meg őt. Azonban már rég nem érzem ezt hibának. Szépen apránként hinti el bennem, hogy nekem szükségem van rá. És akire szükségem van, az cseppet sem lehet hiba.
Ezért okolom őt mindenért, arról nem is beszélve, hogy ki vagyok én hozzá képest? Én megfertőzni őt holmi érzelmekkel? Még a gondolattól is nevetnem kell, hiába vagyok tisztában azzal, hogy bizony Ő igen is képes komoly érzelmeket táplálni, elég ha csak eszembe jut az, amit a testvéréről mondott. A szavai még mindig fájdalmasan égnek a tudatomban, és egyhamar nem fognak onnan eltűnni. Lassan már úgy érzem, a fejem számára egy festővászon, amit minden egyes megnyilvánulásával bemocskol. Hol éget, hol elgondolkodtat, hol összezavar... de jelenleg leginkább zavarodottnak érzem magam.
Oh, ha tudná, hogy mennyire is komolyan gondoltam a belőlem kihúzott szavakat, talán a kelleténél jobban lepődne meg... arról már ne is beszéljünk, hogy én még nála is jobban. Ma a fejecském igen csúnya gúnyt űz belőlem, de holnap tisztább lesz minden, és szégyenkezve nézhetek abba a mindentudó tekintetbe, amivel biztosan illetni fog. Rossz érzés kerít hatalmába, mert tudom, hogy most bizony nem fog engedni, és kiemelt figyelmet fog kapni az, amit mondtam. Én pedig veszett tigrisként rebbenek minden szavára... mint mindig. Nem lesz menekvés, nem bújhatok el, de vajon Ő mit gondol? Mit érez? Az mondja, amit hallani akarok, hogy bizony Ő is engem... de vajon ez lenne az igazság? Van olyan képességem, amivel magamba bolondíthatok egy majdnem háromezer nyolcszáz éves bukott angyalt? Kétlem... ez az, amit baszottul kétlek.
Erős, biztonságot nyújtó karok között szinte elveszek, ahogy magához szorít. Az is ad egy löketet, hogy visszatérjek az orgazmus nyújtotta mámorból. Magatehetetlenül billentem hátra a fejemet, ahogy megragadja az államat. Engedelmesen forrasztom hozzá az ajkaimat. Az ujjaim az oldalára feszülnek, ahogy végig simít rajtam. Újra megremegek az érintésétől, amit már tényleg képtelenség felfogni. Végig cikázik bennem egy kósza gondolat, hogy vajon mit használ ellenem? Mije van, ami senki másnak nincs, nem is volt és az ilyen hatást képes kiváltani nálam?
Borsózik a bőröm az ajkai érintésétől, és bizony tökéletesen érzem az ölemnek újra neki feszülő vágyát. Ösztönösen csúszik a kezem végig a mellkasán, bekúszik a kettőnk közötti kis résen, akár egy kígyó, hogy elkapja az "áldozatát". Puhatolózva simítok végig rajta, játékosan cirógatva, miközben én is a szemeibe pillantok. Apró félmosoly jelenik meg az ajkaimon, amit a szavai csalnak elő belőlem. - És mi van, ha még mindig akarom? - Teszem fel az ártatlan kérdést, de a kezem továbbra is apró ingereket ad neki, nehogy elfelejtse, miről is szól a ma este. - Meg fogsz büntetni? - Végszóként szűrőm ki a fogaim közt, és mohón fúrom kék tekintetemet a csokoládé fergetegbe. Ujjaim vékony indaként fonódnak a nedves férfiasságra, finoman le és felmozgatva a csuklómat. Látni akarom az arca rezdülését, minden egyes érintésnél. Íme az én emlékeztetőm, hogy ki is az aki valószínűleg elcsavarta az Ő fejét...

Amistr
I. Démontanonc
The devil never sleeps

Amistr
animae scrinium est servitus

Egyedi Titulus : Derek Hadnagyának ágybetétje
Gif vagy kép : Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nwzgtj3uvm1r93ylyo4_250
Play-by : Léa Seydoux
Vonal1 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Faj : Démon
Posztok : 114
Kor : 25
Lakhely : Bellevue
Rang : Démontanonc
Vonal2 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Foglalkozás : Személyi asszisztens
Felöltött alak :
Amistr&Hadraniel - Page 2 Tumblr_nkoblpANYy1rcaalvo2_r3_250

Vonal3 : Amistr&Hadraniel - Page 2 3rZvgf4
Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down



Tárgy: Re: Amistr&Hadraniel   



Ajánlott tartalom
animae scrinium est servitus

Amistr&Hadraniel - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
Amistr&Hadraniel
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Amistr
» Amistr - Aziza
» Hadraniel&Hamaliel
» Amistr @ Darius - Álom vagy valóság?
» In the shadow || Hadraniel versus Lucretia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ώ IMMORTALIS.OSCULUM :: Washington state
A játéktér legfontosabb városai
 :: Bellevue városa :: Egyéb helyszínek
-